PDA

View Full Version : Etapa 4: Otelul Galati - Ceahlaul



ADelPiero
14th August 2006, 01:47
Duminica, 20.08.2006, Otelul Galati - Ceahlaul, (ora 18,00 - Telesport)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

SILVIU99
14th August 2006, 01:50
aici orice rezultat e posibil meci de 1x2 dupa parerea mea

Universal
14th August 2006, 02:00
meci egal,posibil 1x..acum Galati trebuie sä joace mai concentrat

Liviu
14th August 2006, 02:11
4-0 fara discutii , cu scandal facut dupa meci de Pinalty...:D

adi_cta
14th August 2006, 02:15
Prima victorie a Otelului in acest sezon. 2-1

Universal
14th August 2006, 02:18
nu va fi victorie sigurä,dacä vod cästiga gälätenii,atunci la cel mult 1 gol diferentä. ceahläul stie sä se apere

bada_otelul
14th August 2006, 10:44
odata tot trebuie sa castigam,nu vad de ce nu cu ceahlaul desi nu va fi deloc meci usor.stiu ca unii complexati si-ar dori sa avem la sfarsitul turului 17 infrangeri dar nu pot decat sa viseze ca la claudia schiffer:evil:

KpaC
14th August 2006, 11:19
meci greu .. avem antrenor nou dup ameciul cu clujul .. sper sa bage jucatorii buni in teren si sa castigam ..

tutye
14th August 2006, 11:42
Va fi un meci f greu......Ceahlaul e o echipa destul de buna....care cred ca se va multumi si cu un meci egal...i-ar asupra jucatorilor nostri va fi o presiune extraordinara...sper in prima Victorie...

Cristian
14th August 2006, 11:52
Meci intradevar greu care sper sa fie adjudecat de ai nostrii.

WOLF_ULTRAS
14th August 2006, 12:42
asta trebuia sa fie un derby moldav....dar la cum joaca echipa nostra...o sa fie un meci al suferintei daca nici acuma nu luam macar un punct o sa fie vai de noi :(......merg increzator pe victoria noastra cu 1-0 FORZA OTELUL

dede
14th August 2006, 12:49
probabil primele pct pt otelu'
1-0

Jar-Gon
14th August 2006, 13:30
bine ati revenit in liga 1 si mult succes dar sper sa-l aveti dupa meciul cu noi.
santem moldoveni si ar trebuii sa ne avem ca fratii sa nu ne dorim raul .din cate imi amintesc Gabi Stran esra un antrenor foarte bun ,ramane de vazut daca o sa faca treaba

Jar-Gon
14th August 2006, 13:41
bine ati revenit in liga 1 si mult succes dar sper sa-l aveti dupa meciul cu noi.
santem moldoveni si ar trebuii sa ne avem ca fratii sa nu ne dorim raul .din cate imi amintesc Gabi Stran esra un antrenor foarte bun ,ramane de vazut daca o sa faca treaba

The_Blonde
14th August 2006, 14:19
Eu una nu ma mai pronunt asupra deznodamantului partidei...dar nu pot decat sa doresc victoria OTELULUI.....in rest cu cei de la ceahlaul nu avem nimic de impartit .... FORZA OTELUL!!!

Sergio_D
14th August 2006, 14:25
Bate Oţelul. Şi de acum, începe o serie foarte bună pentru gălăţeni. :D

malexoid
14th August 2006, 14:32
daca nici acuma...
daca nici pe astia...

crissis
14th August 2006, 15:15
Hai Otelul cu o victorie.

Hard
14th August 2006, 16:02
ii doresc otelului o victorie insa si ceahlaul va avea un cuvant de spus.ca valoare,2 echipe egale.
cine inscrie primul castiga

tutye
14th August 2006, 16:07
Respect pt toti cei care nu sunt Otelari si totusi ne sustin, si ne incurajeaza.....

LazioRoma
14th August 2006, 16:37
iar bate osielu mah:)))) ca si in meciu cu CFR :))) sau cu unirea?!?!!? =)))))) haii osielul lalalalala \=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))

Hard
14th August 2006, 16:41
cool:D

Benny
14th August 2006, 17:33
Otelul a inceput prost si campionatul trecut si si-a revenit in partea a 2-a. La fel va fi si acum. Cred ca primul pas il vor face chiar in acest meci. Pronostic 1-0

resita
14th August 2006, 20:38
oare va fi prima victorie a galatiului in acest campionat sau ceahlaul ii va ingropa de tot.

meci de 1x2

STEELMAN
14th August 2006, 21:28
la ce sa intamplat pana acum nu ma va mai mira nimic.dar pana cand?

NY_giants05
14th August 2006, 21:33
va fi greu pentru otelul sa iasa din perioada asta proasta...
ceahlaul vine dupa o infrangere grea si sunt sigur ca vor veni la galati cu gandul la victorie

multa bafta otelul !( pe ceahlaul nu'i suport..). 1-0 pt otzelari!

lolo_grupa_c
14th August 2006, 22:06
...sper in prima victorie galateana....suntem cu moralul la pamant da' ne revenim noi....2-0

SORINULTRA
14th August 2006, 22:31
Asta E A Noast5ra, Victorie Otelul

*Coco*
14th August 2006, 22:32
Daca nu ii bateti nici pe Ceahlaul mai ales acuma ca nu mai au nici antrenor la anu' Liga II scrie pe voi...

Universal
14th August 2006, 22:45
pronosticul meu: 1x 100%
Tineti minte patru cuvinte: Otelul nu va pierde.
eu vä sustin :ok:
succes, sunteti de Liga 1 :ok: curaj

cap
14th August 2006, 22:49
Daca nu ii bateti nici pe Ceahlaul mai ales acuma ca nu mai au nici antrenor la anu' Liga II scrie pe voi...

daca imi aduc bine aminte nea mitica la fel spunea si anul trecut ca otelul retrogradeaza sigur dar sa inselat oracolul p.... mele si asa sper sa va inselati cu toti care spuneti asta
iar pt meciul cu ceahlaul imi doresc o victorie dar vom vedea ma abtin de la alte comentarii forza otelul

Universal
14th August 2006, 22:52
eu sunt convins cä otelul nu pierde.

cap
14th August 2006, 22:53
dupa 3 infrangeri consecutive iti spun sigur ca imi e frica si de un meci cu otelul 2 sa nul pierdem in fata lor

Universal
14th August 2006, 22:55
nu il pierde.am bägat ceva bani in acest meci... dar sunt convins cä antrenorul va gäsi o solutie

be@
14th August 2006, 23:16
Apel catre ambele echipe : MOLDOVENI, TREZIREAAAAAA !!!!!

cap
14th August 2006, 23:29
Apel catre ambele echipe : MOLDOVENI, TREZIREAAAAAA !!!!!

da poate ne trezim in meciul asta noi si multumim universal ca esti alaturi de noi

magica_steaua
14th August 2006, 23:33
ma galatenilor ma exasperati am pierdut pe voi la pariuri cu urziceni poate nu bateti nici acum ca .......

cap
14th August 2006, 23:36
ma galatenilor ma exasperati am pierdut pe voi la pariuri cu urziceni poate nu bateti nici acum ca .......

ma asta aratami un suporter dea lu otelul care nu vrea sa castige un meci ? asteptam meciul cu nerabdare

Universal
14th August 2006, 23:37
cä fac egal. dar cred cä acum vor juca concentrati.eu sustin echipa...in 12 zile sosesc pentru prima datä in Galati...poate imi fac timp si väd un meci...

magica_steaua
14th August 2006, 23:38
pt. universal germania joaca cu prima echipa in amicalul cu suedia....doar daca stii cumva??

Universal
14th August 2006, 23:45
sure,insä de un lucru mä bucur/sunt trist- Michael Ballack,al nostru captn, nu va juca. tata se bucurä...mama nu...tine cu De,eu tin cu amändouä...bunica nu-i pasä...se crede romäncä...de aceea am si invätat romäneste de la ea...dar mä bucur..am un avantaj,inteleg culturile....
in orice caz: hai otelul,nu renuntati la luptä :ok:

lolo_grupa_c
15th August 2006, 00:16
...meci greu,cu 2 echipe care nu_si doresc sa piarda pcte.....spun asta dupa ce am vazut inceputul campionatului,ca de altfel eram prea sigur de victorie...

Universal
15th August 2006, 00:21
ceahlaul joacä organizat,otelul joacä tehnic,dar uneori prea imprwcis,mä intreb cine se va impune,sper ca otelul,este echipä frumoasä,stie sä joace fotbal,are caracter,antrenor,trebuie sä vinä si rezultatele

cap
15th August 2006, 00:45
noi nu vom renunta la ei suntem alaturi de eii chear daca vom fi invinsi dar sa speram ca nu asa va fi soarta meciului si sa fie in favoarea noastra dar cred ca e nevoie de un psiholog sa vbeasca cu ei forza otelul

lolo_grupa_c
15th August 2006, 00:49
....au inceput campionatul cu superficialitate,crezand ca nimeni nu le va sta in cale,dar uite ca nu e asa...sper sa_si revina cat mai repede...2-0 cu ceahlaul

Universal
15th August 2006, 01:11
eu sper ca otelul sä facä spectacol,jucätorii sä dea absolut totul, un 3-1 3-0 m-ar incänta,sä-i väd zämbind iesind din greu,
vä urez succes bäieti ,fiti puternici :ok:

Doctor_Satan
15th August 2006, 08:49
Un lucru e sigur: daca nu batem, ni se-nfunda rau de tot!
FORZA OTELUL!

lolo_grupa_c
15th August 2006, 10:28
....privind in urma vedem ca otelul este o echipa puternica care isi poate reveni .asteptam meciul cu ceahlaul increzatori in fortele proprii si sa speram ca "ghinionul" jocului de acasa nu se va repeta...FORZA OTELUL!!ROS"-ALB-ALBASTRII!!GRUPA C prezenta peste tot....

KpaC
15th August 2006, 10:35
asta e meciul adevarului .. care pierde .. sufera mult !

lolo_grupa_c
15th August 2006, 10:39
si din asta va rezulta un meci foarte aprins...sa vedem multe goluri...castigatoarea va fi cea cu nervii mai tari...

Gontel
15th August 2006, 11:10
Trebuie neaparat o victorie in acest meci. Hai Otelul!!!

VLAD@SIN
15th August 2006, 11:45
bate ceahlaul..2-1..

philo
15th August 2006, 11:50
1x. Sper să bata Otelul şi va reuşi s-o facă fără probleme dacă vor avea un joc bun la mijloc, cu pressing şi aparare avansată. Dacă-i lasă pe Ceahlăul să-şi facă jocul, vor lua goluri. Oricum, un rezultat de egalitate nu va avantaja nicio echipă..

scorpiuta
15th August 2006, 11:54
pauza 1-0 Otelul
final- 2-1 Ceahlaul

STEELMAN
15th August 2006, 12:01
[QUOTE=scorpiuta;756514]pauza 1-0 Otelul
final- 2-1 Ceahlaul[/QUOTE
probabil ai sa bagi si la pariuri,nu?la 1 pauza ,2 final ai cota 35...mult "succes":rosu:

moro68
15th August 2006, 14:02
Ceahlaul trebuie sa-si ia revansa la Galati, dupa ce, acum 2 ani, Otealul le-a dat meciul Bacaului psd-ist ca sa ramana in divizia A, trimitand Ceahlaul in B.
Pinalti n-avea fata de divizia A pe-atunci ca era liberal iar Seche PSD-ist.
Acum s-a intors roata.
Sper ca in teren sa se joace pe bune.

cap
15th August 2006, 14:07
hay sa lasam politica sa no amestecam pe ea ca si asa avem in romania o politik de kkt sa vbim numai despre fotball forza otelul forza galati lupta otelul lupta galtai

Cristian
15th August 2006, 14:21
Ceahlaul trebuie sa-si ia revansa la Galati, dupa ce, acum 2 ani, Otealul le-a dat meciul Bacaului psd-ist ca sa ramana in divizia A, trimitand Ceahlaul in B.
Pinalti n-avea fata de divizia A pe-atunci ca era liberal iar Seche PSD-ist.
Acum s-a intors roata.
Sper ca in teren sa se joace pe bune.

Ceahlaul ar trebui retrogradat ptr ca acum cativa ani facea blaturi cu dinamo. La fel si cu dinamo sa se intample.
Ce vorbesti tu ma baiatule vorbesti de istorie.

STEELMAN
15th August 2006, 21:01
Ceahlaul trebuie sa-si ia revansa la Galati, dupa ce, acum 2 ani, Otealul le-a dat meciul Bacaului psd-ist ca sa ramana in divizia A, trimitand Ceahlaul in B.
Pinalti n-avea fata de divizia A pe-atunci ca era liberal iar Seche PSD-ist.
Acum s-a intors roata.
Sper ca in teren sa se joace pe bune.
Da ba.. asta ar fi singurul motiv pt care ar trebui sa castige nemtenii altfel nu ar avea absolut nici un motiv sa joace la victorie

Cra10veanu
15th August 2006, 21:10
cred ca bate ceahlaul, otelul se va trezi prin retur

scorpiuta
15th August 2006, 21:18
Clubul pune la dispozia galeriei BRIGATE ULTRAS 3 autocare pentru deplasarea de la Galati. Dar numul acestora ar putea sa creasa!

tutye
15th August 2006, 21:40
Bv...va asteptam la Galati...si sa bata echipa cea mai Buna...Forza Otelul!!!

cryrad1975
16th August 2006, 01:45
ultima sansa sa intram in clasament,nu conteaza scorul, 8-7 sa fie numai sa vina niste puncte.

danpuric78
16th August 2006, 03:19
Ceahlaul trebuie sa-si ia revansa la Galati, dupa ce, acum 2 ani, Otealul le-a dat meciul Bacaului psd-ist ca sa ramana in divizia A, trimitand Ceahlaul in B.
Pinalti n-avea fata de divizia A pe-atunci ca era liberal iar Seche PSD-ist.
Acum s-a intors roata.
Sper ca in teren sa se joace pe bune.

e un pic cam deplasata opinia. Chiar Pinalty a spus, ca Ceahlaul a retogradat numai pe mana lor. Echipa de atunci era varza, iar in ultima etapa - indiferent de rezultatul de la Galati - Ceahlaul scapa daca castiga meciul cu Dinamo. Care au facut tot ce au putut sa-i ajute sa bata. Lasa-ma ca am fost la meci. Meritau sa retrogadeze de vreme ce nu au fost in stare sa castige un meci deja aranjat.
Ce a fost a fost. acum se vede o schimbare de optica la nivel managerial si cred ca ceahlaul va reusi sa se mentinam in A, cu sau fara aranjamente. Asa ar fi logic, cel putin din prisma situatiei financiare mai bune decat multealte cluburi din A.

Universal
16th August 2006, 11:54
Acum Ceahäul pare ceva maui maturä,dar...sä vedem cum se va comporta...eu cred cä se voe apära mult timp...si Otelul inscrie sigur :ok:

SORINULTRA
16th August 2006, 12:02
brigatte ultras ????????? ia explica cum e cu porecla asta? pai ori una ori alta

Casuba
16th August 2006, 14:08
Stie cineva ceva de de un amical cu Dunarea azi ?

moro68
16th August 2006, 14:46
Ceahlaul ar trebui retrogradat ptr ca acum cativa ani facea blaturi cu dinamo.

Daca e sa fie retrogradate toate echipele care au facut blaturi, cred c-am avea un campionat din 4-5 echipe, alea care-au promovat ultimii ani din B si care joaca in premiera in Liga 1.


hay sa lasam politica sa no amestecam pe ea ca si asa avem in romania o politik de kkt sa vbim numai despre ...

Asta e una din probleme, ca politica a inceput sa se amestece tot mai mult in sport (vezi cazurile BKLI, Corleone etc.) . Astia fara sport erau niste ratati in politika

Frana, ca deviem de la subiect.

Despre meci, cred ca daca Otelul v-a juca la valoarea lui Poli Iasi, v-a bate Ceahlaul (Poli a batut Ceahlaul doar datorita unei grave greseli de aparare a nemtenilor).

lolo_grupa_c
16th August 2006, 15:09
brigatte ultras ????????? ia explica cum e cu porecla asta? pai ori una ori alta

aia habar nu au pe ce lume traiesc dar sa mai stie ce e aia brigate sau ultras...

atdi
16th August 2006, 15:21
Cred ca o sa asistam la prima victorie pt Otelul in campionatul asta. Daca nu o sa castige o sa se tulbure putin apele la echipa. Pronosticul meu 1-0 pt Otelu.

LazioRoma
16th August 2006, 16:38
hai ceahlaulll =))) otelul in liga 2 acolo va e locu nu tre sa mai aveti pretentii de alceva!!!1

tu26dor
16th August 2006, 17:00
ar trebui sa fie un derby moladav spunea cineva aici. acum cativa ani era poate. acum este un meci intre doua echipe care incearca sa scoata capul in clasament. meci de 1x.

scorpiuta
16th August 2006, 17:10
"Comisarul" a semnat cu gruparea de sub Pietricica, un contract valabil pe un an.
"Sunt fericit că am revenit în fotbalul românesc şi că cineva s-a gândit la mine. Sunt sigur că ne putem îndeplini obiectivele cu acest lot de jucători, chiar dacă acesta nu este făcut de mine. Acum trebuie să îi remontez psihic pe jucători care au suferit două înfrângeri consecutive" a spus Moldovan care a păstrat alături de el antrenorii secunzi care au lucrat alături de fostul antrenor, Mihai Stoica.

STEELMAN
16th August 2006, 20:41
Va Steptam "comando Brigatte Ultra Hooligans Boys Group"/hello

lolo_grupa_c
17th August 2006, 10:17
...cu suporteri sau fara suporteri ceahlaul se intoarce acasa fara puncte de la galati....in privinta suporterilor,nu vad sa aiba ceva in cap copilasii aia...2-0 final

KpaC
17th August 2006, 10:27
lolo .. ce sigur pe tine esti azi :)) .. ai fost la ghicitoare si tia zis ca o sa castigati ?

lolo_grupa_c
17th August 2006, 11:58
lolo .. ce sigur pe tine esti azi :)) .. ai fost la ghicitoare si tia zis ca o sa castigati ?

nop.....incerc sa fiu optimist...vii la galati???

lolo_grupa_c
17th August 2006, 12:00
...si in al 2 lea rand mai uitam si la poll....increderea a crescut simtitor....

KpaC
17th August 2006, 12:46
din pacate nu pot pleca duminica din oras .. as fi venit .. si nici tv sport nu prind :)))

SORINULTRA
17th August 2006, 15:34
sigur bate otelul. sa zicem un 2-0

superchumbo
17th August 2006, 16:03
mi-e dor de pinalti tipand la tv ca nu i s-a dat 11 m ..... :D :drak: :evil: :evil:

SORINULTRA
17th August 2006, 16:30
nu ar trebui sa ti fie ei rupeau campionatul in 2 cu blaturile lor

Marius.B
17th August 2006, 18:22
hai ceahlaulll =))) otelul in liga 2 acolo va e locu nu tre sa mai aveti pretentii de alceva!!!1

In Liga a 2 a cred ca e locul tau.

R.Marius
17th August 2006, 18:29
Din punctul meu de vedere, Otelul Galati este si ar trebui sa fie in top 10 in divizia A .Joaca bine,insa a avut ghinion.Eu cred intr-un 1x ,Ceahlaul se va apara , dar nu cred ca va lua mai mult de un punct la Galati.

SORINULTRA
17th August 2006, 18:31
sa speram ca nu vor lua nici macar un punct

lolo_grupa_c
17th August 2006, 20:22
din pacate nu pot pleca duminica din oras .. as fi venit .. si nici tv sport nu prind :)))

dar dupa meci ai sa postezi...ai sa_{ti spui parerea,nu???ca ala a fost mai bun,ca ala a ratat,nu???credeam ca esti mai intepat fata de miloanele de nemteni....dar cred ca o sa_mi schimb parerea.....dar in fine...foarte multa lume de pe acest forum face la fel...posteaza in necunostinta...

LazioRoma
17th August 2006, 20:25
0-1 sau 0-2 clar bate cheahlaul

Seldon
17th August 2006, 20:48
Intrebare pentru galateni: s-a trezit Otelul? Nu de alta, dar am pariat pe 1 si am mari emotii...Sau poate trebuia sa pariez pe 2? Sau pe X? Sau ... sa nu pariez? Noroc ca am pariat putin, pe o bere, cu un amic nemtean ratacit departe de casa lui...

lolo_grupa_c
17th August 2006, 20:51
Intrebare pentru galateni: s-a trezit Otelul? Nu de alta, dar am pariat pe 1 si am mari emotii...Sau poate trebuia sa pariez pe 2? Sau pe X? Sau ... sa nu pariez? Noroc ca am pariat putin, pe o bere, cu un amic nemtean ratacit departe de casa lui...

iti dai seama ca intreband un galatean raspunsul va fi sigur ca DA....sa fim putini mai obiectivi,am vazut ieri meciul amical cu dunarea galati si nu prea mia placut...parerea mea....doar cateva faze si alea rare....

Seldon
17th August 2006, 21:03
Ha, ha, ha! Inseamna ca pot sa ma pregatesc de pe acum sa dau berea. Nu-i nimic, amicul cu pricina e baiat bun si merita o bere, desi are el un mare defect... Dar nu o sa il barfesc pe forum, asa ca mai bine tac. Merci lolo_grupa_c pentru raspuns.

SORINULTRA
17th August 2006, 21:11
sa asteptam sa vedem ce va fi . o traditie de 20 de ani nu se sterge cu buretele

lolo_grupa_c
17th August 2006, 21:26
iti dai seama ca suntem increzatori in victorie....sa speram ca trecut pasa proasta si vedem prima victorie in acest inceput de campionat

bada_otelul
17th August 2006, 22:41
la multi ani otelul!azi se implinesc exact 20 de ani de la primul meci in divizia a,2-0 acasa cu victoria bucuresti.la cat mai multi
trebuie sa sarbatorim evenimentul cu o victorie duminica:D

KpaC
17th August 2006, 23:27
lolo .. mu o sa am cum sa comentez ca nu am sa va d meciul .. duminica noapte cu ochiul la tv pe toate emisiunile de fotbal unde se comenteaza meciurile .. dupa aia am sa vorbesc .. ca altfel nu are rost

Universal
17th August 2006, 23:33
eu voi vedea meiul,si sper in victoria Galatiului.Are o echipä frumoasä,competitivä si meritä mai mult

Liviu
17th August 2006, 23:44
S-a numit un nou antrenor la Ceahlaul ? N-am inteles de ce a plecat Stoica . Castigase cu Bistrita apoi infrangere in deplasare la Iasi si apoi cu CFR , echipa cu pretentii totusi . Ceahlaul echipa frumoasa , pacat ca imaginea ei este stricata de Pinalty , justitiarul neinteles , spaima arbitrilor si iubitor de folcloriste...:D
As vrea sa bata Galati ca sa nu avem un nou antrenor demisionar si in aceasta etapa...

crissis
18th August 2006, 00:53
Sper intr-o victorie a Galatiului . Astept cu nerabdare sa vad ce va declara iarasi Pinalti dupa acest meci . FORZA GALATI

Hard
18th August 2006, 01:02
sper in pastrarea lanternei rosii si dupa aceasta etapa,forza otelul!

lolo_grupa_c
18th August 2006, 01:20
sper in pastrarea lanternei rosii si dupa aceasta etapa,forza otelul!

draga sebastiane...eu unul deja mam obisnuit cu iesirile tale....esti comic!!!dar vreau sa_ti zic ceva de mult:CE RAU IMI PARE CA ECHIPA ORASULUI TAU(unde teai nascut si unde vei trai ) NU VA JUCA NICIODATA IN LIGA 1....sincer...

BAK
18th August 2006, 03:34
Primele Trei Puncte Pentru Otelul Din Campionat.....binenteles Ca Nu Si Ultimele......

Ammadeus
18th August 2006, 05:06
facetzi-l pi pinalti! 2-1

moro68
18th August 2006, 07:10
Sa fim corecti. Ceahlaul joaca mai bine decat Galatiul in acest de inceput de campionat. Doar printr-o minune v-a castiga Otelul.

I-mi pare sincer rau pentru antrenorul Grigoras, dar nu prea are cu cine sa faca treaba
Cel care a distrus Otelul a fost MM, pe care galatenii il aplauda, bleahhh

STEELMAN
18th August 2006, 07:39
faza cu aplaudatul de une ai scos-o?

lolo_grupa_c
18th August 2006, 08:23
cine l aplauda ma cand ai vz. tu asta ? vb. numai prostii

SORINULTRA
18th August 2006, 08:32
Copii Frustrati De Unde Le Scoateti Ma , El A Fost Injurat Mereu La Gl.

freejack
18th August 2006, 11:15
Cheahlaul se cutremura desi nu este intr-o zona seismica. Schimba antrenorul de parca au ratat calificarea in Champions League. La Galati, Dunarea a depasit cota de inundatie. Ce face Otelul? Dupa un retur "sabie de samurai", s-a transformat in tabla pentru cutii de conserve? Greu de spus, dar parca vad prima victorie a Otelului.

Hard
18th August 2006, 11:32
cand lacatus era antrenorul otelului iar mm venise de putin timp la Steaua,s-a imbratisat (poate sunt gay) si nu s-a auzit nici un fluierat din tribune.

WOLF_ULTRAS
18th August 2006, 11:44
cand lacatus era antrenorul otelului iar mm venise de putin timp la Steaua,s-a imbratisat (poate sunt gay) si nu s-a auzit nici un fluierat din tribune.

Mai taci ma dracului ....ca tu esti pe dinafara.........dute si vb de steaua: ta.:rosu: ...........FORZA OTELUL FORZA GALATI hai cu victoria duminica se stie :yeah:
Toata lumea la peluza :D

SORINULTRA
18th August 2006, 11:53
ce distept estu fata da restul lumii

The_Blonde
18th August 2006, 13:54
cand lacatus era antrenorul otelului iar mm venise de putin timp la Steaua,s-a imbratisat (poate sunt gay) si nu s-a auzit nici un fluierat din tribune.

Uite si tu ce subiect de discutie ai gasit!Ma acuma sincer ce te-a apucat asa deodata posatul pe threadurile cu otelu...ramai mai omule cu steaua ta!!:ciocan:

bada_otelul
18th August 2006, 14:14
cand lacatus era antrenorul otelului iar mm venise de putin timp la Steaua,s-a imbratisat (poate sunt gay) si nu s-a auzit nici un fluierat din tribune.

esti total pe dinafara,lacatus a fost la otelul jumate de an si a plecat odata cu meeemeee de la galati.apropo,daca nu a fost fluierat tare mereu meeemeee,a fost din cauza ca multi nu au realizat asa repede ce deservicii a facut clubului,se gandeau numai la faptul ca am ramas in a cat a fost el,nu si la faptul ca ne-am tarat in mediocritate.ce zicea baiatul ala de la baia mare ca meeemeee a distrus otelul este adevarul gol golutz.stiu ca tovarasul starsteel nu va fi de acord cu mine,dar asa e
ontopic:meci greu mai ales dupa lipsa de forma aratata in primele etape,dar sunt increzator ca grig va gasi solutiile potrivite si vom castiga

marcos
18th August 2006, 14:20
Trebuie sa castigam meciul asta cu orice pret.Nu conteaza cum ...penalty min 90+3 numai sa luam 3 pct.Si cred ca batem iar dupa sper sa vedem alta echipa OTELUL.Poate cea din retur.

STEEL
18th August 2006, 15:10
Batem sigur,nu am nici un dubiu din punctul asta de vedere.Ne va fi greu dar vom lua toate cele 3 puncte.Daca mi-ar fi teama de ceva,ar fi doar crisparea baietilor nostri si nicidecum de valoarea lor.Toata lumea stie ca Otelul la ora actuala are un lot de jucatori destul de valoros(vezi returul fabulos din campionatul trecut).O victorie inseamna moral,o gura de oxigen dupa 3 infrangeri consecutive.Eu personal am mare incredere ca ne vom redresa.Forza Otelul-Forza Galati !!!

SORINULTRA
18th August 2006, 15:27
primele 3 puncte pentru otelul

tutye
18th August 2006, 16:02
Ha, ha, ha! Inseamna ca pot sa ma pregatesc de pe acum sa dau berea. Nu-i nimic, amicul cu pricina e baiat bun si merita o bere, desi are el un mare defect... Dar nu o sa il barfesc pe forum, asa ca mai bine tac. Merci lolo_grupa_c pentru raspuns.

Tine cu Steaua, si ceahlaul e pe Locul 2......:rosu:

six
18th August 2006, 19:54
Batem sigur,nu am nici un dubiu din punctul asta de vedere.Ne va fi greu dar vom lua toate cele 3 puncte.Daca mi-ar fi teama de ceva,ar fi doar crisparea baietilor nostri si nicidecum de valoarea lor.Toata lumea stie ca Otelul la ora actuala are un lot de jucatori destul de valoros(vezi returul fabulos din campionatul trecut).O victorie inseamna moral,o gura de oxigen dupa 3 infrangeri consecutive.Eu personal am mare incredere ca ne vom redresa.Forza Otelul-Forza Galati !!!:yeah: :yeah: :yeah: Forza GALATZ ;) ;) ;)

giovanni BV
18th August 2006, 22:15
Otelul va lua punctele aici !!! Au nevoie de ele ca de aer !!! Pentru Galatzeni , a pierde puncte acasa dinnou , va fi un dezastru !!! Eu merg pe mana Galati-ului !!!

starsteel
19th August 2006, 01:36
Trebuie sa mancam gazonul la meciul asta, sa-i aruncam pe toti in plasa portii inclusiv pi Pinalty si pe ridicolul ala de Brad Pitt.

STEELMAN
19th August 2006, 04:17
Trebuie sa mancam gazonul la meciul asta, sa-i aruncam pe toti in plasa portii inclusiv pi Pinalty si pe ridicolul ala de Brad Pitt.

deci e vorba de otelul singura noastra echipa.la faze din acestea te poti exprima astfel:"otelul ar trebui sa manace gazonul ...."pt ca nu poti vorbi in numele unei echipe care nu te reprezinta in totalitate

Marius.B
19th August 2006, 08:34
Caldura de la ora meciului sper sa nu fie un impediment pt noi si sa reusim prima victorie.

starsteel
19th August 2006, 10:06
Dupa 3 etape nu am acumulat niciun punct Ceahlaul doar 3 si alea in urma unui clasic blat asa ca nu avem decat o varianta, VICTORIA! FORTZA OTELUL!

cap
19th August 2006, 10:30
sincer in victorie cred si eu dar chear de nu vom invinge alaturi de ei voi fi mereu forza otelul forza galati

WOLF_ULTRAS
19th August 2006, 10:46
FORZA OTELUL hai cu victoria ole ole ole.........FORZA SIDEXPLOZIA-ULTRA

be@
19th August 2006, 11:00
Sa vedeti ce circ o sa faca Pinalty dupa meci, ca l-au furat arbitrii. :D

SILVIU99
19th August 2006, 13:12
cred ca o sa vina prima victorie pt otelul dar pot aparea surprize

starsteel
19th August 2006, 14:36
Sa vedeti ce circ o sa faca Pinalty dupa meci, ca l-au furat arbitrii. :D
Ca de obicei Otelul nu va beneficia de un arbitraj favorabil acasa asa ca nu cred sa faca Pinalty galagie cu tot cu exagerarile lui. O sa-i punem la pamant extrem de repede ca sa stea si dom' primar linistit.

cap
19th August 2006, 20:48
bai mainei meviul ne vom gasi la stadion forza otelul

Marius.B
20th August 2006, 00:04
Cred ca ar fi mai bine sa amane meciul cu o zi doua din cauza caldurii care se anunta maine la Galati.

Hard
20th August 2006, 01:18
de ce?este o oferta ceva la strand? sau fac rau la insolatie?

cap
20th August 2006, 07:31
se trezeste cate un destept de asta dute ma sistai cu steaua ta nu aici locul tau nui aici

Seahawk
20th August 2006, 08:33
de ce?este o oferta ceva la strand? sau fac rau la insolatie?

Altu' care si-a luat traista de sarcasm englezesc. Ia incearca tu sa alergi 90 de minute pe 40 de grade si pe urma sa vezi daca o baie in strand nu suna mai tentanta.

Dar desigur tu nu ai de unde sa stii, esti obisnuit sa te imbaiezi in Albion acolo cu picaturi de ploaie.

Hard
20th August 2006, 11:00
as veni cu sarcasmul meu si pe la tine dar nu ma lasa la aeroport cu prea multe bagaje de mana:D

in alte tari se joaca si pe temperaturi mai inalte.se poate ca otelul sa primeasca ca donatie o nocturna?

SORINULTRA
20th August 2006, 11:54
pai fao tu ma ca doar esti galatean , si pe deasupra mai speli si vase prin regat

Otzelaru'
20th August 2006, 12:06
vad ca sunt multi care iubesc galatiul si aici nu ma refer neaparat la suporteri ,imi place asta , si in ce priveste meciul daca nu se trezesc aici chiar nu stiu cand or s-o mai faca ,dar eu zic ca se trezesc cu un 2-3 la 0 si apoi nu mai pierd 7 meciuri la rand si mai mult:evil:

katalinkostel
20th August 2006, 12:07
I-mi este frica totusi de acest meci, cum dealtfel a inceput sa i-mi fie frica la fiecare meci al echipei Otelul.Sper sa luam toate cele 3 puncte!Voi fi la stadion./hello /hello /hello

Hard
20th August 2006, 12:23
pai fao tu ma ca doar esti galatean , si pe deasupra mai speli si vase prin regat

da,e adevarat ca doar de asta ai fi in stare sa faci pe aici:evil: ,insa nu ai rezista mult pt ca alcoolul este foarte scump

lolo_grupa_c
20th August 2006, 12:48
da,e adevarat ca doar de asta ai fi in stare sa faci pe aici:evil: ,insa nu ai rezista mult pt ca alcoolul este foarte scump

bai ..mai termino si tu cu intrigile astea de pe forum...nu vezi ca toti baietii iti sar in cap,ce dreaq???daca tot esti galatean,macar din bun simt fata de orasul unde te_ai nascut nu mai intinde coarda....FORZA OTELUL,GRUPA C...

lolo_grupa_c
20th August 2006, 13:04
...ne vedem pe stadion indiferent de vreme...si era sa uit:sclavi din toata tara s...i p...a !!!!

SORINULTRA
20th August 2006, 14:42
forza otelul hai baietii ca se poate nu n e dezamagiti din nou

resita
20th August 2006, 14:46
a sosit si vremea voastra

2-0.:ok:

The_Blonde
20th August 2006, 15:00
mai este o ora si incepe meciul ....FORZA OTELUL!! NU VREAU SA AUD ALTCEVA DECAT GOOOL OTELUL...

cryrad1975
20th August 2006, 16:09
asha e cu arbitrajele favorabile, totusi sa nu uitam ca Tudor a fost mai mult decat amabil cu noi mai mereu cand ne-a arbitrat acasa, chiar cu ceahlaul odata l-a turbat pe GIGI PYNALTY cand a dat 2 afara de la ceahlaul, altadata ne-a dat si 2 penaltyuri acasa.oricum ar fi tre sa batem, altfel nu mai aparem in clasament.

*Coco*
20th August 2006, 18:21
Ceva noutati?
Cum decurge jocul?

Mda si intre timp am intrat pe GSP si constat ca conduce Ceahlaul cu 1-0 gol Mircea Ilie min 18

SILVIU99
20th August 2006, 18:21
Gol Ceahlaul: Mircea Ilie înscrie superb de la 11 metri, după ce a scăpat dintre Nogo şi Baciu

moro68
20th August 2006, 18:22
0-1!!! Pardon

*Coco*
20th August 2006, 18:23
Mda se pare ca Otelul nu isi prea revine si isi ia drumul spre B:drak:
Poata isi revin
Dar dupa 4 etape sa ai 0 pct e cam grav,,,

moro68
20th August 2006, 18:26
SILVIU99 Gol Ceahlaul: Mircea Ilie înscrie superb de la 11 metri, după ce a scăpat dintre Nogo şi Baciu
Today 20:21


Gol Costel Ilie ... nu Mircea Ilie

SILVIU99
20th August 2006, 18:27
Gol Costel Ilie ... nu Mircea Ilie

asa scrie pe prosport.....

The_Blonde
20th August 2006, 18:27
Ai mai nu se paote asa ceva....eu una sunt fara cuvinte :( nu e corect ce se intampla....

moro68
20th August 2006, 18:28
Otelul rateaza si da in bara si Cehlaul inscrie.
Cred ca egalarea v-a veni pana la pauza

pif
20th August 2006, 18:37
Probabil cei din galati joaca mai bine in retur decat in tur la fel ca in sezonul trecut.

SILVIU99
20th August 2006, 18:43
Gol Otelul: Daniel Stan profită de o serie de gafe a apărării nemţene şi marchează din numai 4 metri

moro68
20th August 2006, 18:48
Ceahlaul are mari probleme in aparare, s-a vazut si la Iasi si cu CFR-ul

STEEL
20th August 2006, 18:56
Hai baieti ca se poate.
FORZA OTELUL-FORZA GALATI !!!

*Coco*
20th August 2006, 19:41
:happy :happy :happy Otelari se pare ca au probleme :happy :happy
Cred ca 1-1 se termina meciul dar mai e ceva de jucat

STEEL
20th August 2006, 19:47
Goooooooooooooooooollllllllll OTEEEEEEEEEEEEELUUUUUUUL !!!!

*Coco*
20th August 2006, 19:48
:happy :happy :happy 2-1:happy :happy
Cred ca Ceahlaul se baricada in aparare se multumira ca dadura gol si atat:happy

STEEL
20th August 2006, 19:49
Forza Otelul !!!

pec
20th August 2006, 19:56
3 - 1 !!!!!!!!!!

STEEL
20th August 2006, 19:57
Uff, ce emotii am avut meciul asta.Frumoasa rasturnare de rezultat,merita felicitari baietii pentru ardoarea cu care au jucat astazi.In sfarsit au venit primele puncte...

BAK
20th August 2006, 20:00
felicitari otelului....sa ii trimiteti pe aia de sub pietrijica inapoi in B.......

Cristian
20th August 2006, 20:10
FORZA OTELUL, Bravo Oteluuuuuuuullllll in sfarsit prima victorie, primul antidot de care pomenea M. Stan.

sorin_otelarul
20th August 2006, 20:16
ati vazut am avut incredere in echipa si am castigat poate da dumnezeo sa o tinem tot asa..forza otelul!!! anti bucuresti

Hard
20th August 2006, 20:17
pt unii biletul la meci a fost prea scump observ.:D

katalinkostel
20th August 2006, 21:17
S-a demonstrat in continoare ca unii jucatori din lotul Otelului, nu au valoare.Din pozitii clare de gol nu reusim sa marcam.Singurul care si-a demonstrat clasa a fost tot Tanase,care nu a stat prea mult pe ganduri si la executat calm si fara probleme pe Covrig.Pacat ca are 36 de ani.Ceilalti nu vor putea inscrie decat din grseala adversarului sau cu putina sansa.A se vedea Stan si Costin./hello /hello /hello

cryrad1975
20th August 2006, 22:54
S-a demonstrat in continoare ca unii jucatori din lotul Otelului, nu au valoare.Din pozitii clare de gol nu reusim sa marcam.Singurul care si-a demonstrat clasa a fost tot Tanase,care nu a stat prea mult pe ganduri si la executat calm si fara probleme pe Covrig.Pacat ca are 36 de ani.Ceilalti nu vor putea inscrie decat din grseala adversarului sau cu putina sansa.A se vedea Stan si Costin./hello /hello /hello

ce sa se vada? :))) pai ce Costin a dat gol din greseala cuiva sau cu sansa? mai du-te pe la meciuri sa vezi si tu golurile porma posteaza

resita
20th August 2006, 23:17
in sfarsit :P

bravo otelul :ok: , succes etapa viitoare

SILVIU99
20th August 2006, 23:45
a venit prima victorie si pt otelul....ma asteptam sa castige galatiul

bada_otelul
20th August 2006, 23:46
in sfarsit ne-am revenit.avem insa in continuare probleme la finalizare,vezi jula din 2 metri,oricum o victori pe deplin meritata,la cate ocazii am avut mai ales in prima repriza,arbitraj enrvant,nu pot sa ma pronunt cat de corect dar foarte enervant.sidexplozia ca de obicei de nota 10
apropo,presimt ca vor cam disparea cei cativa frustrati care postau mereu impotriva otelului macar pana etapa viitoare,nu de alta dar acum se sufoca de nu mai pot,se stiu ei...:jerk:
daca nu mai ratam atat etapa viitoare putem chiar castiga in cotroceni desi in momentul asta nici un egal nu ar fi rau

STEELMAN
21st August 2006, 00:13
tin sa multumesc celor ce sunt si au fost impotriva noastra mai ales cu declaratii, dar si lucrurile astea fac parte din viata si daca ele ar lipsi am trai intr-o monotonie si o atmosfera boema foarte plictisitoare.
un meci vital pt viitorul echipei un meci pe alocuri fara idei de constructie din partea noastra dar in final am putut aplauda ros-alb-albastri.si daca am fi pierdut am fi fost alaturi de culorile naostre singurul lucru care ne face sa traim cu adevarat.multumim Otelul multumim Galati

alex_cta
21st August 2006, 00:27
Bravo otelu pt rezultat...nu am vz meciul...
Pacat totusi ca nu s-a calificat Forex...pt ambele echipe ale noastre...:headbang:

Dregan
21st August 2006, 00:32
Cam multi otelari vad ca au stat la TV. Echipa are nevoie de sprijin oameni buni. Nu aici pe forum ci pe stadion. !!!Forza Otelul!!! Am murit si am inviat!

STEELMAN
21st August 2006, 01:23
de apreciat atasamentul si solidaritatea de care a dat dovada peluza nord pt suporterul galatean interzis pe stadioane

STEELMAN
21st August 2006, 03:53
Clubul pune la dispozia galeriei BRIGATE ULTRAS 3 autocare pentru deplasarea de la Galati. Dar numul acestora ar putea sa creasa!
un autocar mediu are 55 de locuri 55x3=165 .nu am putut numara la gl decat vreo 60 de agricultori cu indulgenta 70 cu tot cu jandarmi si daca intradevar se mai suplimenta....?.p.s.interesante bannere mai ales cel numit "stapanii moldovei":yeah:

Universal
21st August 2006, 13:01
ASa cum am spus prieteni,tineti minte 4 cuvinte: Otelul nu va pierde :ok:

KpaC
21st August 2006, 13:34
un autocar mediu are 55 de locuri 55x3=165 .nu am putut numara la gl decat vreo 60 de agricultori cu indulgenta 70 cu tot cu jandarmi si daca intradevar se mai suplimenta....?.p.s.interesante bannere mai ales cel numit "stapanii moldovei":yeah:

agricultor esti tu ba baiatule ...
un autocar mediu 55 locuri ? da unde te crezi ma ?la londra cu autocare cu etaj ? lol ..:rosu:

Hard
21st August 2006, 13:40
autocare cu etaj la londra :D?se numesc autobuze....
autocare cu etaj sunt si in romania,dar probabil nu au ajuns si pe la pt neamt...

KpaC
21st August 2006, 14:07
ce sai faci daca stam la sat .. nu am eu de unde sa stiu :) .. zimi tu cine transporta suporteri cu autocare cu etaj .. in romania .. ??

Hard
21st August 2006, 14:20
otelul galati::)))))

SORINULTRA
21st August 2006, 16:02
penibilitate mai mare n am vazut la un om , sti de tot rasul englezoiul lui peste prajit

Hard
21st August 2006, 16:56
iti spun eu ce inseamna penibil in galeriile romanesti:
-cand galeria rapidului a avut un banner acum cativa ani : "diavolii visini" -cu un singur i :D
-cand suporterii(nu-i pot numi o galerie) otelului au plimbat prin tara un mesaj "ve-ti nr 1 in romania"-veti se scrie legat,stop ca rade lumea de voi

Dregan
21st August 2006, 18:32
iti spun eu ce inseamna penibil in galeriile romanesti:
-cand galeria rapidului a avut un banner acum cativa ani : "diavolii visini" -cu un singur i :D
-cand suporterii(nu-i pot numi o galerie) otelului au plimbat prin tara un mesaj "ve-ti nr 1 in romania"-veti se scrie legat,stop ca rade lumea de voi


Si stii ce e cel mai penibil? Sa stergi de ***** wc-urile din Londra. Sclav prost:jerk:

katalinkostel
21st August 2006, 22:54
ce sa se vada? :))) pai ce Costin a dat gol din greseala cuiva sau cu sansa? mai du-te pe la meciuri sa vezi si tu golurile porma posteazaProbabil daca ai urmarit meciul,ti-ai fi dat seama ce am vrut sa spun.D Stan a marcat cu largul concurs a fundasului care respingand pe spate i-a pus mingea in bocanc la 2 m.de poarta,iar ca sa inscrii in maniera pe care a facut-o S.Costin i-ti trebuie un sut puternic si bine plasat,ceea ce la Costin din fericire gasim,iar apoi portarul sa fie plasat gresit si pe deasupra sa fie si pepenar .Nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun?Eu nu am vrut decat sa scot in evidenta,ca jucatori de valoare precum Tanase a marcat la singura ocazie pe care a avut-o.(si ce fel a dat-o)Pe cand altii,se chinuie de la inceputul campionatului si atunci cand o baga meritul lor e mai putin de jumatate(D.Stan).Iar in ceea ce priveste ce si cand postez,nu cred ca gasesc de cuviinta sa cer parerea ta.

:jerk: :jerk: :jerk:

lolo_grupa_c
22nd August 2006, 10:59
...in sfarsit prima victorie din acest campionat pentru otelul ....dupa cum au decurs lucrurile nu exista alt invingator....pacat de lumea putina care a venit la stadion....pacat de seby ca face ce face prin alte tari...doamne ai grija de ei...!!!FORZA GRUPA "C"

OVIDIU 62
22nd August 2006, 13:28
Victorie a Otelului la 2 goluri diferenta.Ex 3-1.

SORINULTRA
22nd August 2006, 13:55
speram ca s au trezit definitiv si de acum o sa vedem si fotbal

lolo_grupa_c
22nd August 2006, 18:45
.....dupa jocul cu ceahlaul cam asa ar sta lucrurile,dar nu se stie niciodata....eu unul le doresc bafta in continuare si la cat mai multe meciuri frumoase...forza OTELUL!!!

scorpiuta
22nd August 2006, 21:26
un autocar mediu are 55 de locuri 55x3=165 .nu am putut numara la gl decat vreo 60 de agricultori cu indulgenta 70 cu tot cu jandarmi si daca intradevar se mai suplimenta....?.p.s.interesante bannere mai ales cel numit "stapanii moldovei":yeah:



astep c inteers partida din retur...sa vad cati pepenari o sa vina! :rosu:

Din cate imi amintesc........galeria galatiului venita la piatra nush daca numara mai mult de 50 de suporteri.. :sleep:

Hard
22nd August 2006, 21:40
pai atatia au fost la ei acasa!!!!!!


daca isi revine otelul pana la meciul retur (locurile 1-3 :D), pariez ca vor fi mai multi de 50 la pt neamt.

m8k
22nd August 2006, 22:09
1 solist

Hard
22nd August 2006, 22:23
te contrazic :D

lolo_grupa_c
22nd August 2006, 22:30
te contrazic :D

de unde m...ii m..ii stii tu ca galatiul e stelist????hai du_te cu vaca sclavule,ca deja o dai in alte lucruri....

Hard
22nd August 2006, 22:40
la meciul de maine ,inteligentule!


SCLAV, -Ă, sclavi, -e, s.m. şi f. Persoană lipsită de orice drepturi, aflată în proprietatea deplină a unui stăpân de sclavi pentru care munceşte; rob. ♦ Fig. Persoană care satisface orbeşte şi servil voinţa altuia


vaca e animalul sfant pt indieni,ai grija sa nu-i superi!!

lolo_grupa_c
22nd August 2006, 22:57
la meciul de maine ,inteligentule!


SCLAV, -Ă, sclavi, -e, s.m. şi f. Persoană lipsită de orice drepturi, aflată în proprietatea deplină a unui stăpân de sclavi pentru care munceşte; rob. ♦ Fig. Persoană care satisface orbeşte şi servil voinţa altuia


vaca e animalul sfant pt indieni,ai grija sa nu-i superi!!

stii bine la ce mam referit....:no:

Jar-Gon
23rd August 2006, 17:55
vaca nu e un animal e m...ta

Hard
23rd August 2006, 18:10
hai cu banu`

Jar-Gon
23rd August 2006, 18:53
nue steaua hai cu vaca sti tu ca ma refer la m.....................ta

Dregan
23rd August 2006, 19:03
hai cu banu`

Ce-i fraiere, ti-e ciuda ca a batut Otelul? Forza Standard!:drak:

Jar-Gon
23rd August 2006, 19:24
i love you boro e invechit
noul hit i love you standatd ole ole oleeee

Hard
23rd August 2006, 19:26
sta-ti-ar in gat!

Jar-Gon
23rd August 2006, 19:28
ca smecleiul tie du-te si mai fa o ovatie in fata budei inainte sa o stergi cu limba

Jar-Gon
23rd August 2006, 19:31
Seby Meme Si Becali Toti Sunt Mohosexuali

Hard
23rd August 2006, 19:48
supara-l tu pe gigi ca poate cumpara clubul vostru sarac si va vad apoi pe la porti:gigi dai si tu o 100 de mii?
pe mm il adulati pana acum 2 ani
pe mine ma lingi in dos

bada_otelul
23rd August 2006, 23:14
daca galatiul e stelist mata e c....,desi varianta a doua e mult mai probabila:evil:

STEELMAN
24th August 2006, 08:15
astep c inteers partida din retur...sa vad cati pepenari o sa vina! :rosu:

Din cate imi amintesc........galeria galatiului venita la piatra nush daca numara mai mult de 50 de suporteri.. :sleep:

mai fato aici era vorba despre propaganda pe care ai facuto inainte de meci ca ne invadati etc ,eu nu am putut decat sa constat realitatea cat despre numarul nostru de baieti in care vom veni la piatra fii sigura ca nu se va face asa reclama mai ales una micinoasa ca sa nu mai zic despre numarul de deplasari la voi in oras cred ca pt mine va fi a 5-a sau a 6-a oara.pe voi daca va mai vad odata la galati e a doua oara

Jar-Gon
24th August 2006, 08:39
supara-l tu pe gigi ca poate cumpara clubul vostru sarac si va vad apoi pe la porti:gigi dai si tu o 100 de mii?
pe mm il adulati pana acum 2 ani
pe mine ma lingi in dos

da cand o sa ajunga el vreodata la imperiul lui mital?da tu stii golane cum e cu cersitul nu?cred ca de la locul tau de munca ne scrii .sau canti la acordeon prin gari
meme e cel mai antipatic pt mine decand l-a inlaturat pe Marius Stan
ai apucaturi moho cum am scris mai sus inseamna ca mai ai o meserie te fu....i in cur doar din pura datorie

starsteel
24th August 2006, 11:08
ce sai faci daca stam la sat .. nu am eu de unde sa stiu :) .. zimi tu cine transporta suporteri cu autocare cu etaj .. in romania .. ??

Autocarul etajat cu cere mergeau suporterii Otelului avea culoare verde si daca retin eu bine avea in jur de 80 locuri.

P.S. SebyO si Jar mancati sunteti penibili va las in grija celor in masura sa stearga mizeriile postate de voi aici.

SORINULTRA
24th August 2006, 15:55
exaxt eu nu am vrut sa scriu ca dupa aia se credea caterinca dar este total adevarat

STEELMAN
24th August 2006, 21:14
de 2 ori am f cu autocarul cu etaj in deplasare.intradevar verde,de 4 stele prima data in 97 la buzau cu dinamo in cupa am dat 20 000 lei (cu atatia bani mancai o saptamana la restaurant)a doua oara la constanta in divizia a cand am avut stadionul suspendat si am castigat la ct cu astra 1-0.totusi un mic impiediment ar fi la autocarul ala.cand am "imprumutat" lada aia frigorifica de la harsova nu a incaput in el:(

lolo_grupa_c
24th August 2006, 21:27
.....si mai e ceva nasol:in caz de iesire fortata(aici ma refer la faze gen :militienii aruncand cu gaze iritante lacrimogene)....tre' sa stai la coada pana se face evacuarea...deci in concluzie cel mai bine se face deplasarea cu trenul sau microbuzul

Sergio_D
24th August 2006, 21:29
Am văzut pe ProTV parcă... fericire pe străzile din Constanţa, Galaţi, Tg. Mureş, Sibiu, Oradea, în urma calificării Stelei în grupele Champions League.

Foarte fain. :no:

lolo_grupa_c
24th August 2006, 21:39
Am văzut pe ProTV parcă... fericire pe străzile din Constanţa, Galaţi, Tg. Mureş, Sibiu, Oradea, în urma calificării Stelei în grupele Champions League.

Foarte fain. :no:

stai tu linistit ca unii sclavi siau cam luato urat de tot....iti spun asta din proprie experienta(am participat la "educarea" lor):drak:

starsteel
24th August 2006, 22:02
Norocul meu ca eram la meci la Bucuresti ca altfel cine stie. Totusi cand am venit acasa aveam un steag ros-albastru care flutura in afara masinii iar am avut noroc datorita faptului ca se dormea puternic.

lolo_grupa_c
24th August 2006, 22:24
....cei care au fost pe strazi(unii) au stiut(simtit) ce inseamna pe "bune" cuvantul sclav..asta este,data viitoare la mai mare...FORZA GRUPA C

starsteel
24th August 2006, 22:31
Astea sunt copilarii ti-ai pus vreodata intrebarea care e echipa pe care ai vazut-o cel mai des jucand? Raspunsul vine de la sine, pentru toata lumea e acelasi.

Patraulix
24th August 2006, 22:34
Face Ceahlaul surpriza la Galati. Otelul e slab ca rugina :D :rosu:

starsteel
24th August 2006, 22:36
?! Cand face surpriza precizeaza si sezonul ca in asta nu se mai poate.:D

Hard
24th August 2006, 23:05
....cei care au fost pe strazi(unii) au stiut(simtit) ce inseamna pe "bune" cuvantul sclav..asta este,data viitoare la mai mare...FORZA GRUPA C

off topic: fii tu sigur ca nu rata antena sa filmeze asa ceva daca se intampla:happy ....bullshit
Daca si moderatorul face offtopic....:headbang:

ontopic:poate va castiga ceahlaul..la anul:D

lolo_grupa_c
24th August 2006, 23:16
...asta doar din prostie sa facem asa ceva...ce??am fi nebuni sa ne lasam filmati...mai cauta si vezi ca gasesti...(la bac,in tig.1,vis_a_vis de 3 star)...nu fi copil mic...

Hard
25th August 2006, 00:37
ati fost in 3 locuri deodata

SORINULTRA
25th August 2006, 08:01
a ti fost se poate , ai fost nu se poate in trei locuri de o data sau e prea greu? retard

OVIDIU 62
25th August 2006, 08:32
Sa terminat si a iesit asa cum am poftit.

lolo_grupa_c
25th August 2006, 12:17
ati fost in 3 locuri deodata

bai nene....nu cred ca e cazul sa_ti dau detalii despre ceea ce facem noi...intelege ce vrei si cu asta basta...

bada_otelul
25th August 2006, 14:30
5 masini,2 motociclete si vreo 100 de insi din care 50% draci fara buletin,50% retardati mintal,astia au fost stelistii din gl filmati de antena 1,probele tv sunt incontestabile:evil:
apropo v-am zis ce fan real madrid rsc lyon si dinamo kiev sunt?doar nu se vor supara sclavii cand va lua bataie steaua de la echipele astea iar eu voi iesi pe strada sa ma bucur:yeah:
cu ceahlaul a fost doar inceputul,la cat mai multe victorii sezonul asta!

bada_otelul
25th August 2006, 14:32
Astea sunt copilarii ti-ai pus vreodata intrebarea care e echipa pe care ai vazut-o cel mai des jucand? Raspunsul vine de la sine, pentru toata lumea e acelasi.

raspunsul in cazul meu intr-adevar vine de la sine:echipa pe care am vazut-o cel mai des jucand este OTELUL GALATI:evil:

Jar-Gon
25th August 2006, 14:37
raspunsul meu e si mai clar singurele echipe pt care dau bani si ma implic si sufleteste sa le vad sunt cele din galati in frunte cu mandria orasului Otelul Galati

Hard
25th August 2006, 14:57
rsc lyon

scuze dar nu ma pot abtine :happy :a auzit tzaranul de olympique lyonnais ?

bada_otelul
25th August 2006, 19:18
scuze dar nu ma pot abtine :happy :a auzit tzaranul de olympique lyonnais ?

am gresit,da am auzit de olympique lyonnais dar mai rar decat a stat maicata sa faca din mana pe centura:evil:

starsteel
25th August 2006, 21:16
raspunsul in cazul meu intr-adevar vine de la sine:echipa pe care am vazut-o cel mai des jucand este OTELUL GALATI:evil:
Fals, iti garantez ca se numeste Steaua Bucuresti. Daca vrei pot sa-ti demonstrez acest lucru unica conditie e sa fii cu adevarat pasionat de fotbal.

bada_otelul
25th August 2006, 21:36
Fals, iti garantez ca se numeste Steaua Bucuresti. Daca vrei pot sa-ti demonstrez acest lucru unica conditie e sa fii cu adevarat pasionat de fotbal.

fals,in momentul de fata vad 30-34 meciuri ale otelului pe sezon,numai meciuri din campionat,plus amicale.steaua abia daca o vad in 10-15 meciuri,chiar si celebrele meciuri cu standard am vazut numai cate jumate,pt ca efectiv nu ma intereseaza.intr-adevar in anii trecuti nu vedeam chiar aproape toate meciurile otelului pt ca nu erau transmise dar tot vedeam mai multe decat ale stelei.
asa ca ramane cum am zis:OTELUL GALATI

starsteel
25th August 2006, 21:45
Nu trec la demonstratie ramane cum vrei tu dar dupa meciul si atmosfera de miercuri nu m-am uitat nici macar 15 minute la un meci cu toate ca au fost partide din cupele europene. Probabil singurele partide integrale pe care le voi urmari vor fi cele ale lui Steaua & Otelul.