PDA

View Full Version : Ce ati facut cu Paul ?



MariusTR
13th August 2006, 22:09
Bun ... deci am revenit eu dintr-o vacanta de cateva luni bune si cand revin nu-l mai observ pe amicul Paulica. Om activ, bistriteanul ... l-ati facut moderator, apoi l-ati dat jos, apoi iar l-ati pus moderator ca apoi sa-l schimbati si iar a fost moderator... acum nu-l mai vad .
Ce anume a patit amicul Paul?... ca era un tip obsedat complet de OLS :D

Elphax
13th August 2006, 22:16
tu urmezi!

MariusTR
13th August 2006, 22:18
Urmez unde, bre ?
Asta incerc sa aflu ... ce s-a intamplat cu el ? Am lipsit mult timp de pe OLS si de cand am revenit nu-l mai vad ... ce s-a intamplat ?

Vadim
13th August 2006, 22:42
Paul are mesaje scrise in ultimele zile, iar acum e online dar nu il vezi tu pentru ca e invizibil. Cred ca intrebarea nu are sens.

Paul
13th August 2006, 22:56
Sunt perfect sanatos , nu mi`am rupt nici o mana , vederea imi e ok , ISP nu mi`a taiat teava de net , deci totul e ok.
Doar ca am fost plecat din tara in vacantza , dar oricum ma simt super incantat ca tocmai frizeru mi`a remarcat lipsa.

In rest e ok , citesc , din pacate nu gasesc nimic interesant unde sa postez si asta e.
:cya:


... l-ati facut moderator, apoi l-ati dat jos, apoi iar l-ati pus moderator ca apoi sa-l schimbati si iar a fost moderator... acum nu-l mai vad .
Dupa teoria ta , eu seaman cu Niculescu. Tot a treia zi plec de la DInamo.

Deci pe scurt sa intelegi si tu : am fost mod , am fost demis , am fost moderator (si apoi super-moderator) si apoi mi-am dat demisia.

Vezi ca e un post liber , postul e vacant , daca vrei te propun pe tine. Salariul e atractiv :ok: .

Vadim
13th August 2006, 23:10
De acord cu tot ce ai scris, mai ales cu partea ca nu exista nimic interesant :D, mai putin cu salariul si demisia - doua lucruri care nu exista.

Paul
13th August 2006, 23:13
pai da , daca nu mi`ai mai platit salariul , si m`ai trecut rezerva , m`am suparat si am plecat la Timisoara pe bani mai multi :D

Liber de contract inca :happy

Vadim
13th August 2006, 23:16
Tot de asa contracte sa ai parte. :D Sau inmultite cu 100, ca tot 0 fac. :D

MariusTR
14th August 2006, 16:01
Sunt perfect sanatos , nu mi`am rupt nici o mana ...
Doar ca am fost plecat din tara in vacantza...
Si eu care credeam ca si-a gasit Paulica in sfarsit o femeie (reala) pe care sa practice iubirea si s-a hotarat sa vada ce mai e cu viata reala ... cand colo el era in Spania la cules de capsuni :D

realmadrid.com
14th August 2006, 21:34
Si eu care credeam ca si-a gasit Paulica in sfarsit o femeie (reala) pe care sa practice iubirea si s-a hotarat sa vada ce mai e cu viata reala ... cand colo el era in Spania la cules de capsuni :D

Pai daca este asa cum spui tu, vad ca tot pe forum esti...deci tot cu aia pe care o umfli cu pompa ai ramas :D

Paul
15th August 2006, 00:27
Si eu care credeam ca si-a gasit Paulica in sfarsit o femeie (reala) pe care sa practice iubirea si s-a hotarat sa vada ce mai e cu viata reala ... cand colo el era in Spania la cules de capsuni :D

Ce treaba are femeia cu forumu?
Ce treaba are o excursie in Spania cu culesul de capsuni :drak:
Ca sa nu mori prost , am fost la cules lamaie , ca nu aveam cu ce sa stingem tequilla :headbang: