PDA

View Full Version : Ce sa facem ca sa o multumim pe yoyo?



Tim
15th July 2008, 19:00
Ajuns pe taramul reabilitarii,te cuprinde asa un sentiment de bunavointa.
Nu-ti doresti sa mai gresesti....sa dai "rateuri".
De aceea astept sugestiile voastre.....constructive!!!!
Puberii sub 27 de ani ....sa se abtina!!!!

White Shadow
15th July 2008, 19:10
Yoyo moderatoarea mi-a dat acum cateva saptamani ban pt spam din simplu fapt ca am dat mai multe report bad posturi consecutive la un post in care am fost jignit de un stelist..in mod normal trebuia ca cineva sa vina cu o explicatie si sa imi spuna ca nu poate sa-l sanctioneze si sa bage dupa aia un motiv comunist..dar in schimb am avut parte de amenintari.

in fine..banul ala de 3 zile s-a transformat in 3 saptamani, de ce ?...nu se stie..asa e pe ols :ok:

si threadul asta e aiurea..pt ca pe langa yoyo mai sunt o gramada de moderatori care doar freaca menta si nu fac nimic

Tim
15th July 2008, 19:13
Yoyo moderatoarea mi-a dat acum cateva saptamani ban pt spam din simplu fapt ca am dat mai multe report bad posturi consecutive la un post in care am fost jignit de un stelist..in mod normal trebuia ca cineva sa vina cu o explicatie si sa imi spuna ca nu poate sa-l sanctioneze si bage dupa aia un motiv comunist..dar in schimb am avut parte de amenintari.

in fine..banul ala de 3 zile s-a transformat in 3 saptamani, de ce ?...nu se stie..asa e pe ols :ok:

si threadul asta e aiurea..pt ca pe langa yoyo mai sunt o gramada de moderatori care doar freaca menta si nu fac nimicSi eu te-as banna,am zis.....peste 27 de ani!!!!!:happy:happy:happy

White Shadow
15th July 2008, 19:14
25-27 tot acolo ii

Tim
15th July 2008, 19:16
25-27 tot acolo iiCrezi tu!!!! E ca diferenta intre 60 si 80 de ani!!!!:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

White Shadow
15th July 2008, 19:19
dar tu de ce naiba ai primit ban ?

nu ma asteptam..totusi ..discutam aici despre civilizatia vestului..tu din Timisoara..eu din Arad

Tim
15th July 2008, 19:22
dar tu de ce naiba ai primit ban ?

nu ma asteptam..totusi ..discutam aici despre civilizatia vestului..tu din Timisoara..eu din AradCum iti spuneam....nu am satisfacut pe cineva!!!Acum incerc sa ma reeduc!:cool:

YoYoyOi
15th July 2008, 19:23
ati putea incepe prin a va taia venele... o parte dintre voi, nu zic cine :rolleyes:

White Shadow
15th July 2008, 19:26
nici nu ai voie sa glumesti cu asa ceva.......

Tim
15th July 2008, 19:26
ati putea incepe prin a va taia venele... o parte dintre voi, nu zic cine :rolleyes:Lasa ,am inteles....porcii aia de barbati!!!:D

White Shadow
15th July 2008, 19:27
na Tim...ca ai primit raspunsul la intrebare...multumit ?

Tim
15th July 2008, 19:30
na Tim...ca ai primit raspunsul la intrebare...multumit ?Stiam raspunsul,cunosc femeile.Cand o sa cresti, o sa inveti ca 3-4 zile pe luna e bine sa le dai dreptate!!:D

micutzu
16th July 2008, 14:55
Mergeti ma la strand sa va racoriti. :D
Ce aveti cu fata, "uaminii" rai ce sunteti. :D

relansat
16th July 2008, 15:04
nimic, poti sa ii faci ceva? :) ... sau se dorea a fi o intrebare retorica :thinkso:
cei de la conducere nu inteleg ca scopul lor este de a preveni si nu de a taia si spanzura :)
cei doi supermoderatori au mana libera, mi se pare logic din moment ce ... http://www.vadim.ro/?p=187
sa avem o vara placuta, va saluta un om care si`o luat ban o luna ptr injuraturi repetate la adresa mamei lu` delaparis, fapt considerat drept un sacrilegiu ... ptiu drace ca ma molipsesc de la aradean cu atatea "..." :D
p.s: irina si tu ai ignore de la mine.

Tim
16th July 2008, 17:13
Mergeti ma la strand sa va racoriti. :D
Ce aveti cu fata, "uaminii" rai ce sunteti. :DYupi,acum vin de la un"strand".Sunt ..."racorit".
Tu nu ai inteles....nu eu sunt in calduri!!!:D