PDA

View Full Version : dubele rulzzz



Hmic
11th August 2006, 03:02
care sunt cele mai cuuul dube?...dupa fiat ducato:ciocan:

nigel
11th August 2006, 21:16
volkswagen, pararea mea

zavoianu
6th October 2006, 12:39
care sunt cele mai cuuul dube?...dupa fiat ducato:ciocan:

alea care nu au soferi psihopati la volan!

Vadim
6th October 2006, 15:13
Eu cred ca soferi psihopati sunt la Damas-uri. Sau mai bine zic dementi.

zavoianu
9th October 2006, 14:30
Eu cred ca soferi psihopati sunt la Damas-uri. Sau mai bine zic dementi.

damas nu e duba, e o gluma facuta de asiatici..iar aia care le conduc ori au fost obligati de sefi s o faca ori sunt idioti

Aurel.D
9th October 2006, 15:23
Nu-mi plac dubele. Daca nu ar fi utile, ar fi cele mai idioate masini!

resita
13th November 2006, 20:01
Nu-mi plac dubele.

ai ceva amintiri din duba :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Hard
14th November 2006, 02:19
2 dube,4 gabori,8 roti...

pytzy
14th November 2006, 12:23
2 dube,4 gabori,8 roti...
Aici erai B.U.G.Mafia..... . Fiecare masina are utilitatea ei fie berlina, break sau duba.:ok:

zavoianu
21st November 2006, 18:21
Revin ,
Bah astia cu dubele sunt chiar dili, am zis eu ca sunt psihopati dar am avut pe unul de la Urgent Curier care s a tzinut dupa mine pe valea oltului pana la intrarea pe autostrada.... a stat la 2 metrii in spatele meu mi a fost frica tot drumu` sa pun frana, ii placea ca ma bag bine in depasiri si s a lipit aiurea...cand am vrut sa l las in fatza nu a vrut..astia nu sunt normali..sa mergi pe dealu negru cu duba cu peste 100km/h e nebunie, eu mereu vedeam in oglinda retrovizoare o duba inclinata...exagerat de inclinata...doamne ce nebuni...si catzi mor aiurea pe sosele ...
sunt incoerent ptr ca sunt marcat inca de inconstientul ala care a rupt mashina sa se tina dupa mine

Cristian
21st November 2006, 20:15
Semnalizai ca tragi pe dreapta pana te depasea nebunu, am mai patit si eu asa :D

zavoianu
24th November 2006, 15:48
Semnalizai ca tragi pe dreapta pana te depasea nebunu, am mai patit si eu asa :D


Revin ,
Bah astia cu dubele sunt chiar dili, am zis eu ca sunt psihopati dar am avut pe unul de la Urgent Curier care s a tzinut dupa mine pe valea oltului pana la intrarea pe autostrada.... a stat la 2 metrii in spatele meu mi a fost frica tot drumu` sa pun frana, ii placea ca ma bag bine in depasiri si s a lipit aiurea...cand am vrut sa l las in fatza nu a vrut..astia nu sunt normali..sa mergi pe dealu negru cu duba cu peste 100km/h e nebunie, eu mereu vedeam in oglinda retrovizoare o duba inclinata...exagerat de inclinata...doamne ce nebuni...si catzi mor aiurea pe sosele ...
sunt incoerent ptr ca sunt marcat inca de inconstientul ala care a rupt mashina sa se tina dupa mine

i am semnalizat o juma de ora sa ma depaseasca, dar ii placea pe la spate..eu stiu ce idiot era

Elphax
24th November 2006, 15:59
bine ca nu l-ai vazut din spate, astia nu folosesc franele decat cand vor sa opreasca...

zavoianu
29th November 2006, 18:44
bine ca nu l-ai vazut din spate, astia nu folosesc franele decat cand vor sa opreasca...

pai la ce altceva mai pot folosi franele decat la oprit?
cred ca ai vrut sa spui altceva

pinki
29th November 2006, 18:56
adica tu in spatele lui :D

astia cu dubitele sunt cam dementi, se baga aiurea, merg ca disperatii, uita ca au catamai masina, vezi cazurile maxi taxi facute praf :mda:

Celso
29th November 2006, 19:07
Mercedes Sprinter:cool: ....zici ca zbori, cand vine vorba de viteza:evil:

CrisS
14th December 2006, 19:11
Da asa e Mercedes Sprinter 2 sa il vezi cum alearga:evil:

zavoianu
5th January 2007, 18:00
sunt sigur ca Mercedes Sprinter2 este o mashina de viteza care poate sa abordeze curbele in viteza, avand stabilitate maxima chiar mai bine decat WRX STI, iar distanta de franare in caz de urgenta e cu mult mai mica decat la porsche...este o mashina care face suta sub 4 sec, confortabila...nu cred ca cineva shi ar dori sa conduca altceva....
bah ne lasAtzi cu "bubele" ....soferi inconstienti ce suntetzi