PDA

View Full Version : Moderatori



Pages : [1] 2 3 4 5 6

Onlinesport vrea parerea voastra
4th November 2002, 22:40
Aici se pot face cererile pentru a fi moderatori.

icub4ucm
5th November 2002, 13:44
M-ar interesa sa fiu moderator pentru una din sectziunile dedicate fotbalului.

Colonelu'
5th November 2002, 13:47
Eu am fost moderator la fotbal in primavara. As dori sa-mi primesc postul inapoi. Multzumesc anticipat!

Onlinesport vrea parerea voastra
5th November 2002, 15:57
S-a rezolvat la amandoi.

manta
5th November 2002, 18:03
As dori sa fiu si eu moderator pe Divizia A. Am vorbit cu colonelu' care este un bun amic de-al meu si nu se opune. Va multumesc anticipat!

Colonelu'
5th November 2002, 18:05
Nu ma opun absolut deloc. Asa cum moderez impreuna cu icub4ucm pe fotbal internatzional pot modera cu manta pe Divizia A.

Mihaela
3rd December 2002, 23:52
Am fost moderatoare la 'Alte sporturi' in primavara si, daca se poate, mi-ar placea sa continui si pe noul forum.

Gabriel
4th December 2002, 10:47
Imi aduc aminte de Mihaela. E fata cu gimnastica . :happy

Vadim
4th December 2002, 13:36
Mihaela, esti moderator pe "alte sporturi".

Cred ca toti cei care erau acum peste jumatate de an pe forum au revenit, chiar daca forumul a durat atunci o luna de zile... :)

Mihaela
4th December 2002, 22:32
Sa speram ca noul forum va produce aceeasi dependenta si sunt convinsa ca asa va fi. :happy

rasheedkpenny
9th January 2003, 12:53
Care sunt atributiile unui moderator?

Vadim
9th January 2003, 13:27
Sa se uite zilnic la toate posturile noi, sa le editeze/sterge pe cele indecente, sa le mute pe cele care nu sunt scrise la categoria care trebuie, sa uneasca forumurile care trateaza acelasi subiect, sa scrie zilnic cateva mesaje sau sa faca subiecte noi. Cam atat imi vine acum in cap, dar cred ca am spus tot ceea ce era mai important.

Vadim
16th April 2003, 21:47
Avand in vedere ca exista unii membri foarte activi si foarte interesanti pe forum, ii rog sa scrie aici sau sa imi trimita mail daca vor sa fie moderatori.

Gabriel
16th April 2003, 22:38
Pe forumul de NBA sunt o gramada de baietzi care scriu mult si frumos. Daca vrea cineva sa fie moderator alaturi de mine sa zica...... :)

Raptor
28th April 2003, 02:51
Eu as dori sa fiu moderator alaturi de tine pe NBA.

Gabriel
1st May 2003, 22:40
ok..eu nu am nimic impotriva. daca userii mai vechi nu doresc...treaba lor.
rasheed , Azur .....nu vretzi mah ?

Vadim...tu esti admin...tu decizi. eu nu am absolut nimic impotriva ! :)

Dorin
17th May 2003, 13:30
Aici se pot face cererile pentru a fi moderatori.
Dupa cum observi sint destul de activ in Forum de cind i-am descoperit existenta si interesul pentru sport e masiv.Presupun ca sint un pic mai favorizat de o virsta ceva mai ridicata de cit a celor mai multi care scriu(44) plus ca si folosesc un ton mai diplomatic in mesajele mele .As deveni moderator daca indeplinesc conditiile .Alte sporturi , sporturi de iarna , F1, fotbal sint rubricile unde sint mai interesat :yeah: Dorin

baubau
23rd May 2003, 09:10
La fotbal extern cred ca ar trebuii schimbat moderatorul!Nu l-am mai vazut pe Jhoony RIP cam de multisor...Voi ce ziceti?

Vadim
23rd May 2003, 20:54
Ok Dorin, te-am pus moderator inlocul lui Johnny, care nu a mai dat demult pe aici.

dj_jaxxx
23rd May 2003, 21:43
Care sunt criteriile ca cineva sa fie moderator? Nr de posturi? Timp petrecut pe forum?

Mersi.

Vadim
23rd May 2003, 22:04
Atributiile moderatorilor sunt scrise mai sus. In plus, cei care sunt moderatori trebuie o sa aiba o vechime de cateva luni cel putin, sa intre pe forum destul de des si sa aiba posturi decente.

Exceptie face forumul de Suporter, unde am pus moderatori persoane foarte noi numai pentru ca au deschis primii forum pentru echipa lor.

riva
20th July 2003, 12:44
si eu vreau sa fiu moderator!?!?!?!? nu stiu la ce sectiune :) da` stiu ka vreau sa fiu moderator :) imi pare rau ka nu am fost pe aici cind s-au ocpuat posturile da` poate mai prind si eu ceva pe aici :) ... sefiii cei mari, ce ziceti?

inter
28th July 2003, 17:45
la sectiunea suporter - Universitatea Craiova il propun moderator pe EDMOND, tinand cont de nr. suporterilor olteni de pe forum 8)

Ayrton
29th July 2003, 12:44
Eu zic ca mai bine inter sa fie moderator la Universitatea Craiova ca e mai echilibrat, si e tot timpul online si poate preveni greselile unora mai repede. Si are si cele mai multe mesaje. :yeah:

inter
30th July 2003, 14:12
mersi Ayrton, dar eu raman tot la optiunea mea, avand in vedere ca Edmond este cel mai "aproape" de miezul problemei (Craiova), si nu este nici un "radical" /nope/
Oricum eu stau mult on-line, dar si pt. Inter (il muro) :thinkso:

riva
30th July 2003, 15:31
eu ma autopropun la sectiunea suporter-gloria bistrita moderator, pentru ka sint din bistritza si sint la curent cu tot ce se inplunta acolo :)

Ayrton
30th July 2003, 16:53
Se pare ca administratorii nu prea mai au timp si chef sa schimbe sau sa numeasca noi moderatori, asa ca pana la noi decizii vor ramane tot aia...

Vadim
30th July 2003, 16:57
Ok, il punem pe Inter la Suporter, din partea Olteniei.

ady_azzuro
17th August 2003, 15:17
Mi-ati gasi si mie un post de moderator ?
:D :D :D
Sunt destul de activ si sunt online destul de mult pe zi :thinkso: :thinkso: :thinkso: .
Sau minorii nu au voie :D :D :D :D :evil: :evil:

ady_azzuro
17th August 2003, 15:18
Mi-ati gasi si mie un post de moderator ?
:D :D :D
Sunt destul de activ si sunt online destul de mult pe zi :thinkso: :thinkso: :thinkso: .
Sau minorii nu au voie :D :D :D :D :evil: :evil:

ady_azzuro
19th August 2003, 13:36
helllloooooooo pe aicea nu mai vine nimeni :D :D :D :D

Ayrton
19th August 2003, 15:45
Mai ady, tu esti obsedat de putere? :D

Acum serios, unde vrei tu sa fii moderator si sa nu fie altcineva care sa nu-si faca treaba bine? Sau crezi ca trebuie sa fie pe un thread 50 de moderatori? Ca au fost odata mai multi numiti moderatori pe "Suporter" si lucrurile o luasera razna de tot: se modificau posturi, topice, sondaje, a fost ceva urat, si de aceea s-a luat hotararea ca moderatori sa fie doar persoane ce scriu de mult pe onlinesport, sau persoane care chiar daca scriu de mai putina vreme, au dat dovada de maturitate si echilibru in exprimare (ex inter).

ady_azzuro
19th August 2003, 16:19
ok ayrton daca nu se poate moderator atunci ceva un membru special
sau de la 450 se schimba titulatura?
8) 8) 8)

Ayrton
19th August 2003, 17:20
Bine, o sa te propun si eu pentru "Membru special". Dar ai grija de clasamentele alea de pe "Fotbal intern", ca am incredere in tine si d-aia te-am propus sa le calculezi tu.
:thinkso:

ady_azzuro
19th August 2003, 17:35
Am grija tudose e cu ochii pe mine
Merci ca ai incredere in mine :) :)

EDMOND_
20th August 2003, 18:04
Ady , ma gandeam sa aranjam ceva , sa-mi treci vreo 2 puncte in plus...
dau o masa ...sau iti trimit niste zapada...ce zici?!

ady_azzuro
21st August 2003, 16:02
merci edomnd pt masa dar chiar nu am nevoie tocmai am mancat :D :D :D
Cat despre zapada las-o acolo ca sta bine in craiova, ar strica peisajul pe aicea :D :D :D
Vad ca ai devenit mai glumet ai lasat balta impresia de om serios :thinkso: :thinkso: :thinkso:
S-o ti tot asa :) :) :)

Tudose
21st August 2003, 17:49
Asa e, ady, sunt cu ochii pe tine!

EDMOND_
7th September 2003, 23:14
Ady , eu vorbeam serios , dar daca Tudose este cu ochii pe tine , o lasam pe mai tarziu....

EDMOND_
13th September 2003, 00:26
Sfarsitul asta de saptamana puteam aranja ceva...Tudose a fost mai putin vigilent...

ady_azzuro
13th September 2003, 19:06
anytime :bere:
sper sa ii invingem pe brasoveni
FORZZA STIINTA

EDMOND_
14th September 2003, 23:55
Spera , ady , spera.... <<pana la urma speranta ne ramane intotdeauna....

ady_azzuro
15th September 2003, 14:50
Ultima moare.
Dar SPER incontinuare sa castigam titlul :yeah: :yeah: :yeah:

Edgar
29th October 2003, 00:34
Vadim, ar trebui sa mai pui un moderator pe Intern. Un candidat potrivit ar fi Edgar. Parerea mea... :D Serios acu', ar mai trebui un moderator pentru ca intra tot felul de personaje. :rolleyes:

inter
29th October 2003, 08:22
de acord cu Edgar si il sustin :)

ady_azzuro
29th October 2003, 15:38
si yo :thinkso: :thinkso: :thinkso:
dar il propun si pe ady_azzuro
8) 8) 8)

Ayrton
29th October 2003, 17:35
Edgar cu siguranta merita.

Ady cu siguranta nu: nu e de ajuns sa scrii mult ca sa primesti o responsabilitate. Mai trebuie sa cresti, ca si din cauza mesajelor tale puerile scade nivelul discutiilor pe forum.

ady_azzuro
29th October 2003, 19:44
fi linistit ayrton ca a fost doar o gluma...
dar tu ca de obicei o iei in serios :D :D :D


si din cauza mesajelor tale puerile scade nivelul discutiilor pe forum.
Mai sa fie , da` repede gasisi principalul vinovat :D :D :D

Daca nu sunt binevenit pe forum va spun :cya: :cya: :cya: si ma duc la rivalii vostri :evil: :evil: :evil:

Glumeam :thinkso: :thinkso: :thinkso:

inter
29th October 2003, 19:46
Ady , ai grija ce spui , treaba ta dar nu te arunca in gura lupului , acolo mai mult de 3 zile in stilul tau nu rezisti :P

ady_azzuro
29th October 2003, 19:55
:D :D :D
Pana nu incerci n-ai cum sa-ti dai seama...

Oricum nu va paresesc pe voi baietii de la onlinesport :kiss: :bere: :ok:

Ayrton
30th October 2003, 08:52
Unde te duci? Pai tu stii cine e administratorul site-ului ala?
Cred ca iti iei ban din prima ora....

ady_azzuro
30th October 2003, 13:07
:D :D :D
Glumeam , scrisai si in mesajul anterior , se pare ca nu observasi .
Cine e administrator la totalsport?

ady_azzuro
30th October 2003, 13:53
Unde te duci? La totalsport???? Pai tu stii cine e administratorul site-ului ala?
Cred ca iti iei ban din prima ora....

Am fost si yo la ei pe forum.
Am citit niste mesaje ...
Si mi-am dat seama ce nivel are forumul...

Onlinesport este infinit mai bun :yeah: :yeah: :yeah:
Nu se compara cu porcaria aia de totalsport. /nope/ /nope/ /nope/

ieppy
30th October 2003, 19:31
Ar fii o placere daca as putea eu devenii moderator pe intern. Dar in cazul ca nu sunt destul de bun atunci inter, ayrton sau utilizator.

ieppy
30th October 2003, 19:32
Oricum e clar ca avem nevoie de mai multi pentru ca observ ca tudose este suprasolicitat deja.

inter
30th October 2003, 19:38
dar nici cati la total........... :drak: :drak: :drak: :drak:

Edgar
30th October 2003, 20:29
Whoaaaaa! :shock:
Sunt cativa moderatori pe totalsport. Probabil, daca tot nu au prea multi utilizatori, organizeaza la un anumit interval o tombola pentru cei care se inscriu. Premiul: un post de moderator. :D

Vadim
30th October 2003, 20:58
Ok, Edgar, am studiat problema si te-am facut moderator la Intern.

De asemenea, pe Suporter avem un nou moderator, pe Daphix_.

ady_azzuro
30th October 2003, 21:07
Ok, Edgar, am studiat problema si te-am facut moderator la Intern.

De asemenea, pe Suporter avem un nou moderator, pe Daphix_.

/hello /hello /hello
Traiasca noii nostri moderatori :ok:

Vadim
30th October 2003, 21:52
Ady_azzuro, nu te supara, pentru ca si tu esti luat in calcul. Esti urmatorul pe lista ca moderator, daca vei dori.

ieppy
30th October 2003, 21:55
what about me?

ady_azzuro
30th October 2003, 22:14
Ady_azzuro, nu te supara, pentru ca si tu esti luat in calcul. Esti urmatorul pe lista ca moderator, daca vei dori.

Nu ma supar Vadime , merci ca ma luasi si pe mine in calcul :bere: , desi ayrton nu e de aceasi parere.
Sa ma anuntasi si pe mine cand voi fi moderator :thinkso: :thinkso: :thinkso:

Cu cea mai mare placere as fi :happy :happy :happy



P.S.
Ayrton cat timp mai am sa cresc?
:yeah: :yeah: :yeah:

Ayrton
31st October 2003, 08:56
Nu eu hotarasc, Vadim e seful!
Oricum, trebuie sa dai dovada de mai multa maturitate in posturi, sa nu mai scrii tot timpul misto-uri ieftine, si de exemplu, cand iti spun sa nu mai scrii pe "Suporter Dinamo" tampenii tu sa te conformezi. Abia atunci o sa spunem (nu numai eu) ca "ai crescut".
:happy :happy :happy

ady_azzuro
31st October 2003, 13:06
ok ayrton
Intelesai :thinkso: :thinkso: :thinkso:

Chiar scriu numai tampanii pe forumul vostru? :P :P :P
Promit ca deacum incolo o sa ma contrez cu voi numai pe Intern :happy :happy :happy

Vadim
9th November 2003, 15:18
ady_azzuro, asa cum ti-am promis si asa cum unii dintre cei mai importanti oameni de pe forum au fost de acord, te-am facut moderator la sectiunile mai mici ca volum de posturi (dar nu neimportante) ale siteului: mass-media, culture pub si diverse. Succes si la mai mare!

ady_azzuro
9th November 2003, 16:50
ady_azzuro, asa cum ti-am promis si asa cum unii dintre cei mai importanti oameni de pe forum au fost de acord, te-am facut moderator la sectiunile mai mici ca volum de posturi (dar nu neimportante) ale siteului: mass-media, culture pub si diverse. Succes si la mai mare!

merci frumos Vadime.
Iti promit ca nr mesajelor de pe mass-media, culture pub si diverse , va creste :thinkso: :thinkso: :thinkso:

inter
10th November 2003, 12:14
:D :D Felicitari seicule :thinkso:

Sa nu uiti de camila :thinkso:

ady_azzuro
10th November 2003, 12:21
merci inter :) :) :)

Mai vb 8) 8) 8)

ady_azzuro
10th November 2003, 15:07
Yo-l propun pe ieppy ca moderator undeva unde vrea Vadim.
Pt inceput puteti sa-l faceti membru special?
Asa cum am fost yo inainte :thinkso: :thinkso: :thinkso:

ieppy
10th November 2003, 15:09
As dorii sa imi depun oficial candidatura pentru un post de moderator. Avantaje zic eu ca arfii destule: (fara sa ma laud, he he) Am scris peste 400 de mesaje si sunt de ceva timp pe forum. Am internet acasa si e prin cablu ceea ce inseamna ca pot fii online si in weekend. Plus zic eu ca nu ám calcat stramb, prea des. Sper ca la urmatoarea alegere de moderatorii sa fiu luat in considerare.

Vadim
10th November 2003, 15:17
S-a notat.

Gabriel
10th November 2003, 15:19
iar eu cedez locul meu de moderator pe suporter....cuiva care doreste si se pricepe. in ultima vreme nu prea am mai avut timp sa intru pe acolo.

ady_azzuro
10th November 2003, 15:19
Si inca ceva as vrea sa veniti si voi mai multi pe la "Generalitati"
Mass media , Culture Pub , Diverse.
Nu de alta dar vrea sa para mai po****t forumul acela
:happy :happy :happy

ady_azzuro
10th November 2003, 15:27
Si mai stiu unul Hellvis care nu a mai intrat pe forum cam de multisor :) :) :)

ieppy cred ca poti sa-i iei locul lui Gabriel, sa vedem ce zice tata Vadim
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

inter
10th November 2003, 16:11
cu toata parerea de rau Ieppy nu poate fi moderator pe suporter, deoarece Dinamo e deja reprezentata de Ayrton :thinkso: , in alta parte nu ma opun :)

Sergio
10th November 2003, 16:36
Eu as fi mai mult decat incantat sa-i iau locul lui Gabi, fiindca intru pe site si pe forumul Suporter zilnic si ma mai pricep la una, alta. 8)

inter
10th November 2003, 16:41
:ok: de acord cu tine Sergio , parca si Gabriel tinea cu voi :thinkso:

ady_azzuro
10th November 2003, 16:44
De acord Sergio :happy

ieppy
10th November 2003, 16:49
cu toata parerea de rau Ieppy nu poate fi moderator pe suporter, deoarece Dinamo e deja reprezentata de Ayrton :thinkso: , in alta parte nu ma opun :)

Are dreptate inter. Atunci pe intern.

Edgar
10th November 2003, 16:51
Subscriu. :thinkso:

Sergio
10th November 2003, 20:31
parca si Gabriel tinea cu voi :thinkso:

Si inca mai tine. Sper... :happy

Poate ar trebui sa-si dea si el cu parerea in legatura cu posibilul succesor. 8)

ady_azzuro
10th November 2003, 20:37
cu toata parerea de rau Ieppy nu poate fi moderator pe suporter, deoarece Dinamo e deja reprezentata de Ayrton :thinkso: , in alta parte nu ma opun :)

Vadim cred ca va accepta 2 dinamovisti sa fie moderatori la suporter , cu conditia sa fie permise si la celelalte cluburi importante tot 2 moderatori.
Ce zici inter , poate ti se alatura Edmond :thinkso: :thinkso: :thinkso: , dar parca a zis ca nu-l intereseaza functia de moderator.

Yo as fi de acord cu cate 2 moderatori la aceasi echipa :happy :happy :happy

ieppy
11th November 2003, 01:14
poate ar fii prea multi ady. Stii cum se spune. Ce e mult strica.

Vadim
11th November 2003, 01:31
Totusi trebuie cineva in locul lui Hellvis. Ieppy nu ar putea modera la alte echipe?

ieppy
11th November 2003, 10:41
NU prea toata lumea stie ca sunt dinamovist, plus ca celalate echipe unde se posteaza au in regula cate un moderator.

ady_azzuro
11th November 2003, 13:53
Si pana la urma cum ramane?

ieppy
11th November 2003, 14:38
Pana la urma sunt verde insa fara nici un forum. Zic ca as face treaba buna pe intern insa asta decide Vadim.

ieppy
11th November 2003, 14:40
Totusi trebuie cineva in locul lui Hellvis. Ieppy nu ar putea modera la alte echipe?

Vadim, Hellvis era stelist. In mod normal ar trebuii in locuit cu alt stelist cel mai in masura ar fii zic eu apparte.

Tudose
11th November 2003, 17:26
Il sustin pe Sergio moderator la "Poli" si pe ieppy pe "Intern".

Sergio
11th November 2003, 18:51
:ok: tudose.

Si eu cred ca apparte e cel mai potrivit pt Steaua. :happy

Vadim
11th November 2003, 22:58
Si eu, insa apparte nu vrea, nu are timp, am vorbit cu el pe PM.

07Ex
12th November 2003, 00:03
ady_azzuro, asa cum ti-am promis si asa cum unii dintre cei mai importanti oameni de pe forum au fost de acord, te-am facut moderator la sectiunile mai mici ca volum de posturi (dar nu neimportante) ale siteului: mass-media, culture pub si diverse. Succes si la mai mare!

Eu sunt de parere ca moderatori trebuie sa fie in primul rand unii care nu injura pe forumuri iar in al doilea rand unii care scriu corect dpdv gramatical. Din pacate ady_azurro nu da dovada de asa ceva. Vadim tu ce parere ai?

Vadim
12th November 2003, 00:08
Este normal sa fie asa, ady_azzuro are o varsta la care se pot scuza inca multe, inclusiv "iesirile" sau greselile. Nu cred ca insusirea perfecta a gramaticii este un lucru esential. Mai degraba cred ca inainte s-ar putea aseza disponibilitatea de a fi on-line, de exemplu.

Oricum, pe ady_azzuro l-am pus moderator la niste forumuri mai micute, iar daca va fi vreodata gata sa faca ceva mai mult va face. Insa, asa cum remarci si tu mai sunt lucruri pe care trebuie sa si le puna la punct. Eu am apreciat la el alte lucruri.

Acum ca tot ai postat aici, gand la gand cu bucurie, tocmai ma uitam mai devreme peste ceea ce scrii tu si voiam sa te intreb daca nu vrei sa fii moderator pe suporter, la Steaua.

07Ex
12th November 2003, 00:17
Acum ca tot ai postat aici, gand la gand cu bucurie, tocmai ma uitam mai devreme peste ceea ce scrii tu si voiam sa te intreb daca nu vrei sa fii moderator pe suporter, la Steaua.

Dupa cum vezi eu pe forumul Stelei nu prea am postat prea mult asa ca nu stiu daca as fi cel mai indicat ca moderator. Daca insa ai nevoie de cineva pe forumul respectiv te pot ajuta. Sincer!
Forumurile pe care am postat cel mai mult au fost cele ale Sportului Studentesc, Sporturilor de Iarna, si pe la Diverse. Daca ai nevoie de moderatori acolo sau daca este nevoie de ajutor pot sa te ajut. Spune-mi. Poti de altfel sa-mi trimiti si un PM ca sa nu mai punem atatea mesaje pe forumul asta. Cum vrei tu. :)

Gabriel
12th November 2003, 01:10
da, baietzi....normal ca tin in continuare cu Timisoara. iar de ziua mea, pe 8 noiembrie, mi-au facut cel mai frumos cadou. :happy
1-0 conta zburatoarelor negre. :P

Vadim
12th November 2003, 01:16
ok, atunci la poli avem om, la steaua si la sportul va fi 97Sir. Iar Ieppy la intern, de unde m-am "retras" eu in aplauzele publicului. Acu, cu toate modificarile astea, mai batem nitel in cuie echipa.

In alta ordine de idei, iata cum se agata pe Alte Sporturi:
http://www.onlinesport.ro/Forum/viewtopic.php?t=681
/jaw drop/

ieppy
12th November 2003, 15:23
Multumesc pentru incredere. :happy :happy :happy

Edgar
12th November 2003, 17:12
In alta ordine de idei, iata cum se agata pe Alte Sporturi:
http://www.onlinesport.ro/Forum/viewtopic.php?t=681
/jaw drop/

Hehe! Love is in the air! :P Multi insa prefera PM-ul... mai ales pe Extern. :drak:

07Ex
12th November 2003, 19:53
ok, atunci la poli avem om, la steaua si la sportul va fi 97Sir.

Merci mult pentru increderea acordata, Vadim. Trebuie insa sa-mi spui exact ce vrei sa fac ca moderator pe forumurile astea. Nu stiu daca exista undeva "guidelines" pentru moderatori, dar as vrea sa stiu ce pot si ce nu pot sa fac.

Multumesc anticipat. :)

Vadim
13th November 2003, 21:11
Pai nu mare lucru decat faci de obicei. Adica citesti, scrii, insa un plus poti si cenzura mesajele indecente, da avertismente etc. Daca sunt probleme imi dai pe PM si vedem cum procedam.

07Ex
15th November 2003, 07:10
Am inteles. Multam fain! :)

rasheedkpenny
8th April 2004, 13:17
Ma auto-propun moderator pe NBA... ma auto-sustin ca moderator pe NBA! Chiar daca nu e mult de lucru pe topicul respectiv o sa mai modific si eu un titlu gresit(litere lipsa, etc.), o sa mai merge-uiesc nistre thread-uri... etc.

Ma sustine si altcineva? :D

rasheedkpenny
8th April 2004, 19:38
Vad ca nu ma sustine nimeni... :(

Vadim
8th April 2004, 20:09
Eu am pus un thread pe restricted in care am spus ca moderatorii care nu fac fata sa ceara intariri. Cum Gabriel nu se plange, nu pot trece peste el. Am pus de la inceput moderatori cand a fost nevoie. Nimeni nu este in plus sau in minus si asa vreau sa fie si mai departe.

MaPaX
8th April 2004, 23:13
Ma auto-propun moderator pe NBA... ma auto-sustin ca moderator pe NBA! Chiar daca nu e mult de lucru pe topicul respectiv o sa mai modific si eu un titlu gresit(litere lipsa, etc.), o sa mai merge-uiesc nistre thread-uri... etc.

Ma sustine si altcineva? :D
Te sustin!! /hello

Blue
23rd May 2004, 16:49
Dincolo de propuneri si autopropuneri, cred ca vadim ar trebui totusi sa faca caeva norme de conduita si pentru moderatori.
Pentru ca in ultimul timp anumitzi moderatori au depasit demult limitele comportamentului normal , moral si logic.
Eu cred ca ar fi cazul ca si ei sa aiba caeva reguli dupa care sa stearga sau nu anumite mesaje. Totusi pe un forum, normal este sa se poae purta un dialog fara ca parerile unora sa fie blocate numai ca nu convin anumitor persoane.
Sper ca nu sint multzi nostalgici ceausisti pe aici in afara celui deja arhicunoscut

Vadim
23rd May 2004, 16:51
Ti se pare, sint manifestarile tale de paranoia.

Blue
23rd May 2004, 17:08
nu-ti face probleme ca nu am inca manifestari de genul asta.
Ce mi se pare vadim?
facusem o propunere.... ca si moderatorii sa aiba cateva reguli de comportament pentru ca sint si ei oameni si unii , mai slabi de caracter si intelectual, ar putea sa greseasca grav. Eu n-am zis ca au gresit dar e posibil s-o faca .
Parca niste minime reguli de conduita si pentru ei ar fi binevenite.

Vadim
23rd May 2004, 17:30
Moderatorii se poarta foarte corect. Edmond nu face abuzuri la Craiova. Chiar daca se mai intimpla sa sterga mesaje, lucru pe care il fac moderatorii, nu este nimic grav. Mi-au fost si mie mesaje sterse. Am vazut ce ti-a sters Edmoind tie, a facut foarte bine. Aluziile obsesive ale si ale altora sint simpatice o data, nu de 100 de ori.

Blue
23rd May 2004, 17:41
nu discutam aici daca e corect sa nu ce mesaje a sters x sau y. Te intzeleg ca ii cantzi in struna...pana la un puct.
Eu altceva te intreb, nu crezi ca e cazul sa existe cateva reguli de bun simt si pentru moderatori?
eu asa cred ca este normal, ai vazut ca peste tot, fiecare are limite in care poate sa-si execite competentzele .


Apropo de repilci obsesive, da-mi si mie un exemplu de replica obsesiva data de mine.
Ca eu pot sa-tzi dau exemplu de replica obsesiva data de tine sau Edmond, apropo de clone. Dar hai sa trecem peste asta. Ce replica obsesiva am dat eu?

si daca e vorba de replici obsesive, nu crezi ca acuzatziile astea de clone ale voastre ar trebui sterse? clone stii tu cine are, ala caruia ii puneai cate 30 de voturi ;) :D dar asta e o alta discutzie

Blue
23rd May 2004, 17:54
iar ce s-a intamplat intre Ryder si edmond , itzi spun eu ce s-a intamplat.
Ryder l-a citicat pe dinel staicu, lucru care l-a infuriat pe edmond, o persoana cel putzin ciudata care adopta punctul de vedere al clubului, banuiesc in sperantza ca cineva de acolo se uita pe siteul asta si-i remarca obedientza. Hai sa fim seriosi, nu se uita nimeni de la club pe site.
Atunci omuletul edmond, a cautat un mijloc sa-l contreze pe Ryder , a cautat mesajele lui si a incercat sa interpreteze negativ niste mesajele ale lui, culmea ca Ryder era cel
jignit si nu invers. Pe urma si-au pus unul cu altul ambitzia iar tu grsesti cand il banezi fara motiv pe Ryder stiind bine ca foarte multi au clone aici iar unii s-au purtat chiar urat si nu din Canada ci de pe ...dambovita

Culmea e ca m-am trezit si eu jignit, fara nici o taina , m-a luat Edmond de sus de parca cine stie ce presedinte r fi si poate daca ne-am cunoaste ......

deranjeaza maniera in care discutatzi cu cei care intra aici. Mai sint si alte persoane in afara moderatorilor care intra mai des sau mai rar pe aici si pe care nu avetzi dreptul sa-i jignitzi
mai ales cand asta se petrece pentru ca un moderator oarecre nu are suficienta puetere de decizie in restul timpul si isi ostoieste setea de a...conduce sicanand persoane cae poate in viatza reala nu are voie sa le treaca prin fatza :D

Vadim
23rd May 2004, 18:24
Ryder e Sorin, nu ma mai fute. Cind va intra Sorin cu numele lui, mai vorbim. Atita timp cit intra cu nume false (Ryder, Oltean4ever, Tornado1 - toti banati fiind clone) discutia nu are sens.

Iar din posturile tale, esti campion la jigniri. 9 din 10 arunci jigniri. E trist. Esti campion la sfaturi pe care nu le aplici. Ceri corectitudine, desi nu esti corect. Ceri sa tu ti se stearga mesaje, cind scrii pe forum numai ca sa ajungi la final sa iti faci auzite jignirile. Las-o moarta.

Esti pe muchie de cutit. Ti-am sters un mesaj monosilabic si fara legatura la Mass media si l-ai pus din nou. Scrii numai la zinzanie, esti hartza personificata. Esti pe muchie de cutit.

ricky
23rd May 2004, 18:39
Ryder e Sorin, nu ma mai fute. Cind va intra Sorin cu numele lui, mai vorbim. Atita timp cit intra cu nume false (Ryder, Oltean4ever, Tornado1 - toti banati fiind clone) discutia nu are sens.


Imi pare rau VADIM !
Cam asa mi s-a intimplat si mie cu acel idivid cu care marea majoritate e in conflict !
Poate UNII ar trebui sa inteleaga ca nivelul de inteligenta (de care a inceput sa se aminteasca in ultimul timp) al celor care intra pe SITE, sau mai exact, pe INTERNET, nu este asa de SCAZUT cum cred UNII !
Se pare ca unii moderatori (si aici ii dau dreptate lui BLUE) nu fac decit o munca de supraveghiere si...atit !

Poate ca mi se pare...in ultimul timp insa s-a cam facut...liniste pe aici !

Ai vrut cindva sa vinzi SITE-ul !
Iti dau un sfat prietenesc (sincer, te apreciez mult pentru munca pe care o faci !) : incearca sa scapi de el pentru ca, mai tirziu, poate nici pe gratis nu ti-l va mai lua cineva !
S-auzim de bine !

P.S. Am toata stima pentru doi oameni deosebiti de pe acest forum : VASILE314TZURCA si UTILIZATORUL !

Vadim
23rd May 2004, 18:41
Ok, mersi de sfat, o sa incerc sa tin cont de el in masura timpului. Nu stiu ce intelegi tu prin "liniste", dar cu peste 500 de mesaje scrise zilnic, mie mi se pare cam "galagie".

ricky
23rd May 2004, 18:45
Am uitat ceva !
Culmea e ca, pina atunci cind am citit paginile CRAIOVEI am apreciat munca pe care o face EDMOND !
Sincer !
Dar daca la usa esti intimpinat cu "lozinci" de genul : "iti sterg mesajul", "de banez", "te...nu stiu ce"...
Vrem-nu vrem, fiecare dintre noi are un pic de orgoliu !

P.S. Citeste mesajul adresat "suporterilor straini..." si te vei convinge ca...
Dar mai bine tac ! Nu vreau sa trec limita ! :evil:

Noi nu sintem straini, VADIM !
Si voi, si noi...AVEM NEVOIE UNII DE ALTII !
Si-acum...trebuie sa plec in oras...
Poate voi mai reveni peAICI !

Duminica placuta !

Vadim
23rd May 2004, 18:47
Pe olteni (aia rai, nu aia buni) ii tii cu biciul in friu, adica asa cum face Edmond_.

Blue
23rd May 2004, 18:49
sau macar sa-i impui cateva minime eguli de conduita vadim.

Ai cuvantul meu ca atunci cand l-am vazut ce aere si ce stil de a fi are cand vorbea cu Ryder.... si efectiv cred ca amandoi nu se pot compara

toate astea nu conteaza, ceea ce conteaza este ca si moderatorii sa aiba doua trei reguli de comportament, atat. Nu asa, cum a spus cineva ,un lucru care nu-i convine nu stiu carui moderator, respectivul moderator poate sa stearga orice mesaj, fara explicatzie, poate sa-i ceara banarea etc.
Credeam ca este un loc in care se schimba idei si informatii , nu un loc in care nu stiu cine isi arata muschii, si iti striga:
>vezi ca daca nu zici ca mine sau daca nu taci din gura, iti sterg mesaje, te jignesc si tot tu vei fi avertizat, banat etc.

Edmond chiar depaseste masura, efectiv ce a facut el nu se face. Si a inceput sa-si bata joc.Asta e ideea.

Trebuie sa aiba si ei doua , trei reguli de comportament

Vadim
23rd May 2004, 18:51
persoane cae poate in viatza reala nu are voie sa le treaca prin fatza :D
Exact ce spun: scrii pentru ca la final sa bagi jignire... :rosu: Mesaj de mesaj, nu iti scapa. Esti efectiv demn de mila...

Blue
23rd May 2004, 18:51
auzi vadim, te rog sa-ti retragi ultima remarca

Blue
23rd May 2004, 18:52
Pe olteni (aia rai, nu aia buni) ii tii cu biciul in friu, adica asa cum face Edmond_.vai ce metafora de bun simt
:jerk:

Vadim
23rd May 2004, 18:54
Blue, iti spun pentru ultima data si nu mai continua sa imi insulti inteligenta: Ryder e clona lui Sorin (aka Tornado1, aka Oltean4ever). Atita timp cit Sorin semneaza cu o clona, nu ma intereseaza ce se intimpla cu el. Te rog sa nu mai pomenesti vreodata de Ryder pe acest forum. Iti repet, nu mai mai fute.

Blue
23rd May 2004, 18:54
Exact ce spun: scrii pentru ca la final sa bagi jignire... :rosu: Mesaj de mesaj, nu iti scapa. Esti efectiv demn de mila...
nu vadim,nu e jignire, iti spun eu ca asa e, se vede din felul in care vorbeste, din reactii
sa stii si tu ca se cunoaste.

Blue
23rd May 2004, 18:58
Blue, iti spun pentru ultima data si nu mai continua sa imi insulti inteligenta: Ryder e clona lui Sorin (aka Tornado1, aka Oltean4ever). Atita timp cit Sorin semneaza cu o clona, nu ma intereseaza ce se intimpla cu el. Te rog sa nu mai pomenesti vreodata de Ryder pe acest forum. Iti repet, nu mai mai fute.
itzi insult inteligentza ? :D

hai ca vorbim degeaba, atat potzi

ai fixuri si un limbaj inacceptabil

salut

Vadim
23rd May 2004, 19:03
Crede-ma ca am citit cu mare etentie mesajele. Jignirile au venit din partea altora. Ceea ce am scris mai sus este absolut adevarat. Ieri si azi am scris cind pe un thread, cind pe altul, in paralel, unde tu vrei sa imi explici ca un user care intra cu alte nume merita respect si cum mesaje de ale tale pe care le-am vazut au fost sterse. Si ca trebuie sa facem reglui pentru moderatori. Am retinut sugestia, deocamdata aceste reguli nu se fac, am crezut ca intelegi. Am reglementat demult situatia, nu mai are sens sa insisti pe temele astea. Scrie si tu in alte parti, ca de cind ai venit aici iar te-ai abonat la scandaluri pe teme de extra-sport.

Blue
8th June 2004, 03:18
vadime, las-o balta ,schimba-l pe edmond ca devine foarte ciudat , asculta-ma ce-ti zic, schimba-l ca ti se duce forumul de rapa ,crede-ma pe cuvant.
Am postat niste mesaje care nu jigneau pe nimeni, nu aveau nici o treaba cu nimeni, nu pomenisem nimic de el de nimeni, unul l-a mutat si doua le-a sters,
vadim, schimba-l sau potoleste-l ca ti se termina forumul
Las-o incolo de treaba ca nici asa , toate au niste limite, ce face asta este patologic, daca edmond este sanatos atunci eu sint papa de la Roma

EDMOND_
8th June 2004, 03:43
Ti-am explicat de o mie de ori ca pe thread-ul de stiri nu se fac comentarii , pentru ca acesta sa ramana functional. Toata lumea a inteles ,doar tu nu , pentru tine trebuie sa existe reguli speciale. Un alt mesaj ti l-am sters deoarece ai folosit calificative pe care eu nu le accept pe forumul unde moderez ( tigani , etc ) chiar daca se refera la persoane pe care eu nu le simpatizez.. Nu am nimic cu tine , sa-ti iasa din cap chestia asta....pentru mine esti un user oarecare , chiar daca nu-ti convine lucrul asta. Sunt sanatos din toate punctele de vedere , multumesc pentru grija pe care mi-o porti. La tine sunt ceva probleme ?!

Blue
8th June 2004, 03:47
vadim,indiferent de discutiile din trecut, tin sa-ti spun ca asemenea co,mpartament al lui edmond nu se admite nicunde. Nu se poate sa stergi mesajele pur si simplu pentru a jigni pe cel care le-a postat
Asta se numeste lipsa de bun simt si de respect fata de forumisti.
vadim, se va alege praful de acest forum daca nu reusesti sa-l faci sa priceapa asta pe "moderatorul" edmond
Asa ceva nu se poate, nu se accepta asa ceva
linisteste-l

Blue
8th June 2004, 03:53
minti cu nerusinare, era vorba despre acel subiect, sau numai tu ai exclusivitatea stirilor
la celalalt lasa tu vrajeala cu tigani, taci nu mai minti , te-am intrebat si pe pm,
termin-o mah !
nu e vorba de cine sint eu si cine esti tu,"importantule" :D
asculta-ma ce iti spun, tu ai probleme mari
lasa lumea in pace , nu-ti da aerele astea ca n-ai de ce :D
ce faci tu acum, se numeste lipsa de bun simt , lipsa de respect, provocare bolnava, boala.Edomnd, comportamentul tau nu este comportament de om sanatos
Vorbesc serios, controleaza-te inainte de a face rau familiei tale in primul rand.


daca tu crezi ca e normal sa stergi mesajele unuia chiar daca ele nu contin nimic impotriva regulamentelor forumului numai pentru ca te deranjeaza pe tine persoana care le scrie, sa stii ca te inseli.

Daca tu crezi ca este normal sa faci uz de faptul ca poti sterge mesaje c
sa-mi arati ca ai si tu o importnta, te inseli si tot la doctorul ala trebuie sa te duci

daca tu crezi ca este normal sa stai la or 4 si 10 dimineata (ca atata e la tine acum) si sa faci iures pe un forum ..... Nici un om sanatos n-ar face asta, tu trebuie sa intelegi chestia asta, asculta-ma ce-ti zic, un om anatos NU POATE FACE ASA CEVA
ASA CEVA NU SE FACE
UN ASEMENEA COMPORTAMENT NU SE ACCEPTA IN LUMEA OAMENILOR NORMALI.

EDMOND_
8th June 2004, 04:21
Blue , eu nu mint. Nu-mi sta in fire. Si crede-ma esti ultimul de pe forum care poti da lectii de bun simt. Ar trebui sa-ti dai seama ca incet incet se topeste si bruma de credibilitate pe care o mai ai pe forumul asta. Pe viitor nu-mi voi mai pierde timpul cu tine , pentru ca nu are nici un sens . Regret ca am ajuns aici , dar nu mi-ai dat alta posibilitate. Iti doresc toate cele bune.

Mariusmadmax
8th June 2004, 04:45
:D

asculta-ma ce iti spun, tu ai probleme mari
lasa lumea in pace , nu-ti da aerele astea ca n-ai de ce :D
ce faci tu acum, se numeste lipsa de bun simt , lipsa de respect, provocare bolnava, boala.Edomnd, comportamentul tau nu este comportament de om sanatos
Vorbesc serios, controleaza-te inainte de a face rau familiei tale in primul rand.


daca tu crezi ca e normal sa stergi mesajele unuia chiar daca ele nu contin nimic impotriva regulamentelor forumului numai pentru ca te deranjeaza pe tine persoana care le scrie, sa stii ca te inseli.

Daca tu crezi ca este normal sa faci uz de faptul ca poti sterge mesaje c
sa-mi arati ca ai si tu o importanta, te inseli si tot la doctorul ala trebuie sa te duci

daca tu crezi ca este normal sa stai la or 4 si 10 dimineata (ca atata e la tine acum) si sa faci iures pe un forum ..... Nici un om sanatos n-ar face asta, tu trebuie sa intelegi chestia asta, asculta-ma ce-ti zic, un om sanatos NU POATE FACE ASA CEVA
ASA CEVA NU SE FACE
UN ASEMENEA COMPORTAMENT NU SE ACCEPTA IN LUMEA OAMENILOR NORMALI.

Blue , am pastrat idelile tale despre Edmond , cu care sunt ABSOLUT de acord !
Nu stiu cine l-a pus moderator , insa stiu ca este cel mai contestat moderator .
NU ARE UN COMPORTAMENT DE MODERATOR !
In loc sa aplaneze eventualele "neintelegeri" , cele mai multe "se nasc' datorita LUI ! :rosu:
Sper sa fie eliberat din "funtie" ! :D

Blue
8th June 2004, 05:04
:D ba da, Edmond si o faci fara discernamant
eu nu fac clasamente pe acest forum, este inca o jignire din partea ta, a cata oare?

La afirmatia ta ca pe viitor nu-ti vei mai pierde tipul m-a pufnit rasul :D
crede-ma pe cuvant, gandindu-ma la ora la care te manifesti si la felul in care o faci

De regretat nu cred ca regreti, de fapt ,ca orice om de slaba factura, ai ramas ranchiunos pentru ca am luat apararea unor amici, pentru ca am observat comportamentul tau rudimentar si ai urmarit cu insistenta sa-ti pui in valoare faptul ca poti sterge mesajele.Asta denota ca in spatele acestor acte sta o persoana care probabil are unica ocazie de a decide in postura de moderator si in acelasi timp, un om cu probleme grave iar pentru asta imi pare foarte rau pentru tine, sint sincer.
Suntem suporterii aceleiasi echipe si crede-ma pe cuvant, nu asi fi putut niciodata sa ma comport asa cu un suporter al echipei mele, de fapt nu mi-as fi permis sa fac gsturile reprobabile pe care le-ai facut tu cu nici un suporter, oricare ar fi fost echipa, de fapt cu nimeni.
Gesturile si actele tale, intreg comportamentul tau dovedesc ca ai probleme de sanatate.

Omule, sa stii si tu ca un om sanatos nu facea ce ai facut tu in aceasta noapte. Niciodata
daca ai pastrat inca licarul de luciditate sa pricepi asta, e bine.Daca nu-l mai ai nici pe ala, rog prietenii sau cunostintele tale sa te ajute.
Sanatoate Edmond si cele mai sincere urari de bine!

Blue
8th June 2004, 05:07
Blue , am pastrat idelile tale despre Edmond , cu care sunt ABSOLUT de acord !
Nu stiu cine l-a pus moderator , insa stiu ca este cel mai contestat moderator .
NU ARE UN COMPORTAMENT DE MODERATOR !
In loc sa aplaneze eventualele "neintelegeri" , cele mai multe "se nasc' datorita LUI ! :rosu:
Sper sa fie eliberat din "funtie" ! :D
grav este ca vadim nu i-a atras pana acum atentia
pacat este ca prietenii lui nu-l ajuta sa treaca peste momentele grele

nu e vorba sa nu mai fie moderator, in situatia de fata, i s-ar face mai mult rau daca i s-ar lua si asta, il vedem pe urma la tv la sinucideri.
Rau este ca cine trebuie sa-l traga de maneca nu o face.

Pacat de el

Mariusmadmax
9th June 2004, 05:52
grav este ca vadim nu i-a atras pana acum atentia
pacat este ca prietenii lui nu-l ajuta sa treaca peste momentele grele

nu e vorba sa nu mai fie moderator, in situatia de fata, i s-ar face mai mult rau daca i s-ar lua si asta, il vedem pe urma la tv la sinucideri.
Rau este ca cine trebuie sa-l traga de maneca nu o face.

Pacat de el

Eu nu-l cunosc decit dintr-un mic conflict pe care si l-a inventat singur ...
Asa ca daca apare la tv, cu vreun reportaj de genul "sepuku" sau " hara-kiri" , nu o sa am regrete ... :D
Asta e , ce-am avut si ce-am pierdut ? :D

Catalanul
12th July 2004, 23:55
as vrea sa fiu si eu moderator (de preferat intr-o rubrica legata de fotbal)
cred ca sunt capabil de a face fata ca si moderator (sunt online aproape toata ziua, un mic dezavantaj ar fi varsta :()
mi-ar placea sa fiu moderator pe intern (daca se poate) sau pe extern (la FC BARCELONA :)

daca de aceasta data nu se poate, poate mai incolo imi gasiti si mie un loc :D

va multumesc!!! :) :ok:

Catalanul
13th July 2004, 16:59
vad ca nu ma sustine nimeni :(
poate altadata am sansa de a fi si eu moderator
imi convenea mai mult daca ma alegeati. pe perioada aceasta pt. ca am vacanta pana pe 20 septembrie

P.S. poate ma imi gasiti si mie un lo ;) :ok: va multumesc !!!

Vadim
13th July 2004, 17:10
Pot sa te pun la Spania, ca tot esti in Valencia.

Catalanul
13th July 2004, 17:15
ok sunt de acord, merçi mult de tot :ok:

fia
14th July 2004, 08:32
Daca tot a reaparut pe tapet autopropunerea de moderatori, ma autopropun si eu la sectiunea Arcade. Am vazut ca a fost ADelPiero... dar stiu ca a cam "comis-o". Din cate stiu eu... acum nu e nici un moderator "in functie" la Arcade.

realmadrid.com
14th July 2004, 10:35
ok sunt de acord, merçi mult de tot :ok:

nu este corect :rosu: , pei tu fan al barcelonei sa fi pus acolo unde se scrie de madrid, pei ne stergi toate mesajele care nu itzi convin :mda: , eu ar trebui sa fiu pus :happy :yeah:

Catalanul
14th July 2004, 16:53
ionutz, stii ca nu as face de astea
oi fi eu suporter barça dar nu va urasc chiar asa de mult incat sa va sterg mesajele :D

realmadrid.com
14th July 2004, 19:25
:), glumeam:D, chiar vroiam sa il rog pe vadim sa ma puna pe mine acolo, dar de tu ai fost primul:D :( :ok:

fia
15th July 2004, 16:36
Deci cum ramane cu cererea mea si a lui Hai Poli? Se apropa sau se respinge?

Catalanul
15th July 2004, 16:40
ai rabdare fia ca vadim trebuie sa ceara parerea celorlalti moderatori :D
cel putin asa mi-a spus mie ;)

Vadim
15th July 2004, 16:41
A ta Fia e ok. Inca ne gindim cum sa facem cu Hai Poli si Ionutz. Eventual Ionutz la Spania si Hai Poli la stranieri. Vi se pare bine asa?

Catalanul
15th July 2004, 16:42
mie mi-ar placea mai mult sa fiu la spania :(

realmadrid.com
15th July 2004, 22:37
Da, hai mai poli lasama pe mine la spanioli, asa ca intre suporteri, promit ca ma port frumos si nu fac diferentze :)

Catalanul
15th July 2004, 22:43
da ce are daca suntem amandoi la Spania???

ralucuta
15th July 2004, 22:59
Nu e nevoie de 2 la Spania.

Catalanul
15th July 2004, 23:04
de unde stii tu?
poate om avea loc amandoi :D

Vadim
15th July 2004, 23:20
Scuze, era prietena mea logata la forum (se joaca la Arcade), nu am observat si am postat. Deci: nu e nevoie de 2 moderatori la Spania. :D

realmadrid.com
16th July 2004, 00:52
atunci pot sa fiu eu?:), am mai multa vechime:)

Vadim
16th July 2004, 01:17
A fost o dezbatare aprinsa intre moderatori cine sa fie la Spania. Au fost pareri pro si contra, dar a primiat vechimea lui Ionutz care este de peste un an pe forum. Succes si Hai Poli sa se hotarasca daca vrea la Stranieri. Daca mai doreste si altcineva postul de moderator la Stranieri, sa scrie aici.

realmadrid.com
16th July 2004, 10:41
merci:)

Catalanul
16th July 2004, 13:45
OK, accept sa fiu moderator la stranieri :)
desi mi-ar fi placut sa fiu la Spania :(

Catalanul
16th July 2004, 14:15
atunci pot sa fiu eu?:), am mai multa vechime:)

oi avea tu mai multe vechime pe forum dar eu am acces la mai multe informatii legate de echipele spaniole: vad stirile din sport zilnic la toate jurnalele, si citesc marca zilnic ;)
oricum eu iti urez sa faci fata :ok: si daca ai nevoie de ajutor sa stii ca ai la cine sa apelezi :D

ADelPiero
16th July 2004, 14:34
Daca tot a reaparut pe tapet autopropunerea de moderatori, ma autopropun si eu la sectiunea Arcade. Am vazut ca a fost ADelPiero... dar stiu ca a cam "comis-o". Din cate stiu eu... acum nu e nici un moderator "in functie" la Arcade.

cum adica am comis`o ? ... daca m`am certat cu unu pe prv ... am comis`o? si ne`am injurat am2 .. nu numai eu ... ala o inceput si eu am continuat ... de cand sunt eu din 2003 pe forumu asta nu am avut nici un conflict ... asta e primul ... hai sa fim seriosi...

fia
16th July 2004, 14:59
de cand sunt eu din 2003 pe forumu asta nu am avut nici un conflict ... asta e primul ... hai sa fim seriosi...
Inseamana ca "puterea" de a fi "moderator" te "corupe".... :evil:

ADelPiero
16th July 2004, 15:21
daca ala incepe sa imi dea prv cu injuraturi asa fara motiv... ce vrei sa tac? cine crezi ca poa` sa taca?
bine mai .. fie cum zici u ... :galben:

vasile314tzurka
16th July 2004, 15:23
pai sa faci un dus cu paa rece si sa raportezi administratorului ca sa nu o iei tu:) simplu ca buna ziua:)

ADelPiero
16th July 2004, 15:27
da .. asa e... doar acel lucru mi`l reprosez... dar cand citesti msg` lu` ala. .. si esti cu mousele pe reply ...nu te mai gandesti la altceva :mda:

vasile314tzurka
16th July 2004, 15:28
next time:)

ADelPiero
16th July 2004, 15:41
acuma noa ... nu exista om care nu a gresit in viata :p ... :ok:

bapsy
20th July 2004, 09:03
Felicitari fia pentru "promovare" /hello

fia
20th July 2004, 09:29
Multumesc mult, si de ce nu, te asteptam sa "join the club"! Prima moderatoare de pe OLS :yeah:

bapsy
20th July 2004, 09:47
Multumesc mult, si de ce nu, te asteptam sa "join the club"! Prima moderatoare de pe OLS :yeah:
Nu cred ca mi s-ar da sansa, nu de alta, dar as vedea ce scrieti voi pe "Moderatori" :D Dar cand voi ajunge la 1000 ma voi gandi sa-mi cer si eu dreptul ... pana atunci ... spor la treaba, am incredere in discernamantul tau.

bog_tom
20th July 2004, 10:25
Nu cred ca mi s-ar da sansa, nu de alta, dar as vedea ce scrieti voi pe "Moderatori" :D Dar cand voi ajunge la 1000 ma voi gandi sa-mi cer si eu dreptul .
daca pana si tu "iti ceri dreptul" ...ce sa mai zicem de cei din sectorul public !

Jos Coruptia :drak:

PS. felicitari fia :ok:

aclambiron
20th July 2004, 15:37
Felicitari si din partea mea fia! :ok:
Ar fi interesant ca pe viitor sa faca vadim si un sub-forum de cilcism,pe care sa-l moderezi tot tu,dar asta cred ca pe viitor dupa ce se vor mai aduna fani si thread-uri (posturi). :cool:

fia
20th July 2004, 15:42
Felicitari si din partea mea fia! :ok:
Ar fi interesant ca pe viitor sa faca vadim si un sub-forum de cilcism,pe care sa-l moderezi tot tu,dar asta cred ca pe viitor dupa ce se vor mai aduna fani si thread-uri (posturi). :cool:
Intr-adevar... ciclismul e unul din sporturile mele favorite. Dar "nu ie dom'le oameni"... ce sa facem :D. Eu cu tine si Darkslowstar si alpopa :D nu suntem suficienti :).

Si o intrebare pentru Ra_7000xp, bapsy, bog_tom : pentru ce trebuie sa fiu felicitat? Asa, ca sa stiu si eu :D

ADelPiero
20th July 2004, 15:49
felicitari fia :D

aclambiron
20th July 2004, 16:12
Si o intrebare pentru Ra_7000xp, bapsy, bog_tom : pentru ce trebuie sa fiu felicitat? Asa, ca sa stiu si eu
Hmm...habar n-am.Am citit si eu posturile lui bapsy si bog_tom si m-am gandit:hai si eu,sa-l felicit pe fia daca asa se face :D
Acuma serios :rolleyes: ,te-am felicitat pentru ca ai ajuns moderator.E clar ca nu ai facut mare lucru ca sa mereti asta,in afara de faptul ca ai cerut sa fii. :D Sper sa faci ceva de-acum incolo.De fapt,ai si facut.Azi mi-ai rezolvat problema. :p :D

bog_tom
20th July 2004, 16:13
Si o intrebare pentru Ra_7000xp, bapsy, bog_tom : pentru ce trebuie sa fiu felicitat? Asa, ca sa stiu si eu :D
pt. faptul ca existi :D

sincer: pt ca ai demonstrat capabilitati de moderator...

bapsy
20th July 2004, 21:44
Si o intrebare pentru Ra_7000xp, bapsy, bog_tom : pentru ce trebuie sa fiu felicitat? Asa, ca sa stiu si eu :D
Intrebare capcana :) Pai normal pt ca ti-ai dorit-o si pentru ca oamenii au incredere in tine.

corinutza_88
22nd July 2004, 21:03
eu stau cam toata ziulica pe forum si as vrea si eu daca mai e loc sa fiu moderator a unei rubrici (daca mai exista de fotbal inter).Nu conteaza rubrica!
sper sa imi fac loc si eu printre granzii moderatori si sa fiu de folos!
va mutumesc anticipat!

EDMOND_
22nd July 2004, 21:08
Pai sa punem o vorba buna....

bapsy
27th July 2004, 15:27
Mult prea iubiti conducatori ai Forumului Onlinesport,

Utilizatorul bapsy al acestui deosebit forum indrazneste a-si exprima pe aceasta cale dorinta de a i se inmana titulatura de moderator. In cazul in care decizia Dumneavoastra de a-i indeplini aceasta dorinta este afirmativa, lasa la indemana Dumneavoastra alegerea sectiunii pe care va avea acest privilegiu. bapsy doreste sa precizeze faptul ca in cazul in care raspunsul Dumneavoastra va fi negativ din orice motive, nu o va lua in nici un caz personal.

Semnat A.S.

fia
27th July 2004, 15:33
Tare!!!!!!!!! Cea mai tare! cerere :))

Tu chiar ai luat-o in serios:


Mult prea iubiti conducatori ai Forumului Onlinesport, :happy :yeah: :happy :yeah:

ieppy
27th July 2004, 15:45
mult prea iubitul conducator ieppy isi da cordul pentru numirea in functia de moderator a utilizatorului babsy. In orice functie numai sa fie si ea mult prea iubita.

fia
27th July 2004, 15:50
mult prea iubitul conducator ieppy isi da cordul pentru numirea in functia de moderator a utilizatorului babsy. In orice functie numai sa fie si ea mult prea iubita.
Ai comis-o de 2 ori!

1) iti dai cordul.... WAW!!!!!!!!!
2) i-ai zis babsy... asta te costa o bere .... cel putin + scuzele de rigoare...

Crede-ma stiu ce vorbesc :ok:

Catalanul
27th July 2004, 15:51
ieppy de cine esti iubit? putini cred ca te iubesc :D
de mine NU :D (stii de ce, esti dinamovist:evil: )

sunt 100% sigur ca bapsy va fi aleasa moderator ;)

ieppy
27th July 2004, 16:03
poli, imi vine sa plang cand ma gandesc ca nu ma iubesti. Sa stii ca noaptea asta nu o sa pot sa dorm din aceasta cauza.

fia, explica-te!

fia
27th July 2004, 16:07
Pai ai zis ca-ti dai cordul... ai mancat un a
Si ai scris babsy... nu bapsy cum e corect... si am facut si eu greseala asta... mai de mult... si s-a rezolvat cu multe scuze si :bere:

ADelPiero
27th July 2004, 16:08
Eu, ADelPiero, imi anunt candidatura pentru postul de moderator... :cool:
cu mine moderator, o sa fac acest site sa straluceasca pe internet, ca stelele pe cer !!!

aveti incredere in mine ... VOTATI`MA !!! :ok:

ieppy
27th July 2004, 16:09
delpiero, mai asteapta.

Catalanul
27th July 2004, 16:10
Eu, ADelPiero, imi anunt candidatura pentru postul de moderator... :cool:
cu mine moderator, o sa fac acest site sa straluceasca pe internet, ca stelele pe cer !!!

aveti incredere in mine ... VOTATI`MA !!! :ok:
:happy :happy :happy
zici ca suntem la campanii electorale :D
sa vedem unde o sa-ti gaseasca si tie loc

fia
27th July 2004, 16:11
Ia un numar!

Big Sexy
27th July 2004, 16:14
@ADelPiero
ia o pauza ca din cauza ta nu reusesc sa devin campion si eu la vreun joc ca esti tu la toate, sau e din cauza mea?

ADelPiero
27th July 2004, 16:18
locuri sunt, dar am nevoie de lume ;) ... sa fie de acord cu "incoronarea" mea... de fapt, cu "reinconorarea" mea :p ;)

Ehcar
27th July 2004, 16:24
Daca tot esti programator ma poti ajuta cand lipsesc,
la concursuri.
Propun lui Vadim.

bapsy
27th July 2004, 16:47
Asa este, daca tot sunt programator ... te voi ajuta.

bog_tom
27th July 2004, 16:50
Asa este, daca tot sunt programator ... te voi ajuta.
si eu am de strans fanul la tara :drak:

bapsy
27th July 2004, 17:02
si eu am de strans fanul la tara :drak:
bine ma, tu esti "Developer" .

bog_tom
27th July 2004, 17:45
bine ma, tu esti "Developer" .
wrong... cf. CV-ului meu cica sunt Software engineer :)

ADelPiero
27th July 2004, 18:34
dragi tovarasi,
eu cred ca va departati de problemele ce se discuta pe acest thread

cu respect,
ADelPiero

inter
27th July 2004, 18:43
delpiero, mai asteapta.

:mda: eram sigur ca il treci la "asteptare" dupa chestia cu stelele :drak: :drak: :drak:

ADelPiero
27th July 2004, 20:37
eeeeeeee, nu e ceva nou ... :mda:
oricum ma asteptam sa primesc "lovituri" puternice din partea anti stelistilor, anti juventinilor si a celorlalti ...

Big Sexy
27th July 2004, 22:30
Adi, eu te sustin total. Dati-i un sector plin de necazuri sa il tineti in permanenta ocupat, poate asa o sa neglijezi sa te mai joci sa-ti mai dobor si eu vre-un record. :)

EDMOND_
27th July 2004, 22:59
Si eu il sustin ...ma gandeam la forumul Craiovei...poate il intereseaza !! :)

iulian
27th July 2004, 23:02
hehe....te dai batut asa usor ?

EDMOND_
27th July 2004, 23:05
Am zis eu ca ma dau batut!? Ma gandeam ca nu-i strica o experienta ..sa-l caleasca!!

iulian
27th July 2004, 23:07
haha.... asta e altceva deja...forumul Craiovei chiar este o proba de foc :ok:

ADelPiero
28th July 2004, 20:05
la Craiova nici impuscat nu ma bag :D

Sergio
28th July 2004, 23:04
Hai ma ca nu poate fi atat de rau.... :drak:

vasile314tzurka
29th July 2004, 09:16
nu e rau. e plictisitor:)

EDMOND_
29th July 2004, 09:48
Zau !? Nu iei in calcul si mesajele private...soapte dulci de peste ocean...cred ca am sa le redirectionez spre Vadim..... Vasile , cat o sa aplec in concediu nu vrei sa ramai tu moderator acolo ?

vasile314tzurka
29th July 2004, 10:00
eu moderator acolo? iaca la el:) pai o sa gasesti forumul plin de balarii mai ceva decit il plivesti tu acum. nu crezi ca amicii din canada or sa scrie la patru miini numa sa-mi dea mie peste bot?:)

EDMOND_
29th July 2004, 10:10
Si ce , nu ar fi interesant !?

vasile314tzurka
29th July 2004, 10:15
o fi, dar de ce sa patimesc eu cit stai tu cu burta la soare? ha?

ieppy
29th July 2004, 10:20
scoate banu' Edmond! Daca dai bine poate ma bag si eu. :) Atunci sa vezi distractie.

inter
29th July 2004, 10:24
scoate banu' Edmond! Daca dai bine poate ma bag si eu. :) Atunci sa vezi distractie.

poate vrei sa mori de tanar :drak: :drak: :drak:

ieppy
29th July 2004, 10:25
nu am nimic impotriva. Da cine o sa ma omoare mai intere? Ca aia "e" peste ocean.

inter
29th July 2004, 10:26
vreun "virus" :p

ieppy
29th July 2004, 10:32
aha. Atunci o sa am grija sa imi cumpar cativa antivirusi.

vasile314tzurka
29th July 2004, 10:51
scoate banu' Edmond! Daca dai bine poate ma bag si eu. :) Atunci sa vezi distractie.

daca fac cuplu cu ieppy pe suporter craiova se lasa cu scintei de ia foc bania:)

vasile314tzurka
29th July 2004, 10:52
nu am nimic impotriva. Da cine o sa ma omoare mai intere? Ca aia "e" peste ocean.

nu te framinta. ma mut cu inter la un internet cafe si o tinem de-acolo numai intr-o moderare lina ca pescarul de linga volga.

edmond, dai o vodca mica sau nu esti pestisorul de aur?

vasile314tzurka
29th July 2004, 10:53
vreun "virus" :p

daca vorbesti de worm-ishorii din canada se trece cu ceai contra limbricilor:)

RedBaron
12th September 2004, 01:02
Se ocupa cineva de "report bad posts"? Am dat vreo 3 pe F1 si nu s-au luat masuri! De ce? Mai are rost sa folosim optiunea asta, sau e asa de forma? Mai uitati-va si voi cum spune unu ca "toti care nu tin cu Schumi tre' sa fie prosti gramada"... E un topic mare de tot colo.
Astept un raspuns.

bapsy
12th September 2004, 09:49
Oaspetele a pus comentarii la acel post, ca-l lasa pentru ca au fost replici frumoase la el.

Vadim
12th September 2004, 11:50
Nu am primit nici un post raportat de tine. Dar cred ca moderatorii de la F1 stiu mai bine despre ce e vorba si te pot ajuta.

Profetu
29th December 2004, 15:32
As vrea sa fiu moderator la sectiunea F1, Motor & Auto ...

Profetu
30th December 2004, 19:10
Eh, cum ramane ? Am si eu loc ?

Vadim
30th December 2004, 19:20
Am retinut cererea ta, insa pentru moment la F1 si Motor exista doi moderatori. Insa, in viitor, daca va fi nevoie esti in calcule.

Canadianu
1st January 2005, 01:27
As vrea sa fiu moderator la FC Brasov intrucat amicul meu Claudiu nu mai are timpul necesar sa se ocupe de forumul echipei noastre si mi-a sugerat ideea ca daca imi fac timp diponibil sa ma ocup si de sectiunea echipei favorite impreuna cu Darkslowstar!

Cainele
3rd January 2005, 14:42
Daca este nevoie de mine ca moderator ma ofer, avand in vedere disponibilitatea de timp pentru acest lucru...

Maximus
3rd January 2005, 16:07
Cainele, de unul ca tine care jigneste dupa 100 de posturi si o luna pe forum, n-avem nevoie. Cit o sa am ceva de spus pe acest forum o sa ma opun ca tu sa ajungi moderator.

Darkslowstar
3rd January 2005, 16:18
Are ceva mai mult de o luna pe forum :D. Cred ca ai uitat ca suntem in 2005. E cu cateva luni mai vechi decat noi pe forum, de vreo 12 luni.

Vadim
3rd January 2005, 16:20
Are un an si o luna. :D

Maximus
3rd January 2005, 16:22
N-are a face. Ideea s-a inteles. Din 150 de posturi in peste 1 an a reusit sa scrie 20 cu jigniri

Cainele
4th January 2005, 10:27
Cainele, de unul ca tine care jigneste dupa 100 de posturi si o luna pe forum, n-avem nevoie. Cit o sa am ceva de spus pe acest forum o sa ma opun ca tu sa ajungi moderator.

Draga Maximus...ma faci sa rad puiule...uita-te te rog sa vezi data inscrierii mele...hehe...tu nu existai atunci (pe forum...erai poate doar membru fondator nu stiu pe unde...)
PS: "n-avem nevoie" poate se refera la tine si "amicii" tai bannati , nu la tot forumul, asta ca idee..sa inveti ca in viata nu e bine sa vorbesti in numele altora
PPS: Cat o sa ai ceva de spus pe acest forum o sa te opui? hehe nu mai pot eu... opune-te...eu doar mi-am exprimat disponibilitatea ( de obicei e un fapt laudabil...dar poate in mentalitatea unora ca si tine nu e asa) de timp...
Oricum stai linistit...dragoste cu sila e viol...nu? :ok:

Cainele
4th January 2005, 10:51
N-are a face. Ideea s-a inteles. Din 150 de posturi in peste 1 an a reusit sa scrie 20 cu jigniri
Inca ceva...decat sa fiu ca tine , Azurro , Pimp , gonzo si altii asemenea voua care posteaza pentru nr. mesajelor...mai bine raman cel care sunt...vorbesc doar cand trebuie ...si jignesc la fel...doar cand trebuie.
Apropo...sti de ce rade proasta la ... ?

Maximus
4th January 2005, 11:03
Cainele, tu n-o sa fii niciodata ca mine. Asta cu jignesc cind trebuie te descalifica definitv.
Ai grija ca a dat inghetul in Bucuresti.

Cainele
4th January 2005, 12:00
Maximus...ce esti frate...fata de la Meteo...? :)
PS: Nimeni, deci nici tu nu poate stabili ce ma descalifica...ok?

Maximus
4th January 2005, 12:17
Caine, mi-ai zis frate, mi-ai zis pui, simt o oarecare apropiere? te simti infrigurat?
De descalificat, te-ai descalificat singur.

Cainele
4th January 2005, 12:28
Maximus...vrei sa ma incalzesti...nebunule...!:)) dar sa trecem la "certuri" mai serioase...acum pe bune...d c credeti voi..."oltenii" ca sunteti mai buni...nu tot de *escu suntem condusi...nu aceleasi probleme ne framanta...nu inteleg deloc d c aveti o atitudine combativa si cand nu e cazul...asta va face penibili

Maximus
4th January 2005, 12:32
Caine, unii olteni sunt mai orgoliosi si sar mai repede la bataie. Asta e firea lor. Dar si-au primit pedeapsa. Tu,insa, te-ai bagat si i-ai jignit gratuit.
Dar gata ca suntem off-topic.

Profetu
11th January 2005, 17:38
Imi exprim dorinta sa devin moderator pentru AS Roma ...

fia
11th January 2005, 17:43
AS Roma nu exista ca subforum :D, e doar un thread :D :yeah:

Vietnam
11th January 2005, 17:49
Ps PS Profetu' ..ma auzi ? hai ca vorbesc in soapta sa nu ma auda astia din jur! O dadusi in balarii cu exprimarea dorintei! Fa-i sa inteleaga ca au nevoie de tine acolo pe threadul acela nu-ti exprima dorinte aiurea! :P

PROFETU
"Imi exprim dorinta sa devin moderator pentru AS Roma ..."
o sa-i provoci lui Vadim o criza de ras si ramine omu' cu falca blocata. Cu toate ca nu asta ar fi problema ca exista multi voluntari care s-ar oferi sa-i "deblocheze" falca, problema este ca tu trebuie sa convingi persoana careia ii faci cererea.
Succes :ok: !

Gerson
11th January 2005, 17:57
cainele.... proaspat castrat :lol: Bravi Basescu! jos vadim

Vietnam
11th January 2005, 18:00
:D Tu cu " Jos Vadim!" lovesti doi dintr-o lovitura sau cum? :drak:

Vadim
11th January 2005, 18:21
Va simt cam euforici cind si-o fura si altii. :D

Vietnam
11th January 2005, 18:35
Nu chiar , oltenii sunt mai masochisti din fire! ne simtim bine numai cand simtim durerea banarii pe propria piele. Asa simtim ca ne sacrificam si noi pentru Stiinta!!! :D

Gerson
11th January 2005, 18:45
vietnam este putin euforic,poate asa e el sau poate nu se astepta sa fie banat cainele chiar daca il jignise, sau poate chiar este masochist si i-au placut jignirile cainelui

nr15
22nd February 2005, 12:01
cati moderatori trebuie/sau pot fi pe un anumit forum ? ( cel de basket ma intereseaza)

fia
22nd February 2005, 12:51
Probabil ca in functie de activitatea de de pe subforum... La Bachet sunt deja 2 :D , nu stiu daca mai e nevoie, Vadim decide :D.

nr15
23rd February 2005, 21:37
vadim ...cand vezi acest mesaj ..da-mi si mie un raspuns ..te rog ..pe subforum-ul nba...intru zi de zi ...si macar din curiozitate ma uit la toate mesajele noi postate

Sorin Blaj
4th July 2006, 12:49
Din curiozitate: Exista vreun moderator la Formula 1?

BrasovFans
11th July 2006, 14:24
Vreau sa fiu moderator pe FC Brasov... pentru ca nu se mai ocupa nimeni de acel Fan Club. Va rog eu... promit sa ma tin de treaba... si eu dar si voi...

dede
11th July 2006, 14:29
Din curiozitate: Exista vreun moderator la Formula 1?
sau pe #Steaua

BrasovFans
11th July 2006, 14:30
Ma baga si pe mine cineva in seama?

alejandro
11th July 2006, 14:59
sau pe #Steaua

pt Steaua ii propun pe Paul,Sun si D3d3.