PDA

View Full Version : Etapa 27: FCM Bacau - Oradea



Vadim
13th May 2004, 14:30
Etapa 27: FCM Bacau - Oradea.
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

simpson
13th May 2004, 15:11
Trebuie sa batem daca mai vrem de doi lei sperante.

SVensson
13th May 2004, 15:14
Obtine Bacau a doua victorie din acest retur. 3-1 pentru gazde

Catalanul
13th May 2004, 15:46
surpriza etape si astfel oradea incepe salvarea de la retrogradare 2-1 oradea

Dei
13th May 2004, 16:24
Ar fi bine sa ai dreptate cu salvarea bihorului, dar cred ca va fi egal si vor retrogada amandoua.

ADelPiero
13th May 2004, 18:18
un meci intre cele mai tari echipe in ordine inversa :ok:
sper sa bata Oradea :ok:
scor 1-2

inter
13th May 2004, 18:21
si eu merg pe mana oradenilor!

Tamy
13th May 2004, 22:33
bate bacaul dar tot nu se va salva :evil:

Tamy
13th May 2004, 22:34
Ar fi bine sa ai dreptate cu salvarea bihorului, dar cred ca va fi egal si vor retrogada amandoua.

macar retrogradeaza una din moldova :yeah: /hello :evil:

mariusc
13th May 2004, 22:42
Hai Oradea, mai fa-ne o surpriza :)

Va fi greu, da' ati dovedit ca puteti in meciul cu Nationalul => aratati ca n-a fost o intamplare! :)

Pe de alta parte, imi pare rau de lotul Bacaului - au jucatori f. tineri si e pacat de ei :(

______________
Fair-Play, Please!

samor03
14th May 2004, 02:45
se duce moldova acolo unde este locul ei . in B.

zuzubuoy
14th May 2004, 10:41
Hai, nu fiti rai!
Indiferent cine castiga, noi suntem in B deja! Cat despre Bacaul... Nu ma-ntere'!Sincer!
Intr-un fel e bine ca o sa jucam la matineu. Cu o condurere de doi bani nu te poti astepta la mai mult! Asta e!

Siljanoski
14th May 2004, 11:47
Bacaul, Petrolul si Ceahlaul....Trei retrogradate sigure!

STEELMAN
14th May 2004, 14:03
Singurul lucru de care imi pare rau e ca era o deplasare mai scurta ca distanta
Cu cine joca la anul cu laminorul,foresta, cu Dunarea galati?

Darkslowstar
14th May 2004, 14:41
Oradea mai are de 2 lei sperante si sper sa-i trimita in B pe Bacau.
Desi daca castigati toate cele 4 meciuri ramase ati mai avea sanse. Dar asta seamana deja a SF, mai ales ca nici celealte echipe de deasupra liniei nu vor sta degeaba.
Din pacate cred ca cele 3 retrogradate se stiu deja.

simpson
14th May 2004, 15:24
Bai, sidexfasu', ai calcat tu vreodata prin Bacau si-ai numarat spectatorii??? Nu aveai ce cauta pe-aici daca nu-si facea Ploiestiu' mila cu voi si cu "marea voastra echipa"!

jorgensen
14th May 2004, 16:01
bai, moldovenilor ! Asculatati ce va spune un cunoscator. Oradea a cumparat urmatoarele 3 meciuri, asa ca ii trebuie doar un egal pe stadionul cu nume de primar.


__________________
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate

SVensson
14th May 2004, 16:14
Bai, sidexfasu', ai calcat tu vreodata prin Bacau si-ai numarat spectatorii??? Nu aveai ce cauta pe-aici daca nu-si facea Ploiestiu' mila cu voi si cu "marea voastra echipa"!

Cand calca Steelman pe la Bacau am impresia ca tu nici macar nu erai nascut. Dar voi aveati ce cauta daca nu va vindea Baia Mare locul?

apparte
14th May 2004, 23:03
O victorie la Bacau ar insemna pt bihoreni practic salvarea de la retrogradare!
Mai ales ca etapa viitoare vor bate Craiova /hello /hello /hello !

STEELMAN
15th May 2004, 01:25
Bai, sidexfasu', ai calcat tu vreodata prin Bacau si-ai numarat spectatorii??? Nu aveai ce cauta pe-aici daca nu-si facea Ploiestiu' mila cu voi si cu "marea voastra echipa"!


Auzi tu de la fam. simpson cu vrajeala de asta de 2 lei trimite un scenariu la realizatorii desenelui animat nu vezi ca esti penibil? hai ca te las sa dormi sa te obisnuiesti pt matineu de la vara:))))

STEELMAN
15th May 2004, 01:52
ce bine-mi pare ca ati luat tzeapa.....ce bine imi pare ca ati pierdut...
ioooouuuuuu!sunt un boschetar din bc sa stii ca imi pare bine ca bacaul se duce pluta!
alo sunt mama lui seche sa stii ca imi pare bine ca bacaul are necazuri!
Pana la urma cred ca nu se supara nimeni ca ati luat tzeapa!
Ne bucuram ca aveti necazuri
Ii faceti ciobani pe cei din piatra neamt dar voi sunteti de 10 ori mai tzoparlani!

STEELMAN
15th May 2004, 01:55
Bacaul rusinea moldovei!
Sa vina cupa la Galati!!!!!!!(gata nu mai scriu ca se fac prea multe comentarii pe acest meci neinteresant..)

samor03
15th May 2004, 08:50
Sechelariu Isi Va Pune Echipa Sa Se Plimbe Cu Trotinetele Pe Pista De Kart.poate Acolo Sunt Mai Buni.

maryuss_mau
15th May 2004, 09:11
cu adevarat derby-ul suferintei; jucatorii echipei care va pierde se vor trezi mult mai devreme in mod sigur sambata in sezonul urmator; totusi mizez pe o victorie a Bacaului, tinand cont de revenirea lui Raducan in echipa dupa absenta de la Pitesti; Oradea a avut miercuri contra otelului sansa ei de a se salva;

simpson
15th May 2004, 11:52
Bacaul rusinea moldovei!
Sa vina cupa la Galati!!!!!!!(gata nu mai scriu ca se fac prea multe comentarii pe acest meci neinteresant..)
Sa fie de vina ora tarzie la care ai postat acest mesaj, combinata cu ceva licori ingurgitate la repezeala? Putintica rabdare, monser, ca venim noi la Galati...

radhoo
15th May 2004, 13:56
din pacate e aproape sigur ca cele 2 echipe vor cadea anul asta. la fel si petrolul. cine e imediat deasupra liniei de salvare? gloria si ceahlaul... cum va imaginati ca echipele lui pinalti si jean vor pica? asa ceva nu se poate in fotbalul romanesc... sau cel putin nu inca... cum a zis ioanitoaia in ziarul de lunji 10 mai: "e adesea mai important sa mori frumos decat sa traiesti urat". tot respectul pt bacau; in opinia mea e singura echipa din moldova care ar merita un loc in prima divizie.
cred ca miza isi va pune amprenta pe aspectul jocului. pronosticul meu este X. se poate totusi ca o echipa sa castige (la o diferenta de un gol), insa acest rezultat nu o va ajuta cu nimic in lupta pt salvare.

sa ne vedem in a cat mai curand!

JUVENTUS_1
15th May 2004, 14:07
Pronostic 1.

STEELMAN
15th May 2004, 14:42
Sa fie de vina ora tarzie la care ai postat acest mesaj, combinata cu ceva licori ingurgitate la repezeala? Putintica rabdare, monser, ca venim noi la Galati...

bineinteles ca eu sunt cel mai fericit ca ati luat tzeapa! /hello :evil: :evil: :ciocan: :evil: :evil: /hello

ADelPiero
16th May 2004, 02:16
bv bacau .. in sfarsit .. dupa mult timp ati castigat si voi un meci :)
Oradea .. mai mult ca sigur dupa acest meci .. va reveni in B :(

samor03
16th May 2004, 03:07
Tot Picati In B.dar Nu Este Nici O Problema

maryuss_mau
16th May 2004, 03:18
Bacaul a jucat binisor contra Oradei; daca vor juca asa si urmatoarele meciuri se pot salva de la retrogradare; cat despre Oradea ea, mai are sanse doar matematice;

SVensson
16th May 2004, 08:04
Gata s-a terminat aventura Oradei in "A". Va doresc un parcurs cat mai bun in "B" si poate ne vedem in toamna anului viitor. Bacau sper sa va salvati.

jazzman
17th May 2004, 08:36
*******
bineinteles ca eu sunt cel mai fericit ca ati luat tzeapa! /hello :evil: :evil: :ciocan: :evil: :evil: /hello
De ce oare tot timpul cand cineva iti aduce argumente solide trebuie sa apelam la limbaj vulgar!!!!
Chiar nu iti dai seama ca esti penibil .
De suporteri ca tine nu cred ca are nevoie Galatiul ,asa ca mai bine acordati singur cartonasul rosu si lasa-ne .
Dormi in pace "suporter adevarat"!!! :rosu: :rosu: