PDA

View Full Version : Etapa 27: Farul - Ceahlaul



Vadim
13th May 2004, 14:29
Etapa 27: Farul - Ceahlaul.
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

SVensson
13th May 2004, 15:18
Meci lejer pentru Farul. Scor 2-0. Nemteni nu pot decat sa va urez drum bun spre "B".

Catalanul
13th May 2004, 15:40
2-2 nemtenii au facut un meci destul de bun cu craiova

Dei
13th May 2004, 16:19
Cred ca Farul va da meciul. Si-au strans ceva puncte in ultimelel meciuri, sanse de retrogadare nu prea mai sunt, asa ca isi permit sa mai dea 3 puncte.

ADelPiero
13th May 2004, 18:08
Doamne da sa ii bata pe farul ! sa le dea 3-0 :D
daca vor sa ramana in A .. Ceahlaul va trebui sa castige
deci pronostic 2 :yeah:

Tamy
13th May 2004, 22:32
meci de 1X
dar as prefera sa bata farul
ca sa retrogradeze ceahlaul

samor03
14th May 2004, 02:38
pinalty se va ineca la mare.

SVensson
14th May 2004, 08:58
Nu stie sa inoate. :) Dar in "B" tot se duce. Si imi pare rau pentru Lacatus.

Valikos
14th May 2004, 10:46
Meci aproape egal , dar sper sa bata CEAHLAUL doar asa ca sa ii fac in ciuda lui SVenson asta ca uraste dupa cate se vede CEAHLAUL , nu isi aduce aminte ca i-am salvat de la retrogradare in ultima etapa cand a facut 0-0 Ceahlaul cu otelul .... acum 2 ani daca nu ma insel ...si lacatus era la otelul .... Ce ai ba cu Ceahlaul Piatra Neamt ? vezi de otelul tau ...bate ceahlaul ....
HAI CEAHLAUL !!!

Marcu
14th May 2004, 11:26
De acord cu Valikos. Sa dea Domnul sa ramana Ceahlaul in A numai asa ca sa se oftice cei care vor(dar habar n-au de ce) sa retrogradeze Ceahlaul.

IlMILAN
14th May 2004, 11:32
Marinarilor....sper sa jucati la fel de urat ca si in meciul cu Poli si cu Alba dar sa castigati 3 puncte....nu de alta dar vreau sa vad un meci pe viata si pe moarte in ultima etapa ...sa vedem o sa-l mai tina pe Pinalti sa faca blat cu cateii?

SVensson
14th May 2004, 16:34
Vom trai si vom vedea!!! Va urez succes in continuare oriunde ati juca.

le fada marseillais
14th May 2004, 22:38
Ceahlaul in Divizia Nationala e o aberatie ce va fi corectata cit de curind...La Farul nu are drept de joc nici unul din cei 3 posibili fundasi centrali si lipsa lui Pascovic,in mod sigur va fi simtita...
Anacronicii lui "Pynalti" ar putea ,in contextul venirii lui Lupescu,disperarii si apararii improvizate a Farului scoate un egal...De retrogradat ,retrogradeaza oricum,asa ca e totul ok...

samor03
15th May 2004, 08:34
Il Va Lua Valul Pe Burtosul De Pinalty

maryuss_mau
15th May 2004, 09:07
cu toate absentele din lotul Ceahlaului: sunt indisponibili Luput,LEFTER,Burdujan, Domsa, iari Bogdanovic este invoit pentru a se duce la funerariile prietenei lui, nemtenii vor lupta cu abnegatie, pentru ca nu au nimic de pierdut in acest meci, avand o dubla motivatie: obtinerea victoriei si implicit un final mai linistit de sezon, atat pentru echipa cat si pentru stefan in vederea apropiatelor alegeri la primarie; un al doilea motiv ar fi obtinerea victoriei si dedicarea acesteia lui Bogdanovic, care in acest moment traverseaza o perioada mai grea.

costinXro
15th May 2004, 10:27
Bate Ceahlaul cu 2:0 :yeah:
Apropo de meciul ala cu aia din Galati de acu 2 ani , am fost shi eu la blatul ala mie mi-ar fi rusine sa fiu suporter al echipei din Galati dupa acel meci oribil
le trmurau picioarele de frica ... asta e ...lumea uita antrenor era ilie dumitrescu am dat 50 biletu la tribuna 1 :rosu:
trebuia sa-i fi bagat in B ...

simpson
15th May 2004, 12:18
Bate Ceahlaul cu 2:0 :yeah:
Apropo de meciul ala cu aia din Galati de acu 2 ani , am fost shi eu la blatul ala mie mi-ar fi rusine sa fiu suporter al echipei din Galati dupa acel meci oribil
le trmurau picioarele de frica ... asta e ...lumea uita antrenor era ilie dumitrescu am dat 50 biletu la tribuna 1 :rosu:
trebuia sa-i fi bagat in B ...
Da' daca a fost blat, dupa cum recunosti, nu ambele echipe sunt de vina? Cum te-ai simtit tu ca suporter al unei echipe blatiste?

ropo
15th May 2004, 13:09
:rosu: hai ceahlau
bate ceahlau
cu 2-0 /hello

iulian
15th May 2004, 13:19
O victorie a Farului va duce Ceahlaul in galeata rau ...si atunci or sa fie obligati sa bata pe Dinamo in ultima etapa :drak:

Bendji
15th May 2004, 13:20
Ar trebui sa ii trimitem pe moldovenii aia de rahat unde le este locul. La ei, la tzara.
Farul trebuie sa castige prin orice mijloace.
Pronostic 1.
Forza Farul

radhoo
15th May 2004, 14:01
x (cred intr-un 1-1 si un meci fara istoric)
ambele echipe se vor salva.

JUVENTUS_1
15th May 2004, 14:12
Farul - Ceahlaul 1-0

florin11
15th May 2004, 16:30
Meci lejer pentru Farul. Scor 2-0. Nemteni nu pot decat sa va urez drum bun spre "B".
otelu e de B.parca anu trecut erati retrogradati.noroc de ploiesteni ca v-au dat locul. asa ca sa nu mai vorbesti. sssssssttttttttttt. :ok: numa ca nu-i ala degetul corect.ciao.

ADelPiero
16th May 2004, 02:20
noa ca se va salva si Ceahlaul :)
norok cu Stefan .. ca de nu..... erau in B de mult :D

maryuss_mau
16th May 2004, 03:16
se pare ca finalul de partida a fost defavorabil echipei noastre spre deosebire de meciul cu craiova. oricum bine ca nu am pierdut!

samor03
16th May 2004, 03:19
Uite Ca M-am Inselat.

maryuss_mau
16th May 2004, 04:01
x (cred intr-un 1-1 si un meci fara istoric)
ambele echipe se vor salva.
se par ca ai nimerit scorul; oricum pt Ceahlaul era mult mai bun rezultatul din 87(0-1);

SVensson
16th May 2004, 07:58
Ba CostinXro despre ce blat imputit vorbesti ma. Nu iti mai aduci aminte ca Otelul v-a calarit? Si mai spui ca ne-ati scapat de la retrogradare ma? Apropo am fost si eu la meci atunci.

Bendji
16th May 2004, 11:00
Blat ordinar. Ceahlaul are de unde da trei puncte lui dinamo in ultima etapa.
Farul = sluga lui dinamo. Pana nu scapam de dinamovistii aia imputiti de i.marin, baltoi, onut si i.balan, nu facem treaba. Mai bine cu Grigoras in Divizia B, decat sluga javrelor.
Forza Farul

sorinl
16th May 2004, 12:47
Ceahlaul in Divizia Nationala e o aberatie ce va fi corectata cit de curind...La Farul nu are drept de joc nici unul din cei 3 posibili fundasi centrali si lipsa lui Pascovic,in mod sigur va fi simtita...
Anacronicii lui "Pynalti" ar putea ,in contextul venirii lui Lupescu,disperarii si apararii improvizate a Farului scoate un egal...De retrogradat ,retrogradeaza oricum,asa ca e totul ok...

care e legatura lui lupescu de la bacau cu egalul ceahlaului de la farul???

le fada marseillais
16th May 2004, 18:53
MEA CULPA...Eroare cauzata nu de lipsa informatiei(chiar departe de Romania,stiam f.bine ca Lacatus fusese instalat antrenor la Ceahlaul),ci de graba formularii...Aveam doar citeva minute la dizpozitie si intrasem pe net sa vad opiniile celor 2 tabere asupra meciului de la Constanta...Oricum,asa cum ziceam, MEA CULPA...