PDA

View Full Version : Prietenia Steaua Rapid in Europa



MariusTR
10th August 2006, 14:20
De ce exista dusmanie intre romani in Europa ?
Haideti sa fim romani si sa tinem unii cu altii.
Vad pe acest forum rapidisti vs. stelisti si nu-mi place.
Trebuie sa se inceteze.

kain
10th August 2006, 14:22
Ai oarecum dreptate.. dar daca se intalnesc iar ? :D

dede
10th August 2006, 14:24
n-ai auzit ca rapidistii au dus-o pe Steaua in semifinale? :happy de unde dusmanie? :evil:

MariusTR
10th August 2006, 14:44
M-am gandit ca doua echipe avem si noi care au fata de Europa ( Steaua si Rapid ) si macar acolo sa fim romani si noi.

( In Campionat nu ma bag :D ... e alta treaba )

Sunchase
10th August 2006, 16:03
Nu poate fi vorba de prietenie ( in nici un fel de competitie ) cu o echipa care s-a infiintat abuziv , a distrus competitii si ideea de fair-play , a ucis zeci de oameni doar pentru a-si satisface setea de performanta.

niciodata.

MariusTR
10th August 2006, 16:21
Si Rapid si Steaua sunt la ora actuala echipe mari, temute in Europa.

Asta nu conteaza ? Nu e destul ca sa ne simtim si noi romani UNITI si nu cu ura fotbalistica unii pentru ceilalti ?

Sunchase
10th August 2006, 16:22
Nu

the lion king
10th August 2006, 16:34
niciodata cu steaua si dinamo.

Elphax
10th August 2006, 16:40
ba mariuse care e de fapt faza cu threadu' asta?
te plictisesti?

Triphat
10th August 2006, 16:42
Tineam cu rapid si dinamo in Europa pentru ca sunt roman, vroiam ca tara sa aiba o imagine buna in Europa. Dar dupa Boro - Steaua nu mai am nici cea mai mica simpatie pentru rapidisti si dinamovisti in Europa. Ii urasc din adancul inimii... si cred ca ura stelistilor pentru rapidisti a crescut foarte mult dupa ce "au fost englezi" in seara aia de joi. :rosu:

Triphat
10th August 2006, 16:45
Nu poate fi vorba de prietenie ( in nici un fel de competitie ) cu o echipa care s-a infiintat abuziv , a distrus competitii si ideea de fair-play , a ucis zeci de oameni doar pentru a-si satisface setea de performanta.

niciodata.

FRUSTRATULE.... nu exista prietenie cu o echipa tiganeasca, care se numeste rapid bucuresti.. ;)

the lion king
10th August 2006, 16:46
bravo tie,ai revenit la normal...credeai ca orice zboara se mananca?

MariusTR
10th August 2006, 16:56
Vazandu-l pe acest "inima de leu" lion the small one , am observat ca am uitat sa trec Dinamo in titlu.
Si tot acum imi dau seama ca nici nu trebuia sa o fac.

DECI PRIETENIE DINTRE CELE 2 MARI ECHIPE ROMANESTI IN EUROPA ( STEAUA SI RAPID , ca dinamo nu conteaza pe plan international ) NU POATE EXISTA. PACAT...

MariusTR
10th August 2006, 17:07
Ce dreq cauta frustratul asta de inima de caine pe OLS ?!?

the lion king
10th August 2006, 17:13
vezi ca aduci jigniri gratuite dinamovistilor si n-au vina,desteptule.s-ar putea sa-ti iei warning.

MariusTR
10th August 2006, 17:39
vezi ca aduci jigniri gratuite dinamovistilor
Pai nu-s gratuite , in Europa nu existati ... cum sa jignesc ceva ce NU EXISTA ? :evil:

Or sa va bata israelitii azi la 9 de o sa uitati pana si cum va cheama si ca v-ati pus banca de rezerva a la Barca :D
Ben laden a comandat executie in direct diseara, va snopesc aia cu 5 - 0.
:happy

Bine ca aveti banca de rezerva noua capitonata, bre si la fotbal sunteti tufa:D

danny del corco
14th August 2006, 02:34
Inca mai sper ca toate echipele din Romania sa treaca mai departe .Daca pe plan intern ne muscam de cate ori ne prindem, afara trebuie sa existe macar respect, daca simpatia este prea mult.