PDA

View Full Version : Surprize......surprize



Dreadknight
10th August 2006, 10:04
Deschid acest thread deoarece lumea fotbalului este o lume plina de surprize, o lume unde cotele mici nu ies si favoriti contraperformeaza des
Eu mam decis sa-mi schimb tactica pana fac ceva bani, in zilele in care nu prea ai ce pune sa joc 2-3 meciuri ..surprize mari un euro
Propun ca fiecare sa scrie aici o surpriza, dak poate sa si argumenteze...zi cred k e o zi buna pt asa ceva UEFA cUp producand cele mai mari surprize
Rog ca sa se treaca si ora la care sunt meciurele

Parazitu'1919
10th August 2006, 10:28
este greu sa anticipezi o surpriza , daca o anticipezi nu mai este surpriza

Dreadknight
10th August 2006, 10:31
este greu sa anticipezi o surpriza , daca o anticipezi nu mai este surpriza

Logic k e greu dar asta e si scopul sa ghicesti ceva ce e greu.Este surpriza si daca ai anticipato ..nu e pt tine dar pt restu e ,pt casele de pariuri
Eu am ghicit de ex aseara ca nu bate Real pe dc united cota 4.30 paca ca a trebuit sa piarda Sao Paolo si am pierdut 0.56 euro.
Voi incerca in fiecre zi 2 meciuri la soarta cu cate un 1 euro..cred ca zi e cea mai buna zi pt surprize deaorece se joaca meciurile din UEFA

Parazitu'1919
10th August 2006, 10:33
un partizan-maribor maribor 2 cota 6 ar merita incercat o suma mica

Dreadknight
10th August 2006, 10:35
eu cred ca un Startk-Drogheda x cota 4,20 ..Drogheda nu e o echipa asa slaba precum arata cota ei in irlanda s-au descurcat bine deplasare meciu e la 19.00 cet
si un Gretna-Derry City x cred ca ar merge cota 3,40 ..meciu e la 20.45 cet
alt meci zic k e Roeselare-Ethnikos Achnas x cota 4,25 ..cred ca diferenta intre cele 2 echipe nu e asa mare 18.00 cet

Astept pareri referitoare la aceste meciuri dar vreau argumente serioase nu ceva de genu "nu cred ca iese nimic..posibil sa iasa una din ele""

betmaniac
10th August 2006, 10:45
eu ma gandesc la Dinamo sa faca un egal ..cota 5.00 meciul se joaca la ora 21.00

*Coco*
10th August 2006, 10:47
Luati Dinamo v Beitar X2@3.21
Eu unul nu cred ca aia la buget de 25mil$ au o echipa proasta si dupa cum a si zis Rednic au 9 oameni convocati la Nationala Israelului cea ce spune multe

Parazitu'1919
10th August 2006, 10:47
alt meci zic k e Roeselare-Ethnikos Achnas x cota 4,25 ..cred ca diferenta intre cele 2 echipe nu e asa mare

""

Roeselare-Ethnikos Achnas
Roeselare a batut betapa trecuta candidata la titlu FC Bruges cu 3-2 in turul anterior Roeselare a trecut de Vardar care nu potzi sa zici a e o echipa rea
Ethnikos Achnas a ajuns in preliminariile UEFA prin intertoto unde a trecut de echipe modeste din Albania Croatzia Israel
Roselare echipa buna acasa;)
parerea mea Roeselare-Ethnikos Achnas 1 8/10:)

Dreadknight
10th August 2006, 10:47
Roeselare-Ethnikos Achnas
Roeselare a batut betapa trecuta candidata la titlu FC Bruges in turul anterior Roeselare a trecut de Vardar care nu potzi sa zici a e o echipa rea
Ethnikos Achnas a ajuns in preliminariile UEFA prin intertoto unde a trecut de echipe modeste din Albania Croatzia Israel
Roselare echipa buna acasa;)
parerea mea Roeselare-Ethnikos Achnas 1 8/10

Thx man azi am jucat asa
Partizan-Maribor x@4,00 20.00 CET
Start k-Drogheda x@4,20 19.00 CET
MIZA 1euro
Castig 16,8 euro