PDA

View Full Version : Tupeul lui corleone nu are limite...



Njock
15th April 2003, 00:45
Incredibil!!! nici Ceausescu nu vorbea asa de arogant cu oamenii,precum "capo del tuti capi" :ciocan: Credeti ca mai sant sanse sa ne scapam de "buricul pamantului???

Cristi
16th April 2003, 00:20
Sanse sunt. Se preconizeaza un cutremur catastrofal in zona Vrancea, criza medicamentelor compensate este in toi, poluarea este cumplita, o sa fie o canicula ucigatoare la vara, circulatia in Bucuresti este din ce in ce mai periculoasa, se aude ca irakienii vor folosi arme biologice impotriva sustinatorilor americanilor, nivelul criminalitatii in Romania e in crestere, se vor produce vijelii care vor da jos tiglele de pe case si copacii, centrala de la Koslodui poate exploda oricand, pneumonia atipica o sa ajunga si in Romania, curentii din mare sunt din ce in ce mai imprevizibili.

Poftim? Sa ramana intreg si sa nu mai conduca Liga? :D Hai, nu mai faceti misto de mine ca ma supar! Zau asa!!! :drak:

Cneazul
11th May 2009, 18:23
Incredibil!!! nici Ceausescu nu vorbea asa de arogant cu oamenii,precum "capo del tuti capi" :ciocan: Credeti ca mai sant sanse sa ne scapam de "buricul pamantului???

au trecut 6 ani de la postul tau si situatia e aceeasi:headbang:

dannyreddog
11th May 2009, 21:10
nepretuit...:D

Cneazul
11th May 2009, 22:27
parca vad ca peste 6 ani o sa dezgrop din nou threadul si situatia va fi aceeasi

Rossi
11th May 2009, 22:33
au trecut 6 ani de la postul tau si situatia e aceeasi:headbang:

bah tu esti imbecil rau ... cauti threaduri de acum 6 ani ?

vai de mama ta ....

Cristy RVD
11th May 2009, 22:41
mie imi par mai relevante posturile cneazului in care subliniaza lucruri spuse acum 6 ani decat frustrarile tale de dinamovist.

Roddicted
11th May 2009, 22:44
doar atat stie betivul de rossi.Sa atace..mai trebuie sa vina Vladutz si e completa echipa.

Cneazul
11th May 2009, 22:46
bah tu esti imbecil rau ... cauti threaduri de acum 6 ani ?

vai de mama ta ....

subliniam faptul ca situatia e neschimbata in fotbalul romanesc!
P.S. de fapt...tu nu erai nascut acum 6 ani, asa ca..:sleep:

valee.c
13th May 2009, 04:49
au trecut 6 ani de la postul tau si situatia e aceeasi:headbang:

:happy doar in Romania !

Duba
13th May 2009, 11:11
bah tu esti imbecil rau ... cauti threaduri de acum 6 ani ?

vai de mama ta ....

Ba, pe jigodia asta de rossi nu-l avertizeaza nimeni? Jigneste pe toata lumea, iar asa-zisii moderatori il protejaza non-stop. Mie jegul de Resita mi-a dat 10 puncte numai pt. ca l-am facut tampitel si nu TAMPIT cu majuscule, cum merita acest handicapat mintal.

Cneazul
13th May 2009, 15:22
Ba, pe jigodia asta de rossi nu-l avertizeaza nimeni? Jigneste pe toata lumea, iar asa-zisii moderatori il protejaza non-stop. Mie jegul de Resita mi-a dat 10 puncte numai pt. ca l-am facut tampitel si nu TAMPIT cu majuscule, cum merita acest handicapat mintal.

culmea e ca tot el a raportat postul :happy:happy:happy
a cerut inchiderea threadului!

Adi Da Samraj
14th May 2009, 03:00
Nu s-a schimbat nimic din 2003 si pina acum . :angry:

trejo
1st June 2009, 08:43
Corleone.:happy
http://fototrucaje.blogspot.com