PDA

View Full Version : Votati: chinna tm vs hardliner



Pages : [1] 2

delaparis
7th July 2008, 17:49
Cele 10 zile ale luptei au luat sfarsit. Votati cine a fost mai convingator dintre cei doi, si nu uitati sa argumentati.

Lupta se gaseste aici:
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=290725

serv_ag
7th July 2008, 19:23
Am votat chinna pentru ca:

1. Spune direct ce gindeste
2. Are mai multa logica decit hardy
3. A fost fair-play
4. Nu e unealta nimanui

/hello/hello/hello Chinna (ueber alles ... again)

YoYoyOi
7th July 2008, 21:02
l-am votat si eu pe Hard pentru ca:
1. provocarea a fost penibila si nu s-a demonstrat nimic
2. oricum n-avea niciun vot pana acum
3. e stelist... ce credeati? :D

delaparis
7th July 2008, 21:11
Eu nu votez pentru ca:
1. nu inteleg bine romaneste ...
2. nu tin nici cu Steaua nici cu Poli
3. nu e niciunul francez dinamovist

:D

mastodont
7th July 2008, 21:32
nici eu nu votez ! chinna e simpatic ,dar e inca necopt si braveaza ca sa-i impresioneze pe rechinii de pe all abs , iar hard stie multe , dar ca si mine isi pierdea vremea pe all abs incercand sa-i convinga pe .... ca-s ... ,dar degeaba pt ca un ... nu va recunoaste niciodata ca e .... . Ati inteles ceva ??

vlad1607
7th July 2008, 21:36
china pur si simplu...hard e la furat si are un istoric urat

delaparis
7th July 2008, 22:07
Vlade nu mai poci numele userilor pe forum :D

vlad1607
7th July 2008, 22:10
Vlade nu mai poci numele userilor pe forum :D

:D :D si referitor la ce ai intrebat ieri pe PM iti raspund la subiect :D in curand ca apare si la noi in curand cica :D

Hard
7th July 2008, 22:17
care lupta ?
votul pro-chinna este de fapt pentru majoritatea un vot anti Hardliner , stiu ei de ce ...

vlad1607
7th July 2008, 22:39
votul primit de tine nu e un vot " PRO" ? :happy... " stiu ei de ce " :happy....desi e abia la inceput asta e un procent real zic eu...85% nu te suporta...restul te suporta...

Black_Mamba
7th July 2008, 22:45
Am votat cu cel mai bun,pentru ca :

1) Nu este stelist !!!
2) Hardliner este urat al' dracu'...Scaraoschi :D
3) Chinna are cel putin o clasa peste adversarul sau,la capitolul logica !

mastodont
7th July 2008, 22:49
Am votat cu cel mai bun,pentru ca :

1) Nu este stelist !!!
2) Hardliner este urat al' dracu'...Scaraoschi :D
3) Chinna are cel putin o clasa peste adversarul sau,la capitolul logica !

apai kidoane ,tu esti prost gramada ! Ce te face sa zici ,ca , chinna are o clasa peste hard la logica ??..doar pt ca el e din gasca ? Daca asa judeci , logica zice ca esti idiot ! Si esti , o stii bine si tu ...stiu ., e greu sa recunosti public ..dar esti !!

Hard
7th July 2008, 22:50
china nu a venit cu nimic nou in aceasta lupta , a profitat de faptul ca este acoperit de "absurzi" ( 15 voturi dintr-o data ) ,a deschis un thread care de fapt ar fi trebuit sa se numeasca "all absurdities vs Hardliner" si a enumerat o lista penibila care a fost pentru el " provocarea luptei " .

vlad ,din partea mea ...poate sa nu ma suporte 99 % , ca in cazul tau. sincer , nu m-as supara :D .
mastodont ,lasa-i in "durerea" lor daca se simt bine ;) :D cine se aseamana se aduna , eu unul nu dau 2 bani pe unul care nu stie gramatica limbii romane.poate Kidon apreciaza analfabetii ...fiecare cu simpatiile lui ...

resita
7th July 2008, 22:57
momentan nu voi vota, deoarece nici unul nu a convins cu nimic :P

daca dorea sa castige aceasta lupta china trebuia sa stie cum se procedeaza in arena dar din pacate pt. el s-a aruncat in fata fara sa cunoasca cu ce se mananca aceasta sechiune

hard, a ramas acelasi, pus pe glume si misto, si stie cum sa se descurce in arena chiar daca pleaca cu un mic handicat

ps. hard era de batut in aceasta lupta :drak:

Black_Mamba
7th July 2008, 23:07
apai kidoane ,tu esti prost gramada ! Ce te face sa zici ,ca , chinna are o clasa peste hard la logica ??..doar pt ca el e din gasca ? Daca asa judeci , logica zice ca esti idiot ! Si esti , o stii bine si tu ...stiu ., e greu sa recunosti public ..dar esti !!

apai,mastotontule eu ti-am mai spus de vreo cateva ori : cand vrei sa vorbesti cu mine...te asezi frumos in genunchi,iar eu voi inchide ochii imaginandu-mi ca esti Daniela Gyorfi,si am sa te *** in gat !
E logic nu ? ca nu te voi putea privi,stii tu e ..."scarbos" !:D

vlad1607
7th July 2008, 23:11
Kidon de ce te cobori la nivelul alora?

mastodont
7th July 2008, 23:12
apai,mastotontule eu ti-am mai spus de vreo cateva ori : cand vrei sa vorbesti cu mine...te asezi frumos in genunchi,iar eu voi inchide ochii imaginandu-mi ca esti Daniela Gyorfi,si am sa te fut in gat !
E logic nu ? ca nu te voi putea privi,stii tu e ..."scarbos" !:D

limbaj de mahala ! Nici nu stiu la ce dreaq te mai bag in seama , marginasule ! Esti un nimic , un ordinar , un gunoi !Din clipa asta nu te mai bag in seama , trebuie sa ma cobor mult prea mult pt tine ! Bleah , ma duc sa ma dezinfectez , ce scarbosenie de creatura ..

mastodont
7th July 2008, 23:13
Kidon de ce te cobori la nivelul alora?

alt destept !

vlad1607
7th July 2008, 23:13
lasa ma mastodontule ca ai vb tu elevat ..."esti prost gramada"...nu poza tu in echilibrat si curat ca nu esti deloc mai bun....din contra...

vlad1607
7th July 2008, 23:14
alt destept !

ma nu sunt toti ca tine...esti unic mai....:happy hai continua alergarea :D

mastodont
7th July 2008, 23:15
lasa ma mastodontule ca ai vb tu elevat ..."esti prost gramada"...nu poza tu in echilibrat si curat ca nu esti deloc mai bun....din contra...

nu am gasit un sinonim elevat ...asta e adevarul ...daca i-o spuneam elevat ,credea ca-l laud !

mastodont
7th July 2008, 23:17
ma nu sunt toti ca tine...esti unic mai....:happy hai continua alergarea :D

nu-s nici eu mare desteptaciune , dar cred ca intre mine si tine e o diferenta apreciabila ! Si e in favoarea mea ! Nu esti tu prost , dar nici prea istet nu pari !!

vlad1607
7th July 2008, 23:17
hai scuteste-ne..nu vrem sa te retinem....daca tot esti tu " atat de perfect" atunci du-te la ai tai :D si sa ne scrii :D

Black_Mamba
7th July 2008, 23:18
Ti-am mai spus de cateva ori...E V I T A - M A !!! Nu mai comenta nimic la comenturile mele.Nu ma mai baga in seama...nu ma mai jigni ! Nimeni nu ti-a cerut parerea despre mine ! Culcat ! Pensionar bolnav mintal si locomotor ! Pe tine te-as tine in lesa. Eject !

mastodont
7th July 2008, 23:19
hai scuteste-ne..nu vrem sa te retinem....daca tot esti tu " atat de perfect" atunci du-te la ai tai :D si sa ne scrii :D

bine zici ... ce-as putea eu discuta cu tine ? Deschide tu un subiect , ca mie mi-e teama ca te incui din prima !!

vlad1607
7th July 2008, 23:19
Ti-am mai spus de cateva ori...E V I T A - M A !!! Nu mai comenta nimic la comenturile mele.Nu ma mai baga in seama...nu ma mai jigni ! Nimeni nu ti-a cerut parerea ta despre mine ! Culcat ! Pensionar bolnav mintal ! Pe tine te-as tine in lesa. Eject !

cum adica pensionar? inca un tanar de 40 de ani ca ulyses pe aici ? :happy alt realizat? :happy NUUUUUUUUUUUUUUUU :D :D

mastodont
7th July 2008, 23:19
Ti-am mai spus de cateva ori...E V I T A - M A !!! Nu mai comenta nimic la comenturile mele.Nu ma mai baga in seama...nu ma mai jigni ! Nimeni nu ti-a cerut parerea ta despre mine ! Culcat ! Pensionar bolnav mintal ! Pe tine te-as tine in lesa. Eject !

..........

vlad1607
7th July 2008, 23:20
bine zici ... ce-as putea eu discuta cu tine ? Deschide tu un subiect , ca mie mi-e teama ca te incui din prima !!

hai ca deschid un subiect : du-te si vorbeste cat vrei cu hard..ce si cat vrei tu...mai treci pe la noi peste 2 ani :D noapte buna !

mastodont
7th July 2008, 23:23
hai ca deschid un subiect : du-te si vorbeste cat vrei cu hard..ce si cat vrei tu...mai treci pe la noi peste 2 ani :D noapte buna !

eram sigur ca nu vei avea curajul ! Nu pt ca esti constient ca te bag in buzunar , ci pt ca habar nu ai ce-i ala un subiect ... te doare capul , hai ..te gandesti la subiect si predicat acum ,nu-i asa ? Nu despre asa ceva era vorba , vladut pisorule !![ puisor am vrut , dar e bine si-asa ]!!

nr.zece
8th July 2008, 01:55
tinand cont ca face parte din gasca protejata de moderatori bineinteles ca am votat impotriva lui hard
probabil ca am ramas setat de la duelul olteano - moldovenesc de acum 2 ani
nu am nimic personal cu hard, ne mai intepam uneori, dar fara ura bolnava des intalnita la prietenii lui idioti
lasa mai hard ca te voteaza turma, dar asteapta si tu sa se intoarca de la pascut :)

Dogville
8th July 2008, 07:25
Imi pare rau dar China n-a vrut nimic...si dac-a vrut, n-a stiut sa spuna...si dac-a spus,s-a facut de ras cu atatea gogomanii si greseli gramaticale de clasa 1.Nu-mi plac voturile in turma,nu votez China doar pentru ca dinamovistii il sustin.In plus,imi place sa cred ca sunt nitel prieten cu Hardliner,si cand dracu' iti sustii un prieten,daca nu atunci cand are probleme ?:D Votez hard ...deci HARDLINER ! :dance::dance::dance:

Elvis81
8th July 2008, 07:31
am votat cu hard pentru ca in opinia mea nu ar trebui sa castige un semianalfabet...plus ca nu imi place gasca de pe AA(ce multi prieteni mi-am facut cu aceasta afirmatie:D)

deci..in concluzie,nu am votat pt hardliner,ci impotriva lui chinna

chinna tm
8th July 2008, 07:39
elvis , si te lauzi ca ai votat impotriva mea?nu iti plac absurzii?si?nu tin minte sa te fi bagat cineva in seama de pe absurditati:D dar daca ai votat impotriva mea, inseamna ca totusi ar trebui sa ma simt magulit ca starnesc totusi ceva pt tine:D.....am mai spus, nu ma intereseaza sa castig aceasta lupta-la voturi.....pentru mine chiar nu conteaza niste voturi.....multumesc celor care m-au votat.....dar am vrut doar sa arat unora ce fel de user este acest hardliner.....resita are dreptate, m-am aruncat pe arena fara sa stiu prea multe.....dar am mai invatat acum:D.....exemple mai sunt gramada.in plus,atata timp cat hard era atent aici, all abs. avea liniste-partial-ca nu s-a putut abtine sa nu posteze:D......pentru contestatarii acestei afirmatii, all abs. e pe diverse.....:D.....in rest, numai de bine:D

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 07:55
am votat cu chinna pentru ca-i baiat bun.
nu ca hardy ar fi cel mai rau,dar cateodata reuseste sa ma scoata din sarite pana si pe mine...de exemplu atunci cand isi incita prietenii sa provoace pe AA (bine,fraieri sunt aia care pun botu',dar se pare ca asta-i principala calitate a lui hardy ,persuasiunea...)
gramatica nu poate sa fie niciodata un criteriu de baza pentru aprecierea caracterului unui om (este in schimb un indice exact al nivelului de educatie )...
nu in ultimul rand am votat impotriva lui hardy pentru ca pretinde ca are semnat cu mine un pact de neagresiune ( pe care chiar daca eu nu-l cunosc il respect) pe care tot el il incalca de cate ori are ocazia...

Hard
8th July 2008, 08:41
@ nrzece & cimi : 2 postari pertinente , motivele voastre pentru care l-ati votat pe china sunt cat se poate de realiste ( mai putin remarca lui zece cu prietenii idioti. chiar nu am niciun prieten idiot.)

@elvis : si eu as fi votat la fel :D,cel putin eu nu am vrut sa arat nimic in aceasta "lupta" , am fost "provocat" aiurea si am incercat sa ii raspund lui chinna in timpul liber pe care l-am avut in ultima vreme.

@the_dogville : cate beri s-au adunat pana acum ? :D

Elvis81
8th July 2008, 08:44
@chinna chiar nu am nevoie sa fiu bagat in seama de cei de pe AA..parerea mea este ca acolo s-au adunat multi copii rasfatati,fara prea multa educatie,cu multe obsesii si frustrari(bineinteles ca nu toti,dar marea majoritate)

cat despre faptul ca "starnesti ceva"..poate daca ai fi urmarit posturile mele ai fi stiut ce imi starnesc cei care fac greseli gramaticale si nu numai...poate tu esti cel mai bun si mai finut baiat de pe ols,insa mie atat imi ramane intiparit pe retina:lipsa de educatie...iar programele alea de corectat greseli gramaticale despre care ziceai pe AA,nu stiu poate or fi insa ma indoiesc ca pot fi atat de complexe incat sa stie sa conjuge verbul a fi sau sa isi dea seama cand se scrie "stii" si cand" sti"(astea fiind cele mai des intalnite greseli)

PS daca stie cineva de un program de ala de corectat automat greselile sa puna un link..vreau sa ma distrez un pic:D

chinna tm
8th July 2008, 08:55
elvis, programele exista, cunosc personal persoane care le folosesc.am facut specificatia ca nu ma refer la nimeni de pe intreg ols-ul:D
si totusi nu crezi ca e o diferenta imensa intre lipsa de educatie si greselile gramaticale?asta asa, ca sa vezi ca termenii care ii folosesti nu sunt tocmai elocventi in ceea ce vrei tu sa spui.nu am nimic personal cu tine.,dar pe all abs. eu sunt pustiul:Drestul sunt mai in varsta decat tine.te rog sa citesti ce este pe acolo inainte de a te pronunta.eu sunt eu.nu generaliza.in rest, numai de bine.
hardy.....un lucru ma interesa: am arat lumii cum esti:D.....de ce nu ai recunoscut din prima ca ai editat profilele?de ce nu ai recunoscut ca te-ai bagat in seama pe all abs.?de ce nu ai recunoscut ca provoci?a trebuit sa dau exemple?.....

aaxi
8th July 2008, 08:55
..............
2. oricum n-avea niciun vot pana acum
3. e stelist... ce credeati? :D

marfa de motivatii de a vota pe cineva, mai ales din partea unui moderator "impartial", logice pana la cer si 2 pasi mai sus:headbang:

Lordul
8th July 2008, 08:57
votez HARDLINER !

Prietenii stiu de ce ! Serios vorbind Hard a fost mai la subiect in aceasta lupta..si a avut contraatacuri taioase..

Hard
8th July 2008, 09:02
chinna, acelasi limbaj ... cum nu am recunoscut din prima ? chiar tu ai pus linkul daca imi aduc bine aminte . :groggy: problema e cine le-a editat a doua oara ? :D observ ca iti mentii ideile si pe acest thread . vezi ca "lupta" a luat sfarsit .

aaxi
8th July 2008, 09:03
Am votat Chinna:
1.Ceea ce a demonstrat Chinna ca a facut Hard i-a afectat pe toti de pe AA, inclusiv pe mine
2.Atata timp cat userul hard nu face decat sa porvoace unde apare, nu il pot vota de el
Nu mai am motive logice ca prietena lui Hard, asa ca ma voi opri aici

Elvis81
8th July 2008, 09:04
@chinna
1. cand am spus "copii" nu ma refeream neaparat la varsta...
2.din cate cred eu nu prea e diferenta intre greselile gramaticale si lipsa de educatie..si acum sa nu imi zici ca poti sa fii as la fizica cuantica si totusi sa nu fii in stare sa scrii corect in limba materna:rolleyes:
3 am mai citit din cand in cand pe acolo si de aceea pot sa imi exprim o mini-parere
4 daca va streseaza asa tare hard...DE CE DRAQ NU IL TRECETI PE IGNORE???

aaxi
8th July 2008, 09:06
@chinna

4 daca va streseaza asa tare hard...DE CE DRAQ NU IL TRECETI PE IGNORE???

pentru ca vine cu prietenii si aia ii dau quote si tot o sa citim ceea ce scrie. Asa ca cu ignorele nu ajungem la nici un rezultat;)

Hard
8th July 2008, 09:07
pentru ca nu ar mai fi nimeni care sa ii contrazica si astfel ,viata pe forum ar fi plictisitoare pentru ei :D ...
daca nu postez pe threadul ala 2-3 zile ,ma cheama ei , nu e problema :D

Bumbescu
8th July 2008, 09:09
Desi a fost o lupta stupida, din care a lipsit cu desavarsire explicatia provocarii consider un gest de bun simt votarea lui hard,un baiat istet, pana la urma unul din haiosii forumului, in fata unui individ cam penibil si cam stupid si, cel mai grav, agramat. Cand postezi in arena si scrii de 10 ori la rand "sa sti" si "ti minte" se cheama ca esti agramat, nu mai e vorba de nici o greseala de editare.
De castigat o sa castige probabil absurdul cel stupid, votat de intreaga masa de stupizi de pe all abs + cei doi trei dinamovisti monomani+ vreo doua toape oltenesti

Elvis81
8th July 2008, 09:09
si prietenii aia presupun ca va streseaza si ei,nu? atunci mai am o intrebare:

DE CE DRAQ NU II TRECETI PE IGNORE PE TOTI CEI CARE NU FAC PARTE DIN CLUBUL VOSTRU SELECT???

Tyler Durden
8th July 2008, 09:11
Eu n-am sa votez in acest razbel deoarece i believe in:http://www.youtube.com/watch?v=hrmSWmFaIT8 :D

Hard
8th July 2008, 09:12
Desi a fost o lupta stupida, din care a lipsit cu desavarsire explicatia provocarii consider un gest de bun simt votarea lui hard,un baiat istet, pana la urma unul din haiosii forumului, in fata unui individ cam penibil si cam stupid si, cel mai grav, agramat. Cand postezi in arena si scrii de 10 ori la rand "sa sti" si "ti minte" se cheama ca esti agramat, nu mai e vorba de nici o greseala de editare.
De castigat o sa castige probabil absurdul cel stupid, votat de intraga masa de stupizi de pe all abs + cei doi trei dinamovisti monomani+ vreo doua toape oltenesti

:cry: postarea anului .
intr-adevar,daca scadem voturile absurzilor ,cred ca am sanse sa castig :happy

aaxi
8th July 2008, 09:14
si prietenii aia presupun ca va streseaza si ei,nu? atunci mai am o intrebare:

DE CE DRAQ NU II TRECETI PE IGNORE PE TOTI CEI CARE NU FAC PARTE DIN CLUBUL VOSTRU SELECT???

pentru ca, daca apari tu si discuti cu chinna, nu are nimeni nici o problema, dar tu fiind "amic" cu hard vei discuta si cu el tot acolo (din politete si amicitie). Eu nu am de ce sa-ti dau tie ignore, pt ca nu am nimic cu tine.

Elvis81
8th July 2008, 09:15
Eu n-am sa votez in acest razbel deoarece i believe in:http://www.youtube.com/watch?v=hrmSWmFaIT8 :D

eu am votat desi nu a fost chiar http://www.youtube.com/watch?v=CUDWLp1yIWw cum ma asteptam:drak:

Elvis81
8th July 2008, 09:16
pentru ca, daca apari tu si discuti cu chinna, nu are nimeni nici o problema, dar tu fiind "amic" cu hard vei discuta si cu el tot acolo (din politete si amicitie). Eu nu am de ce sa-ti dau tie ignore, pt ca nu am nimic cu tine.

aha...ce sa-i faci...naspa pt voi atunci:no::no:

Lordul
8th July 2008, 09:17
Hard e chiar simpatic...

p.s : sa nu uiti ca n-au votat galatenii inca..

Tyler Durden
8th July 2008, 09:20
Hard, adevaru' e ca ai reusit sa-ti faci multi ,,amici" pe Ols. :D

aaxi
8th July 2008, 09:23
aha...ce sa-i faci...naspa pt voi atunci:no::no:

naspa e mult zis, dar uneori e deranjant.
ca si cum tu ai vorbii cu prietenii tai pe "pinguini" si vine unul de pe AA si va provoaca non-stop. La un moment dat.........ti se cam ia

Bumbescu
8th July 2008, 09:23
Tyler, ai putea sa contribui prin greutatea votului, macar ca un vot contra celor ce scriu 3,4 cuvinte, pun punct sau nici macar si o iau de la capat.:D

Tyler Durden
8th July 2008, 09:25
Bumbescule, dupa terminarea alegerilor locale de anu' asta mi-am jurat ca nu mai votez. :D

Lordul
8th July 2008, 09:25
poti sa-ti calci macar o data pe juramant

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 09:27
@chinna
1. cand am spus "copii" nu ma refeream neaparat la varsta...
2.din cate cred eu nu prea e diferenta intre greselile gramaticale si lipsa de educatie..si acum sa nu imi zici ca poti sa fii as la fizica cuantica si totusi sa nu fii in stare sa scrii corect in limba materna:rolleyes:
3 am mai citit din cand in cand pe acolo si de aceea pot sa imi exprim o mini-parere
4 daca va streseaza asa tare hard...DE CE DRAQ NU IL TRECETI PE IGNORE???

permite-mi sa te contrazic in ceea ce priveste punctul 2.
degeaba scrie cineva perfect gramatical daca ii lipsesc cei sapte ani de acasa...
eu prefer oricand un agramat bine crescut unui expert lingvist nesimtit...

chinna tm
8th July 2008, 09:30
elvis, da ce ti sa casunat asa pe absurzi?ai vreo problema personala?te deranjeaza ceva?spune pe fata.ma repet, nu tin minte ca sa fi comunicat cineva cu tine.sau tu faci selectie subiectiva?ca si....altii?:D
bumbescu.....nu, nu merita sa raspund:D

Bumbescu
8th July 2008, 09:32
elvis, da ce ti sa casunat asa pe absurzi?ai vreo problema personala?te deranjeaza ceva?spune pe fata.ma repet, nu tin minte ca sa fi comunicat cineva cu tine.sau tu faci selectie subiectiva?ca si....altii?:D
bumbescu.....nu, nu merita sa raspund:D

mai bine.....
totusi.....cum dracu poti sa scrii asa si sa chemi pe cineva in arena:

"nu tin minte ca sa fi comunicat cineva cu tine"

Leo
8th July 2008, 09:36
am votat Chinna

singurul motiv pt care am facut-o este ca hard este stelist :sad:

Elvis81
8th July 2008, 09:37
permite-mi sa te contrazic in ceea ce priveste punctul 2.
degeaba scrie cineva perfect gramatical daca ii lipsesc cei sapte ani de acasa...
eu prefer oricand un agramat bine crescut unui expert lingvist nesimtit...

pai din punctul asta de vedere nu te contrazic,desi eu dintre aia doi nu as alege pe nici unul..insa eu ma refeream la educatie mai mult in partea intelectuala si nu la buna crestere...chiar nu prea am ce sa-i reprosez lui chinna din punctul asta de vedere deoarece nu ne prea intersectam...

@chinna ti-am mai spus parerea mea...nu am nimic personal cu nici unul dintre cei de pe AA insa din cate am citit eu pe acolo,prefer sa nu prea am de-a face cu marea voastra majoritate...cel mai elocvent exemplu este cineva de vreo 40 ani din cate am inteles care il ameninta pe hard ca vine cu baietii si il toaca(el fiind din Tim. si hard din galati sau buc. ca nu prea stiu exact)..asta ca sa intelegi ca atunci cand am zis copii nu era neaparat vb de varsta

2stupiddogs
8th July 2008, 09:43
Votez chinna din mai multe motive :
1) Fostul moderator hardliner s-a comportat mizerabil fata de noi (AA) inca dinaintea aparatiei acelui thread,pe vremea cand nimeni dintre absurzi nu auzise de el!
2)Nu pot vota hardliner pentru ca face parte dintre cei care se aduna in jurul "clotei" si in tot ceea ce face pe acest site este protejat de altii/altele.
3)Chinna imi este amic in lumea reala si stiu ca modul in care scrie se datoreaza adrenalinei si precipitatiei (tipice lui "chinna"! :D ) ,in nici un caz faptului ca ar fi un "agramat".
4) Nu-mi plac cei care vor sa parvina prin orice mod (chestie de care-l banuiesc pe hard)
5) (urmand o oarecare "logica") chinna are mai multe voturi si pe deasupra este anti steaua.....:happy:happy:happy

2stupiddogs
8th July 2008, 09:46
elvis, da ce ti sa casunat asa pe absurzi?ai vreo problema personala?te deranjeaza ceva?spune pe fata.ma repet, nu tin minte ca sa fi comunicat cineva cu tine.sau tu faci selectie subiectiva?ca si....altii?:D
bumbescu.....nu, nu merita sa raspund:D
Cum, nu stii inca ? Tinta lui este sa devina moderator la sectiunea pariuri iar pentru asta trebuie sa lustruiasca unele dosuri ! Inca nu cunosti aceasta "practica"?! :(

aaxi
8th July 2008, 09:47
...cel mai elocvent exemplu este cineva de vreo 40 ani din cate am inteles care il ameninta pe hard ca vine cu baietii si il toaca(el fiind din Tim. si hard din galati sau buc. ca nu prea stiu exact)..asta ca sa intelegi ca atunci cand am zis copii nu era neaparat vb de varsta

stai linistit ca si hard ameninta ca vine sa mute fetele la spate unora, asa ca ................

chinna tm
8th July 2008, 09:48
am priceput elvis.....dar tot acolo poti sa vezi ceea ce a facut hard.....atunci o sa intelegi mai bine aceasta "iubire" :D
imi cer scuze.....dar cine il ameninta pe hard in asemnea mod?poate doar la gluma-ma gandesc eu.nimeni nu ar fi atat de nebun incat sa faca o asemenea deplasare pt hardliner.sa fim seriosi.si, daca fac greseli gramaticale, sunt redus din punct de vedere intelectual?
si inca ceva:nimeni nu te obliga sa comunici cu cei de pe all abs. . e optiunea ta cu cine comunici pe forum.
mister B, practica nu o cunosc pentru ca nu o practic:D.....putin imi pasa cine si cum tinteste sa devina moderator.....dar ca sa te pretezi la asemenea practici......inseamna ca orgoliul si onoarea sunt cam la pamant:D.asta daca nu cumva aceste doua cuvinte nu sunt neologisme pentru anumiti useri:D

Elvis81
8th July 2008, 09:51
Cum, nu stii inca ? Tinta lui este sa devina moderator la sectiunea pariuri iar pentru asta trebuie sa lustruiasca unele dosuri ! Inca nu conosti aceasta "practica"?! :(

uite un alt exemplu de idiotenie...paranoia la maxim,frustrare,etc...si va mai intrebati ce are lumea cu voi:happy

PS am fost ales moderator deja insa nu mi s-a activat contul..asa ca pot sa ma opresc din lustruit,nu?

:jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:



si inca ceva:nimeni nu te obliga sa comunici cu cei de pe all abs. . e optiunea ta cu cine comunici pe forum.

pai m-ai vazut de multe ori comunicand cu voi? dar acum cred ca trebuie sa raspund la mesaje,nu?

Bumbescu
8th July 2008, 09:54
am priceput elvis.....dar tot acolo poti sa vezi ceea ce a facut hard.....atunci o sa intelegi mai bine aceasta "iubire" :D
imi cer scuze.....dar cine il ameninta pe hard in asemnea mod?poate doar la gluma-ma gandesc eu.nimeni nu ar fi atat de nebun incat sa faca o asemenea deplasare pt hardliner.sa fim seriosi.si, daca fac greseli gramaticale, sunt redus din punct de vedere intelectual?
si inca ceva:nimeni nu te obliga sa comunici cu cei de pe all abs. . e optiunea ta cu cine comunici pe forum.

Hai ca o sa-ti raspund eu in locul lui: da, cred ca esti putin redus mintal, fara suparare; asta reiese din tot ceea ce postezi si in special din modul in care o faci.
Daca cumva esti absolvent al vreunei facultati ar fi bine sa nu mai spui nimanui asta, pt ca atunci ti-ai agrava situatia. Esti un fel de Vanghelie, care pe baza unui sprijin po****r jenant isi imagineaza ca este "invingator".

Elvis81
8th July 2008, 10:01
ok..aici am terminat dialogul cu absurzii..ca vad ca mi se confirma ca nu ai cu cine vorbi...o mica dedicatie pt toti frustratii si paranoicii de pe forum si mai ales pt cei care nu incap de curul meu http://www.youtube.com/watch?v=JeSNcJNMplY&feature=related

PS bumbescu..lipsit de diplomatie ca de obicei:D

2stupiddogs
8th July 2008, 10:02
Elvis,esti prea mic in ochii mei pentru a continua "dialogul" !
Comporta-te in continuare ca un veritabil stelisto-moldovean si vei avea numai succese pe acest site!Sa ai parte de o viata placuta...:cya:
PS esti sigur ca nu ai uitat pe cineva cand ai complectat rubrica "echipe favorite" ?! :mda:

Elvis81
8th July 2008, 10:07
Elvis,esti prea mic in ochii mei pentru a continua "dialogul" !
Comporta-te in continuare ca un veritabil stelisto-moldovean si vei avea numai de succese pe acest site!Sa ai parte de o viata placuta...:cya:
PS esti sigur ca nu ai uitat pe cineva cand ai complectat rubrica "echipe favorite" ?! :mda:

imi cer mii de scuze ca am intrat asa cu picioarele mele moldovenesti pline de noroi in civilizatia voastra vestica...

ce ar mai fi fost de complectat ca nu am prins aluzia

aaxi
8th July 2008, 10:08
Hai ca o sa-ti raspund eu in locul lui: da, cred ca esti putin redus mintal, fara suparare; asta reiese din tot ceea ce postezi si in special din modul in care o faci.
Daca cumva esti absolvent al vreunei facultati ar fi bine sa nu mai spui nimanui asta, pt ca atunci ti-ai agrava situatia. Esti un fel de Vanghelie, care pe baza unui sprijin po****r jenant isi imagineaza ca este "invingator".

Avand in vedere ca acest mejaj e scris de un sclav.......chiar scrii ok. Ce sa-i faci mai fetito nu toti sunt redusi mintal in totalitate, asa ca tine, unii sunt mai putin. Tinand cont de preferintele tale culinare, nu ma mira reactia ta.....e posibil sa fie de la sare. De ce nu pui si tu in practica: "consumul excesiv de sare dauneaza sanatatii"?

chinna tm
8th July 2008, 10:10
Hai ca o sa-ti raspund eu in locul lui: da, cred ca esti putin redus mintal, fara suparare; asta reiese din tot ceea ce postezi si in special din modul in care o faci.
Daca cumva esti absolvent al vreunei facultati ar fi bine sa nu mai spui nimanui asta, pt ca atunci ti-ai agrava situatia. Esti un fel de Vanghelie, care pe baza unui sprijin po****r jenant isi imagineaza ca este "invingator".

adica asta e caracterizarea pe care ti-o fac multi de pe forum si acum mi-o spui si mie?e copy-paste?:D
sprijin jenant?observa te rog ca sunt useri cu care nu am discutat pe acest forum prea multe, dar au votat impotriva lui hard. asta spune ceva.deci nu te mai lega de acel sprijin "jenant".probabil iara iti faceai o caracterizare.
gata, ca dupa aia vrei sa vorbim mai multe.

Bumbescu
8th July 2008, 10:12
Avand in vedere ca acest mejaj e scris de un sclav.......chiar scrii ok. Ce sa-i faci mai fetito nu toti sunt redusi mintal in totalitate, asa ca tine, unii sunt mai putin. Tinand cont de preferintele tale culinare, nu ma mira reactia ta.....e posibil sa fie de la sare. De ce nu pui si tu in practica: "consumul excesiv de sare dauneaza sanatatii"?

Sclav? al cui bibicului? Fetito? preferintele mele culinare?
Asta se cheama la tine un post inteligent, prin asta mi-ai raspuns tu mie mai gibonule?:)

Bumbescu
8th July 2008, 10:14
adica asta e caracterizarea pe care ti-o fac multi de pe forum si acum mi-o spui si mie?e copy-paste?:D
sprijin jenant?observa te rog ca sunt useri cu care nu am discutat pe acest forum prea multe, dar au votat impotriva lui hard. asta spune ceva.deci nu te mai lega de acel sprijin "jenant".probabil iara iti faceai o caracterizare.
gata, ca dupa aia vrei sa vorbim mai multe.

:happy Uita-te mai puscariasule cu cine sunt eu prieten pe forum, uita-te cu cine discut eu serios si pe urma deschide gura....oricum nu o sa-ti intelegi niciodata statutul de vierme analfabet....
Pe userii aia pomeniti de tine, care au votat impotriva lui hard i-am descris mai sus, nu e cazul sa reiau descrierile.

Balaci
8th July 2008, 10:17
Va rugam, rudotel pentru Bumbescu. Si o camasa de forta. Nu vedeti ca iarasi e in perioada agresiva? Ce dracu, il lasati sa sufere?:(

aaxi
8th July 2008, 10:19
Sclav? al cui bibicului? Fetito? preferintele mele culinare?
Asta se cheama la tine un post inteligent, prin asta mi-ai raspuns tu mie mai gibonule?:)

bibilico...........
-nu am pretentii de post-uri inteligente, ca doar nu sunt academician ca tine, ce sa-i faci "dupa buget, cone Fanica"
-tie ti se pare ca da nu iti zic "idiot", "cretin", "frustrat", "imbecil"...nu sunt un om cult. Daca asta e cultura ta, nu ma mira reactiile tale
- partea culinara......e prea greu pentru tine sa-ti explic acum la ce m-am referit
Tu sa fii sanatoasa.........ca in rest nu mai conteaza nimic (ai grije la excesul de sare)

Bumbescu
8th July 2008, 10:19
Ce-i mai place toapei Balaci sa iasa la atac in haita....:D

2stupiddogs
8th July 2008, 10:23
Baieti,da-ti dovada ca mai sunteti gentlemani si nu va aruncati in contraziceri cu bucataresele mai ales cand sunt in timpul unui tratament de urinoterapie!
Merci.:ok:

Bumbescu
8th July 2008, 10:25
bibilico...........
-nu am pretentii de post-uri inteligente, ca doar nu sunt academician ca tine, ce sa-i faci "dupa buget, cone Fanica"
-tie ti se pare ca da nu iti zic "idiot", "cretin", "frustrat", "imbecil"...nu sunt un om cult. Daca asta e cultura ta, nu ma mira reactiile tale
- partea culinara......e prea greau pentru tine sa-ti explic acum la ce m-am referit
Tu sa fi sanatoasa.........ca in rest nu mai conteaza nimic (ai grije la excesul de sare)

Nu e vorba de nici o cultura aici, ci de o minima decenta si o minima coerenta in exprimare....care-i problema ca va spun ca sunteti stupizi si agramati? de ce nu va asumati asta?
De ce oare toti imbecilii:D, atunci cand cineva va atrage atentia ca sunteti agramati si stupizi sariti la gat cu "cultura"? Macar daca v-ati clati dracului gura cu tuica inainte de a pronunta acest cuvant..
Ati vrut sa-l "invingeti" pe hard prin vointa boborului stupid, ati reusit, gata, acum mars la lalaielile voastre cotidiene..

Jacob
8th July 2008, 10:26
bumbescule tu judeci oamenii(cel putin aici pe OLS) in functie de echipa favorita:
- stelisti - amicii tai ,nu conteaza ca unii sunt retardati gen hard asta ...
- antistelisti - toape,giboni,analfabeti...
Sa nu zici ca nu-i asa, deoarece exceptandu-l pe Tyler , nu "tolerezi" nici un dinamovist,rapidist,oltean,timisorean,etc . Chiar toti is tampiti???

ps: ti-am zis eu acum ceva timp ca semeni cu Reichard Heydrich

Elvis81
8th July 2008, 10:27
cred ca am sa deschid un thread sa ii invat pe astia de pe aici sa scrie "fii"..devine deranjant...numai sa nu scrie cu 2 de "i" si cand nu trebuie...asta imi aduce aminte de o faza cand a fost gala de box in care a boxat "rechinul" au fost niste afise in care scria ca "primaria capitalei VA oferit.."..asta dupa ce s-a facut tam tam pe la tv cu biletelul lui videanu cu "blaga V-A castiga alegerile"...deci se intampla si la case mai mari..nu va faceti zile negre ca nu stiti sa scrieti:happy


Baieti,da-ti dovada ca mai sunteti gentlemani....:


@ banatean..acum stiu de ce il sustii pe chinna..nici tu nu stii sa scrii:happy
"complectat" "baieti da-ti dovada" in 2 posturi,2 greseli:headbang:

LE vad ca lectia de gramatica a incepu sa dea roade...cineva si-a editat mesajul..macar el si-a dat seama unde a gresit..


Tu sa fii sanatoasa........):D:D:D

Bumbescu
8th July 2008, 10:30
bumbescule tu judeci oamenii(cel putin aici pe OLS) in functie de echipa favorita:
- stelisti - amicii tai ,nu conteaza ca unii sunt retardati gen hard asta ...
- antistelisti - toape,giboni,analfabeti...
Sa nu zici ca nu-i asa, deoarece exceptandu-l pe Tyler , nu "tolerezi" nici un dinamovist,rapidist,oltean,timisorean,etc . Chiar toti is tampiti???

Ar trebui sa te uiti mai bine, aaxi asta e stelist de exemplu. Criteriul echipei favorite este ultimul ce conteaza pt mine si ii consider stupizi pe cei ce gandesc altfel.
Uita-te mai bine in lista mea de prieteni.
L-am votat pe hard pt ca este in mod evident mult mai inteligent decat ala.

Black_Mamba
8th July 2008, 10:36
Sclav? al cui bibicului? Fetito? preferintele mele culinare?
Asta se cheama la tine un post inteligent, prin asta mi-ai raspuns tu mie mai gibonule?:)

Bumbeasco,eu recunosc.Sunt un mare misogin !
Tu si cu yoyoyoyoyyo...la cratita,ca sunteti varza !
Habar nu aveti ce inseamna viata,lasati dracu' calculatorul si apucati-va sa descoperiti adevarata viata.Faptul ca stati all time (24 de ore) pe calculator denota faptul ca nu aveti viata reala,sunteti niste legume.Traiti prin intermediul internetului.Atunci cand "cade" netul sunteti legume...umblati ca zombie prin casa,iar parintii vostri va pazesc sa nu va sinucideti !
Nu as vrea sa am o asa femeie in viata mea !
Nu imi permit sa va dau sfaturi...dar mergeti si voi la un spectacol de comedie(apropo's...stiti sa zambiti ?),mergeti si voi in excursie pe munte(cu cortul),mergeti la schi,iesiti cu prietenii la un gratar (care prieteni ?...ca ai vostri,virtualii sunt praf,la fel ca si voi).
Pun pariu ca sunteti virgine,pentru simplul fapt ca...virtualii nu te pot dezvirgina cu mous-ul :).
Mi-e mila de familiile voastre.Sincer.
V-au intrebat mamele voastre cand va veti casatori ? Ce le-ati raspuns ?
-"Cand vor legaliza astia casatoria prin intermediul internetului,mama !"
Vai de voi !

Bumbescu
8th July 2008, 10:39
Bumbeasco,eu recunosc.Sunt un mare misogin !
Tu si cu yoyoyoyoyyo...la cratita,ca sunteti varza !
Habar nu aveti ce inseamna viata,lasati dracu' calculatorul si apucati-va sa descoperiti adevarata viata.Faptul ca stati all time (24 de ore) pe calculator denota faptul ca nu aveti viata reala,sunteti niste legume.Traiti prin intermediul internetului.Atunci cand "cade" netul sunteti legume...umblati ca zombie prin casa,iar parintii vostri va pazesc sa nu va sinucideti !
Nu as vrea sa am o asa femeie in viata mea !
Nu imi permit sa va dau sfaturi...dar mergeti si voi la un spectacol de comedie(apropo's...stiti sa zambiti ?),mergeti si voi in excursie pe munte(cu cortul),mergeti la schi,iesiti cu prietenii la un gratar (care prieteni ?...ca ai vostri,virtualii sunt praf,la fel ca si voi).
Pun pariu ca sunteti virgine,pentru simplul fapt ca...virtualii nu te pot dezvirgina cu mous-ul :).
Mi-e mila de familiile voastre.Sincer.
V-au intrebat mamele voastre cand va veti casatori ? Ce le-ati raspuns ? -"Cand vor legaliza astia casatoria prin intermediul internetului,mama !"
Vai de voi !

Pt postul asta ar trebui sa ti se dea titlul de "gibonul anului":D

Auzi ma, daca tot ne luam dupa avatare, ce ar trebui sa inteleg, ca esti negru si ca ai ochii rosii de la sudura?

Elvis81
8th July 2008, 10:41
@ banatean:decat sa cauti prin posturile mele greseli gramaticale ca sa imi intorci favoarea,mai bine da-i un pm amicului tau analfabet ferdininho ca si ala a pierdut vreo doua zile din viata cautand prin posturile mele:happy

chinna tm
8th July 2008, 10:41
bumbescu.....e a doua oara cand ne sfatuiesti sa privim lista ta de prieteni......:happy.....te lauzi?:happy.....
elvis, sa inteleg ca esti profesor de limba romana?:D

aaxi
8th July 2008, 10:42
Nu e vorba de nici o cultura aici, ci de o minima decenta si o minima coerenta in exprimare....care-i problema ca va spun ca sunteti stupizi si agramati? de ce nu va asumati asta?
De ce oare toti imbecilii:D, atunci cand cineva va atrage atentia ca sunteti agramati si stupizi sariti la gat cu "cultura"? Macar daca v-ati clati dracului gura cu tuica inainte de a pronunta acest cuvant..
Ati vrut sa-l "invingeti" pe hard prin vointa boborului stupid, ati reusit, gata, acum mars la lalaielile voastre cotidiene..

BIBILICO stiu ca in sclavia ta esti obisnuita sa ti se spuna mars, dar acum incearca sa nu confunzi starea ta de fapt cu restul.
Ce sa-i faci imbecila mica nu toti beau tuica ca tine si apoi se dau mari profesori de gramatica, unii dintre noi prefera alte bauturi.
Te voi lasa pe tine sa combati si sa analizezi piata finaciara si statutul ratatelor alcoolice ca tine in viata sociala.
O zi buna..........si nu uita de sare


@Elvis.........multumesc de vigilenta. Ce sa-i faci , nu toti sunt perfecti ca beutoarea de tuica;)

Elvis81
8th July 2008, 10:45
......nu toti beau tuica ca tine ....



@Elvis.........multumesc de vigilenta. Ce sa-i faci , nu toti sunt perfecti ca beutoarea de tuica;)

cu placere...si vezi ca nu prea suna bine "tuica ca tine"..

aaxi
8th July 2008, 10:46
cu placere...si vezi ca nu prea suna bine "tuica ca tine"..

ce sa-i faci neicusorule...........azi sunt pe apa plata;)

Bumbescu
8th July 2008, 10:47
bumbescu.....e a doua oara cand ne sfatuiesti sa privim lista ta de prieteni......:happy.....te lauzi?:happy.....
elvis, sa inteleg ca esti profesor de limba romana?:D

Nu ma laud, ma simt onorat....

Aaxi....nu stiu ce i s-ar mai putea raspunde unuia ca tine....

Este totusi f interesant de urmarit tratamentul violent pe care acesti giboni, atunci cand li se explica ce personaje jalnice sunt, il aplica fetelor si celor pe care ei le considera fete:D

resita
8th July 2008, 10:49
threadul asta e mai interesant decat lupta :drak:

2stupiddogs
8th July 2008, 10:50
"cemi" "place" "uni" "di" "p'aci"....cand cineva "li" "spuni" MARS ei "raspunde" cu :"sie vruai sa jici ?" ......:happy

Elvis81
8th July 2008, 10:50
threadul asta e mai interesant decat lupta :drak:

:happy:happy:happy:happy:happy cata dreptate ai

Hard
8th July 2008, 10:52
am votat Chinna

singurul motiv pt care am facut-o este ca hard este stelist :sad:

:cry: super ... votul tau a fost o replica a votului dat de yoyo :D

Black_Mamba
8th July 2008, 10:52
Pt postul asta ar trebui sa ti se dea titlul de "gibonul anului":D

Auzi ma, daca tot ne luam dupa avatare, ce ar trebui sa inteleg, ca esti negru si ca ai ochii rosii de la sudura?

Da' noi ce ar trebui sa ne imaginam privind avarul tau ?
Aia e poza ta ??? Ce bunaciune esti...:evil:...scuze,am vrut sa spun "ce bunaciune ai vrea sa fii " !
Deja am imaginea ta.
-78 de kg,160 cm,plina de cosuri pe fatza,plina de par pe picioare si pe piept...mi-e scarba doar cand ma gandesc ! Aha,asta explica de ce iti petreci tu viata pe internet cu virtualii ! Have nice day,have nice life !

:ras-plans::ras-plans::ras-plans:
:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Elvis81
8th July 2008, 10:52
"cemi" "place" "uni" "di" "p'aci"....cand cineva "li" "spuni" MARS ei "raspunde" cu :"sie vruai sa jici ?" ......:happy

banatean..am trecut prin timisoara de multe ori si oamenii mi s-au parut ok..cum naiba s-au adunat exceptiile pe aici:headbang:

esti frustrat rau..anti-steaua,anti-moldoveni...esti complexat sau de ce?

chinna tm
8th July 2008, 10:53
Nu ma laud, ma simt onorat....

Aaxi....nu stiu ce i s-ar mai putea raspunde unuia ca tine....

Este totusi f interesant de urmarit tratamentul violent pe care acesti giboni, atunci cand li se explica ce personaje jalnice sunt, il aplica fetelor si celor pe care ei le considera fete:D

si tu ce faci acum?demonstrezi exact ce spui?mda.....misto vocabular:D

chinna tm
8th July 2008, 10:54
banatean..am trecut prin timisoara de multe ori si oamenii mi s-au parut ok..cum naiba s-au adunat exceptiile pe aici:headbang:

esti frustrat rau..anti-steaua,anti-moldoveni...esti complexat sau de ce?

mda....toti timisorenii de pe ols suntem exceptii si nu sunt ok.....si logica unde e?????

Ulysses
8th July 2008, 10:55
hardliner, normal. fata de adversarul sau are urmatoarele atu-uri:coerenta in exprimare , siguranta(asta vine de la sine cand vezi cu cine ai de-a face),umor, verticalitate, valoare!:sleep:cine a vazut altceva sa-si caute ochelarii...

tyler, ti-ai facut un obicei din a nu vota pe arena!:confused:
balaci , te-ai saturat te scuipatul meu , ti s-a facut dor de fluidele lui bumbescu?:lol:
vlade , daca s-ar organiza o arena intre analfabeti ar iesi cifrele de pe desktop!:D in dreptul tau , normal...

Leo
8th July 2008, 10:55
:cry: super ... votul tau a fost o replica a votului dat de yoyo :D

in sfarsit cineva care a inteles :ok:

baieti aici se voteaza si se argumenteaza votul , lasati cearta asta de doi bani :rosu:

Elvis81
8th July 2008, 10:55
mda....toti timisorenii de pe ols suntem exceptii si nu sunt ok.....si logica unde e?????

nu am zis ca toti timisorenii de pe ols..ma refeream doar la cei de pe acest thread..daca mai citesti de doua ori poate intelegi si logica...

Bumbescu
8th July 2008, 10:58
Da' noi ce ar trebui sa ne imaginam privind avarul tau ?
Aia e poza ta ??? Ce bunaciune esti...:evil:...scuze,am vrut sa spun "ce bunaciune ai vrea sa fii " !
Deja am imaginea ta.
-78 de kg,160 cm,plina de cosuri pe fatza,plina de par pe picioare si pe piept...mi-e scarba doar cand ma gandesc ! Aha,asta explica de ce iti petreci tu viata pe internet cu virtualii ! Have nice day,have nice life !

:ras-plans::ras-plans::ras-plans:
:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

:)Oare asta sa fie cel mai prost user ols? sa fi iesit in cele din urma la iveala?

Hard
8th July 2008, 10:59
elvis , eu am fost de 2 ori in timisoara,sa stii ca problema gramaticii este adevarata , multi agramati in acea zona :no:

@kidon , in locul tau nu as vorbi, se roaga fiul tau sa il lasi 1 ora si pe el la calculator :( (chiar tu ai zis asta),sincer imi este mila de astfel de copii ...

Bumbescu
8th July 2008, 11:00
elvis , eu am fost de 2 ori in timisoara,sa stii ca problema gramaticii este adevarata , multi agramati in acea zona :no:

@kidon , in locul tau nu as vorbi, se roaga fiul tau sa il lasi 1 ora si pe el la calculator :( (chiar tu ai zis asta),sincer imi este mila de astfel de copii ...

Gibonul ala are copil?:shocked:
Ar fi f grav:(

Hard
8th July 2008, 11:03
are unul pe care il neglijeaza ... probabil pentru el e mai important sa jigneasca pe un forum ... decat sa isi duca copilul la plimbare, la film ... sau macar sa il lase si pe el la calculator ,ca doar e ...copil .

Elvis81
8th July 2008, 11:04
eu incep sa il inteleg pe hard...e chiar amuzant ce face el:happy:happy

@hard nu ma refeream neaparat la gramatica..crede-ma ca sunt multi care nu stiu sa scrie pe ols si nu am nimic cu ei pt ca stau in banca lor...dar majoritatea oamenilor din Timisoara pe care i-am intalnit erau calzi ospitalieri,amabili si nu aveau aerul asta de superioritate(nefondata zic eu ) cum au astia de pe aici fata de mine doar pentru ca sunt moldovean

resita
8th July 2008, 11:05
la cum decurge treaba pe aici prevad o noua lupta: KIDON/axxi vs. Bumbescu :D

dar nu cred ca bumbescu va accepta provocarea sau poate ca KIDON/aaxi nu are tupeu sa-l provoace :drak::drak::drak:

aaxi
8th July 2008, 11:05
Alcoolico......tu in afara de jigniri mai stii sa raspunzi si altfel pe acest forum?
Asa de mult esti atrasa de primate, ca nu trec 2 post-uri si scrii "gibon"? Nevoia de prieteni te-a impins la gesturi asa de disperate? Mi-e mila de tine, sincer; alcoolica, cu ochii beliti la un monitor si satisfacuta de o primata:(

Mersi de corecturi elvis

Elvis81
8th July 2008, 11:06
sti,scri:headbang:

Bumbescu
8th July 2008, 11:07
Macar scrie alcool cu doi de o:D
Probabil ca asta a fost primul cuvant pe care l-a auzit cand era mic:D
Resita@ ce ti-ar mai placea....:D

Elvis81
8th July 2008, 11:08
n-am mai ras asa de mult pe ols:happy:happy:happy

chiar apropo de postul lui resita...poate va fi o lupta agramatii vs ceilalti

aaxi
8th July 2008, 11:09
la cum decurge treaba pe aici prevad o noua lupta: KIDON/axxi vs. Bumbescu :D

dar nu cred ca bumbescu va accepta provocarea sau poate ca KIDON/aaxi nu are tupeu sa-l provoace :drak::drak::drak:

ti se pare atat de interesant acest user bumbescu?:o:

Leo
8th July 2008, 11:11
la cum decurge treaba pe aici prevad o noua lupta: KIDON/axxi vs. Bumbescu :D

dar nu cred ca bumbescu va accepta provocarea sau poate ca KIDON/aaxi nu are tupeu sa-l provoace :drak::drak::drak:

Resita intotdeauna esti asa smecher ? :D

Hard
8th July 2008, 11:11
bumbescu i-ar "calca in picioare" ,se pricepe mult mai bine decat mine sa ii scoata din sarite pe giboni :cry:

resita
8th July 2008, 11:12
ti se pare atat de interesant acest user bumbescu?:o:

interesant, neinteresant dar bumbi cred ca are forta necesara sa se lupte singur cu toti cei de pe AA :D

Bumbescu@ DAAAAAAAAAAAAAAAAAA, mi-ar placea :evil::evil:

leo@ vreau sange pe RA

Black_Mamba
8th July 2008, 11:12
elvis , eu am fost de 2 ori in timisoara,sa stii ca problema gramaticii este adevarata , multi agramati in acea zona :no:

@kidon , in locul tau nu as vorbi, se roaga fiul tau sa il lasi 1 ora si pe el la calculator :( (chiar tu ai zis asta),sincer imi este mila de astfel de copii ...

NAOMI,incerc sa-l feresc( protejez)ca nu cumva sa ajunga leguma cum e scarboasa aia de Bumbescu ! Nu vreau sa-l fac dependent de calculator !
E simplu...cand o sa aveti copii(tu poate da,Seby,dar hidoasa aia de Bumbescu...no chance:D),sa-mi spui cum vei proceda.Il vei lasa toata ziua pe net ? Teme,antrenamente,joaca(ca doar e copil !)...si calculator in timpul ramas :D !
Nu cred ca-i un motiv sa ma ataci...nu ai sanse.Stiu foarte bine sa-mi educ copilul !
Iar tu panarama(Bumbeasco) "make" un "blow-job" sa-ti mai dispara cosurile ! Dar nu pe net :D

chinna tm
8th July 2008, 11:13
nu am zis ca toti timisorenii de pe ols..ma refeream doar la cei de pe acest thread..daca mai citesti de doua ori poate intelegi si logica...

pai eu de unde sunt?.....deci nu sunt ok pentru ca fac greseli gramaticale si pentru ca fac greseli gramaticale sunt un needucat.....stai.....:happy:groggy::happy.....oky .....revin.....multumesc ca doar ai trecut prin Timisoara, si ca nu te-ai gandit sa te stabilesti aici.:D.....nu de alta, dar avem si noi anumite standarde.....

Elvis81
8th July 2008, 11:14
interesant, neinteresant dar bumbi cred ca are forta necesara sa se lupte singur cu toti cei de pe AA :D

leo@ vreau sange pe RA

pai daca e vorba de asa o lupta ii fac cont lui frate-miu din clasa a sasea:happy

Bumbescu
8th July 2008, 11:14
interesant, neinteresant dar bumbi cred ca are forta necesara sa se lupte singur cu toti cei de pe AA :D

Bumbescu@ DAAAAAAAAAAAAAAAAAA, mi-ar placea :evil::evil:

leo@ vreau sange pe RA

Resita@ pare incredibil, dar sunt cam ocupat...:D

In alta ordine de idei, se pare ca gibonul sef Kidon chiar are un copil:shocked:
Tinand cont ca a recunoscut ca-i misogin inseamna ca e un copil facut in sila, cam nasol.

Saracul de el, daca o fi fata? Oare nu ar trebui sa sesizeze cineva protectia minorilor?

Lordul
8th July 2008, 11:15
NAOMI,incerc sa-l feresc( protejez)ca nu cumva sa ajunga leguma cum e scarboasa aia de Bumbescu ! Nu vreau sa-l fac dependent de calculator !
E simplu...cand o sa aveti copii(tu poate da,Seby,dar hidoasa aia de Bumbescu...no chance:D),sa-mi spui cum vei proceda.Il vei lasa toata ziua pe net ? Teme,antrenamente,joaca(ca doar e copil !)...si calculator in timpul ramas :D !
Nu cred ca-i un motiv sa ma ataci...nu ai sanse.Stiu foarte bine sa-mi educ copilul !
Iar tu panarama(Bumbeasco) "make" un "blow-job" sa-ti mai dispara cosurile ! Dar nu pe net :D

iar te pacalesti singur....teme in vacanta hai k asta e mortala.....

Leo
8th July 2008, 11:18
interesant, neinteresant dar bumbi cred ca are forta necesara sa se lupte singur cu toti cei de pe AA :D

Bumbescu@ DAAAAAAAAAAAAAAAAAA, mi-ar placea :evil::evil:

leo@ vreau sange pe RA

si eu cred ca ar face fata cu brio baietilor de pe All , dar nu inteleg de ce esti asa flamand :D

Elvis81
8th July 2008, 11:19
@hard nu ma refeream neaparat la gramatica..crede-ma ca sunt multi care nu stiu sa scrie pe ols si nu am nimic cu ei pt ca stau in banca lor...dar majoritatea oamenilor din Timisoara pe care i-am intalnit erau calzi ospitalieri,amabili si nu aveau aerul asta de superioritate(nefondata zic eu ) cum au astia de pe aici fata de mine doar pentru ca sunt moldovean


pai eu de unde sunt?.....deci nu sunt ok pentru ca fac greseli gramaticale si pentru ca fac greseli gramaticale sunt un needucat.....stai.....:happy:groggy::happy.....oky .....revin.....multumesc ca doar ai trecut prin Timisoara, si ca nu te-ai gandit sa te stabilesti aici.:D.....nu de alta, dar avem si noi anumite standarde.....

nu mai pot...cu riscul de a-mi lua sanctiune te intreb in cel mai prietenesc mod: esti idiot? poate dupa ce am subliniat ce trebuia sa intelegi din postul meu vei vedea logica:headbang:

LE poate nu te gandesti sa ma provoci in aren@ :groggy:

resita
8th July 2008, 11:21
si eu cred ca ar face fata cu brio baietilor de pe All , dar nu inteleg de ce esti asa flamand :D

n-am mai vazut o lupta pe Arena de mult timp, asta nu poate fi numita lupta :D

Hard
8th July 2008, 11:25
nu mai pot...cu riscul de a-mi lua sanctiune te intreb in cel mai prietenesc mod: esti idiot? poate dupa ce am subliniat ce trebuia sa intelegi din postul meu vei vedea logica:headbang:

LE poate nu te gandesti sa ma provoci in aren@ :groggy:

cum ? am fost provocat in arena de un idiot ? nu se poate :cry:

m-am lamurit demult de faptul ca acel user intelege ce vrea ... :D ,de aceea nici nu am mai postat in arena 3 zile ,devenise stresant cu ideile lui.

2stupiddogs
8th July 2008, 11:27
Mah Elvis,nimeni nu are treaba cu tine ca esti nascut moldovean! Problema ta este ca ai devenit un pupincurist care se leaga de forma si nu de continut.Nu inteleg de unde provine aceasta aversiune,ai primit sarcina de a-l inlocui pe hardliner ?!

Elvis81
8th July 2008, 11:28
Mah Elvis,nimeni nu are treaba cu tine ca esti nascut moldovean! Problema ta este ca ai devenit un pupincurist care se leaga de forma si nu de continut.Nu inteleg de unde provine aceasta aversiune,ai primit sarcina de a-l inlocui pe hardliner ?!

vreau sa iti sustii aceasta afirmatie cu quote din posturile mele..consider-o o provocare..vreau sa imi arati exact unde am fost pupincurist...dar probabil ca nu vei raspunde la acest mesaj pt ca asa faci cu mesajele care nu iti convin

Black_Mamba
8th July 2008, 11:31
interesant, neinteresant dar bumbi cred ca are forta necesara sa se lupte singur cu toti cei de pe AA :D

Bumbescu@ DAAAAAAAAAAAAAAAAAA, mi-ar placea :evil::evil:

leo@ vreau sange pe RA

Eu unul ma recunosc invins ! Sincer,nici nu stapanesc prea bine gramatica...si vad ca asta-i criteriul de baza pentru "legume" ! :D
Apoi,ar mai fi un amanunt...ce as putea "dezbate" eu cu panarama asta ?
Sa discutam despre retete culinare ? desi e femeie(teoretic,ca practic e doar "virtuala"),habar nu are sa faca o omleta ! Pe net nu se invata ! Practica !
Sa discutam despre familie,copii,afaceri,spectacole,muzica,petreceri, excursii,pescuit,schi...?
Nu cred are habar despre asa ceva.Consider ca ar fi o pierdere de timp,pentru ca ArenA are un regulament precis !
O declar castigatoare pe panarama ! Pentru ca am inteles ca este o buna cunoscatoare a fenomenului M.I.S.A,cica foloseste tactica lui Bivolaru aia cu urina...;),ori eu...habar nu am despre asa ceva.Aici ma retrag.
Invingatoare (prin abandon),panarama Bumbescu ! Felicitari...
La revedere !

chinna tm
8th July 2008, 11:35
elvis.....te intreb eu pe tine: de ce esti complexat baiete?.....nu am facut vreo referire la faptul ca esti moldovean.frustrarea ca esti dintr-o anumita regiune trebuie sa dispara.pe bune, las-o mai moale.si.....uiti asa repede ce ai postat mai de dimineata?faza cu educatia.mda.....si inca ceva.nu ma jigni.daca e sa ne legam de idiotenie pot spune ca a gresi gramatical si a fi needucat sunt doua lucruri total diferite.dar nu si in optiunea ta.:D
hardy.....nu ai postat in arena pt ca nu aveai cum sa contraataci faptele tale.de aia.asa ca nu te mai da rotund.nu ai putut sa contrazici nimic din ce am zis eu acolo.de ce?:D.....

2stupiddogs
8th July 2008, 11:41
@elvis81
Puiutz,eu am urmarit reactiile tale.Te contrezi cu toti de pe AA; corectezi pe toata lumea;ai afirmat ca deja esti "albastru" si cred ca ai devenit pentru atitudinea ta de pupincurist iar acum trebuie sa intorci serviciul facut; nu intelegi treaba cu "echipa favorita" (totusi esti pe un forum care se bazeaza pe teme sportive); sunt multe alte chestii pe care chiar nu vreau sa le pomenesc,fie din scarba, fie din motive de autocenzura.
Acum CHIAR am incheiat acest dialog!

Black_Mamba
8th July 2008, 11:41
iar te pacalesti singur....teme in vacanta hai k asta e mortala.....

lordulcapdefalus...te bagi aiurea in seama ! Nu m-am pacalit singur ! Discutia mea cu Hard,era din urma cu 3 luni ,in timpul anului scolar...si erau multe teme.Stai jos.Te-ai facut de rahat ! Nu vreau sa deschid vreo "contra" si cu tine !

Bumbeasco...Nevasta-mea nu este vreo leguma ca si tine,cu cosuri pe fatza si plina de par pe pipt(bleah) ! si nici virtuala nu e...:D...apoi,copilul meu nu este de sex feminin ! Te-ai intepat,din nou ! Hai pa !

Elvis81
8th July 2008, 11:42
bai chinna...tu intelegi ceva din viata..asa in general? uite de unde a pornit aia cu moldovenii:



Comporta-te in continuare ca un veritabil stelisto-moldovean ....:

PS la cum ma descurc eu dpdv financiar pt ca Sv e aproape de Ucraina si se pot face niste mici afaceri nu as schimba in veci regiunea..asa ca las-o balta cu frustrarile

@ banatean: am zis cu quote..sau trebuie sa te provoc in arena pt asta?

Elvis81
8th July 2008, 11:55
@elvis81
Puiutz,eu am urmarit reactiile tale.Te contrezi cu toti de pe AA; corectezi pe toata lumea;ai afirmat ca deja esti "albastru" si cred ca ai devenit pentru atitudinea ta de pupincurist iar acum trebuie sa intorci serviciul facut;
Acum CHIAR am incheiat acest dialog!

1 puiutz sa-i spui lui mata(adica tie insuti)
2 de cand "cred" a devenit adevarul absolut?
3 m-am contrat cu toti cei de pe AA pt ca sunteti la fel de inteligenti(exceptia pana acum a fost leo:ok: poate un pic si cimi si aaxi)
4 daca avea vreunul din mai marii forumului ceva cu voi va inchidea threadul si nu va lasa sa va faceti de cap pe acolo asa ca lasa paranoia si nu va mai victimizati atat ca nu tine
5 esti doar un las care se ascunde in spatele gastii si care cand trebuie sa raspunda la o provocare isi ia un aer "mai superior" de genul : Acum CHIAR am incheiat acest dialog!

chinna tm
8th July 2008, 12:00
bai chinna...tu intelegi ceva din viata..asa in general? uite de unde a pornit aia cu moldovenii:



PS la cum ma descurc eu dpdv financiar pt ca Sv e aproape de Ucraina si se pot face niste mici afaceri nu as schimba in veci regiunea..asa ca las-o balta cu frustrarile
@ banatean: am zis cu quote..sau trebuie sa te provoc in arena pt asta?

inca o dovada de complexitate si frustrare.am zis eu ceva de bani.stiu unde e suceava.bafta la afaceri.si gata, ca deja tu dai si tu prea rotund.

Elvis81
8th July 2008, 12:01
....stiu unde e suceava..

iti spun sincer ca nu credeam ca stii:D

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 12:09
interesant, neinteresant dar bumbi cred ca are forta necesara sa se lupte singur cu toti cei de pe AA :D

Bumbescu@ DAAAAAAAAAAAAAAAAAA, mi-ar placea :evil::evil:

leo@ vreau sange pe RA

ma indoiesc sincer, resita...:evil:

Tyler Durden
8th July 2008, 13:19
tyler, ti-ai facut un obicei din a nu vota pe arena!:confused:


Nu neaparat, insa eu gandesc lucrurile...geostrategic. :D

Hard
8th July 2008, 13:26
tyler voteaza doar in caz de "egalitate perfecta" :D ca sa "iasa" erou .

Tyler Durden
8th July 2008, 13:30
In prima parte ai avut dreptate, astept egalitatea perfecta, dar nu intentionez sa ies erou, ci sa astept oferta cea mai buna. :D

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 13:31
tyler voteaza doar in caz de "egalitate perfecta" :D ca sa "iasa" erou .

tyler e prea destept ca se implice emotional intr-o disputa care nu-l priveste...
sincer nu cred ca te-ar vota nici daca ai fi in disputa cu prietenul sau cel mai bun,gica chioru...:D

resita
8th July 2008, 13:50
ma indoiesc sincer, resita...:evil:

:D hai sa vedem :happy:happy:happy

Hard
8th July 2008, 13:55
tyler e prea destept ca se implice emotional intr-o disputa care nu-l priveste...
sincer nu cred ca te-ar vota nici daca ai fi in disputa cu prietenul sau cel mai bun,gica chioru...:D

ce treaba am eu cu gica ? :D cred totusi ca in acest caz,m-ar vota cu ochii inchisi :D

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 13:58
:D hai sa vedem :happy:happy:happy

i'm a lover ,not a fighter...
totusi,lover,lover,dar bataturile-s dureroase...:D

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 14:00
ce treaba am eu cu gica ? :D cred totusi ca in acest caz,m-ar vota cu ochii inchisi :D

hardy,e vorba de diplomatie...
o notiune care trebuie sa recunosti ca nu ti-e prea familiara...:D

luluta
8th July 2008, 14:01
Si uite cum a devenit Tyler studiu de caz.

Si pentru ca am vazut ca existe indoieli in privinta sexului lui Bumbescu, DA, e fata, chiar ieri am fost amandoua la solar. :D

chinna tm
8th July 2008, 14:02
lasa-l cimi.....sa isi faca reclama pana maine dimineatza.....oricum, eu am aratat in disputa avuta ..de este in stare.....postarile sunt acolo.asa ca nu merita sa iti mai bati capul cu el:D.....nu stie el ce e aia diplomatie.....:D.....sau la ce foloseste:D.....

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 14:03
Si uite cum a devenit Tyler studiu de caz.

Si pentru ca am vazut ca existe indoieli in privinta sexului lui Bumbescu, DA, e fata, chiar ieri am fost amandoua la solar. :D

luluta,te superi daca solicit niste explicatii pentru atacul tau de pe sectiunea dinamo?sincer nu tin minte sa-ti fi gresit cu ceva...

luluta
8th July 2008, 14:05
Na, asta-i buna!
Mi-am zis parerea acolo. Sa nu continuam.

Bumbescu
8th July 2008, 14:07
Na, asta-i buna!
Mi-am zis parerea acolo. Sa nu continuam.

Buna fato:kiss:
Mergem azi sa vedem sandalele alea?:D

Imi place de luluta ca-i diplomata....putea sa-i spuna direct:"pt ca nu-mi plac gibonii cu pretentii":D

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 14:09
previzibil bumbescu...
eram sigur ca musti nada...
dar deh,macacii cu tzuru' rosu zic despre giboni ca-s pretentiosi...

Tyler Durden
8th July 2008, 14:09
Si uite cum a devenit Tyler studiu de caz.



Stai ca ma duc sa anunt familia ca in sfarsit am devenit ceva/cineva. :D

luluta
8th July 2008, 14:11
Buna fato:kiss:
Mergem azi sa vedem sandalele alea?:D
Da fata, da' o luam si pe Tylerica. Si-a facut ieri manichiura si ma tot bate la cap ca-i grozava. :D

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 14:11
Na, asta-i buna!
Mi-am zis parerea acolo. Sa nu continuam.

bine si eu ti-am spus-o pe a mea,dar nu eram sigur ca ai citit-o...
fie precum spui tu...

Tyler Durden
8th July 2008, 14:13
Pisi, a scos Albu o noua colectie:http://www.ele.ro/Mihai_Albu_pantofi_si_bun_gust_--a4234.html :D

Bumbescu
8th July 2008, 14:13
previzibil bumbescu...
eram sigur ca musti nada...
dar deh,macacii cu tzuru' rosu zic despre giboni ca-s pretentiosi...

Care nada "romanule inteligent"?

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 14:14
lasa bumbi,nu fa pe niznaiul...
stiu ca poti...

Hard
8th July 2008, 14:18
gata ,nu mai vorbiti codat , ci votati ... ori cu hard , ori cu absurzii ,ca mai sunt 2 zile si apoi da chinna bairam cu satra lui ... :D

resita
8th July 2008, 14:21
ce recupereaza hard la vot :D

hard cumpara voturile, ofera bere si mititei contra voturilor :evil:

Hard
8th July 2008, 14:23
bere si mici ofeream la candidatura pentru moderator ... acum ofer si o sticla de vin , ars :D

Bumbescu
8th July 2008, 14:23
lasa bumbi,nu fa pe niznaiul...
stiu ca poti...

Mi-e teama ca nu reusesc intotdeauna sa "patrund" in "creierele" voastre; daca as face-o as fi probabil un savant in psihiatrie.

chinna tm
8th July 2008, 14:25
hard.....chestia asta e intre noi doi....am demonstrat ca esti un fals user model-asa cum te dai si un bagator in seama.....eu, nu absurzii.....e intre noi doi.....de ce iti place sa postezi in ipostaza de victima?......iti place sa fiu pupincurist?.....sa starnesti mila si compasiune?.....de fapt, ce vrei?

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 14:26
Mi-e teama ca nu reusesc intotdeauna sa "patrund" in "creierele" voastre; daca as face-o as fi probabil un savant in psihiatrie.

e jale...incearca cu trepanul...e mai usor de manuit decat ideile...:)

Hard
8th July 2008, 14:27
@ "chinna" : vreau sa realizezi o postare in care sa te inteleg :D

Bumbescu
8th July 2008, 14:31
e jale...incearca cu trepanul...e mai usor de manuit decat ideile...:)

As face-o, dar din pacate nu sunt zoolog....

chinna tm
8th July 2008, 14:33
@ "chinna" : vreau sa realizezi o postare in care sa te inteleg :D

ce nu intelegi?.....ca am aratat cum esti?.....no problem....la inceputul acestui poll este un link.....dai click pe el, si te duce exact acolo unde eu am pus postarile tale.....asa, ca sa pricepi si tu:D.....ce naiba, nu sti ce fel de "user" esti?:D

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 14:33
chinna,hai sa-ti explic fenomenul care se petrece aici...
burghezia a inceput sa deranjeze aristocratia ...
nobilii isi apara valorile decrepite...
insa mersul istoriei este implacabil
na,ca i-am mai dat o tema de cercetare psihiatrica lui bumbi...

chinna tm
8th July 2008, 14:35
chinna,hai sa-ti explic fenomenul care se petrece aici...
burghezia a inceput sa deranjeze aristocratia ...
nobilii isi apara valorile decrepite...
insa mersul istoriei este implacabil
na,ca i-am mai dat o tema de cercetare psihiatrica lui bumbi...

cea mai buna caracterizare.chiar e cea mai buna la ce se petrece aici.totusi, e posibil ca unii sa nu inteleaga ironia:D

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 14:35
As face-o, dar din pacate nu sunt zoolog....

aha.esti de partea cealalta a zoologului...:)

nr.zece
8th July 2008, 14:38
vezi mai hard ce repede ti-ai revenit la voturi dupa ce ai dat alarma la stana?
tot eu sa te invat...

Bumbescu
8th July 2008, 14:39
chinna,hai sa-ti explic fenomenul care se petrece aici...
burghezia a inceput sa deranjeze aristocratia ...
nobilii isi apara valorile decrepite...
insa mersul istoriei este implacabil
na,ca i-am mai dat o tema de cercetare psihiatrica lui bumbi...

Gibonii au inceput sa sara peste etape? Se viseaza burghezi cand nu sunt decat niste bieti serbi....

Hard
8th July 2008, 14:40
vezi mai hard ce repede ti-ai revenit la voturi dupa ce ai dat alarma la stana?
tot eu sa te invat...

ai chelit destul ... nu crezi ? ;)
nu am ce sa invat de la tine .

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 14:44
Gibonii au inceput sa sara peste etape? Se viseaza burghezi cand nu sunt decat niste bieti serbi....

sa zicem ca eu sunt naratorul...
daca nu existau din astia,mai auzea lumea de gavroche sau de cosette?
tu ,fara sa vrei,incepi sa aduci a javert...:D

p.s. repetitia asta obsesiva a cuvantului gibon,denota o oarecare lipsa de idei...

nr.zece
8th July 2008, 14:45
ai chelit destul ... nu crezi ? ;)
nu am ce sa invat de la tine .

treaba ta, ai vazut deznodamantul de acum 2 ani cand oltenii au invins ardelenii

Bumbescu
8th July 2008, 14:45
ai chelit destul ... nu crezi ? ;)
nu am ce sa invat de la tine .

Nu mai vorbi asa...intotdeauna ai de invatat ceva, de la oricine...referitor la nr zece asta, cred ca ai putea invata prasitul manual al porumbului de la el.

Hard
8th July 2008, 14:47
treaba ta, ai vazut deznodamantul de acum 2 ani cand oltenii au invins ardelenii

oltenii sunt cei mai mari(multi) hoti :D ,mai ales cei din Brezoi si Valcea in general ... cum sa nu castige ?

Bumbescu
8th July 2008, 14:48
sa zicem ca eu sunt naratorul...
daca nu existau din astia,mai auzea lumea de gavroche sau de cosette?
tu ,fara sa vrei,incepi sa aduci a javert...:D

p.s. repetitia asta obsesiva a cuvantului gibon,denota o oarecare lipsa de idei...

Saracul de el....se viseaza Hugo....narator.....
Lipsa de idei spui? Se poate, mai ales ca sunt f gelos pe deosebit de inteligenta ta semnatura...

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 14:50
Saracul de el....se viseaza Hugo....narator.....
Lipsa de idei spui? Se poate, mai ales ca sunt f gelos pe deosebit de inteligenta ta semnatura...

ar fi o explicatie...
noroc ca a ta e o pilda de intelepciune crestineasca...:)

Bumbescu
8th July 2008, 14:51
ar fi o explicatie...
noroc ca a ta e o pilda de intelepciune crestineasca...:)

mai bine pagan decat gibon:D
ar trebui inserati si gibonii in semnatura mea, si ei vor exista intotdeauna, pana in ultima clipa, liberi pe strazi

Cimitire@ iti fac o mare favoare ca vorbesc cu tine, de obicei nu pot sa discut cu cei ce au asa o semnatura cretina:D

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 14:58
mai bine pagan decat gibon:D

da bumbi...fie cum spui tu...
asa sa iti ajute cel de sus!:)
nici eu nu vorbesc deobicei cu cei care la trei cuvinte folosesc cuvantul gibon...
dar cum spuneam mai sus,bataturile sunt dureroase chiar si pentru un pacifist...

cimitiru' ghencea
8th July 2008, 15:09
hardy,nu pot decat sa te felicit pentru mobilizare!se pare ca vei invinge...
hehehe,filmele bune nu prea au happy-end...:evil:
ma duc la baietii mei.se pare ca vei obtine o victorie extrem de importanta .pentru tine.:evil:
p.s.salutari lui bumbi...

Geografu
8th July 2008, 15:15
Am votat Hard pentru ca :

1.A parat toate acuzatiile ( sa le zicem asa ) cu ironie si mult sarcasm.
2.Chiar daca nu a castigat lupta 100 % parca are un mic avans dupa cele 10 zile.
3.Cu ambii baieti am pasiuni comune ( cu unul sahul cu celalalt Steaua ) dar parca ultima e mai importanta...

Succes in continuare ! :ok:

Bumbescu
8th July 2008, 15:18
da bumbi...fie cum spui tu...
asa sa iti ajute cel de sus!:)
nici eu nu vorbesc deobicei cu cei care la trei cuvinte folosesc cuvantul gibon...
dar cum spuneam mai sus,bataturile sunt dureroase chiar si pentru un pacifist...

bine mai misionarule, du-te pe all abs si pastoreste-ti gibonii:D....dar mai invata-i dracului si ceva gramatica:D

Bumbescu
8th July 2008, 15:19
Am votat Hard pentru ca :

1.A parat toate acuzatiile ( sa le zicem asa ) cu ironie si mult sarcasm.
2.Chiar daca nu a castigat lupta 100 % parca are un mic avans dupa cele 10 zile.
3.Cu ambii baieti am pasiuni comune ( cu unul sahul cu celalalt Steaua ) dar parca ultima e mai importanta...

Succes in continuare ! :ok:

Vocea copiilor adevar graieste:)(am exagerat putin geografule:ok:)

Geografu
8th July 2008, 15:23
Nu mai sunt demult copil , dar nu ma supar daca ceilalti ma fac mai tanar.
La ce ai vrut sa te referi mai exact ?

Calandrinon
8th July 2008, 15:26
Fara a-l plagia pe Geografu, votez chinna fiinca avem o pasiune comuna: sahul!
In rest, cred ca ambii competitori au gresit cand au alunecat pe panta jignirilor. Se poate si fara!!!

Tyler Durden
8th July 2008, 15:27
Bumbescule, Geografu e deja copilul care face copii. :D

Bumbescu
8th July 2008, 15:29
Geograful@Ca adevarul rostit de cei mai "puri" atarna cel mai greu.....asta ca sa ramanem intr-o zona cu usoare accente crestinesti instaurata de pacifistul user ols cu nume de cimitir.

Tyler@ bravo lui, esti invidios?:P

Tyler Durden
8th July 2008, 15:31
Tyler@ bravo lui, esti invidios?:P

Din partea mea ii urez cat mai multe "trageri la poarta", ca sa ramanem intr-un registru sportiv. :D

cip
8th July 2008, 15:33
hardy,nu pot decat sa te felicit pentru mobilizare!se pare ca vei invinge...
hehehe,filmele bune nu prea au happy-end...:evil:
ma duc la baietii mei.se pare ca vei obtine o victorie extrem de importanta .pentru tine.:evil:
p.s.salutari lui bumbi...
bah,ce dreq cautam aici?:headbang:hai acasa...:)
PS:am votat cu chinna,ca o sa-mi dea bere,si-s mituibil... :lol::bere:
plus ca stelistii sunt antipatici...de asemenea,pt ca...in fine,ma duc la terasa...

mastodont
8th July 2008, 16:18
chinna,hai sa-ti explic fenomenul care se petrece aici...
burghezia a inceput sa deranjeze aristocratia ...
nobilii isi apara valorile decrepite...
insa mersul istoriei este implacabil
na,ca i-am mai dat o tema de cercetare psihiatrica lui bumbi...

aristocratii au stil , au prestanta , pe cand burghezii intra cu cizmele pline de noroi unde nu le e locul , dar au impresia ca li se cuvine , doar pt ca au prins un pic de cheag ...

mastodont
8th July 2008, 16:26
ok..aici am terminat dialogul cu absurzii..ca vad ca mi se confirma ca nu ai cu cine vorbi...o mica dedicatie pt toti frustratii si paranoicii de pe forum si mai ales pt cei care nu incap de curul meu http://www.youtube.com/watch?v=JeSNcJNMplY&feature=related

PS bumbescu..lipsit de diplomatie ca de obicei:D

All abs se vrea un thread exclusivist , doar pt cei 10-15 ? useri siamezi [ in gandire ] ..interesant ca si-au facut un site numai al lor , dar tot aici ii trage ata ..oare de ce ? Pt ca si lor le place circul , dar nu le place sa piarda si de aceea fac nazuri ...sau poate ca nu functioneaza siteul lor la parametri optimi ...am inteles ca trece o ora pana iti apare replyul !! ...

mastodont
8th July 2008, 16:28
imi cer mii de scuze ca am intrat asa cu picioarele mele moldovenesti pline de noroi in civilizatia voastra vestica...

ce ar mai fi fost de complectat ca nu am prins aluzia

e corect scris , nu trebuie sa-l ironizezi , pe vremea cand el a facut scoala asa se scria "complectat , celalant "etc ..de atunci el nu a mai apucat sa citeasca , doar scrie !

Elphax
8th July 2008, 16:35
cum poate avea H asa multe voturi? un fost mod care s-a facut de *** pe forum si care continua in acelasi stil ...

nu ma mir ca a decazut asa mult forumul asta, e de inteles :(

mastodont
8th July 2008, 16:37
1 puiutz sa-i spui lui mata(adica tie insuti)
2 de cand "cred" a devenit adevarul absolut?
3 m-am contrat cu toti cei de pe AA pt ca sunteti la fel de inteligenti(exceptia pana acum a fost leo:ok: poate un pic si cimi si aaxi)
4 daca avea vreunul din mai marii forumului ceva cu voi va inchidea threadul si nu va lasa sa va faceti de cap pe acolo asa ca lasa paranoia si nu va mai victimizati atat ca nu tine
5 esti doar un las care se ascunde in spatele gastii si care cand trebuie sa raspunda la o provocare isi ia un aer "mai superior" de genul : Acum CHIAR am incheiat acest dialog!

L-ai citit din prima !!:ok:

2stupiddogs
8th July 2008, 16:37
nici eu nu votez ! chinna e simpatic ,dar e inca necopt si braveaza ca sa-i impresioneze pe rechinii de pe all abs , iar hard stie multe , dar ca si mine isi pierdea vremea pe all abs incercand sa-i convinga pe .... ca-s ... ,dar degeaba pt ca un ... nu va recunoaste niciodata ca e .... . Ati inteles ceva ??
Va rog sa urmariti constanta/coloana vertebrala acestui user (se poate observa daca vizualizati voturile)....cand te gandesti ca nu mai este copil! :(
Era sa uit, CLONELE au drept de vot ?!

Hard
8th July 2008, 16:39
cum poate avea H asa multe voturi? un fost mod care s-a facut de *** pe forum si care continua in acelasi stil ...

nu ma mir ca a decazut asa mult forumul asta, e de inteles :(

vezi-ti de lungul nasului ... "moderatorule " ... a decazut din cauza unor moderatori ca tine , impartiali ... dar ce stii tu ...esti din timisoara doar,nu ? :D

Elphax
8th July 2008, 16:40
am uitat de clone ... :P

ca aia subiectivi sunt in acelasi grup cu fostii moderatori

nr.zece
8th July 2008, 16:40
Nu mai vorbi asa...intotdeauna ai de invatat ceva, de la oricine...referitor la nr zece asta, cred ca ai putea invata prasitul manual al porumbului de la el.
bumbescu stie ce zice
asa zicea si aia: "invata-l si pe bumbi miscarea asta ca e varza in pat
termina intr-un minut si ma intreaba daca mi-a placut"
de cand munca e o rusine denaturatule?

hard, nu o injura oltenii pentru episodul ala
"uite-te in jur"
:happy:happy:happy

mastodont
8th July 2008, 16:46
Va rog sa urmariti constanta/coloana vertebrala acestui user (se poate observa daca vizualizati voturile)....cand te gandesti ca nu mai este copil! :(

nu se poate razgandi omul ? nu am vrut sa votez pt ca il simpatizez pe chinna ,dar cand am vazut ce argumente puerile incearca ,plus ca il sustineti doar pt ca e de-al vostru ,am inclinat si eu balanta intr-o parte si mi s-a patrut ca totusi hard are mai multe de spus ! Si e mai coerent ...voi ,absurzii , sunteti ca un patefon defect , repetati obsesiv aceeasi muzica ! ...e cu un scop sau doar atat puteti ??

dardar_3
8th July 2008, 16:51
Nu votez cu userul chinna tm pentru ca:drak: :


1. Provocarea la duel e puerila:

-
pentru ca.....e hardliner.....cunoscatorii stiu ce ii poate capul.....

in 4 luni pe forum esti deja veteran nu?...:ras-plans:



-
pentru ca vrea sa fie moderator.....desi i-a fost retrasa aceasta functie datorita logicii de care a dat dovada......

tu chiar crezi ca daca Hardliner vroia sa ramana moderator nu ramanea?.... :D




-
pentru ca o cersete pe absurditati deranjant toata lumea de pe acolo, si desi i s-a spus frumos sa plece si sa isi vada de treaba , el ramane in continuare cautand sa provoace si sa faca scandal

Din cate cunosc regulile forumului, stiu ca moderatorii sanctioneaza trolingul, offtopicul si jignirile. Nefiind forumul tau, nu ai cum sa ii impui unui om sa plece.(nici daca era tarlaua ta nu puteai decat sa il banezi... atat...)




2. Exprimarea aduce usor tenta manelista.



te fac oricand.....la misto....la ce vrei tu...:D


penibila faza cu "coboratul la nivel".incerci doar sa ma provoci stiind ca am un galben. ete ciuciu...:happy





q.u.e.d :drak:

mastodont
8th July 2008, 16:56
Va rog sa urmariti constanta/coloana vertebrala acestui user (se poate observa daca vizualizati voturile)....cand te gandesti ca nu mai este copil! :(
Era sa uit, CLONELE au drept de vot ?!

iar esti pe dinafara ! Clona e cel care mi-a furat nickul [baxi] , dar tu vezi ca si calul ..oricum ,nu ma astept la obiectivitate din partea ta ... esti genul de rautacios , suparacios , care e in stare sa urasca toata viata pe cineva doar pt ca are alte pareri decat ale tale ... tu nu ar trebui sa-ti dai cu parerea , nu esti capabil de o parere neutra ,la obiect , tu judeci cu rarunchii ,nu cu mintea ...de ce crezi ca te-am facut secui ???

Tyler Durden
8th July 2008, 17:03
Clona e cel care mi-a furat nickul [baxi] ,

Ti-a furat si stilul. :happy

Bumbescu
8th July 2008, 17:04
bumbescu stie ce zice
asa zicea si aia: "invata-l si pe bumbi miscarea asta ca e varza in pat
termina intr-un minut si ma intreaba daca mi-a placut"
de cand munca e o rusine denaturatule?



Sarmanul tractorist......oare in ce hal de alcoolism suprapus peste o grava intoxicare cu ierbicide trebuie sa fi fost ai lui cand l-au conceput?
O noua dovada a ceea ce inseamna sa fii oltean de-ala mandru, adica complet cretin: sa fii un taran barat ca nr zece asta si sa te crezi valoros, sa faci glumite pe teme exclusiv sexuale in care tu esti mare macho desi puti a transpiratie si ai o figura ce probabil si pt o distributie de film porno ar fi considerata mult prea cretina.....

mastodont
8th July 2008, 17:16
am uitat de clone ... :P

ca aia subiectivi sunt in acelasi grup cu fostii moderatori

nu am nimic cu tine , dar un moderator mai subiectiv ca tine nu exista ... esti cu ei doar pt ca-s polisti [ e corect numele asta ?] de-ai tai ... exact ca basescu cu pedalele !!

mastodont
8th July 2008, 17:17
Ti-a furat si stilul. :happy

ce te face sa crezi asta ??

Tyler Durden
8th July 2008, 17:19
ce te face sa crezi asta ??

Crede-ma nu am nicio meserie la baza, dar la identificarea stilurilor chiar ma pricep, plus de asta folosesti un tip special de punctuatie care este inconfundabil. ;)

mastodont
8th July 2008, 17:26
Crede-ma nu am nicio meserie la baza, dar la identificarea stilurilor chiar ma pricep, plus de asta folosesti un tip special de punctuatie care este inconfundabil. ;)

pai ,atunci nu mai poti zice ca mi-a furat stilul ! Cred ca nu cunosti ce s-a intamplat ...cineva a intrat in contul meu [baxi ] ,iar eu nu mai pot folosi nickul respectiv , nu mi-e recunoscuta parola si-atunci am intrat de pe alt ip cu nickul asta nou ... deci stilul a fost transferat , nu a ramas la nickul vechi ... cel ce posteaza mai nou cu baxi , de fapt da copy dupa mine , nu zice nimic original .

Tyler Durden
8th July 2008, 17:29
Ok, a fost un malentendu, credeam ca tu negi ca ai fi baxi.

nr.zece
8th July 2008, 17:30
Sarmanul tractorist......oare in ce hal de alcoolism suprapus peste o grava intoxicare cu ierbicide trebuie sa fi fost ai lui cand l-au conceput?
O noua dovada a ceea ce inseamna sa fii oltean de-ala mandru, adica complet cretin: sa fii un taran barat ca nr zece asta si sa te crezi valoros, sa faci glumite pe teme exclusiv sexuale in care tu esti mare macho desi puti a transpiratie si ai o figura ce probabil si pt o distributie de film porno ar fi considerata mult prea cretina.....

da ma imbecilule fara frontiere sunt oltean ca si imaginea vostra radoi
tu in afara de jigniri nu poti discuta cu nimeni nimic
cine nu e prost ca tine e gibon, murdar, taran, muncitor si ce mai debitezi tu ca un cretin
atat poti si mai esti si tolerat de catre moderatori
nimeni nu poate scrie nimic pe aici ca il jignesti tu
uite ca te tratez pe masura si nu iti convine
mata ce mai face?

Tim
8th July 2008, 17:47
ma bucur nespus ca precenul meu chinna pierde acest concurs!!!!
Daca era altfel....m-ati fi dezamagit!!!!:(

Bumbescu
8th July 2008, 17:47
Nr zece@ Ce dracu sa-i mai raspund unuia ca tine...deja ti-au dat spumele pe afara, esti in criza....probabil ca ti-ai mardit deja nevasta pe ziua de azi....
Maica-mea e bine, spre deosebire de a ta care probabil iti spala pantalonii in curte, in copaie, in caldura, acolo unde ai trimis-o cu doua suturi in cur.

mastodont
8th July 2008, 18:01
ma bucur nespus ca precenul meu chinna pierde acest concurs!!!!
Daca era altfel....m-ati fi dezamagit!!!!:(

tu te bucuri oricum ..daca erau rezultatele invers , ai fi zis ca ..bla ,bla ....important e sa ai tu dreptate !

irinaidu
8th July 2008, 18:14
ma distreaza ideea de cearta in arena asa ca am zis sa vad si eu de ce sunt suparati baietii. am citit primele 2-3 posturi si era sa adorm. deci pana la urma cu ce v-ati suparat unul pe celalalt???

si baiatul asta de ce are nickul chinna ? just curios.

Bumbescu
8th July 2008, 18:17
Irina, ce cauti aici, si asa mor de rusine:D.....totusi Hard e baiat bun si merita un mic sacrificiu(timp si intrarea in cocina gibonilor):D

Tyler Durden
8th July 2008, 18:19
Irina, ai vazut in sfarsit adevarata fata a lui Bumbescu? :happy

P.S. Joking.

Bumbescu
8th July 2008, 18:25
Te pomenesti ca acum i-am dat idei si citeste tot:D:happy:

luluta
8th July 2008, 18:27
Bumbi, de mine nu ti-e rusine? :D

serv_ag
8th July 2008, 18:31
Nu votez cu userul chinna tm pentru ca:drak: :
1. Provocarea la duel e puerila:
in 4 luni pe forum esti deja veteran nu?...:ras-plans:
tu chiar crezi ca daca Hardliner vroia sa ramana moderator nu ramanea?.... :D
Din cate cunosc regulile forumului, stiu ca moderatorii sanctioneaza trolingul, offtopicul si jignirile. Nefiind forumul tau, nu ai cum sa ii impui unui om sa plece.(nici daca era tarlaua ta nu puteai decat sa il banezi... atat...)
2. Exprimarea aduce usor tenta manelista.
q.u.e.d :drak:

Ce minte odihnita! :happy
.... precis e pinguin :evil:

Lordul
8th July 2008, 18:31
lordulcapdefalus...te bagi aiurea in seama ! Nu m-am pacalit singur ! Discutia mea cu Hard,era din urma cu 3 luni ,in timpul anului scolar...si erau multe teme.Stai jos.Te-ai facut de rahat ! Nu vreau sa deschid vreo "contra" si cu tine !

Bumbeasco...Nevasta-mea nu este vreo leguma ca si tine,cu cosuri pe fatza si plina de par pe pipt(bleah) ! si nici virtuala nu e...:D...apoi,copilul meu nu este de sex feminin ! Te-ai intepat,din nou ! Hai pa !

taci si suge in continuare ca sugi bine....

si mai lasa copilul la calculator...sau esti obsedat de ols...

si nu avea reactii din astea istericale ...stiu eu un psihiatru bun

Bumbescu
8th July 2008, 18:32
Bumbi, de mine nu ti-e rusine? :D

Ha ha, ma asteptam la intrebarea asta:)
De tine nu ca esti mai caftangioaica:P

mastodont
8th July 2008, 18:36
Irina, ce cauti aici, si asa mor de rusine:D.....totusi Hard e baiat bun si merita un mic sacrificiu(timp si intrarea in cocina gibonilor):D

ce chestie !! sa ai aere de mic intelectual de provincie , probabil ca si anumite preocupari ce aduc cu cele ale intelectualilor si totusi sa fi atat de sadomasochist incat sa intri in cocina vulgului ,doar ca sa le zambesti cu un aer de superioritate .
PS ..nu era replica , chiar pt tine ,bumbi , dar asa s-a nimerit , se potriveste cu postarea ta ...

Bumbescu
8th July 2008, 18:39
ce chestie !! sa ai aere de mic intelectual de provincie , probabil ca si anumite preocupari ce aduc cu cele ale intelectualilor si totusi sa fi atat de sadomasochist incat sa intri in cocina vulgului ,doar ca sa le zambesti cu un aer de superioritate .
PS ..nu era replica , chiar pt tine ,bumbi , dar asa s-a nimerit , se potriveste cu postarea ta ...

:headbang::headbang:
Asta de unde a mai aparut?:happy
Ti s-a parut ca le zambesc?:D
Hai s-o lasam pe altadata pt ca acum plec la concert.....

luluta
8th July 2008, 18:40
Ha ha, ma asteptam la intrebarea asta:)
De tine nu ca esti mai caftangioaica:P
Fata, poate te provoc la o lupta in ciocolata. :D
Mostodontu' aista de unde cucu' lu' Hector o mai aparut?

Bumbescu
8th July 2008, 18:42
Fata, poate te provoc la o lupta in ciocolata. :D

Gata, imi bag p--- in el de concert, accept provocarea.:D

mastodont
8th July 2008, 18:46
:headbang::headbang:
Asta de unde a mai aparut?:happy
Ti s-a parut ca le zambesc?:D
Hai s-o lasam pe altadata pt ca acum plec la concert.....

am spus ca nu era chiar pt tine replica .... nu , nu le zambesti , ci zambesti asa cu un aer de superioritate ...cam asta era ideea ... sa razi de cineva cand tu esti in aceeasi situatie cu respectivul ..sau ma rog ...sa-ti desenez ...sa intri si tu in rahat doar ca sa-i poti spune celui ce-l crezi inferior ca este in rahat [ nu doar sa-i spui ,ci chiar sa-l ridiculizezi pt asta ]

luluta
8th July 2008, 18:51
Gata, imi bag p--- in el de concert, accept provocarea.:D
Fata, nu te mai lua dupa taranii astia. Tu n-ai p.... :D

Tu du-te la concert acolo ca pana topesc io ciocolataaaa.... :happy

Bumbescu
8th July 2008, 18:51
am spus ca nu era chiar pt tine replica .... nu , nu le zambesti , ci zambesti asa cu un aser de superioritate ...cam asta era ideea ... sa razi de cineva cand tu esti in aceeasi situatie cu respectivul ..sau ma rog ...sa-ti desenez ...sa intri si tu in rahat doar ca sa-i poti spune celui ce-l crezi inferior ca este in rahat [ nu doar sa-i spui ,ci chiar sa-l ridiculizezi pt asta ]

Hmm....ma vad nevoit sa-ti dau dreptate(partial)....sa spunem ca a fost pt o cauza nobila, asa cum am spus, Hard e totusi baiat bun.:D
Iar intrarea in rahat....sa spunem ca am intrat cu gleznele in timp ce-i calcam pe aia pe cap incercand sa-i inec acolo.:D
Sper sa nu reinceapa show-ul.:D

Bumbescu
8th July 2008, 18:52
Fata, nu te mai lua dupa taranii astia. Tu n-ai p.... :D

Tu du-te la concert acolo ca pana topesc io ciocolataaaa.... :happy

Vai fato ce-mi faci? Tu n-ai vazut boys don't cry?:D

luluta
8th July 2008, 18:59
Ba da, dar la tine ii cam inversa situatia. :P
Naomi, aici imi erai? :evil:

Bumbescu
8th July 2008, 19:02
:happy: gata am plecat, mai ales ca au inceput si gibonii sa dea tarcoale

mastodont
8th July 2008, 19:10
Hmm....ma vad nevoit sa-ti dau dreptate(partial)....sa spunem ca a fost pt o cauza nobila, asa cum am spus, Hard e totusi baiat bun.:D
Iar intrarea in rahat....sa spunem ca am intrat cu gleznele in timp ce-i calcam pe aia pe cap incercand sa-i inec acolo.:D
Sper sa nu reinceapa show-ul.:D

Iti dau si eu dreptate ..ai inteles situatia la perfectie ! Si eu sunt de acord cu parerea ta despre acest conflict ......PS .. sunt fostul user baxi ...careva mi-a furat nickul !!![mi-a intrat incont , nu stiu cum ,dar s-a intamplat ...]

Black_Mamba
8th July 2008, 21:08
Fata, nu te mai lua dupa taranii astia. Tu n-ai p.... :D

Tu du-te la concert acolo ca pana topesc io ciocolataaaa.... :happy

Are...da' o tine in cavitatea bucala,pentru ca cea anala e prea larga :D

serv_ag
8th July 2008, 21:17
Are...da' o tine in cavitatea bucala,pentru ca cea anala e prea larga :D

Chestie de antrenament... :evil:

luluta
8th July 2008, 23:35
Bolovanilor, asa-i ca sunt cea mai buna prietena a voastra dupa ce i-am zis chestiile alea lui Bumbescu?

Mon cher, quod erat demonstrandum. :D

P.S. Cum sa nu-ti bati joc de ei, ma, cum??

Bumbescu
9th July 2008, 00:29
:happy:
Nu prea ai cum ma chere...:D

Datenshi
9th July 2008, 00:45
Iti dau si eu dreptate ..ai inteles situatia la perfectie ! Si eu sunt de acord cu parerea ta despre acest conflict ......PS .. sunt fostul user baxi ...careva mi-a furat nickul !!![mi-a intrat incont , nu stiu cum ,dar s-a intamplat ...]

I-ai zis lui Vadim?

Black_Mamba
9th July 2008, 01:11
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2100162&postcount=129

Vadimeeeeeee,scoala-te prietene ! Cade OLS-ul cu asa moderatori !

chinna tm
9th July 2008, 07:39
ma distreaza ideea de cearta in arena asa ca am zis sa vad si eu de ce sunt suparati baietii. am citit primele 2-3 posturi si era sa adorm. deci pana la urma cu ce v-ati suparat unul pe celalalt???

si baiatul asta de ce are nickul chinna ? just curios.

adica?.....pentru ca....asa l-am ales:D.....nelamuriri?.....
de ce m-am suparat pe hard?.....am repetat de multe ori si am incercat sa arat ce fel de "user" este .....dar subiectivitatea e in floare pe ols, asa ca.....

chinna tm
9th July 2008, 08:02
cum poate avea H asa multe voturi? un fost mod care s-a facut de *** pe forum si care continua in acelasi stil ...

nu ma mir ca a decazut asa mult forumul asta, e de inteles :(

ce sa faci elphax.....asta e....cine se aseamana se aduna:D.....cu mici exceptii....eu am recunoscut ca am fost cam stangaci pe arena.....dar se pare ca totusi lumea nu sa citit tot ce am scris pt a vedea cat de penibil e hard.....a decazut forumul?????:groggy:.....da de unde....:happy.....daca lumea ii da dreptate, inseamna ca trebuie sa facem ca si el.....o sa ma bag in seama aiurea, o sa provoc, o sa "ling", o sa ma i-au de femei intr-un stil jalic-adica fara ca ele sa converseze pe mine , ba mai mult, sa fiu si pe ignore la ele, o sa editez mesaje,o sa ma laud ca le-am editat-si o sa zic ca asa mi s-a parut mie ok, o sa caut "aliati" ca sa distrug pe cei ce converseaza(uite hard, am uitat sa pun link-ul cu oferta ta de alianta cu baxi-acum mastodont).....cam asta se promoveaza pe acest forum care se lauda a fi cel mai....."cool"?.....mda....chiar e "cool".....atata timp cat anumiti useri sunt protejati de catre unii moderatori(sau super moderatori) nu prea avem ce schimba pe aici.....
m-am razgandit.....asta e postarea prin care hard cauta cu orice pret sa "ne alunge" de pe ols: http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2037406&postcount=29024 ...... hardy, mai cauti aliati?unde e frustrarea?.....

torinezu
9th July 2008, 09:10
chinna, pentru ca e corect, si nu ataca diverse persoane pentru a incita!
in plus, e si simpatic si recunoaste cand greseste, mare lucru!

Hard
9th July 2008, 09:30
daca m-a votat si Vadim ...ce sa mai zic ... :D

chinna tm
9th July 2008, 09:34
doar era culmea sa ma voteze pe mine:happy.....cui ii pasa?.....in afara de tine?:D

Balaci
9th July 2008, 09:48
Iarasi s-a ajuns la o lupta stelisti versus restul lumii? (si aici il includ si pe Vadim:D)

Ulysses
9th July 2008, 09:54
de ce nu ma mir ca balaci (+clona , evident, apare taman la vot), lover , si vladutz sunt in aceeasi barca?:happy

ps unde o fi sergiu?ma balaci , copilu' s-a dezis de tine!:D

cimitiru' ghencea
9th July 2008, 09:57
aristocratii au stil , au prestanta , pe cand burghezii intra cu cizmele pline de noroi unde nu le e locul , dar au impresia ca li se cuvine , doar pt ca au prins un pic de cheag ...

da dar burghezia e noul ,iar aristocratia e decrepitudinea...
ca exista si victime colaterale ....

OM
9th July 2008, 10:36
Chinna,bun simt,sincer,recunoaste cand greseste,joaca fair-play cu toate ca adverasarul sare uneori limita bunului simt.

Bumbescu
9th July 2008, 10:39
In sfarsit un OM printre giboni:)

aaxi
9th July 2008, 10:45
In sfarsit un OM printre giboni:)

tu fiind capu 'la giboni,nu?:D

Hard
9th July 2008, 11:30
In sfarsit un OM printre giboni:)

el e tarzan :D

aaxi
9th July 2008, 11:45
zise Janne..........oops, scuze Cheeta, nu am vazut ca esti tu