PDA

View Full Version : www.Arte-Martiale.Ro



nicu-capusneac
8th May 2004, 21:38
Buna tuturor membrilor.
Sunt nou pe aici sper sa deprind rapid modul de functionare al forumului.
Specialitatea se vede la denumirea subiectului.
Cine doreste info despre arte martiale romanesti puteti vizita directorul [alcatuit de mine]
www.arte-martiale.ro (http://www.arte-martiale.ro)
.
De asemeni mi-ar placea sa discut cu simpatizanti sau practicanti ai artelor martiale in general si in special KickBoxing.
BBL

nicu-capusneac
10th May 2004, 00:28
Buna .
Sunt ceva amatori /privitori ai galelor :headbang: 'Local Combat'ProTV ;'Gala Gladiatorilor'Antena1 ?
Ce parere aveti?
Sunt de vii :confused: tor ca sport?

florinrkowa
29th June 2004, 09:57
cred ca este o inititiativa f buna promovarea artelor martiale prin aceste gale. Cred ca mai sunt inca sportivi f buni care nu sau prezentat inca la aceste gale.

florinrkowa
29th June 2004, 09:58
:evil: aveti idee de urmatoarele gale?

nicu-capusneac
1st July 2004, 15:08
Buna.
Da este o initiativa care era necesara,va cresta calitatea acum odata cu competitia televiziunilor.
Mai sunt multi sportivi de valoare care nu au avut inca sansa sa apara in galele respective.
Voi anunta aici cand va apare o noua gala 'la orizont' :ok:
succes pe poate planurile :cool:

nicu-capusneac
8th July 2004, 13:51
salutare.
amatori de arte martiale,directorul 'Portalul ArteMartialeRo'
www.arte-martiale.ro/index.html
a fost actualizat,noi site-uri,forum kendo nou ,etc.

iulian-wkc
16th September 2004, 16:57
luptatori romani sunt buni dar ne "finisati"!!!si asta decide competitile la care sunt invitati! momentan cei de la wushu sunt cei mai calificati luptatori si reprezentativi ca grup!

Tudy
19th October 2004, 16:40
Wow. Site-ul e super util mai ales pentru cei interesati. Ffff mult am cautat asemenea site cu linkuri dar n-am gasit.... merci ca ne-ai zis . Succes in continuare !

qwan
7th October 2006, 11:04
www.qwankidouaic.srv.ro uite aici o adresa ce merita inclusa in director. :D

dumitriu_andrei
30th December 2006, 09:51
pot sa va zic ca e faina initiativa organizarii galelor dar nu prea sunt luptatori in adevaratul sens al cuvantului ; ii cam numeri la 1 mana . un luptator fain dupe parerea mea e nicu dascalu !

dumitriu_andrei
30th December 2006, 09:57
da qwan faina ce sa zic ! ( tkd i.t.f :)) )

dumitriu_andrei
30th December 2006, 09:58
de marele luptator morosanu ce parere aveti ? eu :D

ctyandrei
14th September 2009, 22:23
Cam off topic...:D ...dar are cineva idee de o sala prin ploiesti de kick box ...astept pm...va multumesc

unicorn
22nd September 2009, 12:56
Cam off topic...:D ...dar are cineva idee de o sala prin ploiesti de kick box ...astept pm...va multumesc

Dr. Eduard Limboseanu, in afara meseriei de stomatolog, preda kick- si thaibox si are o echipa destul de buna. Este in contact cu salile mari din Olanda si un tip foarte de treaba. Ai un mesaj privat cu un contact care-i stie adresa.

ZenSimona
8th December 2009, 18:33
intradevar :shocked:

ZenSimona
8th December 2009, 18:36
buna as dori si eu idul tau de mess;)eu practik kyokushin si mai nou kendo.dak vrei imi poti da un mesaj privat.