PDA

View Full Version : Trica ...nu a facut poza de echipa!!!!



mamaliguta rom
2nd July 2008, 01:00
Surpriza ,cand Andone a pronuntat numele lui Trica ,OUT, in timpul pozarii ,echipei pentru noul sezon .Motive?Marele jucator nu mai are loc la echipa?:yeah:

PerVersion
2nd July 2008, 01:15
De unde e informatia asta, cum ca n-a facut Trica poza? :) Probabil ceva gluma de-a lui Andone, daca i-a strigat sa iasa din cadru.

Catalanul
2nd July 2008, 01:19
s-au facut 2 poze pentru ca nu incapeau toti jucatorii in cadru, iar in una dintre poze Trica (+ cativa jucatori) nu au aparut ... cel putin asa am auzit la tv

delboca
2nd July 2008, 17:23
faza o fost ca andone o facut o gluma si o zis catre TRICA PANIN SI CADU sa iasa din poza dar ei au fost in poza pana la urma

Nightwish
2nd July 2008, 18:35
„Ne-au cerut mai multe variante, cu tot lotul, cu 26 sau 29 de jucători, cu și fără antrenori, de aceea am mai și scos unii jucători”, a mărturisit Andone. Explicația nu l-a mulțumit și pe Trică.
„Supărat” că a fost scos dintr-o poză, olteanul a dat-o pe caterincă. „Gata, m-au dat afară, ăsta e primul semn! La revedere, băieți, mi-a părut bine că v-am cunoscut, baftă în Liga Campionilor!”, le-a spus „Jose” celor rămași în fața aparatului foto, făcându-le semne de la revedere cu mâna. „Revolta” decarului nu s-a rezumat la atât. Împreună cu ceilalți colegi excluși, cu maseurii și cu șoferii, Trică a mimat o ședință foto paralelă. „Haideți să pozați echipa exclușilor!”, i-a îndemnat starul campioanei pe ziariști, spre hazul asistenței. Prosport

Mamaliguta romaneasca, mai lasa-ne cu tampenii de-astea :rosu:

mamaliguta rom
4th July 2008, 01:12
Prosport

Mamaliguta romaneasca, mai lasa-ne cu tampenii de-astea :rosu:

aparuse la stiri ...iar trica avea asa un aer de dezamagire....credeam ca e ceva ...ascuns:yeah:

Hertz
4th July 2008, 03:00
Wai,asta e inacceptabil..e tradare..e incredibil...Trica nu a facut poza :O:O:O :D:D:D:D:D