PDA

View Full Version : Etapa 3: Jiul Petrosani - Dinamo



ADelPiero
7th August 2006, 00:49
Duminica, 13.08.2006, Jiul Petrosani - Dinamo, (ora 18,00 - National TV)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

r3my
7th August 2006, 00:52
meci greu pt noi, cu o echipa redutabila. 2-1.

Blu3red
7th August 2006, 00:53
...bate lejer dinamo...jiul n-are echipa ..fara suparare...0-3

Cristian
7th August 2006, 00:54
Si-n meciul asta ca si-n meciul dintre UTA - Steaua mi-as dori tot ca provincia sa iasa castigatoare.

SILVIU99
7th August 2006, 00:55
sa speram ca vom castiga la petrosani desi nu va fi asa usor cum pare la prima vedere
FORZA DINAMO!!

haide_jiul
7th August 2006, 00:57
Parerea mea e ca Jiul are puterea sa bata pe Dinamo . Mizez pe o victorie a Jiului la o diferenta de un gol. Probabil 2-1

magica_steaua
7th August 2006, 01:01
bate jiul cu rapid in afara de primele 10 min. a jucat bine a avut ocazii si putea sa egaleze

jiul -dinamo 1-0

rhadoo
7th August 2006, 01:02
la cum a jucat dinamo nu cred ca victoria noastra va fi o surpriza
BATE JIUL!
HAI JIUL PETROSANI!

SILVIU99
7th August 2006, 01:05
la cum a jucat dinamo nu cred ca victoria noastra va fi o surpriza
BATE JIUL!
HAI JIUL PETROSANI!


NU SEAMANA MECI CU MECI SA NU UITAM CA PANDURII SAU APARAT IN 9 OAMENII

r3my
7th August 2006, 01:09
asa e. Ei au jucat pt un 0-0. La noi va fi un meci mult mai deschis, Jiul joaca ofensiv, Dinamo la fel. Sunt sigur ca va fi un meci frumos. Noi beneficiem de avantajul terenului si al suporterilor proprii, probabil ca vom castiga, ori cu 2-1, ori cu 3-2.

haide_jiul
7th August 2006, 01:12
bate jiul cu rapid in afara de primele 10 min. a jucat bine a avut ocazii si putea sa egaleze

jiul -dinamo 1-0

Adevaru` e ca nici Jiul nu a aratat ceva in meciul cu Rapid, sper totusi sa ii batem pe caini. :drak:
Fortza Jiul

Ammadeus
7th August 2006, 01:55
1-1

Universal
7th August 2006, 02:03
jiul pierde 0-2

apercele
7th August 2006, 08:31
bate dinamo, nu va e clar?
de unde pana unde a ajuns Jiul echipa favorita? hai sa fim seriosi

resita
7th August 2006, 09:22
cu toate ca nu prea a aratat cine stie ce in meciul cu tg.-jiu, DINAMO va castiga la petrosani cu 3-1.

suntem mai buni ca voi trebuie sa recunoasteti asta.

/hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello

*Coco*
7th August 2006, 09:39
Daca Dinamo joaca cu a jucat si ieri ia bataie sigur/hello /hello
Parca ii vad si la Petrosani primul sut pe poarta in minutul 40=))

SILVIU99
7th August 2006, 12:49
Parca ii vad si la Petrosani primul sut pe poarta in minutul 40=))


sa dam noi primu sut pe poarta in minutul 40 si sa castigam cu 1-0 cum a fost cu voi ca nu ma supar:ok:

malexoid
7th August 2006, 12:54
e vremea ca jiul sa faca prim(ul - ele) punct(e), daca va juca cu ambitie si daruire, va reusi...dinamo nu demonstreaza mai nimic.
desigur, e important de stiut si cine va arbitra aceasta partida!!!

Vlad
7th August 2006, 13:28
cred ca jiul va ramane in continuare cu 0 puncte, bate Dinamo la limita

Aurel.D
7th August 2006, 15:04
Nu va fi usor, mai ales ca Dinamo nu are inca o echipa standard si nu se prea leaga. Dar cel mai probabil Dinamo va castiga, poate la diferenta de un gol.

WOLF_ULTRAS
7th August 2006, 15:33
jiul 0-2 dinamo

apercele
7th August 2006, 17:24
desigur, e important de stiut si cine va arbitra aceasta partida!!!

se putea sa nu scoateti vreo perla? ce ne cheama steaua?

dardar_3
8th August 2006, 17:31
Cred ca se termina 0-0 pentru ca minerii vor trage tare sa isi respecte blazonul
! :D:D:D

dorian27
8th August 2006, 19:49
Meci de X.....
E timpul ca Dinamo sa piarda niste puncte...altfel li se ridica pulsul ...si se vor vedea deja in Champions League!!!

crissis
8th August 2006, 20:17
Cu putin noroc Dinamo ia bataie si iarasi vom vorbi de criza la Dinamo

Jiul cistiga si dinamo intra iar in criza

SILVIU99
8th August 2006, 20:23
Jiul cistiga si dinamo intra iar in criza

de cand a ajuns jiul favorita intr-un meci cu DINAMO??au super echipa si nu stiu eu???
in fine credeti ce vreti dar dupa meci veti fi dezamagti pt ca VOM CASTIGA:ok:

crissis
8th August 2006, 21:14
de cand a ajuns jiul favorita intr-un meci cu DINAMO??au super echipa si nu stiu eu???
in fine credeti ce vreti dar dupa meci veti fi dezamagti pt ca VOM CASTIGA:ok:

Nu am scris ca e favorita ci doar ca cistiga cu Dinamo

ottysh0r
9th August 2006, 01:25
Cu putin noroc Dinamo ia bataie si iarasi vom vorbi de criza la Dinamo

Jiul cistiga si dinamo intra iar in criza

hahahahhahahahahhaa :happy ce salbatic esti.....never frate nu o sa piarda Dinamo la Petrosani
P.S: vedeti-va frate de carbunii vostrii ! :cya:

crissis
9th August 2006, 01:35
Meci de X.....
E timpul ca Dinamo sa piarda niste puncte...altfel li se ridica pulsul ...si se vor vedea deja in Champions League!!!

Daca la anu vor prinde macar Intertoto tot e bine. Jiul- Dinamo 1-0 :yeah: si Borcea crapa de ciuda:headbang: ,iar Netoiu revine inapoi si tatuca Rednic incepe sa debiteze ineptii in stilui caracteristic.:evil: :evil: :evil:

SILVIU99
9th August 2006, 01:42
Daca la anu vor prinde macar Intertoto tot e bine. Jiul- Dinamo 1-0 :yeah: si Borcea crapa de ciuda:headbang: ,iar Netoiu revine inapoi si tatuca Rednic incepe sa debiteze ineptii in stilui caracteristic.:evil: :evil: :evil:



o sa vedeti voi ca o sa terminam in primele 3 .........iar la meciul asta BATEM la un gol sau doua diferenta:ok:

cap
9th August 2006, 02:17
x2 asa cred dar vreu sa fie mai mult x

Ulio singuraticu
9th August 2006, 09:05
Bate dinamo :D

Ayrton
9th August 2006, 09:19
Deocamdata suntem ocupati cu evreii, dar va veni si vremea minerilor sa si-o ia pe cocoasa. Rabdare pana duminica! :evil:

dede
9th August 2006, 11:13
Meci de X.....
E timpul ca Dinamo sa piarda niste puncte...altfel li se ridica pulsul ...si se vor vedea deja in Champions League!!!
deja se vad...e vorba doar de timp...pana cand vor juca acolo, se pregatesc :happy

0-0

Datenshi
9th August 2006, 12:52
Bate Dinamo la limita.

r3my
9th August 2006, 14:00
hahahahhahahahahhaa :happy ce salbatic esti.....never frate nu o sa piarda Dinamo la Petrosani
P.S: vedeti-va frate de carbunii vostrii ! :cya:
1. crissis nu are de-a face cu carbuni, etc... este din Iasi.
2. Nimeni de aici nu zice ca nu aveti echipa valoroasa, mult mai buna decat a rapidului, in opinia mea; dar... noi vom avea primul 11 complet, jucatorii sunt super-motivati, suporterii vor fi multi la stadion (sper sa nu vina si brigada aia jegoasa din Lupeni).
3. Respect Dinamo
4. Jiul - Dinamo 2-1.

apercele
9th August 2006, 17:41
depinde mult de meciul de joi cu evreii
daca batem acolo venim cu moralul ridicat si batem la petrosani
daca este un esec joi, posibil sa ne-o luam pe cocoasa

magica_steaua
9th August 2006, 17:47
depinde mult de meciul de joi cu evreii
daca batem acolo venim cu moralul ridicat si batem la petrosani
daca este un esec joi, posibil sa ne-o luam pe cocoasa

unde sa bateti acolo????si de unde veniti cu moralul ridicat.....
mi-am dat seama ca mergi foarte des la meciuri....ori nu stii unde jucati ori nu poti sa te exprimi ai vrut tu sa zici ceva ,te-ai straduit dar n-a iesit,sa nu plangi ca nu rad mult de tine

apercele
9th August 2006, 20:26
unde sa bateti acolo????si de unde veniti cu moralul ridicat.....
mi-am dat seama ca mergi foarte des la meciuri....

ai dreptate, nu am mai fost la vreun meci de ceva timp, mi-e greu sa vin din state
am fost la dinamo-TSKA (acel 1-0) si voi veni in sept in ro ca sa prind dinamo-steaua
poate ajungi si tu prin capitala sa vedem meciul impreuna

SILVIU99
11th August 2006, 00:30
vom merge la petrosani cu un moral bun dupa victoria cu beitar si cred ca avem forta sa castigam toate cele 3 puncte
FORZA DINAMO!!

atdi
11th August 2006, 11:57
Merg pe un egal la meciul asta. Se pare ca Dinamo inca nu joaca cum trebuie, probabil nici Rednic nu a avut timpul necesar sa puna la punct jocul echipei. Sincer eu mi-as dori sa piarda Dinamo, dar nu cred ca se va intampla asta, dar nici nu o sa castige. Pronostic: 0 - 0.

Seldon
11th August 2006, 19:47
Victorie chinuita a lui Dinamo.

Rossi
11th August 2006, 20:09
PCH / DEPLASARE PETROSANI

"Fanii dinamovisti care vor sa fie alaturi de Dinamo la meciul cu Jiul Petrosani (duminica, ora 18:00) sunt asteptati duminica dimineata la ora 9.30 in fata stadionului Dinamo. Posesorii de legitimatii de suporter vor face deplasarea gratis, pentru suporterii fara legitimatii de suporter, deplasarea costa 35 RON. Legitimatiile de suporter se vor putea achizitiona chiar si in ziua plecarii, costul unei legitimatii este de 50 RON pentru tot sezonul 2006/2007

VENITI IN NUMAR CAT MAI MARE SA NE SUSTINEM ECHIPA INTR-UN ORAS PLIN DE TARANI ASCULTATORI DE SCOOTER ! "

DinamoMania

Judecatoru
11th August 2006, 22:10
PCH / DEPLASARE PETROSANI

"
VENITI IN NUMAR CAT MAI MARE SA NE SUSTINEM ECHIPA INTR-UN ORAS PLIN DE TARANI ASCULTATORI DE SCOOTER ! "

DinamoMania


:))) e tare de tot da sa stii ca in majoritatea satelor romanesti se asculta SCOOTER :no: PAcat s-a ajuns ca un oras intreg sa nu mai aiba demnitate vezi cazul Petrosani Iasi Vaslui Bacau

*Coco*
11th August 2006, 22:24
PCH / DEPLASARE PETROSANI

"Fanii dinamovisti care vor sa fie alaturi de Dinamo la meciul cu Jiul Petrosani (duminica, ora 18:00) sunt asteptati duminica dimineata la ora 9.30 in fata stadionului Dinamo. Posesorii de legitimatii de suporter vor face deplasarea gratis, pentru suporterii fara legitimatii de suporter, deplasarea costa 35 RON. Legitimatiile de suporter se vor putea achizitiona chiar si in ziua plecarii, costul unei legitimatii este de 50 RON pentru tot sezonul 2006/2007

VENITI IN NUMAR CAT MAI MARE SA NE SUSTINEM ECHIPA INTR-UN ORAS PLIN DE TARANI ASCULTATORI DE SCOOTER ! "

DinamoMania

Hahaha daca faceti deplasarea cu Trenul nu e exclus sa va astepte baieti in Gara in Craiova sa va dea o mama de bataie inainte de meciul din etapa 5 ca atunci cu siguranta nu scapati:happy

apercele
11th August 2006, 22:39
mda, jale cu toti periculosii astia, care de care mai bataus
coco, vei fi printre ei cumva?

Sergio_D
11th August 2006, 22:40
Mi-e teamă că Jiul va bifa a treia īnfrāngere consecutivă şi se va duce "de-a berbeleacul" spre zona retrogradării... Cu toate că īmi doresc să facă un meci bun. :D

*Coco*
11th August 2006, 22:45
mda, jale cu toti periculosii astia, care de care mai bataus
coco, vei fi printre ei cumva?

Nu am zis ca o sa fiu pintre ei dar am zis ca nu e exclus
Dar voi in etapa 5 mai mult de 50 de Dinamovisti nu veti fi pe Oblemenco si aia care veti fi mare tupeu au in ei

AxinTe
11th August 2006, 22:46
asa ziceti mereu si suntem peste 1000 :-"

*Coco*
11th August 2006, 22:51
asa ziceti mereu si suntem peste 1000 :-"
Hahaha mai vedem
Raman la parerea ca nu veti fi mai mult de 50...
Si una la mana nu imi amintesc ca in ultimii 4 ani de zile sa fi fost voi 1000 pe Oblemenco
Voi nu aduceti 1000 la voi acasa si aduceti in Deplasare...Hai sa fim seriosi
Ma mir cu ati fost 6000 cu Beitar...

rapidashul
12th August 2006, 03:00
Bate Dinamo cu 2-0 :),am de gand sa mizez pe ei la pariuri,sper sa nu ma dezamageasca :ok: ,anu trecut mi-au cam iesit pronosticurile pe caini in meciurile din deplasare,ei si CFR :D

dorryn
12th August 2006, 05:39
bate dinamo.nu usor dar bate

adymax
12th August 2006, 08:28
bate Dinamo cu 2-0

L|L|aKu-
12th August 2006, 09:28
hai jiul.

Ammadeus
12th August 2006, 11:15
...normal ar fi egal, 1-1

grande
12th August 2006, 11:22
Caini vor castiga la o diferenta de 3 goluri !

resita
12th August 2006, 13:44
bate dinamo fara probleme

jiul - DINAMO 1-3 :ok:

magica_steaua
12th August 2006, 15:30
bate jiul 1-0

SILVIU99
12th August 2006, 16:39
2-0 pt DINAMO/hello :yeah:

sande3l
12th August 2006, 16:48
3-1 pentru Jiul hai Jiul

marovi
12th August 2006, 19:42
Pacat
Dinamo si-a format un nume in vremea comunista, chiar si dupa si l-a mentinut oarecum, dar de cativa anisori incoace doar probleme, tensiune mare, mai mult vorbe decat fapte.
Uitati-va la CFR CLUJ, acolo se vede mana lui Dorinel, de fapt atunci a fost si Dinamo o adevarata echipa.
Pacat, mare pacat!!!

Cra10veanu
12th August 2006, 19:46
cam asta e cu Dinamo, cand fac blaturi iau campionate, cand nu mai fac, sint la furat. Meci nul (X)

marovi
12th August 2006, 19:49
:happy
bate jiul 1-0

S-ar putea sa bata Jiul, dar cei mai catsigati sunt Clujenii, incet, incet se distanteaza de granzii bucuresteni:) :) :)

pana la urma si Niculescu va pleca la fel ca si Alexa si Grigorie

afonlafotbal
12th August 2006, 22:56
Dinamo fura un punct la Petrosani:pace:

vlad1607
12th August 2006, 23:47
cred ca o sa castigam pronostic : 2 -0 goluri Danciulescu si Ropotan

Hard
13th August 2006, 00:06
meci nul 0-0 la valoarea amandurora

ottysh0r
13th August 2006, 01:21
meci nul 0-0 la valoarea amandurora

Man vb draq de Oprita al voastru si de echipa ta si lasa-ne pe noi sa ne jucam sansa....Steaua face la Arad ce a facut si la Timisoare...adik 0-0 :ok:

*Coco*
13th August 2006, 01:28
Hmm a`si vrea sa bata Dinamo ca sa ii scufunde pe Jiul ca vreau sa retrogradeze Jiul:evil:

TaciAcolo
13th August 2006, 01:30
e blat asta bate dinamo
cum zice si coco tin cu dinamo in meciu asta :D

r3my
13th August 2006, 01:35
batem cu 2-1.

totmarius
13th August 2006, 03:40
PCH / DEPLASARE PETROSANI

"Fanii dinamovisti care vor sa fie alaturi de Dinamo la meciul cu Jiul Petrosani (duminica, ora 18:00) sunt asteptati duminica dimineata la ora 9.30 in fata stadionului Dinamo. Posesorii de legitimatii de suporter vor face deplasarea gratis, pentru suporterii fara legitimatii de suporter, deplasarea costa 35 RON. Legitimatiile de suporter se vor putea achizitiona chiar si in ziua plecarii, costul unei legitimatii este de 50 RON pentru tot sezonul 2006/2007

VENITI IN NUMAR CAT MAI MARE SA NE SUSTINEM ECHIPA INTR-UN ORAS PLIN DE TARANI ASCULTATORI DE SCOOTER ! "

DinamoMania


Taranca-i mata

Ammadeus
13th August 2006, 04:27
...pe bune, daca minerii se screm un pic bat cu 2-1, altfel, cu arbitrii, dinamo bate 2-0

totmarius
13th August 2006, 04:44
nu stiu cat ne putem "screme" dar sper sa castigam ca e destul de nassol

Diodude
13th August 2006, 05:05
...pe bune, daca minerii se screm un pic bat cu 2-1, altfel, cu arbitrii, dinamo bate 2-0

Auzi Amadeuse,fara suparare,daca ai luat-o pe aratura iar cu arbitrii pro Dinamo ar trebui sa iti fi pus porecla Dr.Kreier Spalat,sau Kreier Neted!!Iti spun eu scorul.Batem noi cu 1-0 ,gol Ganea.

Diodude
13th August 2006, 05:17
Taranca-i mata
1.De ce te superi ca santeti facuti tarani???Ce taranii nu sant si ei oameni???
2.Petrosaniul este unul dintre cele mai depravate si infecte orase din Romania.Plin de moldoveni parnaiasi veniti la mine ca sa scape de saracia din Moldova.

Ammadeus
13th August 2006, 06:02
Auzi Amadeuse,fara suparare,daca ai luat-o pe aratura iar cu arbitrii pro Dinamo ar trebui sa iti fi pus porecla Dr.Kreier Spalat,sau Kreier Neted!!Iti spun eu scorul.Batem noi cu 1-0 ,gol Ganea.

vom vedea, dinamo nu e in cea mai buna forma si nu cred ca vrea sa piarda puncte cu echipe mai slab cotate, nu de alta, dar tzefferu' nu are vreun meci serios pana in etapa a 7-a, deci 18 puncte clare; nu vad dinamo capabila sa castige tot in campionat si sa treaca mai departe in uefa;

Leviss
13th August 2006, 10:09
1.De ce te superi ca santeti facuti tarani???Ce taranii nu sant si ei oameni???
2.Petrosaniul este unul dintre cele mai depravate si infecte orase din Romania.Plin de moldoveni parnaiasi veniti la mine ca sa scape de saracia din Moldova.

Petrosaniul un oras depravat?!? Nene uitate in capitala ta mai bine si vorbeste dupa aceea despre depravare.Infect?!? Infect e buCURestiul vostru plin de jeguri de oameni ca tine .

Nu uita o lozinca a galeriilor din Ardeal: Aicea e Ardealul, este tara noastra ne .... pe capitala voastra!!! Forta JIUL, POLI ,UTA, CFR....

Luis Garcia10
13th August 2006, 10:34
Hai JIUL! :P

*Coco*
13th August 2006, 10:57
Nush daca e un oras depravat Petrosani ca nu am fost pana acuma prin Petrosani dar stau la 60 de Km distanta:D
Dar stiu ca nu au mai mult de 50000 de locuitori....

Elphax
13th August 2006, 11:02
Petrosaniul un oras depravat?!? Nene uitate in capitala ta mai bine si vorbeste dupa aceea despre depravare.Infect?!? Infect e buCURestiul vostru plin de jeguri de oameni ca tine .

Nu uita o lozinca a galeriilor din Ardeal: Aicea e Ardealul, este tara noastra ne .... pe capitala voastra!!! Forta JIUL, POLI ,UTA, CFR....

ar trebui sa punem copyright pe scandari, originalul era:
"Aicea e Banatul, aici e tara noastra, si scuipam pe capitala voastra! "

si Petrosaniul e in Ardeal?

totmarius
13th August 2006, 11:09
1.De ce te superi ca santeti facuti tarani???Ce taranii nu sant si ei oameni???
2.Petrosaniul este unul dintre cele mai depravate si infecte orase din Romania.Plin de moldoveni parnaiasi veniti la mine ca sa scape de saracia din Moldova.

1 inseamna ca i-am ridicat mama la rangul de om
2 esti foarte dragut dar cred ca esti mai "om" ca mine

totmarius
13th August 2006, 11:11
ar trebui sa punem copyright pe scandari, originalul era:
"Aicea e Banatul, aici e tara noastra, si scuipam pe capitala voastra! "

si Petrosaniul e in Ardeal?


au profesoara asta de fizica nu va invatat nimic
nu Petrosaniul este in China chair lanaga Zidul Chinezesc sunteti asa de inculti ca nu stiu de ce va mai bag in seama ... a stiu din plictiseala

totmarius
13th August 2006, 11:15
Nush daca e un oras depravat Petrosani ca nu am fost pana acuma prin Petrosani dar stau la 60 de Km distanta:D
Dar stiu ca nu au mai mult de 50000 de locuitori....


asa cOCO si ... Vilarealul are 45000
da Petrosaniul este cel mai mic oras din prima Liga si asta va roade ca orase mari nu isi permit acest lux naspa de voi si tu stii la ce ma refer voi cu echipa voastra FRF Pandurii

vlad1607
13th August 2006, 14:48
o sa fie tristete diseara in petrosani :D Dinamo castiga :D

Hard
13th August 2006, 15:23
1-0 si 5 jucatori de la dinamo suspendati pt urmatoarele etape

SILVIU99
13th August 2006, 16:25
1-0 si 5 jucatori de la dinamo suspendati pt urmatoarele etape


noi nu suntem rapid:happy

COXX
13th August 2006, 16:28
Prevad ca azi cainii rosii vor deveni simpli hot-dogs...

JIUL - dinamo 3-1.

Judecatoru
13th August 2006, 16:40
[QUOTE=COXX;753824]Prevad ca azi cainii rosii vor deveni simpli hot-dogs...



Ce tare ai fost!!!!! Bravo castiga Dinamo cu doua goluri in plus

*Coco*
13th August 2006, 16:46
asa cOCO si ... Vilarealul are 45000
da Petrosaniul este cel mai mic oras din prima Liga si asta va roade ca orase mari nu isi permit acest lux naspa de voi si tu stii la ce ma refer voi cu echipa voastra FRF Pandurii

Vezi ca sunteti al doilea Oras:happy
Urziceni e cel mai mic oras din Prima liga...

be@
13th August 2006, 17:38
ar trebui sa punem copyright pe scandari, originalul era:
"Aicea e Banatul, aici e tara noastra, si scuipam pe capitala voastra! "

si Petrosaniul e in Ardeal?

"Aici e Iasul / Cetatea noastra/
Si ne pi**m pe capitala voastra."
Sorry, dar n-am scos-o eu. :P

be@
13th August 2006, 17:44
1.De ce te superi ca santeti facuti tarani???Ce taranii nu sant si ei oameni???
2.Petrosaniul este unul dintre cele mai depravate si infecte orase din Romania.Plin de moldoveni parnaiasi veniti la mine ca sa scape de saracia din Moldova.

Au plecat de la saracia din Moldova, la saracia din Petrosani. Fiindca se stie ce salariu de rahat au minerii. Hai ca esti penibil. Impusca-te !

be@
13th August 2006, 17:50
:))) e tare de tot da sa stii ca in majoritatea satelor romanesti se asculta SCOOTER :no: PAcat s-a ajuns ca un oras intreg sa nu mai aiba demnitate vezi cazul Petrosani Iasi Vaslui Bacau


Ba, ia vezi-ti tu de treaba ta, si nu-ti da cu parerea despre chestiuni care te depasesc. Ok?
Acuma doi ani , daca te intereseaza, tot stadionul il huiduia pe Ogararu, fiindca l-a impins pe Balba, iar acum un an cei mai injurati erau Nesu si Paraschiv, ca jucau dur.
Bine, mai sunt si sclavi, dar aia sunt studenti, si oameni mutati in Iasi din alte orase ale Moldovei.


On topic: cred ca bate Dinamo la un gol sau doua diferenta.

sande3l
13th August 2006, 17:52
Hai Jiul 3-1 trebuie sa ii batem pe astia aproape i-am batut la ei acasa campionatul trecut FORZA Jiul

raja_bell
13th August 2006, 18:38
dinamo este echipa mai buna. cred ca va castiga fara probleme.

poli-umt
13th August 2006, 18:43
hai provincia,hai Jiul!!!

totmarius
13th August 2006, 18:44
naspa 0-1

Luis Garcia10
13th August 2006, 19:00
Joaca bine Jiul :D

Luis Garcia10
13th August 2006, 19:05
Gol Jiul insa anulat in mod eronat de arbitru :rosu:

SILVIU99
13th August 2006, 19:53
bv DINAMO inceput perfect de sezon 6 victorii din 6.....a fost un meci echilibrat cu multe ocazii la ambele porti...a castigat echipa mai experimentata si mai buna
FORZA DINAMO!!!

resita
13th August 2006, 20:05
bravo baieti /hello /hello /hello /hello /hello

meci mai greu decat ma asteptam.

silistea
13th August 2006, 20:06
dinamo nu poate castiga decat prin blat sau cu arbitrii, azi i-au ajutat arbitrii
fara arbitraje favorabile si blaturi , dinamo s-ar desfiinta

SILVIU99
13th August 2006, 20:14
dinamo nu poate castiga decat prin blat sau cu arbitrii, azi i-au ajutat arbitrii
fara arbitraje favorabile si blaturi , dinamo s-ar desfiinta


cu ce nea ajutat arbitrul a fost faza golului jiului neacordat care este totusi discutabila si trebuiesc mai multe reluari la fel si la golul lui danciulescu care la fel zic eu ca e discutabil offsadul si trebuiesc mai multe reluari

raja_bell
13th August 2006, 20:16
sincer sa fiu, mie mi se pare offside. priviti capul jucatorului jiului. faza discutabila. in cel mai rau caz greseala involuntara a tusierului.

Sergio_D
13th August 2006, 21:22
Cu tot respectul pentru suporterii Jiului, golul a fost din ofsaid.
Şi iată, pare-mi-se că Jiul se īndreaptă spre... spre... :evil:

P.S.: E doar o părere, nu am dat cu parul.

apercele
13th August 2006, 21:32
sunteti penibili astia care ziceti ca golul jiului a fost valabil

uitati-va si voi mai atenti la link-ul de jos si apasati PAUSE exact la momentul centrarii....uitati-va unde este atacantul jiului relativ cu fundasii nostri, nu va luati dupa gusterii de comentatori...ei vad un lucru si zic complet altceva

http://www.gsp.ro/index.php?a=52364&p=2

cica blat...cata penibilitate :rosu:

resita
13th August 2006, 23:46
sunteti penibili astia care ziceti ca golul jiului a fost valabil

uitati-va si voi mai atenti la link-ul de jos si apasati PAUSE exact la momentul centrarii....uitati-va unde este atacantul jiului relativ cu fundasii nostri, nu va luati dupa gusterii de comentatori...ei vad un lucru si zic complet altceva

http://www.gsp.ro/index.php?a=52364&p=2



lasa-i sa vorbeasca si ei noi, ne vedem de treaba noastra in continuare :ok:

DINAMO - poli 2-0

Cra10veanu
14th August 2006, 01:27
Ba, ia vezi-ti tu de treaba ta, si nu-ti da cu parerea despre chestiuni care te depasesc. Ok?
Bine, mai sunt si sclavi, dar aia sunt studenti, si oameni mutati in Iasi din alte orase ale Moldovei.


ba ce frumos vorbim :D lasa be@ n-o mai palma ca stim ca sinteti o gramada de stelisti si dinamovisti (tu :D) pe acolo.
Jiul se indreapta spre matineu

SILVIU99
14th August 2006, 02:11
In prima repriza, Jiul a solicitat un penalty, in urma unui hent comis in careu de Cristian Pulhac, dar Sebastian Coltescu nu a sanctionat infractiunea.
In repriza a doua, Pavel Dulcea a marcat un gol frumos, numai ca tabela a ramas 1-0, la semnalizarea eronata a tusierului Florin Buzarnescu. Coltescu a mers pe mana colegului sau si a anulat golul valabil.


CE SA TE ASTEPTI DE LA OLS:rosu: :rosu:
1.A FOST HENT DAR NUSH DACA ERA DE PENALTY
2.A FOST OFFSAIDE

DAR CE SA TE ASTEPTI DE LA ACEST SITE STELIST:rosu:

Universal
14th August 2006, 02:14
in primul ränd,nu este site stelist,avänd moderatori rapidisti,si cätiva stelisti...este un site cu fructe,care..iese fiecare in evidentä,cänd vrei sau nu.

Rossi
14th August 2006, 02:44
hai mah ce draq ....toata lumea stie ca e site stelist si cine se ocupa de administrare ...

ce sa faca si ei ... ca sa nu comenteze lumea despre BLATul stelei de la Arad ...

Universal
14th August 2006, 02:46
nu mai spune prostii.ai väzut meciul la fel de bine ca mine.

POOL
14th August 2006, 11:01
Mah voi chiarsunteti orbi... Cum draq poti zice k nu o fost offsaid la faza aia ??? A fost clar... Jucatorul lui Jiul era cu aproape tot corpul in offsaid... Cat despre faza ku presupusul hent.. nu am vazut deci nu ma pronunt, insa multi mi-au spus k nu a fost hent.

robertms
14th August 2006, 11:49
lasa-i sa vorbeasca si ei noi, ne vedem de treaba noastra in continuare :ok:

DINAMO - poli 2-0

Pe forum se poate scrie orice. Fiecare are dreptul sa-si spuna parerea. Mai grav e ca intr-un ziar de sport, fie el si online, apar titluri tendentioase, care dau verdicte fara sa aiba o opinie autorizata. Dupa cum s-a vazut la toate emisiunile de sport, n-a fost nicio greseala de arbitraj in favoarea lui Dinamo, iar ce nu s-a analizat a fost faza in care noi am marcat din pozitie regulamentara si golul a fost anulat. Oricum, cine s-a uitat la meci stie ca meciul nu a fost castigat de arbitri. E doar o incercare modesta de a denigra si de a destabiliza.
FORZA DINAMO!!!
KEEP IT UP!

adyvl
14th August 2006, 12:13
Doamne frate, astia sunt tampiti toti. Toata presa a scris ca Dinamo a castigat cu arbitrii. OMG:rosu:
Probabil ca Staua a fost furata nu? Dar prin valuarea ei a castigat si impotriva arbitrului.

sandu nistor
14th August 2006, 14:45
Din nou dinamo a fost ajutata de arbitrii. :rosu:
Si atunci ne miram ca dinamo nu face nimic, sau aproape nimic in europa.
Pai acolo nu mai are cine sa-i ajute.
Sper sa se desfiinteze o data echipa asta !

crissis
14th August 2006, 15:06
Inca o data dinamo a cistigat cu arbitrii:rosu: :no:
RUSINE , RUSINE , RUSINE :rosu: :rosu: :rosu:

POOL
14th August 2006, 15:21
Mare e prostia asta in lume si multi mancatori de rahat sunt pe lumea asta... Daca un destept zice un lucru, dupa el toti prostii, dak unu mananca un rahat hop si jumatate tara dupa el ( in mare majoritate suporteri ai echipei "emblema" a tarii).

remy
14th August 2006, 18:30
sunteti penibili astia care ziceti ca golul jiului a fost valabil

uitati-va si voi mai atenti la link-ul de jos si apasati PAUSE exact la momentul centrarii....uitati-va unde este atacantul jiului relativ cu fundasii nostri, nu va luati dupa gusterii de comentatori...ei vad un lucru si zic complet altceva

http://www.gsp.ro/index.php?a=52364&p=2

cica blat...cata penibilitate :rosu:
CA SA VEDETI CAT DE PENIBILI AU FOST COMENTATORII, AU INCURCAT ARBITRII, PE OLAH CU BUZARNESCU (AU CONFIRMAT LA PROCESUL ETAPEI). OLAH A ANULAT GOLUL, NU BUZARNESCU. LA GOLUL JIULUI A FOST OFFSIDE FARA DISCUTII, DAR LA CEALALTA FAZA CU OFFSIDE-UL IMAGINAR, A GRESIT GRAV ARBITRUL IMPOTRIVA JIULUI. ORICUM NU ERA FAZA IN APROPIEREA PORTII, SI NU SE PUTEA DA GOL SIGUR.
ATAT, SI NIMIC MAI MULT SA INTERPRETEZI CA DINAMO A CASTIGAT DOAR PE BAZA ARBITRULUI. DAR 8 OCAZII CLARE NU SE MAI PUN ? SI DOMINAREA SUPER-CLARA ?
LA VALOAREA ARATATA, JIUL VA RETROGRADA ANUL ASTA, PT. CA VAD CA PANDURII AU "PILE" ACOLO, SUS.
CE INGRIJOREAZA E CA DINAMO A INCEPUT SA JOACE CAM CA STEAUA, BAZAT MAI ALES PE APARARE SI CONTRAATACURI SPORADICE. UNDE E FOTBALUL SPECTACULOS DE ANII TRECUTI, MAI ALES CAND ERA ANDONE ? SE STIE CA STEAUA A UCIS FOTBALUL PRIN STILUL ITALIAN BAZAT NUMAI PE APARARE, SI NU PREA E BINE SA SE IA SI REDNIC DUPA OLAROIU !

magica_steaua
14th August 2006, 19:13
din nou dinamo castiga cu arbitrii oricum se fac de ras in cupele europene ca de obicei acolo se vede cum au obtinut locul din campionat......

resita
14th August 2006, 20:02
din nou dinamo castiga cu arbitrii oricum se fac de ras in cupele europene ca de obicei acolo se vede cum au obtinut locul din campionat......

frate te pricepi la fotbal ca si bunica-mea.:evil:

invata ce este offsaid-ul si dupa aceea da-ti cu parerea.

SILVIU99
14th August 2006, 20:13
lasai Resita ca asa sunt unii se oftica ca DINAMO a castigat.....mereu cand DINAMO castiga ori dau vina pe arbitru ori nea ajutat arbitru , dupa ei nar trebui sa castigam niciodata........numai ei sunt cei mai corecti si cei mai tari
aici nu ma refer numai la magica si la mai multi care au acuzat

remy
14th August 2006, 20:20
frate te pricepi la fotbal ca si bunica-mea.:evil:

invata ce este offsaid-ul si dupa aceea da-ti cu parerea.

Lasa-l in pace, ca e copil care cred ca are maxim 8 clase.
Scrie doar postari de cateva cuvinte, si alea fara rost.
Ciudat fanatic stelist avem aici !
Evitati-l, ca abereaza in orice post, fara sa spuna ceva important, sau sa dovedeasca ceva, decat sa scrie aici ce viseaza noaptea.
Normal ca i s-a urcat euforia la cap, precum ca Steaua e o super-echipa, care nici n-ar trebui sa aiba adversar, odata ce poarta numele asta, trebuie sa le tremure genunchii tuturor.
Unde esti tu Bistrita, oare, sa dai exemplu de fotbal jucat cu ambitie ? :yeah:

magica_steaua
14th August 2006, 23:26
frate te pricepi la fotbal ca si bunica-mea.:evil:

invata ce este offsaid-ul si dupa aceea da-ti cu parerea.

postul ala era valabil doar pentru psihopatul ala de dorrrrrrrriss
pt. ceilalti suporteri ai lui dinamo :victoria lui dinamo e incontestabila ,ati dominat ati avut ocazii putea sa fie 3-0:ok: :ok:

apercele
14th August 2006, 23:26
BLAT DINAMO!!!
s-au lasat batuti minerii, noroc ca nu a tras dinamo nici un sut pe poarta ca portarul Jiului nu scotea nimic oricum....fiind crescut in curtea DINAMO, lasa totul sa intre in poarta, fiti sigur de asta

apercele
14th August 2006, 23:28
din nou dinamo castiga cu arbitrii oricum se fac de ras in cupele europene ca de obicei acolo se vede cum au obtinut locul din campionat......

pt. ceilalti suporteri ai lui dinamo :victoria lui dinamo e incontestabila ,ati dominat ati avut ocazii putea sa fie 3-0

:confused:

Universal
14th August 2006, 23:31
cred cä ar trebui sä nu il bägati in seamäv pe remy,fiti destepti pänä nu este prea tärzi

magica_steaua
14th August 2006, 23:31
:confused:

citeste ma ce am scris mai sus putin.....ce am scris pana atunci era pt. un psihopat

apercele
14th August 2006, 23:33
nu conteaza, doar ziceam asa ca fapt divers ce diferenta de opinie dintr-o ora in alta

oricum, la petrosani a fost blat....daca asa a zis marea majoritate aici pe renumitul OLS forum, inseamna ca a fost ceva necurat :)

Universal
14th August 2006, 23:34
cum am precizat-fii atenti la acest dorris,vä mänäncä zilele

r3my
15th August 2006, 00:02
Mama este una dintre cele mai depravate si infecte din Romania. Plina de moldoveni parnaiasi....
mey... totusi e maica-ta... asa cum e ea... asa te-a facut si pe tine...

2. mey.. people, offside-urile ca offside-urile.... da' hentz-ul lui Pulhac a fost cat casa. Am vazut exact, eram chiar in acea parte a tribunei I... si s-a vazut si pe la televiziuni. Toata lumea a zis ca trebuia penalty.

Universal
15th August 2006, 00:08
vai de lume unde a ajuns...lumea...pentru mine,mama este ceva sacru,niciodatä nu-mi voi nega originea,bunica este ca si mama din Romänia,fugind in 1972...sä discutäm totusi despre meci...
a fost pänä la urmä gol valabil?

Diodude
15th August 2006, 05:55
[QUOTE=r3my;756120]Imi este rusine ca m-am nascut in infectia numita Petrosani.Un oras plin de curve ca si mama mea de altfel,iar tata este un moldovean care si-a petrecut veacul prin parnaile Botosaniului,iar la mijlocul anilor 80 s-a inrolat in minele din valea jiului sa castige si el ceva in plus pentru o tuica de electrozi.Cam aceasta este descrierea mea r3my,un parazit social care tine cu o echipa de 2 bani numita jiul.Iar ieri Dinamo trebuia sa ne dea 4,5 bucati nu numai un gol ,la felul in care s-a desfasurat jocul.

QUOTE]

Bine ca nu iti renegi originile.Asta apreciez la tine.In ceea ce priveste meciul de ieri ,ai dreptate,trebuia sa va dam 4-0 usor,dar eu ma multumesc cu cele 3 puncte.
HAI DINAMO!!!!

Ammadeus
15th August 2006, 08:34
hotzi incompetentzi, iara cu arbitrii, 'tu-va mama voastra de javre ********ice

Rossi
15th August 2006, 11:43
Asadar Dinamo a obtinut Duminica a sasea victorie consecutiva in meciurile oficiale si acest lucru incepe sa ingrijoreze lumea proasta a fotbalului romanesc, aceea care, evident, nu ne are la suflet mai deloc. Ingrijorarea lor insa este motiv de bucurie pentru noi, avem indicatia, prin intermediul invidiei verzi a adversarilor, ca lucrurile merg inspre bine la Dinamo.

Mai mult insa decat rezultatele ne bucura progresul in jocul echipei, bine subliniat de Dinu, anume posesia prelungita, pressingul fara minge si conditia fizica adecvata a jucatorilor. Acest lucru s-a putut observa si la meciul de duminica, golul si doua faze mai periculoase au venit dupa o suita prelungita de pase la mijlocul terenului. Prospetimea fizica in final de partida s-a vazut si in meciul de la Petrosani cat si in meciul cu Beitar.

FAZE CONTROVERSATE
Doua faze au starnit interesul fabricantilor de adevar de la emisiunile de talk show sportiv, anume golul anulat al Jiului si un offside amortit din care oricum n-ar fi iesit nimic. Evident este trecut cu vederea elegant golul valabil marcat de Danciulescu, deasemenea semnalizat eronat de arbitrul asistent, faza fiind judecata ca "prea grea sa ne putem da seama" cu mesajul subtil "deci a fost offside domle". Colac a mai venit si conducerea lui Jiul sa depuna contestatie in legatura cu arbitrajul, probabil la ordinele sefilor din Ghencea.

Manevra nu este noua, au mai incercat-o si anul trecut fara nici un pic de succes. Asta nu i-a impiedicat insa sa mai plonjeze odata in ridicol, in fond dupa exemplul idiotului de la Bucuresti care a eliminat limitele la acest capitol. Atacantul Jiului era clar in offside la golul anulat, in contrast cu Danciu care plecase din pozitie perfect regulamentara. CCA va valida aceste decizii, minerii ramanand doar cu satisfactia incercarii de a murdari numele lui Dinamo aidoma fetelor lor la iesirea din suturi. Poate Liga 2a ne va scapa anul viitor de acesti sclavi ai Stelei, poluanti importanti ai fotbalului romanesc.

cip_81
15th August 2006, 11:48
hotzi incompetentzi, iara cu arbitrii, 'tu-va mama voastra de javre ********ice

sssst, ciocu' mic, lichelelor...pana acum sunteti cei mai avantajati: gol anulat Otelului, 11m (rar mi-a fost dat sa vad un asemenea penalty evident si neacordat) refuzat Urziceniului (la 0-0), gol neregulamentar cu Ceahlaul.

POOL
15th August 2006, 15:49
Asemenea specimene care posteaza pe aici, acesti demni urmasi ai lui MEEEMEEEEE si jiji hoierul, ar trebui inchise la jilava, oricum mare lucru in afara de batai, injuraturi si alte chestii stupide nu stiu face... Asa conducere, asa suporteri.

Rossi
15th August 2006, 16:21
http://img117.imageshack.us/img117/5782/offsidepa3.jpg

golul Jiului marcat din offside .... doar un imbecil sau un retardat poate sa zica nu e offside dupa ce vede poza ...

r3my
15th August 2006, 16:55
inseamna ca esti ori imbecil, ori retardat.
studiaza, baiete:

http://www.jiulpetrosani.ro/pics/nu_e_offside1.jpg

...asa ca marsh de-aicea...

Ayrton
15th August 2006, 17:36
Vezi ca linia aia rosie nu prea e paralela cu cea alba de 16 metri... Trage-o mai la dreapta (undeva la picioarele dinamovistului de langa Dulcea), si o sa vezi ca proiectia lui Dulcea de care te legi pica exact in offside!

apercele
15th August 2006, 17:41
inseamna ca esti ori imbecil, ori retardat.
studiaza, baiete:

http://www.jiulpetrosani.ro/pics/nu_e_offside1.jpg

...asa ca marsh de-aicea...

ai 30 de ani, si inca nu iti dai seama ca ala e off-side clar
cand dracu o sa mai inveti, la 80???

lost cause......

*Coco*
15th August 2006, 17:46
In orice caz Piciorul lui Radu Stefan cel din Fata lui Dulcea se vede clar ca nu e in ofsaid
Sa nu mai vb de Blay unde avea piciorul
Nu se pune problemea sa fi fost Ofsaid...
Dar asta e se mai greseste...:mda:

magica_steaua
15th August 2006, 17:47
nu mai spune e clar????????nu stiu ce mai vor astia de la jiul cand joci cu dinamo stii la ce te astepti ...de cand s-a infiintat dinamo nu e meci in care sa nu-i ajute arbitrii ca sa-i dezavatanjeze nici nu se pune problema ....asta e si explicatia pentru rezultatele slabe in cupele europene

r3my
15th August 2006, 17:47
1. desenul nu l-am facut eu, ci apartine unora din presa sportiva. Io vi l-am aratat, vi l-am si explicat, treaba voastra daca sunteti de acord sau nu. Golul oricum nu se mai pune.

2. Plus ca hentz-ul lui Pulhac, in careu, a fost clar ca lumina zilei...

Sergio_D
15th August 2006, 17:50
inseamna ca esti ori imbecil, ori retardat.
studiaza, baiete:

http://www.jiulpetrosani.ro/pics/nu_e_offside1.jpg

...asa ca marsh de-aicea...

Că a fost, că nu a fost, voi vorbiţi de un ofsaid de 2-3 centimetri. Cum să vadă arbitrul ? A greşit, nu a greşit, asta e.

Treceţi peste.

*Coco*
15th August 2006, 17:50
N`a fost mai Off-said Asta ca Dinamovistilor nu mai comentati pe aci ca a fost...
Au comentat si la Recursul Etapei(parca) si au zis toti ca nu a fost...
Da depinde si unde se afla tusierul (ca poate nu a fost pe linie) sau arbitrul...
Era oricum o faza grea de cativa centimetri

magica_steaua
15th August 2006, 17:54
nici vorba de off side ..probabil iar a dat borcea niste sms-uri ca si lui balaj ....asta e dinamo pacat ca nu stie borcea limbi straine ca poate aranja cu arbitrii sa nu mai iesiti mereu din tururile preliminare

cip_81
15th August 2006, 17:59
nu mai spune e clar????????nu stiu ce mai vor astia de la jiul cand joci cu dinamo stii la ce te astepti ...de cand s-a infiintat dinamo nu e meci in care sa nu-i ajute arbitrii ca sa-i dezavatanjeze nici nu se pune problema ....asta e si explicatia pentru rezultatele slabe in cupele europene

Sa faci plici...chiar asa, dar chiar asa? Chiar n-a fost nici macar un meci in care sa nu fi fost avantajata? Chiar ai vazut toate meciurile lui Dinamo? Ntz, ntz, ntz...sau esti scapat de la "Alexandru Obregia" ?

magica_steaua
15th August 2006, 18:04
ai venit cu multe argumente(jigniri astea sunt argumentele voastre) daca mai aduci cateva incep sa te cred....

zi un meci in care v-au furat ca pe noi la bistrita....de unde sa sti nu-i asa???

apercele
15th August 2006, 18:04
N`a fost mai Off-said Asta ca Dinamovistilor nu mai comentati pe aci ca a fost...
Au comentat si la Recursul Etapei(parca) si au zis toti ca nu a fost...
Da depinde si unde se afla tusierul (ca poate nu a fost pe linie) sau arbitrul...
Era oricum o faza grea de cativa centimetri

aaaa daca asa a zis ioanitoaia cel obiectiv, inseamna ca nu a fost

ce zice el, e lege....voi nu aveti ochi, o proprie parere??

cip_81
15th August 2006, 18:08
ai venit cu multe argumente(jigniri astea sunt argumentele voastre) daca mai aduci cateva incep sa te cred....

zi un meci in care v-au furat ca pe noi la bistrita....de unde sa sti nu-i asa???

Sportul...sezonul trecut (golul 2 hentz vizibil din avion, golul 3 precedat de un off-side flagrant, penalty la Petre, plus alte 3 pozitii de off-side, rusinoase, nesemnalizate...aia a fost mostra de arbitraj comandat). dar n-am pus infrangerea pe seama arbitrajului. Chiar am scris asta. Ia de rasfoieste forumul.

Rossi
15th August 2006, 18:14
http://img72.imageshack.us/img72/1255/pttaranizu4.jpg

cip_81
15th August 2006, 18:18
Oricum, e o faza f grea. Numai un imbecil poate spune ca e o faza simpla. Cand avem de-a face cu imagini dinamice, iar cand arbitrul tusier tre' sa fie atent si la momentrul transmiterii pasei si la pozitia aparatorilor si atacantului, atunci lucrurile se complica. Insa, repet, e o faza in prima repriza cu Danciulescu mult mai simpla...dar nimeni nu pomeneste de ea.

apercele
15th August 2006, 18:23
ai venit cu multe argumente(jigniri astea sunt argumentele voastre) daca mai aduci cateva incep sa te cred....

zi un meci in care v-au furat ca pe noi la bistrita....de unde sa sti nu-i asa???

lasa ca ati furat voi destule meciuri cu jucatorii, portarii si antrenorii adversi; bine ca va plangeti de un meci in care ati fost dezavantajati si plangeti ca niste ****ri....ati fost furat in unul si ati furat urmatoarele 8...marfa

Ayrton
15th August 2006, 19:02
In orice caz Piciorul lui Radu Stefan cel din Fata lui Dulcea se vede clar ca nu e in ofsaid
Sa nu mai vb de Blay unde avea piciorul

Citeste mai omule regulamentul si invata ce inseamna offisde!!!
Nu zice nicaieri de picior!!!
Ci orice parte a corpului!!!
Iar Dulcea e mult mai aproape de poarta decat penultimul aparator dinamovist, indiferent care ar fi el, Stefan sau Blay!

Si degeaba o dati in televiziuni: la Min 91 de pe TVR 1, fostul tusier Dan Lazarescu a zis ca a fost offisde. Scurt. Si punct.
Asa ca mai terminati cu oftica, in special r3my care deja a devenit patetic...

r3my
15th August 2006, 19:51
@bianco: vezi ca dincolo, rade lumea de liniile tale....

@ayrton: io am zis mai demult ca asta e, mai mult oricum nu putem face. Offside-ul lui Danciulescu a fost clar, mey. Ca si hentz-ul lui Pulhac.

remy
17th August 2006, 11:19
inseamna ca esti ori ***, ori ***.
studiaza, baiete:

http://www.jiulpetrosani.ro/pics/nu_e_offside1.jpg

...asa ca **** de-aicea...
Flocau, tu ai un dram de minte (sau privirea buna) ?
Numai un miop nu poate vedea ca, daca e sa ne luam dupa tine, se exclude cel mai din stanga jucator, care era ... dar vai, al Jiului.
Ai orbul gainilor sa nu vezi ca inaintea lui Blay era alt jucator al Jiului, pe langa faptul ca nu prea vezi bine ca acela care primeste mingea era clar in offside (ia-te dupa capul si pieptul lui).
E grele cu unii fanatici care nu pot fi si putin realisti.
Ai vazut ca n-a mers cu scuza cu off-side-ul de aici, ai mai scos o arma: off-side la Danciulescu (!!!???) sau hent la Pulhac (i-a atins mana, dar era la distanta mica si nu se da asa usor penalty la faze de tipul asta).
Singura mare greseala a tusierului Onicas a fost semnalizarea unui offside imaginar la unulde la Jiul, dar acolo nu era faza de gol sigur.