PDA

View Full Version : Etapa 3: UTA - Steaua



Pages : [1] 2

ADelPiero
7th August 2006, 00:47
Duminica, 13.08.2006, UTA - Steaua, (ora 17,00 - Antena 1)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

SILVIU99
7th August 2006, 00:50
adevaratul test pt UTA care pare o echipa in forma sper sa obtina macar un egal

Cristian
7th August 2006, 00:53
UTA dupa ce a promovat din III in I are un adevarat test-soc cu steaua. As vrea sa bata UTA normal (provincia) dar aici e vorba si de valoare.

Blu3red
7th August 2006, 00:54
Orice rezultat ii posibil...dar ...castiga steaua 0-1

Liviu
7th August 2006, 01:00
N-as vrea sa fiu in pielea lui Lacatus care indiferent de scor cu un ochi va rade si cu celalalt va plange . Daca Steaua va mai pierde puncte in acest campionat , prefer sa le piarda cu UTA. :) Totusi 4-1 pentru Steaua

haide_jiul
7th August 2006, 01:09
Steaua va juca cu rezervele dupa meciul cu Standard... mizez pe un X.. Si UTA are ceva echipa, si in plus Lacatus stie ce pot jucatorii de la Steaua, deci 0-0

White Shadow
7th August 2006, 01:10
Castiga UTA cu 1-0 dar si un 0-0 ar fi superb avand in vedere faptul ca jucam cu o semifinalista europeana :ok:

Ammadeus
7th August 2006, 01:57
2-1, daca laca nu a stat degeaba in birou cat a fost sub patronaju' ciobanului ridikol

magica_steaua
7th August 2006, 01:59
3-0 pt. Steaua desi mi-ar parea rau pt. lacatus,asta e ....

Universal
7th August 2006, 02:01
0-2 Steaua in formä si cu rezervele

il cappo
7th August 2006, 03:02
e clar ca lumina zilei ca bate STEAUA ... sper ca doar cu 1-0 ... il stimez prea mult pe Laca ...

White Shadow
7th August 2006, 03:30
Castiga Steaua cu 6-0 cum a reusit sa castige si in 2002

http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/286

arad80
7th August 2006, 03:41
sper sa le-o tragem....UTA-Steaua 2-1

deep purple
7th August 2006, 05:36
UTA are moralul f bun dupa victoria de la Focsani, iar Steaua depinde oarecum de rezultatul de la Liege. Orice e posibil, asa ca am votat X ca mi se pare greu de ghicit in ce parte va inclina balanta.

Vand vise
7th August 2006, 06:08
castiga steaua...0-4

lolo_grupa_c
7th August 2006, 09:17
nu e treaba mea sa ma bag aici,dar prevad un meci incins,multe ambitii.....as vrea sa castige UTA,pt. provincie...1-0

micutzu
7th August 2006, 09:28
Meci greu. Multe variabile. Dupa mine e un meci de 1X2.
Am votat subiectiv dar am sperante la un joc bun al baietilor. Sa jucam bine si sa nu ne facem de ras, asta in primil rand, iar daca iese si un rezultat bun cu atat mai bine.

Haide UTA !!!

resita
7th August 2006, 09:31
va fi un meci viu disputat

sa nu uitam ca steaua vine dupa un meci dificil in europa, o deplasare destul de lunga si obositoare iar daca mai punem si caldura daca va fi preconizez un egal (1-1) dar va fi foarte greu pentru uta

*Coco*
7th August 2006, 09:41
Meci de X Steaua are multi accidentati si vin la Arad dupa un meci la Liege unde isi vor da viata pe teren

tuxie
7th August 2006, 09:55
As zice 1X, Lacatus probabil stie bine ce face si vrea sa si arate ca era antrenor bun de Steaua.

Luis Garcia10
7th August 2006, 10:43
eu zic ca rezultatul acestei partide depinde in mare masura de rezultatul partidei de la Liege,oricum prefer o victorie la Liege si o infrangere la Arad decat invers! :D

Ulio singuraticu
7th August 2006, 10:55
/hello /hello /hello HAI UTA!!!/hello /hello /hello
meci egal...steaua e si ea o fortza...:(

malexoid
7th August 2006, 11:04
am pronosticat X, dar nu e exclus sa apara orice altceva...mi-e teama ca aradul sa nu se viseze deja in alte dimensiuni decat sunt, dupa victoria de la focsani...ar fi catastrofal !!!
a fost doar o victorie in fata unei echipe debusolate, vine un meci extrem de greu. steaua e puternica, chiar daca se prezinta la arad dupa un alt meci istovitor, aradanii trebuie sa fie constienti de asta.
eu unul sper ca dezamagirea de la Liege, sa toarne plumb in picioarele stelistilor, iar aradul sa profite din plin de asta!

Blaugrana_shark
7th August 2006, 11:39
bate steaua....3-1

BATY
7th August 2006, 11:42
Uta - Steaua
0 3
Cu Indulgenta.............

micutzu
7th August 2006, 11:55
Dar ce indulgent esti tu, Baty.
Eu asi fi mai rezervat, si altii ne-au vazut victime sigure la inceputul campionatului si acum nu le e prea usor.
Va doresc bafta la Liege dar la Arad o sa transpirati serios pentru eventualul ( sau eventualele) punct(e).

atdi
7th August 2006, 13:00
Vad un X la meciul asta.

zeoos
7th August 2006, 13:14
mandru ca nu trebuie sa te bronzezi.deja speri ca steaua pierde puncte.
mai greu...
v-am batut cu rezervele

Vlad
7th August 2006, 13:49
As vrea sa bata UTA ca sanse ar avea, echipa merge bine, Steaua are multi jucatori indisponibili si meci cu Standard. Daca nu, poate un X

pinki
7th August 2006, 14:13
eu cred ca o sa fie un 1-2, chiar daca steaua vine dupa un meci greu si chiar daca jucam cu rezervele, o sa fie foarte interesante reactiile de la sfarsitul meciului ale lui laca, avand in vedere ca e el antrenor la uta nu m-ar deranja nici sa facem egal ;) oricum, asa cum zicea si altcineva, mai bine un meci mai slab aici dar un meci super la liege. dar nu cred ca are sanse uta sa ne bata :ok:

Imperator
7th August 2006, 15:03
Dupa ce steaua o sa vina cu fundu' gol din Belgia, sper sa punem noi cireasa pe tort.
pronosticul meu 3-2!
pt. UTA, normal

WOLF_ULTRAS
7th August 2006, 15:36
uta 0-3 steaua

Vand vise
7th August 2006, 16:37
Meci greu. Multe variabile. Dupa mine e un meci de 1X2.
Am votat subiectiv dar am sperante la un joc bun al baietilor. Sa jucam bine si sa nu ne facem de ras, asta in primil rand, iar daca iese si un rezultat bun cu atat mai bine.

Haide UTA !!!
..campioana romaniei joaca cu o echipa venita din divizia c... cu adica meci de 1x2 ... =)) ??? :)

SORENSEN
7th August 2006, 16:37
Il scoatem din schema pe Simion si castigam cu 0-1 .

tu26dor
7th August 2006, 17:02
va fi mara contra steaua. hai steaua!

Elphax
7th August 2006, 17:29
mara&simion - steaua 1-1

pardon:
mara - steaua (simion?) 0-2

crissis
7th August 2006, 17:35
Dupa victoria de la Vaslui ,Lacatus si ai lui, se cred de nebatut. Luati-o usor nu va grabiti ca Steaua nu e Vasluiul. pronostic 2

iuliandronca
7th August 2006, 17:58
UTA - Steaua 2-0
UTA are toate sansele sa-si pastreze traditia de a bate acasa pe Steaua cu atat mai mult cu cat Steaua vine dupa meciul din Belgia si sunt sanse sa nu alinieze echipa cea mai buna. Apoi UTA este in vana avand un moral ridicat plusat de ambitia jucatorilor si a antrenorului care va putea demonstra ca Becali a facut o greseala imensa neaducandu-l la Steaua ca antrenor.
De asemenea si Mara poate sa dovedeasca incaodata ca e un jucator bun dupa ce a fost catalogat de Meme si Gigi ca nu e un jucator de valoare.


Castiga Steaua cu 6-0 cum a reusit sa castige si in 2002

http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/286

In 2002 au pierdut la Arad cu 0-2 si au castigat la Bucuresti cu 5-2.

KillinG FieldS
7th August 2006, 21:12
Oricum cum am zice,..E greu sa bati STEAUA acuma.... Ar fi bun pt noi si un egal. 1-1 . Si aia care zic, ca UTA vine din Liga III ,,, actuala echipa si conducere nu are absolut nici o legatura cu vechea,,,doar masorul si 4 jucatori au ramas in lot,,insa rezerve. BANII au venit acum in vara, deci scutitzine cu liga a III ...ca UTA nu a jucat un minut in liga III din 1945.

be@
7th August 2006, 22:27
Bafta UTA !

Mai, spuneti-mi si mie cat costa biletul la voi . Fiindca am auzit ca aveti niste preturi....

six
7th August 2006, 22:37
Mai, spuneti-mi si mie cat costa biletul la voi . Fiindca am auzit ca aveti niste preturi....Daca ma intrebi pe mine eu am abonament cu 2 mil pe tot sezonu.....astia de la AR au preturi mai mari la abonamente dar si la bilete....:ok:

Universal
7th August 2006, 22:44
Steaua va face egal al liege si victorie la Arad,sau invers, pronosticul meu

delaparis
7th August 2006, 22:46
Eu prefer invers ... :D :P

six
7th August 2006, 22:49
Eu prefer invers ... :D :P:P eu prefer sa piarda si la Liege si la Arad........:drak: :evil: :D

Universal
7th August 2006, 22:49
Si eu prefer invers,sincer,mai bine acum un egal in campionat,ce poate fi remontat in urmätoarea datä, decät un egal la Liege,asa,mai scäpäm de griji

delaparis
7th August 2006, 22:52
:P eu prefer sa piarda si la Liege si la Arad.......:drak: :evil: :D
bine tu esti un tip special :D glumesc ....
De ce sa nu cistige la Liege ? :o:
De ce sa piarda la Arad ? :rolleyes:

Universal
7th August 2006, 22:54
Sä cästige al Liege..sä itre odatä in UCL, sä facä egal la Arad..ar fi perfect pentru Mara..ar ajunge la Steaua,sunt sigur..

deep purple
7th August 2006, 22:58
Sä cästige al Liege..sä itre odatä in UCL, sä facä egal la Arad..

Iar Mara sa fie rezerva.


ar fi perfect pentru Mara..ar ajunge la Steaua,sunt sigur..

Universal
7th August 2006, 23:01
Yep,exact :ok: insä sper sä joace deaorece este un jucätor bun :ok: plus imi plac meciurile aparent usoare care devin foarte foarte grele..si mai bag videos cu meciul Stelei din Ardpe www.youtube.com ..oricum,succes Steaua :ok:

saphicus
7th August 2006, 23:19
La valoarea, omogenitatea si pragmatismul Stelei consider ca acest meci face parte din categoria meciurilor disproportionate! Sa fim seriosi ! O echipa care n-a primit in 5 meciuri oficiale nici un gol si a inscris 9, nu poate sa fie invinsa de o formatie care abia a inceput "joaca" in Liga I, indiferent de rezultatul facut cu Vasluiul pe teren neutru, la Focsani ! Chiar daca ar juca cu rezervele, nu vad un alt deznodamant decat 2 solist !! Un meci egal poate fi considerat drept o mare surpriza !:ok::ok:

Universal
7th August 2006, 23:22
eu cred intr-un 0-1 sau 0-0

crissis
7th August 2006, 23:43
E mare diferenta de valoare intre cele doua echipe si in acest meci se va impune fara probleme Steaua. Doar ambitia lui Lacatus de a invinge Steaua nu ajunge trebuie sa ai si echipa ca sa reusesti.

STEAUA-MANIA
7th August 2006, 23:58
Un meci intre detinatoarea titlului si o echipa "pescuita" din mizeria diviziei C...numai in romania se poate..si mai zic ca SUA e tara tuturor posibilitatilor..
STEAUA nu se va lasa conditionata de rezultatul din meciul cu Liege.Pronostic:2
uta 0-2 STEAUA Dica,Nicolita

deep purple
8th August 2006, 00:13
Un meci intre detinatoarea titlului si o echipa "pescuita" din mizeria diviziei C...


Sa-nteleg ca Steaua a fost pescuita din "luxul" Kremlinului? Macar UTA a scos banu' si a sarit doua divizii, voi ati scos tzava tunului si le-ati sarit pe toate.

crissis, cand voi ati batut in Ghencea cu 1-0, ati avut echipa?

STEAUA-MANIA
8th August 2006, 00:17
violetule:toate echipele mari si-au inceput istoria din prima liga...juve,AC MILAN,real madrid,etc,etc...insa daca au retrogradat,nu si-au cumparat locul in prima liga..cum se face prin romania...daca tie ti se pare normal,asta e...

crissis
8th August 2006, 00:18
/hello Am avut ,AVEM si vom avea echipa. Atunci intimplator sau nu am fost mai buni si am avut echipa cel putin asa o arata rezultatul /hello

Ammadeus
8th August 2006, 00:45
bafta uta si sa speram intr-o victorie a lui standard! e timpul ca ciobanu' sa vada efectele lipsei de investitzii in jucatori. si apropos de bani...cand isi plateste steaua datoriile de 12 mil usd?

Marcus99Narci
8th August 2006, 00:46
UTA nu a jucat nici un minut in divizia C din 1945 .... bun, asta daca puteti intelege. Daca nu, nu!

Steaua v-a veni la Arad dupa 6 meciuri in 17 zile... deci ... nu v-or fi chiar atat de proaspeti baietii, oricare ar fi ei, rezerve sau titulari... au inceput sezonul de mult cu meciuri grele ... gen Rapid, Gorica, Poli Timisoara, mai urmeaza cel de miercuri cu Liege, care este si el greu.... plus duminica la Arad.
Acum ganditi-va la setea de revansa a lui Lacatus catre Meme Stoica plus George Becali ??? Scantei,nu gluma. Dupa, notati jucatorii din lotul UTA-ei care candva jucau la marile cluburi din tara (Mara, Chirita, Tudor, Oncica) toti care vor sa dovedeasca ca nu sant fotbalisti terminati! Fiti siguri de asta. I-am urmarit la antrenamente. Baietii abea asteapta partida cu Steaua !!!
Nu au nici un motiv sa ne temem de stelisti !!! In plus e traditie, sa batem Steaua la Arad ... uitati-va in arhiva!!! ultimul meci la Arad s-a terminat 2-0 pentru UTA in 2002.
Succes stelei pana joi dimineata .... FORZA UTA

Pronostic duminica: UTA 3-0 STEAUA

crissis
8th August 2006, 01:16
UTA nu a jucat nici un minut in divizia C din 1945 .... bun, asta daca puteti intelege. Daca nu, nu!

Steaua v-a veni la Arad dupa 6 meciuri in 17 zile... deci ... nu v-or fi chiar atat de proaspeti baietii, oricare ar fi ei, rezerve sau titulari... au inceput sezonul de mult cu meciuri grele ... gen Rapid, Gorica, Poli Timisoara, mai urmeaza cel de miercuri cu Liege, care este si el greu.... plus duminica la Arad.
Acum ganditi-va la setea de revansa a lui Lacatus catre Meme Stoica plus George Becali ??? Scantei,nu gluma. Dupa, notati jucatorii din lotul UTA-ei care candva jucau la marile cluburi din tara (Mara, Chirita, Tudor, Oncica) toti care vor sa dovedeasca ca nu sant fotbalisti terminati! Fiti siguri de asta. I-am urmarit la antrenamente. Baietii abea asteapta partida cu Steaua !!!
Nu au nici un motiv sa ne temem de stelisti !!! In plus e traditie, sa batem Steaua la Arad ... uitati-va in arhiva!!! ultimul meci la Arad s-a terminat 2-0 pentru UTA in 2002.
Succes stelei pana joi dimineata .... FORZA UTA

Pronostic duminica: UTA 3-0 STEAUA

/hello UTA a cumparat toate rebuturile , refuzatii si expiratii din Liga I pentru a face performanta ,pina la sfirsitul ligii UTA va fi ciuca batailor alaturi de Vaslui si Urziceni.:jerk: :evil: :evil: :evil:

adygrassoo
8th August 2006, 01:51
Am votat si sunt sigur ca o sa castige UTA.....Nu de alta dar are niste polite neplatite Lacatus....Asa ca......:D

arad80
8th August 2006, 02:02
crissis...nu fi tu asha de sigur de asta!nu vreau sa fiu rautacios,mai ales ca-l avetzi pe Popa acolo,dar am auzit ca voi suntetzi aproape de faliment,deci si mai aproape de div B decat UTA!
sper sa-i batem pe Steaua,cu putina ambitie se poate orice;parerea mea e ca Steaua nu va mai fi anu' asta ce a fost sezonul trecut...nu s-au cumparat jucatori si i-ati pierdut pe ogararu si simion.

leku
8th August 2006, 02:04
Un meci intre 2 echipe foarte diferite ca valoare. Un meci in care sper din tot sufletul sa castige UTA!

Zax
8th August 2006, 02:04
arad80 ma faci sa rad...simion n-a jucat nici 1 secunda pt steaua anu trecut...si e imprumutat la arad nu vandut ;)

arad80
8th August 2006, 02:35
Iceblu...da,asha e ,dar putea juca sezonu' asta...:)

Zax
8th August 2006, 02:44
pai ai zis ca suntem mai slabi decat anu trecut, anu trecut simion n-a jucat...

Universal
8th August 2006, 03:39
un x2 Sigur x2 este SIGUR

dede
8th August 2006, 12:27
castiga Steaua, desi probabil va juca cu rezervele, dupa meciul cu standard

0-2

micutzu
8th August 2006, 12:50
..campioana romaniei joaca cu o echipa venita din divizia c... cu adica meci de 1x2 ... =)) ??? :)

95% din lot e total schimbat.
V-a ramas treaba cu C-ul in scafarlie dar degeaba. Treaba e ca nu stii lotul nostru, si de aia te inteleg. :ok:


pai ai zis ca suntem mai slabi decat anu trecut, anu trecut simion n-a jucat...

Ogararu, Radoi, Iacob. Axul central de anul trecut nu v-a juca la Arad. Si ca fapt divers vezi ca noi nu suntem Craiova (nu vreau sa se supere oltenii pe mine dar au adus putini jucatori de valoare iar numai cu ce ai promovat nu rezisti in prima liga).

pinki
8th August 2006, 13:12
am batut si rapidul cu rezervele, si nici nu ne interesa asa de tare sa castigam. de ce nu am bate si uta? pana una alta, pe mine ma intereseaza mai mult ce facem la liege decat la arad /hello :ok:

SILVIU99
8th August 2006, 15:03
nu cred ca va castiga uta .....cel mai plauzibil un X

the lion king
8th August 2006, 15:05
0-0 ca steaua e puternica,asta e.macar de s-ar termina asa ar fi si ardelenii multumiti.

dardar_3
8th August 2006, 17:40
Meci de 1 sau 2. Conteaza enorm pentru Steaua rezultatul cu Standard Liege.
Dca nu obtin un rezultat bun in Belgia vor avea un meci greu cu UTA...
Insa in mod normal Steaua ar trebui sa castige...

dorian27
8th August 2006, 18:00
Meciul, si mai degraba rezultatul din partida cu Standars Liege vor avea un cuvant greu de spus in meciul cu UTA. Se pare ca Lacatus nu a pierdut vremea pe la Arad si echipa incepe sa joace frumos.
Motivatia este mare.......dar pâna departe mai este!!!

Imperator
8th August 2006, 19:11
Sa-nteleg ca Steaua a fost pescuita din "luxul" Kremlinului? Macar UTA a scos banu' si a sarit doua divizii, voi ati scos tzava tunului si le-ati sarit pe toate.

crissis, cand voi ati batut in Ghencea cu 1-0, ati avut echipa?

bine spus! :ok:
uite domnule cum incep stelistii sa judece. Voi puteti spune ce e corect si ce nu!?
voi, suporterii unui club ce reprezinta comunismul remanent din Romania!? :headbang: :headbang:
pentru mine oricum aceasta echipa nu exista (plus cel putin una sau doua), cu atat mai mult cu cat vad toata prostimea de azi alb-albastra.
sunteti un club de rahat, cu o origine de rahat, cu niste conducatori de rahat si niste suporteri asemenea :headbang: :headbang:

Imperator
8th August 2006, 19:14
toata prostimea de azi alb-albastra.
:

ros-albastra, da' se subintelegea

haide Standard!

Zax
8th August 2006, 19:31
imperator tu esti un caz pierdut probabil si parintzii te reneaga

Imperator
8th August 2006, 19:42
imperator tu esti un caz pierdut probabil si parintzii te reneaga

de ce, ca nu sunt "patriot" si nu tin cu steaua maine :no:
parintii nu au ce cauta pe forumuri, poate doar parintii stelei: secera si ciocanul :rosu: :no:

the lion king
8th August 2006, 19:44
asae, bravo,ai dreptate imperator,astia nu-s romani,comunistii astia,la Bug cu ei,mah.

Zax
8th August 2006, 19:49
de ce, ca nu sunt "patriot" si nu tin cu steaua maine :no:
parintii nu au ce cauta pe forumuri, poate doar parintii stelei: secera si ciocanul :rosu: :no:

e foarte bine ca nu tii cu Steaua si chiar ma bucur, nu vreau sa se bucure altcineva decat suporterii stelisti daca eventual ne-am califica...dar sa nu uiti ca antrenor la Uta e comunistu de Laca si al doilea golgeter dupa Mara e tot unu comunist pe nume Simion... ce-ati face voi fara comunisti ;)

the lion king
8th August 2006, 19:53
steaua in maretia ei e comunista,nenica,aia nu-s la steaua acuma...poate daca se reintorc acolo(n-or fi prosti) se vor numi iar comunisti.

Imperator
8th August 2006, 19:55
normal ca n-ai inteles nimic.
nu poti mai mult.

crissis
8th August 2006, 19:56
Steaua se va califica si aceasta calificare e a fotbalului romanesc.

the lion king
8th August 2006, 19:57
tu ce ai de castigat de pe urma asta?iesi in srada,sunt sigur...

dardar_3
8th August 2006, 20:01
ros-albastra, da' se subintelegea

haide Standard!

Ma uit si ma minunez... Daca tii cu Standard esti "adevarat" suporter...
Cand o sa ajunga si UTA sus, atunci jos palaria, pana atunci insa mai aveti multi saci de malai de mancat...

Zax
8th August 2006, 20:02
normal ca n-ai inteles nimic.
nu poti mai mult.

asa...da-o in diverse daca nu te duce capu sa dai o replica...

the lion king
8th August 2006, 20:03
unde era steaua cand uta era pe val?

dardar_3
8th August 2006, 20:06
tu ce ai de castigat de pe urma asta?iesi in srada,sunt sigur...

Ha ha ha... Nu mai ... Hai sa iesim in strada ca a batut Middle...
Ma lasi mai...Nicaieri pe lumea asta nu se intampla asa...
Si sa ne mai scutiti cu nenea Borcica ca incepe sa miroasa...

crissis
8th August 2006, 20:09
Sa fi fost in tara ieseam dar din pacate locuiesc in afara tarii.
Pentru fotbalul romanesc e un cistig de imagine, pentru mine personal e doar mindria de a fi roman

the lion king
8th August 2006, 20:11
ce treaba am eu cu borcica,vedea-i-as in B!!!!!

the lion king
8th August 2006, 20:12
si ce faci acolo?culegi laude sau...

dardar_3
8th August 2006, 20:18
ce treaba am eu cu borcica,vedea-i-as in B!!!!!

Acum am vazut ca voua va place graterulul cu Mititelu... apropo... cam distractiv a fost prin B nu?....
Sper ca v-a placut sa va uitai la televizor cum Steaua scria istorie.... insa am uitat ca la orele alea voi erati la chefuri...
Si daca scapati anu asta de retrogradare sa ziceti saru-mana...
Si la meciul cu Middle... cred ca bauserati o bere in plus nu de ati iesit in strada... E ... halal suporteri sunteti si voi:rosu: :rosu: :rosu: :jerk: :jerk: :jerk:
Mai bine v-ati vedea de caterinca voastra de echipa inainte sa comentati meciul Stelei cu Standard Liege...

Imperator
8th August 2006, 20:23
asa...da-o in diverse daca nu te duce capu sa dai o replica...
jucatorii nu aveau de ales, ei nu au nici o vina

hai Standard!

the lion king
8th August 2006, 20:23
pacat ca tii cu milan ca si mine de asemenea,te respect pt asta dar nu si pt ca esti stelist si esti departe de adevar.te salut.

dardar_3
8th August 2006, 20:26
Hai ca mai vii de-acasa acuma...:D...
Insa frate... desi am rude prin Oltenia... sunt scarbit de asa zisi suporteri ai Craiovei... Hai ca nu vreau sa ma cert cu tine ca oricum ... pregatitiva tuiculitele sa beti de suparare cum va juca Steaua in Champions League...
Si poate poate.. reusiti si voi un punct doua cu Argesul...

Vand vise
8th August 2006, 20:48
95% din lot e total schimbat.
V-a ramas treaba cu C-ul in scafarlie dar degeaba. Treaba e ca nu stii lotul nostru, si de aia te inteleg. :ok:



Ogararu, Radoi, Iacob. Axul central de anul trecut nu v-a juca la Arad. Si ca fapt divers vezi ca noi nu suntem Craiova (nu vreau sa se supere oltenii pe mine dar au adus putini jucatori de valoare iar numai cu ce ai promovat nu rezisti in prima liga).
pt voi nu joaca vedeta echipei...Simion... :D

iuliandronca
8th August 2006, 20:54
/hello UTA a cumparat toate rebuturile , refuzatii si expiratii din Liga I pentru a face performanta ,pina la sfirsitul ligii UTA va fi ciuca batailor alaturi de Vaslui si Urziceni.:jerk: :evil: :evil: :evil:

1. Habar nu ai de fotbal.
2. Probabil pentru tine si Lacatus e un rebut.
3. Sigur nu prinzi Telesportul si nici macar nu citesti presa sportiva ca altfel nu ai scoate astfel de aberatii din tine.

Ammadeus
8th August 2006, 20:54
allez standard, lupta uta, saptamana asta vreau sa vad steaua cu maximum 1 pct agonisit, 0 ar fi super!

iuliandronca
8th August 2006, 21:00
/hello UTA a cumparat toate rebuturile , refuzatii si expiratii din Liga I pentru a face performanta ,pina la sfirsitul ligii UTA va fi ciuca batailor alaturi de Vaslui si Urziceni.:jerk: :evil: :evil: :evil:

1. Habar nu ai de fotbal.
2. Probabil pentru tine si Lacatus e un rebut.
3. Sigur nu prinzi Telesportul si nici macar nu citesti presa sportiva ca altfel nu ai scoate astfel de aberatii din tine.

crissis
8th August 2006, 21:02
Crezi ca daca te repeti esti mai convigator sau ma sperii si imi schimb parerea

Elphax
8th August 2006, 21:07
pe cat pariu ca uta scoate minim 4 puncte cu iasiu' sezonul asta? :D

crissis
8th August 2006, 21:11
pe cat pariu ca uta scoate minim 4 puncte cu iasiu' sezonul asta? :D

/hello La iasi cistigam lejer cu 3-0 iar la arad cistigam cu 2-1.UTA-Steaua 0-3:yeah:

Marcus99Narci
8th August 2006, 23:49
de unde ai scos rezultatele astea, Crissis ? Ai vazut meciurile deja ? Sau vorbesti de amicalele lui Poli? BateUTA

STEAUA-MANIA
9th August 2006, 00:04
de ce, ca nu sunt "patriot" si nu tin cu steaua maine :no:
parintii nu au ce cauta pe forumuri, poate doar parintii stelei: secera si ciocanul :rosu: :no:

Spuse "inteleptul" care trebuia sa incurajeze pe UTA in meciul cu aiud...in schimb s-a "trezit" ca tre sa faca pe smecherul inaintea unui meci cu campioana romaniei,semifinalista cupa uefa 2005-06..Imperator,vezi-ti de lungul nasului...la fel ca timisoara,fara "sprijinul" altora,zaceati mult si bine in mizeria ligilor inferioare...vezi u cluj.

crissis
9th August 2006, 00:59
de unde ai scos rezultatele astea, Crissis ? Ai vazut meciurile deja ? Sau vorbesti de amicalele lui Poli? BateUTA

ma voi inca nu realizati in ce liga jucati si dupa un an de ratacire in liga I veti ajunge acolo de unde ati venit. UTA- Steaua 0-3. HAI in LIGA II UTA :yeah: :evil: :evil: :evil:

iuliandronca
9th August 2006, 01:08
Crezi ca daca te repeti esti mai convigator sau ma sperii si imi schimb parerea

Aberatia ta nu se poate numi parere.

crissis
9th August 2006, 01:21
Aberatia ta nu se poate numi parere.

Tu si in general toti suporterii lui UTA uitati ca Lacatus e stelist 100%
si orice face sau spune acum despre meci e curata vrajeala. Steaua pentru Lacatus e viata lui.Singura si marea lui ambitie e sa antreneze Steaua
UTA -Steaua 0-3 si Lacatus e multumit ca echipa lui de suflet a cistigat

ottysh0r
9th August 2006, 01:28
UTA stiu k poti....atat am de zis ;) UTA in momentu de faza e o echipa pe val cu niste jucatori tinerei care cred k pot k etapa asta sa dea ce au mai bun din ei sa faca o figura frumoasa cu Steaua (macar un egal) :P

cap
9th August 2006, 02:20
lacatus face treaba buna deci un x

cap
9th August 2006, 02:21
x vreu sa fie si asa o sa fie

magica_steaua
9th August 2006, 02:43
meci usor pentru noi batem cu 3-0 si cred ca o sa fie blat asa ca nu mai sperati dinamovistilor e chiar clar daca batem e blat si va urma inca un titlu furat hahahahhaahaha

B0gdaaaN
9th August 2006, 02:52
Tu si in general toti suporterii lui UTA uitati ca Lacatus e stelist 100%
si orice face sau spune acum despre meci e curata vrajeala. Steaua pentru Lacatus e viata lui.Singura si marea lui ambitie e sa antreneze Steaua
UTA -Steaua 0-3 si Lacatus e multumit ca echipa lui de suflet a cistigat


nu e chiar asa cum visezi tu...imi aduc aminte vreo 2 meciuri....unul Steaua - Fc Brasov 0-1(gol Onofras) si inca unul Otelul - Steaua am uitat scorul dar a invins Otelul...la ambele era antrenor llacatus si nu s`a dat la o parte

iuliandronca
9th August 2006, 02:57
nu e chiar asa cum visezi tu...imi aduc aminte vreo 2 meciuri....unul Steaua - Fc Brasov 0-1(gol Onofras) si inca unul Otelul - Steaua am uitat scorul dar a invins Otelul...la ambele era antrenor llacatus si nu s`a dat la o parte

Oriunde merge Lacatus pune suflet si e serios. El a reusit sa coaguleze echipa intr-un timp asa de scurt motivandu-i spre rezultate. Dupa primele 2 etape a reusit. Cred ca va continua la fel.
Cat despre Poli Iasi nu uita-ti mai fratilor ca il aveti antrenor pe Ionut Popa care e aradean si tine cu UTA trup si suflet. Si e un antrenor bun. Putin respect fata de Arad nu ar strica.

Ammadeus
9th August 2006, 06:16
...asta e meci de 1 solist, cine cunoaste nu e influentzat de propaganda pro-cioban din gsp sau alte ziare centrale; lacatus cunoaste prea bine situatzia ca sa nu obtzina cele 3 puncte, 1 sau chiar 2 goluri diferentza!

Benny
9th August 2006, 08:59
pai, Duckadam spera sa fie egal: 1-1

Imperator
9th August 2006, 10:55
Spuse "inteleptul" care trebuia sa incurajeze pe UTA in meciul cu aiud...in schimb s-a "trezit" ca tre sa faca pe smecherul inaintea unui meci cu campioana romaniei,semifinalista cupa uefa 2005-06..Imperator,vezi-ti de lungul nasului...la fel ca timisoara,fara "sprijinul" altora,zaceati mult si bine in mizeria ligilor inferioare...vezi u cluj.

si as fi incurajat-o cu oricine ar fi jucat si in orice divizie ajungea, fii linistit.
nu sunt genul de suporter care tine cu o echipa doar ca are performante in prezent!
tu nu esti in masura sa judeci echipa UTA! nu are rost sa ma repet, spun doar atat: parintii vostri au fost secera si ciocanul!:no:

hai standard, ca doar esti imbracat in alb-rosu!

arad80
9th August 2006, 12:43
pt stelisti:nu uitati,2 aradeni v-au facut sa castigati cupa campionilor:duckadam si jenei!deci...un pic de respect!

bada_otelul
9th August 2006, 12:57
Tu si in general toti suporterii lui UTA uitati ca Lacatus e stelist 100%
si orice face sau spune acum despre meci e curata vrajeala. Steaua pentru Lacatus e viata lui.Singura si marea lui ambitie e sa antreneze Steaua
UTA -Steaua 0-3 si Lacatus e multumit ca echipa lui de suflet a cistigat

gresesti,in 2002 lacatus era antrenor la otelul si ghici pe cine steaua a batut in retur cand otelul nu avea nicio grija,de strigau marii fani stelisti,cei mai tari din tara:"piti piti piti lasa-neeeeeeeeeeee"

Jerry20cm
9th August 2006, 13:03
Lacatus inainte de toate are onoare, asa ca lasa-ti faza cu datu'l meciului Stelei ca nu se va intampla asa.

tutye
9th August 2006, 13:15
Oricum cum am zice,..E greu sa bati STEAUA acuma.... Ar fi bun pt noi si un egal. 1-1 . Si aia care zic, ca UTA vine din Liga III ,,, actuala echipa si conducere nu are absolut nici o legatura cu vechea,,,doar masorul si 4 jucatori au ramas in lot,,insa rezerve. BANII au venit acum in vara, deci scutitzine cu liga a III ...ca UTA nu a jucat un minut in liga III din 1945.


si nici Istoria......cum bine ai zis nu are nici o legatura cu vechea echipa..... :ok:

Hard
9th August 2006, 14:31
uta este o echipa buna ,joaca frumos,are cel putin 2 jucatori de clasa ...e posibil sa scoata un egal tinand cont ca Steaua are de jucat un meci in CL dupa cateva zile

B0gdaaaN
9th August 2006, 15:25
gresesti,in 2002 lacatus era antrenor la otelul si ghici pe cine steaua a batut in retur cand otelul nu avea nicio grija,de strigau marii fani stelisti,cei mai tari din tara:"piti piti piti lasa-neeeeeeeeeeee"


piti piti piti lasa-ne parca a fost "shlagar"in ghencea vreo 2-3 sezoane:))

Benny
9th August 2006, 16:05
si nici Istoria......cum bine ai zis nu are nici o legatura cu vechea echipa...

Ca bine zici. De fapt se potriveste mai multor echipe de Divizia (pardon Liga) 1. Trebuie doar sa compari denumirea oficiala a cluburilor respectiv numele jucatorilor si - cum bine spunea aici cineva - a masorilor. E drept, ca au fost cesionate culorile, emblema si istoria, dar aici se opresc punctele comune intre actualele cluburi/echipe si vechile cluburi/echipe care purtau nume asemenator. De exemplu nu au fost cesionate si datoriile. Alea au ramas la vechiile cluburi, semn clar ca aceastea mai exista.

dardar_3
9th August 2006, 16:11
piti piti piti lasa-ne parca a fost "shlagar"in ghencea vreo 2-3 sezoane:))

A fost un slagar in schimb acum noul slagar este:
"Europa Steaua...":drak: :drak: :drak:

micutzu
9th August 2006, 16:12
In legatura cu datoriile, conducatorii de azi le-au platit integral (deci si pe cele vechi). UTA nu mai apare cu nici o datorie, nici la Ministerul de Finante si nici la FRF sau LPF.

Tinand cont de indisponibilitatile Stelei si, zic eu, frica de a nu isi face alte victime eu cred ca Steaua nu va forta la Arad. Dorinta de afirmare a jucatorilor nostrii va furniza o surpriza frumoasa suporterilor aradeni.

P.S. Simion nu are clauza la imprumut deci are drept de joc cu Steaua. Asta pentru cei care erau curiosi.

Blaugrana_shark
9th August 2006, 16:28
in meciu asta vom vedea adevarata valoare a lu UTA...........totusi cred ca nu au suficienta experienta in A

Blaugrana_shark
9th August 2006, 16:32
si in plus nu cred ca il lasa sufletul pe Laca sa isi invinga marea iubire.....el traieste doar pentru steaua

pinki
9th August 2006, 17:00
hehe, e chiar funny laca atunci cand vine vorba de steaua, eu una il apreciez ca desi isi vede si el interesul totusi inima lui e mereu cu steaua. :yeah:

gheorghe
9th August 2006, 18:23
Cred ca UTA are o sansa enorma de a bate pe steaua. Bioritmul echipei, dorinta de a reveni in prim plan a unor jucatori, un antrenor determinat, toate acestea pot aduce cele trei puncte in Arad:rolleyes: Sper sa bata UTA, cu toate ca sunt polist, sigur, mai apoi sa-i batem noi, of course!:happy

redneck
9th August 2006, 18:51
castiga steaua...0-4

stelisti super-optimisti...sper sa aveti parte de o mare surpriza !!!

tutye
9th August 2006, 18:58
hehe, e chiar funny laca atunci cand vine vorba de steaua, eu una il apreciez ca desi isi vede si el interesul totusi inima lui e mereu cu steaua. :yeah:
ha ha ha..tu chiar ca esti un specimen...am vazut multi la viata mea..unul tine cu barca, altul cu real...dar unu care sa tina cu amandoua nu am vazut...de ce nu tii si cu steaua cum ai scris si cu dinamo in acelasi timp......


Ps:campioana lumii e Italia :headbang:

the lion king
9th August 2006, 19:04
mai stiu eu unul de tine si cu craiova si cu dinamo,nu-i mai retin numele dar m-am luat de el.ce-or gandi astia?

Elphax
9th August 2006, 19:18
mai gheorghe!
BIORITM?
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

gheorghe
9th August 2006, 19:24
mai gheorghe!
BIORITM?
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

e, ziceam si eu asa, ca sa ii incurajez:D

pinki
9th August 2006, 19:37
ha ha ha..tu chiar ca esti un specimen...am vazut multi la viata mea..unul tine cu barca, altul cu real...dar unu care sa tina cu amandoua nu am vazut...de ce nu tii si cu steaua cum ai scris si cu dinamo in acelasi timp......


Ps:campioana lumii e Italia :headbang:

aoleo, aceeasi discutie, over and over again... frate, e o tara libera, fiecare face ce vrea. si nu te lua de mine, da? atata timp cat eu nu te-am provocat. :no:

the lion king
9th August 2006, 19:38
esti simpatic,mah,stai linistit cu catalanii si madridistii tai...

pinki
9th August 2006, 19:50
am mai explicat care-i faza si de ce figureaza si realul si barca la echipele mele preferate. mi-e lene sa tot explic de fiecare data. si hai sa oprim offtopicul.

the lion king
9th August 2006, 19:58
e treaba ta,mai comentam si noi asa,din cand in cand...nu te supara pe noi.

delaparis
9th August 2006, 19:59
Dar eu pot sa ma supar ... :D

the lion king
9th August 2006, 20:03
tu esti departe....n-ai cum sa te superi....

delaparis
9th August 2006, 20:13
Sunt mai aproape decit crezi tu :D

the lion king
9th August 2006, 20:32
Iubeste-l pe aproapele tau ca pe tine insuti!!!!!!!!

delaparis
9th August 2006, 20:37
:D :D :D
Cred ca ai dreptate ... de fapt sunt departe :happy

the lion king
9th August 2006, 20:39
spiritual sa iubesti....raule:ok:

dorian27
10th August 2006, 10:40
Vad ca discutia de la acest meci o ia pe aratura rau de tot..asa ca rog moderatorii sa fac un pic de curatenie!!!!!
In ceea ce priveste subiectul principal al acestui topic, meciul in sine.....ei bine,dupa prestatia Stelei din meciul de aseara(se simte lipsa unor oameni de baza din primul 11) , la care se aduaga ambitia gazdelor......un egal pare cel mai posibil rezultat.

philo
10th August 2006, 11:57
Dacă nu-ţi întunecă raţiunea dragostea pentru UTA, Dinamo sau Rapid, ori dacă nu ai picat acu 5 minute din Lună - n-ai cum să nu bagi de seamă că Steaua e mare favorită, chiar şi cu rezervele... Probabil 2 sau 3 - 0 pentru Steaua... UTA va afla că o echipă se construieşte în mai mult de 5 minute şi 20 de transferuri - doar dacă n-o face Lăcătuş vreo vrajă cu mătuş-sa Omida...

dede
10th August 2006, 13:25
Vad ca discutia de la acest meci o ia pe aratura rau de tot..asa ca rog moderatorii sa fac un pic de curatenie!!!!!
In ceea ce priveste subiectul principal al acestui topic, meciul in sine.....ei bine,dupa prestatia Stelei din meciul de aseara(se simte lipsa unor oameni de baza din primul 11) , la care se aduaga ambitia gazdelor......un egal pare cel mai posibil rezultat.
nici un meci nu seamana cu altul...probabil, daca Steaua castiga ieri, la meciul cu uta ar fi fost prea increzuti...dar asa sunt cu picioarele pe pamant si nu se cred invingatori inca de la inceputul meciului

0-2

micutzu
10th August 2006, 15:01
Nu cred ca va castiga Steaua la Arad mai ales cu Carlos in poarta. Daca va fi el sigur luati gol. Eu zic 2-1 pentru noi.

the lion king
10th August 2006, 15:58
e bun si egal,micutzule....ar fi fain o victorie sa-i dati peste nas lui becali ca tare ingamfat om mai e.de-aia n-are priza la olteni,infumuratu ala.

NY_giants05
10th August 2006, 16:19
ar fi fain o victorie sa-i dati peste nas lui becali ca tare ingamfat om mai e.de-aia n-are priza la olteni,infumuratu ala.

atunci nici mititelu nu are priza la olteni. mititelu e un becali mai mic. nu'i mai tacea gura cand a promovat craiova..se vedea in CL

atdi
10th August 2006, 16:39
atunci nici mititelu nu are priza la olteni. mititelu e un becali mai mic. nu'i mai tacea gura cand a promovat craiova..se vedea in CL

Aici ai dreptate. Clar Mititelu e un Becali mai mic. Eu unul nu-l plac nici pe Mititelu, nici pe Becali.

crissis
10th August 2006, 16:45
UTA -Steaua 0-3. Va rupe Steaua .
Succes Lacatus pe mai departe.

atdi
10th August 2006, 16:48
Si daca castiga UTA? Eu personal cred ca UTA sanse cel putin la un egal, datorita oboselii celor de la steaua si mai ales datorita faptului ca jucatorii de la steaua se vor gandii mai mult la returul cu standard.

six
10th August 2006, 19:05
...ar fi fain o victorie sa-i dati peste nas lui becali ca tare ingamfat om mai e.de-aia n-are priza la olteni,infumuratu ala.:) FORZA UTA...;) ;) ;)

Marcus99Narci
11th August 2006, 01:07
Forza UTA duminica cu Steaua. Eu zic ca bate UTA deoarece Steaua vine dupa un lung sir de meciuri bune... si mai trebuie sa si piarda. In plus, e traditie sa batem Steaua la Arad.... asa k 2-1 bate UTA shi ramanem sus in clasament... asta k sa ramana moldovenii frustrati .... adios looserilor

maximus3ad
11th August 2006, 06:54
Hai UTA bate Steaua si arata la gigi ce transferuri bomba a facut anul asta pt. CL - Steaua are echipa de UEFA nu de CL

Ammadeus
11th August 2006, 07:10
Hai UTA bate Steaua si arata la gigi ce transferuri bomba a facut anul asta pt. CL - Steaua are echipa de UEFA nu de CL

mi se pare corecta afirmatia, cu mentziunea ca becalizatzii au echipa de maximum toamna europeana in muefa! in retur va fi 1-2 si pana atunci uta bate 1-0 sau 2-1. saptamana asta oile infanteriste fac 1 punct si se pare ca e cel de la liege...mare ghinion pe belgieni sa faca egal!

SORENSEN
11th August 2006, 14:26
Cata precizie...da sigur nu va fi un meci usor...dar cred ca vom castiga la un gol diferenta...:)

cimitiru branesti
11th August 2006, 14:30
mi se pare corecta afirmatia, cu mentziunea ca becalizatzii au echipa de maximum toamna europeana in muefa! in retur va fi 1-2 si pana atunci uta bate 1-0 sau 2-1. saptamana asta oile infanteriste fac 1 punct si se pare ca e cel de la liege...mare ghinion pe belgieni sa faca egal!

N-am mai citit demult ziarele...dar din mesajul tau realizez ca psihiatrii sint in greva :)

cimitiru branesti
11th August 2006, 14:33
:) FORZA UTA...;) ;) ;)

Voi nu erati rivalii UTA? sau stai, scuza-ma, am uitat ca adevarata Poli era dusmana UTA, nu Fulgerul Bragadiru mutata la Timisoara pt a mai calma frustrarile unora ca tine :D

Benny
11th August 2006, 15:17
Bine ai revenit pe forum. Vrei sa ne batem in off topicuri?

albrosu69
11th August 2006, 16:10
UTA - steaua 3-1. stelistii vin la Arad siguri de victorie, dar va fi un mare dar...

Hard
11th August 2006, 17:56
experienta isi va spune cuvantul,uta este o echipa buna insa nu de calibrul Stelei.victorie pe sfarsit de meci pt Steaua

LazioRoma
11th August 2006, 18:04
Va Calca Steaua

Western
11th August 2006, 18:23
Daca joaca virgula Carlos, bate UTA.

six
11th August 2006, 19:16
Voi nu erati rivalii UTA? :) ba da dar tin si cu draqu cand joaca cu "carmen".....ok!!?? :D :evil: :drak:

Seldon
11th August 2006, 19:50
Momentul adevarului pentru UTA, acum vom afla daca jocul din etapa trecuta a fost un foc de paie sau UTA e pe cale de a redeveni o mare echipa. Cred ca vor castiga stelistii, dar nu mizez pe un scor mare.

Judecatoru
11th August 2006, 21:56
Ba da plini de tupeu mai sunteti (aradenii) au trecut doar doua meciuri deja sunteti campioni.Doar prin simplu motiv ca ati promovat cum ati promovat ar trebui sa mai lasati curajul asta si sa fiti mai realisti.Bate Steaua detasat

Sergio_D
11th August 2006, 22:44
Meci greu pentru Steaua, pentru că lipsesc jucători precum Iacob, Rădoi... Iar dacă va juca tot Carlos... :ciocan:
Aradul e pe cai mari pentru că a bătut pe Vaslui......
Cu toate acestea, cred că va câştiga Steaua. Diferenţa de valoare îşi va spune cuvântul.

Sharkie
12th August 2006, 02:40
castiga uta cu 3-0

adymax
12th August 2006, 08:15
Bate UTA cu 2-1 goluri Simion si Apostu


Ba da plini de tupeu mai sunteti (aradenii) au trecut doar doua meciuri deja sunteti campioni.Doar prin simplu motiv ca ati promovat cum ati promovat ar trebui sa mai lasati curajul asta si sa fiti mai realisti.Bate Steaua detasat


Lasa-ne cu JUDECATILE si vezi-ti de treburile tale.

Ammadeus
12th August 2006, 11:11
2 jucatori de la sb imprumutatzin gratis?! imi pute a blat discret, 0-1; lacatush nu e asa viteaz precum il cred majoritatea, se pare ca a fost obraznic doar pe teren, stie sa fie sluga la stapan, jalnic! daca penibilii din miticia bat, e blat toata ziua, sb e o echipa umflata de presa, se va vedea dupa returul de 1-3 cu standard liege

2 jucatori de la s.b. imprumutatzi gratis?!:mda: imi pute a blat discret, 0-1; lacatush nu e asa viteaz precum il cred majoritatea, se pare ca a fost obraznic doar pe teren, stie sa fie sluga la stapan, jalnic! daca penibilii din miticia bat, e blat:jerk: toata ziua, s.b. e o echipa umflata de presa, se va vedea dupa returul de 1-3 cu standard liege

funny_eduard
12th August 2006, 11:13
Hua Utaaaa....Lupta Steaua......Cum ai vrea sa piarda steaua un meci cu o echipa din laga a lll a???:ciocan:

milanezu
12th August 2006, 11:14
bate steaua cu 5-0.
end of story.

grande
12th August 2006, 11:24
victorie clara a stelei !

cristian75poli
12th August 2006, 12:21
Atata timp cat lacatus va antrena in Romania va fi sclavul stelei..asa ca...

"POLI" - CAMPIONII!!!

delaparis
12th August 2006, 12:39
bate steaua cu 5-0.
end of story.

Nu bate.
end of joke.:D

malexoid
12th August 2006, 13:16
Meci greu pentru Steaua, pentru că lipsesc jucători precum Iacob, Rădoi... Iar dacă va juca tot Carlos... :ciocan:
Aradul e pe cai mari pentru că a bătut pe Vaslui......
Cu toate acestea, cred că va câştiga Steaua. Diferenţa de valoare îşi va spune cuvântul.

aradul nu e pe nici un 'cal mare', dar daca totusi s-au imbatat cu victoria de la focsani, e grav!!!
speram ca lacatush are modalitatzi specifice (si motivatzie) sa le scoata aburii din cap, si va trimite in teren o echipa care stie exact ce are de facut si pe cine are in fatza!
pronostic: X (1:1)

raja_bell
12th August 2006, 13:21
uta si poli sunt prin divizia c. restul e ipocrizie! nu inteleg de ce le place unora sa-si fure singuri caciula.
steaua este favorita in meciul de la arad. de fapt steaua este favorita in fiecare din cele 34 de meciuri din campionat, dar asta nu inseamna automat puncte.
mizez totusi pe un 2-0 pt steaua!

milanezu
12th August 2006, 13:33
Nu bate.
end of joke.:D

delaparis esti anti-steaua?
ai ceva cu steaua?
asa se vede.

delaparis
12th August 2006, 14:47
Unde se vede asta ?:o:

Asta-i pronosticul meu si atit ...

Nu am voie ? :D

redneck
12th August 2006, 14:51
Cit timp o fi Aradul in Vest (totdeauna;) ), miticii n-au ce cauta cu figuri la UTA.
Steaua ciocu' mic, in Vest UTA rules !

Sergio_D
12th August 2006, 15:24
Eu ştiam că la ora actuală, în Vest, cea mai bună echipă este Poli Timişoara :D

Nu prea văd pe UTA să bată pe Steaua... :rolleyes:

magica_steaua
12th August 2006, 15:26
de unde ati aparut ma astia cu UTA???anul trecut cand ati picat in C erati 50 pe stadion,oricum cred ca stiti ca o sustineti pe liberty salonta nu???
3-0 pt. steaua,la ce echipa are uta nu se salveaza de la retrogradare

alexq1
12th August 2006, 15:26
au avut si astia un inceput buni de campionat si gata acuma inseamna ac bate pe oricine hai sa fim serios ii bate steaua la 2 goluri diferenta

TaciAcolo
12th August 2006, 15:30
meci de x2 se multumesc si cu un egal ..da nu prea cred ...bate steaua

Marcus99Narci
12th August 2006, 15:47
Dragilor forumisti, aveti rabdare cu noua UTA, pentru ca obiectivul principal este evitarea retrogradarii, pentru sezonul in curs... Asa ca, noi vrem sa facem cat mai multe puncte posibile. Nu ne-a vazut nimeni invingatori nici cu Farul nici cu Vasluiul... (ziceati de UTA, echipa de Liga 3,etc etc) Uite ca dupa 2 meciuri in dreptul infrangerilor scrie 0 ??? Mai ziceti ceva acum?
Daca si dupa et.3 tot 0 va scrie in dreptul infrangerilor atunci santem beton!!!
Obiectiv principal duminica.... SA NU PIERDEM .... FORZA UTA

Marcus99Narci
12th August 2006, 15:55
PT. Magica STeaua....

AM aparut in 1945, in divizia A.... si am jucat vreo 15 ani de zile prin divizia B, pentru ca am avut curajul sa batem Steaua shi Dinamo la ARad. De aceea nu ai mai auzit de noi..... dar d 2-0,de la Arad, din 2002-2003 iti mai aduci aminte ???
Nu avem cum sa sustinem pe Liberty Salonta, stii asta. Sau daca tu nu ai aflat inca.... intreaba-l pe Lacatus unde antreneaza, sa vezi poate te nedumeresti atunci!!!
Apropo, stii cumva ce echipa avem ??? Sau tu vorbeai de echipa de popice, UTA ???Mai avem club de tenis shi tir sportiv... cu acelasi nume. Daca nu stii de cine vorbesti... mai bine nu zii nimic.

Ulio singuraticu
12th August 2006, 18:16
/hello :yeah: /hello HAI UTA!!! SA II ZDROBIM!!!/hello :yeah: /hello

Valerianus
12th August 2006, 18:26
parca vad un 1-2 chinuit si ceva circ de la alde MM...

BAK
12th August 2006, 18:34
PT. Magica STeaua....

..... dar d 2-0,de la Arad, din 2002-2003 iti mai aduci aminte ???.
cum sa isi aduca aminte, ca doara el tinea cu o alta echipa pe atunci....numai dupa ce steaua a inceput sa miste iar prin europa, in ultimii 2 ani au aparut fanii"adevarati", aia care nu ai nici o idee despre chestii de genul istorie si traditie.....daca il intrebi cum s-a format steaua si cum a supravietuit in primii ani de la formare nu iti va spune secera si ciocanul....... tancul si pusca...:rosu:

STEAUA-MANIA
12th August 2006, 18:41
bak:dar suferi rau...spune-ne tu,cum a supravietuit u cluj in prima liga...cum erau luati jucatorii la u cluj,cum erau "acceptati" la babes numai pt ca jucau pt U..frustrarea ta n-are margini..e normal,tinand cont ca de 10 ani jucati la matineu:D
ps nu-mi spune mie de suporterii STELEI,am fost la meciul u cluj vs STEAUA ,u cluj a castigat 1 -0,au fost 18.000 de spectatori,multi copilasi care se "declarau" fani u Cluj da care au venit pe bomba de stadion(ion moina) pt ca a venit STEAUA!In rest,la meciurile lui u Cluj,bate vantu prin tribune..1.000-1500 de spectatori vin la meciurile lui u..asa ca,ciocu mic.

BAK
12th August 2006, 18:43
da mah...noi ii luam cu japca pe jucatori...tare multi jucatori au fost furati de U Cluj.... hagi, popescu,petrescu......pe toti i-am luat.......esti penibil omule..... daca ajungi sa vrezi ca toti fura ca voi te inseli....vezi-ti de baia mare ca v-am dat-o scurt si la obiect....hai in C cu voi..
hai mai....spune-ne cum s-a format steaua.........

apparte
12th August 2006, 18:58
Bak,esti prost rau(si n-o lua ca jignire)! Petrescu e 100% stelist(adica crescut de la grupele de copii la Steaua)!Si cu asta m-am lamurit si de "cunostintele" tale fotbalistice!

STEAUA-MANIA
12th August 2006, 19:01
petrescu?esti de o prostie fara margini...petrescu e "produs" STEAUA Bucuresti!hahaha Ca sa iti mai demonstrez ca esti || cu acest frumos sport:fotbal. Gica Popescu a jucat numai 1 an la STEAUA!Baciul a cerut clubului sa-l lase sa se intoarca la craiova,ceea ce s-a si intamplat,daca valentin ceausescu era asa de al dracului,pur si simplu nu-l lasa sa plece,il "lega" de scaun!In ceea ce priveste HAGI...a avut o propunere de la STEAUA,cine isi permite sa refuze o propunere de transfer la STEAUA?Foarte putini...bine,sunt sigur ca,daca cei de la Microsoft ti-ar face o oferta de 3 milioane de $ /an,tu,"mare caracter" ai refuza-o...fugi de aici!Ipocritule..
S-a format ca si orice alta echipa,pt ca anumite persoane au vrut sa fondeze un club de fotbal.
Acu o dai in diverse...n-ai nici o treaba cu fotbalul:)Ti-ai pus singur piedica:)))

BAK
12th August 2006, 19:07
poate ca nu is curios pe cine a produs steaua.......extraordinar....mare greseala..... hai lasati-ma amandoi.....nici unul nu e din bucuresti si amandoi sunt mari suporteri...... ziceti mai cate echipe ati desfiintat ca sa jucati in A..... ziceti mai cum v-au pus rusii cu T-35-urile ........."anumite persoane" mania, vrei sa spui niste comunisti jegosi......

crissis
12th August 2006, 19:38
Nu va mai certati oricum cistiga Steaua . UTA -Steaua 0-3 .

BAK
12th August 2006, 19:49
ai dreptate....insa nu e vorba neaparat de cine castiga......se pare ca unora le place sa se lege de cum a promovat UTA insa isi uita propriul trecut.......

afonlafotbal
12th August 2006, 22:38
Eu prefer invers ... :D :P

:o: pervers mic ce esti:P :shock:

Marcus99Narci
12th August 2006, 23:40
Crissis vezi ca a-ti luat-o in cotroceni, si vezi ce zice Ionut Popa la conferinta de Presa(pe gsp.ro) legat de starurile de la voi din echipa???
Mai poti dormi noaptea...???

FORZA UTA: in 2006 suplinimi absenta Sportului Studentesc din LIga 1, adica v-om fi revelatia acestui campionat (cu MAESTRUL LACATUS)

vlad1607
12th August 2006, 23:48
meci egal multumim de participare :D

Ammadeus
13th August 2006, 04:31
...sa vedem daca lacatush se pricepe la antrenorat sau e doar o petarda...rezultat imprevizibil de cand am aflat ca 2 jucatori de la echipa de trista amintire au fost IMPRUMUTATZI GRATIS la uta?! sper ca lacatush sa nu se coboare pana acolo si sa cedeze 3 puncte la adversari...steaua nu are cum sa invinga la arad, nu au valoarea necesara in momentul de fatza, cel mult pot scoate egal, bineintzeles, daca se joaca cinstit! hai uta!

micutzu
13th August 2006, 09:08
de unde ati aparut ma astia cu UTA???anul trecut cand ati picat in C erati 50 pe stadion,oricum cred ca stiti ca o sustineti pe liberty salonta nu???
3-0 pt. steaua,la ce echipa are uta nu se salveaza de la retrogradare

Pai daca e asa tu stii pe cine sustii? Mai lasa-ma cu Liberty ca aia is in C, uita-te pe site-ul FRF. Asta e, ce sa-i faci daca la unii e greu sa gandeasca si vb doar ca sa-si auda glasul.

Ammadeus
13th August 2006, 09:35
chestia ca uta a luat locul lui liberty este identica cu tranzactiile ilegale de terenuri ale lui gheorghe becali cu MAPN, organizatzie a statului roman: g.b. a mituit 10 generali din MAPN care si-au pus semnatura pe schimbul de terenuri, total neavantajos pentru MAPN si implicit statul roman, deci institutzia menita sa administreze societatea romaneasca, adica eu, tu , suporterii de la steaua, etc; gheorghe becali, zis gigi, a dat o teapa poporului roman tradat de vreo 10 generali; diferenta majora cu cazul uta este ca schimbul de locuri a avut loc intre 2 cluburi private si a implicat o suma de bani data de uta catre liberty si care a fost impozitata de statul roman, deci, eu tu , suporterii uta, liberty si steaua, printre multzi altzii, am avut de castigat; tranzactzia lui uta e cinstita pe cand a lui gheorghe b. nu este! hai uta!, 2-0 si pe urma allez le standard!

Marcus99Narci
13th August 2006, 09:36
De la adversare precum Unirea Sannicolau Mare, Industria Sarmei Campia Turzii sau Minerul Lupeni, cea mai galonata formatie din Provincie a trecut dintr-o data la un alt nivel. Felul cum a facut-o nu mai este demult un subiect de discutie, ci acum intreaga suflare „alb-rosie" se concentreaza asupra inalnirilor ce conteaza cu adevarat. UTA - Steaua este genul de confruntare pentru care merita sa-ti dai cativa ani din viata, iar in cazul unei victorii „alb-rosii" fanaticii ar mai sacrifica cativa ani in plus pe altarul clipelor delirante.

Maine, intalnirea este si mai atractiva din moment ce Marius Lacatus intoarce armele impotriva formatiei pentru care a respirat si inca respira. Dar, ca un profesionist desavarsit, antrenorul „textilist" se va transforma pentru 90 de minute in primul dusman al stelistilor. El nu are de luat o revansa asupra nimanui, isi face pur si simplu datoria. Va incerca sa anticipeze mutarile rivalului din Ghencea, iar acest lucru nu ar fi o asa mare problema, cat cea legata de posibilitatile jucatorilor sai, de felul cum vor intele ei sa respecte indicatiile „Fiarei".

La nivelul loturilor, ecuatia este simpla. La UTA, singura absenta importanta este cea a lui Codreanu, in timp ce stelistii nu au doi dintre cei mai buni oameni ai sai, Radoi si Iacob. Pornind de aici, incepe „duelul" tactic dintre Lacatus si Olaroiu, iar „mutarile" par a fi urmatoarele:

UTA: Tudor - Balan, Balint, Chirita, Anca - Hidisan, Oncica, Jankovic, Simion - Mara, Danalache.

Steaua: Cernea - Saban, Goian, Ghionea, Nesu - Nicolita, Paraschiv, Lovin, Bostina - N. Dica, Oprita.

Arbitru: Augustus Constantin (Ramnicu Valcea)

Asistenti: Aurel Onita (Constanta) si Octavian Sovre (Oradea),

Rezeva: Tiberiu Lajos (Timisoara)

Observatori FRF: Nicolae Grigorescu (Timisoara) si Sorin Satmari (Bucuresti).

redneck
13th August 2006, 09:37
mai lasati-ne cu miticismele voastre...mergeti in bucale daca vreti sa va dati mari.
In vest e o singura echipa adevarata : UTA !

adymax
13th August 2006, 09:48
Ai nostrii le vor scoate fotbalul din cap mieilor din Ghencea care se vor intoarce cuminti la cioban.Roataaaa brrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!


FORZA UTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:yeah:

Ulio singuraticu
13th August 2006, 10:01
Steaua obosita:happy , UTA fericita!/hello :ok:

Luis Garcia10
13th August 2006, 10:30
...sa vedem daca lacatush se pricepe la antrenorat sau e doar o petarda...rezultat imprevizibil de cand am aflat ca 2 jucatori de la echipa de trista amintire au fost IMPRUMUTATZI GRATIS la uta?! sper ca lacatush sa nu se coboare pana acolo si sa cedeze 3 puncte la adversari...steaua nu are cum sa invinga la arad, nu au valoarea necesara in momentul de fatza, cel mult pot scoate egal, bineintzeles, daca se joaca cinstit! hai uta!
Deci prevezi o victorie a Stelei si toate aceste ,,argumente " sunt pt ca dupa meci sa o justifici , nu? PENIBIL! :rosu: De ce ar da UTA puncte Stelei? Nici tu nu stii sa raspunzi la aceasta intrebare! :ciocan:

Marcus99Narci
13th August 2006, 10:44
FORZA UTA, 3-0 batem pe Steaua, fara numar..../hello /hello /hello /hello /hello

Ammadeus
13th August 2006, 10:48
la intrebare se raspunde cu intrebarea: de ce au fost imprumutatzi gratis? nu cred ca e asa de gratis precum se crede si atunci raspunsul ar fi ca au fost imprumutatzi contra celor 3 puncte de la arad; steaua in momentul de fatza e o echipa improvizata care nu are cum sa castige prin mijloace cinstite campionatul; asa cum a "invins" la petroshani si vaslui anul trecut, asa si acum incearca sa aranjeze meciuri prin jucatori de la adversari, jenant, dar tipic bucale, miticia in general...

Elphax
13th August 2006, 10:59
... UTA - Steaua este genul de confruntare pentru care merita sa-ti dai cativa ani din viata, iar in cazul unei victorii „alb-rosii" fanaticii ar mai sacrifica cativa ani in plus pe altarul clipelor delirante.


vai baiatule, esti complet delirant... :ciocan:
cred ca de aia ai plecat din tara, speri sa traiesti mai mult :headbang:

de asta intru pe forumul OLS, e cel mai amuzant posibil... :D

Marcus99Narci
13th August 2006, 14:01
asa cum a "invins" la petroshani si vaslui anul trecut, asa si acum incearca sa aranjeze meciuri prin jucatori de la adversari, jenant, dar tipic bucale, miticia in general...

"ASTA e VALOAREA STELEI "
Rusine k mai strigati Romania - Steaua ..... fiindca shi tara e ca shi echipa...

Sa ii bata UTA sa ii trezeasca din Euforie, asa un sec 3-0 .... Mara 1, Simion 2

FORZA ARADENII

Marcus99Narci
13th August 2006, 14:04
Quote:
Originally Posted by Marcus99Narci View Post
... UTA - Steaua este genul de confruntare pentru care merita sa-ti dai cativa ani din viata, iar in cazul unei victorii „alb-rosii" fanaticii ar mai sacrifica cativa ani in plus pe altarul clipelor delirante.

vai baiatule, esti complet delirant...
cred ca de aia ai plecat din tara, speri sa traiesti mai mult

de asta intru pe forumul OLS, e cel mai amuzant posibil...

NUMA' STAI SA VEZI CE SCRIU CAND JUCAM CU VOI :)

de asta postez pe forumul OLS, Impossible is nothing...

Ce zici avem sanse cu Steaua, k de fapt de aceea se posteaza aici. Remember, topic = UTA vs steaua cacaresti

raja_bell
13th August 2006, 15:19
hahahahaha. ce s-a umflat tarata in fanii echipei retrogradate din "b"! :happy :happy
acu' vreo luna toti erau cu capul in pamant, iar acum se mobilizeaza cu parole si lozinci! repet: ahahahahahahhahaha!
aproape la fel de penibil ca si verisorii vostri care ii injura pe mitici, dar sustin o echipa bucuresteana mutata in alt oras ...:yeah:

daani
13th August 2006, 15:36
!!!mizez pe uta fiind si aradean :D deci 2-0 pt uta, sa ne mai lase bucurestiu in pace ca neam saturat de dominatia lor de cartoooooooooon!!! :))

Zax
13th August 2006, 15:40
de fapt sunteti prea frutrati de Bucuresti

raja_bell
13th August 2006, 15:41
te rog sa imi explici ce e aia dominatie de carton! :D
succes in fotbal = bani
bucuresti = multi bani
provincie = mai putini bani
e clar, nu?
in acest moment aek timisoara este singura echipa careia bugetul ii permite sa se masoare cu echipele potente din bucuresti.

daani
13th August 2006, 15:43
nam dc sa fiu la noi sau nascut derbyurile la voi is facute de altii :D extrafotbalistic vorbind ,vb un coleg de forum " un derby uta -poli nu se compara cu contrafacutul steaua -dinamo " asa ca nam dc sa ma simt frustrat ... forzaaaaaaaa uta forever... :yeah:

raja_bell
13th August 2006, 15:45
normal ca nu se compara. steaua - dinamo se joaca in A, iar uta - poli in C!

Ulio singuraticu
13th August 2006, 16:08
Nu stie nimeni? Se va juca meciul? La Arad ploua groaznic!

afonlafotbal
13th August 2006, 16:15
Cred ca putem trage o concluzie ; in caz de egal sau victorie ptr Steaua, Laca a vandut meciul, in caz de victorie ptr UTA e clar cine e cea mai buna echipa a campionatului :rolleyes: .Parca vad ca apare o alta campioana morala a campionatului (daca nu cumva Rapidul a facut rezervare la acest titlu :evil: ). Meci tare, plin de ambitii de ambele parti, sa vedem ce o iesi de aici :yeah: :yeah: :yeah:

SILVIU99
13th August 2006, 16:28
favorita e steaua dar eu zic ca uta poate sa scoata un egal

six
13th August 2006, 16:32
Ai nostrii le vor scoate fotbalul din cap mieilor din Ghencea care se vor intoarce cuminti la cioban.Roataaaa brrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!

:P adevarat graiesti....:P :P :P

afonlafotbal
13th August 2006, 17:25
:ok: Una

Hard
13th August 2006, 17:36
clasa isi spune cuvantul..1-0 Steaua , gol cristocea

afonlafotbal
13th August 2006, 17:37
:ok: :ok: Doua

Hard
13th August 2006, 17:39
dica

tu26dor
13th August 2006, 17:47
se pare ca steaua face legea la arad. deja e doi zero

Hard
13th August 2006, 17:49
cu o nou promovata e scor normal,dica asta e meserias in meciurile din campionat,sa-l vedem la meciul cu liege

Zax
13th August 2006, 17:51
ce golazzo a dat dica /hello /hello

raja_bell
13th August 2006, 17:52
sa asteptam finalul meciului ...

poli-umt
13th August 2006, 17:56
:cool: o fura UTA cu 1-4!!!Din pacate...(parere personala)

Marcus99Narci
13th August 2006, 17:57
Egalam dupa pauza.... forza UTA

daani
13th August 2006, 17:59
hai cu egalarea!!!!!! :P forzaaaaaaaaaa uta

sande3l
13th August 2006, 17:59
Cel mai frumos ar fi o revenire a UTA-ei scor final 4-3 si sa castige CFR Cluj campionatul ca m-am saturat de bucurestenii astia sa tot castige hai UTA , CFR si mai ales Jiul Petrosani

Zax
13th August 2006, 18:01
in afara de Steaua si eu tot Cfr as vrea sa ia campionatul, dar Steaua-i Steaua :)

Celtic
13th August 2006, 18:02
...sa vedem daca lacatush se pricepe la antrenorat sau e doar o petarda...rezultat imprevizibil de cand am aflat ca 2 jucatori de la echipa de trista amintire au fost IMPRUMUTATZI GRATIS la uta?! sper ca lacatush sa nu se coboare pana acolo si sa cedeze 3 puncte la adversari...steaua nu are cum sa invinga la arad, nu au valoarea necesara in momentul de fatza, cel mult pot scoate egal, bineintzeles, daca se joaca cinstit! hai uta!

Mai usor cu pianul pe scari, ca versi clapele inteligentule.
Castiga Steaua fara probleme.

Zax
13th August 2006, 18:03
ce prostii pot debita unii...n-are Steaua valoare sa castige la arad? bai fratilor voi d-abia ati promovat, n-ar strica putina decenta

daani
13th August 2006, 18:06
!!!revenim dupa pauza hai uta !!! hai baietiiiiiiiiii

afonlafotbal
13th August 2006, 18:07
O sa vedem iarasi un inceput bun de repriza ptr UTA. E de urmarit reactia Stelei. Pacat ca terenul e distrus, greu ptr ambele echipe.

clara.warren
13th August 2006, 18:16
:rosu:
Atata timp cat lacatus va antrena in Romania va fi sclavul stelei..asa ca...

"POLI" - CAMPIONII!!!

:rosu: :rosu: :rosu: RUSINE,RUSINE,RUSINE SA-TI FIE :rosu: :rosu: :rosu: asa aruncati cu rahat in lacatus ca altceva nu stiti :jerk: :ciocan: :no:

afonlafotbal
13th August 2006, 18:27
:ok: :ok: :ok: Trei

poli-umt
13th August 2006, 18:30
mai un pic pina la 1-4...sau 0-4?...

afonlafotbal
13th August 2006, 18:30
Cred ca asta a fost... se termina combustibilul la UTA

Elphax
13th August 2006, 18:30
hai sa dea si uta un gol...

afonlafotbal
13th August 2006, 18:36
hai sa dea si uta un gol...

ori au ghinion ori mai putini bani:D

daani
13th August 2006, 18:55
asta e etapa urmatoare !! forzaaaaaaaaa uta

raja_bell
13th August 2006, 18:56
gresit! asta e etapa actuala! :D :D :D

Luis Garcia10
13th August 2006, 18:57
Felicitari STELEI! :ok: Dica e fotbalist nu gluma :D

tu26dor
13th August 2006, 19:00
acum toata lumea va spune ca lacatus a dat meciul stelei. chiar nu ma intereseaza.
bravo steaua!