PDA

View Full Version : Etapa 3: Craiova - FC Arges



Pages : [1] 2

ADelPiero
7th August 2006, 00:43
Sambata, 12.08.2006, Craiova - FC Arges, (ora 20,00 - National TV)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

magica_steaua
7th August 2006, 00:47
meci de X2

Blu3red
7th August 2006, 00:57
Egal...0-0

Cristian
7th August 2006, 00:58
sa bata cel mai bun, mizez pe un egal.

haide_jiul
7th August 2006, 00:59
0-0 clar , parerea mea e ca Craiova o sa cam ia bateie in tur si in pauza din intersezon se intareste serios si ajunge in top 10

SILVIU99
7th August 2006, 01:02
bate FC ARGES 1-0

Ammadeus
7th August 2006, 02:09
1-2

YodaRo
7th August 2006, 02:25
2 solist. Stiinta mititelu sau Craiova minima va fi ciuca batailor in campionat.

Cra10veanu
7th August 2006, 04:31
MAN US am inteles, cred ca n-a observat nimeni noua ta "inventie" cu craiova minima si te repeti in asa fel sa te faci interesant pe forum :D Parerea ta nu ne intereseaza, si pronosticul meu e 1 solist.

deep purple
7th August 2006, 05:43
Cred ca va bate Argesul. Nu cu 3-0 ca in amical, dar va bate la limita.

Vand vise
7th August 2006, 06:16
bate fc arges :evil:

resita
7th August 2006, 09:55
0-2 :ok:

craiova nu va reusi sa marcheze in primele 6 etape :mda:

tuxie
7th August 2006, 09:57
Asta e meci de X, scor alb.

*Coco*
7th August 2006, 10:07
Prietenii Mititelu si Penescu vor pune de o intelegere si cele 3 pct vor ramane in Banie:drak:
Mizez 1 trebuie sa isi revina si Craiova...

malexoid
7th August 2006, 12:09
gradinita de la stiinta va face cu greu fata atacantilor periculosi pe care ii are argesul...sper totusi pentru moralul lor sa nu piarda!
X - e pronosticul meu

Benny
7th August 2006, 12:16
Pic contra Pic. Rezultat imprevizibil.

Vlad
7th August 2006, 13:22
Craiova - FC Arges X
niciuna din echipe nu se descurca grozav inca

WOLF_ULTRAS
7th August 2006, 15:29
u craiova 0-3 Fc arges :D

luciano_1644
7th August 2006, 19:28
Daca in amicalul de acum o lunas au invins pitestenii,sper ca acum sa invinga criovenii! 2-1 ptr Stiinta!/hello

dementor
7th August 2006, 19:53
hai ca batem si pt resita :DACA VREI SA MORI VINO LA MECI CU TRICOU DE CAINE DOMNU DIN RESITA CA SIGUR TE FAC OLTENII MEI MULT MAI PUTERNIC.forza stiinta si stati linistiti ca nu se califica steaua

dementor
7th August 2006, 19:56
anti bucuresti anti bucuresti anti caine militari si .........CRAIOVA-fc arges :2-0 subtire de vara =))

Universal
7th August 2006, 20:04
2-2
Specatcol total...pärerea mea... sper sä iasä un egal frumos

luciano_1644
7th August 2006, 20:46
O Stanga a revenit ca antrenor al Craiovei la insistentele jucatorilor.Se pare ca alaturi de el,va veni si G Sichitiu ,care a parasit Sportul.

crissis
7th August 2006, 21:28
Pitestenii vor cele trei puncte pierdute acasa cu timisorenii . Meci de X2.
Arges e echipa favorita. Succes celor doua echipe si fie ca cea mai buna sa cistige.

be@
7th August 2006, 21:32
Se repeta scorul din amical. 3-0 pentru oaspeti. :D :D

adi_cta
7th August 2006, 21:34
Merg pe un egal, ambele echipe nu au oameni de gol asa ca un 0-0 este echitabil si multumitor.

be@
7th August 2006, 21:36
Sper ca de data asta sa nu mai greseasca Daouda.... Nu de alta, dar e singura posibilitate ca gazdele sa scoate si ele punct(e).

be@
8th August 2006, 12:06
Ati citit articolul asta din GSP ? /hello




De la vlădică...
Radu Paraschivescu


Despre ofensiva Craiovei, clara doar in plan verbal

Adrian Mititelu agită un steag pe care scrie "Campioana unei mari uimiri"

"De la vlădică la opincă" (sau "de la vlădică la Tilincă", īn cazul lui CFR Cluj) este o formulă care vorbeşte despre instituirea unui cod şi despre propagarea unui model de sus īn jos. Consecinţa primă e previzibilă: dacă lucrurile arată rău la vīrf, ele nu au cum să arate bine la bază. Nimeni nu poate miza pe o naţie de albatroşi condusă de un şarpe sau pe un cor de ciocīrlii dirijat de o ghionoaie. Peştele de la cap se īmpute. Iar peştele din frigiderul Universităţii Craiova miroase tot mai urīt. Echipa are diverse motive care o īmpiedică să joace: e necoaptă, reīntīlnirea cu Liga 1 a crispat-o, transferurile memorabile nu s-au realizat, sprijinul autorităţilor locale lipseşte etc. Pīnă aici, nimic surprinzător. Universitatea nu e prima formaţie care īşi cīştigă dreptul de a purta o pălărie ce-i cade pe ochi. Frapează, īn schimb, atitudinea şi punctele de vedere ale patronului craiovean Mititelu. Ascultīndu-l, īţi dai seama că expresia "ne săpăm mormīntul cu gura" nu se referă doar la eşecul alimentaţiei excesive, ci şi la pericolele care īnsoţesc fiecare frază imprudentă.

Nu mai e un secret pentru nimeni că domnul Mititelu are probleme măricele. De comportament, de retorică, de simţul măsurii (de fapt, de lipsa lui). Uşor de opărit şi greu de temperat, Adrian Mititelu se refugiază īn spatele iubirii pentru Craiova, de unde emite enormităţi. Cīteva dintre puseurile de declaratită ale patronului sunt deja notorii: "Dinamo ar face bine să nu se prezinte la Craiova, fiindcă aşa scapă doar cu 0-3", "Cu Vasluiul facem scor", "Īn mod normal, Steaua nu ne bate", "Ovidiu Stīngă e printre primii trei antrenori din ţară" etc, etc. Mai grav, modelul Mititelu īi inspiră şi pe jucători. Dorel Stoica, nimeni altul decīt căpitanul Universităţii, a decretat că Steaua n-a fost cu nimic mai bună şi că, prin urmare, nu merita să bată. Dorel Stoica n-a clipit cīnd a rostit această judecată, după cum nici reporterul care i-a consemnat declaraţia n-a izbucnit īn rīs auzind-o.

Īntre timp, Ovidiu Stīngă a plecat, dīndu-şi seama că avansarea la rangul de director tehnic e o mătrăşire deghizată. Glumeţii au scos deja din bagaj numele lui Niccolo Napoli ca posibil īnlocuitor. Ar fi cea mai mare probă de umor grotesc atīt din partea conducerii oltene, cīt şi a italianului. Asta chiar dacă un antrenor căruia i s-a repartizat, tot īn glumă, o Dacie 1100 la precedentul mandat craiovean s-ar potrivi cu vedetele Dănănae, Piko, Gărgălie sau Jaber. Hotărīt lucru, la Craiova resursele de haz par nesfīrşite. Totuşi, speranţa bate la uşi şi vrea să i se deschidă pe loc. Īn vremea asta, la tribuna oficială, Adrian Mititelu a dat deja primul semn că vrea să facă ordine: l-a ridicat de pe scaun pe antrenorul lui Standard, Johan Boskamp, şi l-a trimis ceva mai īncolo, după toate regulile ospitalităţii romāneşti. A fost un gest prin care patronul Universităţii Craiova nu s-a aşezat doar pe scaunul ce i se cuvenea, ci şi la locul meritat. E o diferenţă de nuanţă. Deloc mititică.

ASP
8th August 2006, 12:54
bea cat mai e "scorul" pe la tine la iasi?

be@
8th August 2006, 13:00
Nu stiu. De ce intrebi ?
Sa inteleg ca oltencele sunt urate, sau nu dau satisfactie ? :D:D

mblue
8th August 2006, 13:19
0 - 0 si craiova ramane fara gol marcat sezonul asta

dede
8th August 2006, 14:25
egal...0-0

the lion king
8th August 2006, 15:03
1-0 si cu asta basta,sa moara dusmanii.hai oltenii.

dardar_3
8th August 2006, 17:49
Meci de X2. Daca se va termina egal sper sa fie multumiti oltenii.

atdi
8th August 2006, 17:58
Daca castiga Craiova meciul asta o sa ma imbat :D

the lion king
8th August 2006, 18:00
eu ma imbat daca ii spargem pe dinamo.praf ma fac!

atdi
8th August 2006, 18:04
Nu-s prea sigur de chestia asta. Eu zic ca totul de pinde de reintarea lui Stanga in teren, pana una alta e cel mai valoros mijlocas al Craiovei in momentul de fata.

the lion king
8th August 2006, 18:16
sa intre odata in teren si el si ionescu si ciuca ca e altceva atunci.daca jucau si ei in ghencea poate ca altul ere rezultatul. mare ghinion avem cu accidentarile astea.Joaca vreunul din ei cu dinamo?

ASP
8th August 2006, 19:13
Nu stiu. De ce intrebi ?
Sa inteleg ca oltencele sunt urate, sau nu dau satisfactie ? :D:D

imi pare rau sa te dezamagesc dar sunt din buc.
s-ar putea sa trimit un lot nou in Italia si daca te intereseaza poti sa-mi dai un bip.

dorian27
8th August 2006, 19:35
Inca se asteapta mult trambitata revenire a Craiovei in topul echipelor din Liga 1.
Deocamdata, multa frustrare ....de la Mititelu in jos.
La cum joaca Craiova acum....s-ar putea ca la anul, in loc sa faca instructie cu Steaua (dupa spusele liderului mucalit al Stiintei) sa se regaseasca pe tapsanele din liga a doua.

the lion king
8th August 2006, 19:40
ce ai vazut tu,mah?cum joaca?sunt meciuri mai bune,mai slabe...bine ca ne vezi tu in liga 2.ai rabdare,de-aia nu mai poti dormi tu noaptea?

dardar_3
8th August 2006, 20:13
ce ai vazut tu,mah?cum joaca?sunt meciuri mai bune,mai slabe...bine ca ne vezi tu in liga 2.ai rabdare,de-aia nu mai poti dormi tu noaptea?

Ne lasi frate cu echipa de caterinca a Craiovei... La cum joaca e si normal sa viseze la scaparea de la retrogradare....
Doamne ce bine le statea in B... Odihniti, bun de un chef doua la sfarsit de saptamana... si suporterii saracii... ce sa faca... comentau si ei alaturi de gradinescu cum castiga Steaua in Europa...

the lion king
8th August 2006, 20:19
echipa aia de caterinca nu a trait si nu va trai din mila si pomeni si nu isi va face harakiri in caz ca pierde un meci ,lasa-ma ca plang cand va vad ca-s conational cu steaua.

crissis
8th August 2006, 20:32
Daca castiga Craiova meciul asta o sa ma imbat :D

/hello Cred ca ai sa te imbeti de suparare ca a pierdut Craiova/hello

the lion king
8th August 2006, 20:35
da,mah,si asa, nu tin neaparat sa castige daca nu merita.sa stii asta ca un leu are demnitate

dardar_3
8th August 2006, 20:41
da,mah,si asa, nu tin neaparat sa castige daca nu merita.sa stii asta ca un leu are demnitate fata de un caine ,un rrom sau un aurolac care daca nu castiga si toti trebuie sa se dea la o parte isi pun poalele in cap,fac spume la gura sau isi fac harakiri.te salut si numai bine.

Eu cred ca vrei sa faci cat mai multe posturi sau poate ca nu ai ce face si ce-i drept orasul e mic... Caracalul e aproape...vezi sa nu te rastorni...mai leule...

Cra10veanu
8th August 2006, 22:19
the lion king lasa-l sa latre :D ca poate se spanzura-n lant pana la urma :D
Batem pe Arges e momentul sa dam gol

delaparis
8th August 2006, 22:52
Pai sa fie ... ca si asa m-am facut de ..."ZAPADA" pe thread'ul cu Steaua .... :headbang:

the lion king
8th August 2006, 22:57
Eu cred ca vrei sa faci cat mai multe posturi sau poate ca nu ai ce face si ce-i drept orasul e mic... Caracalul e aproape...vezi sa nu te rastorni...mai leule...
gata,ai dat-o cu rasturnatu,nu stii ce sa mai zici...:rosu:

cap
9th August 2006, 02:26
meci de 1x2

magica_steaua
9th August 2006, 02:28
bate argesul la handicap,in afara de urziceni nu stiu pe cine ar putea sa mai bata craiova,desi nici cu urziceni nu e sigur ca anul trecut i-au batuu si la craiova si la urziceni

Ulio singuraticu
9th August 2006, 08:59
1-2 FC ARGES e mai buna nu?

the lion king
9th August 2006, 10:39
da 5-0 pt POLI si e mai buna si 2-0 pt F K SARAJEVO,prima echipa bosniaca in grupele uefa si pot sa mor fericit.du-te.....

dardar_3
9th August 2006, 16:09
bate argesul la handicap,in afara de urziceni nu stiu pe cine ar putea sa mai bata craiova,desi nici cu urziceni nu e sigur ca anul trecut i-au batuu si la craiova si la urziceni
Sa stii.. ca la cat de praf e Craiova... nici in amicale nu e in stare sa bata... Probabil se bat intre ei la incalzire...
Sau mai bine s-ar retrage ca nu le e locu in Liga 1:drak: ...
PS: Haide haide hai Craiova:jerk: :jerk: :jerk: ... Hai ca poate prinzi barajul pentru Liga 1...:evil: :evil: :evil:

Vi3rme_X
9th August 2006, 16:57
Oltenilor, scurt si la obiect Stiinta 0 - 3 Fc Arges .

FoRzA vIoLa & aNtI oLteNi

the lion king
9th August 2006, 17:33
da,bine,mah...ai avut o revelatie...tu si cu mohammed.de ce nu te convertesti la islam?hai,du-te....mai Mafalda.

Cra10veanu
10th August 2006, 01:48
Oltenilor, scurt si la obiect Stiinta 0 - 3 Fc Arges .

FoRzA vIoLa & aNtI oLteNi

anti-olteni :happy e clar ca fenomenul dinamo ia amploare prin pitesti pe acolo, nu degeaba atarnati la teava cainilor :D iauzi campionii din mioveni,3-0 pai aici e amical ? :D craiova 2-0 pannini :evil:

DanJuve
10th August 2006, 02:12
anti-olteni :happy e clar ca fenomenul dinamo ia amploare prin pitesti pe acolo, nu degeaba atarnati la teava cainilor :D iauzi campionii din mioveni,3-0 pai aici e amical ? :D craiova 2-0 pannini :evil:
ba baiatule,eu te stiam de baiat inteligent din ce ti-am mai vazut posturile tale de pe aici.in primul rind dinamo nu are absolut nici o legatura cu PITESTI.Este o echipa la fel de injurata si luata la ..... ca peste tot in tzara.Si daca vrei sa inveti un pic de geografie afla ca noi nu avem nici o legatura cu orasul ala(mioveni) ,de care nu s-ar fi auzit in restul tzarii daca Argesul nu ar fi jucat acolo un sezon,ca sa nu mai vorbesc ca ala e un oras ce a luat nastere datorita uzinei,ca trebuiau sa aiba unde sa stea muncitorii de la uzina.asa a luat nastere orasul ala de 20.000 de locuitori.E un oras satelit al Pitestiului,ceea ce nu stiu cate alte orase mai au:yeah: :evil:
Noi oricum suntem fericiti ca am scapat de tzaranimea aia ca ni se luase.
Daca as fi in locul tau mi-as face griji pentru echipa ta,care la cum merge nu pare sa aiba prea mari sanse sa isi indeplineasca baremul ,dar sa mai scape si de la retrogradare:headbang: .craiova - FC ARGES 0-2. IUBIREA ALB-VIOLETA nu cunoaste margini; sambata pe oblemenco va vom arata ce inseamna fotbal,si care e diferenta dintre un patron care nu concepe sa nu castige(Penescu) si unul care nu se mai trezeste o data la realitate(mititica).
PITESTENI HAIDETI PE OBLEMENCO SA LE ARATAM PRAZUL LA TZARANII ASTIA!!!Deabia astept meciul:D

the lion king
10th August 2006, 08:58
Tzarani....noi?????Bey,parfumului de Craiova i s-a dus vestea prin Firenze,Bordeaux,Kaiserslautern,Leeds.....mamaliga voastra de munteni sarantoci pute in izmenele pe care le schimbati doar cand vi se puna pistolul la tampla,tzuika v-a facut sa nu mai ganditi limpede...alcoolicilor.

ValY^^^
10th August 2006, 11:05
Parfum de baliga sau de transpiratie de rrom?nu de alta dar craiova e orasul cu cei mai multi rromi din tara.nici nu e de mirare ca aveti ceva cu steaua si dinamo si cu rapid nici nu va bateti capul.e subconstientul vostru de cra-cra.
Pronostic 1-2.o sa conduca stiinta minima la pauza si va ardem in mitanul secund ca sa fie mai palpitant meciul si sa nu zica lumea ca e blat.

the lion king
10th August 2006, 11:13
hai ca-i buna....cine rade....bey,dupa ca ce ca traiti in bordee din chirpici sau baliga sunteti cu totii colorati si manelisti,mafia tiganeasca va pune orasul la respect.noi i-am izolat la margine,stau cuminti acuma.dar voi?va trag aia femeile,rromule...bune pitestence aveti....cu fuste largi si cu par pe piele, cu mustata si dinti de aur in gura lor.ueeeeaaahhhhh!!!!!plaeaca de aici,cartitza.

dorian27
10th August 2006, 11:15
Cornel penescu afirma ca un egal nu ar fi avantajos, pentru ca nu foloseste nici uneia dintre echipe.
Dar cand te gandesti ca este patronul violetilor si ca prima lui dragoste a fost Stiinta....un egal pare echitabil pentru ''sufletul'' ratacitor al patronului(asta , asa..ca sa nu aiba cosmaruri noaptea).

the lion king
10th August 2006, 11:18
sa vina naiba acasa ca acolo se plafoneaza sa faca echipa cu olteni fanatici si sa spulbere Romania ca o trupa de commando.

Vi3rme_X
10th August 2006, 11:18
Ma oltenilor dak as zice eu tot ce-i doresc lui dINAMo as lua ban...daaa, foarte iubita in Pitesti echipa asta...de aceea striga tot stadionul "dinamo m..e dinamo"...
In caz k vrei sa sti Craiova nu e deloc simpatizata in Pitesti.
FORZA VIOLA PER SEMPRE

philo
10th August 2006, 11:39
Argeşul pleacă cu punct/puncte de la Craiova. Paradoxal, "mititeii" par că se străduiesc să joace īntotdeauna ceva mai prost decāt adversarul...

the lion king
10th August 2006, 11:49
Ma oltenilor dak as zice eu tot ce-i doresc lui dINAMo as lua ban...daaa, foarte iubita in Pitesti echipa asta...de aceea striga tot stadionul "dinamo m..e dinamo"...
In caz k vrei sa sti Craiova nu e deloc simpatizata in Pitesti.
FORZA VIOLA PER SEMPRE

nici nu trebuie.voi ati :jerk: fost niste curve dinamoviste ...dinamo pitesti e cel mai bun exemplu.:ciocan: pitestene,pitestene....fiu de cuuurvvvaaaaa:jerk: 100 de oameni asta e toata galeria voastra,tigani munteni.:mda:

atdi
10th August 2006, 12:02
Jignirile nu aduc nici un lucru benefic. Hai sa discutam despre meci si cei care tinem cu Craiova sa speram ca echipa va reusi sa-si revina. Acum chiar cred ca se va intampla lucru asta dupa ce a fost cooptat si Stefanescu in staful tehnic. Forza Stiinta !!!!!

the lion king
10th August 2006, 12:07
sa moara tot pitestiul ala cu curve cu tot.si gata .am terminat.FORZA STIINTA!!!! echipa mea draga!!!!!!

milanezu
10th August 2006, 12:29
craiova face egal din nou.

Vi3rme_X
10th August 2006, 12:30
sa moara tot pitestiul ala cu curve cu tot.si gata .am terminat.FORZA STIINTA!!!! echipa mea draga!!!!!!

tipic oltenilor...va credeti buricul pamantului... :no:
cred k ar trebui sa schimbati celebrul cantec... : "suntem cei mai prosti dintre romani...suntem olteni"
:ciocan: :ciocan: :ciocan: :ciocan:

atdi
10th August 2006, 12:41
tipic oltenilor...va credeti buricul pamantului... :no:
cred k ar trebui sa schimbati celebrul cantec... : "suntem cei mai prosti dintre romani...suntem olteni"
:ciocan: :ciocan: :ciocan: :ciocan:

Nu generaliza. Daca ai ceva de impartit cu altcineva te rog eu rezolva-ti problemele cu el, dar de fapt cred ca nici tu nu esti prea ...., ma abtin. Dar de fapt ce sa zic, am observat ca pe forumul asta au aparut tot felul de specimene care nu au bun simt :rosu:, si se cred "neste genii neintelese de muritorii de rand".

the lion king
10th August 2006, 12:42
cu prostiiaia de romani adika oltenii dinamo a luat campionate si cupe,steaua la fel acum cativa ani ,acum il are pe radoi oltean sef in ghencea,sef peste tiganu ala de dica ,giulestenii ii au pe stancu ,rada si cati n-au mai avut....si tu vorbesti ca un adevarat prost.Stii de ce merg pitestenii cu scara dupa ei?Ca-s prosti de dau in gropi ,mah,de aia....

Vi3rme_X
10th August 2006, 12:52
mai bine nu mai vorbeai...vrei sa-ti insir si eu jucatori buni scosi de "prostii si tiganii" astia din Pitesti?nu prea cred...

the lion king
10th August 2006, 12:55
da ,drogatu de mutu ce a facut natia romaneasca de ras,betivu de neaga,dica sclavu kui radoi din ghencea,tuika mamilor voastre de curve ordinare ce sunteti.

inter
10th August 2006, 12:56
in frunte cu drogatu sef? :D:D

the lion king
10th August 2006, 13:14
in frunte cu cine vor ei,ca-s tare prosti .

Cra10veanu
10th August 2006, 14:55
In caz k vrei sa sti Craiova nu e deloc simpatizata in Pitesti.
FORZA VIOLA PER SEMPRE

din pacate se joaca la Craiova, asa ca ni se rupe ca nu sintem simpatizati la voi la mioveni :evil: si daca sinteti tari in gura asa pe forum, sa afisati la meci un banner cu anti-olteni :D

inter
10th August 2006, 14:58
sa afiseze aia:D:D ce glumet esti ... pai poate vor sa nu mai vada Albota :D:D

apropo pe ei cu banere , coregrafii in deplasare nu pre i-am vazut ... poate la Mioveni .. da nici acolo :P

mey da matinal esti ... buna dimineata! :D

Cra10veanu
10th August 2006, 15:02
n-apuca Slatina , dar Albota :D
b dimineata intere :D ma sculai cu noaptea-n cap, plec la peste :D:D:D

inter
10th August 2006, 15:03
la "rechini" ? :D:D
fir intins!

Cra10veanu
10th August 2006, 15:06
glumii :D ma duc sa-mi plates imatricularea si ca sa nu prind coada, ma duc de noapte asa :D

inter
10th August 2006, 15:08
mey fi atent sa nu-i sperii pe aia :D:D sa nu verse cafeaua :D

NY_giants05
10th August 2006, 15:12
craiova bate sigur..
o infrangere ar fi un dezastru pt olteni. ma asteptam sa inceapa mai bine craiovenii campionatul...

Vi3rme_X
10th August 2006, 15:47
:headbang: park ii vad pe toti oltenii facand asta dupa meciul cu noi.

the lion king
10th August 2006, 15:53
sau poate va vedem noi pe voi dupa terminarea meciului ,la iesire din stadion....pariu ca n-ai curaj sa vii in Banie,tinicheaua dreaqu.

the lion king
10th August 2006, 15:54
stai sa-mi schimb look-ul si sa ma pregatesc de razboi.

Vi3rme_X
10th August 2006, 15:56
si pe kt facem pariu k vin?

Vi3rme_X
10th August 2006, 16:01
Om iesi noi sifonati din Craiova dar nu va vine si voua randul sa veniti la Pitesti? :cya:

the lion king
10th August 2006, 16:01
pe- tzuika de pruna de-aia coclita....nu uita sa-ti iei si izmenele la tine ca poate te ia cu frig cand o sa vezi ce te asteapta. DUPA MECI>>>!!!!!

the lion king
10th August 2006, 16:03
bey,cata bataie v-am dat si la pitesti ...fraiereeeee,se vede ca esti de kkt,stai numai in casa,cata fugareala v-ati luat la voi in oras de cate ori am venit acolo....pe dealu ala ce duce spre stadion au luat unii o casapeala sora cu moartea iar jandarmii se faceau ca ploua....hai mah,vino...

the lion king
10th August 2006, 16:04
stai asa ca ma fac razboinic...imi schimb poza

Vi3rme_X
10th August 2006, 16:07
dap, si d`aia n`am auzit eu nimik de asta...vin`o cu dovezi oltene(crede-ma asta e o jignire)

the lion king
10th August 2006, 16:16
ce dovezi,bay?esti nebun,eu am stat sa fac foto?v-am traso si gata...dovezile sunt la CNSAS,vezi tu cu proprii tai ochi,in viitor umflati...vino mah la craiova si mai lasa gura aia.

Vi3rme_X
10th August 2006, 16:24
tu ai gura mare pe aici nu eu :ciocan: prea te umfli in pene amice ;)

the lion king
10th August 2006, 16:27
nu eu ma umflu,asta ai inteles tu????....galeria nu sunt numai eu,la voi e numai unul sau una....

Vi3rme_X
10th August 2006, 16:38
Hai gata k ma disperi.V-o spun pe fata : NU VA SUPORT CAINILOR SI OLTENILOR!!!

crissis
10th August 2006, 16:48
Un lucru e sigur la Craiova cistiga Argesul .

atdi
10th August 2006, 16:50
Probabil. Dar eu tot sper ca o sa obtinem prima victorie din campionatul asta :).

crissis
10th August 2006, 16:53
Craiova nu inscrie nici in meciul asta
Craiova-Arges 0-2

Vi3rme_X
10th August 2006, 17:02
the lion king mai bine facem noi altceva
HAI CU TOTI SA STRIGAM "BEEEP" DINAMO...LA LA LA LA LA LA

Vi3rme_X
10th August 2006, 17:06
Foarte OK! :drak:

the lion king
10th August 2006, 17:09
si nu inteleg ce vrei cu asta?nu vezi ba ca am dat-o la vrajeala cu "O iubesc pe dinamo"?esti kulmea....offfff!!!!!

Vi3rme_X
10th August 2006, 17:13
stai k nu inteleg dc sunt culmea...stiu k ai scris la misto " o iubesc pe dinamo"

the lion king
10th August 2006, 17:15
vii ba la craiova sau nu?te astept cu flori...

Vi3rme_X
10th August 2006, 17:17
eu incerc sa vb civilizat cu tine si tu ma iei cu "ba"...las-o dreaq de treaba k iar ma intrigi la vorbe urate....
PS : Ai grija sa fie trandafiri :P

the lion king
10th August 2006, 17:20
nu,urzici de pitesti..

Vi3rme_X
10th August 2006, 17:28
funny, nu stiam k urzica e floare.

the lion king
10th August 2006, 17:31
pai ce eu am zis?am zis doar cu ce te astept.....sau mai bine te astept ca ala din poza...doar iti spusei ca va asteapta viata grea si-mi schimbai avataru sa ma pregatesc pt sambata.

dardar_3
10th August 2006, 17:32
Smecheri de Craiova mai... lasa-i ma in pace ca inafara de injuraturi si jigniri nu mai stiu nimik...
Apropo... Sper sa bata Argesul sa le scoata abureala din cap cu locul de Cupa Uefa... Cei drept am ras cu pofta cand am auzit de la Mititelu asta....
Dar omu zice multe la betie...

Vi3rme_X
10th August 2006, 17:34
Noi avem viata grea in tribune si voi pe teren.

the lion king
10th August 2006, 17:42
trebuie sa castigam si noi undeva,macar sa va tragem o bataie sa dorm linistit noaptea.FORZA POLI TIMISOARA!!!!!!

the lion king
10th August 2006, 17:50
sunt prietenii nostri.....ii respectam si ne respecta,asa a fost dintotdeauna.ei sunt SINGURII care nu vin cu politia la CRAIOVA,ii asteptam cu bere ,la terase si ne distram ,indiferent de cine castiga.ASTA NU INTELEGETI VOI,ceilalti:munteni,buCUResteni,moldoveni.

malexoid
10th August 2006, 17:52
mama ta e membru pe acest forum, rama X?
parca vorbeai de ...

inter
10th August 2006, 17:54
leule ... si baietii aia de la Vaslui au fost meseriasi .. chiar am ramas placut impresionat de ei ... fara vb. multa... incearca sa faca ceva .. si reusesc!
Bravo lor!
nu ca altii care se dau in barci pe net si pe urma.... pauza:D:D

Vi3rme_X
10th August 2006, 17:56
aaaa...da, am inteles, voi sunteti mai speciali, voi sunteti fruncea :)))
lasa`ma frate k si noi ne intelegem excelent cu aria ultra(farul constanta) si nu ne face cu nimik mai special chestia asta.

inter
10th August 2006, 17:58
vierme ... Tm v-au dat clasa si la suporteri si la fotbal ... ce vrei sa spui ca ati dat meciul? :D:D
asta e cand ai antrenor roman! :P

the lion king
10th August 2006, 18:02
aaaa...da, am inteles, voi sunteti mai speciali, voi sunteti fruncea :)))
lasa`ma frate k si noi ne intelegem excelent cu aria ultra(farul constanta) si nu ne face cu nimik mai special chestia asta.
pai normal,unii stelisti,altii dinamovisti,ce naiba,mie-mi spui?:jerk:

Vi3rme_X
10th August 2006, 18:03
de unde ai dedus tu k am zis eu k am dat meciul? oricum Giannini > Cartu

inter
10th August 2006, 18:04
:D:D esti "imbatabil" :D
romanu > Cartu ... de mult n-am mai ras asa :D

the lion king
10th August 2006, 18:06
ma intreb ce minte a avut giannini sa vina la tzuikarii aia de munteni?poate i-o place bautura...

Vi3rme_X
10th August 2006, 18:09
razi pana sambata knd o sa vezi pe tabela U Craiova 0 - 3 FC Arges.

the lion king
10th August 2006, 18:35
sa castige cel mai bun,nu ma supar sa stii.

DanJuve
10th August 2006, 18:53
@ the lion king. Tzuikari auzi....de obicei tzuika se face la tzara si nu la oras,asa ca tu ar trebui sa stii mai bine cum sta treaba cu facutul tzuicii si al datului cu sapa.
Cat despre limba romana vorbita de voi ce sa mai spunem...ma mir cum de nu ti au dat astia ban pana acuma.probabil din cauza ca esti pe felie cu craioveanu ala.Mi-e scarba de oamenii ca tine pentru ca ma fac sa realizez cat de jos sunt unii oameni din punct de vedere al nivelului intelectual.
Felul in care vorbesti tu pe threadul asta nu aduce decat prejudicii oltenilor si orasului Craiova,care si asa degaja o senzatie de dezgust multora.

the lion king
10th August 2006, 19:00
cum spuneam si in mesajul privat :NO COMMENT!!!!ce am puput sa aud din gura ta ma lasa rece...Asta e Rromania?FORZA STIINTA!!!!FORZA POLI TIMISOARA!!!!!

six
10th August 2006, 19:09
sa castige cel mai bun,nu ma supar sa stii.:yeah: :yeah: :yeah: Stiinta vreau eu......;) ;) ;)

DanJuve
10th August 2006, 19:10
cum spuneam si in mesajul privat :NO COMMENT!!!!ce am puput sa aud din gura ta ma lasa rece...Asta e Rromania?FORZA STIINTA!!!!FORZA POLI TIMISOARA!!!!!
vorbesti tu ala care pana acuma ai injurat si ne ai facut in toate felurile,de la a la z.Da din ce mi aduca aminte,acum doi ani declinu vostru spre b a inceput odata cu infrangerea din prima etapa a returului cu argesul,cand ne-am batut joc de voi pe teren.Noul vostru declin spre b va incepe anul asta tot cu o infrangere pe teren propriu cu argesul./hello
Arges deasupra tuturor,sambata avem niste praz de bagat pe gat unor amatori:yeah:
SUNTEM REPUBLICA,STIE TOATA TZARA ,PENTRU ARGES TRAIM,PENTRU ARGES MURIM!!!

the lion king
10th August 2006, 19:17
Oltenia Eterna Terra Nova!
Un Cantec Are Astazi Si-n Priviri!
Hai Universitatea,hai Craiova!
Tu Campioana Unei Mari Iubiri!!!!!!!!!!!!!

dardar_3
10th August 2006, 19:18
Ce frumos.... Se inteleg de minune pitestenii cu oltenii...
Bravos baieti... Poate scoateti un egal si plangeti impreuna...
Glumesc desigur... Desi Craiova daca ar juca la egal ar putea pierde doar la un singur gol...:D

iohannfus
10th August 2006, 19:21
am facut o statistica si vad ca pe poll-urile Craiovei voteaza cam 50% olteni (in sensul ca tzin cu Craiova), cam 20% stelisti, dar din aia de tzin cu Argesu? Cu Poli Iasi (am vazut doar 2 pina acum) ...
mda ... are Argesu suporteri cind m-oi face popa ... pina si investitoru Penescu PIC tzine cu Craiova ... halal echipa halal suporteri

am votat 1 solist sa mai creasca si Craiova in sondaj

DanJuve
10th August 2006, 19:21
hai universitatea..... in B:evil: Nu de alta dar la ce lot aveti nu prea aveti sanse la mai mult de 13 ,14.Mititelu' si cand o sa mai raman trei etape din campionat si o sa fie craiova la 10,12 puncte e salvare o sa se bata cu pumnu in piept pe la tv ca el va face echipa de Sampion Lig:mda:
Mult succes la anul in duelurile cu cs otopeni,silvana cehu silvaniei si dacia mioveni:happy

the lion king
10th August 2006, 19:23
echipa ...... munteni soseste vineri in CETATEA BANILOR,sa-i primim cum se cuvine....

DanJuve
10th August 2006, 19:25
iohannfus: pai nu ai vazut si suporterii Argesului pentru ca nu stii inca bine sa umbli cu calculatorul,te tradeaza statutul de incepator de sub numele tau .
Si in plus trecerea de la sapa la calculator e cam brutala asa ca iti acord circumstante atenuante...
craiova-ARGES 0-3:evil:

iohannfus
10th August 2006, 19:25
stai linistit .. eu lociuesc in Pitesti ... nu cred ca vine nimeni :headbang: numai gura si femeile sunt de argeseni :no:

DanJuve
10th August 2006, 19:28
echipa tziganilor munteni soseste vineri in CETATEA BANILOR,sa-i primim cum se cuvine....
PARAFRAZA : Alb violetii lui GIANNINNI vin sambata la tzara pentru a disputa un meci intr-o ambiantza rurala in compania amatorilor de la FC CARACAL...aaaa pardon u craiova:drak:

DanJuve
10th August 2006, 19:34
stai linistit .. eu lociuesc in Pitesti ... nu cred ca vine nimeni :headbang: numai gura si femeile sunt de argeseni :no:
Daaaa,si zici ca stai in Pitesti ???si nu imi dai si mie adresa ta??? Ca ma gandeam sa ti facem o vizita noi baietii din republica;nu de alta dar ma gandeam sa stam un pic de vorba si sa iti schimbam un pic parerea despre suporterii Argesului.In caz ca nu stii,afla ca Argesul este pe 5 in tzara la capitolul cele mai iubite echipe din Romania,asa ca mai documenteaza -te bai pustiule...pun pariu ca esti vreun aragaz cu 4 ochi la vreo 13 ani, plin de coshuri pe fatza care incearca sa isi compenseze lipsa de prieteni cu statul pe net,doar doar ti-oi gasi si tu vreo femeie pe mIRC:happy

the lion king
10th August 2006, 19:35
Aregesu e pe 5? si sunteti multulmiti?CRAIOVA E PE 1!!!

DanJuve
10th August 2006, 19:40
haha ,pe unu la ce????la mancat praz:yeah:Ideea e ca suntem intre primele echipe din punct de vedere al numarului de suporteri,alaturi de steaua dinamo,rapid,timisoara si intr-adevar si craiova(ordinea e la intamplare).Acuma ca in ultimii ani nu au mai fost prea multi spectatori pe trivale,s-a intamplat din cauza ca echipa a mers foarte prost si publicul pitestean e unu invatat cu rezultate bune si cu lupta pt primele 4,5 l;ocuri.acuma nici craiova nu prea a avut mai mult de 200 de spectatori in divizia b,dintre care un jumate ziaristi ,si restul staff tehnic,copii de mingi ,etc.:yeah:

the lion king
10th August 2006, 19:49
gata,nu mai discut cu ratatii...locul 2 e pt voi si cu sata basta...... de muntean

*Coco*
10th August 2006, 19:52
haha ,pe unu la ce????la mancat praz:yeah:Ideea e ca suntem intre primele echipe din punct de vedere al numarului de suporteri,alaturi de steaua dinamo,rapid,timisoara si intr-adevar si craiova(ordinea e la intamplare).Acuma ca in ultimii ani nu au mai fost prea multi spectatori pe trivale,s-a intamplat din cauza ca echipa a mers foarte prost si publicul pitestean e unu invatat cu rezultate bune si cu lupta pt primele 4,5 l;ocuri.acuma nici craiova nu prea a avut mai mult de 200 de spectatori in divizia b,dintre care un jumate ziaristi ,si restul staff tehnic,copii de mingi ,etc.:yeah:
Hahaha copile ma faci sa rad
Aveti voi Suporteri in afara Pitestiului?
Zi si mie ca tin aia din Moldova cu Fc Arges sau tin astea din Tg-Jiu cu Fc ARges
Nu mai pot de ras Arges are mai multi suporteri ca,Craiova hahahaha

iohannfus
10th August 2006, 19:55
Daaaa,si zici ca stai in Pitesti ???si nu imi dai si mie adresa ta??? Ca ma gandeam sa ti facem o vizita noi baietii din republica;nu de alta dar ma gandeam sa stam un pic de vorba si sa iti schimbam un pic parerea despre suporterii Argesului.In caz ca nu stii,afla ca Argesul este pe 5 in tzara la capitolul cele mai iubite echipe din Romania,asa ca mai documenteaza -te bai pustiule...pun pariu ca esti vreun aragaz cu 4 ochi la vreo 13 ani, plin de coshuri pe fatza care incearca sa isi compenseze lipsa de prieteni cu statul pe net,doar doar ti-oi gasi si tu vreo femeie pe mIRC:happy

tinere ... :D cred ca ai inversat suma virstei ... :ok: mi-ar placea sa mai am 13 ani de ce nu ? ...
cit despre FC Arges cind eu vedeam echipa asta jucind (cu Craiova ca interesul cu Argesul nu e asha mare) tu bateai cu linguritza in geam ... daca esti asha de tare cu bajetzii din Republica (asta ce e strada? ... intreprindere ?) putetzi sa datzi o fuga pe la mine dar ma intreb pt ce ? ... sa bem o bere ? ... sau sa te pun sa-mi faci curat in curte ?
cit despre net ... hmmm ... tot cu linguritza in geam bateai cind eu faceam servere de gateway mah terrasatule

sclavilor

DanJuve
10th August 2006, 19:57
nu am zis ca argesul are mai multi suporteri decat craiova,dar daca esti retard e problema ta.Aia din moldova in nici un caz nu tin cu oltenii stai tu linistit.Cat despre olteni tin sa te informez ca in Vilcea Argesul este echipa iubita de cei de acolo,slatina la fel si toata partea asta a olteniei dinspre olt spre Pitesti.asa ca ciocu' mic,ca DOBRIN a fermecat toti romanii si a facut pe multi sa tina cu Argesul.Cat despre sezonul asta noi vom fi la etajul zece iar voi veti fi la subsol cu sobolanii;adica sa traduc pentru voi,noi vom fi in primele 5,6 iar voi veti retrograda din nou.:0k:

iohannfus
10th August 2006, 20:12
:rosu: \amice ... esti ....... :sleep: ... d'aia tzii cu Argeshu?
dimineatza la prima ora ma ...pe vreo 3 ca tine ... shi nu mai injura pe Craiova ca nu mai cinta nici Minculescu pe la voi ..

o sa ma vezi prin orash zilele astea ... sunt cu fularu' la git :D

hai lasa-ma ca mi-e greatza de fii de curva ca tine

DanJuve
10th August 2006, 20:19
bai papagalule ,zici ca esti bun dar da mi un mesaj pe privat si zi mi adresa si vin eu singur la tine sa vedem daca o sa mai ai chef sa te pishi cand vei vedea 20 de insi la tine la poarta(tzarane).de abia astept sa te vad pe Centru cu fularul craiovei sa stiu sa te recunosc si sa imi pregatesc bricheta de acuma ,ca sa am ce arde:evil:Sa vedem daca mai esti bun cand o sa mi infund adidasul pe fatza ta aia a ta de tzaranoi.

the lion king
10th August 2006, 20:21
dinamo piesti=secera si ciocanu din avatar.

DanJuve
10th August 2006, 20:23
dithe lion king= nickul unui infometat din oltenia:yeah:
Forzza VIola!!!

the lion king
10th August 2006, 20:25
Respect pt Dobrin,gunoaiele pitestene nici nu exista.

DanJuve
10th August 2006, 20:32
respect Balaci,ca distrusi din asthia ca tine ii fac de ris echipa si orasul.cat depsre gunoaie din pitesti ,normal ca exista si la noi gunoaie ca in orice oras.exista gunoaie precum iohannfus ala care e oltean si sta in pitesti.Nu stiu cum l-or fi lasat astia de la primarie sa locuiasca in Pitesti sa ne imputa orasu'.Bleoahhhh:mda: ps: uita-te in craiova daca vrei sa vezi gunoaie mari si imputite,ca noi nu prea avem:D
craiova - Arges 0-3:ok:

*Coco*
10th August 2006, 20:37
respect Balaci,ca distrusi din asthia ca tine ii fac de ris echipa si orasul.cat depsre gunoaie din pitesti ,normal ca exista si la noi gunoaie ca in orice oras.exista gunoaie precum iohannfus ala care e oltean si sta in pitesti.Nu stiu cum l-or fi lasat astia de la primarie sa locuiasca in Pitesti sa ne imputa orasu'.Bleoahhhh:mda: ps: uita-te in craiova daca vrei sa vezi gunoaie mari si imputite,ca noi nu prea avem:D
craiova - Arges 0-3:ok:

Stai pe burta prietene;)
Ca nu ne bateti
Si daca e sa va batem sa nu te mai prind pe aci pe topic ca sa zici ca voi fusarati mai bunii alea alea:evil:

Vi3rme_X
10th August 2006, 20:55
Penescu sa tina cu Craiova?De unde si pana unde ati scos-o si p asta?

inter
10th August 2006, 20:59
SUNTEM REPUBLICA,STIE TOATA TZARA ,PENTRU ARGES TRAIM,PENTRU ARGES MURIM!!!

trecusi pe la medicul de familie?
republica? voi ? ... bananiera poate :happy :happy

dardar_3
10th August 2006, 21:06
De fapt oltean este un cuvint sinonim ............................., faci pleonasm.:happy:

Aici te contrazic mestere....

Nu baga toate gunoaiele in aceeasi oala ca nu fierbe cum trebuie... or fi multi argeseni destepti dar nu uita ca si oltenii cum vorbesc ei... au si ei oamenii lor destepti si asta nu te face pe tine sa ii numesti pe toti asa....

PS: Oricum o sa bata Argesul asa ca nu te mai stresa pe-aici cu jigniri!

U1
10th August 2006, 22:46
Stiinta este o echipa tanara in formare si fiecare meci o va face mai puternica si mai unita. Am incredere in conducerea actuala a echipei. Totusi Mititelul trebuie sa gaseasca cativa parteneri financiari.

Argesul este o echipa deja formata dar cu putin talent.

Cred ca ii vom casapii pe argeseni. Le vom da 3-4, depinde cu cine vom juca in atac.

Pronostic 1 solist.

malexoid
11th August 2006, 00:10
Stiinta este o echipa tanara in formare si fiecare meci o va face mai puternica si mai unita. Am incredere in conducerea actuala a echipei. Totusi Mititelul trebuie sa gaseasca cativa parteneri financiari.

Argesul este o echipa deja formata dar cu putin talent.

Cred ca ii vom casapii pe argeseni. Le vom da 3-4, depinde cu cine vom juca in atac.

Pronostic 1 solist.

e vremea sa va adunatzi, sa jucatzi fotbal!
cu gradinitza neomogenizata ii putetzi bate pe aia, cu sufletul vostru, cu publicul vostru, cu galeria voastra!
sincer ma doare sufletul cand ii vad pe Stiinta ca se chinuie...
Forza Stiinta, Timisoara va e alaturi!!!

dardar_3
11th August 2006, 00:21
e vremea sa va adunatzi, sa jucatzi fotbal!
cu gradinitza neomogenizata ii putetzi bate pe aia, cu sufletul vostru, cu publicul vostru, cu galeria voastra!
sincer ma doare sufletul cand ii vad pe Stiinta ca se chinuie...
Forza Stiinta, Timisoara va e alaturi!!!

Deosebit!

Mi-au dat lacrimile:evil: ....
Cand o sa ajunga Craiova sa termine in primele 5 locuri o sa-mi scot palaria, dar pana atunci:jerk: .....

PS: Mesajul e pentru unii fani olteni care nu au ce face si ne jignesc pe restu!!!

DanJuve
11th August 2006, 01:00
trecusi pe la medicul de familie?
republica? voi ? ... bananiera poate :happy :happy

da tu cu cine tii mah? ca in afara de un tricou cu inter la avatar in rest vad ca nu spui ca cine tii de la noi din tzara.nu de alta da tot vad ca incerci sa te bagi si tu in seama pe aici .in fine mult succes in a iesi in evidenta dar pt asta iti trebuie un subiect solid:happy

Cra10veanu
11th August 2006, 01:36
da tu cu cine tii mah? ca in afara de un tricou cu inter la avatar in rest vad ca nu spui ca cine tii de la noi din tzara.nu de alta da tot vad ca incerci sa te bagi si tu in seama pe aici .in fine mult succes in a iesi in evidenta dar pt asta iti trebuie un subiect solid:happy

inter e oltean de cand s-a nascut :D si nimeni nu poate schimba asta :D
cat despre Penescu, sa nu zicem ca tine cu Craiova, ala nici cu argesul nu tine :happy asa declarase ca lui i se bate-n teava de fc arges, si tot ce face el acolo, e publicitate :D
ps: Craiova 2-0 Dinamo Pitesti mioveni :evil:

DanJuve
11th August 2006, 02:03
sa stii si tu ca mititelu asta al vostru e un mititel pe langa penescu.Chiar Penescu a spus acum vreo 2 saptamani ca mititelu a avut bani sa cumpere craiova ,vreo 2 mil d edolari din banii pe care el i -a dat pe un teren din craiova unde vrea sa deschida un hypermarket pic.A spus ce e drept ca primul motiv pt care a venit la FC ARGES este ala de a isi face publicitate,dar a si promis de nu stiu cate ori ca pe langa asta vrea sa faca din ARGES ceea ce a fost odata.Si Penescu nu e omul care sa accepte locul 2 ,de fapt pt el nu exista decat locul 1:ok:Iar dupa meciul cu poli,se vedea ca tine la fc arges dupa mutra trista pe care o avea, se vedea ca tine cu ARGESUL si ca pt el nu e doar o modalitate de a-si face publicitate.Voi oltenilor ar trebui sa stati linistiti ca veti vedea in cativa ani cat de sus vom ajunge noi cu penescu si cat de jos veti fi voi cu mititelu.e numai gura de el,intr adevar el ar vrea sa faca ceva dar nu poate,el nu e un bun conducator.In schimb la noi deja primele schimbari in bine au inceput sa se vada chiar in jocul echipei din meciul cu poli.e drept ne-au batut dar noi suntem in formare pe cand ei deja s-au inchegat ca echipa ,nu mai sunt sperantele de anul trecut ci o echipa tare.Usor usor ne vom reveni
in concluzie paziti-va prazul,ca sambata venim sa vi-l taiem :yeah: :evil::D
2-0 pt FC ARGES FORZA VIOLA!!!

Cra10veanu
11th August 2006, 02:20
pt tine un conducator "bun" e ala cu bani, gresit prietene, sa ai bani e un avantaj destul de mare poate-n proportie de 80%, dar conducator bun stie si unde sa dea cu banu, sa faca lucrurile cu drag pentru echipa si nu din dorinta de-a face bani sau reclame. Daca voi sinteti in formare cu marea majoritatea a jucatorilor din lot care au experienta de prima liga de noi ce sa mai zicem? noi sintem o echipa in formare, cu media varstei de 22-23 de ani, avem si o pepiniera care scoate jucatori pe banda rulanta, dat fiind ca cei mai buni jucatori din divizia A au fost si sint olteni. Deci pe termen lung Craiova o sa revina ce a fost si sint convins, echipa noastra inca nu s-a reintregit, lipsindu-ne chiar oamenii de baza : Ionescu, Ciuca, Costea care daca erau disponibili stateam mai relaxati inainte de meciuri. Am luat cateva randuri sa te mai lamuresc cu cate ceva, dar nu te entuziasma despre Penescu, un conducator care declara ca obiectivul lui e sa-si faca publicitate este clar ca se asteapta numai la bani (momentan de la firmele care le promoteaza prin intermediul lui fc arges) dar cand o sa vada ca ies bani si din fotbal, v-ati ratat. Ma rog viziunea mea, ce-o fii om vedea. O sa va intampinam chiar cu prazul scos sa vedem il taiati sau...ce-i faceti :D
Stiinta 2-0 Mioveni :D

iohannfus2
11th August 2006, 04:19
imi pare rau ca am raspuns la niste provocari ce au venit din partea unui ******* (DanJuve) caruia vreau sa-i raspund :evil: ultima data...

* postez cu alt user fiindca mi s-a resetat parola de la cel vechi si mailul nu a ajuns (poate vede vreun admin)
* sunt prea plictisit si :mda: sa mai continui sa te provoc si sa iti explic ca aici discutam despre fotbal iar la Pitesti fotbalul insemna in proportie de 60% Steaua, vreo 20 e Rapid iar restul e Dinamo.
* tzi-ash da adresa mea ca nu mi-e frica nici de toata galeria Argesului ... care este :evil: ... cit este (dar itzi promit solemn ca "tzi-o dau" dupa meci daca bate Craiova).
* :headbang: tzi-ash mai raspunde dar nu pot sa-ti mai urmaresc posturile ... nu mai am puterea sa maconcentrez de atita ris si voie buna, scuza-ma ca prin :ciocan: nevoile vietzii am fost nevoit sa traiesc intr-un oras, sa muncesc intr-un loc care ma lasa indiferent (cel putzin pe mine), nu shtiu cine sunt baietzii din Republica sau :D ultrasii din Pitesti , scuze daca tzin cu Universitatea (poate, cine :jerk: stie? ... te deranjeaza ?!:help: )
* imi cer scuze fata de ceilalti useri care s-au simtit jugniti de afirmatiile mele
* imi cer scuze si fata de mine ca stau de vorba si dau explicatzii unui tip din republica (acuma chiar asta ce e? strada ?:D )

numai bine si hai Craiova

iohannfus
11th August 2006, 13:03
:D ... invazia ultrassilor din pitesti :D ...brrr ... mai suntetz imultzi mah ?...

acuma serios hai sa nu ne mai certam aiurea pe aici ... bate FC Arges pe Craiova cu 30 la 0 si cistiga campionatul ... cea mai tare galerie e la Pitesti ...cei mai desteptzi din Pen. Balcanica ... case closed ...

Vi3rme_X
11th August 2006, 13:13
dak zici tu..:))

atdi
11th August 2006, 13:17
Eu inca sper ca o sa castige Craiova meciul asta, ca sa am si eu motiv sa ma imbat de fericire in weekend, in caz contrar ma imbat de necaz :)

maxultras
11th August 2006, 13:20
oltene sper k sambata esti pe stadion k aici vad k ai gura cam mare....frate nu mai sterge .....uite am revenit la meci:))....bate Argesu cu 2-0 doua goluri Tanasa k a promis k unu mi`l dedika mie:D

iohannfus
11th August 2006, 13:31
:pace: mda :hmm: ... am fost amenintzat bataia in Pitesti acum cu bataia in Craiova ... :headbang: da mah batetzi ca nu am, ca Bruce Lee, fibra si nici talent dar pot sa merg la Basarab sa nu iau sculament :D

2-1 pt Craiova

maxultras
11th August 2006, 13:57
Cine te-a amenintat mah ?...am zis doar k vreau sa vad dak si pe stadion ai gura asa mare k aici ...atata tot ..dar fiecare o ia cum vrea ...nu?

iohannfus
11th August 2006, 15:02
Cine te-a amenintat mah ?...am zis doar k vreau sa vad dak si pe stadion ai gura asa mare k aici ...atata tot ..dar fiecare o ia cum vrea ...nu?

merg pe stadion ... shi am gura shi mai mare acolo pe aici ma mai abtzin :) ... in retur (tzine minte) vin pe stadion in trivale sa te convingi singur ... stam amindoi la oficiala
ma consum ... Universitatea Craiova e unul din putzinele subiecte care ma consuma si despre care nu prea shtiu de gluma ... dar asta e ...
daca vrei sa mergi la meci ... miine dimineatza eu plec din Pitesti cam pe la 11 ... cu Matiz-u meu ... serios

atdi
11th August 2006, 16:34
Intrebare:
O sa joaca Stanga in meciul asta?

DanJuve
11th August 2006, 19:22
batem cu 2-0 lejer si deabia astept sa vad ce o sa mai zica oltenii astia care sufera de mandrie,dar o mandrie penibila(iohanfus).Ei cred ca sunt buricul pamantului dar nu vad ca toata lumea ii priveste cu ingaduinta si mila.Nivelul vostru de cultura este unul mult prea scazut ca sa puteti purta o discutie in mod civilizat,evident ca din fericire mai sunt si exceptii pozitive printre voi. Dar frustrati precum iohanfus sau lyon king ,fac o imagine si mai proasta oltenilor pe seama carora si asa se fac 15 000.000 de bancuri.Despre munteni de ce nu se fac ,sau despre dobrogeni???:rolleyes: In fine deabia astept sa ajung de la meci sambata seara si sa intru pe net,sa vad ce dreaq o sa mai ziceti dupa ce o sa va semnam sentinta spre un nou sezon de B.Tinand cont ca apoi aveti meciuri cu rapid si dinamo ma indoiesc ca veti ocupa un loc mai sus de 16,17 dupa urm 3 etape:headbang: .
FORZA VIOLA ,si moarte tuturor veneticilor din Pitesti ,veniti sa manance o paine pe la noi,ca ne murdaresc orasul!!!

Seldon
11th August 2006, 19:46
O fi stiind Coco ceva... Victorie a Craiovei.

iohannfus
11th August 2006, 20:16
batem cu 2-0 lejer si deabia astept sa vad ce o sa mai zica oltenii astia care sufera de mandrie,dar o mandrie penibila(iohanfus).Ei cred ca sunt buricul pamantului dar nu vad ca toata lumea ii priveste cu ingaduinta si mila.Nivelul vostru de cultura este unul mult prea scazut ca sa puteti purta o discutie in mod civilizat,evident ca din fericire mai sunt si exceptii pozitive printre voi. Dar frustrati precum iohanfus sau lyon king ,fac o imagine si mai proasta oltenilor pe seama carora si asa se fac 15 000.000 de bancuri.Despre munteni de ce nu se fac ,sau despre dobrogeni???:rolleyes: In fine deabia astept sa ajung de la meci sambata seara si sa intru pe net,sa vad ce dreaq o sa mai ziceti dupa ce o sa va semnam sentinta spre un nou sezon de B.Tinand cont ca apoi aveti meciuri cu rapid si dinamo ma indoiesc ca veti ocupa un loc mai sus de 16,17 dupa urm 3 etape:headbang: .
FORZA VIOLA ,si moarte tuturor veneticilor din Pitesti ,veniti sa manance o paine pe la noi,ca ne murdaresc orasul!!!
mda :sleep: :cya:

marcel
11th August 2006, 21:14
da mah suntem mandri ,te oftici? castiga craiova!

*Coco*
11th August 2006, 21:19
Intrebare:
O sa joaca Stanga in meciul asta?
Mda ia expiram Suspendare si probabil va intra cu siguranta in acest meci ca fara el ne e cam greu:rolleyes:

*Coco*
11th August 2006, 21:21
batem cu 2-0 lejer si deabia astept sa vad ce o sa mai zica oltenii astia care sufera de mandrie,dar o mandrie penibila(iohanfus).Ei cred ca sunt buricul pamantului dar nu vad ca toata lumea ii priveste cu ingaduinta si mila.Nivelul vostru de cultura este unul mult prea scazut ca sa puteti purta o discutie in mod civilizat,evident ca din fericire mai sunt si exceptii pozitive printre voi. Dar frustrati precum iohanfus sau lyon king ,fac o imagine si mai proasta oltenilor pe seama carora si asa se fac 15 000.000 de bancuri.Despre munteni de ce nu se fac ,sau despre dobrogeni???:rolleyes: In fine deabia astept sa ajung de la meci sambata seara si sa intru pe net,sa vad ce dreaq o sa mai ziceti dupa ce o sa va semnam sentinta spre un nou sezon de B.Tinand cont ca apoi aveti meciuri cu rapid si dinamo ma indoiesc ca veti ocupa un loc mai sus de 16,17 dupa urm 3 etape:headbang: .
FORZA VIOLA ,si moarte tuturor veneticilor din Pitesti ,veniti sa manance o paine pe la noi,ca ne murdaresc orasul!!!

Prietene sa stai pe burta daca va batem...
Cu Rapid luam bataie...
Dar cu Dinamo scoatem cel putin un egal ca in acel meci va intra si Ionescu si Costea...
Si sa iti mai spun ceva obiectivul nostru in primele 5 etape este sa batem pe Dinamo:P

*Coco*
11th August 2006, 21:44
Asta nu inseamna ca daca ne`ati batut in Amical cu 3-0 ne bateti si acuma cu 2,3-0
Ramane devazut
Dar eu zic ca nu o sa bateti..

DanJuve
11th August 2006, 21:46
crezi tu?:evil:?va dam 4-0 atunci:yeah: /OLE/

marcel
11th August 2006, 22:23
sa bateti dinamo atunci;sa vedem ce satisfactie veti avea din asta la vara cand iar o sa va antrenati ca sa va sculati de la 10 dimineata:evil:
Stai lin mosule ca va aducem noi cu picioarele pe pamant maine seara ca prea va credeti cine stie ce dream -team.:ciocan:
ps: @marcel:sunteti mandri,da' prosti ca noaptea:headbang:
MAINE VA SCOATEM FOTBALUL DIN CAP
AVANTI BIANCO-VIOLA!!!2-0 PT NOI/OLE/
nu o sa stii niciodata cum e sa iubesti o echipa mare!:no:

resita
11th August 2006, 22:29
bate arges 2-0 :ok:

bebelusi olteni nu dau gol in primele 6 etape

ASP
11th August 2006, 22:38
sugari catei vedeti-va de meciul vostru.

*Coco*
11th August 2006, 22:46
bate arges 2-0 :ok:

bebelusi olteni nu dau gol in primele 6 etape

Dam cu voi 2 si asta e

resita
11th August 2006, 22:49
Dam cu voi 2 si asta e

VISE PLACUTE

:sleep: :sleep: :sleep: :sleep:

:sleep: :sleep: :sleep: :sleep:

Cra10veanu
12th August 2006, 02:41
batem cu 2-0 lejer si deabia astept sa vad ce o sa mai zica oltenii astia care sufera de mandrie,dar o mandrie penibila(iohanfus).Ei cred ca sunt buricul pamantului dar nu vad ca toata lumea ii priveste cu ingaduinta si mila.Nivelul vostru de cultura este unul mult prea scazut ca sa puteti purta o discutie in mod civilizat,evident ca din fericire mai sunt si exceptii pozitive printre voi. Dar frustrati precum iohanfus sau lyon king ,fac o imagine si mai proasta oltenilor pe seama carora si asa se fac 15 000.000 de bancuri.Despre munteni de ce nu se fac ,sau despre dobrogeni???:rolleyes: In fine deabia astept sa ajung de la meci sambata seara si sa intru pe net,sa vad ce dreaq o sa mai ziceti dupa ce o sa va semnam sentinta spre un nou sezon de B.Tinand cont ca apoi aveti meciuri cu rapid si dinamo ma indoiesc ca veti ocupa un loc mai sus de 16,17 dupa urm 3 etape:headbang: .
FORZA VIOLA ,si moarte tuturor veneticilor din Pitesti ,veniti sa manance o paine pe la noi,ca ne murdaresc orasul!!!

de ce nu se fac bancuri cu al de voi si drobrogeni ? simplu :D pt ca voi sinteti nemaiauziti prin lume, nu prea va baga lumea-n seama :D cat despre noi, singura arma a plangaciosilor au fost niste bancuri care pe noi ne doare-n...dos sau diametral opus :D
batem 2-0 :yeah:

rapidashul
12th August 2006, 02:54
Am votat ca bate Craiova dar la forma pe care au aratato in primele 2 etape ma indoiesc,probabil va fi un 0-0 ca in prima etapa.La finalul meciului va fi invocata caldura sufocanta iar Mititelu va declara ca are o echipa ce in 2-3 ani va face furori numai ca momentan au nevoie de experienta in Liga 1 :evil:

adymax
12th August 2006, 08:36
Ciuca batailor pierde cu 2-1 sau egal in cel mai bun caz ..

Acvila
12th August 2006, 10:10
Salutare tuturor, eu zic ca bate FC Arges, italieneste, cu 2-1

grande
12th August 2006, 11:25
pronostic, 1 solist !

DanJuve
12th August 2006, 11:42
nu o sa stii niciodata cum e sa iubesti o echipa mare!:no:
p-asta numai un oltean putea s-o zica logic:headbang:
Da' ce bah ,argesu' nu e echipa mare???o-ti fi avut voi performante mai mari dar si noi suntem o echipa mare nu-ti fa tu griji.Cel putin anii '70 i am cam dominat destul de clar.In fine o echipa se iubeste din inima si nu din posturi pe chat sau declaratii in gura mare.
in concluzie:Spalati-va pe dinti ,sa nu mai mirositi a praz:evil: ,faceti curat in orasul vostru nasol,plin de tigani,si imbracati-va cu hainele voastre cele mai bune(daca aveti:jerk: ) ca va vin vizitatori/hello
Venim peste voi in cateva ore:happy
AVANTI BIANCO-VIOLA!!!! ROMANE TINE MINTE DACA VREI/1953/S-A NASCUT UN CLUB SI NOI ITI SPUNEM DIRECT /PRIMUL CLUB DIN TARA E ALB-VIOLET/ /OLE/

Vi3rme_X
12th August 2006, 12:02
olteniaaaa, venim :)
FORZA VIOLA

cristian75poli
12th August 2006, 12:10
Ciuca batailor pierde cu 2-1 sau egal in cel mai bun caz ..

Daca oltenii sunt "ciuca bataii", voi nici nu ar trebui sa existati in liga lui mitica.:headbang:
Bate Craiova...dar greu!

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

Samy
12th August 2006, 14:20
bate FC Arges draq... ce sa ne mai complicam.. 0 - 2... simplu

magica_steaua
12th August 2006, 15:34
cred ca bate argesul lejer 3-0 repet mai mult de 15 puncte nu face in campionatul asta craiova

DanJuve
12th August 2006, 15:50
PITESTENI,in 40 -45 de minute sa veniti la stad. NICOLAE DOBRIN de unde pe la 4.30 -4.50 se va pleca spre craiova
la meci
FORZZA VIOLA!!!:d

SILVIU99
12th August 2006, 16:41
ori va fii un 0-0 ori va castiga una din echipe la limita cu 1-0

Cra10veanu
12th August 2006, 20:32
Goooooooooool Dina :d

*Coco*
12th August 2006, 20:38
Oleeeeeeeeee Oleeeeeee 1-0/hello /hello /hello
La gunoi cu Arges:happy
Hehehe 2-0

Cra10veanu
12th August 2006, 20:39
o dadura pe tzuica in drum spre Craiova, mai trasara un pahar la Albota, unu la Slatina, una pe la carciuma la electro si ete-i :D

delaparis
12th August 2006, 20:40
2-0 /hello

Se pare ca va fi seara oltenilor ... :D

Cra10veanu
12th August 2006, 20:40
Gooooooooooooooooooooool 2-0

*Coco*
12th August 2006, 20:41
Hai ma Pitestenilor iesiti pe forum sa va vedem ca ziceati ca ne dati 3-0
Creca va dam noi 4-0:yeah:

cosimo1
12th August 2006, 20:43
mare fair play al oltenilor!!!!!!!!!!!cu jucatorul cazut pe teren ei continua atacul,siiiiiiii dau gol.rusine
asi fi vrut sa vad daca era invers,ce scandal faceau oltenii

delaparis
12th August 2006, 20:43
Hai ma Pitestenilor iesiti pe forum sa va vedem ca ziceati ca ne dati 3-0
Creca va dam noi 4-0:yeah:

Nu e pitestean pe forum ... sunt pe stadion :D

Cra10veanu
12th August 2006, 20:45
sint 15-20 de aia pe stadion delaparis :D:D:D
cosimo1 fotbalul e pt barbati nu pt domnisoare :D

apparte
12th August 2006, 20:46
Pana acum merita sa conduca oltenii,insa am aceeasi parere ca si cosimo1 despre golul 2,lipsa de fair-play(dar nevoia de puncte te face sa mai comiti si gesturi d'astea)!

no_Xcape
12th August 2006, 20:47
3-0

*Coco*
12th August 2006, 20:48
In ritmul in care juaca Craiova acuma sa mor daca scapa fara 4 boabe...

Cra10veanu
12th August 2006, 20:48
0 ocazii fc arges :D

cosimo1
12th August 2006, 20:49
sint 15-20 de aia pe stadion delaparis :D:D:D
cosimo1 fotbalul e pt barbati nu pt domnisoare :D

deci eu nu contrazic ca craiova este meritet in avantaj,dar dupa ce am vazut grecul a plecat cu ambulanta de pe stadion.
eu am remarcat lipsa de fair-play

no_Xcape
12th August 2006, 20:49
sper sa fie 3-0.... Hai Craiova

Cra10veanu
12th August 2006, 20:50
fair-play il faci si cand iti permiti cosimo1, noi inca nu ne permitem

*Coco*
12th August 2006, 20:51
Unde e ma ala Pitesteanu DanJuve care zicea ca ne dau 3-0=))))))
3-0 ptr noi se termina/hello /hello /hello

Cra10veanu
12th August 2006, 20:52
de la promovare n-am mai avut parte de asa bucurii :D mai batura si Panduri, mai bate si Timisoara maine si sintem fericiti :D

Zax
12th August 2006, 20:55
grecu ala s-a dat cap in cap cu dauda, deci doi prosti de la aceasi echipa asa ca n-au nici o vina oltenii...

marcel
12th August 2006, 20:58
Unde e ma ala Pitesteanu DanJuve care zicea ca ne dau 3-0=))))))
3-0 ptr noi se termina/hello /hello /hello

mai ai rabdare o repriza :drak:

Kainsashiki
12th August 2006, 21:06
traiasca cooperativa :)

*Coco*
12th August 2006, 21:07
traiasca cooperativa :)
Hahahaha nu mai pot de ras
Daca si asta e blat =))))))

decebal2006
12th August 2006, 21:09
Haideti mai , balariti mai departe si dati cu capu'n zid headbang: stiinta a fost dezamagitoare in ultimii ani, insa speranta nu o sa moara si in al doilea rand nu pot sa permit unor papagali sa pateze amintirile unei mari iubiri. Vad ca dupa prima repriza ati inchis ciocu'

Cra10veanu
12th August 2006, 21:11
traiasca cooperativa :)

ma mir cum de un stelist pomeneste de cooperativa :happy

*Coco*
12th August 2006, 21:20
Ce fac Cangurii Iuane....

Cra10veanu
12th August 2006, 21:26
i-e cald cu dintii-n gura lui Baird, il gasira protestele

Cra10veanu
12th August 2006, 21:27
na , 3-0 :happy

resita
12th August 2006, 21:30
0-2 :ok:

craiova nu va reusi sa marcheze in primele 6 etape :mda:

SCUZE

craiova in seara asta joaca peste asteptari, bravo.

decebal2006
12th August 2006, 21:30
mfg..... 67' GOL: Rose (Craiova) - Rose inscrie din careu pozitie lateral stanga, 14 metri, la coltul lung
3:0... scor de neprezentare...

upps:))

Cra10veanu
12th August 2006, 21:32
mai bine nu se mai prezentau :happy

asta sa ne fie necazu :D, dadura golul de onoare :D si din 2m si beat tot dai gol

crissis
12th August 2006, 21:35
Au inscris totusi si argesenii . Bravo Craiova esti peste ce ai aratat pina acum

rapidashul
12th August 2006, 21:47
BV CRAIOVA,poate avea dreptate Mititelu cand spunea ca e nevoie de experienta,un joc foarte bun,multi tineri :D,un meci foarte bun facut de Rose

delaparis
12th August 2006, 21:48
:D si din 2m si beat tot dai gol

:cool: adica eu pot sa fiu golgeter in seara asta:yeah:

gloup gloup ... hai Craiova /hello

Cra10veanu
12th August 2006, 21:52
FORZA CRAIOVA, victorie meritata /hello /hello daca ne adunam se pare ca se poate.

crissis
12th August 2006, 21:59
FORZA CRAIOVA, victorie meritata /hello /hello daca ne adunam se pare ca se poate.

/hello In sfirsit au spart gheata craiovenii . Bravo Craiova /hello :ok:

iohannfus
12th August 2006, 22:06
Unde e ma ala Pitesteanu DanJuve care zicea ca ne dau 3-0=))))))
3-0 ptr noi se termina/hello /hello /hello

asteapta trenu'n gara la Costeshti :D ... nu.mai gaseste internet cafe-ul :)).. asta nu a trecut niciodata de Albota ce draq mai amintiti de ochiul lui maro :D

baturam bah cu ... greu :D ... da' le daduram sa aiba si la PIC si la nePIC :D

HAI STIINTZA

mare jucator Daouda :ok:

iohannfus
12th August 2006, 22:14
:happy urmeaza si Dinamo acum :happy :yeah:

Cra10veanu
12th August 2006, 22:18
le-o dam si cainilor etapa urmatoare cu mentiunea ca si un egal m-ar multumi :D

iohannfus
12th August 2006, 22:20
le-o dam si cainilor etapa urmatoare cu mentiunea ca si un egal m-ar multumi :D

macar un stadion plin si un 0-0 ... 1-1 ar fi prea mult si 1-0 de vis

Cra10veanu
12th August 2006, 22:21
nu e imposibil, sint cam tabaciti dinamovistii, cadere libera de forma

inter
12th August 2006, 22:23
Pana acum merita sa conduca oltenii,insa am aceeasi parere ca si cosimo1 despre golul 2,lipsa de fair-play(dar nevoia de puncte te face sa mai comiti si gesturi d'astea)!

lipsa de fair-play?
pai aia se ciocnesc intre ei .. ca bolovanii si noi sa intrerupem o faza de gol , care de altfel s-a si concretizat!

oricum ... ce liniste pe aici ... toti pitestenii plecara la Craiova sa manance "mitittei" si vad ca 3 de caciula le ajunsera:happy

scandarile galeriei pitestene au starnit hohote de ras pe Central :D ..
ne-au "imprumutat" si cunoscuta "lumea se intreaba de ce" ... ce creativi sunt :D:D

cat despre meci in posturile urmatoare /hello
oricum un Forza Stiinta!!!!:yeah: :yeah:

inter
12th August 2006, 22:26
:cool: adica eu pot sa fiu golgeter in seara asta:yeah:

gloup gloup ... hai Craiova /hello

in seara asta te lasam ... ca ai fost printre putinii care n-au sarit peste cal pe aici :D:D ..

delaparis
12th August 2006, 22:27
yes ... ies de aici :D

Cra10veanu
12th August 2006, 22:28
in seara asta te lasam ... ca ai fost printre putinii care n-au sarit peste cal pe aici :D:D ..

nici n-are voie, are diploma de moderator, extra-authority :D

*Coco*
12th August 2006, 22:28
In loc sa fi fost 4-0 se termina 3-1:mda:

iohannfus
12th August 2006, 22:34
lipsa de fair-play?
pai aia se ciocnesc intre ei .. ca bolovanii si noi sa intrerupem o faza de gol , care de altfel s-a si concretizat!

oricum ... ce liniste pe aici ... toti pitestenii plecara la Craiova sa manance "mitittei" si vad ca 3 de caciula le ajunsera:happy

scandarile galeriei pitestene au starnit hohote de ras pe Central :D ..
ne-au "imprumutat" si cunoscuta "lumea se intreaba de ce" ... ce creativi sunt :D:D

cat despre meci in posturile urmatoare /hello
oricum un Forza Stiinta!!!!:yeah: :yeah:

faza a fost penibila ... "galeria" Pitestiului a fost :ciocan:
faza iar penibila la golul 2 ... penibil si Gianini care tot face scandal dar care cica a recunoscut ca imaginea conteaza :D... mie de Penescu mi-a placut ... totmeciu a vorbit la telefon ... si cind a tras ala peste poarta de la 16 m a sarit ... dar nu ca dadea Argesu' gol ... cica cum il lasa sa traga de acolo :D

inter
12th August 2006, 22:38
pai cred ca Penescu .. deja cauta alt antrenor ... tinand cont ca pitestenii au totusi cativa jucatori valorosi ..
sunt curios ce mai declaratii mai face "tati" la sfarsitul meciului ... ca sarisera ziaristii pe el ..!

ternopanu
12th August 2006, 22:49
Craiova joaca bine.

inter
12th August 2006, 22:53
iceblu ..relax ... nu ne intereseaza performantele voastre ...asta e ..sunt o gramada de threaduri deschise pt. ele asa ca posteaza acolo ... ca aici e off-topic .. capisci?

Zax
12th August 2006, 22:54
cam putini oameni pe stadion, ma asteptam sa fie plin...

Elphax
12th August 2006, 23:02
le-o dam si cainilor etapa urmatoare cu mentiunea ca si un egal m-ar multumi :D

noi le-o dam cainilor :yeah: , poate voi le dati rapidistilor

*Coco*
12th August 2006, 23:05
cam putini oameni pe stadion, ma asteptam sa fie plin...

Pai dupa un 3-0 cu Steaua ...
Dar dupa aceasta victoria sper si cred ca in meciul cu Dinamo vor fi pe putin 30000:cool:

leu_alb_albastru
12th August 2006, 23:07
Pana acum merita sa conduca oltenii,insa am aceeasi parere ca si cosimo1 despre golul 2,lipsa de fair-play(dar nevoia de puncte te face sa mai comiti si gesturi d'astea)!
Cand s-au ciocnit aia, mingea era la 20 de metri de poarta. Cine da mingea afara cand e cu ea la 20 de metri de poarta si are si culoar de patruns ?

magica_steaua
12th August 2006, 23:08
felicitari universitatii,au jucat chiar bine,inseamna ca se poate,la daruirea de care au dat dovada puteau sa le dea minim 4-0

iohannfus
12th August 2006, 23:09
Pai dupa un 3-0 cu Steaua ...
Dar dupa aceasta victoria sper si cred ca in meciul cu Dinamo vor fi pe putin 30000:cool:

serios ar fi mishto ... la un meci cu Dinamo, cu 30.000-35.000 de oameni ... mi-e dor de Oblemenco (stadionu :D) plin

Cra10veanu
12th August 2006, 23:12
cu dinamo tot timpul a fost stadionul plin, si incidente de asemenea :D oricum revansa e inca valabila :D

iohannfus
12th August 2006, 23:14
cu dinamo tot timpul a fost stadionul plin, si incidente de asemenea :D oricum revansa e inca valabila :D

mda ... plin ... 10.000 ...
sper sa fie ca in 1996 sau 1997 cind a dat Tersinho Gane golsi s-au rupt gardurile /./ ala meci ...
acuma ce o sa fie ?!... ii alergam pe aia iar prin juru stadionului :D ... si ii mai da Postasu un fular lui N ... de la N&D :D


dar serios acum ... ashtia din Pitesti posteaza deja la etapa a IV-a ??? ca eu am fost pe stadion si am ajuns si acasa (???) ... asta e toata galeria lor 3 insi? sau ashtia de la republica nu au conturi pe onlinesport ? bah ... o fi patzit ceva pe drum saracii ???

crissis
12th August 2006, 23:16
felicitari universitatii,au jucat chiar bine,inseamna ca se poate,la daruirea de care au dat dovada puteau sa le dea minim 4-0

Cu o floare nu se face primavara dar daca o continua Craiova in acelasi fel ca si astazi atunci totul e ok Victoria de azi le da sperante pe mai departe si
sa speram ca meciul de astazi nu a fost doar un foc de paie . BAFTA CRAIOVA