PDA

View Full Version : Etapa 3: Unirea Urziceni - Otelul



Pages : [1] 2

ADelPiero
7th August 2006, 00:32
Vineri, 11.08.2006, Unirea Urziceni - Otelul, (ora 18,00 - Telesport)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

magica_steaua
7th August 2006, 00:41
bate otelul la scor n-are cum sa se incurce de o echipa care va aduna greu puncte in campionatul acesta

urziceni-otelul 0-3

SILVIU99
7th August 2006, 00:44
sigur vin primele 3 puncte pt otelul

Blu3red
7th August 2006, 00:58
Ce cauta ...Urziceniul in A ???..in fine...0-4...

Cristian
7th August 2006, 01:01
Normal nici nu trebuia sa mai postez, victorie galateana si revirimentul mult asteptat.
FORZA OTELUL

Dregan
7th August 2006, 01:33
Mi-e frica sa nu jucam cu teama de acum incolo pt ca am inceput cu stangul si presiunea e pe noi... E drept ca aceeasi situatie o intalnim si la unirea urziceni.

magica_steaua
7th August 2006, 01:34
tu nu vezi ca aia sunt vai de capul lor le dati 3 lejer,daca si cu astia va mai puneti problema ca s-ar putea sa nu bateti..........

Dregan
7th August 2006, 01:41
tu nu vezi ca aia sunt vai de capul lor le dati 3 lejer,daca si cu astia va mai puneti problema ca s-ar putea sa nu bateti..........


Cred ca daca ati lua bataie doua meciuri consecutiv si voua v-ar fi frica de urmatorul meci...

Marius.B
7th August 2006, 08:30
VICTORIE este cuvantul de ordine.Un egal pt noi ar fi un esec.Daca nu obtinem acum cele 3 puncte vom avea probleme in continuare.

cap
7th August 2006, 08:56
victorie daca nici acuma nu castigam e vai de noi si ar trebui sa ne fie frica cam de toate meciurile de acum dar sper intr-o victorie

lolo_grupa_c
7th August 2006, 09:15
...doar la victorie ma gandesc si la o deplasare cat mai numeroasa...grupa C cu trenul,asteptam si alte brigazi sa faca deplasarea la fel....0-2 dar ma astept si la surprize dupa ultimele 2 meciuri...

resita
7th August 2006, 09:36
pe hartie otelul pleaca cu prima sansa dar sa nu uitam ca minge este rotunda

totusi preconizez o victorie a otelului cu 1-0 :ok:

daca nici acum atunci cand
daca nu aici atunci unde

*Coco*
7th August 2006, 09:38
Meci de X
Cum Otelul nu joaca absolut nomic si le place sa ia bataie nmai cu 3-1 si Urziceni au 0 pct va fi un meci dificil ptr ambele echipe
Pronostic X/hello

lolo_grupa_c
7th August 2006, 09:53
in nici un caz meci de "x"...si apropo:voua va place numai cu 3-0???macar golul de onoare,dar nici atat....pastreaza_ti parerea pt. tine..

tuxie
7th August 2006, 09:58
Se trezeste Otelul. Un 0-2 ar fi echitabil.

tutye
7th August 2006, 10:01
Nici nu ma gandesc sa nu castigam la Urziceni.....

lolo_grupa_c
7th August 2006, 10:22
aparent meci usor dar sa finm cu picioarele pe pamant,ca unirea are nevoie de pcte....prezic un 0-2

The_Blonde
7th August 2006, 10:40
De data asta ar fi rusinos sa nu luam trei puncte,dar chiar si asa noi suntem alaturi de ei!!!

Blaugrana_shark
7th August 2006, 11:42
bate Otelul fara indoiala...Urziceni e prima viitoare divizionara B...2-0 pt Otelul

malexoid
7th August 2006, 11:52
dupa 2 sincope, ar fi trist ca galatiul sa nu profite de oportunitatea pe care o are...
pronostic: 2

zeoos
7th August 2006, 12:30
cine se astepta ca o echipa precum unirea urziceni sa promoveze
raspuns:nimeni
cine se asteapta ca unirea urziceni sa nu retrogadeze:nimeni
Petre Grigoras este genul de antrenor care stie sa formeze o echipa.sa ne reamintim ce-a facut cu farul si evolutia de anul trecut a otelului.dupa doua infrangeri consecutive vor incerca sa recupereze punctele pierdute.va fi un meci urat ce se va termina cu victoria otelului.
pentru unirea urziceni :rosu:

atdi
7th August 2006, 12:57
Vom asista la prima victorie pt Otelu din campionatul asta.

Vlad
7th August 2006, 13:35
Urziceniul ramane cu 0 puncte, iar Otelul face primele 3
0-2

starsteel
7th August 2006, 13:37
E imposibil sa nu venim acasa cu cele 3 puncte daca nu ar fi asa ar insemna ca intram in hora retrogradarii ceea ce e de neconceput.

*Coco*
7th August 2006, 13:40
Meci de X /hello /hello /hello Si Otelul intra in hora:happy :happy

WOLF_ULTRAS
7th August 2006, 13:55
Meci de X /hello /hello /hello Si Otelul intra in hora:happy :happy

taci mah :cool: ....daca noi e sa intram in hora voi ce faceti ?? ati luato cu 3-0 de ls steaua si ati facut 0-0 cu vasluiu cares terminati de viata ...nai vazut ca uta lea dat maxim :evil: ............................. deci sper sa batem 1-0 pentru noi FORZA OTELUL trebuie sa mergem cati mai multi la urziceni sa se simta baieti bine FORZA SIDEXPLOZIA-ULTRA ;)

*Coco*
7th August 2006, 14:04
Aaa lasa`ma ma ca,Craiova isi revine ea
Dar ma mir de ce nu mai comentati de Pandurii ca pana acuma ziceati toti ca nu aveam nici o sansa si ca anul asta retrogradam 100% si ca Rapid ne da de la 3 in sus si Dinamo ne da de la 4 in sus si ati vazut si voi rezultatul ca joaca Pandurii fotbal:P

The_Blonde
7th August 2006, 14:29
Aaa lasa`ma ma ca,Craiova isi revine ea
Dar ma mir de ce nu mai comentati de Pandurii ca pana acuma ziceati toti ca nu aveam nici o sansa si ca anul asta retrogradam 100% si ca Rapid ne da de la 3 in sus si Dinamo ne da de la 4 in sus si ati vazut si voi rezultatul ca joaca Pandurii fotbal:P

isi revine cum sa nu..... mai tineti minte k asa ziceati dupa fiecare meci acu 2 ani si uite asa cu 13 puncte retrogradarati(k sa folosesc un limbaj familiar voua)

*Coco*
7th August 2006, 15:23
isi revine cum sa nu..... mai tineti minte k asa ziceati dupa fiecare meci acu 2 ani si uite asa cu 13 puncte retrogradarati(k sa folosesc un limbaj familiar voua)

Loooooool creca treiesti pe alta planeta
Cu cate puncte a retrogradat Craiova cu 13=))) vai de tine au plecat cu -2 pct avnd 23 de pct cand au retrogradat da nu 13 duamne
Mai informeaza-te

WOLF_ULTRAS
7th August 2006, 15:27
Loooooool creca treiesti pe alta planeta
Cu cate puncte a retrogradat Craiova cu 13=))) vai de tine au plecat cu -2 pct avnd 23 de pct cand au retrogradat da nu 13 duamne
Mai informeaza-te

u craiova 0-6 OTELUL GALATI :evil: :happy :cya:

bada_otelul
7th August 2006, 16:30
Aaa lasa`ma ma ca,Craiova isi revine ea
Dar ma mir de ce nu mai comentati de Pandurii ca pana acuma ziceati toti ca nu aveam nici o sansa si ca anul asta retrogradam 100% si ca Rapid ne da de la 3 in sus si Dinamo ne da de la 4 in sus si ati vazut si voi rezultatul ca joaca Pandurii fotbal:P

lol,daca tu numesti statul cu fundul in poarta fotbal e grav,nu-i nimic,si anul trecut ati facut egal acasa cu rapidul si ati retrogradat,nu va opreste nimeni nici anul asta.si nu te mai baga ca musca in ... aici e vb de meciul urziceni-otelul,ne doare-n p... de pandurii,in palma daca nu vreti sa intelegeti altceva...
ontopic,nu avem voie sa mai scapam victoria,daca avem ocaziile de la constanta sigur castigam

Cristian
7th August 2006, 16:36
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=28579 <<<ptr suporterii Otelari.
Trebuie sa batem normal pe Urziceni. Putem sa consideram ca am avut si ghinion.

Vand vise
7th August 2006, 16:45
se termina egal :D

tutye
7th August 2006, 17:26
se termina egal :D

si steaua o fura cu 3 goluri diferenta....

crissis
7th August 2006, 17:44
Otelul e obligata sa cistige altfel e de rau.SUCCES OTELUL. pronostic 2

cap
7th August 2006, 18:04
de data asta bate otelul o sa vada toata lumea :d

cap
7th August 2006, 18:07
si o sa mearga multi in deplasare la meciul asta forza otelul

The_Blonde
7th August 2006, 18:11
Loooooool creca treiesti pe alta planeta
Cu cate puncte a retrogradat Craiova cu 13=))) vai de tine au plecat cu -2 pct avnd 23 de pct cand au retrogradat da nu 13 duamne
Mai informeaza-te

eh in fine tot 3 erau la coada 23 asa e da oricum e naspa:rosu:

adi_cta
7th August 2006, 21:32
Cred ca o sa bata Otelul fara griji, cel putzin asa ar trebui. Au cam ramas in urma si la cum i-am vazut eu jucand pe otelari cu Farul am zis ca nu sunt o echipa de retrogradare asa ca multa bafta Otelul.

Jar-Gon
7th August 2006, 21:52
se termina egal :D

JJ retardatule:headbang: :jerk:

crissis
7th August 2006, 21:57
JJ retardatule:headbang: :jerk:

/hello Are si el o parere si nu e neaparat sa fii de acord cu el si asemenea caracterizari nu isi au rostul:galben:

Jar-Gon
7th August 2006, 22:08
da dar...........ai dreptate
ce sa-i faci suporterii astia ai stelei zici cateodata si tot mai des ca-s mai prosti ca oile
victorie cu urziceni si nimic altceva

six
7th August 2006, 22:29
se termina egal :D Bafta Galatz.....pronostik 2...:yeah: /hello ;)

Universal
7th August 2006, 22:58
m&#228; ami uit pe www.livescore.com ...unul-dou&#228; meciuri... dar nu pot crede c&#228; Urziceni poate bate..si st&#228; pe livescore....departe au ajuns,dar se vor opri aici..deci 1-1 sau direct 1-4

Steeltown Boy
7th August 2006, 23:24
Putem c&#226;ştiga lejer, dar cu o condiţie: să luăm jocul &#238;n serios.
Cred că asta e acum problema noastră. Meciul cu CFR-ul l-am tratat cu prea multă lejeritate, iar cu C-ţa am jucat fotbal doar &#238;n a doua repriză. Asta &#238;nseamnă că echipa revine şi suntem &#238;n ascendenţă.
E un campionat lung şi am curaj să pariez că Oţelul &#238;şi &#238;ndeplineşte obiectivul sezonul ăsta.

cap
8th August 2006, 00:32
toti speram sa fie victorie si asa va fi :D forza otelul

STEELMAN
8th August 2006, 04:52
aparent meci usor dar nu cred ca ne va fi usor sa speram ca va iesi bine indiferent de scor mergem inainte!

The_Blonde
8th August 2006, 11:38
Am si io o intrebare pentru un om din urziceni(dak exista prin zona)stie cineva dak e departe stadionul de gara?

*Coco*
8th August 2006, 11:42
La cat au aia orasul de mic cu 20000 de locuritori cred ca e aproape:cool:

the lion king
8th August 2006, 11:49
o fi chiar in gara,ce crezi...

SORINULTRA
8th August 2006, 11:56
au si gara? si stadion? :o: :o: :o:

STEELMAN
8th August 2006, 12:23
chiar e dragut stadionul.micut dar cochet si un gazon peste media primei ligi tribunele sunt acoperite iar daca ar striga tot stadionul ceeea ce nu prea se intampla ar iesi o poluare fonica de efect

*Coco*
8th August 2006, 12:31
Pai aia ar trebui sa se duca tot orasul ca sa fie Stadionul plin:drak:

dede
8th August 2006, 12:40
castiga otelu'...primele pct pt ei
0-1

SORINULTRA
8th August 2006, 12:57
bate otelul 2-0 , p.s. insanatosire grabnica fratelui nostru lolo grupa c , care e in spital internat cu gatul rupt

mblue
8th August 2006, 13:17
victorie urziceni, 2-1

Cristian
8th August 2006, 13:34
victorie urziceni, 2-1

nici tu nu crezi ce spui huh ?

Poli Timisoara - FC Rapid 1 FC National - Poli...

Poli Timisoara - FC Rapid 1
FC National - Poli Iasi 1
Craiova - FC Arges 2
Ceahlaul - CFR Cluj 2
UTA - Steaua X
Jiul Petrosani - Dinamo 1
Unirea Urziceni - Otelul Galati 2 <asta e ce-a votat el la pronosticuri...
Sportul - Gloria Bistrita...

Cristian
8th August 2006, 13:49
Am si io o intrebare pentru un om din urziceni(dak exista prin zona)stie cineva dak e departe stadionul de gara?

Buna intrebare ti-ai gasit :D
sunt 135 Km intre GL si Urziceni, orasu e mic tare, l-am vazut pe google earth :D 1 Km cel mult dintr-o parte in alta :D

STEELMAN
8th August 2006, 15:19
de la gl la bucuresti sunt 250.de la urziceni la gl sunt 60 asa ca nu are cum sa fie 135 de la gl pana la urziceni.135=60=195.unde sunt restul 55?sau poate exista vreo ferastra a timpului prin zona

cap
8th August 2006, 17:03
hey din gl pana in urziceni stiam ca sunt in jur de 100 de km dar asta nu conteaza forza otelul

The_Blonde
8th August 2006, 17:04
de-abia astept sa vad cum e atmosfera la un meci intr-un oras asa mic ... sper k sunt suporteri nu samantari

WOLF_ULTRAS
8th August 2006, 17:17
de-abia astept sa vad cum e atmosfera la un meci intr-un oras asa mic ... sper k sunt suporteri nu samantari

La meciul din prima etapa cand urziceniul a jucat cu iasiu cei din urziceni aveau un benar agatat de gard ceva cu black woriors...dar de strigat nu striga nimeni:rolleyes:

dardar_3
8th August 2006, 17:34
Cred ca totusi meciul se va termina egal ca nici una dintre formatii nu prea a aratat fotbal pana acum... Cam slabut a jucat Otelul in primele 2 etape , iar despre Urziceni,... No Coment...:drak:

Jar-Gon
8th August 2006, 17:54
pt cei cu dubii in privinta castigatorilor din meciul asta va doresc o dulce autodistrugere. bate Otelul clar si dupa aia venim si la voi nu conteaza cine sunteti
pt cei din galerie am o recomandare stati uniti oriunde va duceti ca daca va prind taranii de pe acolo singuri sau cate doi trei va dau bataie ca la duba
mai ales daca va luati de fetele lor .asa ca baieti stati cat mai multi orice ati face

Cristian
8th August 2006, 18:48
de la gl la bucuresti sunt 250.de la urziceni la gl sunt 60 asa ca nu are cum sa fie 135 de la gl pana la urziceni.135=60=195.unde sunt restul 55?sau poate exista vreo ferastra a timpului prin zona

EEE am uitat sa spun ca eu am pus distanta in linie dreapta :D
Am folosit Google Earth si asa arata da m-am convins cautant pe net ca distanta e de Galati - Urziceni 185 Km. Greseala mea.

dorian27
8th August 2006, 19:09
Otelul va capitaliza diferenta de valoare, chiar daca timp de o repriza in meciul de la Dej cu CFR, Unirea Urziceni a vrut sa joace ceva......
Din pacate pentru ei, prezenta in prima liga va fi doar una salutara.....poate se vor alege si cu cateva puncte penalizare la anul!!!

Sunt si eu curios...este cineva din Urziceni pe forumul asta?

Dregan
8th August 2006, 20:19
Sunt si eu curios...este cineva din Urziceni pe forumul asta?


Poate doar ursul ala care il au ei mascota sa intre pe forum:evil:

irriducibile_01
8th August 2006, 20:52
Etapa a III-a

1. UNIREA Urziceni - OTELUL Galati
Stadion: UNIREA VALAHORUM (Urziceni)

11.08.2006, ORA 18.00

A: SIMION AURELIAN (PITESTI)
A1: FECIORU CORNELIU (BUCURESTI)
A2: RADU IULIAN (BUCURESTI)
R: ENE MIHAI (BUCURESTI)
OBS: URS IOSIF ROBI (BUCURESTI)
IONESCU GEORGE (BUCURESTI)

WOLF_ULTRAS
8th August 2006, 21:24
FORZA OTELUL ....haideti sa fim cati mai multi la urziceni :).....hai cu prima victorie

STEELMAN
8th August 2006, 21:35
hey din gl pana in urziceni stiam ca sunt in jur de 100 de km dar asta nu conteaza forza otelul

DACA AR FI 100 KM AM FI VREO CATEVA MII PE STADION

WOLF_ULTRAS
8th August 2006, 23:04
DACA AR FI 100 KM AM FI VREO CATEVA MII PE STADION

asa ar trebuii sa fim macar 500 :D :D :D

STEELMAN
8th August 2006, 23:54
asa ar trebuii sa fim macar 500 :D :D :D

daca vom fi 200 va fi un lucru mare!

cap
9th August 2006, 00:16
si 100 daca o sa fim tot galagiosi suntem :D

Ulio singuraticu
9th August 2006, 09:06
Otzelu o sa bata dar nu cu scor prea mare!

The_Blonde
9th August 2006, 10:42
mama ulio da tu cu cate echipe tii ma?cum poti fi suporter a doaua echipe din acelasi campionat?in meciu direct cu cine tii?

lolo_grupa_c
9th August 2006, 13:16
am revenit de la nebuni....forza otelul!!!0-2 si de aici incepe echipa sa treaca de pasa proasta...

tutye
9th August 2006, 13:29
bine ai revenit Lol...si cum e pe acolo???? :d

lolo_grupa_c
9th August 2006, 13:38
ne vedem la urziceni,cu toate ca nu pot sa_mi misc capul...forza otelul..

SORINULTRA
9th August 2006, 14:01
bine ai revenit , oricum nu aveau aia sa-ti faca prea mult , 0-2 otelul

STEELMAN
9th August 2006, 14:08
tu esti ala cu ghinionul .trebuia sa te mai tina 2-3 luni sa mai castigam si noi cateva meciuri

lolo_grupa_c
9th August 2006, 14:24
niciodata....si apropo:trebuia sa_mi puna gatu' in ghips si sa mai stau internat 3 zile,dar am refuzat si am facut cerere de externare pe raspundere proprie,de ce??SA PIERD O DEPLASARE??? NICIODATA!!!!la contuzie coloana cervicala si deplasare de colon(sau asa ceva),unii stateau si cateva luni in spital de frica da' io am refuzat pt. o deplasare,asa ca....

Hard
9th August 2006, 14:29
x2 solist:D

lolo_grupa_c
9th August 2006, 14:32
exista x2 solist???poate 2 solist da' cred ca te_ai incurcat in tastatura..asa ca nu te fac sclav...

Hard
9th August 2006, 14:33
mfff, miroase a cocs...sa fie de la combinat?:)

lolo_grupa_c
9th August 2006, 14:36
:D
mfff, miroase a cocs...sa fie de la combinat?:)

lasa astea ma.....ca nu au dea face cu ce scrie mai sus....:D :D :drak: :drak: forza otelul....

Hard
9th August 2006, 14:39
atunci raman la x2-ul meu solist:D

STEELMAN
9th August 2006, 14:43
da ma de la combinatul ala care asigura 5% din pib;)

SORINULTRA
9th August 2006, 14:47
nu ma de la celalalt care asigura 15 %

Hard
9th August 2006, 14:47
si din cauza caruia nu puteam dormi noaptea,probabil si tu stii:)hmmm,oricum asigura 5%pt ca e condus de un indian, pt ca romanii nu sunt in stare de asa ceva:).respect celor care lucreaza acolo,insa pacat ca o echipa ca otelul nu este sustinuta financiar de mittal steel.evident nu am auzit de un indian caruia ii place fotbalul,de ce ar fi culmea tocmai mittal diferit ?:) insa bani pt locurile 8-12 sunt :)

WOLF_ULTRAS
9th August 2006, 14:58
si din cauza caruia nu puteam dormi noaptea,probabil si tu stii:)hmmm,oricum asigura 5%pt ca e condus de un indian, pt ca romanii nu sunt in stare de asa ceva:).respect celor care lucreaza acolo,insa pacat ca o echipa ca otelul nu este sustinuta financiar de mittal steel.evident nu am auzit de un indian caruia ii place fotbalul,de ce ar fi culmea tocmai mittal diferit ?:) insa bani pt locurile 8-12 sunt :)

ce vrea sa insemne ma semnatura ta Galati group ??:mda:

Hard
9th August 2006, 15:09
Galati group este pt necunoscatori:) un grup facut acum 5 ani alcatuit din aproximativ 30 de persoane care sustineau echipa Steaua si se bucurau pt otelul doar atunci cand jucau impotriva echipelor rapid si dinamo.odata cu trecerea vremii,cei care se ocupau cu intalnirile din fiecare sambata in parcul tiglina au inceput sa paraseasca tara sau nu au mai avut timp pt asa ceva,asa ca singura zi in care ne intalnim este ziua meciului otelul-steaua,iar u personal am lipsit si atunci in ultimul an si probabil voi lipsi si acest sezon fotbalistic.
nu te supara,mi-a placut si de otelul anul trecut:D

lolo_grupa_c
9th August 2006, 15:35
Galati group este pt necunoscatori:) un grup facut acum 5 ani alcatuit din aproximativ 30 de persoane care sustineau echipa Steaua si se bucurau pt otelul doar atunci cand jucau impotriva echipelor rapid si dinamo.odata cu trecerea vremii,cei care se ocupau cu intalnirile din fiecare sambata in parcul tiglina au inceput sa paraseasca tara sau nu au mai avut timp pt asa ceva,asa ca singura zi in care ne intalnim este ziua meciului otelul-steaua,iar u personal am lipsit si atunci in ultimul an si probabil voi lipsi si acest sezon fotbalistic.
nu te supara,mi-a placut si de otelul anul trecut:D
adica sclavi intr_un cuvant:no: :no:

WOLF_ULTRAS
9th August 2006, 16:05
Galati group este pt necunoscatori:) un grup facut acum 5 ani alcatuit din aproximativ 30 de persoane care sustineau echipa Steaua si se bucurau pt otelul doar atunci cand jucau impotriva echipelor rapid si dinamo.odata cu trecerea vremii,cei care se ocupau cu intalnirile din fiecare sambata in parcul tiglina au inceput sa paraseasca tara sau nu au mai avut timp pt asa ceva,asa ca singura zi in care ne intalnim este ziua meciului otelul-steaua,iar u personal am lipsit si atunci in ultimul an si probabil voi lipsi si acest sezon fotbalistic.
nu te supara,mi-a placut si de otelul anul trecut:D

adica trebuie pus la cale un raid :happy .....si bataie.....si confiscare si ce mai este :evil: ........ati scapat pana acuma dar daca va prind alde lolo :happy vai de capu vostru

Hard
9th August 2006, 16:31
unde era cel mai de temut grup din tara, probabil relatezi din intamplarile petrecute cu niste stelisti din braila...deci confunzi.
eu si alti 10 stelisti plecam de la stadion cu masinile noastre personale parcate in apropiere si niciodata nu am avut probleme cu copchii de la galeria otelului,iesind din stadion chiar pe unde ieseau si ei,poarta 1.deci nu va mai dati rotund ca nu e cazul.va scuipam in cap si mergem mai departe fara probleme.

lolo_grupa_c
9th August 2006, 16:54
[QUOTE=SebyO;748629
eu si alti 10 stelisti plecam de la stadion cu masinile noastre personale
ia mai incearca acuma "adultule",mai ai tupeu???:rosu: ..eu unul nu cred:drak:

WOLF_ULTRAS
9th August 2006, 16:59
unde era cel mai de temut grup din tara, probabil relatezi din intamplarile petrecute cu niste stelisti din braila...deci confunzi.
eu si alti 10 stelisti plecam de la stadion cu masinile noastre personale parcate in apropiere si niciodata nu am avut probleme cu copchii de la galeria otelului,iesind din stadion chiar pe unde ieseau si ei,poarta 1.deci nu va mai dati rotund ca nu e cazul.va scuipam in cap si mergem mai departe fara probleme.

daca stati ascunsi ca sobolani normal......ati venit cu tricouri cu steeaua pe voi ceva ? nu prea cred ?..........oricum sunteti niste panarame de oameni ca tineti cu steaua si nu cu otelul .....nu meritati sa stati in orasul asta...am mai spuso si o mai spun unele orase plang ca nu au echipa in liga 1 iar voi in loc sa fiti mandri ca aveti voi va bateti joc RUSINE:rosu:

STEELMAN
9th August 2006, 17:14
cat scalavagismul e in floare nici in ...coate nu ma doare/hello /hello /hello

Hard
9th August 2006, 17:28
daca stati ascunsi ca sobolani normal......ati venit cu tricouri cu steeaua pe voi ceva ? nu prea cred ?..........oricum sunteti niste panarame de oameni ca tineti cu steaua si nu cu otelul .....nu meritati sa stati in orasul asta...am mai spuso si o mai spun unele orase plang ca nu au echipa in liga 1 iar voi in loc sa fiti mandri ca aveti voi va bateti joc RUSINE:rosu:

1.personal nu m-am ascuns de nimeni,doar am venit la un meci de fotbal nu sa ma joc de-a v-ati ascunselea cu copchii
2.cred ca am dreptul sa sustin orice echipa doresc de oriunde,fiecare are acest drept si trebuie sa respectam asta.
3.in ceea ce ma priveste nu prea mai am cine stie ce legaturi in acest oras,doar parintii mei locuiesc acolo,in rest...:pace: ,oricum respect si pastrez prietenii cu stelisti,dinamovisti si chiar otelari din galerie...insa suporteri adevarati,nu clovni.
sunt mandru ca galatiul are o echipa in divizia a insa atat.daca ar depinde de mine sa ia campionatul Steaua numai daca retrogradeaza otelul,nu as sta pe ganduri.

WOLF_ULTRAS
9th August 2006, 17:31
1.personal nu m-am ascuns de nimeni,doar am venit la un meci de fotbal nu sa ma joc de-a v-ati ascunselea cu copchii
2.cred ca am dreptul sa sustin orice echipa doresc de oriunde,fiecare are acest drept si trebuie sa respectam asta.
3.in ceea ce ma priveste nu prea mai am cine stie ce legaturi in acest oras,doar parintii mei locuiesc acolo,in rest...:pace: ,oricum respect si pastrez prietenii cu stelisti,dinamovisti si chiar otelari din galerie...insa suporteri adevarati,nu clovni.
sunt mandru ca galatiul are o echipa in divizia a insa atat.daca ar depinde de mine sa ia campionatul Steaua numai daca retrogradeaza otelul,nu as sta pe ganduri.:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: PENIBIL.....RUSINE.......:jerk:

Hard
9th August 2006, 17:33
tricouri cu Steaua am 10,ultimul cumparat este acum 1 an si jumatate nike - 1.7 mil lei vechi:D,bani multi pt galati.

WOLF_ULTRAS
9th August 2006, 17:36
tricouri cu Steaua am 10,ultimul cumparat este acum 1 an si jumatate nike - 1.7 mil lei vechi:D,bani multi pt galati.

uite unde era bogatul ...........oricum nu are rost sami mai pierd vremea cu un tradator si mascarici..............FORZA OTELUL victorie la urziceni ole ole ole otelule :)

The_Blonde
9th August 2006, 18:09
ma nu am ce zice...speachless imi vine sa imi vars matele pe el de stelist ....si apoi sa il curatz...dar cu tricourile lui

delaparis
9th August 2006, 18:15
Fiecare cu opinia lui ... dar exprimata cit de cit civilizat:rolleyes:

STEELMAN
9th August 2006, 18:17
tricouri cu Steaua am 10,ultimul cumparat este acum 1 an si jumatate nike - 1.7 mil lei vechi:D,bani multi pt galati.

wow! un vagon de bani=)) sa apara tricourile oficiale ale otelului ca dau pe loc 5 milioane :drak:

Casuba
9th August 2006, 18:22
Daca jucam cu VATCA-CRACIUN-NOGO-BACIU-GADO-PARASCHIV-COSTIN-TANASE-STAN batem fara probleme

Casuba
9th August 2006, 18:24
Si Badescu ( chiar daca i-am bate oricum si in 10 )

STEELMAN
9th August 2006, 18:25
daca jucam doar cu acesti 9 jucatori o cam luam.daca ai mai adauga un atacant si un mijlocas am avea sanse sa scoatem cel putin un egal

tutye
9th August 2006, 18:28
is sa iesiti si anul asta si sa scuipati in cap copchii aia de la Galerie......:ciocan:

Casuba
9th August 2006, 18:34
Se vede ca-s incepator !Cum dracu am putut sa-l uit si pe Semeghin ?

Dregan
9th August 2006, 18:46
Si cu Seme 10 care-i si intrece:D

*Coco*
9th August 2006, 19:50
Hahaha parca vad ca iar luati bataie
Asa ati zis si in prima etapa ca le dati lu` CFR 3 si a`ti luat 3
In a doua etapa ati zis ca bateti la Farul fara probleme 2-0 si ati luat bataie
Acuma ziceti ca ii bateti si pe astea si parca vad ca va bat si astea
Ar fi show sa va bata si astea dupa aceea sa nu mai vad nici un galatean pe aici pe forum comentand ca rupeti si etapele viitoare...:happy

bada_otelul
9th August 2006, 22:18
ba tu asta venit din b pe cai numai de nasu cunoscute,nu ai niste praz de cules?ia marsh ca ma plictisesti,ce crezi ca noi suntem aia de la pandurii care pe forum au aparut abia dupa ce au fost retrogradati sportul?
batem nu batem tot alaturi de echipa,dar o sa batem sa-si inghita mucii unii de ciuda

*Coco*
9th August 2006, 22:26
ba tu asta venit din b pe cai numai de nasu cunoscute,nu ai niste praz de cules?ia marsh ca ma plictisesti,ce crezi ca noi suntem aia de la pandurii care pe forum au aparut abia dupa ce au fost retrogradati sportul?
batem nu batem tot alaturi de echipa,dar o sa batem sa-si inghita mucii unii de ciuda
Bateti o _|_ :happy :happy :happy

bada_otelul
9th August 2006, 22:30
Bateti o _|_ :happy :happy :happy

stai linistit ca nu o batem pa mama ta,ca nu e numai ea de vina ca esti asa.noi batem unirea urziceni la fotbal,mai exact la goluri valabile,ca alea sunt importante

*Coco*
9th August 2006, 22:33
Bha iti spusai bateti O _|_
Va da Urziceni 3-1 ca numai cu scoru asta va place sa luati bataie
Hai:cya: mai vb dupa incheierea jocului ca sa pot rade de voi:happy

STEELMAN
9th August 2006, 22:49
bai nene ce ar fi sa iti vezi de meciurile tale bigamule?nu cred ca a comentat vreun galatean pe meciurile voastre si in caz de a facuto doar scurt si la obiect!

WOLF_ULTRAS
10th August 2006, 01:03
Daca jucam cu VATCA-CRACIUN-NOGO-BACIU-GADO-PARASCHIV-COSTIN-TANASE-STAN batem fara probleme

misto optimismul tau batem pe orziceni doar cu 9 oameni :evil:

Blu3red
10th August 2006, 01:11
Hai ma nu va mai tot certati....Otelul are echipa foarte buna...si un antrenor excelent...Urziceni nu are ce cauta in A ...si va dura mult si bine pana va face ceva puncte...va fi o joaca pt Otelul ......si de ciuda ...Otelul va bate cu 3-1...desi cred ca va fi 4-0 pt Otelul.....Grigoras stie multa meserie si Otelul va gata sigur in primele 8...!!!

cap
10th August 2006, 01:21
bai coco ce nume frumos ai loa fel ca cainele meu chear daca luam bataie tot aici ne vei gasi nu vom baga capul in pamant cum fac unii ca voi ne am invatat sa ne acceptam infrangerile asa ca :-J
vom vedea la urziceni

Hard
10th August 2006, 01:32
bate otelul ,iar cu ocazia asta vor vedea si cocsarii ce inseamna o baza sportiva.

SORINULTRA
10th August 2006, 07:36
bai sebio esti cel mai penibil om pe care l am vazut eu vreo data , du te mai omule si posteaza in alta parte locul tau nu e aici :jerk: :jerk: :ciocan: :no: :rosu:

bada_otelul
10th August 2006, 10:14
bate otelul ,iar cu ocazia asta vor vedea si cocsarii ce inseamna o baza sportiva.

cocsarii adica parintii tai?da ce,merg la meci ei?nu cred,asa ca ciocu mic
asa cum i-am mai zis unuia care nu are ce cauta aici,nu lasam noi echipa la greu,chiar daca nu castigam la urziceni,pt ca noi nu suntem stelisti de mana a doua ca tine

dorian27
10th August 2006, 10:59
Ma tot intreb.......daca Urziceniul va da in sfarsit gol, caci nu ma indoiesc de Otelul ca va inscrie?
Il vad un meci de 2-3 goluri....(mai degraba 0-2 decat 1-2).
Tot nu vad pe nimeni din urziceni pe forum....
Orase ca Satu-Mare, Baia-Mare, Tg. Mures nu au echipa de prima liga, asa ca felicitari Urziceniului pentru performanta.....dar tare ma tem ca se vor intoarce innapoi!!

The_Blonde
10th August 2006, 11:08
nu trebuie doar sa te temi ci sa afitrmi totusi io chiar as vrea sa vad ce zice un suporter din urziceni....In fine maine mergem acolo si o sa ii vedem....ca de uzit sigur nu ii auzim...

cap
10th August 2006, 11:11
bai dar chear internetul in urziceni a aparut ?

bada_otelul
10th August 2006, 11:25
toate ca toate da numai sa nu luam iar gol repede,daca reusim sa nu luam gol in primele 30 minute imposibil sa nu castigam.ramane totusi marele daca...

philo
10th August 2006, 11:28
Urziceniul nu face mulţi purici &#238;n prima ligă... Deci, 2 solist, probabil un 0-3, e momentul ca Oţelul să-şi revină din pumni... ca Georgică Donici..!

SORINULTRA
10th August 2006, 13:50
ce a fost a fost .........

WOLF_ULTRAS
10th August 2006, 14:13
Cand e plecare la urziceni :D ?????

STEELMAN
10th August 2006, 14:44
e sedinta dupamiaza la 6.cel mai probabil in jurul ori 1 maine

tutye
10th August 2006, 14:47
aflam deseara la ora 6...

cap
10th August 2006, 15:30
fratilor ne vedem azi la 6 la stadion forza otelul

crissis
10th August 2006, 16:42
Urziceni - Otelul 0-3 :yeah:
Forza Otelul
Bafta Otelul

The_Blonde
10th August 2006, 17:16
mmm ce naspa io vin singura :(( de-abia astept sa va vad ..... si dupa ne intalnim la meciul cu nationalul ce imi place knd sunt deplasari p la mine prin zona....

WOLF_ULTRAS
10th August 2006, 18:38
Urziceni - Otelul 0-3 :yeah:
Forza Otelul
Bafta Otelul

Bafta si voua :ok:

six
10th August 2006, 19:11
Urziceni - Otelul 0-3 :yeah:
Forza Otelul
Bafta Otelul:yeah: :yeah: :yeah: Galatz :yeah: :yeah: :yeah:

the lion king
10th August 2006, 20:12
fara moldoveni...

SORINULTRA
10th August 2006, 20:55
alo ce ai mai baiatule? fara unde ?esti greu?

STEELMAN
10th August 2006, 20:59
fara prazari

cap
10th August 2006, 23:23
fratilor toti care mergeti maine la 12 la stadion forza otelul

STEELMAN
10th August 2006, 23:25
ce dreaq faceti maine de la 12?meciul e la 6 seara si pana la urziceni se fac 3 ore!doar sa beti ceva prin comuna aia si poate ne intanlim

Hard
11th August 2006, 00:26
hai unirea,primele 3 puncte din campionat,spargeti gheata cu otietu` ,mi-ati face o bucurie de 1 secunda.

WOLF_ULTRAS
11th August 2006, 00:40
hai unirea,primele 3 puncte din campionat,spargeti gheata cu otietu` ,mi-ati face o bucurie de 1 secunda.

SCLAV imputit acuma te rogi sa mai luam si bataie si mai esti si galatean ........RUSINE :no: .............penibilule :rosu: :rosu: :rosu:

Hard
11th August 2006, 00:43
nu are nici o legatura orasul cu placerile mele ascunse:D, de-ar juca otelul la matineu...
offtopic:pt inculti -- imputit nu inputit

WOLF_ULTRAS
11th August 2006, 00:49
nu are nici o legatura orasul cu placerile mele ascunse:D, de-ar juca otelul la matineu...
offtopic:pt inculti -- imputit nu inputit

Tias zice eu cine joaca si ce face la matineu dar imi iau ban :evil: ........MERDA steaua :happy

katalinkostel
11th August 2006, 10:58
Daca nu luam macar un punct, e groasa rauFORTZA OTELUL!!!!!/hello /hello /hello

bada_otelul
11th August 2006, 11:01
vremea de ieri si de azi ma face sa ma gandesc la cum o fi aratand gazonul,mai ales dupa ce l-am vazut pe ala din groapa.se cam schimba datele problemei...sper totusi sa castigam si asa

STEELMAN
11th August 2006, 11:26
un teren imbibat cu apa ne-ar dezavantaja dar imi amintesc ca in retur la cluj am castigat pe un teren devenit mocirla .sper ca istoria sa se repete

atdi
11th August 2006, 11:52
Nu va mai agitati pt meciul asta. Otelu bate sigur.

Cristian
11th August 2006, 12:06
hai unirea,primele 3 puncte din campionat,spargeti gheata cu otietu` ,mi-ati face o bucurie de 1 secunda.

Tu ca de obicei, ca si-n alte postari ale tale, esti penibil. Cati ani ai mah taca ?? Daca esti mare adik de la 18 > ma mir ca te comporti ca un copil care abia a descoperit netu si nu are ce face. Fugi la steaua ta. Ti-am facut si tie report ptr stalcire de nume. Si asa am sa fac la toti indiferent care e numele echipei.

NY_giants05
11th August 2006, 14:16
bafta otelarilor. trebuie sa castigati neaparat. aveti mare nevoie de puncte.
un pronostic : 1-1 sau 2-1 pt otelul

SILVIU99
11th August 2006, 14:59
victorie la un gol sau doua diferenta pt otelul

Hard
11th August 2006, 17:27
am bagat la pariu azi pe o victorie a unirii ,cota destul de buna ,va sfatuiesc si pe voi sa faceti la fel.

LazioRoma
11th August 2006, 17:57
nu are nici o legatura orasul cu placerile mele ascunse:D, de-ar juca otelul la matineu...
offtopic:pt inculti -- imputit nu inputit

ia zii si tu ... NU E AASA CA wulf utras la e cel mai mare prost de pe forum1?!? =)) el si buda osielul =)))

Hard
11th August 2006, 18:05
nu stiu daca sunt cei mai,si nu am nimic impotriva daca concureaza pt titulatura asta...le doresc succes!ma asteptam sa se intample si probleme de genul atunci cand si galatenii vor afla despre ols.
eu imi vad de opiniile mele pe acest forum si atat. raman la parerea ca unirea va castiga 1-0

magica_steaua
11th August 2006, 18:38
io am bagat la pariruri 2 la meciul asta 2.35 cota sper sa bata otelul

best_lazialul
11th August 2006, 19:27
meciul se indreapta spre un 0-0 care nu avantajeaza nicio echipa

arfel
11th August 2006, 19:30
1-0 goooooooooooooooooooooollllllllllllll =))

six
11th August 2006, 19:31
Gol Urziceni....naspa nu Galatenilor!!???:rolleyes: :mda:

arfel
11th August 2006, 19:33
si-am pus 2 12 si x2 :d...stiam eu ceva ca asta e meci de 1x2 si mi-am luat masuri :)

best_lazialul
11th August 2006, 19:37
da, gol Urziceni. destul de surprinzator as spune eu. e clar ca Otelul e la pamant. Probabil lanterna rosie dupa etapa 3.

Luis Garcia10
11th August 2006, 19:50
Asta e o palma pt cei care se gandeau ca au 3 puncte asigurate la Urziceni

kerosene
11th August 2006, 19:54
raman la parerea ca unirea va castiga 1-0

Bravo ma ai nimerit-o:)

Se cam ingroasa gluma baietii.Pana acum spuneati ca meritati sa castigati ambele meciuri si cu cfr si cu Farul.Daca si-n asta ati ratat si ati luat bataie....:headbang: Putin cate putin va cam infundati.Pacat

Trezirea:o: :o: :o: pana nu e prea tarziu.

Seldon
11th August 2006, 19:56
Asta e o palma pt cei care se gandeau ca au 3 puncte asigurate la Urziceni

Da, asa e, nu tot ce zboara se mananca si nici un meci nu e dinainte castigat. Alt campionat, alt Otel... Surprinzatoare nu e victoria celor din Urziceni, ci jocul prost al galatenilor.

katalinkostel
11th August 2006, 19:59
E clar. Si anul acesta obiectivul este salvarea de la retrogradare.Pana nu bagam mana in buzunar sa aducem jucatori de valoare asa o sa ne chinuim mereu. Ce clasare in primele 6-8 locuri!!! Cu cine??? PS:Inclin sa cred ca returul campionatului trecut a fost o intamplare.:mda: :mda: :mda:

Rossi
11th August 2006, 20:06
Unirea Urziceni 1 - 0 Oţelul
Aldea (73)

satelitul stelei se impiedica de o echipa , care e mai mult ca sigur retrogradata :D

Seldon
11th August 2006, 20:19
E clar. Si anul acesta obiectivul este salvarea de la retrogradare.Pana nu bagam mana in buzunar sa aducem jucatori de valoare asa o sa ne chinuim mereu. Ce clasare in primele 6-8 locuri!!! Cu cine??? PS:Inclin sa cred ca returul campionatului trecut a fost o intamplare.:mda: :mda: :mda:
Nu a fost o intamplare. Putea fi o intamplare daca jucau bine un meci-doua, nu un retur. Chiar au jucat bine, dar asa e la noi: cand ceva merge prost, dam vina pe adversari, public, arbitrii, timp nefavorabil, conspiratii, teren denivelat, nesansa, poarta noastra prea mare si a lor prea mica, etc. Cand incepe sa mearga bine, trebuie neaparat sa desfacem mecanismul, sa vedem de ce a mers asa. Apoi ne miram ca nu mai merge.

Luis Garcia10
11th August 2006, 20:22
Sunt surprins de replica celor din Urziceni totusi :D

PS:Nu raspundeti unor specimene precum bianco-rosi

kerosene
11th August 2006, 20:27
Sunt surprins de replica celor din Urziceni totusi :D

PS:Nu raspundeti unor specimene precum bianco-rosi

Lasa-l sa se simta si el bine.Acum e fericit ca in sfarsit a mai batut si dinamo pe cineva prin uefa.

*Coco*
11th August 2006, 20:41
SERIE B SERIE B:happy :happy :happy
Ce v-am zis mai Otelarilor ca luati bataie
Hai gata de la anu B`uuuuuuu ca nu aveti fata de A:happy :happy

Steeltown Boy
11th August 2006, 20:44
:o: :o: :o: E socant, dar e totusi o victorie meritata a Urziceniului care a lasat impresia ca si-a dorit victoria cu adevarat.
Despre jocul jenant al Otelului, nu sunt prea multe de spus. Din punctul meu de vedere nu mai exista nici un fel de scuze. Astazi jucatorii nostri au creat impresia ca joaca pentru prima oara impreuna. O maniera dezastruoasa de abordare a jocurilor care tine cred mai mult de latura psihica a jucatorilor arunca iarasi pe Otelul in sfera anonima a intrecerii, facand repede uitata valoarea aratata de acelasi team, in returul campionatului trecut.
Ma intreb ce-o fi acum in sufletul lui Grigoras. Sau a lui Marius Stan.
Eu in locul lor as aduce la echipa un psiholog bun. Nu e un sfat, nu am eu dreptul asta, dar e o parere si ultima explicatie pe care as mai gasi-o.
Nota 10 pentru galeria otzelara. E pacat... baietii astia n-au fost astazi rasplatiti nici macar cu un minim de daruire de catre favoriti.

lucian_iasi
11th August 2006, 20:50
Ati devenit cei mai slabi din liga I...principala candidata la retrogradare....

*Coco*
11th August 2006, 20:51
SERIE B SERIE B :happy :happy :happy :happy

Universal
11th August 2006, 21:04
Unirea Urziceni in B.Sigur?

*Coco*
11th August 2006, 21:05
Unirea Urziceni in B.Sigur?
Pardon ma refeream la Otelul:yeah:
Stau si ma gandesc cum de au castigat astea in retur tot nush
Dar acuma nu mai joaca nimic se dau mari vedete:))))

Steeltown Boy
11th August 2006, 21:13
Măi COCO, ţi-ai tras nume de papagal şi ai ajuns să te comporţi ca un papagal.
Ai rămas īn vocabular cu SERIE B SERIE B de cānd ţi-au pikat (vorba vine) pandurii pe penultimul loc īn camp trecut ? Sau Craiova acu' 2 ani ?
Ciocu' mic, mai e mult pānă departe.

*Coco*
11th August 2006, 21:17
Asta e ce a fost a fost Prezentu` conteaza...

NY_giants05
11th August 2006, 21:24
SERIE B SERIE B:happy :happy :happy
Ce v-am zis mai Otelarilor ca luati bataie
Hai gata de la anu B`uuuuuuu ca nu aveti fata de A:happy :happy

sa vedem noi ce face craiova si dupa-aia sa faci ca un clovn aici pe forum.

pacat de otelul. chiar nu ma asteptam sa piarda. oricum, mai e mult pana la sfarsitul campionatului. aveti timp sa va reveniti :ok:

*Coco*
11th August 2006, 21:29
sa vedem noi ce face craiova si dupa-aia sa faci ca un clovn aici pe forum.

pacat de otelul. chiar nu ma asteptam sa piarda. oricum, mai e mult pana la sfarsitul campionatului. aveti timp sa va reveniti :ok:

Lasa ma nu ii purta tu de grije lui Pandurii si lui Craiova ca o sa bata maine/hello

Judecatoru
11th August 2006, 21:33
pana acum cea mai mare surpriza a campionatului.Bravo Unirea Urziceni si suporterilor acestora cat si celor de la Otelu (o deplasare grea ).Cel mai greu e sa te intorci acasa dupa un meci pe care il credeai castigat.

il cappo
11th August 2006, 21:44
se pare ca primele 2 etape n-au fost pura intamplare ... Otelul e intr-adevar o echipa slaba caree candidata serioasa la retrogradare ... daca nici cu astia :o:
PS:se mai pregatesc oare de Champions League :happy ?

SILVIU99
11th August 2006, 21:47
un rezultat care ma surprins .....nu ma asteptam sa bata urziceniul......dupa cea dea 3 infrangere consecutiva se complica rau lucrurile la otelul si daca nusi revin repede vor intra in lupta pentru evitarea retrogradarii.........

Judecatoru
11th August 2006, 22:02
Un mic sfat pt Otelu -SCAPATI DE MARIUS STAN E UN ADEVARAT PARAZIT- el nu a facut nimic in viata lui decat s-a asezat pe la un club pe la altul si a inceput sa suga.Pacat de Grigoras si suporteri

B0gdaaaN
11th August 2006, 22:08
a 2 a bomba campionatului pina acum...cred ca totusi Otelul o sa`si revina

*Coco*
11th August 2006, 22:12
Ce bomba ma Urziceni ce au sa nu bata
La ce a jucat Otelul in primele 2 etape era de asteptat la un meci de 1X

B0gdaaaN
11th August 2006, 22:18
am cam comis`o...bomba a fost Pandurii - Rapid....COCO...in Iasi in reteaua RDS nu se prinde Telesport...nu sari asa ca nu ti`am furat butelia de pe sarma

resita
11th August 2006, 22:21
felicitari urziceni /hello /hello, primul gol din istoria echipei in liga I :ok:

galatiu va lupta din greu pentru salvare :headbang:

*Coco*
11th August 2006, 22:21
Nici in Tg-Jiu nu se prinde Telesport:ok:

ce_bine_e
11th August 2006, 22:31
sincer ma bucur nu imi mai place deloc Otelul de cand Marius Stan si Nicu Ciulu este la ei, sper sa nu se intoarca impotriva noastra aceasta bucurie a mea!
fiecare are dreptu sa tina cu ce echipa vrea asa cum sunt singur ca si printre voi sunt cativa care displac pe Poli Iasi!

Sergio_D
11th August 2006, 22:32
Sunt surprins de rezultat... Oţelul... echipă ce se lăuda că va face senzaţie... :sleep:

Cāt despre Urziceni, numai de bine. Dar cred că este doar un foc de paie. :rolleyes:

Steeltown Boy
11th August 2006, 22:58
Sunt surprins de rezultat... Oţelul... echipă ce se lăuda că va face senzaţie... :sleep:
:
Nu ştiu dacă locurile 6-8 ca obiectiv reprezintă chiar o senzaţie pentru tine. Senzaţie a fost īn returul trecut şi echipa chiar şi-a păstrat modestia. Iar ceea e şi mai important... a scăpat īn mod cinstit de retrogradare. Asta e valabil şi ptr unii ca tine şi ptr antipatiile declarate ale unor forumişti de pe aici... sunt threaduri deschise special pentru asta.
Sau eşti viteaz că nu-ţi mai pasă pe ce loc termină Pandurii, că oricum tot īn A jucaţi la anu' ? Prietenii ştiu de ce...

*Coco*
11th August 2006, 23:03
Nu ştiu dacă locurile 6-8 ca obiectiv reprezintă chiar o senzaţie pentru tine. Senzaţie a fost īn returul trecut şi echipa chiar şi-a păstrat modestia. Iar ceea e şi mai important... a scăpat īn mod cinstit de retrogradare. Asta e valabil şi ptr unii ca tine şi ptr antipatiile declarate ale unor forumişti de pe aici... sunt threaduri deschise special pentru asta.
Sau eşti viteaz că nu-ţi mai pasă pe ce loc termină Pandurii, că oricum tot īn A jucaţi la anu' ? Prietenii ştiu de ce...

Prietene afla mai bine
Siman e anchetat pentru spalare de banii
Nu iti fie tie ca aveau aia de la FRF ceva cu el stiau ei ce stiau

Cristian
11th August 2006, 23:04
Din pacate inca o infrangere ptr echipa noastra, si iar gust amar al infrangerii.
Parca nu mai vor sa joace asa se misca pe teren.
Sper sa ne revenim cat mai repede ca deja am intrat in hora desi mai sunt destule etape.

Cristian
11th August 2006, 23:05
sincer ma bucur nu imi mai place deloc Otelul de cand Marius Stan si Nicu Ciulu este la ei, sper sa nu se intoarca impotriva noastra aceasta bucurie a mea!
fiecare are dreptu sa tina cu ce echipa vrea asa cum sunt singur ca si printre voi sunt cativa care displac pe Poli Iasi!

Eu unu nu displac pe Poli Iasi, chiar dinpotriva, da asta e fiecare cu parerea si cu opiniile lui. Numai bine

Sergio_D
11th August 2006, 23:13
Nu ştiu dacă locurile 6-8 ca obiectiv reprezintă chiar o senzaţie pentru tine. Senzaţie a fost īn returul trecut şi echipa chiar şi-a păstrat modestia. Iar ceea e şi mai important... a scăpat īn mod cinstit de retrogradare. Asta e valabil şi ptr unii ca tine şi ptr antipatiile declarate ale unor forumişti de pe aici... sunt threaduri deschise special pentru asta.
Sau eşti viteaz că nu-ţi mai pasă pe ce loc termină Pandurii, că oricum tot īn A jucaţi la anu' ? Prietenii ştiu de ce...

Scuze, am greşit. Suporterii Oţelului, forumiştii, ei se lăudau că vor face senzaţie, pornind, īntr-adevăr, de la returul sezonului trecut. Nu postez pe acest forum cu iz de scandal. Nu am absolut nimic de īmpărţit cu nimeni. De Pandurii mei, ce să zic... momentan, īmi place cum joacă şi sper să scape.

Steeltown Boy
11th August 2006, 23:16
Nu-i nimic, sunt şi eu supărat... :mda: da-mi trece. :ok:
Sper să mă ajute şi echipa favorită :evil: ...

Sergio_D
11th August 2006, 23:20
Nu ştiu cu cine are Oţelul etapa următoare, dar presimt că va cāştiga. :D
Baftă! :ok:

Cristian
11th August 2006, 23:22
Ce bomba ma Urziceni ce au sa nu bata
La ce a jucat Otelul in primele 2 etape era de asteptat la un meci de 1X

Te bucuri de raul altuia si nu e prea frumos.
Va veni si randul vostru stati linistiti.

Sergio_D
11th August 2006, 23:25
Te bucuri de raul altuia si nu e prea frumos.
Va veni si randul vostru stati linistiti.

Nu cred că s-a bucurat de răul altora... pur şi simplu s-a dat cu părerea, aşa cum fac şi eu acum. :)

*Coco*
11th August 2006, 23:26
Nu ştiu cu cine are Oţelul etapa următoare, dar presimt că va cāştiga. :D
Baftă! :ok:

Au cu Ceahlaul si in etapa 6 au cu noi la ei la Galati...

^matrix^
11th August 2006, 23:31
AVETI ECHIPA..... ( DE LIGA 2 ),DUPA CUM JUCATI NU AVETI SCAPARE DE MATINEU,LA INCEPUT DE CAMPIONAT TOTI SPUNEAU CA OTELUL VA TERMINA IN PRIMELE 6 ECHIPE ( VISE BAIETI ),TOTI CREDEAU CA AU SUPER ECHIPA LA GALATI ( VISE BAIETI )...../hello /hello /hello

Cristian
11th August 2006, 23:57
Nu ştiu cu cine are Oţelul etapa următoare, dar presimt că va cāştiga. :D
Baftă! :ok:

Cu Ceahlaul acasa

STEEL
12th August 2006, 00:12
Au cu Ceahlaul si in etapa 6 au cu noi la ei la Galati...

Cu care din voi?:)

ce_bine_e
12th August 2006, 00:13
Eu unu nu displac pe Poli Iasi, chiar dinpotriva, da asta e fiecare cu parerea si cu opiniile lui. Numai bine
mai nu vreau sa par ala rau, nu am nimica cu Galati, mai ales cu suporteri acestei echipe...frumoase zic eu, dar nu imi plac conducatori acestei echipe :(
am observat ca nu suntem chiar in relati rele :)

Elphax
12th August 2006, 00:15
CE-a FACUT OTELUL MAI OAMENI !?!?!?
Grigoras e de fapt Hagi deghizat?

Cristian
12th August 2006, 00:18
mai nu vreau sa par ala rau, nu am nimica cu Galati, mai ales cu suporteri acestei echipe...frumoase zic eu, dar nu imi plac conducatori acestei echipe :(
am observat ca nu suntem chiar in relati rele :)

Am inteles si nu e nicio problema, ai dreptul la opinie, nici eu cu Iasiul nu am nimic.
Suporterii nu au nicio vina, asta e.

STEEL
12th August 2006, 00:22
CE-a FACUT OTELUL MAI OAMENI !?!?!?
Grigoras e de fapt Hagi deghizat?

Taaaaaaare va mai place,ce va mai gudurati,abia asteptati sa intre o echipa intr-o pasa mai proasta.....aoleuuuuu "buniculeee" ce de bagatori in seama..

Va sta ca un ghimpe in coaste Otelul asa-i?Campionatul abia a inceput,ne vom reveni cu siguranta ca de fiecare data dealtfel.....

Dregan
12th August 2006, 00:33
!!!Ne vom reveni!!!

delaparis
12th August 2006, 00:46
Otelul s-a "urzicat" azi ...
Sunt probleme in jocul lor cred eu ...
Tota lumea il lauda pe Grigoras ... eu sunt circumspect :rolleyes:
Trei meciuri - trei infringeri ... :o:

Memo
12th August 2006, 00:51
iata ca neam incurcat si cu urziceniu...no fi asta un capat de lume....ci tresa incurajam mai departe pe OTELU/hello /hello /hello

Hard
12th August 2006, 02:19
ce mult ma bucur ca mi-a iesit azi scorul exact la pariuri.mai am 3 meciuri maine si poimaine si m-am ales cu 3 mil.multumesc urziceni. succes otelul!

WOLF_ULTRAS
12th August 2006, 02:26
Suparat :(.......ce naiba se intampla nu pot sami dau seama....Sidexplozia-ultra fost alaturi de echipa intrun numar marisor ...noi am strigat tot meciul aia nu aveau galerie deci baieti trebuiau sa se simta ca acasa si vad ca a fost invers echipa na jucat nimik nu sa legat o pasa intre ei sa vb la club cu atatia jucatori sa delcarat si prin ziar ca va promitem ca la urziceni facem meci mare castigam slab slab tare .........cel mai bun meci de pana acuma cel de cta acolo intradevar cu putin noroc aveam un egal.....numi pot explica ce are echipa a fost o pauza de 2 luni jucaori aceasi dc numai joaca cu aceasi determinare ??? fff confuz......nu se mai poate asa........cu capul plecat trebuie sa merg mai departe increzator ca OTELUL asi va reveni ..........FORZA OTELUL ....LUPTA GALATI
P.S :cea mai tare comuna URZICENIUL:happy
5 blocuri si 40 de case :rolleyes: ...stadionul e mai frumos ca toata comuna mic el da e frumusel

B0gdaaaN
12th August 2006, 02:33
la sfarsitul returului Otelul o sa fie intre primele 10 echipe...ar trebui sa se dea niste amenzi la figurantii de prin lor (daca sunt)...apropo Baltoi cand intra...si gazonul de la galati ce e cu el...am vazut la Tv ca e arsa iarba in unele locuri

STEELMAN
12th August 2006, 02:53
a pierdut otelul a explodat tot forumul cu precadere cei ce au o mare "simpatie" pt culorile ros-alb-albastre.intradevar un joc slab ,asta nu ne impiedica sa postam pe forum indiferent de situatia echipei pt ca e a noastra si suntem alaturi de ea oricare ar fi situatia ei

rapidashul
12th August 2006, 03:03
Otelu :evil: ,probabil lanterna rosie pana la finalul turului,daca ati luat bataie de la Urziceni e grava situatia.

B0gdaaaN
12th August 2006, 03:38
stii versurile...spui doar vorbe in vant :)

lolo_grupa_c
12th August 2006, 04:38
revenit de la urziceni cu un gust amar!asta este ,ne incurajam echipa in toate momentele,fie bune fie rele,dar dupa jocul de azi nu prea vad stabilitate...sper sa ne revenim...apropo:cam multi bagatori pe acest forum..

Jar-Gon
12th August 2006, 09:14
mecislaba ce va agitati asa au trecut doar 3 nenorocite de etape:rosu:
o sa vedeti cate o sa se schimbe pana la sfarsitul returului.celor care se bucura de pasa noastra proasta le zic ,ca parera lor nu conteaza pt suporterii galateni.noi nu ne luam dupa rautatile unora sau altora ci ne sustinem echipa in orice forma s-ar afla ea siasta inseamna sa fii suporter adevarat.nu sa iti cauti o echipa care sa castige mereu .cat despre meci no coment.jucatorii au aere de vedete dar le trece lor pt ca forta echipei in retur a fost munca in echipa inaintea individualitatilor.asa ca haideti la stadion lameciul cu ceahlaul sa-i aplaudam si incurajam pe baieti sa vada ca sunt iubiti orice s-ar intampla si sa lupte si pentru asta./hello /hello /hello

Steeltown Boy
12th August 2006, 09:18
la sfarsitul returului Otelul o sa fie intre primele 10 echipe...ar trebui sa se dea niste amenzi la figurantii de prin lor (daca sunt)...apropo Baltoi cand intra...si gazonul de la galati ce e cu el...am vazut la Tv ca e arsa iarba in unele locuri

Baltoi reintra pe la inceputul lui septembrie, daca recuperarea decurge normal.
Iarba isi revine... e un mic virus care o mananca pe ici-colo. Are nevoie de tratament.
Echipa isi revine si ea... ca remediu deocamdata are nevoie de Baltoi. Si de un pic de seriozitate. Cre' ca locul 3 din clasamentul returului trecut i-a bagat un pic pe jucatori cu capu'n nori.
Asta e... demaram greu, da' dup'aia prindem viteza. :D
Ii prindem la inghesuiala pe bagatorii de seama, eu deja i-am marcat... :P

funny_eduard
12th August 2006, 11:07
Imi pare rau ca a pierdut Otelul dar ce sa-i facem asai fotbalul....uneori te bucuri alteori plangi....
Meciul urm. jucati un alt meci dar contra unei noi promovate:)succes
Dar problema este ca si cei de la ceahlaul sunt frati moldoveni asa ca nu stiu cu cine sa tin:rolleyes:

SORINULTRA
12th August 2006, 11:17
am auzit ca jucatorii rup cazinoul ala din tiglina si toate cluburile din centru , propun sa mergem gand aflam ca sunt acolo si sa i scoatem pe burta taras din cazinou . p.s. 3 fotbalisti au fost in tiglina si au luat jetoane de cam 500 dolari fiecare

grande
12th August 2006, 11:30
Ce sa faci frate ,cand ai bani prea multi mai treci si pe la cazinou !

DanJuve
12th August 2006, 11:51
Dupa parerea mea, unii de la galati au ramas cu impresia rezultatelor bune din returul camp. trecut si au crezut ca rezultatele or sa vina de la sine.Asta e ,daca nu e stabilitate si nu se vrea performanta si nici nu e seriozitate nu se realizeaza nimic.Noi stim de anul trecut pana sa se schimbe conducerea cand era la FC ARGES un pacalici precum ilinca(bleah:mda: ) si echipa castiga un meci si 3 le pierdea.Daca mai ziceti ca jucatorii isi pierd timpul in cazinouri in loc s-o faca pe gazon e destul de clara treaba.Succes pe viitor:D
FORZZA VIOLA!!!

kerosene
12th August 2006, 12:04
am auzit ca jucatorii rup cazinoul ala din tiglina si toate cluburile din centru

Macar acolo mai castiga si ei daca pe teren nu pot :D :D :D

WOLF_ULTRAS
12th August 2006, 12:41
am auzit ca jucatorii rup cazinoul ala din tiglina si toate cluburile din centru , propun sa mergem gand aflam ca sunt acolo si sa i scoatem pe burta taras din cazinou . p.s. 3 fotbalisti au fost in tiglina si au luat jetoane de cam 500 dolari fiecare

Daca e adevarat faza cu cazinoul ....inseamna ca sunt nesimtiti nu au obraz....pai noi mergem peste tot cu ei si ei pe teren se gandesc la stradegi de castigat la cazinou in loc so bage in poarta:mda:

Jar-Gon
12th August 2006, 13:29
unde ma la 7'seas casino de langa hotel galati?oricum in club nu o sa ii vezi decat in Pasha sau La Roca .da merita o corectie daca fac asa ceva.
oricum Marginean merge de4 mult la ruleta . el le are cel mai tare cu jocurile de noroc

STEEL
12th August 2006, 13:30
Nu stiu cat de adevarate sunt aceste stiri dar cert este faptul ca ceva grav se intampla mai ales la nivel psihologic.S-ar putea ca jucatorii sa fi intrat intr-un blocaj si au alunecat in cealalta extremitate:teama,crisparea si nesiguranta.E clar ca nu mai exista acel entuziasm si acea determinare din returul campionatului trecut.Acum totul depinde de conducatori clubului de antrenor si mai ales de ei.Sunt convins ca se vor lua masuri importante si poate acum Marius Stan isi da seama ca fara un nucleu de jucatori experimentati nu se poate face performanta.Va fi greu pana se vor debloca,pana cand isi vor recapata din nou increderea pentru ca din cate se pare aici e buba cea mare.

FORZA OTELUL-FORZA GALATI !!!

STEELMAN
12th August 2006, 13:31
fiecare e liber sa faca ce vrea cu banii lui.nici mie nu imi pasa ce imi zic altii ceea ce fac cu banii mei.dar in cazul jucatorilor la nivelul care joaca ei si la asemenea sume inevitabil intervine obsesia si gandul numai la fotbal le mai e.asadar daca intradevar e adevarat e grav si trebuie luate masuri atat din partea conducatorilor cat si cu fiecare ocazie in care noi am sa ii vedem "in viata"

tutye
12th August 2006, 13:58
vom fi alaturi de ei in continuare...indiferent de jucatorii care ne reprezinta.....Ne vom reveni..sunt sigur de asta...forza Otelul!!!

SORINULTRA
12th August 2006, 14:39
repet nu am auzit eu , o cunostinta m ia zis ca a stat la aceiasi masa de joc cu iei si sincer nu cred ca m a mintit , nu avea nici un rost

cap
12th August 2006, 16:18
suntem alaturi de echipa mereu
nu putem sa acuazm atat timp cat navem o davada clara
e incredibil se cunoaste lipsa lu baltoi ne trebuie un adevarat atacant pacat de daniel stan ca am avut o impresie buna despre el

SORINULTRA
12th August 2006, 16:50
pe negrul ala de nogo am boala mare o nulitaTE DE JUCATOR SI MAI SUNT VRE O 2

bada_otelul
12th August 2006, 17:06
si totusi ce se intampla in aparare,lazar zero,nogo zero,baciu zero,seme ce a mai miscat ceva da nu foarte mult,asta si pt ca nu are cu cine.iar am avut cateva ocazii de care ne-am batut joc dar ciudat e ca acum inceputul de meci a fost al nostru,pana prin min 35 parca si dupa aia pauza.se intampla exact opusul a ceea ce se intampla in retur,cand ori dadeam gol la inceputul meciului si dupa aia inca cateva ori dadeam prin min 60 si ceva si iar castigam.
oricum indiferent ce se va intampla nu trebuie sa parasim echipa

LazioRoma
12th August 2006, 18:58
si totusi ce se intampla in aparare,lazar zero,nogo zero,baciu zero,seme ce a mai miscat ceva da nu foarte mult,asta si pt ca nu are cu cine.iar am avut cateva ocazii de care ne-am batut joc dar ciudat e ca acum inceputul de meci a fost al nostru,pana prin min 35 parca si dupa aia pauza.se intampla exact opusul a ceea ce se intampla in retur,cand ori dadeam gol la inceputul meciului si dupa aia inca cateva ori dadeam prin min 60 si ceva si iar castigam.
oricum indiferent ce se va intampla nu trebuie sa parasim echipa
Iti zic eu ce se intampla!:)))) au luat virus de la tine :)) ON topic:bravo unirea!

bada_otelul
12th August 2006, 20:04
Iti zic eu ce se intampla!:)))) au luat virus de la tine :)) ON topic:bravo unirea!

mai tata da capos mai esti,ti-am zis ca nu citesc msg de pe private da vad ca insisti.ti-ai luat tzaca ce mai...:evil:
tot ne revenim noi,si sa va vad eu atunci ... railor:evil:

lolo_grupa_c
12th August 2006, 21:49
ne revenim noi,stati calmi....inceput mai greu,final mai bun ...mereu langa culori...

delaparis
12th August 2006, 22:05
este ? :)

Uite aici post inteligent ... :ok:

bravo lolo /hello

WOLF_ULTRAS
12th August 2006, 23:04
Iti zic eu ce se intampla!:)))) au luat virus de la tine :)) ON topic:bravo unirea!

Sunt pe forum vreo 2-3 papagali care tot se repeta si daca nu vad cas bagati in seama incepe sa jigneasca ...au ceva cu noi invidiosi dracului sa muriti de ciuda ca de noi nu veti scapa nici intro 100 de ani :happy

bada_otelul
12th August 2006, 23:38
sa fie cum zice lolo,alaturi de echipa indiferent de situatie/hello

Hard
13th August 2006, 00:05
felicitari otelul !!! un joc spectaculos, de liga campionilor,insa ...ghinion,ati luat bataie...mereu langa culori!!!

Dregan
13th August 2006, 00:46
felicitari otelul !!! un joc spectaculos, de liga campionilor,insa ...ghinion,ati luat bataie...mereu langa culori!!!

Sclavule:jerk:

delaparis
13th August 2006, 00:55
§Va rog sa terminati :)

cap
13th August 2006, 02:41
toti astea care sunt din gl si tin cu alte echipe sunt niste sclavi care vor sa fie si ei cunoscuti printre noi ca ori cum aia din bucuresti nui baga in seama nush dc se mai agita degeaba

cap
13th August 2006, 02:43
alaturi de echipa mereu sa nui lasam la greu

bada_otelul
13th August 2006, 11:37
deja starsteel incepe sa para foarte simpatic pe langa asta care-si reneaga originile,probabil desi e galatean are radacini prin braila,altfel nu-mi pot explica dc e atat de frustrat si penibil.cunosc destui braileni autentici mai simpatici decat el.ce sa-i faci daca asa l-au invatat necocsarii:sleep: (na ca am inventat si un cuvant nou) lui parinti ...
ne cerem scuze,nu suntem ca unii stelisti de mana a doua de pe aici sa parasim echipa la primul meci mai slab:headbang:

Cristian
13th August 2006, 14:21
Corect asta e mergem inainte.
De-am fi singura echipa din campionatul romaniei care a inceput asa slab.

Hard
13th August 2006, 14:46
bada_otelul, penibil e acela care voteaza pe otelul campioana romaniei pe un alt thread...
am mai spus-o: fiecare are dreptul sa sustina o echipa.nu am tinut niciodata cu aceasta echipa din galati,dovada fiind in 88 cand mi-a parut rau ca juve a luat bataie in uefa de la acei jucatori entuziasmati de la otelul.daca ai incerca sa ai niste postari mai inculte pe acest forum,ai avea numai de castigat,asa,ramai in media de intelectualitate aratata de fani ai otelului de pe aici.

lolo_grupa_c
13th August 2006, 14:50
...avand in vedere situatia de fata,da,este rusinos pt. o echipa care in returul campionatului trecut a facut senzatie,acum e pe ultimul loc....insaampionatul este lung si vom avea ocazia sa demonstram ca acest inceput ce camp. este doar o "raceala"....asteptam ceahlaul si sa vedem prima victorie ...FORZA OTELUL..!

WOLF_ULTRAS
13th August 2006, 14:50
felicitari otelul !!! un joc spectaculos, de liga campionilor,insa ...ghinion,ati luat bataie...mereu langa culori!!!

Bai pedofilule mai dute ma dracu....scoti numai prosti si aberati din gura aia spurcata de oaie penibila....esti de tot rasu bai....te inteleg ca ti cu steaua esti sclav penal dar...ai ajuns prea departe sa te rogi ca echipa galatiului sa se duca in b si sa te bucuri ca luamt bataie si esti galatean tu sigur cand ai fost mic ai fost maltratat :evil: ..........doar prin echipa ce se mai mediatizeaza orasul asta in rest cam pauza...........ce gandire de om prost ai numi pot imagina.....daca ar afla tactu tear bate si la 20 de ani cat dracu ai tu .........penibil rau.........RUSINE specimenule :rosu: :rosu:

Cristian
13th August 2006, 14:50
bada_otelul, penibil e acela care voteaza pe otelul campioana romaniei pe un alt thread...
am mai spus-o: fiecare are dreptul sa sustina o echipa.nu am tinut niciodata cu aceasta echipa din galati,dovada fiind in 88 cand mi-a parut rau ca juve a luat bataie in uefa de la acei jucatori entuziasmati de la otelul.daca ai incerca sa ai niste postari mai inculte pe acest forum,ai avea numai de castigat,asa,ramai in media de intelectualitate aratata de fani ai otelului de pe aici.

Si ce vroiai mah penibilule ca esti penibil mai pe toate threadurile.
Dcaa votam pe rapid, sareau stelistii si dinamovistii in cap ca suntem rapidisti, daca votam pe steaua sareau rapidistii si dinamovistii ca suntem sclavii lu steaua, daca votam pe dinamo ziceau ca suntem catei, asa ca votam si noi ce vrem e dreptul nostru si nu ne faci tu penibili ca penibil esti tu.
Asta inseamna democratie sa votezi ce vrei si ce-ti place, sau tu inca traiesti in era comunista ?