PDA

View Full Version : De ce naiba tot stergeti thredurile ?



White Shadow
28th June 2008, 19:14
Pe voi v-a tampit de cap incalzirea globala ?

Am deschis un thread unde am intrebat de ce naiba mai am ban si threadul a fost sters.

Elphax
28th June 2008, 19:56
nu aia ai intrebat :happy

vezi ca in curand te scot astia si de aici ...

White Shadow
28th June 2008, 20:25
:happy:happy in fine....intrebarea conteaza mai putin cum a fost formulata..problema e ca nu primesc niciodata nici un raspuns.

dau report bad post si in loc sa primesc un raspuns....am parte de amenintari.

deschid un thread sa intreb de ce inca mai am ban pt ca au trecut 3 zile si threadul este sters.

offfff doamne..se pare ca subtierea stratului de ozon isi face efectul la multi moderatori de pe acest forum

Elphax
28th June 2008, 20:26
pai cred ca din cauza formularii, eu nu stiu raspunsul, oricum

delaparis
28th June 2008, 20:27
Nu vad nicaieri un thd sters ...

Ce ai intrebat initial WS ?

White Shadow
28th June 2008, 20:29
Nu vad nicaieri un thd sters ...

Ce ai intrebat initial WS ?

pai a disparut complet

am intrebat in felul urmator : "de ce **** mea mai am inca ban ?"

delaparis
28th June 2008, 20:31
ah ... ok deci "p*** ta..." e normal sa dispara complet :happy

Vadim
28th June 2008, 20:52
Pe voi v-a tampit de cap incalzirea globala ?

Am deschis un thread unde am intrebat de ce naiba mai am ban si threadul a fost sters.

Esti fantastic. Asa ai pus tu un thread nevinovat si ti l-a sters 'Hitler'. Corect? ... no comments

Uite asa am sters ca a vrut p*** mea... A se citi pana.

White Shadow
28th June 2008, 20:55
:happy

ma..daca nu ii Elena Ceausescu apare Hitler..daca nu ii Hitler atunci ii Stalin..daca nu ii Stalin atunci ii Elena Ceausescu, daca nu ii Stalin atunci apare Hitler, daca nu ii Elena Ceausescu atunci apare Stalin, daca nu ii Hitler atunci apare Elena Ceausescu :happy:happy

Elphax
28th June 2008, 21:25
bine ca n-ai uitat pe nimeni ...

Vadim
28th June 2008, 22:54
:happy

ma..daca nu ii Elena Ceausescu apare Hitler..daca nu ii Hitler atunci ii Stalin..daca nu ii Stalin atunci ii Elena Ceausescu, daca nu ii Stalin atunci apare Hitler, daca nu ii Elena Ceausescu atunci apare Stalin, daca nu ii Hitler atunci apare Elena Ceausescu :happy:happy

Si cand nu e totusi nici unul din astia, apare seful sefilor, tata lor, adica dl. George W Bush. :)

Balaci
28th June 2008, 23:19
De ce **** mea i-ati sters mai thread-ul lui Shadow?:thinkso:

delaparis
28th June 2008, 23:27
astia cu falus forumistic ... vedeti ca daca insistati o sa postati doar pe valea gogol in curand ....

Balaci sper ca esti beat ...

White Shadow
28th June 2008, 23:32
De ce **** mea i-ati sters mai thread-ul lui Shadow?:thinkso:

:happy:happy

pt ca nu s-a conformat normelor europene

Delaparis..recomanda-mi si mie un vin bun :ok:..saptamana viitoare am planuri mari.

Balaci
28th June 2008, 23:43
astia cu falus forumistic ... vedeti ca daca insistati o sa postati doar pe valea gogol in curand ....

Balaci sper ca esti beat ...


My message is not violent, but in a violent way
I make myself heard in a violent environment today:yeah:

Acum, serios. De ce e inca banat WS?

White Shadow
28th June 2008, 23:45
Acum, serios. De ce e inca banat WS?

pai cred ca doar Elena Ceausescu poate sa imi scoata banul si cum ea nu a fost astazi pe forum poate a uitat...sau nu stiu ce reguli au astia pe aici

Balaci
28th June 2008, 23:53
Se ridica automat. Eu cred ca l-ai deranjat pe Hitler:D Incearca "post reply" pe site si o sa iti spuna cand ti se ridica ban-ul si pe ce motiv esti banat

White Shadow
28th June 2008, 23:58
You have been banned for the following reason:
spam

Date the ban will be lifted: 15th July 2008, 22:00

:happy:happy:happy:happy

super tare..stii ce am facut ?
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=289326
am dat de cateva ori report bad post la un post dupa ce am vazut ca mai multi moderatori au intrat pe acel thread dar nu mi-au dat nici un raspuns.

si se mai intreaba lumea de ce a cazut acest forum asa de mult.....si nu se mai face trafic pe "diverse" cum se facea pe vremuri.

Balaci
29th June 2008, 00:00
15 iulie??? Mai ai ceva de stat:D

White Shadow
29th June 2008, 00:02
da tu crezi ca de asta nu mai pot eu ?...eu oricum nu prea mai postam...mai mult pe "filme"..in rest mai putin...

dar e ciudat ce mult suflet pun cateva persoane si ce idei fixe au.

Vadim
29th June 2008, 10:40
Se ridica automat. Eu cred ca l-ai deranjat pe Hitler:D Incearca "post reply" pe site si o sa iti spuna cand ti se ridica ban-ul si pe ce motiv esti banat

Mai ca le stii ca un moderator. :D

White Shadow
29th June 2008, 13:13
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2099696&postcount=2019

mersi fain omule pt dedicatie :happy:happy:happy

sunt de acord cu postul tau de moderator pe "pariuri"....dar nu cred ca vei putea face prea multe singur..ai nevoie si de sprijin din partea userilor

psihopat esti ma Ulyse..dai report bad post la o persoana care are deja ban :happy

ce este un psihopat ?

Tot auzim expresii de genul: “psihopat violent”, “psihopat ucigas in serie”, “criminal psihopat”. Insa, s-a descoperit de curand ca aceste expresii creeaza o impresie gresita asupra personalitatii unui psihopat. Intr-adevar,putine afectiuni sunt la fel de putin intelese ca personalitatea psihopatica.

Se vehiculeaza prin presa numeroase conceptii gresite asupra persoanelor suferinde de psihopatie( termen generic pentru bolile mintale; stare morbidă caracterizată prin reacții neadecvate la mediu, prin ciudățenii în comportare, de care bolnavul este constient),adesea fiind confundate cu cele suferinde de psihoze (boală psihică manifestată prin grave tulburări ale comportamentului, gândirii și afectivității, de care bolnavul nu este conștient).

Psihopatii nu sunt violenti, sunt rareori psihotici si raspund la tratament.

Conform primei descrieri sistematice a psihiatrului Hervey M. Cleckley(1941) de la Medical College din Georgia, psihopatia consta intr-un set de caracteristici si comportamente.La prima vedere fermecatori, psihopatii fac de obicei o prima impresie buna si arata o normalitate remarcabila. Sunt egocentrici, necinstiti si nedemni de incredere, iar uneori au comportamente iresponsabile aparent fara alt un motiv decat pentru distractie. In mare masura lipsiti de vina, empatie si iubire, au ocazional si superficial relatii de prietenie si iubire.

In mod curent,psihopatii isi cauta scuze pentru comportamentul lor nesabuit si imoral, dand vina pe altii. Foarte rar invata din greselile lor si au dificultati in a-si stapani impulsurile. Cei mai multi psihopati sunt barbati, motivele pentru aceasta diferentiere pe baza sexului fiind inca necunoscute.

Fara sa surprinda, psihopatii sunt suprareprezentati in inchisori; studiile arata ca aproximativ 25% dintre bolnavii internati primesc diagnosticul de psihopatie.Totusi,cercetarile mai sugereaza ca un numar semnificativ de psihopati ar putea sa existe printre noi in viata de zi cu zi. Unii cercetatori speculeaza ca “psihopatii de succes” detin pozitii importante in societate, in politica, afaceri si divertisment.

In 1976, antropologistul Jane M. Murphy, pe atunci la Universitatea din Harvard,a descoperit un grup restrans de inuiti care obisnuiau sa se descrie ca “oameni care mint, inseala repetat, fura si care profita sexual de femei, persoane care nu dau atentie mustrarilor si care sunt intotdeauna scutiti de pedepse mari. Cand Murphy a intrebat care ar fi comportamnetul grupului fata de un astfel de om, ei i-au replicat: “Cineva l-ar impinge pe gheata cand ceilalti nu sunt atenti”.

Cea mai bine-stabilita masuratoare a psihopatiei (The Psychopathy Checklist-Revised, PCL-R), dezvoltata la University of British Columbia, de catre psihologul Robert D. Hare, necesita interviuri standardizate cu subiectii si o examinare a cazierului lor, precum si a istoriei lor criminale si educationale.Analizele PCL-R arata ca exista trei caracteristici care se suprapun, dar care sunt separabile: deficiente interpersonale (precum aroganta, supraestimarea si perfidia), deficiente afective (lipsa de vinovatie si empatie, de exemplu) si comportamentul criminal (care include promiscuitatea sexuala si furtul).

White Shadow
30th June 2008, 00:33
alt thread sters :happy

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=2101019#post2101019

Ulyse..cu siguranta esti prezervativul forumului ols

daca de pe forumul 365 ai fost aruncat afara aici nu are nimeni treaba cu tine din simplu motiv ca majoritatea se folosesc de tine :happy:happy

si Elena Ceausescu...te rog frumos nu te mai baga pe sectiunea "pariuri sportive" ca nu-i forumul asta al tau...sectiunea "pariuri sportive" a fost intotdeauna o sectiune mai speciala unde persoanele de acolo au un limbaj mai civilizat si nu au acel limbaj folosit de tot felul de specii de pe "intern" sau alte sectiuni comuniste conduse de voi...intotdeauna a contat parerea userilor care postau pe acea sectiune cand se alegea un moderator...nu chiar intotdeauna...de ex cand Iuli chiar daca a primit mai multe voturi din partea userilor care postau doar pe acea sectiune nu a ajuns moderator din simplu motiv ca nu a vrut Hitler...asa ca a ajuns moderator dj jaxxx din Canada care a lasat balta toata sectiunea dupa cateva saptamani...

delaparis
30th June 2008, 00:45
mai poti mai Shadow ? ... serios te tot scremi sa existi si tot un nimic naste soarta :D ...

White Shadow
30th June 2008, 00:46
mai poti mai Shadow ? ...

mai pot..

tu nu mai poti ?

delaparis
30th June 2008, 01:02
:happy

barilul e pe la 140 $ ... cat ai cumparat ? :)

White Shadow
30th June 2008, 15:48
http://www.youtube.com/watch?v=nAh5mfkuAXk&feature=related

http://img73.imageshack.us/img73/1368/capture5xl0.jpg

Respect onlinesport :ok:

White Shadow
30th June 2008, 18:12
http://img395.imageshack.us/img395/5709/capture9zf7.jpg
http://img395.imageshack.us/img395/5728/capture12uq0.jpg

__________________________________________________ _________________________________________

1.ma psihopatule...imi cer scuze, inseamna ca te-am confundat cu un alt psihopat.

"ce ne facem cu ulysses.Abia a venit de o saptamana si in ce mai bun caz face ordine pe aici.Daca va uitati mai atent veti vedea ca la fiecare topic ataca pe oricine care nu are aceiasi parere cu el. Cat timo mai tolerati asemenea useri pe aici ?"
"nu e frumos atunci cand intri intr-un colectiv nou sa incepi sa deranjezi totul.Foarte bine ca a fost pedepsit Ulysses"
"Ulysses a primit ban, dupa cum se comporta nu il prinde vacanta de vara aici"
"o decizie justa"

2."White Shadow" nu inseamna "inger alb" si eu nu am scris nici unde ca sunt un "inger alb"...nu stiu ce ti-a venit cu "inger alb"...ai momente din astea de nebunie temporara ?

3.Partea cu oxigenatul a fost un pariu pierdut dupa cum ti-au mai spus si alte persoane dar nu stiu ce te <<<< pe tine grija cum imi fac eu freza. vrei sa iti arat ce culoare are parul meu din jurul penisului ?..poate te intereseaza si nu stiu eu.

4.Pai cand am vazut cum isi bate joc Hardliner de o sectiune unde eu cand am fost moderator am deshis zeci de subiecte a fost ceva logic sa incerc sa revin ca moderator si sa continui treaba ce am inceput-o, niciodata nu mi-a placut ca cineva sa isi bata joc de lucrurile pe care eu le-am inceput :shocked:....dar na..degeaba am insistat sa revin ca moderator pt ca n-ai cu cine mah..n-ai cu cine...niste tarani...
http://www.youtube.com/watch?v=t-qiYU7aTiY

Elphax
30th June 2008, 18:29
??? wtf


nu vreti sa va linistiti ?

White Shadow
30th June 2008, 18:34
spune-i la psihopatul sa se linisteasca...eu am ban si el inca mai da report bad posturi la adresa mea...

pentru noi doar UTA conteaza :ok:

Elphax
30th June 2008, 18:35
pai te cobori la nivelul lui ?

White Shadow
30th June 2008, 18:36
te rog frumos sa ma crezi ca nu vreau sa ma cobor la nivelul lui dar trebuia sa vin cu niste raspunsuri la acele afirmatii, nu ?

gata...am dat raspunsurile...restul e istorie :ok:

White Shadow
1st July 2008, 00:14
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=292285

in caz ca nu te-ai prins mesajul ala a fost putin ironic :happy..dar na..e greu pt tine sa te prinzi si de fiecare data cazi in .............. :

"2 poze de la locul de munca, vreau sa observati in tot acest peisaj foarte inchis la culoare doar acel inger alb care sta si supravegheaza muncitorii si se roaga pt ca ei sa nu pateasca nimic in timp ce muncesc si sa poata sa lucreze pt aceasta tara minunata pe nume Romania....sa poata oamenii sa ajunga acasa la prunci si la nevasta sanatosi cu o ciocolata Milka cumparata din bani munciti cu sudoarea fruntii"

nu ma intereseaza care e nickul tau actual de pe 365 pt ca eu nu am nici o treaba cu acel forum, inseamna ca acea persoana care a fost aruncata afara de pe acel forum ca si un gunoi a fost alta persoana care avea acelasi nick ca si al tau, ciudat :shocked: dar na..mi-am cerut scuze...a fost greseala mea :shocked:

daca eu am momente de nebunie temporara inseamna ca tu esti nebun..vrei sa iti arat ca ai scris pe forum de cel putin 30 de ori cuvantul "oxigenatule" ?...si de fiecare data nu ai primit nici macar un avertisment de la un moderator ?...stii de ce ?...pt ca esti dupa cum am mai spus : "prezervativul forumului"..toti se folosesc de tine :(..si tu nu observi ca threadurile alea cu report bad posturi date aiurea iti sunt doar sterse in loc sa primest ban pt SPAM cum am primit eu si alti useri de pe acest forum ?

"la cum arati si te comporti ma indoiesc ca mai ai penis blondo"

deci sincer..nu cred ca iti plac doar femeile

cat timp ma urmaresti peste tot pe forum si imi trimiti tot felul de mesaje private

cat timp te preocupa asa mult felul in care arat ( am observat ca te-ai legat si de felul in care arata Balaci, acum vad ca iti pasa de felul in care arat eu, ciudat :shocked: ...tu si daca arati ca si o mumie eu niciodata nu voi comenta despre felul in care arati sau lucruri de genul asta din simplu motiv ca nu imi pasa, toti suntem oameni si cel mai mult conteaza sa fim sanatosi si sa nu ajungem prin spitale niciodata, fiecare arata cum vrea el sa arate )

cat timp te preocupa felul in care ma comport....

cat timp te preocupa foarte mult penisul meu ( esti singura persoana de pe acest forum care vrea sa faca cunostinta cu penisul meu, ciudat...

acum vine marea intrebare, cine e gay ?..eu ca am avut parul blond sau tu ca vrei sa faci cunostinta cu pensiul meu si esti obsedat de felul in care arata Balaci ? )...what the fuck ?...? :shocked:..ce urmeaza ?..flori online, bomboane raffaello pe care urmeaza sa le primesc acasa cu un mesaj de la tine ? :shocked:

bine au spus cei de la BUG Mafia :
http://www.youtube.com/watch?v=s0O_QB96u38

White Shadow
1st July 2008, 18:25
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2103000&postcount=391

"aduce a doua oara in discutie............"

am adus in discutie a doua oara ......pt ca eu am impresia ca tu vrei sa imi faci un sex oral..altfel nu imi explic ce-i cu obsesia asta a ta pt mine :shocked:

"pai nu esti oxigenat , cum ai vrea sa-ti spun?"

Perioada de batranete aduce cu sine numeroase schimbari : vederea devine mai slaba, scade capacitatea de a diferentia obiectele mai mici, scade sensibilitatea de diferentiere a culorilor...........


acum vine marea intrebare, cine e gay ?..eu ca am avut parul blond sau tu ca vrei sa faci cunostinta cu penisul meu si esti obsedat de felul in care arata Balaci ?

a fost un pariu pierdut care a constat in vopsirea parului doar pt o perioada de timp....si dupa aia totul a revenit la normal...dar e posibil ca prin august sa imi fac din nou o freza interesanta.....mai bine oxigenat decat psihopat :ok:

"ti-am scris un singur mesaj pe profilul tau"

Batranetea este perioada în care memoria este real si sever afectata. Deseori se asociază cu boli de tipul Parkinson, Alzheimer, arterioscleroza cerebrală (B.H Shulman si R. Berman, 1988).

http://img126.imageshack.us/img126/3082/capture15yw9.jpg
"ti-am scris un singur mesaj pe profilul tau"

da..intradevar...asa e :happy:happy..eu cate mesaje ti-am scris pe profilul tau in special dupa acele jigniri ?...absolut nici un mesaj ...de ce ?..raspunsul e simplu...pt mine esti un nimeni....tu de ce tot ma bagi in seama ?...raspunsul e simplu....eu sunt cineva sau vrei sa imi faci un sex oral.

"ala macar e mutant din nastere , tu singur te auto-redefinesti, exact ca trans-sexualii, la naiba ...hahahaha"

na ma...te pomenesti ca ai asistat si la nasterea lui Balaci :shocked: dar stati putin....aceasta propozitie o spune ...cine ?...stie cineva cum arata Ulyse ?....

"sictir ma jegosule ca-mi vine sa vomit cand citesc... este a treia oara cand aduci in discutie raspunsuri la propriile afirmatii"

aha....vad ca esti si foarte atent cand pronunt cuvantul "penis"......e ciudat ca acest cuvant l-ai retinut perfect si stii cu exactitate de cate ori l-am pronuntat dar mesajele trimise de tine la mine pe profil le-ai uitat :happy...na..mai pot sa zic ceva ?...cu asta ai spus absolut totul

cuvantul "mesaj" : "ti-am scris un singur mesaj pe profilul tau" dar de fapt el a scris 4 mesaje dupa cum se vede mai sus ...
cuvantul "penis" : este a treia oara cand aduci in discutie raspunsuri la propriile afirmatii aici a dat raspunsul exact, chiar de 3 ori am pronuntat acel cuvant pe care el l-a notat in caietel ca sa nu-l uite si sa imi demonstreze mie ca inca nu l-a lasat memoria....

de la mine nu ai cum sa primesti decat un scuipat de scaraba si oroare

aici nu am ce sa comentez...sunt totusi din Ardeal si nu pot sa ma cobor la un nivel asa de jos.

"se vede clar ca tu singur esti obsedat de tine"
eu sunt obsedat de mine ?

hai sa vedem

intru pe threadul "versuri preferate" sa postez ..logic niste versuri preferate, hai sa ghicim cine a postat exact dupa postul meu un post la adresa mea ?...da....psihopatul....intradevar....cica eu sunt obsedat de mine...cate posturi a mai avut aceasta tentativa de om pe acel thread ?.....absolut nici un post.
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=58512&page=26

intru pe threadul "Va uitati la desene ?" sa postez ...logic..o parere in legatura cu subiectul threadului...hai sa ghicim cine a postat exact dupa cateva ore pe acel thread un post la adresa mea ?...da...psihopatul...intradevar...cica eu sunt obsedat de mine...cate posturi a mai avut aceasta tentativa de om pe acel thread ?...absolut nici un post
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=82168&page=10

intru pe threadul "comentarii la poze cu forumistii" sa postez...logic.. o parere in legatura cu o poza...hai sa ghicim cine a postat exact dupa cateva ore un post la adresa mea ?..da...psihopatul..intradevar...cica eu sunt obsedat de mine...
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=9248&page=330

si atentie...astea sunt doar 3 exemple din ultima saptamana..chiar nu am chef acum sa vin cu inca cel putin 20 de exemple unde a procedat absolut la fel

el prima data cand intra pe forum face exact urmatorul lucru :
"Find all posts by White Shadow" si dupa aia tot el vine cu urmatoarea replica : "se vede clar ca tu singur esti obsedat de tine"

Ce om normal la cap poate sa faca acest lucru pe un amarat de forum ?

urmatoarele cuvinte ii apartin acestei tentative de om :

io cu "ingerul alb " AM DE REGLAT NISTE CONTURI

Daca aceasta "persoana" a ajuns sa regleze niste conturi pe un forum atunci chiar nu mai e nimic de spus.....

Daca in regulamntul ols exista un paragraf unde se accepta lucruri de genul asta atunci nu mai e nimic de spus......

Daca moderatorii refuza sa sanctioneze o persoana care are tinte bine stabilite pe un forum si le jigneste de fiecare data cand are ocazia atunci nu mai e nimic de spus....

Daca un user care raspunde la jigniri intr-un mod foarte civilzat are ban 20 de zile pt ca a dat report bad post impotriva unei persoane care zilnic jigneste pe cineva atunci nu mai e nimic de spus....

O conversatie intre un om si un nebun :

Nebunul :
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2088000&postcount=5278

Raspunsul omului :
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2088919&postcount=5340

Nebunul :
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2088926&postcount=5341

Raspunsul omului :
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2088930&postcount=5342

Nebunul :
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2089303&postcount=5365

si normal ca omul nu a mai venit cu un alt raspuns pt ca nu are timp sa stea toata ziua pe forum sa vb cu un nebun.

Cine are ban 20 de zile ?....OMUL...cine e in libertate ?.....NEBUNUL :ok:

Dar acest lucru conteaza mai putin...in acea conversatie s-a vazut diferenta dintre noi doi si doar acest lucru conteaza.

"cu prostii si cu nebunii sa nu te pui niciodata ca ajungi mai rau ca ei"

asa ca . :cya:

puteti sa inchideti threadul, chiar va rog frumos sa inchideti threadul :ok:

PS : Ca de obicei OMUL mai pleaca ca mai are si alte treburi...dar fiti foarte atenti...cum NEBUNUL va mai continua.

YoYoyOi
1st July 2008, 19:09
uite de aia inchidem threadurile, ca numai de tampenii va tineti...