PDA

View Full Version : Comentarii la "chinna tm vs hardliner"



Tyler Durden
27th June 2008, 19:27
In sfarsit un razboi a la lettre.:D

Dogville
27th June 2008, 21:08
Cam intarzie raspunsul lui Hardliner.Desi daca ma uit bine , nici nu prea are la ce :D

aaxi
27th June 2008, 22:29
folositul intai asteapta aprobarea stapanei si apoi actioneaza...bleah

laurdog
28th June 2008, 08:50
ce dreak e de comentat?

Cristian
28th June 2008, 17:30
Cam are dreptate Chinna la toate punctele alea extrase despre Sebastian... Da nu prea e de comentat ca in "lupta" asta nu e decat Chinna, omologul sau fie refuza "lupta" fie ii e frica. :)

delaparis
28th June 2008, 20:25
Hard are 7 zile termen sa raspunda ... daca nu o face pierde automat.
chinna poate posta deoarece au trecut 10 ore fara raspuns din partea lui Hard.

Elphax
28th June 2008, 20:26
chinna din pacate nu prea stie ce este o lupta pe arena si nu a inceput prea bine, cred ca s-a pripit putin

Bumbescu
29th June 2008, 11:05
Penibila provocarea asta, pe regulamentul Arena scrie f clar, prima regula:

- Primul mesaj trebuie sa descrie exact scopul luptei.

L-a definit undeva chinna asta? Nu cred, e doar o insiruire de "pt ca"....


Adica ce ar trebui sa votam? Daca Hard cerseste sau nu atentie? Daca Hard e sau nu stelist? Sau daca Hard e sau nu Hard?:D

jalnic.....

YoYoyOi
29th June 2008, 11:25
daca ne gandim bine lupta nu poate avea loc, pentru ca nu exista provocare...

relansat
29th June 2008, 12:42
e vara, caldura ne afecteaza pe toti ... ce`atata moleseala si seriozitate, sa lasam aceasta lupta 50% absurda sa aiba loc :drak:

aaxi
29th June 2008, 18:21
se putea sa nu apara stapanii uzatului si sa nu-i ia apararea lustrangiului de dosuri?:mda:

Sergio_D
30th June 2008, 01:25
Hard, ce s-a īntāmplat? Pesemne am lipsit prea mult de pe OLS... :D

Vincitor
30th June 2008, 01:35
chinna , te-ai facut de cacao cu provocarea asta !! Pune mana pe gramatica repede ,dupa aia pe logica si mai vedem de ce corectiii mai ai nevoie pe parcurs ..ti-o spune un prieten , nu un lingau din gasca ta !!

Vincitor
30th June 2008, 01:38
se putea sa nu apara stapanii uzatului si sa nu-i ia apararea lustrangiului de dosuri?:mda:

ti-e frica ca-ti uzurpa pozitia de lider !!??

Dogville
30th June 2008, 07:05
Bai baxi,de ce dracu' ai postat pe frontul de lupta ? Nu-ti mai ajunge maculatorul asta ? :D

PS.Hai cu pollu' pana nu ma razgandesc !

chinna tm
30th June 2008, 08:23
e cam .....subtil motivul provocarii.....puteti sa il considerati ca fiind toata enumeratia mea....da, nu prea stiu cu ce se mananca asta-ma refer la arena.......daca aici il pot contra pe hard, cu argumente, nu cu cum face el-cu tot felul de aberatii imaginare.....aici am sa o fac......i-am dat ocazia sa ma contrazica la tot ce am zis eu despre el.....uitati-va ce a scris.....:D.....practic recunoaste tacit adevarul si se ascunde dupa faptul ca nu am scris:" PROVOCARE".....:happy......daca e barbat, o accepta asa cum e.....daca nu.....asta e......paguba-n ciuperci......vreau sa demonstrez cat de penibil este acest user.....chiar nu imi pasa de vot......

aaxi
30th June 2008, 09:28
ti-e frica ca-ti uzurpa pozitia de lider !!??

te-ai suparat ca s-a luat cineva de iubitelul tau?:jerk::jerk:

Prome
30th June 2008, 11:48
@chinna tm : jalnic mod de a posta ai ,de la atatea (....) citirea mesajelor devine obositoare si nu le parcurge nici dracu

laurdog
30th June 2008, 12:28
slabuta prestatia combatantilor :(

aaxi
30th June 2008, 14:57
asta e blat........sigur e blat:cry::cry::cry:

Dogville
30th June 2008, 16:56
TU CA MODERATOR AI EDITAT MESAJELE NOASTRE facand astfel sa para ca ne jignim intre noi?????......

Exista dovezi in sensul asta ? :evil: Pentru ca eu am avut impresia (si o am in continuare :evil:) ca acea poveste cu editatul mesajelor e o facatura all abs.llimited pentru a-l ''sapa'' pe hard.

2stupiddogs
30th June 2008, 17:33
Nu este nici o "facatura" ! Oare de ce nu mai este moderator userul hardliner ?!
PS pana atunci nimeni de pe viitorul thd all absurdities,nu a avut de lucru cu personajul respectiv !

Elphax
30th June 2008, 18:30
asa, este, el a intrat pe profile si a facut manarii pe acolo, dar asta e obiectul luptei pana la urma?

YoYoyOi
30th June 2008, 18:31
dracu stie care e obiectul luptei, sau daca e vreo lupta :groggy:

Elphax
30th June 2008, 18:32
oricum vad ca acum se insista pe forma, nu pe fond ... :D

Bumbescu
30th June 2008, 18:33
e vara, caldura ne afecteaza pe toti ... ce`atata moleseala si seriozitate, sa lasam aceasta lupta 50% absurda sa aiba loc :drak:

Auzi mai relansat, pai daca e asa ma gandeam sa te provoc si eu pe tine "pt ca":D:

-esti relansat
-esti gras:P(tu te lauzi cu asta:D)
-porti slapi chinezesti
-bei berea aia de kkt

On topic: decat sa citesti ce scrie chinna asta mai bine te uiti la wresling, e mai "inteligent" ce se intampla acolo:D

Cel mai tare m-a impresionat asta:

"esti po****r?.....de ce doar tu sustii asta?????.....frustrat eu?.....de ce mah?.....pentru ce sa fiu?.....te fac oricand.....la misto....la ce vrei tu.....":D

relansat
30th June 2008, 19:35
ahh, aici era gluma ta :D

ptr punctul 4) as putea riposta :drak: ... the best beer, yummmyyyy

aaxi
30th June 2008, 20:28
la comisia de disciplina cu ei.........dar sa vina cu valiza cu tot

resita
30th June 2008, 21:36
si pana la urma pt. ce se lupta cei doi? :D

amandoi au dreptate in felul lordar asta e alta poveste


in opinia mea, china nu a inceput bine provocarea dar se va redresa pe parcurs

Bumbescu
1st July 2008, 08:19
Se va redresa precum turnurile gemene WTC:D

laurdog
1st July 2008, 08:50
ce meci.......anost. nicio faza de poarta, nicio ocazie, niciun fault mai dur......
doar un cartonas galben pt....proteste. meci de 0-0, care spune totul despre cele doua......combatante :groggy::groggy:

aaxi
1st July 2008, 09:12
ce meci.......anost. nicio faza de poarta, nicio ocazie, niciun fault mai dur......
doar un cartonas galben pt....proteste. meci de 0-0, care spune totul despre cele doua......combatante :groggy::groggy:

sigur unul din ei reprezinta Romania.......oare celalat ce nationalitate o fi?:groggy:

Dogville
1st July 2008, 21:54
Din moment ce Timisoara e capitala Austro-Ungariei treaba e clara . Invit la patriotism feroce si de gherila :D

PS. Ba,hard,edit or not to edit ? Asta ma racaie.....:D

Elvis81
1st July 2008, 22:01
slabut...inca astept lovitura la ficat:drak: oricum ma asteptam la replici mai "efervescente"(vorba cuiva de pe forum):D

laurdog
2nd July 2008, 08:25
ie Hard Join Date: May 2005
Age: 25
Posts: 17,889


Quote:
Originally Posted by KIDON
bai HARDLINER,nu am cuvinte...pai tu crezi ,asa in mintea ta,ca eu nu voi mai spune ca steaua este cea mai corupta echipa din Romania ? asa crezi tu ? ca imi inchizi gura ? steaua,impreuna cu patronul de oi,sunt cele mai mari MIZERII de cand exista fenomenul fotbal in Romania,sa nu uiti asta !!!,nici tu...si nici cei care cred in mos craciun si care spun ca Tudor e roman=3 puncte,Ivan e roman= 3 puncte,Condescu e roman=3 puncte,Bosanceanu e roman= 3 puncte...etc,etc...
Ma mira totusi un lucru : de ce voi "simpatizantii" acestei echipe mizere steaua bucuresti,de ce sustineti mizeria in care o baga fecali,si o tot afunda...cu acordul FRF,LPL,CCA,DNA...de ce ? "voi apasa si eu pe butoane,pai cum sa ia o echipa ungureasca,campionatul in Romania?"..."am dat bani la arbitri(1o mii lui Fratila;5 mii lui Corpodean)"..."Tudor e roman"...etc...etc...si el...si voi veti spune ca a glumit...RUSINE !!!

eu cred, in mintea mea,ca a fost cea mai rapida varianta de a va aduce pe toti pe forum. te-am vazut pe tine mai artzagos , ai avut ghinionul de a fi "victima" mea si de a va arata cat de vulnerabile sunt profilele userilor.parerea ta nu ma intereseaza deloc si nici gura nu am vrut sa ti-o inchid
asta asa, ca tot il racaie pe dog, si nu vreau sa-si dea sangele scarpinandu-se :P

aaxi
2nd July 2008, 09:16
Din moment ce Timisoara e capitala Austro-Ungariei treaba e clara . Invit la patriotism feroce si de gherila :D

atunci ma fac tradator de tara:D
e ca si cum as fi mandru de "suedezii" nostrii din italia:headbang::headbang:

Leo
2nd July 2008, 11:33
]Din moment ce Timisoara e capitala Austro-Ungariei treaba e clara . Invit la patriotism feroce si de gherila [/B]:D

PS. Ba,hard,edit or not to edit ? Asta ma racaie.....:D

Dogule sahul ti-a distrus neuronii ? :shocked:

vlad1607
2nd July 2008, 13:42
TU CA MODERATOR AI EDITAT MESAJELE NOASTRE facand astfel sa para ca ne jignim intre noi?????......

Exista dovezi in sensul asta ? :evil: Pentru ca eu am avut impresia (si o am in continuare :evil:) ca acea poveste cu editatul mesajelor e o facatura all abs.llimited pentru a-l ''sapa'' pe hard.

FOARTE FALS ! a editat si postarile mele...a modificat cu tot felul de mizerii!!! ce dovada vrei? ti-am zis eu si e destul!

dardar_3
2nd July 2008, 15:25
Buey Hard... hahalera mica ce esti.... ajunsasi sa te complici cu toate meduzele? :drak:

aaxi
2nd July 2008, 18:59
are dreptate asta mai hard.........du-te inapoi la flagelatele, spongierii si celenteratele care te tot cheama

laurdog
2nd July 2008, 21:07
auziti perla la sebastian :" ati pus la cale sa fiu scos de la moderare":happy
adica, B, kid si chinna au facut o regie ca sa-l forteze pe bietul toflean sa editeze pe profile:groggy:
sebi, medicamenteeeee

laurdog
3rd July 2008, 08:10
eeeee, da, asa da. azi dimineata am consemnat primul "pumn in barba" lui sebastian. asa copii, vrem........blooooooooooooooood :drak:

2stupiddogs
3rd July 2008, 10:39
Ce rau imi pare ca nu pot sa va pun link-ul acelui forum de care pomenea hard,sa vada toata lumea cat de mult se vorbeste despre el ! :ras-plans:
S-a vorbit intradevar despre el atunci cand s-a inscris si a inceput sa injure pe toata lumea (pana si "blondutele" din jurul unei satre s-ar rusina cu asemenea limbaj!) dar nu a durat prea mult....
P.S. prin simpla lui inscriere pe acel forum se poate observa cat de mult contam pt el !

dardar_3
3rd July 2008, 14:53
P.S. prin simpla lui inscriere pe acel forum se poate observa cat de mult contam pt el !


Aici e ca la puscarie monseur?:lol: :happy

Buey Hard-ule... formateaza-ti PC-ul si sa dea :drak: sa mai intri pe www.{cenzurat}.com... ca nu stiu ce iti fac:cry:




@aaxi: daca nu il cunosti personal pe Hard te rog sa te abtii... ca risti sa iti pierzi coloana vertebrala...;)

aaxi
3rd July 2008, 15:07
@aaxi: daca nu il cunosti personal pe Hard te rog sa te abtii... ca risti sa iti pierzi coloana vertebrala...;)

e valabil si pentru tine, daca nu ii cunosti pe cei de pe all, nu comenta despre ei.
cat despre prietenul tau......nici nu imi doresc sa-l cunosc, mi-a fost de ajuns ce am "vazut" aici la el

Elvis81
3rd July 2008, 19:34
greu e cu "fi" si "fii":headbang::headbang:

OT parca e bataie intre fete...deci o dedicatie pt cei doi combatanti http://www.youtube.com/watch?v=cbI_w_rX3Zs&feature=related :happy

nr.zece
3rd July 2008, 23:48
mai hard, tot pe aici o arzi?
ce iti mai place scandalul...

2stupiddogs
4th July 2008, 09:39
...bla bla bla....
cand am dat report post,mi-am facut doar treaba de user model ,care anunta moderatorii in momentul in care cineva jigneste iar moderatorii nu observa...
......bla bla bla
:shocked: :shocked: :shocked: Asta a auzit povestea micutului pionier sovietic care si-a denuntat parintii si brusc i-a devenit un model de viata!Spre ghinionul sau s-a nascut mai tarziu decat trebuia altfel banuiesc ca era un parvenit care se catara pe denunturi si ii era mult mai usor sa scape din satul natal !



...bla bla bla
am vazut multi "handicapati" in timisoara ,mult mai multi decat in bucuresti ,asadar,lasa-ma cu orasul ala pentru ca am facut destule comparatii pana acum .
bla bla bla...

Si-a vizitat neamurile din generatia anterioara care nu au putut ajunge mai departe de Jimbolia ?! :shocked: Frumos, nu a uitat de ei!

Ramirez
5th July 2008, 00:59
hardlainarule, din poze vad ca esti cam...... negrutz:D
spala-te la GURA CAND VORBESTI DE ORASUL MEU
multumesc anticipat inteligentule care esti
tu oare realizezi ce mai de ras esti ma??:happy:happy

Balaci
7th July 2008, 16:12
Gata lupta? Cand votam?:thinkso: