PDA

View Full Version : Offtopic:Parcursul Stelei in Champions League de-a lungul anilor.



muvilici96
27th June 2008, 18:47
Mai tineti minte finala din 86'?(intrebare numai pentru cei care traiau atunci).Eu nu.Nici macar nu existam.Pacat, mi-ar fi placut sa-l vad in direct pe Duckadam cum a aparat acele 4 penalty-uri.Eu m-am nascut in 96', sincer, cam din 2003 am aflat ce inseamna sa sustii cu adevarat o echipa.Eu am ales Steaua.Tin minte cum stateam cu tata pe canapea si ne uitam la un meci de-al Stelei, ma bucuram enorm cand Steaua inscria, de acea data m-am bucurat de 5 ori.Peste 3 ani si 3 luni m-am bucurat la cele doua goluri ale lui Badea impotriva lui Standard Liege, in preliminariile Champions League, incepusem sa plang in hohote de fericire.Apoi a urmat alt vis, Dinamo Kiev-Steaua 1-4.Nu-mi venea sa cred, eram pe primul loc intr-o grupa cu echipe precum Olimpique Lyon, Real Madrid si Dinamo Kiev.Dupa urmatorele meciuri, am revenit cu picioarele pe pamant, Steaua calificandu-se, tousi, in primavara europeana din cupa UEFA, unde Steaua a intalnit Sevilla, pierdusem si acel meci, asta e, pana la urma, nimeni nu-i perfect.Urmatorul sezon, Steaua, a ajuns iar in Champions League, dupa niste preliminarii foarte incinse, dar nu le-a mai mers de aceasta data.Nici cu Arsenal, nici cu Sevilla, dar nici cu Slavia Praga.Sezonul acesta, ramane de vazut ce va face Steaua in Champions League, in caz ca se va califica, eu am incredere deplina in ei ca o pot face.Voi, ce ziceti?

Snake_21
28th June 2008, 12:19
Se poate califica din nou in Champions League, si depinde de adversarii care o sa ii aiba daca o sa se califice in primavara Champions League sau in primavara in Cufa Uefa :)

Leo
28th June 2008, 12:26
imi doresc sa nu se califice , pt ca nu merita

Snake_21
28th June 2008, 12:33
Lasa ca nici Dinamo nu merita unele chestii si le a obtinut asa ca nu inteleg de ce te strezi pentru alta echipa decat a ta? Cel mai bine e ca fiecare sa si vada de echipa lui;) :)

Leo
28th June 2008, 14:09
o mare dilema pt tine , nu ? pt ca asa vreau :D

Snake_21
28th June 2008, 21:42
Nu e nici o dilema daca te intereseaza mai mult Steaua decat propria echipa nu e bine :D dar fiecare face ce vrea :D :P

muvilici96
30th June 2008, 15:50
Va rog frumos, am deschis acest offtopic NUMAI pentru stelisti, Dinamovistii, luati-o mai usor ca sunteti varza in ceea ce priveste fotbalul!:rosu:

Leo
30th June 2008, 15:56
Va rog frumos, am deschis acest offtopic NUMAI pentru stelisti, Dinamovistii, luati-o mai usor ca sunteti varza in ceea ce priveste fotbalul!:rosu:

varza esti tu

laurdog
30th June 2008, 16:07
varza esti tu

leo, tu nu vezi cati ani are? cu cine te certi? :happy:happy:happy

Leo
30th June 2008, 16:27
cu muc cel mic si foarte obraznic

aaxi
30th June 2008, 17:14
bai, voi nu ati gresit cumva zona?:sting:

muvilici96
30th June 2008, 18:29
LEODACIN, TE ROG EU MULT DE TOT, UITA-TE SUS, PE ECRAN, SI VEI GASI LIGA 1, ACOLO E SI dinamo!!!!!!!! :sleep:

Leo
30th June 2008, 18:57
numai daca-mi spui a cui clona esti si ce cauti pe forum minorule :D

eventHorizon
30th June 2008, 20:01
Nu ni-l speria ca vine cu invatatoarea si nu o sa-ti fie bine:D

muvilici, cum sa fie offtopic Steaua in Liga Campionilor, mai baiatule? E cat se poate de ontopic atata timp cat jucam an de an acolo! Stai jos, ai 4! Adu carnetu!

aaxi
30th June 2008, 21:27
Nu ni-l speria ca vine cu invatatoarea si nu o sa-ti fie bine:D

muvilici, cum sa fie offtopic Steaua in Liga Campionilor, mai baiatule? E cat se poate de ontopic atata timp cat jucam an de an acolo! Stai jos, ai 4! Adu carnetu!

zi mersi, ca unii la 12 ani nu stiu nici ce e aia calculator:P