PDA

View Full Version : UNIVERSITATEA - APULLUM comentarii inainte si dupa meci



EDMOND_
5th May 2004, 10:04
Un meci pe care trebuie sa-l castigam si sa ne adaugam trei puncte la zestrea de pana acum. Echipa din Alba Iulia se afla in scadere evidenta de forma , are cativa jucatori suspendati ...insa este una din echipele care nu are nici un fel de probleme privind retrogradarea , asa ca cei care vor intra in teren o vor face destul de relaxati si vor incerca sa arate ca se poate conta pe ei. In principiu cred ca echipa din Alba, va face mai ales un joc de aparare
... daca reusim sa marcam in primele douazeci de minute probabil vom castiga la scor acest meci. Pronosticul meu 3- 0 cu doua goluri Njock si unul Plesan.

PS. Premiul de la meciul cu Timisoara care nu a fost castigat de nimeni este valabil si pentru acest meci. Deci cine reuseste un pronostic exact primeste un butoias cu bere ... In cazul in care mai multi vor indica un pronostic exact va conta cine ghiceste mai multi marcatori...in ultima instanta voi trage la sorti sau voi stabili un meci de baraj intre castigatori !
In cazul in care castigatorul nu locuieste in Romania va trebui sa stabileasca o persoana care va primi premiul. Succes !

ultra_alba
5th May 2004, 19:40
2-0 pt. Unirea goluri marcate de Paleacu si Galdean

Brimi
5th May 2004, 23:26
2-0 pt. Unirea goluri marcate de Paleacu si Galdean



Vise placute....doar cu ele vei ramane ! V-ati cam vestejit in ultima vreme , vi s/au cam tocit dintii ..nu prea mai stiti sa jucati in deplasare...
3-0 , Plesan , Lutu , Njock

EDMOND_
6th May 2004, 22:49
In meciul de maine Guso va bifa partida cu numarul 40 in divizia A. Rednic a anuntat ca va folosi un sistem de loc 4 2 4 pentru ca probabil echipa din Alba va juca cu un singur varf.. O veste imbucuratoare este ca au fost recuperati Bundea si Iordache.

ADelPiero
6th May 2004, 23:01
eu sper sa bata Unirea :D
dar .. pana la fapte e un druuuuuuuuuuuuuuum lung :)

EDMOND_
6th May 2004, 23:43
Culmea este ca ne arbitreaza Ionica Serea, cel care ne-a dezavantajat in meciul cu Dinamo. Iar observator va fi Craciunescu.... Chiar ca uitasera sa fluiere si sa huiduie fanii olteni.... Rednic s-a aratat surprins de delegarea arbitrului respectiv ....

EDMOND_
7th May 2004, 08:47
Gazeta de Sud - Declaratia lui Rednic despre meci


"Rednic: „Putem sa cistigam cu Apulum“
Despre partida de astazi, tehnicianul „alb-albastrilor“ a punctat: „Este un meci important, il jucam acasa, si doresc sa-l cistigam. Putem sa-l cistigam deoarece am demonstrat ca echipa are valoare. Am mare incredere in jucatorii pe care ii am la dispozitie, moralul lor este foarte bun (...) Vreau sa-i responsabilizez mai mult, sa fie constienti ca numai simplul fapt ca te afli la Craiova nu e suficient. Domnul Staicu ne asigura toate conditiile, sintem la zi cu toate problemele financiare, de aceea jucatorii trebuie sa fie constienti ca foarte multi suporteri doresc ca Universitatea Craiova sa revina acolo unde-i este locul...“
Oaspetii de astazi au fost caracterizati de Rednic ca fiind o echipa care a pus probleme in deplasare: „Sint sigur ca vor veni sa ne incurce! Dar nu cred ca le vom da ocazia. Trebuie sa ne impunem jocul nostru“.
Subiectul Serea a fost astfel comentat de Rednic: „Nu mi se pare normal ca arbitrul Serea sa fie delegat. Va fi o presiune foarte mare asupra lui. Plus ca observator este domnul Craciunescu. Sper insa ca arbitrul sa nu aiba probleme“.
„Puriul“ a evitat un raspuns transant in ceea ce priveste rezultatul pe care si l-ar dori in meciul Rapid - Dinamo (duminica): „Am jucat la ambele echipe, iar la Rapid am fost si antrenor, asa ca imi este greu sa ma pronunt. Cind am fost eu antrenor la Rapid, am cistigat de sase ori cu Dinamo! Este o performanta care va fi greu de realizat. Sper s-o realizez aici, cu Universitatea. Asta inseamna ca, aoleo! trebuie sa stau cel putin doi ani la Craiova!“

mariusc
7th May 2004, 12:59
Am nevoie de un butoias cu bere, asa ca zic un scor de 1 - 2 - bate Apulum :P

______________
Fair-Play, Please!

inter
7th May 2004, 13:43
5-0 pt. Stiinta!

MaPaX
7th May 2004, 13:46
:rosu:
Universitatea Craiova nu va bate niciodata cu o diferanta asa de mare pe UNIREA!

inter
7th May 2004, 14:25
:rosu:

iti place culoarea asta?
dupa ca sunteti 5 suporteri mari si tari mai aveti si pretentii :drak:

IlMILAN
7th May 2004, 14:48
5-0 pt. Stiinta!
Inter tu chiar vrei sa-ti faci alt avatar.....si tot speri la scoruri mari :D

Daca va conduce apulum la pauza sigur castigati daca nu..nu se stie...
any way...bafta multa si daca Poli nu va prinde Uefa sa dea Dumnezeu sa jucati voi...sa mai joace si provincia, si cine stie poate ne intalnim la Craiova la un meci Craiova-Inter :ok:

ADelPiero
7th May 2004, 14:49
Forza Unirea !!!!! :yeah:
avand in vedere faptul ca jucam in deplasare, avem si jucatori suspendati si accidentati un rezultat de egalitate sau de ce nu o victorie .. ar fi o bucurie enorma pentru toata Alba Iulia; sper sa nu ne facem de rusine
p.s. e bine Edmond ? :p
/OLE/

EDMOND_
7th May 2004, 15:49
ADelPiero , MaPax ... nu am la mine cartonasele galbene.... Pe viitor scrieti si cateva vorbe ca mesajele foarte scurte le sterg de obicei. Asa sunt indicatiile "sefilor" :) si nu vreau sa fiu sanctionat.... mai sunt cateva ore si vom vedea ce va fi!
Inter daca iese scorul ala mai pun ceva langa butoiasul de bere!

ago
7th May 2004, 16:49
Daca iese scorul pun si eu !!! Cred totusi ca o sa fie un 2-0 sau 3-1. Bafta alor nostri si sa iese bine !!!!!

EDMOND_
7th May 2004, 17:18
ago , hotaraste-te ca daca pui doua scoruri nu poti castiga butoiasul cu bere!!!
Daca nu poti s ate decizi da si tu cu banul...:)

ady_azzuro
7th May 2004, 18:55
3-0! :yeah:

Njock! :yeah:
Plesan! :yeah:
Stanga! :yeah:

Brimi
7th May 2004, 19:47
La Craiova ploua din pacate... poate se opreste in timpul meciului...
Plec si eu , ca inca nu am luat bilet si nu vreau sa alerg iar dupa el ca la ultimul meci acasa...

ADelPiero
7th May 2004, 20:04
La Craiova ploua din pacate... poate se opreste in timpul meciului...
Plec si eu , ca inca nu am luat bilet si nu vreau sa alerg iar dupa el ca la ultimul meci acasa...

nu are cum sa nu se joace !!! :(
astept meciul acesta de saptamana viitoare ! :headbang:

MaPaX
7th May 2004, 22:28
U Craiova - Apulum : 0-0 :yeah: :ok: /hello
ce spuneai inter? 5-0?:)

Pacala
7th May 2004, 22:52
eu nu inteleg ce anume nu are aceasta echipa.
Suporteri multi si inforcati are, un antrenor bun are, un presedinte bun are, un lot de jucatori comparabil cu loturile bucurestenilor ca valoare are, ce nu are?
nu sint obisnuiti sa joace cu presiunea victoriei si pentru calificarea in cupe europene poate.
Nu ne putem plange azi de arbitraj cu toate ca serea a mai facut unele mici chestii
adversarul nu ne-a pus probleme nu am vazut la ei chiar nimic.S-au asezat si ei in aparare cat de bine au putut si au sperat ca nu ia gol sau iau mai putine.
Si atunci?

Eu inceeam cu Stanga si Lutu pentru ca nu sintem Milan sau Real sa avem nu stiu cate vedete internationale pe banca dar eu cred ca avem un prim11 foarte bun pentru amarata noastra divizie A

GUSO
DAOUDA, PAPURA, MURGAN (Moti inca nu merita sa fie titular, vedem foarte bine asta)
BOLOHAN,BUNDEA,PLESAN,STANGA,BORBELY(pe Preda nu stiu de ce il baga )
LUTU (SAU VIGARIU) SI NJOCK

noi nu avem in momentul asta in lot atat de multe vedete incat sa ne permitem sa nu jucam cu Lutu,Stanga rezerve .
Nu pot sa pricep ce cauta in lot mc breen
nu e vorba ca fac suporterii echipa dar in mementul asta nu are Rednic atatea solutii incat sa-si permita trecerea pe banca a unor jucatori buni.S-a vazut si azi ca Lutu si Stanga tot au mai miscat cat de cat de cand au intrat in teren.

Asta de clar este primul 11 valoric la noi ca nu pot sa pricep aparatia lui mc breen care
trebuia sa nu-l mai primeasca in echipa cand plecase.

Inca se poate, precis va face rapidul multi pasi gresiti, au program nasol.
Dar sa lase echipa sa joace in echipa standard si sa dovedeasca aia ca sint sau nu fotbalisti
Echipa standars este foarte clara:

GUSO-DAOUDA,PAPURA,MURGAN-BOLOHAN,BUNDEA,PLESAN,STANGA,BORBELY-LUTU(VIGARIU)NJOCK

ADelPiero
7th May 2004, 23:06
3-0! :yeah:

Njock! :yeah:
Plesan! :yeah:
Stanga! :yeah:

am pierdut numaratoare :happy
sunt prea beat sa imi aduc aminte :D
cat s`a terminat scorul ? /hello /hello

ady_azzuro
7th May 2004, 23:14
Eu zic sa-ti revi cat mai repede din starea asta...mie frica sa nu ajungi la clinica de dezintoxicare! :)

Pacala
7th May 2004, 23:17
lasa-l sa se bucure, e normal sa se bucure, au o echipa extrem de subtire si au reusit mai mult decat isi imaginau cei mai optimiti dintre ei inainte de a incepe campionatul.
Ei au scos 200% din posibilitatile acelui lot si merita sa traiasca momentul mai ales ca la anul nu se stie.
Au tot dreptul sa se bucure

EDMOND_
7th May 2004, 23:26
Murgan este accidentat... Lutu nu are inca rezistenta necesara sa joace un meci intreg.... Stanga astazi a jucat bine , dar a avut partide in care a fost dezastros.... culmea este ca impresia din tribune a fost ca Moti a jucat foarte bine... in schimb am avut trei fotbalisti de baza care nu au mers , au fost chiar slabi.... Papura , Plesan ( a dat foarte multe pase gresite ) si Bundea ( extrem de sters )...ultimii doi altadata motoarele principale ale echipei... Public destul de numeros , aprox 20 000 , in ciuda ploii si faptului ca se televiza... Despre echipa din Alba nu pot sa spun decat ca este o echipa harnica , care a dorit un punct , si cu sansa l-a obtinut.
Ar fi de notat ca echipa din Alba nu a avut nici un sut pe poarta intreg meciul...chiar ma intreb daca Guso va fi notat de catre ziarele de specialitate...
Mie insa meciul mi-a placut chiar daca nu am obtinut toate punctele puse in joc...
Butoiasul cu bere se reporteaza pentru etapa urmatoare cand vom juca la Piatra Neamt ! Sunteti invitatii mei sa ghiciti scorul exact ...daca mai trece o etapa si nu il castiga nimeni chem niste prieteni si il beau ca sta la rece cam de mult timp :)

mariusc
7th May 2004, 23:32
Ah, n-am castigat butoiasul cu bere... nu-i nimic... mi-am cumparat singur, da' nu chiar un butoias :D :drak:

Ne apropiem, incet, incet de Intertoto :D

______________
Fair-Play, Please!

EDMOND_
7th May 2004, 23:50
Mariuse , mai taie chestia aia de la sfarsit cu Intertoto..... m-as bucura pentru voi dar pana la locul pentru Intertoto vor mai fi vreo trei patru echipe inaintea voastra...atunci cand se va trage linia pentru finalul campionatului!

Brimi
8th May 2004, 00:20
Nu/mi vine nici acum sa cred ca nu am castigat meciul.... mai m-a enervat si craciunescu cu Serea al lui... a fragmentat jocul cat a putut...poate ne suspenda astia si terenul dupa ce douayeci de mii de oameni i-au aratat degetul mijlociu lui Craciunescu...nici de bere nu/mi arde ca m/au suparat si astia din Alba...dupa ce ca nu au nimerit niciodata poarta de era Guso sa inghete de frig...au mai jucat si teatru in ultimele minute....stiu ca asa fac multe echipe in deplasare , dar de la ei aveam pretentii....

ultra_alba
8th May 2004, 00:33
ce facura-ti muica???unde e scorul ala de 4-0 cu care va laudati?lasati-o asa prazarilor mai vb la finalul campionatului

ADelPiero
8th May 2004, 00:36
Mariuse , mai taie chestia aia de la sfarsit cu Intertoto..... m-as bucura pentru voi dar pana la locul pentru Intertoto vor mai fi vreo trei patru echipe inaintea voastra...atunci cand se va trage linia pentru finalul campionatului!

asa zic si eu :) mai bine ne tinem ciocu acuma :evil: ..
si la final de campionat .. facem galagieeeeeeee :happy :happy
/OLE/

EDMOND_
8th May 2004, 01:18
ce facura-ti muica???unde e scorul ala de 4-0 cu care va laudati?lasati-o asa prazarilor mai vb la finalul campionatului


vorbim si atunci , dar spune-mi si mie , jucatorii vostri nu stiu ca jocul asta se joaca la doua porti ? Tot meciul nu au tras nici macar o jumatate de sut pe spatiul portii , sa le spuna antrenorul ca si poarta adversa este parte a terenului de joc.... :)

ago
8th May 2004, 01:40
ULTRA ALBA ciocu mic ca nu v-a luat nimeni peste picior pe aci ! Va simtiti bine ca v-ati depasit conditia. La anu poate ca nu mai sunteti in A asa ca liniste !!! Nu am mai vazut meci la care echipa adversa sa nu aibe sut pe poarta !!! P E N I B I L

ADelPiero
8th May 2004, 19:04
vorbim si atunci , dar spune-mi si mie , jucatorii vostri nu stiu ca jocul asta se joaca la doua porti ? Tot meciul nu au tras nici macar o jumatate de sut pe spatiul portii , sa le spuna antrenorul ca si poarta adversa este parte a terenului de joc.... :)

eeee acuma ... te legi de echipa noastra ? :)
eu te intreb .., cum de ... din 23523 de ocazii pe care le`o avut Craiova nu o dat nici un gol ? :happy

EDMOND_
8th May 2004, 19:38
ADelPiero...nu era pentru tine..era pentru prietenul nostru ultra_alba , care crede ca e o mare performanata obtinand un punct in felul acesta... Avem stiluri diferite ... moduri diferite de a gandi...eu unul nu m-as entuziasma deloc daca echipa mea de suflet ar castiga un punct jucand in felul acesta... dimpotriva..este un stil de joc pe care nu il apreciez si pe care l-au mai adus la Craiova Bacaul , Ceahlaul si Otelul....
Asta merge odata , de doua ori dar cine joaca asa ramane o echipa mica care se bucura la orice reusita indiferent felul in care o obtine...
Ca sa nu mai vorbesc de aberatia ca cei 50 de "soldati" ardeleni au eclipsat armata olteana... ce sa-ti spun , mai ceva ca armata lui Leonida , la Termopile.... :)

ultra_alba
8th May 2004, 19:48
avand in vedere ca doi dintre jucatorii nostrii de atac au lipsit am adoptat o tactica mai defensiva,mai important era ca sa nu luam gol si apoi daca va prindeam pe contraatac si mai bine...se stie ca Apulum e o echipa care se inchide si mizeaza pe contraatacurile devastatoare care ne-au adus destule puncte in acest campionat.iar despre cei 50 de ardeleni nu inteleg care ar fi problema daca s-au auzit la TV ,probabil ca era din cauza transmisiei proaste

EDMOND_
8th May 2004, 20:23
Nici o problema... am facut doar niste constatari ...vad ca incepi cu daca ..asa pot sa spun si eu ca daca intra un gol ( eventual bara camerunezului ) luati patru apoi... sa ramanem la ce a fost... in ultimele treizeci de minute practic nu ati contat decat cu ardoarea cu care v-ati batut pentru fiecare minge in jumatatea voastra de teren...Nu vad ce te deranjeaza atat ..am spus vreun neadevar ? Mai citeste odata...

"este un stil de joc pe care nu il apreciez si pe care l-au mai adus la Craiova Bacaul , Ceahlaul si Otelul....
Asta merge odata , de doua ori dar cine joaca asa ramane o echipa mica care se bucura la orice reusita indiferent felul in care o obtine" ...

Edward32456
8th May 2004, 23:31
Craiova e o echipa de ............Doar ca a venit M.Rednic mai aveti sanse
Noi am facut egal cu voi fara niste jucatori de baza
Tibor Moldovan-11
Ovidiu Maier-14
Mircea Stanciu-9
Dionisiu Bumb-4
Daca erau acesti jucatori si albitraj corect era 0-5!
La Vasko i sa dat :galben:
Dar la Jucatorul Craiovei trebuia un :rosu:!
Asa ca ciocu mic Olteniilor,Moldoveniilor,Miticiilor
Alba ii putea bate si pe Dinamo,Steaua,Rapid
Dar au venit cu bani!

Hai Unirea!!! :yeah: :yeah: :yeah:
/OLE/

EDMOND_
9th May 2004, 08:24
Edward 32456 ( sper ca cifrele din urma nu sunt notele pe care le ai la scoala! ) deocamdata ti-am editat mesajul.... daca vrei sa mai intri pe acest forum iti trebuie putin bun simt. Daca reusesti sa te exprimi in mod civilizat bine , daca nu poti atunci incearca sa-ti exprimi ideile pretioase in alta parte...
Am inteles din mesajul tau ca puteati bate pe oricine , puteati castiga linistiti campionatul , dar ati preferat sa primiti bani de la Steaua , Dinamo ,Rapid ...si, probabil si de la altii. Felicitari. Iti multumim ca ne-ai deschis ochii si stim si noi cum sta situatia....

ago
9th May 2004, 10:14
Totusi eu nu inteleg !! Ma uit si ma minunez ! Aveti si voi un campionat in divizia A si nu mai aveti loc acu' de cat v-ati umflat !!! Bai baietzi duceti-va ma si mai postati in alta parte la fotbal international ca poate intrati in liga campionilor la anu' si trebuie sa va cunoasca lumea. Nu stiu ?! Sunteti chiar asa de complexati ca pe aci nu se luase nimeni de voi !!!

Edward32456
9th May 2004, 17:11
De cand Cuvantul ......... e ceva necivilizat
Inainte imi placea Craiova pana la meciul cu Alba!
Ca a venit M.Rednic!

EDMOND_
9th May 2004, 17:22
Nu inteleg de ce daca vrei sa folosesti cuvantul respectiv nu-l folosesti la adresa fotbalistilor din echipa ta preferata , pentru ca daca consideri ca poti sa-l folosesti pentru Craiova , cu atat mai mult o poti face pentru Unirea care este in urma Craiovei in clasament!
De asemenea cred ca trebuie sa fac doua observatii :
1. Craiova a facut egal la Alba Iulia fara sa faca antijoc , dimpotriva a atacat si a si marcat doua goluri si o mai putea face.
2. Rednic este deocamdata cu Craiova exact pe locul pe care a lasat-o Badea la sfarsitul returului , adica patru.

ADelPiero
9th May 2004, 18:10
vai de capul meu ce "razboi" ii aici ...
ago .. posteaza si tu ... intr`un fel in cat sa nu iti bati joc de alte echipe si sa le iei la misto :rosu: ... nu e prima data cand am vazut... acuma daca suntem si noi pe un loc bun .. la un punct in spatele vostru ... te deranjeaza? fara 2 atacanti de baza .. fara 1 mijlocas (cel mai tare, "motorul" echipei), cum vrei sa atacam ? cu fundasii ?
daca erati mai buni si daca din 2423142 de ocazii pe care le`ati avut numai una sa o fi fructificat... ati fi castigat.. dar cum sunteti ratalai ... 0-0 e bun :evil:
apropo ... ce intelegi u prin : a umfla ?

EDMOND_
9th May 2004, 18:17
ADelPiero.... ago a raspuns la un atac facut la adresa echipei noastre de un suporter al vostru ( cel putin asa pretinde ! ) . Nu am vazut ca ago sa fi atacat fara motiv..

ADelPiero
9th May 2004, 18:20
moama Edmonde .. u stai nonstop aici ? :p
nici nu s`o racit bine postarea ca deja ai aparut u :D
am vazut foarte bine ce a scris :ok:

ady_azzuro
9th May 2004, 18:32
Atunci de ce fusashi nelamurit?

EDMOND_
9th May 2004, 18:44
Nu stau mah nonstop , dar am asa un al zecelea simt ...simt cand posteaza cineva pe forumul Craiovei si intru sa vad daca nu sunt probleme :)
Succes cu Farul , vezi ca si ei sunt periculosi in deplasare!

ADelPiero
9th May 2004, 19:18
Nu stau mah nonstop , dar am asa un al zecelea simt ...simt cand posteaza cineva pe forumul Craiovei si intru sa vad daca nu sunt probleme :)
Succes cu Farul , vezi ca si ei sunt periculosi in deplasare!

ms la fel :ok:
dar noi din retur suntem super periculosi acasa! /hello

ago
9th May 2004, 19:35
DelPiero citeste mai bine ce s-a postat mai sus! Nu m-am luat de nimeni fara motiv dar hai sa fie treaba reciproca. Tot respectul pentru Alba pana a spune niste chestii.......... totusi."ce facura-ti muica???unde e scorul ala de 4-0 cu care va laudati?lasati-o asa prazarilor mai vb la finalul campionatului"

ADelPiero
9th May 2004, 20:06
DelPiero citeste mai bine ce s-a postat mai sus! Nu m-am luat de nimeni fara motiv dar hai sa fie treaba reciproca. Tot respectul pentru Alba pana a spune niste chestii.......... totusi."ce facura-ti muica???unde e scorul ala de 4-0 cu care va laudati?lasati-o asa prazarilor mai vb la finalul campionatului"

da am vazut ce a scris el ... :)
dar si el .. va raspuns la alte afirmatii facute de voi .. cum ca bateti clar cu 3-0 sau cu 4-0 sau etc... si mai departe din ce a scris .. a fost cauzata de starea de fericire... care l`a cuprins si nu a stiut cum sa se manifeste :ok:

ago
9th May 2004, 20:52
Pai acum te-ai convins ca nu am inceput eu !! Nu sunt de vina ca nu stie el sa se manifeste ! Sa posteze la voi. Si cu asta gata sper.Nu vreau sa ma cert pe aci cu voi aiurea !!!

ADelPiero
9th May 2004, 20:59
Pai acum te-ai convins ca nu am inceput eu !! Nu sunt de vina ca nu stie el sa se manifeste ! Sa posteze la voi. Si cu asta gata sper.Nu vreau sa ma cert pe aci cu voi aiurea !!!
:ok:
cum crezi ca va fi meciul de la Piatra Neamt ?
si aia o sa joace aprope ca si noi :) dar ei vor si ataca .. pt ca au atacanti :rolleyes:

EDMOND_
9th May 2004, 21:03
Gata mah , hai sa terminam , asa se intampla la meciurile directe. Problema noastra este ca suntem inca deficitari in fata portii si Njock este destul de izolat. Cand va veni inca un atacant de valoare care sa faca presiune asupra fundasilor adversi camerunezul va inscrie mult mai multe goluri.
ago , ti-am trimis un pm ! L-ai citit?

ago
9th May 2004, 21:32
parerea mea despre meciul cu ceahlaul o sa o gasesti la alt thread. Care o fi ala ?! :rolleyes:

Bafta la celelalte meciuri, sa va intre atacantii aia.........
__________________

ultra_alba
10th May 2004, 11:40
intreadevar m-am cam incins dupa meciul cu craiova si am facut unele comentarii care nu isi au locul pe acest forum.doresc ca pe aceasta cale sa imi cer scuze fata de acei care s-au simtit lezati de afirmatiile mele.mentionez ca sunt pe jumatate oltean :drak: side aceea a fost un meci mai special pt. mine

mariusc
11th May 2004, 00:40
Opinia unor suporteri nu reprezinta opinia majoritatii suporterilor acelei echipe...

In legatura cu meciul, mi s-a parut f. urat, daca ar fi avut alte nume echipele care au jucat, sigur nu m-as fi uitat... oricat de urat a fost jocul, a meritat din punctul nostru de vedere, orice punct in deplasare este bun... de aceea au fost felicitati si jucatorii si antrenorul... performantele reusite de echipa noastra sunt de-a dreptul incredibile :)

Sunt 100% sigur ca veti tine cu noi la meciul cu Rapidul :D (chiar daca va exista riscul sa va depasim ;) daca batem si pe Farul).

Deocamdata bine ca a luat bataie Rapidul si nu v-am incurcat foarte tare in lupta pt. locul 3.

Ah, si inca ceva, m-am bucurat cand am vazut ca nu i-ati reprosat nimic lui Rednic... insa ati cam atacat arbitrii inutil (din tribune zic).

______________
Fair-Play, Please!