PDA

View Full Version : Cea mai frumoasa galerie?



dragos99
25th June 2008, 10:32
Care vi s-a parut cea mai frumoasa galerie?



personal mi-au placut turcii.. olandezi si noi.. dar sunt patriot si votez ROMANIA

Jacob
25th June 2008, 10:47
Olanda.

Casual Italy
25th June 2008, 11:19
croatia fara niciun dubiu.

YoYoyOi
25th June 2008, 12:28
mie mi-au placut cel mai mult romanii. Au fost o surpriza extrem de placuta si in toate partidele disputate de Romania, doar romanii din tribune s-au auzit.

Cei mai multi au fost olandezii, cei mai nebuni mi s-au parut turcii, iar cele mai frumoase coregrafii le-au avut rusii.

dumboss_yo
25th June 2008, 13:43
Chiar daca olandezii mi s-au parut ca au dominat numeric in tribuna toate meciurile in care a jucat "portocala mecanica", am votat Croatia pentru ca mi s-au parut cei mai "spectaculosi" (sa ne amintim si ca au reusit sa intre cu torte; din pacate, nu am putut vedea si noi la TV spectacolul lor, ca deh, "e interzise" de UEFA).

andreidaniel
25th June 2008, 17:32
Am vazut cateva suedeze frumoase prin tribuna...pacat ca nu a mers Suedia mai departe :D

Casual Italy
25th June 2008, 19:55
penibili cei care spun ca olandezii au avut cea mai tare galerie sau ca noi ne-am prezentat bine.pai oameni buni aia care cica au facut parte din galeria olandei sunt numai clovni.aia sa se duca la circ nu pe stadion,la fel si la noi in peluza.in afara de 100-200 oameni cu mentalitate in rest praf.galerii adevarate au fost cele ale croatiei si rusiei.

moty
26th June 2008, 00:07
mie mi-a placut galeria noastra, sincer!

Urmuz
27th June 2008, 13:21
Mie mi-au placut fetele din galeriile Suediei si Rusiei...

grasu2
27th June 2008, 15:40
Parerea mea este ca Spania, Romania si Croatia au avut cele mai bune galerii. Cam in ordine. Restul popoarelor si-au cam arata "rigiditatea" nordica, mai putin olandezii, care au fost si ei destul de buni.