PDA

View Full Version : Trebuie sa castigam cu rapidul!



Padrino
3rd May 2004, 16:57
Orice s/ar spune, meciul cu rapid poate fi decisiv. Dinamo nu are voie sa faca greseli in aceste sase etape care au mai ramas. Sunt de parere ca jucatorii trateaza cu superficialitate unele faze, faultand atunci cand nu se impune. Nu avem nevoie de jucatori suspendati, ci de ei in teren. Vreau sa aud si parerile voastre.
P.S. Abia astept sa vad cum ridicam trofeul deasupra capului!

ieppy
3rd May 2004, 19:32
normal ca nu avem nevoie de jucatori suspendati. problema este ca uneori nu poti face altceva decat sa faultezi si implicit sa risti un galben. Problema mai mare este ca in timp ce noi luam galbene de parca ar fi bani Steaua nu a mai luat un galben de vreo 2 etape desi jucatorii faulteaza si fac henturi. Dar nu conteaza ca si cu echipa a doua o sa reusim sa castigam titlul. Asta pentru ca per total meritam campionatul.

ADelPiero
3rd May 2004, 22:45
trebuie ... da` pana la fapte e un drum lung ... rapidul o sa joace meciul acesta pe viatza si pe moarte... sunt sigur .. si sper ca va scoate rapidul un rezultat bun ... cel putin egal... ideal ar fi ... clar, o victorie... :evil:

Utilizator
4th May 2004, 12:02
Sperantza mea este ca meciul cu Rapid sa insemne descatusarea noastra si sa reincepem sa jucam fotbal-spectacol ca in turul campionatului. Nu de alta dar unii oameni vad doar ce joaca Steaua de 4 etape, nu judeca per ansamblu campionat, si ar fi bine sa reimprospatam memoria colectiva.
Chiar daca nu vom castiga (ceea ce nu as vrea sa se intample) as vrea sa revenim la jocul frumos din tur.
Inteleg ca jocurile sunt facute pentru unii, e si an electoral si au nevoie acuta de voturi de la suporteri, e normal sa capaciteze toata suflarea impotriva noastra…si-au auto-atribuit si lozinca “singuri impotriva tuturor”, asta pentru sigurantza. Va fi cu atat mai placut sa castigam impotriva unor parteneri de competitie care au luptat supra-motivatzi, atat financiar cat si psihic, contra noastra.
Daca vom scapa si de banditzii din propria coducere care vand tot ce misca avem sanse sa facem o echipa frumoasa pentru toamna viitoare.

rasheedkpenny
4th May 2004, 12:20
Eu zic ca o sa se termine la egalitate meciul dintre Rapid si Dinamo... :D

Parerea mea!

baubau
5th May 2004, 08:55
Parerea mea!

Hic! :bere: ;)

John
5th May 2004, 16:36
Noaptea Trecuta Am Visat Ca Am Castigat Cu 1-0, Sper Ca Asa O Sa Fie(totusi Dc. O Sa Fie 2-0 Sau 3-0 Nu Ma Supar :d )

John
5th May 2004, 16:39
De La Gloria Nu Putem Sa Asteptam Nimic!!!! :(

fia
5th May 2004, 16:41
Noaptea Trecuta Am Visat Ca Am Castigat Cu 1-0, Sper Ca Asa O Sa Fie(totusi Dc. O Sa Fie 2-0 Sau 3-0 Nu Ma Supar :d )
Ai visat aproape bine. 1-0 sau 2-0 sau 3-0 o sa fie scorul.... dar nu pentru voi ci pentru Gazde

ieppy
5th May 2004, 16:45
ete na. Acum si tu fia ce puteai sa spui? Va bate echipa care va juca mai bine. In momentul de fata nu se poate spune care.

Padrino
10th May 2004, 15:38
Ce victorie!!! Inca cinci etape...