PDA

View Full Version : Etapa 25: FCM Bacau - Ceahlaul



Vadim
3rd May 2004, 11:30
Etapa 25: FCM Bacau - Ceahlaul.
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

fia
3rd May 2004, 11:57
Asta va fi un meci dur de tot. Cred ca bate Bacaul.... daca nu e cam nasol de ei.....

ADelPiero
3rd May 2004, 16:07
meci de 1x2 dar dupa cum a evoluat Bacaul la Alba ... cred ca bate Ceahlaul :ok:

alx_ro
3rd May 2004, 17:11
Meci intre doi antrenori tineri si de viitor. Cu toate astea cred ca Lacatus e mai experimentat si va reusi sa se impuna.
Pronostic 1-2

ANDU
3rd May 2004, 19:52
Lacatus are un lot mai bun si experienta mai mare ca antrenor

cred ca in cel mai bun caz Bacaul face egal

bebe
4th May 2004, 16:26
si eu zic ca meciul o sa se termine la egalitate

costinXro
5th May 2004, 00:36
In ultimii ani Ceahlaul n-a prea pierdut la Bacau! Sper sa invinga! ca sa se oftice Craciunescu :drak:

Hai Ceahlaul!!! :yeah:

SVensson
5th May 2004, 06:50
Cine pierde se duce in "B" si sper sa bata Bacaul. M-am cam saturat de Pinalty.

maryuss_mau
5th May 2004, 09:25
cred ca va bate Ceahlaul!! oricum sper sa se salveze de la retrogradare ambele echipe, desi pentru cei de la Bacau orice alt rezultat decat victoria ii cam condamna la B!

simpson
5th May 2004, 14:47
Doar VICTORIA conteaza!!! Hai Bacaul!!!!!!!
PS : ANDU, lasa-ne!

maryuss_mau
5th May 2004, 15:38
depinde a cui victorie! oricum pentru Ceahlaul cred ca e bun si un egal , dar rezultatul asta cred ca va conveni de minune celorlalte contracandidate la retrogradare!

jazzman
5th May 2004, 19:46
Daca nici acum atunci cand?
Sper (speranta moare ultima) sa se trezeasca si echipa Bacaului acum in al 13-lea ceas.
Am mare incredere in Lupescu , acum mai ramane sa confirme si baietii ca-si merita banii.
FORZZA BACAU !!!!!!!!!!!!!!!

samor03
6th May 2004, 03:04
Visul Meu Este Sa Pice Bacaul. Sper Sa Bata Pinalty.dar Sa Pice Si Ceahlaul.

SVensson
6th May 2004, 08:39
Eu zic ca bate Bacaul. Si pica Ceahlaul

bebe
6th May 2004, 11:00
cred ca meciul o sa se termine la egalitate

simpson
6th May 2004, 14:09
Visul Meu Este Sa Pice Bacaul. Sper Sa Bata Pinalty.dar Sa Pice Si Ceahlaul.
Atunci, trezeste-te!!! :p

Marcu
6th May 2004, 14:45
Analizand putin raspunsurile voastre, vad ca Ceahlaul are sanse mici sa piarda toate cele trei puncte puse in joc. Parerea mea personala este ca meciul se va termina 1-1.
Si sa stiti ca Ceahlaul nu va pica anul asta! Sunt prea multi abonati.

bebe
6th May 2004, 16:28
si eu cred ca meciu se va termina la egalitate

Bancaru
6th May 2004, 16:31
Bebe, nu se poate sa se termine la egalitate, pentru ca in ziare scrie ca cine pierde retrogradeaza. Si trebuie sa retrogradeze cineva. Nu? Lasand gluma eu cred ca si un egal e dezastru pentru Bacau. Si mai cred ca ... Dar nu conteaza, ca daca spun ce cred iar ma cenzureaza.
Eu nu vreau sa devin un Pinalti al acestui forum.

bebe
6th May 2004, 16:34
un egal poate fi un dezastru pt bacau dar avand in vedere ca fara etapa asta mai sunt 5 se mai pot scapa de la retrogradare

alx_ro
6th May 2004, 16:51
Ceahlaul nu va retrograda anul asta, chiar si cu un egal

ADelPiero
6th May 2004, 22:28
ar fi cazul sa bata si Bacaul .. parerea mea..
2-1

jazzman
7th May 2004, 09:19
Visul Meu Este Sa Pice Bacaul. Sper Sa Bata Pinalty.dar Sa Pice Si Ceahlaul.

Trezeste-te si dute la baie.............!!!!!!!!
S-ar putea sa mictionezi . :rosu:

Catalanul
8th May 2004, 15:55
sper sa bata bacaul
daca se spune ca cine pierde retrogradeaza as vrea sa pice ceahlaul ca m-am saturat de blaturi si de pinalty

SVensson
8th May 2004, 17:10
Cred ca toata lumea s-a saturat de Ceahlaul si de Pinalty. Singurul de care imi va parea rau este Lacatus.

samor03
8th May 2004, 22:18
amandoua vor pica in B.

samor03
8th May 2004, 22:19
Trezeste-te si dute la baie.............!!!!!!!!
S-ar putea sa mictionezi . :rosu:
CRED CA TU DORMI.vor pica ambele echipe. :rosu:

samor03
8th May 2004, 22:20
Trezeste-te si dute la baie.............!!!!!!!!
S-ar putea sa mictionezi . :rosu:
unde ma aflu eu este miezul zile. :ok:

samor03
8th May 2004, 22:22
Atunci, trezeste-te!!! :p
sunt treaz. se pare ca jucatorii vostri dorm :ok:

SVensson
8th May 2004, 22:34
Da un meci plictisitor din punctul meu de vedere. Mai aveam putin si adormeam. Mai bine va uitati la Celta cu Barcelona. Sa vedeti meci acolo, ce fel tragea Celta sa nu retrogradeze.

jay
8th May 2004, 23:46
Este foarte bun rezultatul! PSD Bacau merita cu varf si indesat sa retrogradeze in Divizia B! Ati uitat blaturile nesimtite din editia de campionat in care au pierdut barajul cu Farul? Ati uitat de cumpararea locului de la Baia Mare? Ati uitat de fratii Sechelariu, Hrebenciuc, Iacobov, Agathon si de ceilalti?... Cine uita, nu merita! B-ul!!!

ADelPiero
9th May 2004, 01:10
plictisitor meci ..
un rezultat foarte urat :(
sau cel putin mie nu mi`a placut delok ... :rosu:

simpson
10th May 2004, 09:21
Este foarte bun rezultatul! PSD Bacau merita cu varf si indesat sa retrogradeze in Divizia B! Ati uitat blaturile nesimtite din editia de campionat in care au pierdut barajul cu Farul? Ati uitat de cumpararea locului de la Baia Mare? Ati uitat de fratii Sechelariu, Hrebenciuc, Iacobov, Agathon si de ceilalti?... Cine uita, nu merita! B-ul!!!
Stai linistit, nu am uitat si ne-a pedepsit Dumnezeu pentru blaturile de atunci (am pierdut barajul)! De-asta, anul asta imi doresc din tot sufletul sa pice nesimtitii de la fc arges pentru blatul ordinar cu nationalul!!