PDA

View Full Version : Etapa 25: Farul - Poli Timisoara.



Vadim
3rd May 2004, 11:27
Etapa 25: Farul - Poli Timisoara.
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

fia
3rd May 2004, 12:01
Cred ca va bate Poli 0-1

cuzmy
3rd May 2004, 12:04
...da, dupa jocul pe care il practica alb-violetii se pare ca o sa vedem un 2 solist la malul marii!

viole(n)t
3rd May 2004, 12:26
cred ca ne bat marinarii...

IlMILAN
3rd May 2004, 13:32
cred ca ne bat marinarii...
viole(nt) ce ai mah?:D.....
eu zic ca bate Poli..... :D
P.S Nu am mai ajuns la voi la meci ca erau inchise gardurile intre tribune si peluze...alea:(, si la pauza mi-a fost lene sa mai plec.... :D ...next time...

deep purple
3rd May 2004, 13:45
N-am nici idee ce pronostic sa dau. E mai greu ca la 6 din 49... asa ca am ales ce-mi place: 2 :D

Red Heat
3rd May 2004, 13:45
Meci tare. Farul trebuie sa evite retrogradarea, iar Poli este echipa redutabila si in deplasare (atunci cand joaca in 11 si nu ia 8 goluri :D ) Egal 1-1

purple_forever
3rd May 2004, 15:18
mi se pare ca Panduru construieste o echipa de deplasare...Poli ia mai multe puncte in deplasare decat acasa de ceva vreme...cred ca s-au saturat de atatia spectatori si joaca mai relaxat cu 500-1000 de oameni in tribuna...

Hai Poli!5-0 batem ca avem de recuperat la golaveraj... :D

ADelPiero
3rd May 2004, 15:32
1-2 :)
forza Poli :yeah:

trotica
3rd May 2004, 16:36
0-1. Sunt de aceeaşi părere cu Purple Forever, Poli pare să se formeze ca o echipă "de deplasare". Hai Poli, Hai Panduru!
P.S. Ăştia de la Antena1 sunt suporteri Poli?!? :) Aţi văzut ce generic violet au la publicitate ?!?

danny-boy
3rd May 2004, 16:54
Toate bune si frumoase dar ce ne facem de nu prea dam goluri de la 11 metri si de ce atatea cartonase rosii???????Merg si eu pe un 2 solist cu toate ca as fi multumit si cu un egal

alx_ro
3rd May 2004, 17:16
Bate Poli. Farul sta bine in clasament si nu cred sa le puna probleme timisorenilor. Nu prea mai au pt ce sa lupte, pe cand Poli este inca in calcule pt UEFA (teoretic)

leveu
3rd May 2004, 18:54
Sincer sa fiu bate POLI :ok:
FARUL-POLI::0-2
/hello /hello

trotica
3rd May 2004, 19:09
Pt fanii Poli: am auzit un zvon astăzi, care m-a deprimat al dracu': cică din sezonul următor, Băd şi Bălace vor fi luaţi de Steaua, urmānd să ni se dea la schimb trei jucători de la ei. Dacă e adevărat, mă īntreb de ce naiba nu-i lăsat Panduru să-şi formeze o echipă pe parcursul a trei-patru ani?!? De-abia apucă jucătorii să se cunoască, să joace īn echipă, şi hodoronc-tronc sunt vānduţi. Chiar sunt managerii cluburilor noastre atāt de bătuţi īn cap, să nu-nţeleagă că nu jucătorii, luaţi individual, aduc banii cei mulţi, ci echipa ?!? Sunt chiar pissed-off :(

alt.core
3rd May 2004, 19:23
trotica, de unde ai auzit asta? nu prea cred...
si eu am auzit zvonuri inainte de meciul cu Craiova ca o sa pierdem si n-a fost asa... :)

Delia
3rd May 2004, 22:11
Pt fanii Poli: am auzit un zvon astăzi, care m-a deprimat al dracu': cică din sezonul următor, Băd şi Bălace vor fi luaţi de Steaua, urmānd să ni se dea la schimb trei jucători de la ei.

Nu se poate, Băd e preferatul meu! :(

Ca să răspund on topic, cred că scoatem un punct la Constanţa.

trotica
4th May 2004, 01:54
Grobari şi Delia: aşa cum am spus, e doar un zvon. Ieri, luni, pe la amiază, īn staţia de tramvai din Piaţa Traian, am nimerit lāngă un grup de patru bărbaţi īn jur de 50 de ani, care discutau foarte aprins de meciul cu Craiova şi de perspectivele echipei... ştiţi, genul de fani īnflăcăraţi care chibiţează īn faţă la Operă :) Ei, cum spuneam, la un moment dat am ciulit urechile pentru că am auzit chestia asta şi mi-a stricat toată ziua :( Pentru că mi-e teamă că, vorba aia, unde e fum trebuie să fie şi ceva foc (mai devreme sau mai tārziu). Sorry că te-am indispus, Delia...

DD-Viola
4th May 2004, 06:23
..ar fii bine sa bata Poli , ...ca parca " vad "ca la meciul cu Dinamo , iar vor fii 2-3 eliminati si uite-asa n-o sa putem castiga , sper totusi sa ma insel ...poate ca de acesta data revansa ( mult asteptata ) sa ne ofere mai multe satisfactii...dar asta trebuie sa o doreasca in primul rand echipa...Haide POLI !

viole(n)t
4th May 2004, 11:13
/hello /hello /hello super-super-super-super-Baaaaad!!! /hello /hello /hello
super-Bad!!!super-Bad!!!
(pe melodia de la gushi-gushi-gushi-gushi-gol :yeah: )

cry_v
4th May 2004, 12:19
alo Tmisoara!!!!! nu mai visati la victorie. O sa va dea Farul un sec 2-0
vb. dupa meci

Dei
4th May 2004, 15:02
Putem vorbi si inainte si dupa meci. Dar Farul o sa atace si Bad o sa dea golul victoriei (nu e autogol).

trotica
4th May 2004, 15:22
Cam slăbuţă prezenţa fanilor constănţeni pe thread-ul ăsta... Nici o satisfacţie pt.noi, cei cu Poli :)

viole(n)t
4th May 2004, 15:39
De-ar fi asha shi replica fotbalishtilor constantzeni...

xmike
4th May 2004, 16:32
Victorie la scor pt Poli. Farul o sa atace, dar nu o sa inscrie. O sa inscriem repede si dupa aceea vom mai da cateva "boabe". Ma gandesc ca a venit vremea ca atacantii nostrii sa nu mai rateze :)

Delia
4th May 2004, 17:06
/hello /hello /hello super-super-super-super-Baaaaad!!! /hello /hello /hello
super-Bad!!!super-Bad!!!
(pe melodia de la gushi-gushi-gushi-gushi-gol :yeah: )


Băd este eroul nostru,
El este duşmanul vostru! [al celor impotriva cărora joacă Poli, normal]

/hello :ok: /hello

HaoTic
4th May 2004, 18:35
Un meci 1X2, orice se poate intampla. Constantenii nu au echipa rea, joaca rapid, dar imprecis. Poli fara obiectiv, doar Panduru cred ca-i mai cravaseaza. Nu inteleg de l-au criticat pe Buia, chiar daca a ratat 11 m. L-am urmarit special in meciul cu Craiova, si eu zic ca jucat f. bine. A muncit enorm la mijlocul terenului, nu s-ar zice ca are varsta pe care o are si nici ca mai trage cate una mica.

Catalanul
4th May 2004, 21:45
nu va mai chinuiti sa dati un pronostic :sleep: e clar :) o sa fie 2 si la pronostic si la scor, adica 2-0 pentru poli :yeah: /hello

Pacala
4th May 2004, 22:02
victorie farul
/OLE//OLE//OLE/

DD-Viola
5th May 2004, 06:29
..." Ryder "...tu ai prea multe goluri ,...si uite ! , cum bate briza , cum i-ti trec prin cap , tot felul de imagini fantasmagorice ( noaptea nu ai probleme ? )...iar daca vrei poze , sant destule reviste in domeniul respectiv ,...insa vorba lui Caragiale : ..." Poza e un moft , ...sa o vezi in natur Mon cher !"...incearca si tu ( cand cresti mai mare ).

SVensson
5th May 2004, 06:36
Va fi meci egal. Farul are nevoie de puncte ca de aer.

Pacala
5th May 2004, 06:37
zvonurile alea cu Balace si Bad sint aiureli.Insa sa va spun eu niste adevaruri
Balace este doar imprumutat la Poli, este fotbalistul Universitatii Craiova, asta daca nu stiati.Deci nu va faceti prea multe vise cu Balace.

Pe Bad paziti-l bine de tot ,daca mai joaca cateva meciuri bine, va intra in vizorul taganului bulgar giovani becali si va incerca sa vi-l fure, eventual direct de pe aeroport.Algoritmul e simplu, ii va da ordin lui iordanescu sa-l selectioneze o data, el se va duce si bifand prima selectie i se va spune, daca vrei sa mai joci si altadata pentru nationala trebuie sa semnezi un contract de impresariat si un contract cu o clauza de reziliere ridicola. La prima ocazie se va volatiliza

P.S.: D.D.viola, esti confuz amice, ce-i cu tine? :rolleyes: :D

Pacala
5th May 2004, 06:42
..." Ryder "...tu ai prea multe goluri ,...si uite ! , cum bate briza , cum i-ti trec prin cap , tot felul de imagini :headbang:
:ciocan: :rosu: :rosu: :rosu:
unii "are" goluri :rolleyes:

armand
5th May 2004, 09:05
bate poli 0-3
FORZZA VIOLA

maryuss_mau
5th May 2004, 09:30
cred ca meciul se va termina egal si astfel Poli isi va mai adauga inca un rezultat de egalitate la zestrea deja existenta!

trotica
5th May 2004, 11:52
Ryder, ai dreptate īn privinţa scenariului Băd / Becali, de mişmaşuri de-astea mi-e mie teamă:(((

viole(n)t
5th May 2004, 12:14
intereasant sondajul...

pe forumul lui poli "doar" 52% au votat pt victorie poli... pe cand aici 57%

IlMILAN
5th May 2004, 12:18
intereasant sondajul...

pe forumul lui poli "doar" 52% au votat pt victorie poli... pe cand aici 57%
Ei uite acuma e 59%:D
Am uitat sa votez si io ... :yeah: :ok:

tudor
5th May 2004, 12:36
...si eu...61 % :lol:

Dei
5th May 2004, 12:54
....si eu, 62% :drak:

Farul nu prea are suporteri pe aici, au mers toti la plaja (varianta buna) sau astia sunt toti (varianta mai putin buna-pentru ei) :ciocan:

trotica
5th May 2004, 14:22
Fără legătură cu meciul: pe Panduru l-au tocat pentru chestia cu "boi şi nesimţiţi", sunt curios dacă Piţurcă va fi şi el tocat şi chemat la comisia de disciplină pentru faptul că l-a făcut pe Dinu "jegos şi pervers". Dacă nu, prin ricoşeu, īnseamnă că, la următoarea conferinţă de presă, Panduru va putea să-i facă lejer "jegoşi şi perverşi" pe ziariştii care nu-i lasă jucătorii īn pace :draq:

trotica
5th May 2004, 14:24
p.s - mi-a plăcut chestia cu :draq: a lui Dei, am preluat-o, rotfl :)

IlMILAN
5th May 2004, 14:46
Fără legătură cu meciul: pe Panduru l-au tocat pentru chestia cu "boi şi nesimţiţi", sunt curios dacă Piţurcă va fi şi el tocat şi chemat la comisia de disciplină pentru faptul că l-a făcut pe Dinu "jegos şi pervers". Dacă nu, prin ricoşeu, īnseamnă că, la următoarea conferinţă de presă, Panduru va putea să-i facă lejer "jegoşi şi perverşi" pe ziariştii care nu-i lasă jucătorii īn pace :draq:
Trotica e un thread pe intern unde poti discuta despre disputa Dinu-Pitzurca.Ar fi chiar ok sa-ti spui parerea acolo.
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=2904

simpson
5th May 2004, 14:57
In mod normal, e meci de x2, insa, daca jucatorii lui Poli se simt cu sacii in caruta, e posibil sa bata Farul.

theinsider75
5th May 2004, 16:23
Nu va mai infoiati in pene ca tot Farul bate pana la urma. O sa vb dupa meci. Ce, credeti ca degeaba a pierdut Farul meciul cu Dinamo? Dinamo poate umbla la arbitrii si pentru Farul nu? O sa-mi dati dreptate dupa meci.

Dei
5th May 2004, 16:44
Si daca bate Poli o sa zici ca a batut ca sa piarda cu Dinamo.
Conspirtiile astea...

leveu
5th May 2004, 19:57
:sleep: FRATILOR BATE POLI SIGUR.NOI MERGEM DOAR LA VICTORIE :ok:

trotica
5th May 2004, 22:25
Melci, IMilan - pe bune, nu l-am văzut, sorry. Promit să nu mai zic nimic de ei - oricum, mă lasă rece atāt Dinu, cāt şi Piţurcă, dar m-a dus gāndul - evident - la Panduru vs. Gazeta Sporturilor / Ioaniţoaia. Btw, nu ştii un thread anti-Ioaniţoaia ?!? :drak: grrrrrrrr

alt.core
5th May 2004, 22:58
sper ca Panduru sa reuseasca sa-i motiveze! chiar daca foarte mici, exista sanse pentru locul 3 si imi place sa visez :)

samor03
6th May 2004, 03:01
as vrea sa bata poli dar cred in egal. HAI POLI /hello :ok:

SVensson
6th May 2004, 08:41
1-1. Conduce Poli si egaleaza Farul spre final

Dei
6th May 2004, 10:25
Nu se poate, Poli o sa conduca numai din minutul 90. Si nu da Farul gol in prelungiri. Asa mi-a spus un prieten de pe Marte, sper sa nu ma fi mintit.

bebe
6th May 2004, 11:36
meci egal!

ADelPiero
6th May 2004, 22:34
1-2 (x respectiv M. Oprea 53' , 79')
/OLE/

apparte
6th May 2004, 22:45
Cel putin egal!

Ravelly
6th May 2004, 22:55
Cam greu ptr timisoreni sa invinga la mare...daca vor scoate un punct sa zica merci.
Sper sa fie un meci frumos si sa castige echipa mai buna.

deep purple
7th May 2004, 01:33
1-2 (x respectiv M. Oprea 53' , 79')
/OLE/


:D Tii cu concetateanu tau. :D Si eu tin cu Paleacu, Turcas, Pelici etc. :ok:

DD-Viola
7th May 2004, 05:27
:headbang:
:ciocan: :rosu: :rosu: :rosu:
unii "are" goluri :rolleyes:
sa stii ca asa se scrie corect ...i-ti , sau daca nu crezi deschide un dictionar al limbii romane sau un indreptar si ai sa vezi ca asa e....cartonasele , pastreaza-le pentru joaca in nisip , dar ar fi bine sa pui mana pe carte mai intai , altfel vei ramane " de carutza "adica pedestru ,... pana la Ryder mai ai mult ,... apropos unde l-ai lasat pe Saber ???...

viole(n)t
7th May 2004, 10:37
1-2 (x respectiv M. Oprea 53' , 79')
/OLE/

n-ai zis in ce minut de x gol (nu de alta dar sa shtiu shi eu cate distonocalme iau)

SVensson
7th May 2004, 12:01
Timisoreni, vedeti ce faceti azi. Am pariat pe voi. Trebuie sa plecati macar cu un punct de pe litoral. Succes!!!

ADelPiero
7th May 2004, 23:15
FT Farul Constanta 1 - 0 Poli AEK Timisoara

Poli n-a jucat nimic 75 de minute, după care s-a trezit brusc. Timişorenii au lovit de două ori bara īn ultimele zece minute

Fără să-l aibă īn teren pe Buia, lăsat inexplicabil pe bancă, şi cu o aşezare atipică pentru Poli, cu trei vīrfuri, timişorenii au stat degeaba pe teren primele 45 de minute. Singurul care n-a dormit īn ghete a fost portarul Grigore (foto). Acesta s-a opus miraculos īn minutul 9 loviturii de cap a lui Paşcovici şi apoi de-a dreptul senzaţional la şuturile din careu ale lui Bălţoi şi Cristocea (30).

A doua repriză a debutat la fel. Cu un asediu la poarta oaspeţilor, īnsă Grigore a fost mai mult decīt un īnger păzitor pentru Poli. Bălaşa n-a putut să-l īnvingă de la 6 metri (51), iar capul lui Bălţoi a fost scos de la rădăcina barei de acelaşi fenomenal Grigore două minute mai tīrziu. O dată cu trecerea timpului, nodul cravatei lui Săpăligă se strīngea cu aceeaşi frecvenţă cu care echipa sa rata ocazie după ocazie.

Fericirea Constanţei a venit din bocancul lui Paşcovici (65), un fundaş care şi-a dat seama ieri că atunci cīnd absentează Onuţ apărarea Farului nu poate avea probleme şi a pus umărul la fiecare acţiune ofensivă a echipei sale. Şi totuşi Farul a trăit periculos finalul partidei, tīnărul Băd şi Silvăşan provocīnd fiori spectatorilor o dată cu şuturile lor, care au lovit transversala (79, 82). Era nedrept pentru că īn timp ce la Farul au jucat toţi pentru unul şi unul pentru toţi, la Poli au jucat fiecare pentru fiecare şi doar Grigore pentru toţi.

ADelPiero
7th May 2004, 23:19
:D Tii cu concetateanu tau. :D Si eu tin cu Paleacu, Turcas, Pelici etc. :ok:

mai bine tii cu toata echipa :D ..
cam toti sunt din TM /hello

le fada marseillais
7th May 2004, 23:21
Bravo Farul!!!
Deocamdata nu stiu detalii despre desfasurarea meciului,dar rezultatul(si mai ales cele 3 puncte aferente) e super-binevenit!!!
Constanta trebuie sa obtina mai mult anul urmator. Salvarea de la retrogradare e un obiectiv submediocru.Asta, probabil e si explicatia pt.blazarea cronica a multor constanteni.

Poli e o echipa frumoasa...Succes in continuare!!!

mariusc
8th May 2004, 00:06
Nu se poate, Poli o sa conduca numai din minutul 90. Si nu da Farul gol in prelungiri. Asa mi-a spus un prieten de pe Marte, sper sa nu ma fi mintit.

Se pare ca te-a mintit prietenul ala al tau. Sau poate nu-ti era prieten daca te-a mintit. Sau poate ca-ti e prieten si ti-a spus asta fiindca a vrut sa te protejeze. Si poate nu era de pe Mar... :P

Lasa ca va razbunam noi Miercuri :D.

Pana una, alta, felicitari Farului. :) In felul asta o sa veniti mai relaxati la Alba si o sa va permiteti sa pierdeti puncte :drak: (sper)

______________
Fair-Play, Please!

deep purple
8th May 2004, 00:46
A fost si ghinion (de doua ori bara). La cat e de mare poarta ei au nimerit bara. Dar nu ma plang de infrangere. De UEFA nu avem inca echipa iar Intertoto nu suna interesant. Asa ca n-am prea pierdut nimic. Macar Farul s-a salvat de griji si a lasat loc in subsol pentru Bistrita, Ceahlau, Bacau.

SVensson
8th May 2004, 08:19
Poli m-ati dezamagit. Trebuia sa plecati macar cu un punct de la Constanta.

trotica
8th May 2004, 13:21
Poli n-a jucat chiar rău - impresia mea este că Panduru a profitat de faptul că echipa nu mai are grija retrogradării pentru a-şi roda jucătorii şi īn altă formulă decāt cea standard - ceea ce nu-i rău. Dacă nu era gafa enormă care a dus la gol, cred că un rezultat echitabil ar fi fost 1.75-1.25 :) Oricum, chiar dacă sunt fan Poli, trebuie să recunosc că Farul a jucat fain iar meciul cu ei īl consider un test binevenit pentru noi, īn perspectiva jocurilor ce urmează ;) Felicitări Constanţa, Hai Poli! Hai Panduru! Forza Viola!

Catalanul
8th May 2004, 16:03
cu ceva mai mult noroc reuseam sa scoatem un punct de pe malul marii
eu cred ca panduru pregateste meciurile tari cu rapid si dinamo inca de acum si de aceea poli nu a atacat atat de mult

ADelPiero
9th May 2004, 01:19
is curios cand va castiga Poli un meci..... :(
dupa meciul acesta ... imi da mare bataie de cap ..
oricum Forza Poli ! :yeah:

cocomic
9th May 2004, 06:29
daca trebuie sa nu batem nici un meci pana la meciul cu dinamo, pentru a castiga cu ei, nu ma supar :).. in fond, puncte avem destule, tot ce ne mai trebuie este o victorie speciala pentru noi, pentru suporteri... si cu cine altii, daca nu cu protejatii zoologiei :evil:

despre meciul cu farul... daca poli primea gol in minutul 30, n-ar fi pierdut... asa insa, in 20 de minute, cu tot cu 2 bare, n-au putut face nimic... totusi, farul a meritat victoria, dar puteau la fel de bine sa n-o obtina... sa nu uitati meciul de anul trecut (daca tin bine minte) uta-farul 0-1 in minutul 90, dupa ce uta a atacat si a ratat tot meciul si voi ati dat gol pe singurul contraatac mai periculos) :)

Bendji
9th May 2004, 22:36
Dacia Pitesti,...Bragadiru,... Dragasani.
Niciodata tzaran.
Forza Farul

cry_v
10th May 2004, 00:37
ba ce stiam ca o sa bata Farul...Timisoara, nu-i nimic voi stati bine la vocalize :ok:

samor03
10th May 2004, 07:36
Sper Sa Batem Brasovul

Dei
10th May 2004, 11:41
Acum chiar nu mai avem nici un obiectiv, UEFA si Intertoto s-au indepartat. Mai ramane meciul cu Dinamo, pe care nu trebuie sa-l pierdem.

Felicitari Farului, ati jucat mai bine si ati meritat victoria, chair daca am avut 2 bari pe final.

Dei
10th May 2004, 11:43
Se pare ca te-a mintit prietenul ala al tau. Sau poate nu-ti era prieten daca te-a mintit. Sau poate ca-ti e prieten si ti-a spus asta fiindca a vrut sa te protejeze. Si poate nu era de pe Mar... :P

Lasa ca va razbunam noi Miercuri :D.

Pana una, alta, felicitari Farului. :) In felul asta o sa veniti mai relaxati la Alba si o sa va permiteti sa pierdeti puncte :drak: (sper)

______________
Fair-Play, Please!

Cel putin a stiut cate goluri se vor marca, dar a gresit minutul si marcatorul. E un inceput :headbang:

viole(n)t
10th May 2004, 12:36
Acum chiar nu mai avem nici un obiectiv, UEFA si Intertoto s-au indepartat. Mai ramane meciul cu Dinamo, pe care nu trebuie sa-l pierdem.

Felicitari Farului, ati jucat mai bine si ati meritat victoria, chair daca am avut 2 bari pe final.

Nu s-au indepartat deloc. Nici una din echipele implicate in lupta pentru locul 3 nu a cashtigat etapa recenta.

Darkslowstar
10th May 2004, 13:05
Uite ce patesti daca stai tot meciul cu fundul in poarta.

Violetilor, va urez multa bafta cu Dinamo, dar pana atunci sper sa va luam 3 puncte miercuri, ca aveti de unde :D ca sa scapam si noi definitiv de zona cu broblem

theinsider75
11th May 2004, 11:06
Ei acum de ce nu va mai infoiati in pene? Sunte-ti tarei inainte de fiecare meci, atacti echipele care se afla inaintea voastra (Unirea, Universitatea) dar nu sunteti in stare de nimic. Mai vreati si cupa uefa hahaha. E prea de tot. Si acum cica "nu avem echipa de uefa si intertoto nu suna interesant haha. Nu puteti mai mult.

deep purple
11th May 2004, 14:11
Insider, cate primaveri ai... pe bune? Ca sa stiu daca avem de-a face cu azzuro II.

cocomic
11th May 2004, 17:46
Ei acum de ce nu va mai infoiati in pene? Sunte-ti tarei inainte de fiecare meci, atacti echipele care se afla inaintea voastra (Unirea, Universitatea) dar nu sunteti in stare de nimic. Mai vreati si cupa uefa hahaha. E prea de tot. Si acum cica "nu avem echipa de uefa si intertoto nu suna interesant haha. Nu puteti mai mult.

chiar ca ar fi interesant de stiut daca te putem compara cu azzuro sau nu... :P

pana una alta, nici craiova nici alba iulia n-au aratat ca ar fi mai bune decat poli. mai mult, in meciurile directe cu apullum, poli a obtinut 4 puncte. asa ca nu mai fi tu asa increzator... alba iulia a pierdut orice sansa cand l-au pierdut pe sunda, iar craiova va pierde orice sansa cand il va pierde pe plesan si pe rednic (doar nu sperati sa ramana la voi si din vara, nu? :D)

oricum, n-are rost sa intram in polemici cu voi, noi avem treburi mai importante (sa-i batem pe caini, sa piarda campionatul la timisoara, si sa-i retrogradam pe bishnitza in ultima etapa). AMIN.

inter
11th May 2004, 17:51
oricum, n-are rost sa intram in polemici cu voi, noi avem treburi mai importante (sa-i batem pe caini, sa piarda campionatul la timisoara, si sa-i retrogradam pe bishnitza in ultima etapa). AMIN.

:cya: asa sa fie , desi.... :cool:

Catalanul
11th May 2004, 23:01
desi.... :cool:

ASA VA FI COM A SPUS COCOMIC :yeah: /hello :evil: