PDA

View Full Version : Finala Germania - Italia ?



Elphax
20th June 2008, 10:52
Ce credeti, cat de posibil este?

Mai ales dupa meciul de aseara, e clar ca nu cei mai buni ajung in finala, ci cei mai norocosi :D

Patriots
20th June 2008, 11:24
Eu zic ca finala va fi Germania - Spania/Olanda

Catalanul
20th June 2008, 11:27
Croatia - Spania ;)

Vlad
20th June 2008, 11:34
Nu! Cum sa fie Germania, cand va fi Croatia.

Jacob
20th June 2008, 11:45
Germania si Italia sunt,au fost si vor fi cele mei galonate si mai bune echipe ale batranului continent(ca sa folosesc un stereotip :D) iar alaturi de Brazilia ale lumii,chestii de genul "e clar ca nu cei mai buni ajung in finala, ci cei mai norocosi" sunt tipic romanesti (e una dintre explicatiile performantelor nostre in toate domeniile, inclusiv in fotbal).

laurdog
20th June 2008, 11:46
am spus asta cu vreo 2 luni inainte de Euro. asa cred ca va fi

Ted
20th June 2008, 11:49
Mai ales dupa meciul de aseara, e clar ca nu cei mai buni ajung in finala, ci cei mai norocosi :D
la ce aparare de divizia B au avut portughezii aseara nu-i o mirare ca au fost eliminati ...

cimitiru' ghencea
20th June 2008, 13:04
da,si veti vedea ca pana la urma vi se va parea si cel mai corect...

BBB
20th June 2008, 13:22
Ce credeti, cat de posibil este?

Mai ales dupa meciul de aseara, e clar ca nu cei mai buni ajung in finala, ci cei mai norocosi :D

Pai normal ca finala va fi Germania-Italia, o singura emotie am ca poate incurca Croatia pe Germania...dar cel mai probabil GErmania-ITalia, si de data asta macaronarii merg acasa cu coada intre picioare

rhadookoo5
20th June 2008, 14:26
Finala Croatia - Rusia. Nu ca as fi sigur pe asta, dar tot timpul am tinut cu echipele slab cotate inaintea turneului final.

miril
20th June 2008, 15:40
Pai normal ca finala va fi Germania-Italia, o singura emotie am ca poate incurca Croatia pe Germania...dar cel mai probabil GErmania-ITalia, si de data asta macaronarii merg acasa cu coada intre picioare

Mai cu coada intre picioare decat la 3-1 ala din finala CM din 1982...