PDA

View Full Version : Dinamo - Otelul. Castigatoarea cupei?



SVensson
2nd May 2004, 12:24
Cine credeti ca va casiga Cupa Romaniei?

Catalanul
2nd May 2004, 21:09
as vrea si nu as vrea sa castige dinamo
as vrea pentru ca asa daca steaua ia campionatul si dinamo cupa iar poli ia locul trei alb-violetii ar merge in cupa UEFA

nu as vrea pentru ca dinamo este cea mai nesuferita echipa din campionat, si mai mult este dusmanul de moarte al politehnicii!!!

ADelPiero
2nd May 2004, 22:14
dinamo clar ... 1-0 ... in minutu` 89 da gol :(

M|tea
2nd May 2004, 22:46
ha ha DelPiero :)) si daca-i 1-0 in min 90 pentru OTELU?

ADelPiero
2nd May 2004, 23:00
m`as bucura tare mult :p .... dar dinamo stie jocul :)
nu se poate pune otelul cu profesionisti ca... cei de la dinamo :ciocan:

fia
3rd May 2004, 11:35
ha ha DelPiero :)) si daca-i 1-0 in min 90 pentru OTELU?
S-ar putea sa faca ceva nou, sa joace si prelungiri... si sa fie un gol de aur "a la Dinamo"....
Apropos, la noi tot dupa golul de aur se joaca? Se joaca undeva varianta aia "golul de argint", sau a fost doar una din ideile lui Blatter?

Alt Dan
3rd May 2004, 15:29
daca dinamo pierde campionatul, as vrea ca otelul sa castige cupa... sa se oftice cei care isi fac altfel de planuri...

ADelPiero
3rd May 2004, 17:00
daca dinamo pierde campionatul, as vrea ca otelul sa castige cupa... sa se oftice cei care isi fac altfel de planuri...

:D:D:D:D:D ar fi un vis prea frumos ... /hello /hello

leveu
3rd May 2004, 19:32
Otelul nu are nici o sansa,cupa a fost deja desemnata prin aranjamente stiti voi cui.....nu are rost sa mai dam numele clubului, daca asta se poate numi club.Oricum sa le fie rusine: :rosu: :rosu: :rosu: :drak:

SVensson
3rd May 2004, 19:59
Dinamo nu va atinge nici un obiectiv anul acesta. Va pierde si campionatul si cupa. Si va bate clar Otelul cu 2-0 sau 3-1

fanfotbal
4th May 2004, 11:55
din pacate vor iesi toate calculele anul acesta. sunt toate facute dinainte. numai cu campioana nu se stie dar dinamo ia cupa si daca joaca tot asa infect pot sa-si ia adio de la campionat anul asta.

Denis
4th May 2004, 17:53
Daca meciul nu a fost aranjat (sper sa nu) zic eu ca va bate otzelul la 0 sau la unu, cu cea mai buna aparare din Romania.

Pronostic: Dinamo 0-1 Otzelul sau Dinamo 1-2 Otzelul
FORTZA OTZELUL, FORZTA ROSHI ALBASHTRI

SVensson
4th May 2004, 20:31
Rave o Lution vom bate mai clar. Si nu la un gol diferenta ci la 2 sau 3. Se anunta un meci pe cinste. Tu stii foarte bine care e atmosfera la Galati.

fia
5th May 2004, 08:46
De curiozitate intereb si eu , finala nu se joca pe Stad. National (Lia Manoliu)?

petru
5th May 2004, 09:47
Sper sa bata Otelul. N-am mai fost prin cupele europene de mult...

fia
5th May 2004, 13:08
Sper sa bata Otelul. N-am mai fost prin cupele europene de mult...
Intr-o vreme Otzelul batea pe Juventus Torino (nu Colentina)....

John
5th May 2004, 17:02
DACA U CRAIOVA DA MECIUL sTELISTILOR SPER CUPA SA O CASTIGE OTELUL :evil:

IlMILAN
5th May 2004, 17:08
DACA U CRAIOVA DA MECIUL sTELISTILOR SPER CUPA SA O CASTIGE OTELUL :evil:
Ei uite un punct de vedere interesant......corect John. /hello

SVensson
6th May 2004, 08:01
Fia nu ma referam unde se joaca meciul. Ci care este atmosfera in Galati in randul suporterilor si la club. In Galati numai despre cupa se vorbeste. Si va spun ca Otelul va lua cupa anul acesta. Si faza cu Juventus Colentina...ce treaba avem noi cu ei?

fia
6th May 2004, 08:11
Fia nu ma referam unde se joaca meciul. Ci care este atmosfera in Galati in randul suporterilor si la club. In Galati numai despre cupa se vorbeste. Si va spun ca Otelul va lua cupa anul acesta.

Ok, am intzles. Vrei sa-ti zic ceva? Atat de mult vreau si eu sa castige otelul cupa, chiar daca asta inseamana ca rapid nu prinde UEFA. Am asa un "mare dispret" pentru dinamo si m-am cam saturat atat de mult ca echipele din Bucuresti sa castige tot (evident ar fi o exceptie daca Rapid ar castiga tot :p ) incat dupa cum am mai spus sper din toata inima sa ia Otelul cupa. /hello


Si faza cu Juventus Colentina...ce treaba avem noi cu ei?
Nu a fost vreo rautate sau ceva de genul asta. Era mai mult la o parodie la campionatul nostru. Ca intr-o vreme Otelul juca cu Juve (asta inseamna ca aveam mai multe echipe in cupe, ca mai aveam si ceva ceva rezultate, chiar daca stiu ca in retur si-a luat-o atunci Otelul) iar acum de exemplu e mai probabil ca Otelul sa joaca undeva, in Cupa de exemplu, cu Juvetus Colentina decat de a avea "sansa" sa joace cu adevarata Juve.

Numai bine si va doresc succes!

SVensson
6th May 2004, 08:17
Ok imi cer scuze daca crezi ca am spus-o cu rea intentie. Iti dau perfecta dreptate. Fiecare cu echipa lui. :)

STEELMAN
14th May 2004, 13:50
cainii se cred castigatori dinainte . Dar se v-or insela amarnic. victorie clara pt Steel Fighters Sa vina cupa la gaalati!

SVensson
14th May 2004, 16:59
Asa va fi STEELMAN. Va fi un meci greu. Dar vom invinge.

Mariusmadmax
15th May 2004, 15:43
Cica , conducatorii gruparii din Galati vor in Europa ( via cupa UEFA ) !
Pina aici toate bune si frumoase !
Dar cum ?
Daca pun "bete in roatele" stelistilor ... Oare nimeni nu s-a gindit cum le-ar sta cu o cupa a Romaniei in vitrina , si cu implinirea visului de a juca in UEFA ?!
Hai Otelul !

SVensson
18th May 2004, 03:59
Batem!!! Sa vina cupa la Galati!!!