PDA

View Full Version : Dreptate in cazul OCHIROSII la LOUSANE?



OVIDIU 62
4th August 2006, 16:53
Daca ar fi dreptate pe pamant ar trebui sa ni se dea dreptate in cazul copilului minune al GALATIULUI,OCHIROSII.Traim in ROMANIA si dupa ce BUCURESTIUL prin servilul MEME STOICA a dat dreptate echipei STEAUA ca si cum in lumea asta cei cu bani (JIJI) i-si permit orice,GALATIUL mai are o sansa pe 29 august la LOUSANE in ELVETIA la TRIBUNALUL SPORTIV.Sa speram ca in ultimul moment se va face dreptate si OCHIROSII va reveni la OTELUL care daca va dori sa-l vanda sa o faca pe bani grei nu moaca cum a fost obisnuita STEAUA ani la rand nu de alta dar ei cand vand jucatori afara au pretentii la sume fabuloase./hello

Jerry20cm
4th August 2006, 16:56
tu cunosti cazul lu' Ochirosii ??? eu as zice ca nu

OVIDIU 62
4th August 2006, 17:06
Imi pare rau de voi dar v-ati pus toata provincia pe cap.Trebuie sa intelegeti ca tot ce este bun si foarte bun trebuie sa dai bani si nu sa iei moaca ca pe vremea lui VALENTIN CEAUSESCU.De ce nu poate sa vanda GALATIUL acest jucator ca sa poata investi acesti bani in copii si trebuie STEAUA peste cativa ani sa-l vanda afara si sa ia milioane de euro?Se vede de la o posta ca este o lucratura mizerabila si FRF precum si a LIGII PROFESIONISTE de fotbal.

Cristian
4th August 2006, 17:57
Parerea mea e ca cazul cu Ochirosi e incheiat, e prea mare hotia la nivelul echipei mult-"iubite" steaua bucuresti si mai ales la nivelul conducatorilor, meme si cu jiji.

starsteel
4th August 2006, 19:43
Cazul Ochirosii se rezolva in momentul in care se plateste clauza de reziliere de 200.000 $, de catre parintii jucatorului daca nu ma insel. Evident suma nu poate veni decat de la Steaua in mod sigur jucatorul nu va reveni la Steaua Dunarii Galati club care are semnat un parteneriat cu Otelul Galati.

bada_otelul
4th August 2006, 19:47
e clar ca dracul nu mai vine la galati asa ca raman banii,cei 200000
am vazut ca mai multe persoane au scos in evidenta cat i s-au urcat fumurile la cap dracului,nu ii mai cunoste pe cei care l-au ajutat in cariera,intr-un cuvant a devenit un stelist veritabil

Liviu
4th August 2006, 19:47
Nu se va da dreptate Otelului . Steaua nu l-ar fi luat daca nu era 100% sigura ca nu vor fi probleme.
APROPO:Se scrie Laussane nu Lousane.Pardon Lausanne .M-am tampit si eu de la caldura.

dj_jaxxx
4th August 2006, 19:55
Nu se va da dreptate Otelului . Steaua nu l-ar fi luat daca nu era 100% sigura ca nu vor fi probleme.
APROPO:Se scrie Laussane nu Lousane

E Lausanne. Cand corectezi ce scrie altul, iti sugerez sa te asiguri intai ca ceea ce vrei sa scrii este corect :ok:

OVIDIU 62
22nd August 2006, 11:18
Si de ce sa nu se dea dreptate Galatiului pe 29 august in Elvetia la Laussane .Pentru ca asa vrea Meme sau conducatorul lor prea titratul cu atatea diplome JIJI?Normal asa ar trebui ca sa se invete minte pentru totdeauna ca nu se mai poate cu japca ca in alte vremuri de trista amintire cand Valentin Ceausescu inregimenta orice fotbalist mai bun din tara.Si atunci daca ai sa vrei cu adevarat un jucator valoros va trebui sa platesti bani grei nu moaca ca pana acum.Ce spui domnule JIJI?

Hard
22nd August 2006, 12:29
numai de otelul vostru ii arde lui acum:D

OVIDIU 62
22nd August 2006, 21:15
Crezi ca este nascut in capitala aia imputita si plina de gropi ?

Dregan
30th August 2006, 02:43
"Cazul Ochirosii" a fost amânat


Cazul fotbalistului Razvan Ochirosii, pentru care se lupta Steaua si Otelul, si care se judeca la Lausanne, nu si-a gasit finalitatea nici ieri. Contactat telefonic, directorul general al galatenilor, Marius Stan, ne-a spus ca este dezamagit, dar mai spera intr-un verdict favorabil. Conducatorul Otelului a cerut dreptate la Tribunalul Sportiv dupa ce Comisia pentru Statutul Jucatorului l-a declarat pe mijlocasul provenit de la Scoala de fotbal ‘’Steaua Dunarii’’ bun de joc pentru echipa lui Olaroiu. ‘’Nu stiu din ce motive cazul s-a amanat. Totusi, nu disperam!’’, ne-a spus Marius Stan.

WOLF_ULTRAS
21st September 2006, 23:46
De asta ce se mai aude ??

OVIDIU 62
22nd October 2006, 08:36
Mizerie a fost si la Laussane asa ca trebuie sa ne punem la punct pe viitor o strategie ca astfel de lucruri sa nu se mai intample.Oricum JIJI si MM au reusit si acolo deci banii au putere oriunde in lume.Mizerabila viata mai traim,nu?

WOLF_ULTRAS
22nd October 2006, 11:18
Si aici se fura...

Dregan
22nd October 2006, 21:30
Sa inchida careva topicul...nu ne trebuie junioro ratati...sa joace in C la satelit...sklav prost

starsteel
22nd October 2006, 21:34
Ai inchis si tu topicul cu rezultatele all-time ale Otelului?

WOLF_ULTRAS
22nd October 2006, 21:34
SCLAVU lu steaua si masa si tasu

Dregan
22nd October 2006, 21:39
Ai inchis si tu topicul cu rezultatele all-time ale Otelului?


Dap, de ieri chiar...