PDA

View Full Version : Relansam subforumul de predictii sau il aruncam la cos?



tchibos
4th August 2006, 00:19
Cine e pentru relansare si cine nu?... cu argumente

eu sunt pentru relansare si vin chiar cu o prima propunere in acest sens: predictii pe meciurile echipei favorite. Cat de bine cunoasteti echipa cu care tineti?.. eu am deschis un tread "predictii numai pe meciurile Farului" sper sa pot posta predictii pe tot sezonul 2006-2007. Rationamentul acestei propuneri e urmatorul. Fiecare cunoaste bine (sau cel putin asa ar trebui daca aveti o echipa favorita) si se informeaza pe surse cunoscute in zona in care traieste, vede meciuri, discuta cu prieteni s.a.m.d. despre echipa favorita. De ce nu ar impartasi din info si celorlaltor colegi de pariuri?...

Haideti sa facem la oha o intrecere, un concurs de predictii fara premii care se va intitula "cat de bine iti cunosti echipa favorita?"... asa vom avea informatii mai noi si in tiimp real de la cei care se baga. Vom face si un clasament dupa fiecare etapa. Ce ziceti va bagati?

ps: daca faceti treaduri cu "predictii pe echipa favorita" incercati sa fiti obiectivi

iuli
4th August 2006, 00:27
nu mi se pare o idee buna....sa facem predictii dar pe ce vreti...eu eram singurul care scriam ceva...scriu doar despre fotbalul romanesc, liga 1, 2, cupe europene in care sunt implicate echipele romanesti echipa nationala...asta voi posta pe threadul meu...din 5 meciuri am 4 castigate profit +24

tchibos
4th August 2006, 00:50
deci .. facem predictii pe ce vreti si separat pe echipa favorita unde se asteapta un procentaj de reusita mult mai mare. Si eu mai am un tread de predictii dar am mai facut unul pe echipa favorita

Dudubetwin
4th August 2006, 01:01
tchibos, nu mi se pare o idee straucita .. daca facem predictii pe echipa favorita s-ar putea sa fim subiectivi ... oricum .. am votat

pentru relansare in sensul in care fiecare sa dea cate o predictie - 2 pe zi .. pe meciurile care le stie el !!acuma sa inceapa

toate campionatele sa putem da in fiecare zi .. in zilele acestea doar sambata - duminica se mai pot da ceva predictii deoarece

atunci sunt meciuri mai multe si oferta mai variata :ok:

Kainsashiki
4th August 2006, 01:10
ideea e buna tchibos, dar uite sa-ti dau un exemplu:

eu daca tin cu steaua n-am cum sa aflu mai multe lucruri despre echipa decat tine, pentru ca tot ce aflu, aflu din ziare sau de la tv.

pentru cei ce tin cu echipe mai mici din orase din provincie e mai usor pentru ca ei afla din ziare locale sau chiar din surse de la club. eu ce fac? il sun pe jiji sa-l intreb daca joaca craiova cu "prietenie" ??:D

tchibos
4th August 2006, 01:10
ok Baghera

eu oricum voi continua si numai cu meciurile Farului, unde cred ca sunt mai bine informat


il sun pe jiji sa-l intreb daca joaca craiova cu "prietenie" ??:D

:D ..

relansat
5th September 2006, 10:30
Si eu sunt pt relansare.Inainte de asta trebe sa facem o remaniere :drak: (glumeam)

Mult succes :ok:

Coldplay3R
5th September 2006, 14:08
fac eu predictii pe ceahlaul echipa locala :))) pana acuma mi-au iesit toate 100% :)) :ok:

crazy_rednwhite
5th September 2006, 15:55
eu sunt nou pe acest forum, dar mi se pare o idee buna relansarea..decat sa facem numai bilete, mai bine mai dam si predictii cu o argumentare..sunt mai folositoare... parerea mea...Amin:)

tchibos
5th September 2006, 17:27
fac eu predictii pe ceahlaul echipa locala :))) pana acuma mi-au iesit toate 100% :)) :ok:


sa vad la meciul de vineri Farul - Ceahlaul ce predictie dai :D

... o sa dau si eu una ca sa vedem care o nimereste


Si eu sunt pt relansare.Inainte de asta trebe sa facem o remaniere :drak: (glumeam)

Mult succes :ok:


relansat tu esti cel mai in masura sa vorbesti despre relansare :P