PDA

View Full Version : Ce pacat ...



N0_NaM3
28th April 2004, 23:15
ca nu sunt multzi suporteri ploieshteni pe acest forum...sincer imi pare rau ..

ADelPiero
29th April 2004, 00:17
lasa mai ca nu o murit nimeni :p

FreeMinds
4th June 2004, 23:53
fara suparare acuma ca ati.....nici nu zic o sa bata si mai tare vantul

ADelPiero
5th June 2004, 23:19
daca aveati echipa si conducere ... tot in A erati ...
asa :( ... si din cate am inteles ... va lasa si sponsorul principal... :mda:

Becksari
9th June 2004, 01:11
da... cam asa ceva...:(...dar in cazul in care noi vom juca la anul in B, are steaua mari sanse la campionat pentru ca nu mai are cine sa o bata.:D...

N0_NaM3
11th June 2004, 23:49
:))) ...cam asha ceva..

lup4ever
17th February 2006, 13:45
/OLE/
:))) ...cam asha ceva..

a mai venit unu ;)) sa va bata la :ciocan:

OVIDIU 62
24th March 2006, 22:02
Cred ca se putea mai mult in repriza 2 din meciul cu RAPID.Pacat .

CHITU
15th April 2006, 03:09
daca aveati echipa si conducere ... tot in A erati ...
asa :( ... si din cate am inteles ... va lasa si sponsorul principal... :mda:

sa dea DUMNEZEU sa te auda si sa faca cum ai zis u...sa ne lase sponsorul principal...ca tare fericit as fi...nici nu iti inchipui cat ti-as da sa bei daca ar fi cum ai zice u...pt ca pe noi asta nea ingropat si ne tot ingroapa ,mai mult si mai mult si mai mult...:headbang: :headbang:

PETROLUL SI ATAT RESTUL NU MAI CONTEAZA

OVIDIU 62
22nd April 2006, 14:44
Nu inteleg cum o echipa cu atata traditie in fotbalul romanesc termina la egalitate acasa 2-2 cu niste parliti.PACAT.

Lup_Galben
22nd April 2006, 18:23
mda ovi, regretabil.......fotbalul se joaca pe goluri, nu pe ocazii, meciul de astazi ne-a aratat inca odata asta.......

KLMN
22nd April 2006, 19:13
Regretabil rezultatul dintre Petrolul - Inter Gaz 2-2. Daca nu esti in stare sa obtii victoria pe teren propriu cu o echipa din subsolul clasamentului, daca nu esti in stare sa obtii puncte cu contracandidatele la promovare (CSM Rm Valcea si Unirea Slobozia) atunci nu trebuie sa ai pretentii la promovare. Dupa distantarea Craiovei, gazarilor le mai ramanea sansa barajului, valcenii pierdeau teren de la meci la meci, in aceasta situatie Petrolul le era de ajuns victorii acasa, iar prin deplasare sa mai ciuguleasca catreva puncte. Insa ei se impiedica pe "Ilie Oana". Ca atare, imi pare rau sa spun, dar Petrolul nu merita promovarea. La anul va fi si mai rau ptr ei, Divizia "B" va suferi modificari, si prin urmare lupta ptr promovare va fi mai grea.
Cine sunt vinovatii ? Din punctul meu de vedere managerii care au preluat o echipa castigatoare de Cupa Romaniei. Au venit si au vandut pe banda rulanta echipe intregi, au reusit performanta sa retrogradeze 2 echipe, au incurcat pe Astra , care nu avea probleme cu retrogardarea, au renuntat usor la o serie de jucatori care erau capabili sa urce echipa din nou in "A".

Lup_Galben
23rd April 2006, 01:58
Regretabil rezultatul dintre Petrolul - Inter Gaz 2-2. Daca nu esti in stare sa obtii victoria pe teren propriu cu o echipa din subsolul clasamentului, daca nu esti in stare sa obtii puncte cu contracandidatele la promovare (CSM Rm Valcea si Unirea Slobozia) atunci nu trebuie sa ai pretentii la promovare. Dupa distantarea Craiovei, gazarilor le mai ramanea sansa barajului, valcenii pierdeau teren de la meci la meci, in aceasta situatie Petrolul le era de ajuns victorii acasa, iar prin deplasare sa mai ciuguleasca catreva puncte. Insa ei se impiedica pe "Ilie Oana". Ca atare, imi pare rau sa spun, dar Petrolul nu merita promovarea. La anul va fi si mai rau ptr ei, Divizia "B" va suferi modificari, si prin urmare lupta ptr promovare va fi mai grea.
Cine sunt vinovatii ? Din punctul meu de vedere managerii care au preluat o echipa castigatoare de Cupa Romaniei. Au venit si au vandut pe banda rulanta echipe intregi, au reusit performanta sa retrogradeze 2 echipe, au incurcat pe Astra , care nu avea probleme cu retrogardarea, au renuntat usor la o serie de jucatori care erau capabili sa urce echipa din nou in "A".

totusi poate nu e cazul sa dramatizam de pe acuma, e intr-adevar un semnal de alarma insa daca la sf sezonului curent nu terminam pe locul care permite accederea la baraj, situatia devine cu adevarat dificiala fiindca suporterii petrolului si nu numai acestia ci si admiratorii si simpatizantii din restul tarii vor avea mult de pierdut fiind nevoiti sa mai suporte inca un an umilinta diviziei B pentru o echipa cu o asemenea traditie si un asemenea palmares.........timpul le decide pe toate si vom vedea pe viitor care e urmatorul pas al destinului.....
Forza Petrolul !

OVIDIU 62
24th April 2006, 17:43
Cand eram student la PLOIESTI stadionul era plin dar si echipa juca fotbal.

Lup_Galben
24th April 2006, 21:17
Cand eram student la PLOIESTI stadionul era plin dar si echipa juca fotbal.

ai rezultate, ai si spectatori care sa asiste la un "spectacol", nu sa isi piarda timpul injurand si plecand prost dispusi de la stadion........

georgemp
24th April 2006, 21:32
Eu va urez succes miercuri in cupa,sa bateti pe Rapid la penalty,si sa se joace finala FcNational-Petrolul!

KLMN
24th April 2006, 22:21
Greu sa intorci un rezultat de la 1-4.Calificarea s-a pierdut la Bucuresti. Petrolului nu-i ramane decat sa stranga din dinti si sa depaseasca pe Valcea in clasament, altfel va mai ramane cativa ani prin "B".

CHITU
25th April 2006, 03:26
Greu sa intorci un rezultat de la 1-4.Calificarea s-a pierdut la Bucuresti. Petrolului nu-i ramane decat sa stranga din dinti si sa depaseasca pe Valcea in clasament, altfel va mai ramane cativa ani prin "B".

credema ca nu mai avem sanse nici cu rapid ni sa intrecem valcea...iar de valcea nu ca mai e putin timp cat pt faptul ca nu se vrea:mda: :mda:

Lup_Galben
25th April 2006, 11:11
credema ca nu mai avem sanse nici cu rapid ni sa intrecem valcea...iar de valcea nu ca mai e putin timp cat pt faptul ca nu se vrea:mda: :mda:

nu mai fi mah asa sceptic, tre sa visezi k sa poti merge inainte si tre sa speri k sa poti avea incredere !
maine in meciul cu rapidu nu-mi doresc decat sa iesim cu fruntea sus din conpetitie....poate chiar o victorie la limita desi pare greu de crezut !

georgemp
25th April 2006, 11:41
Pun pariu ca-i bateti.Vorbim maine seara!

boshcUtza
25th April 2006, 12:00
mah io am spus-o si o repet anu asta finala cupei se joaca intre echipe din provincie
succes in meciu cu rapid

Lup_Galben
25th April 2006, 14:14
imi place de voi k sunteti optimisti :) .....iti dai seama k toata suflarea galben-albastra din PH si din tara isi doreste lucrul asta !
sper k maine seara sa intru si sa postez aici fericit dupa o calificare in finala, acolo unde sper sa joace Fc National.....
Respect "U", se stie !
Anti caini-militari-tigani !

boshcUtza
25th April 2006, 14:32
Respect "U", se stie !
Anti caini-militari-tigani !
mersi mah
legat de petrolu imi doresc 2 lucruri
1 sa promovati si sa ne vedem la anu in A
2 sa nu jucam cu voi in baraj la promovare(asta daca va fi cazu)

maine seara voi striga cat ma tin puterile Forta Petrolu!!!

georgemp
25th April 2006, 14:39
MAINE FORZZA NATIONAL& PETROLUL.Va astept la anul in divizia A!

CHITU
25th April 2006, 15:17
mersi mah
legat de petrolu imi doresc 2 lucruri
1 sa promovati si sa ne vedem la anu in A
2 sa nu jucam cu voi in baraj la promovare(asta daca va fi cazu)

maine seara voi striga cat ma tin puterile Forta Petrolu!!!

MERCI MULT FRATE...am tot respectu pt voi..mie mi-ar place sa ne intalnim in A..nu la baraj.

CHITU
25th April 2006, 15:18
MAINE FORZZA NATIONAL& PETROLUL.Va astept la anul in divizia A!

si yo as vrtea sa ne intalnim in A.. si speram cu totii lucrul asta dar asta rasmane de vazut..MERCI MULT PT INCURAJARI..:ok:

Lup_Galben
25th April 2006, 23:18
bineinteles k imi doresc sa NU picam la baraj, sper sa terminati voi pe 1 acolo in B3 k noi se pare k doar barajul il mai putem prinde !
in ceea ce priveste cupa, imi doresc s-o castige Fc National si sper k maine sa-i arda rau pe "marinari" !

boshcUtza
26th April 2006, 18:43
sper sa terminati voi pe 1 acolo in B3 k noi se pare k doar barajul il mai putem prinde !
!
mah la voi in serie era clar de la bun inceput ca o sa promoveze craiova
cum asat e alta poveste
in ceea ce ne priveste pe noi suntem la 4 pct de locu 1 si avem un meci mai putin asa ca totul e posibil
sper sa nevedem si in finala la baschet masculin sau voi nu mereti si acolo?

georgemp
26th April 2006, 20:26
Imi pare rau,cu un ochi plang,cu altul rad.Lasati,o sa va razbunam noi,in finala cu rapid!Ati iesit cu fruntea sus din competitie!

boshcUtza
26th April 2006, 20:33
amu ce sa mai zic pronosticu meu o picat deci cat oi fi io de anti bucuresti in meciu asta tin cu national
numa 2-0 sa le dati ca ii destul

CHITU
27th April 2006, 13:29
mah la voi in serie era clar de la bun inceput ca o sa promoveze craiova
cum asat e alta poveste
in ceea ce ne priveste pe noi suntem la 4 pct de locu 1 si avem un meci mai putin asa ca totul e posibil
sper sa nevedem si in finala la baschet masculin sau voi nu mereti si acolo?

in ce finala????ca in finala cupei care tocmai am castigato batanduva pe voi am fost la sibiu....

boshcUtza
27th April 2006, 15:01
in ce finala????ca in finala cupei care tocmai am castigato batanduva pe voi am fost la sibiu....
mah io ma refeream la finala campinatului

CHITU
5th May 2006, 03:42
aha ..da poate ne vedem at...da-mi si mie un site unde sa vad si yo poze cu galeria voastra../hello

boshcUtza
5th May 2006, 16:04
lasa-mi un mesaj pe privat cu idu tau de mess si iti trimit asa
ca pe situri nu prea is poze faine
oricum incearca ucluj.ro si uhandal.ro

CHITU
10th May 2006, 03:16
astazi ne asteapta un meci greu cu otopeniul si sper din tot sufletul sa nu ni se mai intample ghinionul din meciu cu olteni...HAI PETROLUL...VOM FI LANGA TINE SI LA BINE SI LA RAU

Lup_Galben
10th May 2006, 09:45
doar o VICTORIE ne poate mentine cu sanse reale pentru baraj si sa nu uitam k otopeniul chiar este o echipa incomoda.....insa mizez totusi pe un 1 solist !