PDA

View Full Version : Pentru ce am luat ban?



Balaci
12th June 2008, 01:00
Astept niste explicatii plauzibile

delaparis
12th June 2008, 01:05
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2073247&postcount=1818 :D ... deocamdata ... in curand explicatii mai ample

Balaci
12th June 2008, 01:07
Hacking, care hacking? Esti obsedat, probabil ceva traume. Pentru conformitate, filmuletul spre care am dat link e o parodie de pe site-ul cocalari.com, la adresa deja celebrului Bahoi. Iata si originalul:

http://cocalari.com/2008/03/bahoi-de-la-constanta-si-yahoo-messenger/

Astept deblocarea si niste scuze. Daca am fi in viata reala, ti-as cere daune pentru actiunile tale, dar aici ma multumesc cu scuzele

delaparis
12th June 2008, 01:10
Sincer scuze balaci pentru ca te-am banat :D

Balaci
12th June 2008, 01:10
Si un sfat, ca de la un tanar catre un batran: in viata nu te mai purta ca un militian. Nu sanctiona fara sa gandesti

Balaci
12th June 2008, 01:11
Sincer scuze balaci pentru ca te-am banat :D

Ok, accept scuzele, o sa consider ca ai fost beat si nu ai stiut ce faci. Hai, ridica si ban-ul, sa incheiam mascarada

delaparis
12th June 2008, 01:13
hai hai ... ti-am zis ceva pe pm ... acum asteptam :)

Balaci
12th June 2008, 01:14
Nu asteptam nimic militiene, ridica ban-ul imediat:rosu:

delaparis
12th June 2008, 01:15
acum :D

Balaci
12th June 2008, 01:18
Bai, tu esti si prost si nesimtit. Si astea nu sunt jigniri, e purul adevar. Din partea mea, ma pis, nu imi ridica ban-ul niciodata, sa ramana ca dovada a imbecilitatii si spiritului tau de militian (comunist). Te-am intrebat ceva simplu si tu iti bati joc. Pentru ce am luat ban?

delaparis
12th June 2008, 01:19
Ce parere ai ? Turcia sau Cehia in sferturi ?

Balaci
12th June 2008, 01:30
Cehia

Daca ai nevoie de datele mele, sa imi trimiti pm cu ce iti trebuie si iti dau. Sunt adeptul transparentei. A,da, si daca ai gresit, sper ca vei avea bunul simt sa recunosti asta si sa iti ceri scuze

delaparis
12th June 2008, 01:31
parere "nesimtita si proasta" :D

Balaci
12th June 2008, 01:32
Sincer, inclin sa cred ca esti mai degraba prost decat nesimtit. Desi cine stie, s-ar putea sa fii psihopat. Ai vreo trauma legata de hackeri?

delaparis
12th June 2008, 01:35
Ah ... m-ai linistit :D ... prost daca sunt inseamna ca nu e vina mea ... nesimtit ar insemna invers :D

Iar acum serios ...
Tu chiar cine crezi ca esti ?
Ce "anume nivel" te crezi ? :D ... adica ... ce ... ?

Balaci
12th June 2008, 01:38
Nu prostia si nebunia sunt factori independenti de tine. Pana la urma si nesimtirea ar fi independenta de tine, ca tine de educatie, pe care nu ai cum sa o controlezi.
Oricum, sper ca vei dovedi ca nu esti nesimtit si iti vei cere scuze. Cat despre prostie, in Franta toata lumea are un loc sub soare, asa ca poti sta linistit:)
P.S. E vreo problema daca intra oltenia4all acum pe site in locul meu?:D

delaparis
12th June 2008, 01:41
aham :D

Noapte indelungata si buna :)

fara scuze :D

Balaci
12th June 2008, 01:44
Si tie la fel, si lasa dracu alcoolul, dauneaza la creier:ok:

A da, si scoate-mi ban-ul. Asta ca sa nu fiu nevoit sa imi fac clone. Apropo: ip fluctuant:lol:

delaparis
12th June 2008, 01:50
Felicitari pentru performanta balaci ... esti "primul" user care are de gand sa faca conturi multiple pe ols :ok:
Esti cu adevarat un campion al prostiei pe forum :) ... un lamentabil larbin pasibil de penibilitate absoluta dornic de mai bine :);) ... ******* :(

Balaci
12th June 2008, 10:40
Hai marsh de-aici tarane. Dai ban fara niciun motiv si tot tu faci pe nebunu'. Esti prost de bubui. Scoate dracu ban-ul, ca l-ai dat degeaba, cere-ti scuze si asta e, poate o sa te iert

TaciAcolo
12th June 2008, 10:54
periculosi is oltenii haceri:happy

Balaci
12th June 2008, 11:12
Targu Jiu ca tg jiu, da la dragasani sunt hackerii in floare:lol:

TaciAcolo
12th June 2008, 11:28
eu zic sa aduci o sticla de vin..poate rezolvi ceva:D

Balaci
12th June 2008, 11:42
Ii duc un zaibar oltenesc:lol:

Balaci
12th June 2008, 13:18
Cat tupeu, cata nesimtire. Iata ce imi scrie delaparis pe pm:


cand o sa vorbesti frumos pe forum o sa-ti explic ceva ... pana atunci ramane cum am zis

Pai cum ai zis mai, ce am hackuit?:lol:

delaparis
12th June 2008, 13:27
Perfect ... :D
De acum nici pe pm nu iti mai scriu ....

Ia si citeste aici si de cate ori imi mai ceri o explicatie considera ca asta e raspunsul meu
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2073462&postcount=20

miril
12th June 2008, 13:32
Balaci, cel putin in acesta privinta Delaparis are dreptate. Hai sa ingropam securea. Cred ca se poate. OLS are nevoie de acel Balaci pe care-l cunosc de pe sectuinea Politica si nu numai, iar Delaparis merita respectul cuvenit numai si pentru ca face fata civilizat unui bombardament, de cele mai multe ori nejustificat, de invective, din postura de supermoderator. Peace, men, peace!

Balaci
12th June 2008, 13:43
Hai sa iti dau si eu raspunsul la faza cu nesimtitul:

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1913849&postcount=27

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1913866&postcount=32

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2073290&postcount=19


Dai ban prosteste si apoi tot tu faci pe nebunul?

@miril: imi pare rau, da nu se poate sa fii nedreptatit profund si sa mai ramai si calm. M-a banat fara motiv (vreau sa vad care e cauza totusi si el isi bate joc, ma ia peste picior) si nici macar nu vrea sa ridice ban-ul...ba mai face si pe nebunul, ca sa stau doua zile, pana nush ce verifica el

Pai asta e atitudine de moderator? E o rusine umana individul! Asa ca o sa ma haiducesc si imi iau dreptatea in propriile maini

miril
12th June 2008, 13:48
Cateodata si asteptarea e buna :D! Eu cred ca Delaparis se va tine de cuvant. Nu cred ca haiducia e alternativa cea buna, pe acest forum. Ma rog, mi-am spus si eu parerea.

Balaci
12th June 2008, 13:52
Se va tine de cuvant cu ce? Asa e normal, bagi omu la puscarie aiurea si apoi anchetezi? In Suedia daca s-ar intampla asa ceva, ar urla toata lumea. Macar asteptam si eu o explicatie. Cum poate sa dea ban fara niciun motiv? care e hacking-ul facut? Sunt absolvent de litere, macar sa stiu si eu ce am spart pe aici, sa ma pot lauda:lol:

Concluzie: explicatii nu, eliberare nu, scuze nu! Pai nu e curat-murdar ce se intampla???

Hard
15th June 2008, 15:01
delaparis ,aaxi m-a provocat ,jignindu-ma ..nu ai luat nicio masura de linistire a userului ,asa cum ai spus acum 1 saptamana . ai lasat in continuare sa jigneasca . in loc sa-i banezi pe provocatorii aia inculti ....2,3 cati sunt ... si totul sa revina la normal ,ai ales sa banezi " un moderator moral" :D . vezi ca pana la meciul cu Romania sunt 2 zile ,nu 3 ;)
ma duc sa caut un proxi.

delaparis
15th June 2008, 15:05
O sa am grija sa te scot la meci stai linistit :D

Hard
15th June 2008, 15:06
amu nu-mi ramane decat sa ascult sfatul lui Vladek :D http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2075576&postcount=22457 pentru 3 zile :D

resita
15th June 2008, 15:30
hard, ce-ai facut tata? :shocked::shocked::shocked: :D

Hard
15th June 2008, 15:37
delaparis a ramas socat in urma rezultatelor votului public , a inchis threadul ,cu "motivul" ca incepuse sa se jigneasca lumea pe acolo ... ( de parca pe all absurdities ar fi altfel ... ) ...adevarul e ca i-a cam fost frica de mine :D si de succesul meu si a luat decizia radicala de a ma bana :cry: ... la urma urmei , crisis a zis bine aici :
Today 15:15crissis

Mai ai putin si ajungi moderator permanent pe Valea Plangerii

:D

resita
15th June 2008, 15:40
hard, cica intr-o comuna din jud. iasi candidatul la primarie a murit azi, ei bine daca ala a murit tu ai fost omorat in ziua alegerilor :happy:happy:happy

ii este frica lui delaparis ca ajungi super :drak: si te-a executat acum :happy:happy

Hard
15th June 2008, 15:43
pai daca a murit azi ,inseamna ca a murit in ziua alegerilor :D... crima clar .

la mine cazul e diferit ,doar mi-au dat somnifere , mort nu sunt cu siguranta :drak:

oricat de puternic as fi ,nu ma pot pune impotriva complotului mizerabil http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2077461&postcount=5

Leo
15th June 2008, 16:14
hard , draga ce-ai patit ? :shocked:
ce -si face omul cu mana lui se cheama lucru manual

TaciAcolo
15th June 2008, 16:28
hard ca un fost moderator.. cred ca stii cum se alege un moderator
numai pe RA unde doar moderatorii pot intra......

Hard
15th June 2008, 16:42
@ leo : de data asta mi-ai facut tu cu mana ta ,si ce bine a fost ... :D
@robyyy : cum doar moderatorii pot intra ? :shocked: inseamna ca si eu sunt moderator? :D
gata ,nu ma mai deranjati ca lucrez la campania mea de promovare ... asteptati si voi 2 zile linistiti si apoi reveniti cu intrebarile .

TaciAcolo
15th June 2008, 16:57
:happy il oftici pe delaparis

Hard
15th June 2008, 21:48
Vad ca intre timp nu mai apar tags jignitoare ...



cum nu ? uite-le aici : http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=283457&page=14 si stau de vreo 2 zile ,fara sa te deranjeze un pic .

un mesaj pentru frustrati : I`ll be back :evil: !
vlad,terminatule,beleste bine ochii :D

delaparis
15th June 2008, 22:00
am sters si acolo ....

Daca postezi in stilul asta o sa "be back" mai tarziu decat prevazut :D

Hard
15th June 2008, 22:12
nici macar singur nu ma lasi sa vorbesc :D ?
delaparis , da-mi drumul sa postez la euro . 2-3 zile nu voi mai posta pe all absurdities .
ma adresez civilizat , daca nu merge .... aplic tactica lui balaci care te-a facut in toate felurile si a fost eliberat :D

delaparis
15th June 2008, 22:14
pai balaci e un ******* ... de asta l-am eliberat ... la tine am pretentii :D

Hard
15th June 2008, 22:15
:cry: iti dau dreptate ...
ce zici , bate Turcia? Dar Italia ? :D

uite ...http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2078797&postcount=10118 nici cat sunt banat nu ma lasa in pace ... iar daca ii zic ceva ,primesc ban de la tine :D

delaparis
15th June 2008, 22:18
Turcia nu cxred ca rezista mult ... Italia e mai slaba decat Franta muribunda .
Oricum bate Romania deci duelul franco-italian e un mare fasssss

Hard
15th June 2008, 22:23
pai si cum ramane cu faptul ca vei tine cu Franta in finala ? :D
Eu vad pe Franta pe ultimul loc in grupa .


potoleste-l pe vlad ca daca dau de el ii dau un spitz in fund sa-si revina .

delaparis
15th June 2008, 22:26
Eu vad pe Franta pe ultimul loc in grupa .


.

asta te va costa probabil inca doua trei zile :D

Turcia o sa egaleze :ok:

Hard
17th June 2008, 08:36
hai delaparis ,azi e marele meci sunt nerabdator sa postez cu userul care mi-a adus succesul si renumele pe forum :D

delaparis
17th June 2008, 11:18
Forumul e liber ... poti posta unde vrei...
Dar te rog frumos sa incerci sa eviti un anumit thread si mai ales fara jigniri acolo ...

Scot banul acum asa cum am promis