PDA

View Full Version : Antrenor strain in Giulesti din vara?



IlMILAN
28th April 2004, 11:07
Preşedintele giuleştenilor a dezvăluit luni, în cadrul emisiunii "Fanatik" de pe TV Sport, că vizează aducerea unui tehnician străin, "de la Sacchi în sus"....

Aceasta este un fragment dintr-un articol din GS re feritor la ceea ce doreste sa faca noul presedinte al Rapidului in vedera redresarii "corabiei". Exista o asemea posibiliatate? sa vedem un antrenor de top la o echipa din Romania?

Personal nu cred :headbang:

eugen
28th April 2004, 12:34
posibil capelo

fia
28th April 2004, 13:20
Nu strain, macar pe Lucescu sa-l aduca.....

Dansan
28th April 2004, 13:50
Ca bine ziceau cei de la GSp..eventual un "Sanchi" sa aduca...

DJ Klaus
28th April 2004, 13:55
Il aduc inapoi pe Napoli si Alesanco :evil:

fia
28th April 2004, 14:18
Il aduc inapoi pe Napoli si Alesanco :evil:
Mai era si israielianul ala Shlomo Sharf sau ceva de genul asta il chema... antrenori de talie mondiala cu totii....

fanfotbal
28th April 2004, 14:32
becali ioan a venit pana acum numai cu promisiuni:"stadion acoperit...cupa europeana...lot european...acum si antrenor european; si eu ma mir ca nu participam in liga campionilor...

Sinn Fein
28th April 2004, 14:33
Noi il oferim gratis pe Ion Moldovan, cel mai mare antrenor in viazta din Romania. Numai cu el se ajunge pe caile inalte ale progresului ....... :((

Sinn Fein
28th April 2004, 14:34
PS: si oricum e STRAIN....de fotbal

ADelPiero
28th April 2004, 23:33
s`ar putea sa`l aduca pe Del Bosque :):D

vasile314tzurka
29th April 2004, 08:13
desigur. o sa aleaga pe unul mai fraier ca sa stearga podelele cu el. prost e ala care merge la copos.

IlMILAN
29th April 2004, 13:30
Nu stiu daca numele vehiculate de catre mister Giovani sunt chiar de doi lei......
Problema care am vrut eu sa o subliniez e faptul ca de cand a venit la rapid vorbeste numai in dorul lelii , sa spun asa...sau cine stie....dar dupa cum am spus , personal ma indoiesc.
Vasile in momentul de fata nu cred ca cel mai mare rau de la Rapid e Copos, de bine de rau, asa prost cum e el a reusit ceva performante cu Rapid, in ciuda faptului ca :"Rapid e o echipa saraca, da noi suntem saraci....."

fia
30th April 2004, 05:12
Pai mai are Givanni o varianta: Marcello Lippi, ca am auzit ca pleaca de la Juventus la sfarsitul sezonului. :yeah:

vadergrd
1st May 2004, 01:51
Il aduc inapoi pe Napoli si Alesanco :evil:
Alesanco era un tip serios ... care-i problema... :rosu: ...macar de ar veni el... da Giovanni asta chiar numai prostii zice ,vorbeste sa se auda!!!

Pancone
1st May 2004, 11:21
Sa vina domnle Lucescu :rolleyes:

SVensson
2nd May 2004, 12:41
Si daca aduc un antrenor strain, credeti ca va putea face ceva cu echipa?

iulian
2nd May 2004, 16:44
Sa vina domnle Lucescu :rolleyes:se pare ca Lucescu negociază cu Şahtior

ADelPiero
2nd May 2004, 16:52
se pare ca Lucescu negociază cu Şahtior

...cred ca o si semnat... :yeah:
sa ramana Hizo la rapid .. ca face treaba buna :ok:

iulian
11th May 2004, 09:43
Invitat la o emisiune televizata, Gigi Netoiu a facut o dezvaluire importanta: "Va spun eu, pentru ca stiu: din vara, George Copos va fi, din nou, singurul conducator de la Rapid. Si-a dat seama ca a gresit si va face orice este necesar pentru a reveni la stabilitatea de dinainte. Asta inseamna ca Ioan Becali va pleca".

iulian
11th May 2004, 09:45
In situatia descrisa de conducatorul dinamovist, Viorel Hizo va fi indepartat din Giulesti, iar in functia de antrenor principal va fi reinstalat Mircea Rednic. Zvonurile sunt alimentate si de faptul ca "Puriul" a fost prezent, duminica seara, pe arena din Giulesti, unde a urmarit prima repriza a derby-ului dintre Rapid si Dinamo. Revenind la Ioan Becali, acesta este dorit in Sos. Stefan cel Mare. "Il asteptam la Dinamo!", au declarat, in trecutul apropiat, Gigi Netoiu si Cristi Borcea, desi fostul impresar a anuntat, in mai multe randuri, ca, daca va ajunge la "alb-rosii", va da afara toata conducerea.

vasile314tzurka
11th May 2004, 09:48
pai pina una alta au un strain... de fotbal desigur. alde hizo. in afara de circul din timpul meciului omul nu e in stare de nimic. cred ca acum copos isi da cu tesla-n, ma rog, ce mai are si el:) macar sa-l fi tinut pe dan petrescu ca e totuna.

iulian
15th May 2004, 10:24
Desi nu exista nimic oficial in acest sens, se pare ca locul lui Viorel Hizo va fi ocupat de... Mircea Rednic! "Puriul" s-ar putea reintoarce pe banca giulestenilor, cu atat mai mult, cu cat cel care l-a indepartat de la echipa, Giovanni Becali, va parasi, si el, echipa de langa Podul Grant. In ceea ce-l priveste pe Giovanni, acesta a facut, ieri, o declaratie interesanta: "Nu m-am hotarat, inca, daca plec de la Rapid. Daca o voi face insa, atunci, fiti siguri, noua mea destinatie va fi una surpriza. Nu va fi, insa, in nici un caz, FC National!". Cum, deja, Gigi Netoiu i-a cerut sprijinul fostului impresar pentru cateva transferuri serioase la Dinamo, nu este exclus ca Giovanni Becali sa-si gaseasca locul chiar in "Groapa".