PDA

View Full Version : Reteaua revine2



sasusss2002
2nd August 2006, 19:20
Datorita faptului ca Diablo a venit cu ideea redeschiderii retelei am facut-o acum pt ca e sezon nou si vad ca unii sunt de acord cu ideile mele.de data asta reteaua va functiona intr-un ritm alert si voi fi mai atent ca niciodata la selectia meciurilor.sper ca asa se va intampla si la ceilalti care vor intra in joc

sasusss2002
2nd August 2006, 19:23
Si voi deschide threadul cu meciul Steau -Gorica.chit ca sunt dinamovist recunosc ca Steaua merita laude pt ce a facut sezonul trecut si vad astazi un meci de <2,5 datorita faptului ca Steaua are o defensiva beton si nu ii vad pe Gorica marcand in acest meci.probabil va fi un meci mediocru pt ca gazdele nu au de ce forta si de obicei nu inscriu prea mult.deci sunt aproape sigur ca <2,5 e cea mai buna cota ce se poate obtine dupa acest meci

Kainsashiki
2nd August 2006, 19:27
Orice post off topic de aici va fi sters !!

incep eu cu un meci:

V&#229;lerenga v FK Mlada Boleslav 1X @ 1.22

Rezultatul in tur a fost 3-1 pentru cehi, dar Valerenga s-a tinut totusi bine tinand cont ca in primele 20 de minute scorul a fost 3-0 pentru Mlada. Norvegienii au avantajul ca au inceput sezonul mult mai devreme decat cei de la Mlada iar handicapul de 2 goluri nu este imposibil de refacut.

echipele probabile:

IF Valerenga Oslo: Arason - Storbak, Wahler, Johnsen, Jepsen - S&#246;r&#246;nsen, T. Holm, Gashi, Dos Santos - Flo, D. F. Holm.

FK Mlad&#225; Boleslav: Kučera - Ševinsk&#253;, Brezinsk&#253;, V&#237;t, Pal&#225;t - Vacul&#237;k, Abrah&#225;m, Matějovsk&#253;, Pol&#225;ček - Pecka, Kulič.

sasusss2002
2nd August 2006, 19:34
Ma gandeam chiar la o victorie a norvegienilor pt ca totusi Boleslav nu sunt asa grozavi.dar pt siguranta e mai bine 1x

Kainsashiki
2nd August 2006, 19:38
ma gandeam sa continuam ideea vechii retelei. cu meciuri cu probabiltate maxima sa iasa, sa acoperim orice posibilitati.

sasusss2002
2nd August 2006, 19:39
Ai mutat pe predictii a?e mai bine asa ca la bilete e de fapt alta treaba.buna idee

Kainsashiki
3rd August 2006, 00:00
V&#229;lerenga v FK Mlada Boleslav 2-2 :ok:

Dudubetwin
3rd August 2006, 00:21
GUINGAMP - AJACCIO 1X @ 1.39

Guingamp a jucat in sezonul trecut foarte bine acasa.In prima etapa, Guingamp a reusit un 0-0 pe terenul lui Cretiel. Ajaccio a avut un sezon foarte slab in deplasare ( 2 victorii , 4 egaluri si 13 infrangeri) reusind sa marcheze doar 12 goluri si au primit 33. Guingamp conduce si la intalnirile directe:

--In prima liga--

Ajaccio AC En Avant Guingamp 0:0 Sat 01-05-2004
En Avant Guingamp Ajaccio AC 2:0 Wed 03-12-2003
En Avant Guingamp Ajaccio AC 3:1 Fri 20-12-2002
Ajaccio AC En Avant Guingamp 0:2 Sat 10-08-2002


--In liga a 2-a--

Ajaccio AC En Avant Guingamp 1:0 Wed 26-01-2000
En Avant Guingamp Ajaccio AC 1:1 Fri 27-08-1999
En Avant Guingamp Ajaccio AC 1:2 Sat 30-01-1999
Ajaccio AC En Avant Guingamp 1:3 Sat 19-09-1998

sasusss2002
3rd August 2006, 10:01
Daca au unii chef de baza si mofturi pe aici le sugerez sa posteze in alta parte.daca nu ii provoc la un pariu cu cine prinde mai multe cote intre1,5 si 2 intr-o sapt dar pariu pe minim 1000ron.cine se incumeta il astept.si daca sunt mofturosi in continuare cred ca au probleme cu bila.astea sunt pt a nu face unii comentarii aiurea pe aici cum nu am facut si eu la altii.daca aveti nemultumiri mergeti la protectia consumatorului si plangeti acolo.

Pt azi:
CSKA Moscow v Luch-Energia 1 .gazdele au avut o cadere de 3 etape si incep sa se dezobisnuiasca de locul 1 daca nu castiga azi.forta lor pe teren propriu e bine cunoscuta si azi ar cam fi momentul sa mai stearga din rusine mai ales ca au in fata un adversar f modest care in deplasare nu prea joaca nimic.

FC Haka v VPS 1.cei de la Haka sunt o echipa de top a Finlandei si au un meci mai putin fata de lider iar in cazul unei victorii se apropie la 2 pct.de locul1.asadar au toate motivele sa castige mai ales ca in fiecare an trag la titlu.cat despre oaspeti se poate spune ca nu sunt deloc grozavi in deplasare si nu cred ca mai ales azi pot incurca o echipa ca Haka , mai ales ca pct. in deplasare au obtinut cu cea mai slaba echipa a campionatului,Kuopio,si o alta canditata la retrogradare,Jaro.un meci clar de 1 si sincer ma cam mira si cota de peste 1,4

Dreadknight
3rd August 2006, 11:14
O idee superbuna dar care eu no pot pune ina in practica este urmatoarea:
Kalmar-IFK Gotheborg under 2,5 cota 1,79 la Betfair deaorece in ultimele 6 meciuri nu sa inscris mai mult de 1 gol in intalnirile directe dintre cele 2 in afara de o partida cand sau inscris 2 goluri in plus la Kalmar lipseste cel mai bun atacant

sasusss2002
3rd August 2006, 15:07
Aici avem un thread plin de posturi cu -This message has been deleted-hai sa deschidem un thread cu cele mai obosite pareri si fara sens si sa le stergem apoi unul cate unul.sa ii zicem-message deleted .pe bune fratilor hai sa ne concentram asupra meciurilor ca vb mult si degeaba.eu recunosc ca am cam intrecut putin masura.scuze si nu o sa se mai intample din partea mea.

am mai gasit un meci cool:
Blake - Safin 1
americanul e intr-o forma de zile mari si joaca si in S.U.A. iar Safin de abia acum isi revine dupa repetate accidentari.nu cred ca rusul va face fata jocului excelent al americanului mai ales datorita formei actuale a lui Blake

Kainsashiki
3rd August 2006, 15:47
Real Madrid - Reggina 1 @ 1.35

Desi se zice ca nu e bine sa pariezi pe meciurile amicale in seara asta fara nicio indoiala madrilenii se vor impune. De ce? Noile achizitii vor juca in primul 11 si se stie cum e la debut, toti vor sa impresioneze.

Reggina e o echipa mica din Italia care nu poate pune probleme Realului. Pentru ei acest meci este o sansa unica in viata si vor juca cu ambitie. Insa mai trebuie sa si poti nu doar sa vrei.

Meciul se joaca pe stadionul Arnold Schwarzenegger din Graz.

Echipele probabile:

Real: Casillas; Cicinho, Woodgate, Ramos, Roberto Carlos; Beckham, Emerson, Guti, Robinho, Baptista y Van Nistelrooy

Kainsashiki
3rd August 2006, 22:44
Real Madrid - Reggina 1-0 :ok:

i-as ruga pe cei care mai scriu analize la sfarsitul zilei sa posteze si rezultatul. ms.

Dudubetwin
4th August 2006, 01:03
GUINGAMP - AJACCIO 1X @ 1.39 - 1-1 :ok:

Dreadknight
4th August 2006, 09:53
Kalmar-IFk Gotheborg under 2,5 @1,79 1-2 :no:

Dreadknight
4th August 2006, 12:07
Un meci bun pt astazi mi se pare Ankaraspor-Galatasaray 2@1,55 la Pariloto
Ankaraspor este o echipa mica si nu poate emite pretentii in fata unei echipe care se bate an de an pt titlu.De jucat nu joaca prea bine acasa avand 4 victorii din 17 meciuri in tot sezonul trecut.Galata este o echipa care trebuie sa isi respecte blazonul si sa inceapa cu dreptul campionatul.In plus ultimele 4 intalniri directe sau incheiat cu victoria lui Galatasaray.
Pronostic Ankaraspor-Galatasaray 2@1,55
Ora meciului 21.00

Dreadknight
4th August 2006, 12:50
Un meci exceptional de jucat azi mi se pare cel dintre Chateauroux si Le Havre.
In ultimele 6 intalniri directede pe terenul lui Chateauroux ,Chateauroux a castigat toate meciurile iar in ultimele 4 intalniri directe gazdele sau impus deasemenea.Cei de la Chateauroux vin dupa o victorie cu 3-1 acasa cu Tours asa ca au un moral bun iar cei de la Le Havre vin dupa o infrangere cu 1-3 pe teren propriu in fata celor de la Amiens.
Din aceste motive cred ca cei din Chateauroux cred ca se vor impune fara probleme
Pronostic Chateauroux-Le Havre 1@2,10 la Pariloto
1@2,00 la Gamebookers
Cei mai precauti pot sa incerce si o victorie cu un handicap asiatic
Ora meciului 21.00

sasusss2002
5th August 2006, 00:42
Dupa o zi de pauza fortata de deplasari prin tara o sa postez din nou dimineata ca la ora asta sunt frant.ne vedem cu predictiile maine ca e zi mare -sambata.si am un meci super cool

Kainsashiki
5th August 2006, 07:55
East Stirling - Elgin City 2 @ 1.70

Hehehe, Scotia 3 s-a intors si cea mai penala echipa East Stirling tot n-a retrogradat (nu mai avea unde sa retrogradeze).
Elgin City este si ea o echipa destul de modesta dar totusi e peste East Stirling.

In ultimele intalniri directe s-au inregistrat urmatoarele rezultate:

Elgin City - East Stirling 3:0 Sat 25-03-2006
East Stirling - Elgin City 0:2 Sat 28-01-2006
Elgin City - East Stirling 1:1 Sat 10-12-2005
East Stirling - Elgin City 0:2 Sat 24-09-2005
Elgin City - East Stirling 0:0 Sat 05-03-2005
East Stirling - Elgin City 0:3 Sat 15-01-2005
Elgin City - East Stirling 1:3 Sat 06-11-2004
East Stirling - Elgin City 0:1 Sat 04-09-2004
East Stirling - Elgin City 2:1 15-05-2004
Elgin City - East Stirling 3:0 17-01-2004

Dreadknight
5th August 2006, 10:28
Pronostic Ankaraspor-Galatasaray 2@1,55:no:
Ankaraspor-Galatasaray 1-1( Asa ghinion nam avut de cand ma stiu au ratat *******ii de Galata 2 penaltiuri si unu si in min 93):ciocan: Turkey sucks

Pronostic Chateaureaux-le Havre 1@2,10:no:
Chateaureaux-Le Haver 2-2 (Le Havre a egalat in min 90 din penalty!!!):ciocan:

Nu cred ca poate spune cineva ca n-am avut ghinion dupa ce am pierdut ambele meciuri in prelungiri.Si ca un facut meciul de ieri Kalmar-IFk Gotheborg pronostic under 2,5 tot in ultimele minute lam pierdut IFk dand golul victoriei in 89 .:ciocan:


Se pare ca am ghinion cu meciurile postate in rubrica asta asa ca o perioada de timp nu voi mai posta aici

sasusss2002
5th August 2006, 10:57
Am gasit pt azi un meci foarte frumusel:


Gretna v Hamilton 1 cu cota de1,5.Gretna e nou promovata in liga secunda din Scotia insa e o echipa in care s-au bagat bani f f multi in ultimul sezon si este o echipa care sunt convins ca in acest an va urca in prima liga.de ce?a terminat sezonul trecut la o distanta uriasa de locul 2,a batut in cupa toate echipele din liga in care joaca acum f usor si de abia Celtic a reusit sa le sufle cupa la penaltyuri! Deci e o echipa cu f multi bani , f multi jucatori adusi pe bani buni si au obiectiv clar promovarea.cat despre oaspeti prea multe nu sunt de zis pt ca sunt o echipa modesta in liga a 2-a asa ca sunt convins ca nu vor emite pretentii la pct.in acest meci

iuli
5th August 2006, 11:15
Pronostic Ankaraspor-Galatasaray 2@1,55:no:
Ankaraspor-Galatasaray 1-1( Asa ghinion nam avut de cand ma stiu au ratat *******ii de Galata 2 penaltiuri si unu si in min 93):ciocan: Turkey sucks

Pronostic Chateaureaux-le Havre 1@2,10:no:
Chateaureaux-Le Haver 2-2 (Le Havre a egalat in min 90 din penalty!!!):ciocan:

Nu cred ca poate spune cineva ca n-am avut ghinion dupa ce am pierdut ambele meciuri in prelungiri.Si ca un facut meciul de ieri Kalmar-IFk Gotheborg pronostic under 2,5 tot in ultimele minute lam pierdut IFk dand golul victoriei in 89 .:ciocan:


Se pare ca am ghinion cu meciurile postate in rubrica asta asa ca o perioada de timp nu voi mai posta aici

ghinion/noroc nu exista in pariuri....exista pariu castigat sau pariu pierdut

sasusss2002
5th August 2006, 11:39
Stii care era problema la meciurile alea.erau prea multe pt o zi de vineri.eu as propune max 2 meciuri pe zi sau 3 in weekend.important e sa avem meciuri nu f multe si analiza f buna.ca s-a intamplat sa pierzi toate 3 prin min 90 asta e.se intampla.hai sa ne concentram pe un meci sau doua pe zi si sa il analizam cat mai bine

sasusss2002
5th August 2006, 11:43
Ca sunt dinamovist asta este dar ca Steaua va bate azi pe Craiova nici o indoiala nu e.sunt asa de slabi oltenii si atat se cearta ca nu joaca nimic.pacat de ei ca daca o tin asa iar o sa cada.Oricum asta e un meci pt investitii masive.eu unul sincer pun 150E pe el azi.cota e uriasa 1,2.pe bune pt Steaua acasa cu Craiova e uriasa.:cool:

stelist4ever90
5th August 2006, 12:19
steaua se pare ca o sa menajeze cativa titulari dar tot nu cred ca vor fi probleme...

Kainsashiki
5th August 2006, 12:46
Rapid - Jiul 1 @ 1.25

Cel mai important argument pentru care am ales meciul asta este motivatia jucatorilor. Dupa ce s-a intamplat in ultima etapa cand rapidistii au avut 5 eliminati si au pierdut titlul in ultima etapa cred ca acum se vor distra cu cei de la jiul care de data asta nu mai au nici o prima promisa de la becali.

RAPID - JIUL
Stadion Astra
Azi, Ora 19:00, Naţional TV

RAPID (alb-vişiniu)
1 COMAN - 19 SĂPUNARU, 24 MAFTEI, 14. PERJĂ - 9 BĂDOI, 18 N. GRIGORE, 25 R. STANCU, 10 KARAMIAN - 29 BUGA, 28. N. CONSTANTIN, 11 GRIFFITHS
Antrenor Răzvan Lucescu
Rezerve: 32. Mincă, 5. I. Stancu, 6. I. Rada, 7. Vasilache,16. Ad. Petrescu, 20. Burdujan, 21. Zicu
Absenţi: M. Constantin (suspendat), Măldărăşanu, E. Dică, Negru (toţi accidentaţi), V. Moldovan (nepregătit)

Arbitru L. Dan (Aiud). Asistenţi A. Oniţa (Constanţa), N. Megheşan (T&#238;rnăveni)

JIUL (alb-negru)
26 C. MULŢESCU - 6 PANAITESCU, 9 SCARLATACHE, 21 MIHART, 22 KALAI - 10 M. VOICU, 5 P&#206;CLEŞAN, 16 M. GHEORGHE, 25 C. PETRE -18 BORZA, 35 LIŢU
Antrenor Florin Marin
REZERVE: 1. Hotoboc, 2. Găldean, 3. C. Dinu, 4. Drăghici, 8. D. Militaru, 11. Dulcea, 20. M. Constantinescu
ABSENŢI: Ad. Ilie, I. Marinică, Paleacu (suspendaţi), Drida, Lungan (accidentaţi)

---

mie mi se pare mai sigur meciul asta decat steaua - craiova :D

Dudubetwin
5th August 2006, 13:27
Am postat o predictie pe threadul meu, considerati`o ca o predictie pt retea .. de acuma postez acolo predictiile dar o sa pun cate un link pt fiecare predictie .. nu are rost sa o postez si aici .... Steaua - Craiova (http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=743023&postcount=27)

iuli
5th August 2006, 13:29
Sa va ajut un pic....:P

WBA-Hull

Wba este principala favorita in opinia mea sa revina in premier league...si-a pastrat lotul de anul trecut si i-a cumparat pe zuberbuller de la basel, hartson celtic si chris perry charlton...incep sa cred ca vor fi un fel de reading de anul trecut...au echipa peste aceast liga.
Hull este o echipa mediocra au terminat anul trecut pe 18 si nici in acest sezon nu pot emite mari pretentii...

WBA AH -1 2.12 gb 8/10
WBA 1/1 2.50 sportingbet 6/10

Dreadknight
5th August 2006, 15:04
Diablo eu nas juca Rapidu pt ca joaca la ploiesti pe teren neutru

alexq1
5th August 2006, 16:15
cu ambitia care o au greu de crezut c nu-i vor bate ............ numai gandestet ca din cauza lor au pierdut campionatul ira lucrul asta cred ca ii deajuns ca sa-i bata pe cei de la jiul

iuli
5th August 2006, 20:41
Sa va ajut un pic....:P

WBA-Hull

Wba este principala favorita in opinia mea sa revina in premier league...si-a pastrat lotul de anul trecut si i-a cumparat pe zuberbuller de la basel, hartson celtic si chris perry charlton...incep sa cred ca vor fi un fel de reading de anul trecut...au echipa peste aceast liga.
Hull este o echipa mediocra au terminat anul trecut pe 18 si nici in acest sezon nu pot emite mari pretentii...

WBA AH -1 2.12 gb 8/10
WBA 1/1 2.50 sportingbet 6/10

WBA 2-0 +2.96

Kainsashiki
5th August 2006, 22:00
East Stirling - Elgin City 2-1 :no: :)))))) wow....au reusit si ei sa bata pe cineva:)) Cred ca o sa ii trec si p-astia langa Shelbourne pe LISTA NEAGRA...si voi paria in fiecare etapa impotriva lor ;)

Rapid - Jiul 1-0 :ok:

alexq1
5th August 2006, 22:05
ce ziceti de auxerre-vallenciens 0-1 pauza cam toti de pe aici mergeau pe mana lor............... bine si eu am mers pe mana lor dar ce pot sa zic cred ca iasa o noua surpriza dupa rangers si cork city..... ma se pare ca noua echipa a lu Bratu va incepe cu dreptul bravo lor

sasusss2002
5th August 2006, 23:28
Vai dar cati bani o sa imi aduca Gretna anul asta.Si cand ma gandesc ca etapa viitoare au in deplasare si cota iarasi o sa fie mare si ei o sa castige lejer indiferent cu cine joaca.Foarte frumos din partea lor ca au de gand sa ma imbogateasca.Sa vedem si maine daca mai gasesc unul asa frumos.acum ma apuc de cautari.

alexq1
5th August 2006, 23:31
ce zici de Goteborg -Gefle 1 plus ca Goteborg au invins etapa trecuta in deplasare si gefle au pierdut acasa si cota ii chiar buna 1.55

sasusss2002
5th August 2006, 23:40
Mai repede as merge pe Lahti-Kuopio cu cota de 1,7.Lahti e mediocra si nu incurca echipele ce se bat la primele locuri dar le rezolva pe alea de la retrogradare.Si cum Kuopio e ultima fara pct castigat in deplasare si o echipa terminata care sigur o sa retrogradeze anul asta,o victorie chiar la 2 goluri e usor de obtinut pt gazde.
aleg asta:
Lahti-Kuopio 1 cota 1,7-mai mult decat bine.
Si ca zicea Diablo de rez din ziua precedenta sa il postam Gretna 6 - 0 Hamilton :yeah:

Kainsashiki
6th August 2006, 12:18
Dinamo - Pandurii 1 @ 1.20

Odata cu venirea lui Mircea Rednic se pare ca s-a terminat cu scandalurile la Dinamo. Jocul echipei a inceput sa mearga, Ganea tragand dupa el toata echipa. Fata de sezonul trecut Mircea Rednic i-a readus la viata pe Catalin Munteanu si Adrian Cristea care joaca mai bine de la meci la meci.

Pandurii, o echipa care nu mai visau ei la prima liga, s-au reunit cu 3 zile inainte de inceputul campionatului, au facut egal etapa trecuta cu Rapid. Atunci au scapat ca prin minune si cu ajutorul publicului, insa in seara asta n-au nicio sansa impotriva lui Dinamo.

Echipe probabile:

Dinamo: Moss - Blay, Moti, R.Stefan, Pascovici - Margaritescu - Cristea, Tames, C. Munteanu - Danciulescu, Niculescu.

Pandurii: Guso - Vancea, Rus, Chibutcutean, Dragomir - Mandrean, Stanga, Vrancovici, Cristea - Orac , Vintilescu

sasusss2002
6th August 2006, 12:25
In fine nu mai comentez despre Iuli.dar ca sa ii fac placerea am sa postez toate meciurile mele :
Steaua - Gorica under2,5 :no:
CSKA - Luch Energia 1 :ok:
HaKa - VPS 1 :ok:
Blake - Safin 1:no:
Gretna - Hamilton 1 :ok:
Steaua - Craiova 1 :ok:

Poftiti domnul Iuli rez mele de sapt trecuta.

iuli
6th August 2006, 13:44
Dinamo-Pandurii (http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=744459&postcount=26)

Kainsashiki
6th August 2006, 22:28
Dinamo - Pandurii 1-0 :ok:

sasusss2002
6th August 2006, 22:57
Si asa cum ma asteptam Lahti - Kuopio 2-0.Ca sa nu mai zica unii ca sunt praf!:ok:

alexq1
6th August 2006, 23:06
IFK Gotegorg - Gefle 3-1 un inceput bun pt mine

Moshu
6th August 2006, 23:44
ok, iata si primul meu pick din "retea", sper sa fie cu noroc si o sa incerc de acum inainte sa ma abtin in a posta meciuri pe care sunt nesigur si ma voi restrange la cel mai bun pick al zilei:

HOUSTON Comets(+2) - CONNECTICUT Sun(-2) 2 @ 1,91 8/10

Am ales acest meci datorita mai multor factori...As incepe prin a spune ca echipa gazda sufera mari(foarte mari) probleme de lot, principalele lor 2 marcatoare impreuna cu alte 2 componente ale echipei de baza sunt accidentate si vor lipsi la acest meci.Datorita acestor accidentari echipa din Houston traverseaza o perioada mai putin fasta ce le pune serios la indoiala prezenta in play-offurile WNBA, pe de alta parte SUN traverseaza o perioada excelenta si doreste sa-si mareasca cel mai lung sir de victorii din istorie la 10 intalniri....Ca raport home/away lucrurile sunt destul de echilibrate, echipa din Houston acasa are 11V/3I iar Connecticut in deplasare are 9V/4I...va fi un meci destul de echilibrat(de aceea ar mai fi indicat sa incercati un UNDER) insa datorita absentelor cheie de la Comets si forma remarcabila pe care o parcurge Connecticut ma face sa aleg un handicap mic(doar 2 puncte) ce mareste destul de mult cota fata de ML(1,70)...

sasusss2002
6th August 2006, 23:56
Asa baietii hai ca functioneaza!si-a dat drumul si reteaua asta!

Dudubetwin
7th August 2006, 00:18
sasule .. eu nu am postat azi .. ca ieri si alaltaieri am pierdut 110 ron .. si nu-s prea in forma sau cel putin nu am fost zilele acestea

.. oricum de maine .. sau cand o sa gasesc un meci bun o sa`l pun pe retzea sau la mine pe thread si o sa pun un ling de redirectionare

catre postul respectiv ;) !! ii traba faina asta cu retzeaua !!

sasusss2002
7th August 2006, 11:55
Pt astazi mai schimbam si sportul ca oferta la fotbal e slabuta.Asadar trecem la tenis:

Benesova I. v Wozniacki C. 1 cota1,45.Benesova e una dintre jucatoarele care reusesc sa treaca de primele tururi la turneele WTA si care pana acum a provocat multe surprize in circuit si momentan se gaseste in primele 50 de jucatoare ale lumii.In schimb Wozniacki C. este o obisnuita a turneelor mici si nu prea scoate capul in turneele importante.Datorita experientei sale la nivel inalt,Benesova nu cred ca va avea probleme in acest meci mai ales ca la acest turneu nu participa primele jucatoare ale lumii si poate fi un bun prilej de a ajunge in fazele finale.

Celso
7th August 2006, 14:38
unde ai gasit cota aia asa mica?:) io am vazut`o si la 1.70 pt Benesova

sasusss2002
7th August 2006, 15:01
Eu am postat cota care mi-a sarit prima in ochi.cine gaseste cota mai buna f bine .ideea e la mine meciul si cine vrea pariaza la orice agentie

Moshu
7th August 2006, 15:50
ok, iata si primul meu pick din "retea", sper sa fie cu noroc si o sa incerc de acum inainte sa ma abtin in a posta meciuri pe care sunt nesigur si ma voi restrange la cel mai bun pick al zilei:

HOUSTON Comets(+2) - CONNECTICUT Sun(-2) 2 @ 1,91 8/10

Am ales acest meci datorita mai multor factori...As incepe prin a spune ca echipa gazda sufera mari(foarte mari) probleme de lot, principalele lor 2 marcatoare impreuna cu alte 2 componente ale echipei de baza sunt accidentate si vor lipsi la acest meci.Datorita acestor accidentari echipa din Houston traverseaza o perioada mai putin fasta ce le pune serios la indoiala prezenta in play-offurile WNBA, pe de alta parte SUN traverseaza o perioada excelenta si doreste sa-si mareasca cel mai lung sir de victorii din istorie la 10 intalniri....Ca raport home/away lucrurile sunt destul de echilibrate, echipa din Houston acasa are 11V/3I iar Connecticut in deplasare are 9V/4I...va fi un meci destul de echilibrat(de aceea ar mai fi indicat sa incercati un UNDER) insa datorita absentelor cheie de la Comets si forma remarcabila pe care o parcurge Connecticut ma face sa aleg un handicap mic(doar 2 puncte) ce mareste destul de mult cota fata de ML(1,70)...


Houston Comets - Connecticut Suns 67-86 :ok:

Bilant 1/1 +7.3

revin putin mai pe seara cuun nou pick

Dreadknight
7th August 2006, 17:10
Nu prea am inteles cine e "depasit" Santoro sau santoro??Lamureste-ma si pe mine

Moshu
7th August 2006, 18:50
bah sa-mi bag ceva...:)) prost mai sunt...am gresit totu, am niste musafiri si nu prea am fost atent cand am scris..reiau tot ala, scuzati deranju :P

Gasquet - Santoro 1 1,50 9/10

Am ales acest meci deoarece consider ca batranul Santoro este mult depasit si nu traverseaza o perioada formidabila(nu a mai jucat de multa vreme, ultimul sau turneu find Wimbledonul). Pe de alta parte Gasquet trece printr-o perioada destul de buna in care a reusit sa castige atat Red Letter Day Open cat si turneul de la Gstaad. Cu un serviciu si un retur excelent, sunt sigur ca Gasquet va castiga meciul acesta.

Moshu
7th August 2006, 21:56
bah sa-mi bag ceva...:)) prost mai sunt...am gresit totu, am niste musafiri si nu prea am fost atent cand am scris..reiau tot ala, scuzati deranju :P

Gasquet - Santoro 1 1,50 9/10

Am ales acest meci deoarece consider ca batranul Santoro este mult depasit si nu traverseaza o perioada formidabila(nu a mai jucat de multa vreme, ultimul sau turneu find Wimbledonul). Pe de alta parte Gasquet trece printr-o perioada destul de buna in care a reusit sa castige atat Red Letter Day Open cat si turneul de la Gstaad. Cu un serviciu si un retur excelent, sunt sigur ca Gasquet va castiga meciul acesta.

BAM! :ok: Gasquet - Santoro 6-4 6-3 +4,5

TOTAL 2/2 +11,8

sasusss2002
7th August 2006, 22:41
Vai ce am gafat la Benesova.a furat-o rau de tot.nu mai postez kkt-uri din astea din tenis decat daca e jucator care l-am vazut cu ochii mei cum joaca.dar era si luni cea mai jegoasa zi din sapt pt pariuri.urasc ziua asta.
Benesova I-Wozniacki C 0:2(2-6 0-6) :headbang:

Moshu
8th August 2006, 00:09
Pick #3

Simon G. v Srichaphan P. 1 @ 2.40 4/10

Revin cu un nou meci de tenis, unul mai echilibrat decat meciul lui Gasquet, insa imi pun mari sperante intr-o posibila viitoare mare vedeta a circuitului ATP, Simon. Tanarul jucator s-a descurcat foarte bine la turneele de acum cateva luni, insa a urmat o perioada putin mai slaba ce a culminat cu 3 infrangeri succesive pe Hard,all in all Simon s-a descurcat bine anul acesta avand un bilant de 19-12 iar pe Hard in ultimile 24 de dispute are 16/8(ultimile 3 pierdute la rand). Srichaphan traverseaza o perioada nefasta, fiind eliminat in primul tur in turneul din Miami de un underdog al acelui meci(Sricha. era considerat mare favorit), acest jucator este extrem de instabil pierzand foarte usori meciuri cu toate ca este dat drept favorit. Sunt sanse mari ca Simon sa ajunga sa joace un rol important in turneul ATP in viitori ani si de asemenea sunt sanse mari ca el sa treaca de Paradorn.

sasusss2002
9th August 2006, 12:57
Hai sa trecem la treburi mai serioase,ca astea sunt problemele mele si altul e scopul aici.Sa vedem ce avem pt azi:

SAHTIOR DONETK - LEGIA VARSOVIA 1/1 .Ucrainienii au ratat anul trecut participarea in Liga Campionilor si acum e momentul revenirii lor in grupe mai ales ca au in fata un adversar accesibil , polonezii de la Legia.Oaspetii sunt buni in campionat dar cand vine vorba de cupele europene treaba se schimba.Fara probleme de lot nici de o parte nici de alta meciul va fi mai mult ca sigur o dominare continua a elevilor lui Lucescu.Tocmai de aceea vad 1/1 pauza final,ucrainienii incercand sa isi creeze avantaj cat mai repede.

sasusss2002
10th August 2006, 01:57
Daca nu mai posteaza nimeni aici lasati ca o fac eu ca sunt prea multe meciuri in cupa UEFA sa ma pot abtine:

Gretna-Derry 1.Stiu ca suna riscant meciul asta dar desi se afla in a doua liga din Scotia,Gretna e de fapt mult peste acele echipe si anul asta o sa promoveze lejer.S-au investit f multi bani acolo si se pare ca deja rez.apar.finala cupei in Scotia,calificare in Uefa.si e de abia inceputul.plus ca fotbalul scotian e cu mult peste cel din Irlanda.asadar vad un nou episod cu victorie Gretna,echipa preferata de mine anul acesta.si cote de la 1,6 in sus la agentiile de pariuri sunt o afacere buna.

Kainsashiki
10th August 2006, 17:04
la Derry revine Pat McCourt dar o sa lipseasca Killian Brennan, Peter Hutton, Stephen O'Flynn, Gary Beckett si Kevin Deery.

Atentie ca Derry au 7 victorii consecutive, aici inclunzandu-le pe cele 2 din turul precedent cu Gothenburg si meciul din finala cupei ligii cu Drogheda.

Derry vor fi sustinuti de 2000 de suporteri azi.

iuli
10th August 2006, 19:07
Parerea mea...

Dinamo-Beitar...Dinamo, o stiti cu totii...dak cineva se descopera cu dinamo, ia gol :D ...Pandurii sucks :P . Beitar este o echipa buna, este cea mai bogata din Israel, dar totusi, un campionat mediocru cel de acolo...au jucat un amical cu sportul...am vazut live meciul iar beitar nu s-a descurcat rau deloc...2 goluri din faze fixe... apoi in a doua repriza totul a cazut pt beitar...si sportul a revenit castigand cu 4-3...totusi...nu sunt cine stie ce...
Mizez pe 1

Gasquet-Verdasco...forma buna a lui gasquet a castigat cateva turnee in acest an dar ceea ce m-a facut sa pun pe richard este faptul ca ajucat pur si simplu excelent ieri in meciul cu blake...un jucator de top 5!!! Verdasco este un zgurist si a eliminat 2 jucatori destul de slabi, Ram(jucator de dublu) si Kim(un jucator nu foarte slab dar nu face parte din top 50. Mizez pe gasquet

*Coco*
10th August 2006, 19:22
:happy :happy Fara Niculescu bate dinamo pe draq

iuli
10th August 2006, 19:53
:( ...interesant postul asta...;) atac dinamo: danciulescu-ganea

*Coco*
10th August 2006, 20:25
Cum Danciulescu nu e refacut 100% si cu un cuplu de fundasi centrali Moti & Radu Stefan ultimul neavand deloc experienta slabe sanse ca sa bata Dinamo:happy

iuli
10th August 2006, 23:02
Parerea mea...

Dinamo-Beitar...Dinamo, o stiti cu totii...dak cineva se descopera cu dinamo, ia gol :D ...Pandurii sucks :P . Beitar este o echipa buna, este cea mai bogata din Israel, dar totusi, un campionat mediocru cel de acolo...au jucat un amical cu sportul...am vazut live meciul iar beitar nu s-a descurcat rau deloc...2 goluri din faze fixe... apoi in a doua repriza totul a cazut pt beitar...si sportul a revenit castigand cu 4-3...totusi...nu sunt cine stie ce...
Mizez pe 1

Gasquet-Verdasco...forma buna a lui gasquet a castigat cateva turnee in acest an dar ceea ce m-a facut sa pun pe richard este faptul ca ajucat pur si simplu excelent ieri in meciul cu blake...un jucator de top 5!!! Verdasco este un zgurist si a eliminat 2 jucatori destul de slabi, Ram(jucator de dublu) si Kim(un jucator nu foarte slab dar nu face parte din top 50. Mizez pe gasquet

Dinamo 1-0 :ok:

Gasquet 6-0 4-6 6-2 :ok:

sasusss2002
10th August 2006, 23:27
Buna treaba asta cu Gasquet!e super beton gagiul pe ciment.si are de obicei cote peste 1.3.e de urmarit mai ales ca se apropie U.S.Open.cat despre Gretna,se pare ca nu sunt asa grozavi cum credem :mda:Apropo a batut Dinamo pt cei care se indoiau :D .Forza cainii