PDA

View Full Version : Melodia celor de la 3SE sau piesa lui` Blaziny reprezinta pentru faristi imn ???



Simp4ticul
2nd August 2006, 03:44
Sunteti de acord sa angajam pe cineva pentru a se auzi si la constanta un imn menit echipei si nu discotecilor ???
Imnurile celor de la 3SE si a lu` Blazini pentru noi faristii nu simbolizeaza decat niste ritmuri in discoteci /hello :yeah: :rosu: , nu te fac sa te simti ca un adevarat farist :cool: !!! De accea am propus acest thread sa vedem cine va sustine aceasta idee si va ajuta la realizarea ei . Majoritatea echipelor din provincie sa nu vb de cele din capitala au imnuri realizate de mari artisti precum Mircea Rusu , Victor Socaciu ... de accea propun sa facem si noi ceva in aceasta privinta !!!

FatFrumos
2nd August 2006, 04:16
Cred ca 3sudest poate face un imn frumos si nu ritm de discoteca numai sa le spui ce vrei.

E si Animal X tot din Constanta? sau ma insel ca eu asa am auzit

tchibos
2nd August 2006, 08:41
ideea e buna... eu o sustin

Simp4ticul
2nd August 2006, 16:01
pai haideti sa facem ceva in privinta asta ...

tchibos
2nd August 2006, 20:13
ce sa facem?...concret la ce si cine te-ai gandit?

Simp4ticul
2nd August 2006, 23:13
concret ... trebe vb sa ne interesam ... dar trebe sa fie destui faristi de acord sa sponsorizeze acest lucru ca nimeni nu face moca ...

Quartz@nu
2nd August 2006, 23:59
da, era bun Dan Spataru( ca era de pe la noi) dar s-a dus "Dumneazeu sa-l odihneasca " ca tare bine a cantat !
oare Costi o reusi ceva ?? :happy

amocaci
27th August 2006, 15:31
ce d**q sa facem cand majoritatea "suporterilor" faristi nu sunt in stare nici macar sa isi plateasca intrarea la meciurile de aksa...ce sa mai zic de deplasari!!!:((

kerosene
27th August 2006, 21:23
Compunem noi unu ma si tot noi il si cantam.Fiecare cate o strofa si gata...a iesit de un "Luceafarul".:yeah:

Deocamdata la ce draq ne trebuie imn?Intai sa jucam fotbal :headbang: si dupa aia ne tragem si imn mai misto.