PDA

View Full Version : Va scapa sau nu FC Brasov de la retrogradare?



rasheedkpenny
19th April 2004, 15:39
Votati... si dati-va cu parerea! :D

Cluj4Poli
19th April 2004, 18:47
Normal ca va scapa...jucatorii ar trebui sa se gandeasca mai bine numai ce greu le-a fost sa promoveze, cat s-au mai luptat cu Onestiul...vai, vai, si saracul Onesti are echipa desfiintata. Brasovul are totusi o echipa cu treditie si alaturi de el, as vrea sa mai intre Clujul, Uta, Olimpia si macar Sibiul sa le aratam noi la mitici cine e Ardealul/Banatul!!!

Darkslowstar
20th April 2004, 12:50
Daca picam parca vad ca se alege praful de tot si toate. :(

Ar3s
20th April 2004, 12:57
Nu cred ca va scapa...ekipa e cu "vaca"...desi unii jucatori muncesc pe rupte...altzii ca Mozacu se dau eroi pe teren si nu fac nik...asta e...parca au ramas si fara sponsori sau nu`i asa?

Ar3s
20th April 2004, 13:00
ca mi`am adus aminte...Nicolae finantatoru` la Brasov anuntase ca mai degraba se okupa de clubul lui de kick-boxing...unde e legitimat Markos Bella zis Legionaru`...sper sa ma scuze daca i`am pocit numele:))

Darkslowstar
20th April 2004, 17:27
ca mi`am adus aminte...Nicolae finantatoru` la Brasov anuntase ca mai degraba se okupa de clubul lui de kick-boxing...unde e legitimat Markos Bella zis Legionaru`...sper sa ma scuze daca i`am pocit numele:))

Nu te scuza, iti rupe direct capul!!!
De unde esti tu asa de bine informat ca au plecat toti sponsorii???

Kidu
21st April 2004, 02:01
Sper sa scapatzi de retrogradare. Ar fi pacat sa cadetzi voi si echipe precum Gloria sau Petrolul sa ramana. Asta chiar ar fi naspa.

Darkslowstar
14th October 2004, 16:42
Cre d ca poll-ul asta ar trebui relansat. Suntem lanterna rosie, deocamdata.

DIXX
14th October 2004, 16:46
Dupa cum merge echipa e greu sa mai scapam dar sper sa se vada mana lui Gabello dupa pauza de iarna.Adevarul e ca in afara de Pele si Ghindaru sintem varza.
FORZA STEAGU!!!

Darkslowstar
19th October 2004, 11:33
Am facut un prim pas foarte important cu Argesul, care pare una din cele mai undreptatite candidate la retrogradare.
Incep sa sper. Daca batem si in restanta cu Otelul e oki.

jay
30th October 2004, 16:29
Daca vom castiga toate meciurilede acasa si nu vom aduce nici un punct de afara, vom avea la sfarsitul turului 19 puncte, parca. Dar in retur ar trebui sa reusim evolutii mai bune in deplasare, pentru ca la Brasov vom fi vizitati de Rapid, steaua si dinamo. Nu suntem intr-o situatie disperata deocamdata, dar trebuie sa avem grija. Iar daca nu vom reusi evitarea retrogradarii, nici o tragedie... Milan, Manchester United si alte echipe mari ale Europei au evoluat in liga a doua. Chiar si noi avem niste anisori de "B".:)

iulian
30th October 2004, 16:39
slaba consolarea cu Milan sau Man U :D ...incerci singur sa-ti faca curaj :D

DIXX
8th November 2004, 19:00
In fiecare an aceeasi chestie,luam bataie de la toti patentii toti crevetii si in ultima clipa scapam de retrogradare, ce bine.Nu avem in primul rind un manager klumea care sa se ocupe de aducerea a noi jucatori si multe altele.

Darkslowstar
12th November 2004, 16:16
Iar am intrat in galeata. Ce zici domnu' moderator, poate pui un poll nou?

Intre timp m-am descurcat :)

DIXX
28th November 2004, 13:19
Sincer sa fiu mi-e greu sa cred ca anul asta mai scapam,avem toate bucurestenele acasa si am terminat turul la -10.

Canadianu
1st January 2005, 02:13
Parerea mea este ca vom scapa de la retrogadare, sunt alte echipe mai slabe ca noi!

iulian
1st January 2005, 03:20
in afara de Craiova...care este alta canadiene ?
:D

Darkslowstar
3rd January 2005, 10:09
Vedeti ca este un thread nou pt. sezonul asta (din pacate se pare ca este nevoie), asa ca sunteti usor off-topic :).

Ca sa-ti raspund eu pana intra Canadianu pe fir: Poli Iasi si Timisoara, Bacaul, Alba, Arges.