PDA

View Full Version : Etapa 23: FC Oradea - Gloria Bistrita



JJ
19th April 2004, 16:36
Etapa 23: FC Oradea - Gloria Bistrita.
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

ultra_alba
19th April 2004, 17:18
1-1 :jerk:

Bancaru
19th April 2004, 17:22
O sa bata Gloria. Si stiti de ce? PENTRU CA POATE.

vasile314tzurka
19th April 2004, 17:43
eu ma indoiesc. bate oradea cu 2-0

Cucu
19th April 2004, 18:20
hai Oradea
3-1 scor final

Dei
19th April 2004, 18:44
Bate oradea.

FatFrumos
20th April 2004, 03:38
eu merg pe egal ca ambele vor victoria...

samor03
20th April 2004, 06:35
bate ORADEA.

fia
20th April 2004, 06:54
Oradea e jos, jos de tot, trebuie sa bata altfel e ca si retrogradata, pe de alt parte, si Gloria, la fel ca si Oradea e la -11 la adevar, n-ar strica niste puncte acolo...

DD-Viola
20th April 2004, 10:50
...Oradea trebuie sa ia 3 pct . , dar daca nici acum nu castiga , ...atunci pot sa-si faca bagajele pt div. B Hai Bihoru' !

ad3an
20th April 2004, 11:43
Nu stiu de cedar am senzatia ca Gloria va reusi sa ia 3 pct de la Oradea,pentru caare nevoie de pct de afara ca si de aer.
Oradea nu mai conteaza,e in b asa ca isi permite sa "vanda" puncte!!
Hai Bihoru!!!

IlMILAN
20th April 2004, 11:48
Nu stiu de cedar am senzatia ca Gloria va reusi sa ia 3 pct de la Oradea,pentru caare nevoie de pct de afara ca si de aer.
Oradea nu mai conteaza,e in b asa ca isi permite sa "vanda" puncte!!
Hai Bihoru!!!
Pai cum ma a devenit Oradea blatuitoare? parca sustineai contrarul....

Eu zic ca va bate pe Gloria cu 2-1.

P.S Scoate-ti naibii semnatura aia ca numa ma oftic aiurea.... :evil: :evil: :evil:

bebe
20th April 2004, 17:11
gloria de obicei in deplasare nu atacase multumeste cu egal!!!!! acuma nu are puncte si cred ca va ataca!!!!!! sper sa bata gloria ca de nu o sa aiba mari probleme!!!!

zuzubuoy
20th April 2004, 17:11
Yo zic, ca batem, dar sincer....., nu ma-ntere" !!!
Daca si un mucos de 21 de ani incepe sa-si contrazica sefu' (a se citi Muzsnay), ce mai pot spune...?! Mentalitatea fobalistului roman...!bleahhh!

bebe
20th April 2004, 17:14
2-1 pt gloria!

Darkslowstar
20th April 2004, 18:39
3-0 pt. Oradea. Daca asta o sa fie blat, ar fi cel mai stupid din istorie. Cum naiba ar putea Bihorul sa cedeze puncte cand e pe ultimul loc si are inca sanse de salvare???
Eu zic ca sunteti dusi cu pluta. Daca Oradea statea mai bine, nu zic nu, si eu as fi suspectat de blat acest meci. Orice meci al Gloriei miroase, ce-i drept.
Fac cinste daca scapam de Padureanu si gasca lui. :bere:

bob
20th April 2004, 18:48
"Fac cinste daca scapam de Padureanu si gasca lui." te scap eu! ce dai?

Darkslowstar
20th April 2004, 19:21
"Fac cinste daca scapam de Padureanu si gasca lui." te scap eu! ce dai?
Ce vrei tu (in limitele decentei :D si cu conditia sa contina si o tzara de alcohoool macar)
Din pacate nu prea cred ca avem sanse sa bem pe motivul asta, asa ca va trebui sa gasim altul :)
Pana atunci Bafta Oradea

bob
20th April 2004, 19:29
tu tii cu oradea?

Darkslowstar
20th April 2004, 19:35
tu tii cu oradea?
Imi sunt simpatici pt. ca sunt ardeleni si pt. ca nu au renuntat la lupta. Si in general tin cu orice echipa care joaca cu Gloria si o face cinstit.
Ca sa nu mai spunem de traditia Bihorului si de suporteri adevarati pe care ii are.
Chiar daca sunt in lupta cu pt evitarea retrogradarii cu Steagu imi sunt simpatici.

alx_ro
20th April 2004, 21:07
2-0... Sper

606
20th April 2004, 22:54
m-am saturat ani de zile sa ma trezesc sambata la ora 11. asa ca trebuie sa batem.
1-0

simpson
20th April 2004, 23:54
Bate Oradea, si, cu putin noroc, scapam de Bistrita anul asta...

petru
21st April 2004, 00:26
sper sa bata oradea si sa-l vedem pe tata jean cum da o tura prin B la anul.

ad3an
21st April 2004, 01:15
Milanistule avand in vedere situatia bihorului sansele de salvare de la retrogradare sunt foarte mici,dar speranta moare ultima,decat sa ii bagam pe gloria in B mai bine ii batem pe Steaua si ii facem de un campionat,o victorie in ambele meciuri ar mari sansele bihorului dar va fi al dreq de greu.
Ar fi mai bine ca,conducerea sa pregateasca echipa pentru sezonul viitor,daca o sa cadem in b ne asteapta o serie infernala cu Jiul Satu mare(una va promova in a) UTA,Cfr cluj,U cluj,Gaz metan,ISCT.
p.s in legatura cu semnatura mea Milan e si va fi pentru totdeauna CAMPIOANA EUROPEI!!!!
dupa ce am vaz azi in smifinalele CL mai bine ma uit la Cupa uefa...
Forza Rossoneri!!! forza Bihor!!!!

fanfotbal
21st April 2004, 10:30
vise dragii mei, sunt doar vise... pana sa intru pe forumul asta nu stiam cat de urata e Gloria in tara asta... puteti visa in continuare dar pe Gloria nu o veti vedea in B la anul si nici peste 2 ani samd... vise si sperante.... e drept astea nu vi le poate lua nimeni

Darkslowstar
21st April 2004, 10:54
vise dragii mei, sunt doar vise... pana sa intru pe forumul asta nu stiam cat de urata e Gloria in tara asta... puteti visa in continuare dar pe Gloria nu o veti vedea in B la anul si nici peste 2 ani samd... vise si sperante.... e drept astea nu vi le poate lua nimeni

Presupun ca acum ai aflat si ca Gloria e rigina blaturilor - dar tot nu-ti vine sa crezi.

Poate te intrebi si tu de ce nu poate sa sufere nimeni o echipa totusi mica si de ce aveti o medie de spectatori de vreo 800.

maryuss_mau
21st April 2004, 14:10
o sa fie un meci interesant!! cred ca merge la 1x2!

ad3an
21st April 2004, 17:52
Domnuule "presedinte de club" cum ati ajuns la aceasta concluzie ca meciul se va termina 1x2( /hello )
Hai bihoru!!!!!!

radhoo
21st April 2004, 19:37
3-1 pt ORADEA
sau o victorie, indiferent de scor; altfel nu se mai poate. daca nu luam toate punctele suntem retrogradati

maryuss_mau
22nd April 2004, 10:39
Domnuule "presedinte de club" cum ati ajuns la aceasta concluzie ca meciul se va termina 1x2( /hello )
Hai bihoru!!!!!!
ma refeream la faptul ca orice rezultat e posibil! si dupa cum a jucat Bistrita la Galati se pare ca numai la cupa nu ii era gandul!!!

bebe
22nd April 2004, 11:11
sper sa bata gloria!

ad3an
22nd April 2004, 13:21
mariuss era o gluma.Si cam ai drepte daca ar fi sa luam rezultatul de la Galati ar trebui sa ne impunem lejer dar cred ca gloria a pregatit meciul de duminica cu un mare interes dorind sa obtine cele 3 puncte.!!!
sper sa nu reuseasca!!! /hello

fanfotbal
22nd April 2004, 16:35
Presupun ca acum ai aflat si ca Gloria e rigina blaturilor - dar tot nu-ti vine sa crezi.

Poate te intrebi si tu de ce nu poate sa sufere nimeni o echipa totusi mica si de ce aveti o medie de spectatori de vreo 800.

Stiu dinaintea ta ca e regina blaturilor inca de pe vremea cand era in B si mai doresc sa fie regina blaturilor pana cand la carma fotbalului romanesc o sa vedem oameni capabili sa faca ceva din el, nu pe "Corleone", "Nasul" si alti infectzi de prin federatie si de prin liga care habar nu au sa-si scrie numele.

Darkslowstar
22nd April 2004, 16:43
Stiu dinaintea ta ca e regina blaturilor inca de pe vremea cand era in B si mai doresc sa fie regina blaturilor pana cand la carma fotbalului romanesc o sa vedem oameni capabili sa faca ceva din el, nu pe "Corleone", "Nasul" si alti infectzi de prin federatie si de prin liga care habar nu au sa-si scrie numele.

Mai toata lumea stie ca Bistrita putea sa intre mai repede in A, si ca ia convenit sa mai traga o vreme matza de coada prin B. Asta pot sa inteleg pt ca il stim pe Padureanu.
Ceea ce nu pot sa inteleg este cum poti tu sa fi multumit cu o atare situatie. Ce importanta are ce fel de oameni sunt la liga si federatie cand voi nu jucati fotbal. si mai esti si mandru de asta :rosu:

ADelPiero
22nd April 2004, 16:48
2-1 :)
se poate :p

Dei
28th April 2004, 11:42
1-3. Asa s-a putut. Pacat de Oradea, dar nu cred sa mai scape.