PDA

View Full Version : Produse Farul



U|L|T|R|A|S|
23rd March 2006, 15:25
La meciul cu National au fost puse la vanzare noile obiecte promotionale cu emblema FARULUI...
Azi am fost la celebrul magazin de la et.2 (caruia i se face atata reclama) sa intreb de preturile tricourilor..
Tricoul replica lotto poate fi cumparat cu 100 RON
Tricoul varianta 2 (dintr-un material si cu un aspect penibil) 48 RON..
Pretul la replica lotto mi se pare unul inhibitor pentru multa lume... Eu o sa imi cumpar un GURITA 11...

Cum vi se par preturile?

Rechinul Ucigas
23rd March 2006, 15:50
si eu la fel ! gurita !!!

Bute_Farul
23rd March 2006, 16:31
Mi-as fi luat si io cu gurita da nu mi venea.Asa k aseara mi-am luat cu barbu ca era cel mai mare.

b3bito
23rd March 2006, 17:01
PLM...bine k au aparut aceste tricouri...la 100 de ROn totusi sunt un pic cam scumpe (asa mi se pare mie),dar zic k se merita k nu iti iei in fiecare zi un tricou cu farul...

U|L|T|R|A|S|
23rd March 2006, 17:39
Pai chiar sunt scumpe...in comparatie cu replicile lotto ale altor echipe din divizia A.
Nu inteleg de ce e diferenta asa de mare intre preturi...am vazut tricouri "originale" cu R si D la 15 euro..
Cine stie...poate a fost confectionat un numar redus de tricouri....si tb sa isi recupereze banii..
In plus...intermediarul "oficial" al clubului isi mai trage si el niste bani...doar e foame de bani...:o:

tchibos
24th March 2006, 20:07
cam scumpe dar e bine ca au aparut si asa

b3bito
1st August 2006, 10:58
Ce Produse Ati Dori Sa Apara Cu Farul?ca Vad Pe Unii Ca Se Tot Plang....

tchibos
1st August 2006, 14:42
buna initiativa b3bito... acum sa vad ce pretentii/sugestii au...

Quartz@nu
1st August 2006, 23:05
eu as vrea sa dispara "cuget liber" de pe tricourile scoase la vanzare , pentru ca "nu pica bine" (am un prieten era prin medias cu un asemenea tricou pe el ...si faceau misto niste amici de el pe chestia asta fiindca aia habar nu aveau ce inseamna asta . ziceau : ce ma ti-ai pus "motto" pe tine ?!?)

b3bito
1st August 2006, 23:44
lol,si ce mah daca asta este sponsor ce sa`i faci?crezi ca de caini face cineva misto,ca au,...nu stiu ce sponsor pe tricou?

FatFrumos
2nd August 2006, 04:19
tricou as purta cu farul aici in state nu imi rusine si nu conteaza ce are pe el.