PDA

View Full Version : Loti nu mai vine la Rapid, se poarta tratative cu Razvan Lucescu!



ducus
29th May 2008, 12:15
Taher și Copos i-au spus "Pa" lui Boloni
EXCLUSIV: Boloni nu mai vine la Rapid! Răzvan Lucescu, curtat insistent!


EXCLUSIV: Varianta Boloni a picat! Răzvan Lucescu curtat insistent de Rapid!
Întorsătură spectaculoasă de situație în cazul numirii antrenorului la Rapid. După mai multe zile de negocieri intense, venirea lui Ladislau Boloni nu mai este posibilă, conducătorii giuleșteni renunțând să mai aștepte răspunsul fostului selecționer. În acest moment oficialii rapidiști își canalizează toate energiile pentru a-l convinge pe antrenorul cu care au avut cele mai mari performanțe în Europa, Răzvan Lucescu să accepte preluarea echipei!
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/exclusiv-boloni-nu-mai-vine-la-rapid-razvan-lucescu-curtat-insistent-2667110
Ce credeti, va accepta Razvan sa paraseasca gruparea de sub Tampa, dupa ce a promovat-o din nou in Liga I? Alte variante nu par sa mai aiba deocamdata Taher si Copos!

Datenshi
29th May 2008, 12:23
Doamne fereste. Iar vor aparea presiunea negativa si meciurile nedecisive. Sa speram ca Niculaie va tine cu dintii de junior si ne va scuti de o pacoste.

ducus
29th May 2008, 12:38
Eu nu cred ca Razvan va rezista tentatiei de a nu antrena Rapidul in cupele europene in acest an! Ar avea ocazia sa demonstreze inca o data ca este mai bun ca tatal sau dupa confruntarea de anul trecut Rapid-Sahtior! In plus, el cunoaste jucatorii mai bine ca oricine si stie exact ce transferuri sa faca! Totusi, nu cred ca-l va mai lasa Dinu Vama sa plece de la Brasov, fiindca acum Brasovul va fi in competitie directa cu fosta echipa pe care ei au condus-o atatia ani!

Bancaru
29th May 2008, 12:57
Nu vine Lucescu Jr. Zenga a fost si la Rapid?

miril
29th May 2008, 13:01
Zenga este la Catania. Eram aproape sigur ca Bölöni nu va veni la Rapid si asta nu din cauza Rapidului. Eu as zice ca lumea sa inteceteze sa-l mai contacteze pe Loti caci el nu va mai antrena vreodata in Romania, parerea mea. Poate ma contrazice...realitatea. Nu programul TV, sa ne intelegem. Nu inteleg nici acum ce a avut Copos cu Bergodi. Sau poate invers, mai stii.

Datenshi
29th May 2008, 13:30
Eu nu cred ca Razvan va rezista tentatiei de a nu antrena Rapidul in cupele europene in acest an! Ar avea ocazia sa demonstreze inca o data ca este mai bun ca tatal sau dupa confruntarea de anul trecut Rapid-Sahtior! In plus, el cunoaste jucatorii mai bine ca oricine si stie exact ce transferuri sa faca! Totusi, nu cred ca-l va mai lasa Dinu Vama sa plece de la Brasov, fiindca acum Brasovul va fi in competitie directa cu fosta echipa pe care ei au condus-o atatia ani!

ducus, am o parere buna despre tine, cum poti sa spui ca Razvan e mai bun decat taica-su'? Batranul a avut totusi niste realizari la viata lui, are niste trofee in palmares, nu putine. Asta mic are cupa Romaniei, un sfert de Uefa cand a avut si mult noroc si o promovare din divizia B. Cum poti sa-i compari si sa dai exemplu de superioritate un meci direct in care Sahtior nu s-a omorat cu firea si care a fost castigat cu un gol norocos?

In Prosport aparea ca Boloni totusi vine. Eu m-am saturat de leapsa asta. Sa vina Bergodi sau Antic. Cu 15 milioane de euro pentru transferuri pe care ii cere Boloni faci o echipa competitiva.

Dani3l
29th May 2008, 13:42
Aberant topic..stire aparuta pe 28 si azi e 29...:)) ducus,nice try...:D Oricum,stai pe prosport.ro vor veni cu noutati in cateva minute..:))

andreidaniel
29th May 2008, 18:22
se pare ca pana la urma a semnat Boloni si maine o sa fie prezentat oficial :rolleyes: Aducerea lui Boloni la Rapid a fost cu mult peste(ca dramatism :D) transferul lui Chivu, de la Roma la Inter :)

ultra
29th May 2008, 20:24
Mai sunt 11 zile pana la unirea lotului si .. nu am cumparat pe nimeni mai mult nu avem antrenor :).