PDA

View Full Version : Selas golf & polo club



catalincatalin
26th May 2008, 00:34
Salut,
Succes cu Baia Mare ! Cauta sa faci un teren la care sa folosesti cat mai mult potentialul natural.Un teren de cinci stele ii sperie pe cei ce vor sa inceapa acum.Mai bine tine aproape de Dorin decat sa incerci la federatie.Nici pana acum nu mi-au vizitat santierul si in trei saptamani deschid.Am fost acolo,am facut demersuri oficiale si...nimic . Discutiile telefonice au fost politicoase si mereu am stabilit ca in saptamana urmatoare,in drum spre Bucuresti...
Catalin Beciu

Dorin
26th May 2008, 10:23
Catalin, trimit acum poze la mail-ul tau . D

Dorin
26th May 2008, 11:00
Am trimis poze la adresa de Selas.ro dar ceva pare in neregula ca imi vine mesaj ca nu le ia. E cutia postala incarcata si nu au loc?
D

Ioan Simion
27th May 2008, 14:08
Mersi pentru raspuns si incurajari. Da..voi tine legatura si cu Dorin, care mi-a scris si el, si-mi pare un baiat bun. Cred ca voi putea gasi un teren pt golf, in zona Baia Mare, probabil, in partaj cu o primarie. Un prieten de-aici mi-ar face "intrarea" la S. Ballesteros (care are un teren de golf, aici, in Tenerife) si care pare interesat de colaborare in Romania. Mai vedem...

Dorin
27th May 2008, 16:33
Asta e ideea de baza. Un jucator cu renume care se ocupa de design si care poate fi interesat de lansarea golfului in Romania. Seve ar fi fantastic. Terenul lui(Buenavista) este fantastic.Bulgarii construiesc Tracian Hills linba Varna cu Arnold Palmer.Unul din absolut cei mai mari din lume.:yeah:d

Ioan Simion
27th May 2008, 18:27
Hej, hur är det? Mersi Dorin, ma bucur ca gasesc sintonie cu voi doi, si in plus confirmarea ca planul meu este bun. Am sa caut sa vorbesc direct cu Seve. Da, stii bine, terenul Buenavista del Norte, e al sau, in plus a mai colaborat in desig, la alte terenuri din peninsula. Am sa va tin la curent cu fiecare pas. Hej dá.

Dorin
27th May 2008, 21:48
Seve a fost si ramane favoritul meu all times. La inceput aveam poza lui aici pe forum in loc de ... poza mea. Exact , sint unul din putinii care indraznesc sa se arate in original.D:yeah: