PDA

View Full Version : Bilete 2006 - 2007 © Pancone



Pancone84
31st July 2006, 15:50
Hai noroc. Din greseala am gasit forumu' asta cu pariuri si m-am gandit sa va impartasesc si voua cateva din ideile mele (nu toate:cool: ). De cand m-am apucat de pariuri de vreo 5-6 ani am cautat mereu sa gasesc o solutie care sa-mi aduca o gramada de bani. Ei bine dupa multe cautari, dupa multi bani pierduti, dupa multi nervi,dupa ce a curs multa apa pe Dimbovita, dupa ce Steaua a cumparat multe meciuri, ei bine am gasit o solutie pe cat de simpla pe atat de banoasa. Tot ce trebuie sa ai este o suma de bani, la inceput destul de mare si mult sange in cohones. Yo va zic doar cum fac yo si cum am castigat multi bani. Daca vreti sa faceti la fel e treaba voastra. E simplu. Tot ce trebuie sa faci e sa gasesti o cota de 1,50 (chiar daca e formata din mai multe meciuri). Miza trebuie sa fie una destul de mare pentru ca si castigul sa fie unul bunicel. Yo prefer sa bag zilnic 4 milioane si sa scot doua. Pana acum am bagat de vreo 10 ori si am pierdut doar de doua ori. Tot sunt in castig cu destul. Azi am bagat 3 meciuri din tenis, destul de simple:

Davydenko-C.Rochus 1,10
Coria-cu unu 1,13
Gimelstob-cu altu 1,20

In total am aproape 1,50
Vedem maine daca merge. Eventualele injuraturi le primesc cu placere doar daca cele din partea stelistilor sunt corect scrise gramatical;):evil: Glumesc. Putem fi si civilizati in timpul saptamanii. In weekend mai vedem:ciocan: Bafta.

Dudubetwin
31st July 2006, 16:50
Thereadul tau a fost mutat pe subforumul de Bilete pentru ca un pont nu este egal cu o predictie !!

Pancone84
31st July 2006, 17:52
Thereadul tau a fost mutat pe subforumul de Bilete pentru ca un pont nu este egal cu o predictie !!

Prietene, daca ai vedea viata in alb si visiniu (adica normal) ti-ai da seama ca e cam acelasi lucru.

Dudubetwin
31st July 2006, 18:39
Hai sa nu implicam echipele romanesti in pariuri .. sa stii ca eu tin cu Steaua dar nu ma deranjeaza nici un om care tine cu vreo alta echipa .... poti sa tii cu cine vrei si sa dai ponturi bune ....

White Shadow
31st July 2006, 23:05
Pancone , te asteptam cu un fond de inceput sa vedem daca functioneaza metoda , bafta.

iuli
31st July 2006, 23:06
shadow, dak ai vedea viata in alb-visiniu ti-ai da seama ca metoda functioneaza :happy:

White Shadow
31st July 2006, 23:12
nu stiu pt ca eu o vad alb-rosie-mov-galbena

iuli
31st July 2006, 23:30
cel mai bine e in alb-visiniu...asa vei fi cel mai bun :happy:

White Shadow
31st July 2006, 23:54
mey nu stiu ce sa zic , eu o vad in alb-rosie-mov-galbena si imi merge destul de bine , acuma daca nu va merge bine pe viitor voi incerca sa imi schimb vederea.