PDA

View Full Version : Pe cine bate Romania la EURO 2008?



serv_ag
25th May 2008, 10:02
Florin Prunea a vorbit si despre sansele echipei nationale la turneul final din Austria si Elvetia. "Va fi greu, dar nu ne ia nimeni dreptul de a visa. In functie si de alte rezultate, cu patru puncte putem trece de grupe, ar putea fi suficiente.

Ca sa obtina cele 4 puncte, 3 egaluri nu sint suficiente :), deci Romania are nevoie de o victorie. Care credeti ca va fi echipa care se va impiedica de Romania?

La inchiderea poll-ului, castigatorul (sau cistigatorii) primesc o bere (virtuala) de la mine.... Reala si rece pentru Timisoreni!
:bere::bere::bere:

Leo
25th May 2008, 11:09
pe nimeni

Bogdy LFC
25th May 2008, 11:14
Topic deschis aiurea! Puteai sa-l deschizi si in subforumul ''Tricolorii'' :mask
Numele trebuia sa arate altfel :P

mihai_alex
25th May 2008, 11:37
Presimt ca ne vom bate pe noi insine:)

Lloyd Banks
25th May 2008, 11:53
Am votat Olanda ,dar sincer nu cred ca-i putem bate decat printr-un mare noroc. Cu Italia si Franta ,cred eu,nu avem nici o sansa.

Lordul
25th May 2008, 13:33
puteai pune mai multe echipe in poll

TaciAcolo
25th May 2008, 14:14
pentru inceput batem Franta si Olanda in grupa ..si cu Italia egal!

serv_ag
25th May 2008, 16:50
pe nimeni

Leo, apreciez ... optimismul tau :D

serv_ag
25th May 2008, 16:52
Topic deschis aiurea! Puteai sa-l deschizi si in subforumul ''Tricolorii'' :mask
Numele trebuia sa arate altfel :P

Daca sugerezi ca threadul trebuia denumit "De la ce echipe o sa luam bataie".... Poate deschizi tu un thread acolo...:D

serv_ag
25th May 2008, 16:53
puteai pune mai multe echipe in poll

Lordule, e vorba de faza grupelor.... acolo UEFA nu ne-a dat mai multe optiuni :headbang:

Elphax
25th May 2008, 17:08
pai cum votez 2 echipe?

serv_ag
25th May 2008, 17:13
pai cum votez 2 echipe?

Imi parte rau ca n-am prevazut ca exista pe forum si optimisti 100%, asa ca poll-ul nu are optiunea de vot multiplu. Dar esti moderator, poti sa modifici optiunile din poll in sensul asta? Dau o bere....:bere:

Leo
25th May 2008, 17:21
[QUOTE=serv_ag;2044316]Leo, apreciez ... optimismul tau :D[/QU


asta cred

chinna tm
26th May 2008, 09:25
avem o sansa cu franta.....au pararea destul de fragila....italia no coment, ne dau de la 2 in sus....iar cu olanda va fi greu.....au juvcat si in preliminarii cu noi......poate facem un egal cu ei....oricum, eu zic ca facem minim 3 puncte....faceti-ma nebun, dar o sa vorbim dupa euro.....:D.....P.S>:nebun m-au facut si stelistii cand am luat de bun declaratia lui becali cu butoniada,....cine a avut dreptate?.....

torinezu
26th May 2008, 09:37
eu sunt pesimist, nu batem pe nimeni!

kain
26th May 2008, 18:34
Cred ca putem sa-i batem pe francezi.. :rolleyes:

serv_ag
26th May 2008, 20:59
Cred ca putem sa-i batem pe francezi.. :rolleyes:

Sa dea D-zeu!

Vincitor
26th May 2008, 21:34
maxim un egal de facem .

gabi94
26th May 2008, 21:36
lipseste din Poll, cea mai probabila optiune : pe nimeni...

Universal
26th May 2008, 21:43
mai trebuia pus in poll ceva..pe nimeni :D :) ca la bancurile cu Rapid :D

YoYoyOi
26th May 2008, 22:15
haha ce optimisti e unii :D

eu as fi intrebat cel mult "cu cine vom face egal?" :D

lucian_iasi
27th May 2008, 00:40
Pe nimeni...poate un egal cu olanda

kain
27th May 2008, 00:40
mai trebuia pus in poll ceva..pe nimeni :D :) ca la bancurile cu Rapid :D

Sau cu Steaua sau cu Dinamo :cry:

ReD_Devil
27th May 2008, 08:15
thread degeaba...:confused: pe acelasi sistem propun sa se faca un thread : "cate cartonase galbene vom lua " :mda: nici nu a inceput camp.european,si deja ne ducem ca mielul la taiere:rosu:depind foarte multe de primul meciu,abia dupa, ne putem forma o opinie pertinenta!

ducus
27th May 2008, 09:20
Eu zic ca pe olandezi, fiindca i-am mai batut o data :D E suficient sa castigam cu ei si sa remizam cu Franta si/sau cu Italia, iar una din celelalte 3 echipe sa faca un egal, si iesim pe 2 fara probleme.
Acum 8 ani echipa pregatita tot de Piti a reusit sa ajunga in sferturi, de ce n-ar reusi si acum, cand avem jucatori mult mai tineri? Atunci echipa era in mare imbatranita, cu jucatori aproape de retragere (Hagi, Petrescu, Popescu, Lupescu etc.).

serv_ag
27th May 2008, 11:26
thread degeaba...:confused: pe acelasi sistem propun sa se faca un thread : "cate cartonase galbene vom lua " :mda: nici nu a inceput camp.european,si deja ne ducem ca mielul la taiere:rosu:depind foarte multe de primul meciu,abia dupa, ne putem forma o opinie pertinenta!

Tu esti prea pesimist... nu-ti dau bere!:happy

serv_ag
27th May 2008, 11:27
Eu zic ca pe olandezi, fiindca i-am mai batut o data :D E suficient sa castigam cu ei si sa remizam cu Franta si/sau cu Italia, iar una din celelalte 3 echipe sa faca un egal, si iesim pe 2 fara probleme.
Acum 8 ani echipa pregatita tot de Piti a reusit sa ajunga in sferturi, de ce n-ar reusi si acum, cand avem jucatori mult mai tineri? Atunci echipa era in mare imbatranita, cu jucatori aproape de retragere (Hagi, Petrescu, Popescu, Lupescu etc.).

Eeee, asa mai merge :ok:

Leo
27th May 2008, 11:55
thread degeaba...:confused: pe acelasi sistem propun sa se faca un thread : "cate cartonase galbene vom lua " :mda: nici nu a inceput camp.european,si deja ne ducem ca mielul la taiere:rosu:depind foarte multe de primul meciu,abia dupa, ne putem forma o opinie pertinenta!

cea mai pertinenta opinie se poate forma dupa cele 3 meciuri
:happy:happy:happy:happy

delaparis
27th May 2008, 12:12
Acum 8 ani echipa pregatita tot de Piti a reusit sa ajunga in sferturi, de ce n-ar reusi si acum, cand avem jucatori mult mai tineri? Atunci echipa era in mare imbatranita, cu jucatori aproape de retragere (Hagi, Petrescu, Popescu, Lupescu etc.).

Piturca i-a calificat atunci doar in turneu final dar acolo Emeric Jenei a fost selectioner.
Atunci echipa avea valoare nu gluma ... pe langa "batranii" Popescu, Hagi etc mai erau si cei in plina forma: Munteanu, Ilie, Ganea, Moldovan, Filipescu ... apoi erau "tinerii": Contra, Chivu, Mutu etc ...
Echipa de azi are doar doi jucatori de valoarea celor zece din vremea aceea :rolleyes:

irecafa
27th May 2008, 14:06
dar restul de 9 care vor juca se vor darui :)

Lordul
27th May 2008, 19:21
acum 8 ani am iesit dintr-o grupa la fel de infernala cu Germania 1-1 ,cu Portugalia 0-1(si acum tin minte cum s-a inaltat Costinha ca un vultur in careul nostru) si cu Anglia 3-2 (penalty-ul lui Ganea ) apoi in sferturi am dat peste fosta si viitoarea noastra adversara Italia care ne-a batut in stilul ei 2-0...

acum daca vom iesi din grupa vom juca cel putin in semifinale..

rhadoo
7th June 2008, 19:01
eu zic ca batem franta si olanda,dar de ce nu se pot vota mai multe echipe?

andreidaniel
7th June 2008, 19:03
eu zic ca nu batem pe nimeni.Daca avem un noroc porcesc facem maxim 2 egaluri

relansat
8th June 2008, 04:08
Pe nimeni, sanse doar la Olanda :thinkso:.