PDA

View Full Version : Predictii Dreadknight



Dreadknight
31st July 2006, 14:07
Aici am sami scriu meciurile alese si am sa zic si de ce (daca nu mie lene sa scriu)
Pe ziua de astazi un meci foarte bun mi se pare Qviding-Trelleborg din liga a doua din Suedia, cota de 1,55 nu o fi foarte mare ,dar acest meci se merita.
Qviding este pe ultimul loc in liga a doua ,iar Trelleborg este pe primul loc.Trelleborg vine dupa 2 egaluri si in tot campionatul na primit decat 3 goluri avand cea mai buna aparare iar gazdele au cel mai prost atac cu doar 12 goluri in 16 etape .
De motivati cred ca cei din Trelleborg ar trebui sa fie insuficient de motivati sa speculeze pasul gresit al rivalei Orebro si sa ia o optiune serioasa pt promovare.
Etapa trecuta nau profitat de egalul lui Orebro ,daca nici acum nu vrea sa se distanteze de locul 2 , in meciul cu astia de pe ultimul loc inseamna ca sunt *******i si eu no sami mai pariez niciodata banii pe ei
Acesta fiind si principalul motiv pt care cred ca cei din Trellborg vor castiga.

Dreadknight
31st July 2006, 14:11
ALt meci pe care am sa-l incerc astazi este Malmoff-Osters
Primii vin dupa 3 victorii la rand acasa si cred ca dupa umilinta de etapa trecuta
cand au pierdsut meciul cu Gefle dupa ce au condus cu 3-0 vor sa se revanseze in fata fanilor si nu isi pot permite o noua infrangere ,
Iar in ultimele 3 intalniri directe dintre cele doua echipe toate 3 sau incheiat cu victoria lui Malmo.
Desi cota e mica 1,33 la gamebookers eu cred ca merita raportat la risc
Pronostic Malmo-Osters 1 1,33 ora 20.00


Spuneti-mi daca gresesc sau nu

iuli
31st July 2006, 14:41
Cred ca nu prea gresesti...

Pe Malmo cred ca ii voi juca si eu...osters sunt cam slabuti...iar malmo este in situatie de must win...cota micuta..probabil va fi material de combo...poate un banker...adik mai mult ca sigur...

la trelleborg cu aia de pe ultimul loc...stiu eu bine sau astia i-au batut cu 3-0 acasa pe orebro? :o:

Dreadknight
31st July 2006, 18:49
Da iau batut acasa pe Orebro dar asta a fost singura lor victorie acasa

Dreadknight
3rd August 2006, 11:36
Dupa parea mea cei care au card trebuie sa joace KAlmar-IFK Gotheborg under 2,5 deoare ce in ultimele 6 meciuri nu sau inscris mai mult de 2 goluri iar in 5 din ele nu sa inscris mai mult de 1 gol!!!Cota de 1,79 de la Betfair nu trebuie ratata
.In plus la Kalmar nu evolueaza cel mai bun atacant
Kalmar-IFK Gotheborg under 2,5
Cota 1,79 la Betfair

Dudubetwin
3rd August 2006, 12:00
nu mai posta aceeasi explicatie pe 2 threaduri .. ai postat acest meci si pe retzea !!! daca postezi pe un thread .. nu mai posta si pe altu acelasi lucru!!

Dreadknight
3rd August 2006, 12:10
k man

Dreadknight
22nd August 2006, 17:59
Pt astazi aleg meciul din Liga Campionilor dintre Steaua Rosie Belgrad si Ac Milan si o sa dau o predictie poate ciudata pt unii. Voi merge pe un 1x deoarece avantajul luat de italieni in tur (1-0) este unul mic si cred ca sarbii sunt convinsi ca vor intoarce meciul din prima mansa in plus atmosfera de pe macarena belgradeana este una incendiara iar sarbii joaca foarte bine acasa ei zdrobindui pe irlandezii de la Cork cu 0-3 in turul 2 preliminar ba mai mult in campionat in sezonul trecut ei au reusit 15 victorii din 15 pe teren propriu .
Milanul l-a pierdut pe Shevchenko iar apararea lor este foarte peticita aproiape toti titularii lipsind si nici pe san siro nu au jucat prea bine in fata sarbilor .
Sarbii au un atacant foarte bun si inalt pe Zigic (2,02 m), un jucator cotat la peste 10 mil euro si cred ca nu se gandesc decat la victorie..desi cred ca Ac Milan va fi invinsa si sarbii vor merge mai departe pt siguranta optez pt 1x cota peste 2 la casele de pariuri online si 1,78 la pariloto sau 1x@1,54 la pauza la Gamebookers care e de departe cea mai sigura varianta
Sper sa-mi iasa:ok: