PDA

View Full Version : Etapa 2: CFR Cluj - Unirea Urziceni



ADelPiero
31st July 2006, 00:38
Duminica, 06.08.2006, CFR Cluj - Unirea Urziceni, (ora 18,00 - Telesport)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

WOLF_ULTRAS
31st July 2006, 01:07
Bate cfr 3-0 ...bft in continuare

*Coco*
31st July 2006, 01:08
Ii spublera CFR pe astea care nici nu au ce cauta in A

Ammadeus
31st July 2006, 10:18
de la 5-0 in sus, nici nu pot anticipa scoru'...sau stai un pic...chihaia a fost adus de netoiu care se va ruga la un 2, 3-0 decent si ruga i se va asculta...oricum, 3 puncte!

morarady
31st July 2006, 10:58
3-0 sec

phlloryn
31st July 2006, 11:12
victorie cluj , urziceniul nu are echipa de liga 1 - fara suparare

resita
31st July 2006, 12:23
4-0, anul asta cfr se va bate pentru un loc in uefa in schimb unirea se va intoarce de unde a venit.

Vlad
31st July 2006, 12:25
Nici nu se pune problema, bate CFR
3-0

Blu3red
31st July 2006, 13:46
Din pacate va castiga CFR-ul.. 2-0 :headbang:

SILVIU99
31st July 2006, 13:54
cfr va castiga la pas acest meci

mblue
31st July 2006, 14:43
sper sa nu considere cfr-ul meciul de dinainte castigat, unirea va juca fara trac acest meci considerand ca nu au ce pierde. sa vedem ce va fi.

atdi
31st July 2006, 15:40
3-0 pentru CFR Cluj.

malexoid
31st July 2006, 16:25
acarii o mai bucteaza p'acasa...dar in meciul asta au un adversar atata de slab, incat nici sa vrea sa faca o gafa nu o sa reuseasca :)
pronostic 1

best_lazialul
31st July 2006, 16:29
CFR bate clar. Daca vor deschide scorul repede atunci vom vedea si o diferenta mare pe tabela de marcaj

King of Hell
31st July 2006, 18:19
cfr-urziceni 8-0

M|tea
31st July 2006, 19:10
hai unirea :D, gata eu simpatizez cu Unirea Urziceni ca ei nu au nici un simpatizant pe aici :)
acum serios vorbind.....sunt sigur ca nu va fi asa usor cum se asteapta clujenii...unirea vine la 0-0 si se aseaza pe 2 linii.

Universal
31st July 2006, 19:18
Eu cred chiar cä Unirea vrea victoria, dar nhu o vor obtine CFr-Unirea 2-0

dragos_popa17
31st July 2006, 19:56
daca bat si-acuma ceferistii apoi inseamna ca au cel mai mare noroc din lume :D

Petrut
31st July 2006, 20:01
2 -0

dragos_popa17
31st July 2006, 20:02
pt unirea :drak:

Universal
31st July 2006, 20:27
Invers :)

dragos_popa17
31st July 2006, 20:43
speranta moare ultima :D

Universal
31st July 2006, 20:48
ok.... dar tot retrogrqadati ii väd :)

Blu3red
31st July 2006, 22:26
Ce "ciudat" ... ii un meci de a lui CFR...si numa ... sustinatorii altor echipe isi dau cu parerea ...despre ce va face ...in meciu urmator ...asta demonstreaza ...cati sustinatori are ..CFR ...tind spre 0...au noroc cu ...ungurii din oras ..ca in rest :rosu:
Chiar m-am uitat si pana acuma niciun cfr-ist nu si-a dat cu parerea .....

Universal
31st July 2006, 22:29
:))) Blu tu scrii sau esti mereu asa?

Blu3red
31st July 2006, 22:34
:))) Blu tu scrii sau esti mereu asa?

La ce te referi ma...crek te-ai imbatat sau ..poate io m-am imbatat :ciocan: .....da tot nush la ce te referi ...in fine..poate vrei sa imi explic :mda: i

crissis
31st July 2006, 22:35
ceferisti sint favoriti dar sa nu uitam ca "buturuga mica rastoarna cfr-ul mare
cfr-unirea 1

King of Hell
31st July 2006, 22:36
se refera la faptul ca scrii ... ... ... ... ... ... ...

dragos_popa17
31st July 2006, 22:37
Vara-i caldura mare, se dilata sinele si deraiaza locomtiva :D

Universal
31st July 2006, 22:39
...si numa ... sustinatorii altor echipe isi dau cu parerea ...despre ce va face ...in meciu urmator ...asta demonstreaza ...cati sustinatori are ..CFR ...tind spre 0...au noroc cu ...ungurii din oras ..ca in rest...--

deci aici sincer nu am inteles nimic

Blu3red
31st July 2006, 22:40
se refera la faptul ca scrii ... ... ... ... ... ... ...

Daca la asta se refera ...ce pot sa zic ...ii reflex... !!! Forever ... :drak:

Blu3red
31st July 2006, 22:42
...si numa ... sustinatorii altor echipe isi dau cu parerea ...despre ce va face ...in meciu urmator ...asta demonstreaza ...cati sustinatori are ..CFR ...tind spre 0...au noroc cu ...ungurii din oras ..ca in rest...--

deci aici sincer nu am inteles nimic

da pe draq...daca te chinui putzin mai tare ...iti dai seama la ce m-am referit ...vrei sa scriu ...romane ??...:headbang: ..daca te deranjeaza o sa scriu ...mai pe intelesul tuturor :mda: yeah sure :jerk:

Universal
31st July 2006, 22:46
Fii mai serios, si pe subiect,nu xenofob,cäci vei fi avertizat

Blu3red
31st July 2006, 22:49
Fii mai serios, si pe subiect,nu xenofob,cäci vei fi avertizat

Tu ai inceput ...cu offtopicul asta ...asha ca dai pace ...nu am chef sa ma cert cu nimeni ...daca am gresit cu ceva ...imi cer scuze :rolleyes:

Universal
31st July 2006, 22:51
ok,scuze acceptate :ok:

iti urez o noapte frumoasä, eu ies in 4 minute,

sper sä mai vb,

te salut :ok:

delaparis
31st July 2006, 22:54
eu ies in 4 minute,

:
:happy
Eu in 4,36 min ... :D

Dar de fapt tre sa ramin ... altfel iese scandal :D

Dark Horror
1st August 2006, 00:45
Noi nu vb pe forumuri ci pe stadion :))

PerVersion
1st August 2006, 02:23
S-a inscris si el de o sapt si crede ca daca nu posteaza CFR-istii aici, nu exista sustinatori ai echipei.

Poate nu stie ca exista si alte forumuri sportive...

Totusi, sa nu fiu total off topic, vom avea un meci destul de greu sapt asta. Cu toate ca jucam cu o nou promovata, care nu a aratat mai nimic in prima etapa, mi-e teama sa nu se repete istoria de anul trecut, cand nu reuseam sa invingem echipele mai slab cotate pe teren propriu.

Daca vor veni sa se apere, cred ca va fi greu. Insa daca vom inscrie repede, si nu vor mai avea ce sa apere, cred ca vom face scorul etapei.

dragos_popa17
1st August 2006, 09:02
Daca istoria ne-a invatat ceva, e ca se repeta :D
Acuma pe bune, de pe Urziceni cred ca-i bateti si daca jucati cu masorii :D

Universal
1st August 2006, 19:34
Invinge CFR, anul acesta vor fi multe surprize-una cu siguranatä CFr Cluj :ok:

Cristian
1st August 2006, 21:40
Bate CFR, unirea urziceni la retrogradare campionatu asta.

brazil
1st August 2006, 21:50
Cluju direct in grupele UCL & Iasu in turul preliminar /hello :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Chriss34
1st August 2006, 22:54
cfr-urziceni 4-0 ,Tilinca 2 goluri

apparte
1st August 2006, 23:04
cfr-urziceni 8-0

Tulai,bolunzat-ai mah?:D Am trait s-o vad si p'asta!:D
Bate CFR-ul rau de tot!

resita
1st August 2006, 23:06
Cluju direct in grupele UCL & Iasu in turul preliminar /hello :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

speranta moare ultima. *BRAVO* /hello /hello /hello

cif2004
1st August 2006, 23:30
De ce-or mai bate drumul ialomitenii astia pan la cluj??????/

cif2004
1st August 2006, 23:32
Cluju direct in grupele UCL & Iasu in turul preliminar /hello :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Hooooooo...
k furi curent !!!:sleep:

Cra10veanu
2nd August 2006, 03:05
cfr ii va zdrobi pe satelitu cainilor, 3-0 ca cfr joaca slabut acasa :D

OVIDIU 62
2nd August 2006, 08:32
Nici nu se pune problema 1 solist.

King of Hell
2nd August 2006, 10:12
...si numa ... sustinatorii altor echipe isi dau cu parerea ...despre ce va face ...in meciu urmator ...asta demonstreaza ...cati sustinatori are ..CFR ...tind spre 0...au noroc cu ...ungurii din oras ..ca in rest...--

deci aici sincer nu am inteles nimic

ce vroia sa spuna fratele meu alb e ca pe toate threadurile unde sunt dezbatute meciuri ale cfrului, nu exista cfristi care sa-si dea cu parerea, fiind inexistenti. si sublinia faptul ca marea lor majoritate (a sustinatorilor cfristi) sunt de etnie maghiara. fapt 90% adevarat. Nu degeaba una din galeriile lor canta pe maghiara. dar is convins ca detaliile astea nesemnificative nu conteaza.:)


Cluju direct in grupele UCL & Iasu in turul preliminar /hello :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:happy :happy :happy :happy Partea cu Iasu e mai tare ca bancurile cu Alinutza

morarady
2nd August 2006, 10:25
[QUOTE=King of Hell;738661]ce vroia sa spuna fratele meu alb e ca pe toate threadurile unde sunt dezbatute meciuri ale cfrului, nu exista cfristi care sa-si dea cu parerea, fiind inexistenti. si sublinia faptul ca marea lor majoritate (a sustinatorilor cfristi) sunt de etnie maghiara. fapt 90% adevarat. Nu degeaba una din galeriile lor canta pe maghiara. dar is convins ca detaliile astea nesemnificative nu conteaza


exagerezi. cu procentul de 90%

Kan
2nd August 2006, 10:27
probabil k CFR-ul o sa bata...dar io prezic un meci mai greu decat se asteapta asta x/1 scor 1-0:cool:

dragos_popa17
2nd August 2006, 10:28
@moraradyE mai mare? :D:D
Bine mah, din partea mea pot sa tina cu CFR si chinezii de la Bacau. Tot ii bate Urziceniu :D

mblue
2nd August 2006, 10:31
ce vroia sa spuna fratele meu alb e ca pe toate threadurile unde sunt dezbatute meciuri ale cfrului, nu exista cfristi care sa-si dea cu parerea, fiind inexistenti. si sublinia faptul ca marea lor majoritate (a sustinatorilor cfristi) sunt de etnie maghiara. fapt 90% adevarat. Nu degeaba una din galeriile lor canta pe maghiara. dar is convins ca detaliile astea nesemnificative nu conteaza.:)



:happy :happy :happy :happy Partea cu Iasu e mai tare ca bancurile cu Alinutza

se pare ca esti dus rau de tot cu pluta, am fost la o gramada de meciuri a lui tzefere, si nu am auzit nici un cantec in limba maghiara, intr-adevar conducatorul lor e de etnie maghiara. nu stiu ce vrei tu sa zici, in fine.
legat de universal, mai bine si-ar vedea treaba de bayern munhen si aik solna, decat sa isi dea cu parerea despre fenomenul fotbalistic din romania. el vb doar din ce vede pe forumuri si ce se vede la tv. pe forumuri is 400 500 de persoane deci nici 10% din cati spectatori merg la un meci al lui cfr de exemplu. aceste persoane nici macar nu is reprezentativi pt cei care platesc biletul etapa de etapa.

King of Hell
2nd August 2006, 10:32
[QUOTE=King of Hell;738661]ce vroia sa spuna fratele meu alb e ca pe toate threadurile unde sunt dezbatute meciuri ale cfrului, nu exista cfristi care sa-si dea cu parerea, fiind inexistenti. si sublinia faptul ca marea lor majoritate (a sustinatorilor cfristi) sunt de etnie maghiara. fapt 90% adevarat. Nu degeaba una din galeriile lor canta pe maghiara. dar is convins ca detaliile astea nesemnificative nu conteaza


exagerezi. cu procentul de 90%

exagerez da, dar intelegi ideea. si noi avem unguri la galerie. dar la noi nu se canta pe ungureste ca la ei.

LATER EDIT:mblue, nu prea stii tu mersurile p'acolo in galeria lor. si prefer sa nu ma apuc sa-ti impartasesc eu tie ce si cum. un cfrist ti-ar putea confirma partea cu cantatul in ungureste.

Cra10veanu
2nd August 2006, 10:37
ce face raca din om :D ca sint unguri sau nu, au echipa de primele locuri.

Luis Garcia10
2nd August 2006, 10:55
Bate Tzefereu!! desi nu sunt convins de valoarea Unirii inca , totusi cred ca CFR nu se poate incurca

mblue
2nd August 2006, 11:39
ma daca se ajunge sa iubesti o echipa mai mult ca maica-sa e grav de tot. in fine , cu asemenea oameni sper sa nu am de a face. ma doare fix in tenesi de grupurile mici care se autonumesc galerii. eu unul la nici un meci de al lui cfr nu am auzit sa se canta in lb maghiara. in rest cand fac ei deplasarile , ce canta nu ma intereseaza. oricum...revenind la meciul in sine. sper ca lui cfr sa ramana concentrati, urziceniul poate profita daca cfr-isti intra in teren cu gandul ca sunt castigatori din inainte

King of Hell
2nd August 2006, 11:49
totul tine de mentalitate. si cand n-ai mentalitate, n-ai nimic. va puteti relua discutiile "interesante" despre cum cfr o sa bata urziceniul

UrsMeier
2nd August 2006, 12:01
Nu nici un suporter al urziceniului pe aici? Sau inca nu s-a descoperit internetul pe acolo?D

Dark Horror
2nd August 2006, 15:08
Eu sunt din galerie de la CFR shi niciodata nu am cantat in limba maghiara.In CG nu se canta in maghiara,probabil ca la KVSC da.

King of Hell
2nd August 2006, 15:50
da ma, n-am zis ca se canta non stop, dar KVSC practica metoda asta. din pacate. si stiu si io care-s tensiunile p'acolo din cauza asta. dar lasa-i pe astia de pe forum , ca ei is cetateni de aia care in viata lor n-au facut si nu ar face un sacrificiu pentru echipa lor, pentru ca probabil nici nu au, sau au vreo 10 deodata. HEIC NOENUM PAX

Sommerset Hateg
2nd August 2006, 15:55
Probabil ca daca canta in maghiara,o fac pentru patron si nu pentru a sustine echipa,ca nush cat si ce or pricepe fotbalistii...Oricum,urat.

PerVersion
2nd August 2006, 16:19
Eu n-am ratat nici un meci desfasurat acasa de vreo 3 ani, si n-am auzit niciodata sa se cante in ungureste. Daca au cantat, s-a auzit probabil doar acolo la ei, la tribuna A, si atat timp cat platesc bilet de intrare si isi sustin echipa, pot canta si in chineza.

Pronostic 2-0.

Bell
2nd August 2006, 18:32
Ce "ciudat" ... ii un meci de a lui CFR...si numa ... sustinatorii altor echipe isi dau cu parerea ...despre ce va face ...in meciu urmator ...asta demonstreaza ...cati sustinatori are ..CFR ...tind spre 0...au noroc cu ...ungurii din oras ..ca in rest :rosu:
Chiar m-am uitat si pana acuma niciun cfr-ist nu si-a dat cu parerea .....

... din spirit de solidaritate pentru Anjelica si Ursu care sunt banatzi nu mai scriem paci... suntem pe alt site la ********.ro... HAI CFR-UUUUUUUULLL!!!!!

Universal
2nd August 2006, 18:41
Cluju direct in grupele UCL & Iasu in turul preliminar /hello :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Glumä bunä

AdyPopa
2nd August 2006, 23:37
C.F.R-ul ne face o mare cinste si bucurie tuturor clujenilor ( cred ) ce locuim peste hotare. Ne mandrim cu voi ca suntem clujeni , si personal imi place seriozitatea de la CFR. Sper sa vie anul nostru , cred ca putem lua titlul. Mai frica mi-e de culisele la care au acces buCURestenii. Sa fin in topic.....3-0....asta asa ca-i mai greu acasa.....

magica_steaua
3rd August 2006, 01:03
cfr-urziceni 1 cota 1.65 cota bunaaaa ,sper sa nu mai scada maine k ma duc sa bag

dorryn
3rd August 2006, 03:14
bate clujul usor..

cap
3rd August 2006, 09:46
cfr castiga fara probleme

King of Hell
3rd August 2006, 12:19
cfr-urziceni 1 cota 1.65 cota bunaaaa ,sper sa nu mai scada maine k ma duc sa bag

atunci la handicap tre sa aiba 2.20 EASY MONEY :D

The_Blonde
3rd August 2006, 12:33
mai oricum io nu stiu dak cel putin in tur unirea o sa castige vreun meci....cred ca clujenii n-au nici o grija cu privire la deznodamantul meciului!!!

Ess
3rd August 2006, 13:56
Nu nici un suporter al urziceniului pe aici? Sau inca nu s-a descoperit internetul pe acolo?D

Da nici cu Piteshtiu nu m-i rushine... tocmai am fo la un hotel de 3* in care nu era hartie budica. La receptie mitica ala imi zice:,,datzi-mi 15000 ca ma duc peste drum sa va aduc eu" WOOOW...cata ospitalitate. Asa ca nu fii tu pitecantropus erectus ca nu-i cazu...
...nevermind...
on toppic: 1 solist...vb lu King:Hattrick Jula :D

Aurel.D
3rd August 2006, 15:38
CFR Cluj a mers cam prost acasa sezonul trecut (mai stiu eu pe unii :D ), si vom vedea daca sezonul asta va fi altfel.
Cred ca singurele intrebari pe care ar trebui sa ni le punem la meciul asta, ar fi, "Cu ce scor va invinge Clujul?" si "Va reusi Urziceni sa inscrie?"

In rest, numai de bine!:ok:

Universal
3rd August 2006, 15:51
Un match bun de 1x 1.15 la betfair :ok: dar nu victorie directä...

King of Hell
3rd August 2006, 16:28
io as juca si alte rezultate, adica 5-0 in sus.

dragos_popa17
3rd August 2006, 21:16
"Va reusi Urziceni sa inscrie?"

Foarte probabil ....... in proprie poarta :D

Vlad
4th August 2006, 15:34
bah nu mai faceti misto de Urziceni, au si ei o echipa mica care a reusit sa promoveze in premiera in liga 1 ... si acum au sanse uriase sa retrogradeze

bate clar cfr 4-0

Universal
4th August 2006, 17:21
Btae,dar nici chiar atät de usor, 2-0 sau 3-1 este ok

Luis Garcia10
4th August 2006, 18:39
nu mai radeti de Urziceni atata timp cat nu cunoasteti echipa :D

SILVIU99
4th August 2006, 19:10
tare cred ca va fi scorul etapei la acest meci

Kan
5th August 2006, 02:32
nush d c dar io cred k nu luati deloc in seama urziceniul...nu cred ca sunt chiar asa de varzari k sa piarda la scor..in fine fiecare cu pararea lui.


io ma astept la meci strans

White Shadow
5th August 2006, 02:38
Am pariat 50 de roni pe Cluj , asta inseamna ca echipa din Cluj va castiga , sper sa castige la scor pt ca nu vreau sa am emotii la acest meci , ma astept la un 9-1 dar voi fi multumit si cu un 5-1.

Echipa asta din Urziceni are suporteri ?

Seahawk
5th August 2006, 03:52
Paradoxal, o sa fie mai greu decat cred unii. 1-0 chinuit pentru Clujeni.

Apropo, de cand si pana cand a ajuns Unirea in Liga 1? si CUM?

Cra10veanu
5th August 2006, 04:33
au fost in seria B2 cu noi si au promovat la baraj, au batut fc bihor si forex

Seahawk
5th August 2006, 04:36
Stiu Cra10veanu :drak: i was just being sarcastic. Nu ma intelege gresit, am neamuri in Urziceni si ma bucur pentru oraselul ala, dar totusi nu cred ca au ce cauta in prima liga... :rolleyes:

gica
5th August 2006, 09:22
Astept de la CFR aceeasi lejeritate in joc ca si la meciurile din deplasare.Dar nu este usor cu echipe care se multumesc cu un 0-0 si se pun pe doua linii in aparare.Campionatul trecut la meciul cu Jiul incheiat 0-0,am spus ca minerii sunt primii la retrogradare.Dar m-am inselat,dovedindu-se in final o nuca tare pt. multi(inclusiv in ultima etapa).Asa ca sa nu anticipam atatea cu Unirea.Meci greu...Sper sa batem chiar si cu un gol...


Hai CFR!!

queensryche
5th August 2006, 10:06
Cfr-Urziceni 2-0.In legatura cu cantatul in maghiara,da exista un singur cantec in trei limbi :romana,engleza si cu doua cuvinte in maghiara,atit,/hello in rest numai romaneste,doar sintem in Romania!

Virus
5th August 2006, 13:33
A intrat Urziceni in A, echipa cu traditie, nu ca si "u" Cluj :lol: Chiar nu stiu ce au de comentat unii pe aici cand echipa lor de fapt se perinda prin LIGA 2. Dar presupun ca e simplu sa razi de altii fara sa te uiti la gradina ta.
In legatura cu cantatul in limba maghiara cum a spus si queensryche este o singura melodie care de fapt nu spune altceva decat primul nume al echipei CFR CLUJ.
In legatura cu meciul cu Urziceni, este un meci greu pentru ca nu jucam cu Steaua, Dinamo, Rapid, Timisoara. :)

Seldon
5th August 2006, 14:58
Peste 95% din voturi pentru victoria Clujenilor... In mod logic, asa ar trebui sa fie. Sa nu uitam insa ca fotbalul nu tine cont intotdeauna de logica.

be@
5th August 2006, 21:23
Sa stiti ca Urziceniul nu e o echipa asa de slaba precum credeti voi. A jucat destul de bine cu Poli , mai ales in prima repriza , din cate am auzit.

Universal
6th August 2006, 04:21
match de 1x sigur, nu puneti victorie directä, si acei jucätori au picioare,vechi proverb suedez

deep purple
6th August 2006, 04:51
Sa stiti ca Urziceniul nu e o echipa asa de slaba precum credeti voi.

Intr-adevar, am inteles ca e o echipa extraordinar de buna. Din tot campionatul nostru doar Poli Iasi ar putea sa-i bata. :drak:

Deci CFR-ul bate la Galati unde voi tocmai ati luat 4 boabe in amical si nu va bate acasa Urziceniul promovat la baraj si care a luat bataie de la voi in prima etapa. Sa nu exageram. Popa, idolul vostru, a spus ca CFR-ul le da de la 3 in sus, iar tu incerci sa ne lamuresti contrariul.
Pronosticul e una, dorinta e alta.
Asa as pune si eu la toate meciurile de acasa a lui Dinamo cifra 2, dar nu asta inteleg eu prin pronostic. Aveti grija cu Ceahlaul, ca argenienienii aia se cred toti niste Messi.

six
6th August 2006, 10:45
Aoleo,n'are rost sa pun pronostic....forza clooj :ok:

Luis Garcia10
6th August 2006, 13:22
Atata luati la misto echipa asta a Unirii Urziceni , pe care marea majoritate dintre voi nici nu a vazut-o, dar asa-i romanul , neh?Clujenii e normal sa fie optimisti dar de aici pana sa zici ca o sa le dati de la 4 in sus e cale lunga.Eu as pronostica un 2-0 pt Cfr , desi nu vreau sa ma pripesc , avand in vedere ca nu-i cunosc pe cei de la Unirea.

NY_giants05
6th August 2006, 13:49
La pronosticuri pentru etapa a 2-a, doar un user a votat pe victoria celor din urziceni :)

pronostic : 2-1 pt cluj. unirea deschide scorul :)

Blaugrana_shark
6th August 2006, 18:16
fiti seriosi fratilor....5-0 cluj....urziceniu daca va castiga un meci in tur cel putin il va castiga cu un noroc chior...io nu prea imi dau seama cum s-au tinut in B.......

Liviu
6th August 2006, 18:20
Pai Clujul s-a impiedicat anul trecut , pe teren propriu , tocmai in fata a unor astfel de echipe...Pandurii , Jiul , Bistrita , Pitesti s.a.m.d

Blaugrana_shark
6th August 2006, 18:22
nu prea mi se pare totusi ca se compara urziceniul cu vreuna din cele pe care le-ai enumerat......urziceni astia sunt un fel de altay megidia, care au intrat sub protectorat alb-rosu

crissis
6th August 2006, 18:23
A inceput recitalul de goluri la cluj

delboca
6th August 2006, 18:52
1-0 la pauza gol Surdu ...Hai CFR min.70 2-0 Gol Mojica

sulerke
6th August 2006, 19:00
Tulai Scoru 3-0
E Momentul Sa Inceapa Sa Castige Cfr-ul Si Acasa Cu Echipele Slabe

Luis Garcia10
6th August 2006, 19:12
Se joaca la Dej :D :rolleyes: , ce amintiri...:rolleyes:

delboca
6th August 2006, 19:50
min75 gol Anca din penalty ........min 86 gol inscris de Oliveira in total 4-0 Fluier final al meciului victorie a CFR care trece pe prima pozitie a clasamentului

resita
6th August 2006, 19:58
4-0, anul asta cfr se va bate pentru un loc in uefa in schimb unirea se va intoarce de unde a venit.

din nou am dreptate :ok:

felicitari cfr si bafta etapa viitoare

/hello /hello /hello /hello /hello

*Coco*
6th August 2006, 20:02
CFR impreuna cu Poli Timisoara se vor bate la Titlu cu granzii Bucurestului:ok:

SILVIU99
6th August 2006, 20:02
rezultata previzibil va pune probleme cfr oricarei echipe anu asta

Blaugrana_shark
6th August 2006, 20:05
CFR impreuna cu Poli Timisoara se vor bate la Titlu cu granzii Bucurestului:ok:

Poli, CFR si Farul

kerosene
6th August 2006, 20:35
Bravo cfr dar au fost 2 victorii cu 2 echipe care la momentul actual nu prea joaca.

Vlad
6th August 2006, 20:37
Am nimerit rezultatul, 4-0 asa cum era de asteptat.
Si nu stiu ce echipe se bat pentru titlu, dar Urziceniul va retrograda sigur, nu cred ca are scapare desi e doar etapa 2.

Blaugrana_shark
6th August 2006, 20:39
Bravo cfr dar au fost 2 victorii cu 2 echipe care la momentul actual nu prea joaca.

sa sti ca mie mi s-a parut ca otelul a fost peste cel putin 10 din echipele din divizia A din acest sezon....si pana acum am vazut aproape toate meciurile.......iar meciul otelului cu farul a fost ca nivel tehnic cel mai frumos al etapei

Universal
6th August 2006, 21:17
rezultat previzibil, Cluj in formä,deocamdatä

vasaie87
6th August 2006, 22:38
CFR 4 ever... Ca muntele de granit este echipa CFR-ULUI e echipa de valoare nu e una oarecare Unicat ca Eminescu e antrenoru DORINEL DORINEL e unicat pe CFR-ISTI i`a ridicat hh fara numar ......:yeah: :yeah: :yeah: (capitala o va lua pe coaja:ciocan: :ciocan: :ciocan: )

Universal
6th August 2006, 22:39
o va lua bine pe coajä

Dark Horror
6th August 2006, 22:47
Victorie meritata,frumos ca suntem primii,dar cam visatori fundashii noshtrii in prima repriza.

Universal
6th August 2006, 23:07
acum nu mai conteazä,important este ca la urmätorul meci sä nu mai viseze

Unirea_Dej
6th August 2006, 23:21
CFR-4-0Urziceni (Am f` la meci!:D ALE CFR!

cfr_ista2000
7th August 2006, 08:09
FRUMOS..MECI..baietilor...astia din capitala...sa nu asteptati meciul k cfr..k va rupem...SA STITI K ECHIPA SA SCHIMBAT MULT FATA DE CEA DE ANUL TRECUT!:evil: fortza cfr!!

Universal
7th August 2006, 19:56
Steaua insä vä va invinge :) este mai puternicä, dar de locul 2 nu stricä

81bor
7th August 2006, 22:36
CFR Cluj Liga 1, "U" Cluj liga 2 . Asta este ordinea!!! Cine nu crede sa citeasca ziarele.

Universal
7th August 2006, 22:45
Nu sä citeascä..asta este realitatea...