PDA

View Full Version : Etapa 2: FC Arges - Poli Timisoara



ADelPiero
31st July 2006, 00:36
Sambata, 05.08.2006, FC Arges - Poli Timisoara, (ora 17,00 - TVR 2)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

WOLF_ULTRAS
31st July 2006, 01:09
bate poli ;)...go go poli

alinutzZz
31st July 2006, 01:18
bate fc arges:yeah: ...parerea mea.../hello

Sergio_D
31st July 2006, 02:05
ohoho ! ce mai meci ! X ! :D

UrsMeier
31st July 2006, 02:44
eu inclin spre un x..............dar sper sa fie victorie.:D

AxinTe
31st July 2006, 08:30
foarte echilibrat va fii meciul asta intre 2 italieni: giannini si "sorinaccio" :D

Benny
31st July 2006, 10:23
pare un meci de X

Ginxler
31st July 2006, 12:16
Meci de x? Nu stiu ce jucatori are Arges-ul, dar stiu ca Poli are abilitati ofensive, mai ales ca intra Cristea, care la ultimul amical a hattrick-uit meciul :)
Anyway , sper sa castige Poli.

malexoid
31st July 2006, 12:23
se cam repeta istoria de la farul-otelul...cartu (dupa puncte pierdute acasa)se intoarce cu noua sa echipa in orasul unde a activat pana recent...
daca iau in calcul valoarea loturilor, faptul ca sorin stie exact unde si de ce merge, daca mai adaug o usoara doza de subiectivism...:)
pronostic 2

Vlad
31st July 2006, 12:27
Probabil castiga Timisoara 2-1, stie Cartu ce face

L|L|aKu-
31st July 2006, 14:16
0-2 :p

Blu3red
31st July 2006, 14:20
Cred ca va fi un meci egal....dar ...prima sansa o are Poli ...dar nici Fc Arges nu ii o echipa de lepadat....1-1 :ok:

Vand vise
31st July 2006, 14:29
bate argesul sau se termina egal

Luis Garcia10
31st July 2006, 14:45
merg pe un X2

atdi
31st July 2006, 15:16
Merg pe un X

best_lazialul
31st July 2006, 16:31
Meci foarte echilibrat . Eu zic 1x

SILVIU99
31st July 2006, 16:33
asta e meci de 1x2 ....echipa care va fi in forma in ziua meciului aia va castiga

gheorghe
31st July 2006, 17:51
Bate Poli la 2 goluri diferenta. Tot respectul pentru Arges, dar nu ne pot opri in campionatul acesta.Marcatori Alexa si Badoiu:happy

PiTiKu
31st July 2006, 20:13
nu diskut..meciul acesta va fi unul dintre cele mai frumoase...din campionat..sper sa batem italieneste cu 1-0 dar ce va fi va fi...oriqm voi cei de la timisoara va respect pt ce ati fakut stelistilor dinamovistilor de la voi din oras...la noi nu se poate asha ceva...numai caini turbati si aurolaci de stelisti..asta gasesti...oriqm multa bafta si pt noi s pt voi....salut

dragos_popa17
31st July 2006, 20:19
de cativa ani tot astept argesu sa explodeze. poate ca anu asta :)
ps: sa explodeze in sensu bun, nu in ala terorist :D

vagus
31st July 2006, 20:27
X ...

Universal
31st July 2006, 20:43
Match superb 3-3

dragos_popa17
31st July 2006, 20:44
la cornere poate :D cu Cartu si Giannini ala, cred ca mai degraba 0-0 :)

Universal
31st July 2006, 20:51
eu cred cä va fi un match foarte spectaculos :ok:

dragos_popa17
31st July 2006, 21:01
inseamna ca-l transmite telesportu si io nu-l vad :ciocan: :D

alamar
31st July 2006, 21:38
Cartu nu poate pierde la Pitesti si nici Giannini..deci X.

THE HUN
31st July 2006, 21:45
Tot X cred si eu ca se termina,poate un usor avantaj pt.violetii din Trivale deoarece evolueaza pe teren propriu.

Ulio singuraticu
31st July 2006, 21:47
Fc Arges 0-2 Poli Tim

Universal
31st July 2006, 21:50
Fc Arges nu se predä asa usor acasä,

apparte
1st August 2006, 00:09
Asta-i meci de X!Cu un usor avantaj pt alb-violeti:evil: !
@vagus,ai aflat cum il cheama pe antrenorul ala italian al Argesului ?:D

magica_steaua
1st August 2006, 00:12
nu uitati k sorin cartu cunoaste echipa fc argese si cred k bate poli in stil italian cu 1-0 mai ales k au aratat cu noi k sunt mult mai puternici decat anul trecut

alex_6tm
1st August 2006, 00:49
Meci de X.. dar avnd in vedere ca, Cartu cunoaste foarte bine echipa poate batem 1-0..sa dea Domnul..Forza Viola

UrsMeier
1st August 2006, 01:02
sper sa fie 1-0, dar pt noi.......dar oricum eu zic ca e bine si x pt amandoua echipele

Elphax
1st August 2006, 01:16
castiga alb-violetii!!!

adica aia mai buni!

adica ai mei...

resita
1st August 2006, 08:23
va ei un meci inchis care se va decide pe o greseala personala a unui jucator.
totusi 0-0 mi se pare rezultatul cel mai aproape de adevar.

Luis Garcia10
1st August 2006, 11:17
merg pe un X2
M-am razgandit, mai bine sa piarda anti-miticii astia ca apoi li se urca la cap :P , si-asa ei saraci sunt disperati sa bata Bucurestiul si probabil un meci ca asta nu-i va motiva suficient!
PS : Ii urati si pe cei de la Fc National ? :happy :headbang: :mda: , poate ca da :rolleyes:

malexoid
1st August 2006, 12:47
Polisti, astept comentariile voastre la: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=737477#post737477

PiTiKu
1st August 2006, 12:55
batem ....apropo de alb-violet noi suntem adevaratii alb-violeti din cate shtiu eu voi va trageti din aek bucuresti sau ceva de genu asta...poli a voastra e in C asha k...shhhht...Forza Viola Vinci Per Noi...

phlloryn
1st August 2006, 12:57
un meci foarte interesant, 2 antrenori noi la cele 2 echipe avantaj totusi poli cu cartu, merg pe victoria lui poli 0-1 sau 1-2

Benny
1st August 2006, 13:04
Polisti, astept comentariile voastre la ...
Ar fi off topic. Dar pe scurt: omul are partial dreptate si partial nu.


....apropo de alb-violet noi suntem adevaratii alb-violeti ...
Ma si miram, ca nu apare inca unul cu acest topic. Sa stii pitikule, ca tu esti singurul si adevaratul pitic de pe acest forum. Primul, cel dintai si cel mai vechi pitic. Si te si tragi din pitici, nu ca altii care se pretind pitici, dar de fapt se trag din uriasi. Noapte buna, copii.

alex_cta
1st August 2006, 13:39
Citez din gazeta sporturilor:
"Un fan timişorean vorbeşte despre violenţa din Banat

Sunt iubitor al fotbalului din banat care a fost sambata pe stadionul Dan Paltinisanu la meciul Poli - Steaua.Am trait pe stadion ce traiesc de cativa ani incoace la meciurile cu Steaua si Dinamo. E tot mai evident ca suporterii timisoreni devin de la an la an tot mai violenti atat verbal cat si fizic.In nici un caz nu au cel mai frumos si civilizat public din tara.
Razvan - un iubitor al fotbalului satul de "civilizatia" de la timisoara "
Cine nu crede sa intre aici si sa citeasca aici :
http://www.gsp.ro/index.php?a=51047&shift=1
Incepe lumea sa isi dea seama kcum sta treaba si cine sunteti bai Aek Rocar Bucuresti Bragadiru ........jerpelitilor!

Despre culori...sunteti jalnici bai bragadirenilor...adevaratii alb-violeti sunt Argesul...Rocarul vostru avea portocaliu
Sper ca FC Arges sa face dreptate si sa scoata fotbalul din cap pervenitilor astia...

delaparis
1st August 2006, 13:44
Eu nu vad ce legatura are pina la urma cu thread'ul ... :rolleyes:

Reveniti la meciul cu Arges va rog ... e mai bine asa :ok:

Benny
1st August 2006, 13:46
ai zice ca alex_cta si magica_steaua sunt de fapt acelasi user. Posturile contin acelas mesaj, indiferent de thread.

Vi3rme_X
1st August 2006, 14:00
Dap, meci mare in Trivale.Nu stiu de ce spuneti voi k "Il Principe" joaca defensiv k nu e delok asa.Vom avea un stadion plin si sunt sigur de victorie.
FC Arges 2 - Poli Timisoara 0

alex_cta
1st August 2006, 14:06
ai zice ca alex_cta si magica_steaua sunt de fapt acelasi user. Posturile contin acelas mesaj, indiferent de thread.

Degeaba incerci sa recurgi la marsavii josnice ca nu am nici o treaba cu magica steaua...putem intra pe yahoo simultan ca sa te convingi....Bragadireano-ROCAReano-timisoreanule...

PiTiKu
1st August 2006, 14:23
Pacat de ei...Rocar Bucuresti sau cum se numesc...ne-au copiat culorile...Oriqm ISTORIA VIOLA SUNTEM NOI ! ! ! ! ...vezi avea de vazut la pitesti o echipa ofensiva...voi bagati autobaza in poarta kum o facea cartu cu noi...o sa aveti mari surprize aici...mai ales ca stadionul o sa fie plin...Pa=Pa Plagiatori de culori:)

PiTiKu
1st August 2006, 14:26
Otzi avea voi mai multi suporteri acasa...asta e ....va felicit ce ati fakut cu stelisti si dinamovisti din timisoara...dar....la noi suntem 100 si buni..veti avea surprize publicul pitestean o sa fie alaturi de echipa...stadionul va fi plin nu sa mai jucat demult aici...le este dor de F.C.Arges...mai ales ca acuma se vrea performanta...

malexoid
1st August 2006, 16:28
Pacat de ei...Rocar Bucuresti sau cum se numesc...ne-au copiat culorile...Oriqm ISTORIA VIOLA SUNTEM NOI ! ! ! ! ...vezi avea de vazut la pitesti o echipa ofensiva...voi bagati autobaza in poarta kum o facea cartu cu noi...o sa aveti mari surprize aici...mai ales ca stadionul o sa fie plin...Pa=Pa Plagiatori de culori:):rosu:

voi umblatzi inca in opinci (model mai vechi decat ce purtati acuma), cand Poli juca in alb-violet

alex_cta
1st August 2006, 16:39
FC Arges e un club MULT mai galonat si mai important decat AEK Rocar timisoara...ei sunt alb-violeti, PUNCT!

malexoid
1st August 2006, 16:43
FC Arges e un club MULT mai galonat si mai important decat AEK Rocar timisoara...ei sunt alb-violeti, PUNCT!

fie 'punct' bighidiule :))

Benny
1st August 2006, 16:58
ca nu am nici o treaba cu magica steaua...putem intra pe yahoo simultan ca sa te convingi.....
ce logica impecabila. Mai multe conturi - mai multe sanse de castig. Si eu pot intra pe mai multe conturi concomitent, nu inseamna ca ma voi dedubla.

Semnat Dr. Jekyll


..veti avea surprize publicul pitestean o sa fie alaturi de echipa...stadionul va fi plin nu sa mai jucat demult aici...le este dor de F.C.Arges...mai ales ca acuma se vrea performanta...
De ce sa fie o surpriza? Nici nu ma astept la altceva, decat sa va sustineti echipa. E vreo surpriza ca vreti performanta?! A spus cineva, ca nu vreti? Hai arata cine a spus, ca la Pitesti nu se vrea performanta, ca il mananc!

gheorghe
1st August 2006, 17:59
FC Arges e un club MULT mai galonat si mai important decat AEK Rocar timisoara...ei sunt alb-violeti, PUNCT!

Prostul nu e prost destul, daca nu e si fudul:rosu: E doar un proverb, fara nici o legatura cu postul de mai sus:drak:

Cristian
1st August 2006, 18:10
Cu parere de rau ptr Arges, eu zic ca vor bate cei din Timisoara.
Si suporterii Argesului si echipa lor imi plac, dar la meciul asta asa cred eu ca se va intampla.

arad80
1st August 2006, 19:10
bate Poli,cel putin 2-0;

hai UTA!

Universal
1st August 2006, 19:53
Meci de X clar :ok:

six
1st August 2006, 20:12
nu diskut..meciul acesta va fi unul dintre cele mai frumoase...din campionat....oriqm voi cei de la timisoara va respect pt ce ati fakut stelistilor dinamovistilor de la voi din oras...la noi nu se poate asha ceva...numai caini turbati si aurolaci de stelisti..asta gasesti...oriqm multa bafta si pt noi s pt voi....salut:rolleyes: ....pronostik 2.....;)

Steeltown Boy
1st August 2006, 20:26
Cārţu e totuşi un antrenor prudent, iar dacă jucătorii īl ascultă, echipa īnvinge la cel mult :evil: un gol diferenţă.
Cu menţiunea că primeşte goluri foarte rar, cu atāt mai puţin īn meciul cu fosta-i echipă.
Deci... egal, goluri puţine şi un meci interesant.

Universal
1st August 2006, 20:45
Eu cred cä amändouä ecquipele vor iesi la atac si va iesi specatcol, desi tactika multä, va fi specatcol

PiTiKu
2nd August 2006, 01:04
bai malexoid poli a voastra e in C ma..echipa asta e aek bucuresti...asha ca ia vedeti-va de treaba voastra..k oriqm iese egal...dati pronostikuri dejeaba...ati copiat culorile dupa noi...culorile lui rocar erau portocaliu negru asha ca...sunteti noobi

Cra10veanu
2nd August 2006, 02:57
bate poli fara probleme.
Pitiku ziceai ca, Cartu baga "autobaza" cu voi, pai alta tactica nu-i ramanea, cu ce jucatori avea cum sa iasa la atac ? daca ai fi vazut meciul cu steaua poate iti dai seama mai bine ce va pregateste Cartu :D

OVIDIU 62
2nd August 2006, 08:38
Va fi un x solist.

UrsMeier
2nd August 2006, 11:14
Pitiku ziceai ca, Cartu baga "autobaza" cu voi, pai alta tactica nu-i ramanea, cu ce jucatori avea cum sa iasa la atac ?

Pai daca era antrenorul vostru in momentul de fata singura solutie era sa nu va prezentati si erati multumiti cu scorul de 3-0,la masa verde............la ce echipa aveti voi acum:ciocan:

PiTiKu
2nd August 2006, 13:03
na-re ce sa pregateasca k oriqm ii batem...giannini e mai bun antrenor decat cartu....shtie sa vb cu jucatori..cartu statea pe banca si injura atata...asha va face si la poli..veti vedea un 1-0 klar:D

malexoid
2nd August 2006, 13:09
e terminat stadionul din trivale, ori tot la mioveni se va juca?
daca reusiti un X (care nu e exclus), sa va declarati foarte multumiti!

malexoid
2nd August 2006, 13:16
na-re ce sa pregateasca k oriqm ii batem...giannini e mai bun antrenor decat cartu....shtie sa vb cu jucatori..cartu statea pe banca si injura atata...asha va face si la poli..veti vedea un 1-0 klar:D

Cartu daca a injurat, a injurat acolo pentru ca avea pe cine si de ce. Cu alte cuvinte s-a coborat la nivelul si limbajul vostru, a dovedit ca e un tip inteligent si se descurca in orice imprejurare.
la noi, e un antrenor sever dar civilizat, pentru ca astea sunt cerintele aici.
Ai inteles toate astea 'bai' piticot ori trebuie si eu sa iti traduc pe limba ta?

100%rapidist
2nd August 2006, 13:18
Un mic avantaj pentru Poli dar va fi un meci frumos pt ca Argesul e o echipa tare!!!Eu zic ca va fi 1-2!!!!

Dei
2nd August 2006, 14:05
Sper sa bata Poli, dar nu prea vad cine sa dea golul.

UrsMeier
2nd August 2006, 14:06
lasa ca da Tase un gol in poarta voastra :D

tuxie
2nd August 2006, 14:08
lasa ca da Tase un gol in poarta voastra :D
Sau poate-l da in poarta voastra :D

UrsMeier
2nd August 2006, 14:09
nu cred......ca nu prea o sa il vezi in propriul careu:D.O sa dea in poarta lui popa

tuxie
2nd August 2006, 14:12
Eh, lasa ca vedem la meci - nu prea ma astept sa fie cine stie ce scor. O sa-i fie cam greu cu Alexa, stii cum e drujba - trece mingea, nu trece omul.

malexoid
2nd August 2006, 15:27
Sper sa bata Poli, dar nu prea vad cine sa dea golul.

numai popica nu marca pentru Poli, nu de alta dar ii e lene sa traverseze terenul...

flxtm
2nd August 2006, 19:01
batem ....apropo de alb-violet noi suntem adevaratii alb-violeti din cate shtiu eu voi va trageti din aek bucuresti sau ceva de genu asta...poli a voastra e in C asha k...shhhht...Forza Viola Vinci Per Noi...

hai ma lasi cu asta ca voi sunteti alb-violeti originali]sper sa bata poli desi cred ca se va termina x 1-1 ca anul trecut


Degeaba incerci sa recurgi la marsavii josnice ca nu am nici o treaba cu magica steaua...putem intra pe yahoo simultan ca sa te convingi....Bragadireano-ROCAReano-timisoreanule...
adica o sa alergi la doua tastaturi ?:ok:

Universal
2nd August 2006, 19:29
ce logica impecabila. Mai multe conturi - mai multe sanse de castig. Si eu pot intra pe mai multe conturi concomitent, nu inseamna ca ma voi dedubla.

Semnat Dr. Jekyll


De ce sa fie o surpriza? Nici nu ma astept la altceva, decat sa va sustineti echipa. E vreo surpriza ca vreti performanta?! A spus cineva, ca nu vreti? Hai arata cine a spus, ca la Pitesti nu se vrea performanta, ca il mananc!

Am auzit cä un om pe nume Teleleu vrea....si eu vreau

PiTiKu
2nd August 2006, 19:32
malexoid oriqm luati bataie o sa vedeti...apropo cati veniti de la timishoara??

Universal
2nd August 2006, 19:37
Eu sunt sträin :) tu trebuie sä fii din Arges

PiTiKu
2nd August 2006, 22:26
da..din arges...

alex_6tm
3rd August 2006, 00:19
malexoid oriqm luati bataie o sa vedeti...apropo cati veniti de la timishoara??
De ce te intereseaza??? Vrei cumva sa vii cu fratii tai de cruce(stelistii) si sa ne torni???

UrsMeier
3rd August 2006, 00:26
De ce te intereseaza??? Vrei cumva sa vii cu fratii tai de cruce(stelistii) si sa ne torni???

de unde stii tu ca e stelist?Poate va luati in depasare si fratii vostrii de cruce,rapidistii...............ca doar sunteti anti bucuresti :headbang: :ciocan:

alex_6tm
3rd August 2006, 00:29
de unde stii tu ca e stelist?Poate va luati in depasare si fratii vostrii de cruce,rapidistii...............ca doar sunteti anti bucuresti :headbang: :ciocan:

am zis si eu la baza asa...oricum am auzit ca la voi acolo in Pitesti sunt foarte multi stelisti:headbang: ...nu ar fi rau sa vina si cativa rapidisti sa ne sustina la meci:yeah: :yeah: :yeah:

UrsMeier
3rd August 2006, 00:31
asta nu inseamna ca suntem si noi.......oricum ce i-as bate pe toti care nu tin cu echipa licala :ciocan:
Dar voi spuneti ca sunteti anti bucuresti.Cum de sunteti infratiti cu rapidistii daca sunteti anti bucale?:rolleyes:

alex_6tm
3rd August 2006, 00:37
asta nu inseamna ca suntem si noi.......oricum ce i-as bate pe toti care nu tin cu echipa licala :ciocan:
Dar voi spuneti ca sunteti anti bucuresti.Cum de sunteti infratiti cu rapidistii daca sunteti anti bucale?:rolleyes:

Suntem anti bucale..dar asta nu inseamna neaparat ca suntem anti Rapid,Sporul,National,etc...Dar cele mai urate echipe din RO sunt si vor fi steaua si dinamo..si de aici toata chestia cu anti bucale..Rapid a devenit o echipa puternica acum recent..si nu a facut mizeriile ce le-au facut dinamo si steaua dea lungul timpului..asta ii faza...oricum mare pacat ca sunt atat de multi stelisti(in principal) si dinamovisti in tara..pai si ce astepti?..i-ai la bataie:drak: :drak:

magica_steaua
3rd August 2006, 01:08
off topic:nu mai spune la 17 esti anti-bucuresti???nu pot sa cred si explica-mi si mie ce faci u pt. a demosntra k esti anti bucuresti
ai trecut vreodata prin bucuresti???dak da ce ai facut k sa arati bucurestenilor k u esti anti bucuresti???

si nu te mai emotiona atat cand spui k esti anti bucuresti

on-topic:bate poli am jukt si la pariuri 2 ,bate greu dar bate,argesul va trebui sa astepte macar cat au astepta cei de la timisoara k sa isi fak o echipa

UrsMeier
3rd August 2006, 01:15
bate poli am jukt si la pariuri 2 ,bate greu dar bate,argesul va trebui sa astepte macar cat au astepta cei de la timisoara k sa isi fak o echipa

asta e parerea ta...dar nu inseamna ca ai si dreptate.Diferenta dintre noi si timisoara e ca noi nu am aruncat cu banii aiurea, asa cum au facut ei la inceput

magica_steaua
3rd August 2006, 01:19
de cate ori nu am pierdut la pariuri..............:ok:

UrsMeier
3rd August 2006, 01:20
mai bine bagai 1X :D

dorryn
3rd August 2006, 03:10
bate argesul.sunt convins.

vagus
3rd August 2006, 04:44
Oricum ne-am uita la acest meci, tot X se vede. :D Cartu sigur va juca la rezultat si se va apara inainte de toate. Iar apoi ... daca va iesi vreun gol bine, daca nu ... am mai strans un punct la zestre. :mda: Este interesant de vazut si cum va juca Paganinii ala de la Arges :happy ...

cap
3rd August 2006, 09:29
2 pt ca e cartu la timisoara is si favoriti la titlu cu asemenea antrenor :D

tuxie
3rd August 2006, 09:33
2 pt ca e cartu la timisoara is si favoriti la titlu cu asemenea antrenor :D

Nu antrenorul joaca meciul, el doar pregateste angrenajul. Daca una din componente scartaie rau, oricat de bine ar fi fost pregatirea, sansele sa iasa prost cresc mult.
Pe de alta parte si eu inclin sa cred ca va scoate Cartu o victorie la limita. Dar nu se stie niciodata cum se va desfasura acest meci - daca echipele vor juca deschis, la ce achizitii a facut Argesul acum sunt sanse mari sa vedem unul dintre cele mai frumoase meciuri ale etapei. La fel, sunt sanse mari sa vedem si unul dintre cele mai tacticizate, fara urma de spectacol.

me
3rd August 2006, 09:45
greu meci. Poli are carente destul de mari in atac si nu prea vad cine o sa marcheze. poate mijlocasii cu sut din afara careului, altfel mi-e teama de un egal si asta cu conditia sa nu marcheze argesul prima..ca daca ne conduc nu-i vad bine pe ai nostri.. sper totusi la un 1-0 pt poli..

malexoid
3rd August 2006, 10:27
malexoid oriqm luati bataie o sa vedeti...apropo cati veniti de la timishoara??

mai multi decat cei 10-15 argeseni care merg in deplasari si poarta dupa ei acea reclama de eugenia/biscuitzi/paste fainoase...

UrsMeier
3rd August 2006, 11:34
[QUOTE=vagus;739933 Este interesant de vazut si cum va juca Paganinii ala de la Arges :happy ...[/QUOTE]

Giannini a si spus ca va juca 100% pe atac.La meciul cu jiul a demonstrat.A atacat tot timpul, chiar su dupa ce am dat gol am atacat.Nu ne-am aparat ca pe vremea lui cartu.O sa iasa un meci frumos

UrsMeier
3rd August 2006, 11:38
mai multi decat cei 10-15 argeseni care merg in deplasari si poarta dupa ei acea reclama de eugenia/biscuitzi/paste fainoase...

esti chiar penibil..............am fost putini in deplasari lungi anul trecut cand nu aveam rezultate si nu se dadea nici un interes din partea conducerii.Acum s-a schimbat s-a schimbat conducerea si se doreste performanta.Can se doreste ceva mai mult si noi vom fii mai multi.Asa ca ciocul mic si joc de glezne:headbang:

UrsMeier
3rd August 2006, 11:40
poarta dupa ei acea reclama de eugenia/biscuitzi/paste fainoase...

se vede ca nu prea esti plimbat prin tara :D PIC e un hypermarchet din pitesti, craiova si va urma si in alte orase importante ale tarii.Se vor extinde chiar daca nu stii tu ce inseamna:ciocan:

malexoid
3rd August 2006, 14:12
se vede ca nu prea esti plimbat prin tara :D PIC e un hypermarchet din pitesti, craiova si va urma si in alte orase importante ale tarii.Se vor extinde chiar daca nu stii tu ce inseamna:ciocan:

banuiesc ca nu va dau bani de drum si bautura daca nu o punetzi la vedere ...:)
sunteti ca reclamele umane care se plimbau pe strazile americane mascate in te miri ce...
pitesti, craiova si care orase importante? bals, mioveni si campulung? :)
pai...mi-e rusine s-o recunosc dar in orasele astea importante, chiar nu ajung decat atunci cand joaca Poli !

malexoid
3rd August 2006, 14:19
"si nu se dadea nici un interes din partea conducerii..." - asta inseamna ca nu va dadeau lovele, nu va plateau facturi de telefonie mobila (ca la unele echipe din bucureshti - se stiu ei care), nu va dadeau bautura la pachet? :))
mercenari penibili...

PS: 'Hypermarket' - nu mai scrie cu 'ch' ca te prinde imediat lumea ca esti din pitesti

tuxie
3rd August 2006, 14:23
"si nu se dadea nici un interes din partea conducerii..." - asta inseamna ca nu va dadeau lovele, nu va plateau facturi de telefonie mobila (ca la unele echipe din bucureshti - se stiu ei care), nu va dadeau bautura la pachet? :))
mercenari penibili...

Nu la asta se referea omul. Au avut si ei un fel de Zambon pana in sezonul trecut inclusiv, care nu avea nici un interes ca echipa sa faca performanta, nu se faceau investitii, si multe alte lucruri. Nu cred ca s-a pus la ei problema cu "motivari" de la conducere, argesenii trebuie sa stie mai bine aspectul asta oricum. De cand cu Penescu, i-a cuprins febrilitatea. Numai sa nu fie balon de sapun si asta.
PS: Mutu are actiuni la Arges pana la urma?

UrsMeier
3rd August 2006, 14:24
banuiesc ca nu va dau bani de drum si bautura daca nu o punetzi la vedere ...:)
sunteti ca reclamele umane care se plimbau pe strazile americane mascate in te miri ce...
pitesti, craiova si care orase importante? bals, mioveni si campulung? :)
pai...mi-e rusine s-o recunosc dar in orasele astea importante, chiar nu ajung decat atunci cand joaca Poli !

la voi asa e? va da bani de bautura?SI a spus cineva de mioveni,bals etc ??
Dupa cum gandesti nu iti dau mai mult de 12 ani :jerk:

magica_steaua
3rd August 2006, 14:25
in locul tau n-as mai comenta de altii cand voi sustineti un hibrid in loc sa ramaneti alaturi de poli adevarata cea din liga a 3-a

UrsMeier
3rd August 2006, 14:27
PS: Mutu are actiuni la Arges pana la urma?

Nu...Mutu a vrut sa cumpere pachetul majoritar dar actualii actionari nu au fost de acord.Probabil erau hotarati mai demult sa cumpere clubul

UrsMeier
3rd August 2006, 14:28
Nu la asta se referea omul. Au avut si ei un fel de Zambon pana in sezonul trecut inclusiv, care nu avea nici un interes ca echipa sa faca performanta, nu se faceau investitii, si multe alte lucruri. Nu cred ca s-a pus la ei problema cu "motivari" de la conducere, argesenii trebuie sa stie mai bine aspectul asta oricum. De cand cu Penescu, i-a cuprins febrilitatea. Numai sa nu fie balon de sapun si asta.
PS: Mutu are actiuni la Arges pana la urma?

E mai greu pt el......hai sa-lntelegem si pe el ca sa se simta si el bine :headbang:

Benny
3rd August 2006, 14:38
PIC e un hypermarchet din pitesti, craiova si va urma si in alte orase importante ale tarii.
Am aflat si eu zilele acestea ce se ascunde in spatele numelui Pic, desi cunosteam marca de mult, ca urmare a reclamei din fotbal (deci a avut efect reclama).

Din curiozitate. Unde mai e prezent Pic, in ce orase? As vrea sa stiu, daca e un brand regional sau incearca aceiasi strategie folosita de catre supermarketurile Artima (evitarea concurentei cu marcile internationale).

UrsMeier
3rd August 2006, 14:41
momentan se afla in pitesti si craiova......dar eu am auzit ca au cumparat deja pamant prin brasov si braila.Si sigur vor mai face si in alte orase.Au bani destui.

tuxie
3rd August 2006, 14:52
in locul tau n-as mai comenta de altii cand voi sustineti un hibrid in loc sa ramaneti alaturi de poli adevarata cea din liga a 3-a

Kinderu, daca vei pune mintea ta la un caine (animal adica), dupa ce isi va da seama ce s-a intamplat, se va sinucide din orgoliu.


Nu...Mutu a vrut sa cumpere pachetul majoritar dar actualii actionari nu au fost de acord.Probabil erau hotarati mai demult sa cumpere clubul
Nu stiu pe unde auzisem (nu sunt sigur) ca ar avea un oarecare procent totusi din club, de asta am intrebat. Probabil barfa or something.

Se aude ca a inaugurat Penescu fan-shop la voi. Arges-mobil ceva n-ati facut?

UrsMeier
3rd August 2006, 14:55
in cadrul hypermarchetului Pic e magazinul cu produse fc arges.....luni a fost deschiderea oficiala

magica_steaua
3rd August 2006, 15:02
am constatat un lucru oameni mai necivilizati k la timisoara nu gasesti iti dai seama chiar pe diverse forumuri

felicitari tineti-o tot asha.Ce mai vreti?gata recunoastem oameni mai necivilizati k in timisoara nu gasesti dak vreti chiar sa va fac de ras o sa postez mesajul unui "ultras" timisorean din care reiese clar gradul de inteligenta si de civilizatie al "timisorenilor"
rugati-va sa nu il postez k o sa muriti de ras la ce exprimari are acel fan
p.s.:pana la 18 ani mai au timp parintii vostri sa va educe ...desi ma indoiesc la ce exprimari aveti...asta e trebuie sa mai existe si astfel de oameni

gheorghe
3rd August 2006, 15:28
Dar chiar te imploram...Just do it, tzarane!:drak:

Universal
3rd August 2006, 15:52
Ce match greu....Fc Arges si Poli vor afirmare...Cartu cunoste ecquipa... hm... 1-1 poate? ce päreri aveti?

Dei
3rd August 2006, 15:59
Eu cred ca o sa fie 0-0, Poli nu ia gol, din pacate nici nu da.

OFF:

am constatat un lucru oameni mai necivilizati k la timisoara nu gasesti iti dai seama chiar pe diverse forumuri

felicitari tineti-o tot asha.Ce mai vreti?gata recunoastem oameni mai necivilizati k in timisoara nu gasesti dak vreti chiar sa va fac de ras o sa postez mesajul unui "ultras" timisorean din care reiese clar gradul de inteligenta si de civilizatie al "timisorenilor"
rugati-va sa nu il postez k o sa muriti de ras la ce exprimari are acel fan
p.s.:pana la 18 ani mai au timp parintii vostri sa va educe ...desi ma indoiesc la ce exprimari aveti...asta e trebuie sa mai existe si astfel de oameni

De cand am citit mesajul, sunt in post si rugaciune. :ciocan: :ciocan: :ciocan:
Cat trebuie sa stau asa, ca mi-e frica de moarte, dar ma tem si sa nu ma molipsesc de " stelism crestin".

Universal
3rd August 2006, 16:02
Afirmatiile unor asa-zisi suporteri care sunt niste copii färä minte mä amuzä, eu nici nu mä mai supär, räd doar de prostia omului,
adevärul il stim toti.
In orice caz, si acest match va fi foarte tare

Benny
3rd August 2006, 16:05
in cadrul hypermarchetului Pic e magazinul cu produse fc arges...
Cool. Care e de fapt motivul emulatiei la Pitesti, de cand au venit Pnestii. E din cauza, ca sunt investitori, care au legaturi afective cu zona, sau umbla vorba, ca vor investi mai mult decat cei dinainte?

gheorghe
3rd August 2006, 17:12
Ce match greu....Fc Arges si Poli vor afirmare...Cartu cunoste ecquipa... hm... 1-1 poate? ce päreri aveti?

Si eu cred ca se va termina nedecis. Doua aparari beton fata in fata cu doua atacuri subtiri. Asta e momentan...!:mda:

malexoid
3rd August 2006, 17:18
am constatat un lucru oameni mai necivilizati k la timisoara nu gasesti iti dai seama chiar pe diverse forumuri

felicitari tineti-o tot asha.Ce mai vreti?gata recunoastem oameni mai necivilizati k in timisoara nu gasesti dak vreti chiar sa va fac de ras o sa postez mesajul unui "ultras" timisorean din care reiese clar gradul de inteligenta si de civilizatie al "timisorenilor"
rugati-va sa nu il postez k o sa muriti de ras la ce exprimari are acel fan
p.s.:pana la 18 ani mai au timp parintii vostri sa va educe ...desi ma indoiesc la ce exprimari aveti...asta e trebuie sa mai existe si astfel de oameni

eu cred ca tie ti-a facut cineva ceva tare rau si urat...parintii, ori baieti mai mari acolo sub podul/canalul in care ai crescut? as avea remuscari sa raspund guitzaturilor unui copil atata de traumatizat, probabil si sub influenta lacului...
am impresia ca si moderatorii te tolereaza din mila...

alex_cta
3rd August 2006, 18:23
eu cred ca tie ti-a facut cineva ceva tare rau si urat...parintii,
atat ai invatat si tu sa zici si tot ii dai copy-paste...ma pui pe ganduri nu cumva e o trauma personala de tot vb numai despre ea, mai Bragadireano-ROCAReano-timisoreanule bagabont si necivilizat?
Vezi ca te pun acuma la punct si pe tine daca nu stii sa vorbesti! :happy :happy :happy

magica_steaua
3rd August 2006, 19:05
eu cred ca tie ti-a facut cineva ceva tare rau si urat...parintii, ori baieti mai mari acolo sub podul/canalul in care ai crescut? as avea remuscari sa raspund guitzaturilor unui copil atata de traumatizat, probabil si sub influenta lacului...
am impresia ca si moderatorii te tolereaza din mila...

asta este tot ce ai putut????pakt pt. k ai potential

tuxie
3rd August 2006, 19:37
atat ai invatat si tu sa zici si tot ii dai copy-paste...ma pui pe ganduri nu cumva e o trauma personala de tot vb numai despre ea, mai Bragadireano-ROCAReano-timisoreanule bagabont si necivilizat?
Vezi ca te pun acuma la punct si pe tine daca nu stii sa vorbesti! :happy :happy :happy

Domnu' coleg vezi ca ai dat de dracu'. O venit profu' de romana si iti baga un 3 de nu te vezi. Ai traume personale la ora lui? Sa-ti fie rusine domnule ca tu probabil ai scrie 'vagabond' cand forma corecta este 'bagabont', care este. Adica ce, bai asta, te ocupi de "bagabontaj"? :D


asta este tot ce ai putut????pakt pt. k ai potential

Hai, fii la inaltime, ne-ai promis un transcript al unei declaratii date de un fan timisorean. Noi tot o asteptam aici cu sufletul la gura. Sau cumva ne aburesti doar ca sa te dai mare si sa te faci de ras? Hai, scoate tot ce ai, fii sincer, te provoc!
PS: scrie te rog frumos dracului cu "ca" in loc de "k", mai pisaciu^Wdraga.

alex_cta
3rd August 2006, 19:41
La rugamintea lui 'delaparis' care e baiat de treaba si pe care il respect...ma opresc aici momentan, si numai pt ca m-a rugat el...
Am totusi o ultima dorinta pe seara asta... :happy
BAAAAA Saloneano-Bragadirenilor din vest ascundeti-va in munti ca sunteti jalnici deja tot forumul va ia la misto pt fumurile si ignoranta in care traiti

tuxie
3rd August 2006, 19:46
La rugamintea lui 'delaparis' care e baiat de treaba si pe care il respect...ma opresc aici momentan, si numai pt ca m-a rugat el...
Am totusi o ultima dorinta pe seara asta... :happy
BAAAAA Saloneano-Bragadirenilor din vest ascundeti-va in munti ca sunteti jalnici deja tot forumul va ia la misto pt fumurile si ignoranta in care traiti

Vrei sa-ti transmit in direct unde sa-ti bagi dorinta respectiva, bai cac^Wco-forumistule? Stiu ca m-as face de ras, dar ai merita-o. Cat despre delaparis, este baiat de treaba in general. Dar despre obiectivitatea domniei sale sunt destule dubii, asadar nu te mai ascunde tu ca potaia mica si protejata dupa cizma stapanului si macane in continuare.
PS: pentru [in]cultura ta, copile, Timisoara cam e zona de campie-mlastina.

magica_steaua
3rd August 2006, 19:58
il fac prea important pe ultrasul gheorghe daca postez mesajul ala,oricum e reiese clar de acolo mediul rural din care provine are niste cuvinte pe cuvant daca nu mori de ras....daca recunoaste ca e taran il postez

alex_cta
3rd August 2006, 20:01
Timisoara e mlastina.
Stiam asta dar iei trenu ca sa te ascunzi in munti :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy

delaparis
3rd August 2006, 20:11
Cat despre delaparis, este baiat de treaba in general. Dar despre obiectivitatea domniei sale sunt destule dubii, .

Zau ? :o:

Te rog frumos explica-mi pe pm ce vrei sa spui iar pe forum ramine on-topic.

tuxie
3rd August 2006, 22:21
Zau ? :o:

Te rog frumos explica-mi pe pm ce vrei sa spui iar pe forum ramine on-topic.

Sigur, o sa-ti explic, chiar daca putin subiectiv - este cumva obligatia ta sa fii obiectiv ca moderator, indiferent de context, nu a mea. Nu era formulat in sensul de repros, ci de opinie personala.
Sau, daca vei avea timpul necesar, o sa te invit la un suc/bere/something in Paris, daca o sa ai timp/chef/etc. si o sa-ti explic. Iti dau un mesaj maine cu 'full-details' vis-a-vis de cererea ta.

Dadoman
3rd August 2006, 22:52
La rugamintea lui 'delaparis' care e baiat de treaba si pe care il respect...ma opresc aici momentan, si numai pt ca m-a rugat el...
Am totusi o ultima dorinta pe seara asta... :happy
BAAAAA Saloneano-Bragadirenilor din vest ascundeti-va in munti ca sunteti jalnici deja tot forumul va ia la misto pt fumurile si ignoranta in care traiti
Vad ca pe aici se incepe a se vorbi in numele forumului...:hmm:Bate Poli.

be@
3rd August 2006, 23:15
Un x solist :D

crissis
4th August 2006, 01:55
/hello Un meci cu ,Timisoara favorita, un rezultat imprevizibil. X2/hello

Marius DG
4th August 2006, 15:34
am constatat un lucru oameni mai necivilizati k la timisoara nu gasesti iti dai seama chiar pe diverse forumuri

felicitari tineti-o tot asha.Ce mai vreti?gata recunoastem oameni mai necivilizati k in timisoara nu gasesti dak vreti chiar sa va fac de ras o sa postez mesajul unui "ultras" timisorean din care reiese clar gradul de inteligenta si de civilizatie al "timisorenilor"
rugati-va sa nu il postez k o sa muriti de ras la ce exprimari are acel fan
p.s.:pana la 18 ani mai au timp parintii vostri sa va educe ...desi ma indoiesc la ce exprimari aveti...asta e trebuie sa mai existe si astfel de oameni

stimate dle magic,ipocrizia de care dai d-ta dovada este strigatoare la cer.sarcasmul prin care vrei sa dai de inteles cum(,) ca vei posta declaratile unui fan polist si ne vei face de rusine pe noi toti ...(!) oare nu crezi ca acelasi lucru se intimpla si in bucuresti ?sau te pomenesti ca bucuresteni ( toti-bineinteles) sint cei mai civilizati,iar restul de romani (banateni , moldoveni,ardeleni oltenii...etc) sint niste inapoiati ...daca stau bine si ma gindesc nu ar trebui sa iti raspund ...dar cei sapte ani de acasa ( e o expresie ) ma obliga sa ma revolt la opinia ta !
Am avut neplacuta placere sa cunosc pe pielea mea inteligentza si civilizatia din Bucuresti cind trebuia sa fiu in oras la dvs,si pot sa spun ca este un oras destul de mare plin de praf,trafic pe soselele neingrijite care sint pline de gropii si soferii cu o atitudine foarte "cumsecade" fatza de cei cu care impart drumul ...ca sint toti bucuresteni prostii,incapatinati sau nesimtiti cu lipsa de cultura ar fi criminal din partea mea,doar romanul are vorba aia "padure fara uscatura nu exista " ////\\\\ stimate magica dta ce te consideri buruiana 9 verde) sau uscatura ?...scuzele mele bucurestenilor ptr atitudinea ta de om civilizat cu clar vedere a situatiei !


il fac prea important pe ultrasul gheorghe daca postez mesajul ala,oricum e reiese clar de acolo mediul rural din care provine are niste cuvinte pe cuvant daca nu mori de ras....daca recunoaste ca e taran il postez

nu te lasi,ai dat de un pc si teai aruncat in mijlocul discutiei pe internet .ghorghe sau ghitza sau gicu ..cum vrei sai spui probabil ca se crede important ( deja) de cind vorbesti de el !iar de madiul rural cum poti sa critici oameni care sint in f mare parte responsabili ptr bucatele pe care le ai pe masa ...sau crezi ca purcelu,mielul etc cresc in balcon la vecinul de sus...( poate din cauza aia vorbesti asa !) sau ai to o gradina de legume in baie ...eu nu traiesc in mediul rural dar atit bun simtz am sa recunosc meritul tranilor care deobicei sint mai buni si simtitii de 10X decit un domn ca d-ta.iar daca vocabularul lui nu este chiar atit de bogat si dezvoltat ca al unui intelectual nu inseamna ca si sufletul sau bunul simtz i lipsesc...d-ta probabil ai vocabularul !..eu prefer bunul simtz fatza de limbaj...fiecare cu preferintele

lor!:ok:

ps ; care este parerea ta in legatura cu vocabularul 'razboinicului '?

Universal
4th August 2006, 17:15
Dacä am väzut ultimele declaratii bine, cred cä un X2 meritä bani, asa 200 Euro ar merge pe acest match :ok:

Voi ce ziceti?

SILVIU99
4th August 2006, 19:06
cartu cunoaste foarte bine argesul si are si lotul de jucatorii mai valorosii la dispozitie
insa argesul prin ambitie si daruire poate castiga un meci
eu merg pe x dar e posibil orice...
va fi interesant duelul cartu-giannini

tuxie
4th August 2006, 19:11
Dacä am väzut ultimele declaratii bine, cred cä un X2 meritä bani, asa 200 Euro ar merge pe acest match :ok:

Voi ce ziceti?

Am si eu o intrebare, offtopic ce e drept: tu esti in poza de la avatar?

malexoid
4th August 2006, 21:24
La rugamintea lui 'delaparis' care e baiat de treaba si pe care il respect...ma opresc aici momentan, si numai pt ca m-a rugat el...
Am totusi o ultima dorinta pe seara asta... :happy
BAAAAA Saloneano-Bragadirenilor din vest ascundeti-va in munti ca sunteti jalnici deja tot forumul va ia la misto pt fumurile si ignoranta in care traiti

vad ca ai disperat de tot...taie-te/bate-ti vre-un cui in cap ori da-ti foc...demonstreaza ca esti mascul ! :yeah:

six
4th August 2006, 21:41
Un meci cu ,Timisoara favorita, un rezultat imprevizibil. X2/hello:) :) :) ;) ;) ;) :cool: :cool: :cool:

Nick hai poli
4th August 2006, 22:52
poli bate fara probleme 0-2

Nick hai poli
4th August 2006, 22:55
:ciocan: :ciocan: asa o va loa argesul si vor face cam asa:headbang: :rosu:

resita
4th August 2006, 23:03
as merge pe un 0-0 si cartonas :rosu:

Seahawk
5th August 2006, 04:02
FC Arges - Sorin Cirtu 0-2

Cra10veanu
5th August 2006, 04:25
ce sa mai, bate poli si vine cu 3 puncte, mare inginerie :D

andrei1921tm
5th August 2006, 08:10
1-3.

dunelu
5th August 2006, 08:16
bate fc arges:yeah: ...parerea mea.../hello

BINE SPUS
/hello :yeah:

me
5th August 2006, 08:48
acum cateva zile eram mai pesimist, ziceam ca meci greu si ca cel mai probabil X, poate un 1-0 pt Poli..azi, zic totusi un 2-0 pt poli sunt optimist (credca din cauza ca sunt nori si sta saploua :) )..bucur si grigorie

Chriss34
5th August 2006, 11:14
2-1 pentru Poli

Luis Garcia10
5th August 2006, 11:56
bate Fc Arges :D

Zauri
5th August 2006, 12:01
Timisoara nu are puterea sa bata Argesul pt ca Cartu nu stie ce-i ala atac 1X

andrei1921tm
5th August 2006, 12:16
as merge pe un 0-0 si cartonas :rosu:

Te rugam.... Carlos si meme joaca la alta stana.
1-3

tu26dor
5th August 2006, 12:48
X dar va fi un meci frumos. sunt convins.

*Coco*
5th August 2006, 12:55
Daca ploua nu va fi deloc un meci frumos si bate Poli
Cartu cunoaste destul de bine jucatori de la Arges si stie de ce sunt capabili...
Va bate Poli cu siguranta..

SILVIU99
5th August 2006, 13:16
Daca ploua nu va fi deloc un meci frumos si bate Poli
.

nu vor fi probleme ca doar e primul meci pe noul gazon;)

malexoid
5th August 2006, 14:11
nu vor fi probleme ca doar e primul meci pe noul gazon;)

avantaj noi

Blaugrana_shark
5th August 2006, 14:12
io sper sa bata argesu sincer......:D...2-1

Luis Garcia10
5th August 2006, 14:58
dak mai ploua in continuare s-ar putea sa avem surprize cu gazonul :P

alex_cta
5th August 2006, 15:13
Te rugam.... Carlos si meme joaca la alta stana.
1-3

Poftim...uitati-va si voi lume buna, violent si agresiv din senin,lumea vb despre meci linistita, si asta vine iar cu oi si cu stane......gresesc eu cumva ca am "inregistrat" marca de Salonteano-AEK Bragadireni vestici?

Seldon
5th August 2006, 15:21
Meci de X, posibil fara gol. Si inca ceva: dupa meci, Cartu va acuza arbitrajul. Adica o va face oricum, indiferent de rezultat...

malexoid
5th August 2006, 15:49
Poftim...uitati-va si voi lume buna, violent si agresiv din senin,lumea vb despre meci linistita, si asta vine iar cu oi si cu stane......gresesc eu cumva ca am "inregistrat" marca de Salonteano-AEK Bragadireni vestici?

ia o batistuta si sterge-ti spumele...are sa creada lumea ca suferi de epilepsie

alex_cta
5th August 2006, 15:52
are sa creada lumea ca suferi de epilepsie
Chiar si asa tu tot Bragadireno_ROCAReano-timisoren ramai....si echipa orasului tau tot in C era....si tot nu ai fost in stare sa promovezi in A pe propriile puteri, asa cum numai marile echipe o fac! :happy :happy :happy

Bega
5th August 2006, 16:11
si tot nu ai fost in stare sa promovezi in A pe propriile puteri, asa cum numai marile echipe o fac! :happy :happy :happy

Ai dreptate, e rusinos sistemul asta de promovare, dar de ce naiba nu-l interzic astia de la Liga?

Si mai lasa-ma cu "marile echipe" care promoveaza pe propriile puteri. De exemplu "marea echipa" Urziceni. Ce sa-ti zic...

alex_cta
5th August 2006, 16:18
Ai dreptate, e rusinos sistemul asta de promovare, dar de ce naiba nu-l interzic astia de la Liga?



Tu sigur esti de pe Bega?
Esti prea corect si onest ca sa fie asa...daca e asa ma bucur ca nu sunteti toti violenti ca malexoid...si ca lumea recunoaste adevarul...indiferent care ar fi el...

andrei1921tm
5th August 2006, 16:26
Meci de X, posibil fara gol. Si inca ceva: dupa meci, Cartu va acuza arbitrajul. Adica o va face oricum, indiferent de rezultat...

Lasa ca mai stiu eu niste cornute care intotdeauna joaca fantastic si cand pierd puncte dau vina pe albitri.Poate au nevoie de albitraje de cupa mondiala...si sa se mai linisteasca si ei.

delaparis
5th August 2006, 16:48
alex_cta si malexoid daca nu terminati vor urma sanctiuni

rapidashul
5th August 2006, 17:10
Se anunta un meci echilibrat,cred ca va fi o victorie la limita a timisorenilor,un 0-1 :)

Tony_Viola
5th August 2006, 17:15
sper la 3 puncte....cu orice scor:D FORZA POLI

alex_cta
5th August 2006, 17:25
Da fotbal cand incepeti sa jucati ca m-a luat naibii somnu la tv...

White Shadow
5th August 2006, 17:43
Schimba programul , mai bine uita-te la Cartoon Network , Poli joaca in deplasare si se stia de la bun inceput ca va fi un meci echilibrat.

Blaugrana_shark
5th August 2006, 17:47
nu a fost pana acum o repriza rea...avand in vedere starea terenului.....merg totusi pe un 0-0

*Coco*
5th August 2006, 17:49
Gata de azi incolo Mansour intra in dizgratile lui Cartu/hello

Seldon
5th August 2006, 17:56
Totusi, s-a jucat ceva...

SILVIU99
5th August 2006, 17:57
eu zic ca ori se termina 0-0 ori castiga una dintre echpe cu 1-0

delaparis
5th August 2006, 18:18
Din cite vad se joaca ceva dar ingrozitor de lent circula mingea.
Pasele sunt fie in doi metrii fie aruncari de 40, 50 m.

Seldon
5th August 2006, 18:24
Asa este, se joaca destul de lent. Poate si terenul e de vina. Nu e insa un joc rau, se joaca corect si asta e lucrul cel mai important.

Vlad
5th August 2006, 18:34
hai ca a bagat gol Poli chiar daca se joaca lent
frumoasa faza golului

kinderash
5th August 2006, 18:36
forza steaua

White Shadow
5th August 2006, 18:39
Bravo Poli , primele 3 pt din deplasare.

Seldon
5th August 2006, 18:41
Lent, lent, dar Poli urca (provizoriu) pe 2. S-a ales praful de pronosticul meu cu X. Ma rog, daca sunt mai buni, sa castige!

resita
5th August 2006, 18:42
0-2 grigorie

/hello /hello /hello /hello /hello

crissis
5th August 2006, 18:51
Joc lent al celor doua echipe. Bravo poli timis tineti-o tot asa si in continuare.

metallic_rain
5th August 2006, 18:57
ce ati luat pe mere la alba iulia ati dat pe pere azi.

ddpurple
5th August 2006, 19:00
Bravo Cartu!Sa vina Rapidu'!

Luis Garcia10
5th August 2006, 19:01
Bv Poli :ok:

resita
5th August 2006, 19:04
FELICITARI POLI /hello /hello /hello

succes cu rapid :no: etapa viitoare

delaparis
5th August 2006, 19:05
Bravo Timisoara :ok:

PS. daca era Dinamo in locul ei toata lumea sarea BLAAAT ...:D

six
5th August 2006, 19:16
:) :) :) ;) ;) ;) :cool: :cool: :cool:sincer...ii loc de mai bine.......Argesu...slabut,parerea mea.

Cra10veanu
5th August 2006, 19:17
am avut dreptate :D bravo poli

SILVIU99
5th August 2006, 19:27
poli a castigat pe un teren greu(nu vor castiga multe echipe la pitesti) ........cartu incepe incet incet sasi faca treaba.....felicitari pr victorie si va tin pumni etapa viitoare cand jucati cu rapid:D

resita
5th August 2006, 19:47
Nemulţumit de evoluţia lui Mansour, Sorin Cīrţu l-a schimbat, īn minutul 44, pe atacantul senegalez cu Anderi Cristea. Cīnd a părăsit terenul, Mansour l-a īnjurat pe Cīrţu după ce a şutat nervos īntr-o minge. La pauză, Iancu i-a transmis directorului sportiv Paul Cazan să nu-l ia pe senegalez īn autocar, urmīnd ca īn zilele următoare jucătorul să fie retrogradat la echipa secundă.

silenzio
5th August 2006, 20:18
Bravo Poli!!!

me
5th August 2006, 20:46
poli n-a facut meci mare dar a meritat victoria fara discutii, ocaziile lui balace si altecateva faze pe langa cele doua goluri. echipa pare mai matura, mai inchegata, jocul e multmai combinativ..lipseste in continuare omul de gol la poli (un varf veritabil) dar echipa se misca mai bine si e miult mai sigura in aparare..manosur? sper ca 3-4 etape s anu vada decat echipa a doua, are aere de "mare vedeta" si nu e cazul, el saracu` nu stie sa preia corect o minge dar incearca numai calcaie si foarfeci..
pitestiul sincer nu m-a impresionat (nici poli de altfel) dar e o echipa la care se va castiga greu, au un joc destul de bine organizat si daca "musca" ei primii (si azi au avut ocazia aia uriasa in prima repriza) sunt foarte greu de invins pe teren propriu cred eu..
oricum felicitari Poli! sa vina rapidu` :)

Vlad
5th August 2006, 21:45
cert e ca Poli de azi e mult mai buna decat cea din sezonul trecut, chiar daca nu a excelat la meciul asta si oricum important e sa castigi nu conteaza atat cum joci
sper sa se intareasca in continuare si sa le puna probleme echipelor din Bucuresti :D

andrei1921tm
5th August 2006, 21:47
Poli nu a stralucit,dar probabil nici nu trebuia sa faca asta.Sunt 3 puncte obtinute prin munca cu o echipa incomoda.

be@
5th August 2006, 22:45
Sarmanul Daouda...Ce gafe poate face uneori... Parca mi-e mila de el.

malexoid
5th August 2006, 23:40
Sarmanul Daouda...Ce gafe poate face uneori... Parca mi-e mila de el.

mie imi era drag tare cand le facea la dinamo :headbang:

cap
6th August 2006, 00:47
cartu anul asta ii face campioni pe poli

Vand vise
6th August 2006, 00:49
cartu anul asta ii face campioni pe poli
asta e bancul anului...nu o sa-i vezi pe aia campioni....nici peste 76 de ani

bobycox
6th August 2006, 01:26
cartu anul asta ii face campioni pe poli

Mai au mult de lucru ,pana sa devina campioni. Oricum bafta in continuare .

KillinG FieldS
6th August 2006, 03:10
BRAVO POLI... ASTEPTAM NOIEMBRIE hehe

M_i_f
6th August 2006, 03:59
Otzi avea voi mai multi suporteri acasa...asta e ....va felicit ce ati fakut cu stelisti si dinamovisti din timisoara...dar....la noi suntem 100 si buni..veti avea surprize publicul pitestean o sa fie alaturi de echipa...stadionul va fi plin nu sa mai jucat demult aici...le este dor de F.C.Arges...mai ales ca acuma se vrea performanta...

Intradevar foarte plin stadionul....va era tare dore de echipa:rosu:

M_i_f
6th August 2006, 04:03
na-re ce sa pregateasca k oriqm ii batem...giannini e mai bun antrenor decat cartu....shtie sa vb cu jucatori..cartu statea pe banca si injura atata...asha va face si la poli..veti vedea un 1-0 klar:D

pana una alta am vazut un 0-2...klar:rosu:

Universal
6th August 2006, 04:18
Am si eu o intrebare, offtopic ce e drept: tu esti in poza de la avatar?

natürlich , eu sunt, sunt un om corect,nu mä ascund de oameni

deep purple
6th August 2006, 05:00
Sincer, mi-au placut ambele echipe, mai ales in repriza a doua. Probabil ca-mi placeau si mai mult daca nu era ploaia aia de prost gust. Noroc cu gazonul c-a fost bun si nu s-a facut Delta Dunarii acolo.
Mansour e panarama. Un tur intreg ar trebui sa stea la echipa a doua. Izvoreanu s-a balonat prea tare dupa ce-a marcat golul ca era sa gafeze ca in promotie in aparare. Oricum, Argesul mi-a parut o echipa destul de buna. Vreau sa vad cine mai are norocul nostru sa ia puncte din Trivale.


P.S. Universal, parul ala e "naturlich" sau ai folosit ceva apa oxigenata ca sa arati ca Lars Larsson? :D

alex_6tm
6th August 2006, 07:16
Acuma am ajuns de la Pitesti...bravo Poli

YodaRo
6th August 2006, 07:20
Fruncea ar fi nimik fara bucuresteni si olteni. Cartu, antrenor oltean a venit la TM sa va scoata din rahat. Si voi pe de alta parte va socotiti superiori. TM nu are nici jucatori, nici antrenori si nici macar sponsori din partea locului. Mai mare rusinea...cum ramane cu fruncea? Tot oltenii sunt fruncea!

cirdois
6th August 2006, 09:49
:hmm: tu de unde mai "rasarisi" mah?:drak:

Bega
6th August 2006, 10:14
Fruncea ar fi nimik fara bucuresteni si olteni. Cartu, antrenor oltean a venit la TM sa va scoata din rahat. Si voi pe de alta parte va socotiti superiori. TM nu are nici jucatori, nici antrenori si nici macar sponsori din partea locului. Mai mare rusinea...cum ramane cu fruncea? Tot oltenii sunt fruncea!

Pina la urma ne "scoate din rahat"? Eu credeam ca nu mai avem nicio sansa.:)

malexoid
6th August 2006, 11:56
BRAVO POLI... ASTEPTAM NOIEMBRIE hehe

:) da, vad ca 'lucrati' deja cu gandul la noiembrie...v-ati apucat de facut gospodareste golaveraj.

marian iancu
6th August 2006, 13:54
TM nu are nici jucatori, nici antrenori si nici macar sponsori din partea locului. Mai mare rusinea...cum ramane cu fruncea? Tot oltenii sunt fruncea!
Hai sa-i luam pe rand: cine a jucat ieri?
Popa- nascut si crescut la Beregsau, langa Timisoara
Olah- joaca numai la Poli de la 11 ani
McKain- australian, dar a declarat de nenumarate ori ca si-ar fi dorit sa fie banatean
Mehmedovici- banatean sarb
Emeghara- nu e banatean, dar nici oltean
Izvoreanu- ambii parinti timisoreni, a inceput fotbalul la Poli
Alexa- si-a inceput viata sexuala la Bocsa
Grigorie- exceptia
Caramarin- nascut la Ciudanovita, a inceput fotbalul la Moldova Noua
Balace- timisorean 100%
Mansour- nu mai conteaza, pentru ca il dam la Steaua
A Cristea- are un unchi la Jimbolia
Naidin- resitean
Gigel Bucur- a facut scoala primara la Buzias, unde a invata sa si bata mingea
Cat despre Cartu.... numai oltean nu e. Mai studiati si voi baieti!

andrei1921tm
6th August 2006, 14:03
Hai sa-i luam pe rand: cine a jucat ieri?
Popa- nascut si crescut la Beregsau, langa Timisoara
Olah- joaca numai la Poli de la 11 ani
McKain- australian, dar a declarat de nenumarate ori ca si-ar fi dorit sa fie banatean
Mehmedovici- banatean sarb
Emeghara- nu e banatean, dar nici oltean
Izvoreanu- ambii parinti timisoreni, a inceput fotbalul la Poli
Alexa- si-a inceput viata sexuala la Bocsa
Grigorie- exceptia
Caramarin- nascut la Ciudanovita, a inceput fotbalul la Moldova Noua
Balace- timisorean 100%
Mansour- nu mai conteaza, pentru ca il dam la Steaua
A Cristea- are un unchi la Jimbolia
Naidin- resitean
Gigel Bucur- a facut scoala primara la Buzias, unde a invata sa si bata mingea
Cat despre Cartu.... numai oltean nu e. Mai studiati si voi baieti!

Mai o funie iti trebuie ca in rest le ai pe toate:happy :happy :happy :ciocan: :jerk:

Luis Garcia10
6th August 2006, 14:37
Olah joaca numai la Poli de la 11 ani? :o: :headbang: :headbang: :headbang: :rolleyes: :rosu: :mda: :ciocan:

Ginxler
6th August 2006, 15:30
Dicăla mă , te-ai pus tu sa ne faci ciorchinele genealogic la echipa :)
Pai bre, Luis Garcea , lasa ca aveti voi echipa formata integral din bucuresteni, si oltenii-s numa olteni, si etc...
Pai logic ca suntem fruncea, din moment ce vin cei mai bun din tara la noi.. d00h :D

zeus222
6th August 2006, 15:42
Poli n-a meritat sa castige, daca nu era ametitul ala de Daouda ar fi vazut ei. Si hai sa fim seriosi ca Poli n-are fata de titlu joaca foarte slab si nu toate echipele sunt naive ca fc arges sa faca greseli de genul asta si cand au jucat cu steaua a avut noroc ca s-au menajat stelistii cu ei. Sunt sigur ca o sa dezamageasca si anul asta, daca nu cumpara niste jucatori. Si daca cumpara tot de la dinamo este vai de capul lor, aveti grija ca Timisoara sa nu devina Dinamo II, care este o echipa plina de olteni prosti.

deep purple
6th August 2006, 15:56
... care este o echipa plina de olteni prosti.

Eu numai 2 olteni stiu la Poli: Balace si Grigorie. Eu stiam ca lotul e de aprox 30 de jucatori, iar 2 olteni ar insemna 6-7%. Mai e mult pana la "plin".

Ginxler
6th August 2006, 16:09
Poli n-a meritat sa castige, daca nu era ametitul ala de Daouda ar fi vazut ei. Si hai sa fim seriosi ca Poli n-are fata de titlu joaca foarte slab si nu toate echipele sunt naive ca fc arges sa faca greseli de genul asta si cand au jucat cu steaua a avut noroc ca s-au menajat stelistii cu ei. Sunt sigur ca o sa dezamageasca si anul asta, daca nu cumpara niste jucatori. Si daca cumpara tot de la dinamo este vai de capul lor, aveti grija ca Timisoara sa nu devina Dinamo II, care este o echipa plina de olteni prosti.

Hop si tu, ai dat repede cu palma la kkt :)
Lasa ca ii Daouda pitestean convins :D , si ii bine ca recunosti ca esti naiv si procesezi redus :)

zeus222
6th August 2006, 16:16
Eu numai 2 olteni stiu la Poli: Balace si Grigorie. Eu stiam ca lotul e de aprox 30 de jucatori, iar 2 olteni ar insemna 6-7%. Mai e mult pana la "plin".

bai einstein aici era vorba de Dinamo nu de Poli

zeus222
6th August 2006, 16:28
Hop si tu, ai dat repede cu palma la kkt :)
Lasa ca ii Daouda pitestean convins :D , si ii bine ca recunosti ca esti naiv si procesezi redus :)

Mah jucatorii de la fc arges joaca si ei ca amaratii prin italia, sunt indispensabil pt steaua si rapid, sunt prea buni ca sa joace la o echipa atat de mica precum fc arges, cat despre poli pot sa spun ca va mai sta prin liga 1 vreo 2-3 ani pana cand o sa se plictiseasca sa dea bani iancu, oricum trebuie cumparati multi jucatori de-afara, pt ca in banat nu o sa gaseasca nimic.

andrei1921tm
6th August 2006, 16:38
Mah jucatorii de la fc arges joaca si ei ca amaratii prin italia, sunt indispensabil pt steaua si rapid, sunt prea buni ca sa joace la o echipa atat de mica precum fc arges, cat despre poli pot sa spun ca va mai sta prin liga 1 vreo 2-3 ani pana cand o sa se plictiseasca sa dea bani iancu, oricum trebuie cumparati multi jucatori de-afara, pt ca in banat nu o sa gaseasca nimic.

Hai sa facem un pact...eu zic sa vorbesti doar cand ai ceva de spus.

YodaRo
6th August 2006, 17:27
Eu numai 2 olteni stiu la Poli: Balace si Grigorie. Eu stiam ca lotul e de aprox 30 de jucatori, iar 2 olteni ar insemna 6-7%. Mai e mult pana la "plin".
Un singur oltean va trebuie sa va conduca si faca echipa si aceasta e Cartu. Si Olaroiu la fel e oltean si plangeti dupa el.
Unde sumt marii antrenori banateni? cat despre jucatori...ati uitat ca sunt importati...

Ginxler
6th August 2006, 17:33
e tara faza cu viata sexuala... si io am intzepat vreo 3 banatzence...si pe mine ma faci banatzean?..:)
pai in cazu asta Banatu nu-i fruncea... sa fie bordel ?l...ca acolo isi incep unii viata sexuala... :D

lol , Alexa s-a nascut in banat, a facut scoala la Liceul Sportiv, chiar a si jucat la Poli inaite sa plece la Dinamo.
Si zi-mi, erau bune banatzencele alea ? :D

THE HUN
6th August 2006, 17:58
e tara faza cu viata sexuala... si io am intzepat vreo 3 banatzence..... :D
Propritul cu mainile de vreo balustrada in gara de nord din Timisoara nu inseamna automat ca "intepaturi"-le mainilor este acelasi lucru cu "intepaturile" banatencelor.Iar meciul castigat de Poli la Pitesti n-are nimic de-a face cu compozitia etnica a echipelor.

Carlos Gambino
6th August 2006, 19:21
Imi place la tine ca rationalizezi orice fel de fel de problema pomenind felul tau preferat de mancare, dar sa te mai si opresti pt ca ce ie prea mult strica.
Măi, ce tot te .... pe tine atâta !? Ai probleme de percepţie ? Aţi luat bătaie şi gata. Subiect închis. Ne vedem la anul.

deep purple
6th August 2006, 19:46
bai einstein aici era vorba de Dinamo nu de Poli

Nu stiam ca trebuie sa fi Einstein ca sa calcuezi cat la suta reprezinta 2 din 30. Daca ti se pare asa greu, imi cer scuze ca n-am facut calculul mai detaliat. Eu zic sa te hotarasti, ori olteni ori dinamovisti? Daca e sa luam cati dinamovisti din Oltenia avem, atunci e doar Grigorie.

Daca te referi la olteni care joaca la Dinamo, atunci ai gresit thread-ul.

Eu nu stiu ce "pitesteni" ati vazut in Italia. Probabil cel care spunea asta era in stare avansata de critza de-l vede pe Mutut triplu. Banateni avem si noi prin stinatate, dar nu cred ca la cultura voastra fotbalistica ati auzit de Chivu, Contra sau Codrea de exemplu.

stioca
6th August 2006, 20:13
Balace- timisorean 100%
Cat despre Cartu.... numai oltean nu e. Mai studiati si voi baieti!Balace,Grigorie si Cartu sint craioveni,Plesan e nascut la Moldova Noua dar e oltean, tatal sau a fost detasat acolo ca apevist, Plesan a jucat inca de la juniori la Craiova.Poli are 4 olteni.
parintii lui Chivu sint olteni, Chivu senior chiar jucator al Universitatii Craiova , a luat si titlul alaturi de Oblemenco, apoi a fost dat la Resita la schimb cu Beldeanu, dar si parintii lui mutu sint tot olteni.Acum, lamuriti-ma si pe mie, de ce va certati pe olteni pe topicul asta? Parca era vorba de meciul Arges-Poli unde echipa timisoreana a invins meritat si cu asta basta
P.S.: un chinez nascut in Romania nu-l voi considera niciodata roman

deep purple
6th August 2006, 20:42
... Plesan e nascut la Moldova Noua dar e oltean, tatal sau a fost detasat acolo ca apevist, Plesan a jucat inca de la juniori la Craiova.Poli are 4 olteni.
parintii lui Chivu sint olteni, Chivu senior chiar jucator al Universitatii Craiova , a luat si titlul alaturi de Oblemenco ... dar si parintii lui mutu sint tot olteni.Acum, lamuriti-ma si pe mie...

Am auzit ca si Glad, Gelu si Menumorut aveu parintii de prin zona Bailestiului.
Totusi, sa ne hotaram dupa ce ne ghidam. Locul nasterii, locul nasterii parintilor, locul nasterii bunicilor sau locul nasterii lui Burebista? Unde joaca acum oricum nu conteaza, important e sa ne aratam ura fatza de cei care-s mai buni pe teren ca noi. :headbang:
Oricum, cu Cartu olteanu', mi-ati dat o idee geniala. Iesenii tocmai au facut 6 puncte de 6 posibile si acum ma duc pe forumul lor sa-i iau la bascalie ca Popa-i banatean. Macar asa arat si eu cat de ciuda mi-e ca li se ingrasa capra. :mda:

P.S. Balace e craiovean ca are parintii nascuti in Craiova, a studiat fotbalul la Craiova sau un bunic s-a retras la pensie acolo? Eu stiu doar ca-i nascut la Caracal.

stioca
6th August 2006, 21:02
in timisoara e un mozaic etnic, e normal sa ii priviti altfel de voie de nevoie ,mai mult de nevoie :)
la noi e o alta perceptie, conteaza sangele
imi amintesc ca Mutica se batea cu pumnii in piept ca e oltean pt ca e nascut la Motru, dar era neam de moldoveni mineri, si a fost huiduit ca moldovean si stelist, de fapt combinatiile astea: moldovean-stelist, moldovean-dinamovist , cah
borbely era hazliu, sustinea ca e pe jumatate oltean pt ca tatal lui statuse sau il concepuse prin valcea , csaba borbely olteanul :D ce nume de oltean, buna gluma, nu vreau sa-ti spun ce i s-a tot strigat lui csaba, macar de-ar fi fost fotbalist
voi puteti sa-i considerati timisoreni sau banateni get-beget
iar Caramarin este aroman, ca si Caragiu,Caramitru s.a.
pe urma, nu te supara, echipa e de imprumut, patronul-onesti...dar va merge bine, totusi, n-as vrea moldoveni si bragadiristi
nici locuri cumparate, o fi frumos, n-o fi frumos dar prefer sa vad echipa olteneasca, buna , rea, dar vreau sa stiu ca sint de aici.Nu mi-ar place sa vad echipa Romaniei cu toti africanii ca echipa Frantei, as simti ca nu ma reprezinta.Stiu ca acum in fotbalul mondial, marile echipe au devenit un mozaic etnic
iasul are 3pct iar popa e un maimutoi, nu mai spune ca e banatean

zeus222
6th August 2006, 21:14
Nu stiam ca trebuie sa fi Einstein ca sa calcuezi cat la suta reprezinta 2 din 30. Daca ti se pare asa greu, imi cer scuze ca n-am facut calculul mai detaliat. Eu zic sa te hotarasti, ori olteni ori dinamovisti? Daca e sa luam cati dinamovisti din Oltenia avem, atunci e doar Grigorie.

Daca te referi la olteni care joaca la Dinamo, atunci ai gresit thread-ul.

Eu nu stiu ce "pitesteni" ati vazut in Italia. Probabil cel care spunea asta era in stare avansata de critza de-l vede pe Mutut triplu. Banateni avem si noi prin stinatate, dar nu cred ca la cultura voastra fotbalistica ati auzit de Chivu, Contra sau Codrea de exemplu.

Si daca cumpara tot de la dinamo este vai de capul lor, aveti grija ca Timisoara sa nu devina Dinamo II, care este o echipa plina de olteni

Mah nu stiu unde ai fost cand s-a predat gramatica, dar vad ca este greu sa intelegi si cel mai simplu enunt, virgula are si ea rolul ei (ps.era vorba de dinamo). Si apropo poate ai auzit ca Niculescu este aproape la poli. Cat despre Chivu nu cred ca a trecut vreodata prin Timisoara, Codrea a jucat un sezon la timisoara, si intradevar Contra este produsul Timisoarei. Poate ai mai auzit si de Vali Nastase (bologna), Rat (de la scoala Nicolae Dobrin), Neaga, Daniel Coman, Dica pana la urma si Codrea care a jucat mai mult la Argesul. Oricum nu vreau sa mai fiu rautacios, si va urez voua celor de la poli sa ajungeti cat mai sus in clasament, dar in spatele argesului.;)

stioca
6th August 2006, 21:19
Rat e din Piatra Olt a jucat la juniorii Universitatii Craiova, la scoala lui Dobrin a stat cateva luni apoi a fost dat imediat in Bucuresti la Rapid
Dica e din Olt
la steaua sint si acolo destui olteni: Radoi,Iacob,Dica,Oprita,Bostina
la Rapid sint :Rada,I.Stancu,R.Stancu,E.Dica
la dinamo, acum doar Cl.Niculescu si Danciulescu sint olteni, iar Moti e banatean chiar daca a jucat si la Craiova

zeus222
6th August 2006, 21:28
Dica nu este din Olt pentru ca s-a nascut si a crescut in pitesti si intamplator sta cu mine in bloc, tatal lui este coleg de serviciu cu tatal meu, (stioca vezi ca nu l-a injurat nimeni )

stioca
6th August 2006, 21:29
atunci sa nu-l injuri ca e oltean, mai sta si cu tine in bloc:evil:

zeus222
6th August 2006, 21:37
[QUOTE= Moti e banatean chiar daca a jucat si la Craiova[/QUOTE]

nici asta n-a vazut timisoara:
First match in Divizia A: 24.05.2003 • Ceahlăul P.Neamţ - Universitatea Craiova 3-0

- CSM Reşiţa - - -
2002-2003 Universitatea Craiova 2 0
2003-2004 Universitatea Craiova 17 0
2004-2005 Universitatea Craiova 20 0
2005-2006 Dinamo Bucureşti 27 0
2006-2007 Dinamo Bucureşti

Universal
6th August 2006, 21:46
ce mai conteazä discutiile despre olteni si bänäteni,eu pot spune cä am räs mult, conteazä ca fc arges a pierdut si gata

zeus222
6th August 2006, 21:51
ce mai conteazä discutiile despre olteni si bänäteni,eu pot spune cä am räs mult, conteazä ca fc arges a pierdut si gata
:thinkso: din pacate neamtzu are dreptate :pace:

Universal
6th August 2006, 22:05
yep,am dreptate,insä sper ca fc arges sä joace in continuare foarte bine :ok:
succes :ok:

stioca
6th August 2006, 22:13
argesul sa joace si sa piarda meciul urmator

m-am uitat acum pe lotul lui Poli si pe stafful tehnic, pai s-au adunat oltenii acolo, ciorchine, la cati olteni au, s-ar putea sa ia titlul :)
mai e printre fotbalisti si Sorin Radoi, iar in stafful tehnic vad acolo si pe Irimescu si pe Boldici , treaba serioasa, bani multi la Timisoara ;)

deci :balace,plesan,grigorie, s.radoi plus tot stafful tehnic :cartu, irimescu, velcea si boldici
daca mai aduc 2 olteni, castiga Poli titlul :)

Universal
6th August 2006, 22:16
sorin radoi ? este rudä cu mirel?
cred cä anul acesta-poli in top 5

stioca
6th August 2006, 22:18
nu e ruda, e unul din Craiova crescut la scoala de antifotbalisti a lui gica popescu, copii lipsiti de talent dar de bani gata

Universal
6th August 2006, 22:20
:) lipsiti de talent? zi-mi ultimele talente

stioca
6th August 2006, 23:02
vorbesc de cei de la scoala gica popescu..cu bani si paraleli cu fotbalul..s. radoi e de-al lui gp

Universal
6th August 2006, 23:03
atunci este ok,este tänär are destul timp de afirmare

Ginxler
6th August 2006, 23:40
Extraordinar dom'le , asa ridicati voi oltenii de la alte echipe in slavi, de parca vai doamne, or fi si eu parintii fotbalului. Din cate stiu eu, la Timisoara s-a jucat primul meci de fotbal din Romania, s-a castigat prima cupa de catre Ripensia Timisoara.
Daca tot sunt asa de buni all-tenii, de ce se taraie in fundu clasamentului?
Si pustiu ala neinteles de nimeni, gata ionele, s-a terminat meciu, ati luat-o-n buba, cu greseala lu Daouda sau fara, ati pierdut, pa si ciau calu :)

YodaRo
6th August 2006, 23:48
Daca tot sunt asa de buni all-tenii, de ce se taraie in fundu clasamentului?

pai sunt buni ca d-aia v-ati pus si voi antrenor oltean...ca oltenii sunt buni sa ii conduca pe fraieri..:)

deep purple
7th August 2006, 00:44
pai sunt buni ca d-aia v-ati pus si voi antrenor oltean...ca oltenii sunt buni sa ii conduca pe fraieri..:)

Nu stiam ca niste amarate de 3 puncte de la Pitesti va supara atata lume. Ma doare-n dos. Noi sa fim sanatosi si Poli sa castige, in rest de nieca nimeni de pe forum cu tot arborele lui genealogic... mi se ruuuuuuuupe. :D

Benny
7th August 2006, 10:14
Si mai lasa-ma cu "marile echipe" care promoveaza pe propriile puteri. De exemplu "marea echipa" Urziceni. Ce sa-ti zic...

Nu va mai luati de Constanta, ca e un oras placut si are o echipa buna. in plus alex nu e din Constanta, e din Bucuresti.

Dar in fine: Hai sa discutam si despre altceva, ca despre meci am discutat destul.

be@
7th August 2006, 21:07
vorbesc de cei de la scoala gica popescu..cu bani si paraleli cu fotbalul..s. radoi e de-al lui gp

Am si eu o intrebare. Rada si Ionut Stancu nu apartin de Gica Popescu ? Lamuriti-ma si pe mine.


Si inca o chestie. Cati spectatori au fost la acest meci ???

atdi
8th August 2006, 12:25
Am si eu o intrebare. Rada si Ionut Stancu nu apartin de Gica Popescu ? Lamuriti-ma si pe mine.


Si inca o chestie. Cati spectatori au fost la acest meci ???

Ba da, Rada si Stancu sunt de la SFGP. E o scoala de fotbal bunicica, pacat ca are mana prea libera Adrian Popescu, care in ultimul timp are probleme cu alcoolul. Pe de o parte il inteleg, ca problema asta o are de mai de mult de cand i-au murit copiii si nevasta in aceeasi zi, din cauza unor ciuperci otravite.

pamela
8th August 2006, 17:46
ciao a tutti sono una rgazza italiana tifosa di giannini e ora anche della vostra squadra l'arges