PDA

View Full Version : Valencia CF



Pages : [1] 2 3 4

Spider
15th April 2004, 15:58
Sunt suporteri ai acestei formatii? Sincer eu nu am prea vazut.. :jerk:
Mie-mi place cel mai mult Vicente. In ultima perioada el s-a afirmat, a inscris o groaza de goluri si a contribuit la castigurile echipei.. :yeah:
"Vampirii" din Valencia o sa castige si anul acesta campionatul...SIGUR :ok:
/hello Valencia Campionii du Spain /hello
/hello /hello
Real Madrid ramane in urma...! :evil: :happy :drak:

Catalanul
15th April 2004, 22:43
[QUOTE=Spider]"Vampirii" din Valencia o sa castige si anul acesta campionatul...SIGUR :ok:
QUOTE]

NU SUNT VAMPIRI CI SUNT LILIECI!!! :rosu: :rosu: :rosu:

AMUNT VALENCIA!!! :yeah: :ok: :yeah:

ady_azzuro
16th April 2004, 00:56
Tu nu ai auzit ca 'vampirii' sunt o specie de lilieci? :cool:

Spider
16th April 2004, 14:10
jajaja, my mistake...

Catalanul
8th May 2004, 15:36
sper sa luam campionatul si cupa UEFA

amunt valencia
visca el valencia
que es el mejor!!!!!!!!!!

alejandro
10th May 2004, 19:07
Sunt suporteri ai acestei formatii? Sincer eu nu am prea vazut.. :jerk:
Mie-mi place cel mai mult Vicente. In ultima perioada el s-a afirmat, a inscris o groaza de goluri si a contribuit la castigurile echipei.. :yeah:
"Vampirii" din Valencia o sa castige si anul acesta campionatul...SIGUR :ok:
/hello Valencia Campionii du Spain /hello
/hello /hello
Real Madrid ramane in urma... :drak:
Felicitari! :ok:

ady_azzuro
19th May 2004, 23:49
Ati castigat si CUPA UEFA! Felicitari! :yeah:

alejandro
21st May 2004, 14:23
Cupa UEFA a ajuns in cel mai tare campionat :yeah: Pacat ca depor a fost eliminata din CL :(

hector
6th June 2004, 18:46
amunt valenc¡a
somos los mejores
el año q v¡ene nos toca ganar la l¡ga, la copa y la champ¡ons
je je!!!

unirea
10th June 2004, 00:51
Singurele Echipe Care Sunt In Sufletul Meu Sunt: Unirea Alba Iulia ; Steaua ; Si Nu In Ultimul Rand Valencia! Succes La Toate 3!

realmadrid.com
17th June 2004, 15:55
valencia a ramas fara antrenor, rafa benitez a semnat pe 5 ani cu liverpool

alejandro
18th June 2004, 16:33
valencia a ramas fara antrenor, rafa benitez a semnat pe 5 ani cu liverpool
Cine vine in locul lui?

Nixx
18th June 2004, 17:14
A semnat Ranieri.

alejandro
30th June 2004, 18:54
Vine cu ceva jucatori de la Chelsea?:D

Thanya
30th June 2004, 22:29
Ha ha ha....poi dupa ce a incucat apele prin Anglia,vine la Valencia.eu una nu va vad bine:PP...hi hi hi

alejandro
1st July 2004, 17:57
Ha ha ha....poi dupa ce a incucat apele prin Anglia,vine la Valencia.eu una nu va vad bine:PP...hi hi hi
El nu le-a incurcat,jucatorii le-au incurcat:D

Thanya
1st July 2004, 21:09
El nu le-a incurcat,jucatorii le-au incurcat:D

Serios?...ehhhh,daca asha stau lucrurile.....putetzi sa va bucurati :P :)

alejandro
2nd July 2004, 16:42
Serios?...ehhhh,daca asha stau lucrurile.....putetzi sa va bucurati :P :)
Thanya,nu ma incurca!!!!EU tin cu Barca!!!!
Valencia mi se pare o echipa simpatica,atata tot!Niciodata nu voi suferi pentru esecurile lor:D

Catalanul
11th July 2004, 22:25
lotul valenciei s-a reunit astazi si de maine vor incepe antrenamentele
obiectivul lor pentru 2004 este castigarea campionatului si daca se poate a ligii campionilor (vad ca au uitat de cupa :D)

madridista
11th July 2004, 22:34
:)oamenii sunt realisti."el triplete" e cam greu de realizat.chiar si pt barcelona:):)

Catalanul
11th July 2004, 22:36
valencia vrea din nou un DOBLETE
vor CL si Campionatul
numai ca acestea vor ajunge pe mana barcelonei care va mai castiga si CUPA

asa vom spune in luna iunie a anului 2005: Barça ha ganado un TRIPLETE /hello :yeah:

madridista
11th July 2004, 22:42
vrei sa zici ca barcelona A castigat un triplete, acum cati ani?.......anul acesta...triplete pt barca?hahaha...permite-mi sa rad. e la fel de caraghios sa zici ca ne veti bate cu 8-1:)

Catalanul
12th July 2004, 16:53
mista a anuntat ca i-ar placea sa joace la barça
chiar daca nu va ajunge la barça el nu va continua sa joace pentru valencia (cel putin asa a zis la stiri, eu nu cred ca va pleca :D)

realmadrid.com
12th July 2004, 21:27
ma putetzi sa transferatzi pe cine vretzi, ma refer la barca, valencia, pt ca tot nu ii vetzi invinge pe madrileni
"Oameni sunt realisti", mai ales suporteri echipelor mentionate mai sus si nu se agita, cum ca vor invinge madridul:D /OLE/ :nah:

Wyzel
13th July 2004, 17:09
Real Madrid pe linia intai...:)Is neutru

Thanya
13th July 2004, 18:19
Thanya,nu ma incurca!!!!EU tin cu Barca!!!!
Valencia mi se pare o echipa simpatica,atata tot!Niciodata nu voi suferi pentru esecurile lor:D

Am intzeles....sa traitzi :P

Catalanul
13th July 2004, 22:40
Astazi a fost prezentat ca jucator al VALENCIEI italianul Stefano FIORE, fostul jucator al lui LAZIO ROMA

realmadrid.com
13th July 2004, 22:50
Stefano Fiore nu mai este ce a fost odata, dar totusi este un jucator bun si foarte periculos

madridista
13th July 2004, 22:52
poli, ai 14 ani?

Catalanul
13th July 2004, 22:53
poli, ai 14 ani?
cred ca suntem off topic
da am 14 ani si cei cu asta ?
tu cati ani ai?

madridista
13th July 2004, 22:57
:)da suntem off topic
am 15
dar chiar nu credeam ca esti asa de mic....ca mine:D
NE SCUZATI PENTRU DEVIEREA DE LA SUBIECT:)

alejandro
14th July 2004, 13:39
ma putetzi sa transferatzi pe cine vretzi, ma refer la barca, valencia, pt ca tot nu ii vetzi invinge pe madrileni
"Oameni sunt realisti", mai ales suporteri echipelor mentionate mai sus si nu se agita, cum ca vor invinge madridul:D /OLE/ :nah:
Ionutz,ati mai castigat si sezonul trecut:Dtoate trofeele,dac' nu gresesc:D

realmadrid.com
14th July 2004, 15:18
Pei da dar si sezonul asta le vom castiga, de data asta vor fi reale nu imaginare ca cele de anul trecut

Thanya
14th July 2004, 18:20
Ionutz,ati mai castigat si sezonul trecut:Dtoate trofeele,dac' nu gresesc:D

Cred ca gresheshti....din pacate.Da` sa nu te umfla prea tare in pene ca....jtii tu

Thanya
14th July 2004, 18:22
:)da suntem off topic
am 15
dar chiar nu credeam ca esti asa de mic....ca mine:D
NE SCUZATI PENTRU DEVIEREA DE LA SUBIECT:)

Va scuzam :P

realmadrid.com
14th July 2004, 18:49
Sezonul nu a inceput, de aia au fumurile astea, ai rabadare sa inceapa primera, ca doar la threadul realului se va scrie de rezultate bune:D:D:D:D:D:D:D

Thanya
14th July 2004, 18:59
Sezonul nu a inceput, de aia au fumurile astea, ai rabadare sa inceapa primera, ca doar la threadul realului se va scrie de rezultate bune:D:D:D:D:D:D:D

Asha sa fie.....insa nu tre` sa fin nici noi prea increzatori...

alejandro
15th July 2004, 11:35
Sezonul nu a inceput, de aia au fumurile astea, ai rabadare sa inceapa primera, ca doar la threadul realului se va scrie de rezultate bune:D:D:D:D:D:D:D
Sa dea D-zeu!Asa ati inceput si sezonul trecut si spre final unde erati?:Dparca erati disperati sa faceti un egal,ca la cate infrangeri aveati(nici in visurile mele cele mai frumoase nu indrazneam sa sper,acum stiu ca puteti sa...aveti si mai multe:D)....numai trofeeeeee castigati!:D

realmadrid.com
15th July 2004, 13:55
Real a luat titluri, cupe ale regelui plus 3 cl in ultimi ani
In schimb Valencia care auzi cica este cea mai titrata echipa spaniola a ultimilor ani, pt ca a ajuns in finala cl si a castigat uefa
Pai tre sa si castigi nu doar sa ajungi acolo:D
In schimb Barcelona chiar nu a mai castigat nimic, iar super depor are o cupa a regelui
Deci mai trebuie sa muncitzi un pic
Iar oricum cand spui italia, spui milan sau juventus, spui germania, itzi vine bayern m, spui anglia este manchester, cand spui Spania zici Real Madrid, apoi barcelona, valencia, depor, asta la momentul actual:D
Deci doar numele inspira teama, sa nu mai zic echipa

alejandro
15th July 2004, 14:56
Real a luat titluri, cupe ale regelui plus 3 cl in ultimi ani
In schimb Valencia care auzi cica este cea mai titrata echipa spaniola a ultimilor ani, pt ca a ajuns in finala cl si a castigat uefa
Pai tre sa si castigi nu doar sa ajungi acolo:D
In schimb Barcelona chiar nu a mai castigat nimic, iar super depor are o cupa a regelui
Deci mai trebuie sa muncitzi un pic
Iar oricum cand spui italia, spui milan sau juventus, spui germania, itzi vine bayern m, spui anglia este manchester, cand spui Spania zici Real Madrid, apoi barcelona, valencia, depor, asta la momentul actual:D
Deci doar numele inspira teama, sa nu mai zic echipa
Ionutz,fiecare cu teama lui!tu cand spui Spania iti vine sa spui real,eu cand spun Spania vreau sa spun Barca :cool: Iaka-sa :ok:

Catalanul
15th July 2004, 15:03
cred ca dupa ce i s-a intamplat sezonul trecut lui madrid la orice om ii vine sa spuna cand aude de campionatul spaniol (Madrid? una mierrda :D) Barça :yeah: sau Valencia /hello dar in nici un caz madrid :evil:

Catalanul
15th July 2004, 19:09
Iata lotul Valenciei, cu acest lot Valencia CF va incerca sa cucereasca 2 supercupe: cea a Spaniei si cea a Europei

Portari:
Cañizares
Palop
Rangel

Fundasi:
Pellegrino
Fabio Aurelio
Ayala
Marchena
Garrido
Carboni
D. Navarro
Curro Torres
Héctor Pilan
Pedro López
Vicente Verdejo

Mijlocasi:
Albelda
Baraja
Vicente
Canobbio
Jorge López
Rufete
Jaime Gavilán
Albiol
Soriano

Atacanti:
Oliveira
Angulo
Sánchez
Mista
Aimar
Xisco
Sissoko
Borja

Catalanul
16th July 2004, 17:51
ETAPA 1 29/08/2004
Valencia -- Villarreal
ETAPA 2 12/09/2004
Athletic -- Valencia
ETAPA 3 19/09/2004
Valencia -- R. Sociedad
ETAPA 4 22/09/2004
Deportivo -- Valencia
ETAPA 5 26/09/2004
Valencia -- Racing
ETAPA 6 03/10/2004
Betis -- Valencia
ETAPA 7 17/10/2004
Valencia -- Sevilla
ETAPA 8 24/10/2004
R. Madrid -- Valencia
ETAPA 9 31/10/2004
Valencia -- Atlético
ETAPA 10 07/11/2004
Getafe -- Valencia
ETAPA 11 14/11/2004
Valencia -- Zaragoza
ETAPA 12 21/11/2004
Málaga -- Valencia
ETAPA 13 28/11/2004
Valencia -- Mallorca
ETAPA 14 05/12/2004
Albacete -- Valencia
ETAPA 15 12/12/2004
Valencia -- Numancia
ETAPA 16 19/12/2004
Barcelona -- Valencia
ETAPA 17 22/12/2004
Valencia -- Espanyol
ETAPA 18 09/01/2005
Valencia -- Levante
ETAPA 19 16/01/2005
Osasuna -- Valencia

realmadrid.com
16th July 2004, 18:14
Cu un asa lot, aproape ca anul trecut daca nu chiar la fel au sanse sa ia ambele supercupe, in conditzile in care echipele nu sunt foarte performante

alejandro
16th July 2004, 18:23
Cu un asa lot, aproape ca anul trecut daca nu chiar la fel au sanse sa ia ambele supercupe,
lupta va fi in trei cu un asa lot:Barca,valencia si...depor:D,a...real poate...locul..3sau...4...sper:Dar fi pacat sa ajunga pe 5 :drak:

realmadrid.com
16th July 2004, 19:53
Bai mam saturat mai de ironii din astea ieftine
Este clar ca pt voi real madrid este favorita la retrogradare dar nici decum la lupta pt titlu, unde sar putea sal castige
ASta este lipsa de respect:(

corinutza_88
18th July 2004, 21:42
cred ca va face si anul asta o figura frumoasa!!!

inter
21st July 2004, 08:58
Di Vaio a fost transferat la Valencia :D

alejandro
22nd July 2004, 13:25
Bai mam saturat mai de ironii din astea ieftine
Este clar ca pt voi real madrid este favorita la retrogradare dar nici decum la lupta pt titlu, unde sar putea sal castige
ASta este lipsa de respect:(
Sorry :( veti lua titlul,iar noi locul 2!asa e mai bine?:D

madridista
23rd July 2004, 22:43
parca aici se vorbea de valencia...nu?:D
eu nu cred ca valencia va castiga din nou
cele mai mari sanse le are realul si barcelona(pt transferuri care daca vor dezamagi nu va mai avea atat de multa forta:))
parerea mea:D

Catalanul
25th July 2004, 23:44
astazi valencia a terminat la egalitate 2-2 meciul disputat impotriva formatiei de liga a 2-a engleza Leeds. Un rezultat slab, avand in vedere ca valencia este campioana spaniei si castigatoarea cupei UEFA
au marcat: Walton (pen) 55, Spring 78 pt. leeds si Mohamed Sissoko 37, Francisco Rufete 59 pt. valencia

realmadrid.com
26th July 2004, 23:40
:happy::happy::happy:

alejandro
27th July 2004, 13:08
ionutz,nu te rade ca golul victoriei l-au pastrat pentru real :D

Catalanul
29th July 2004, 17:23
Valencia a suferit prima infrangere in turneul din Anglia in fata ''necunoscutei'' :D echipe Stocke City
singurul gol al partidei a fost marcat de Asaba in minutul 32 al primei reprize :p

Catalanul
1st August 2004, 23:17
Valencia a pierdut azi cu scorul de 5-2 in fata echpei de divizia a doua japoneza Albirex Niigata :D
goluri: 0-1, m.12 Mista. 1-1, m.15 Hak. 2-1, m.19 Oseas. 2-2, m.26 Angulo. 3-2, m.32 Oseas. 4-2, m.42 Hak. 5-2, m.83 Kurihara.
cea mai buna aparare in campionatul trecut (cea a valenciei) a incasat 5 goluri intr-un meci -- 4goluri in prima repriza (iar in campionat nu a primit mai mult de 2 goluri intr-un meci)

Thanya
2nd August 2004, 03:36
Se ma intampla....

Catalanul
4th August 2004, 14:59
Valencia a castigat amicalul in fata Kashima Antlers (echipa din prima liga japoneza) cu scorul de 1-0.
A fost un meci in care Valencia CF s-a chinuit sa castige marcand golul victoriei in minutul 90 prin Angulo.

Thanya
4th August 2004, 19:37
Cam nasol......in general echipele spaniole ii fac praf pe japonezi.

realmadrid.com
4th August 2004, 19:48
Scuza-ma, vreau sa te corectez, nu "echipele spaniole" ci "echipele europene"

Thanya
4th August 2004, 20:03
Eu ma refeream la echipele spaniole.
Cum ar fi:Real,Barcelona,Deportivo...etc.Nu zic,ca cele europene nu le bate dar aici era vorba de Valencia,care a castigat greu un meci pe care ar fi putut sa-l joace cu ochii inchishi.
Ai inteles?

Tamy
18th August 2004, 19:53
sper ca in sezonul care va incepe peste 2 saptamani sa reusim sa facem din nou o figura frumoasa si de ce nu sa castigam campionatul din nou :yeah:
oricum pana incepe noul sezon avem ocazia de a castiga inca doua cupe (mai bine zis 2 supercupe:D) cea a europei si bineinteles cea a Spaniei :yeah:
asa ca nu mai am nimic de zis decat: AMUNT VALENCIA!!!

Catalanul
25th August 2004, 02:46
surpriza pe Mestalla :shock:
in meciul retur al supercupei Spaniei Valencia a fost infranta de Zaragoza cu scorul de 3-1. Golurile au fost marcate 0-1 m.11: Alvaro; 0-2 m.33: Galletti; 1-2 m.53: Corradi; 1-3 m.82: Javi Moreno.
Asadar castigatoarea supercupei Spaniei in anul 2004 este ZARAGOZA!!!

alejandro
25th August 2004, 14:03
Cam naspa!poate se credeau deja invingatori :rolleyes: sa nu se fi imbolnavit de boala incurabila - numita boala "galacticilor" :p

realmadrid.com
25th August 2004, 14:10
:happy::happy::happy:, nu imi vine sa cred, au invins cu 1-0 acolo si au loato cu 3-1 la ei acasa, ingrozitor:D
Da, ai dreptate alejandro au luat si ei boala "galacticilor" de care cu greu mai scapi:D :p

Tamy
3rd September 2004, 14:28
nu conteaza ca am pierdut supercupa Spaniei :sleep: , ci conteaza ca am castigat Supercupa EUROPEI :yeah: cupa pentru care R.madrid nu va avea ocazia sa se bata in urmatorii 5 ani :drak:
personal cred ca Valencia este cu mult peste Madrid la ora actuala; asta a demonstrat-o in finala Supercupei Europei. In schimb madrid a obtinut o victorie chinuita in fata Mallorcai si apoi a pierdut acasa, pe bernabeu, cupa cu acelasi nume in fata unei echipe slab cotate: Puma de Mexico :rosu: :happy

realmadrid.com
3rd September 2004, 18:10
Meciul cu puma de mexico a fost amical, iar cel de la mallorca a fost in deplasare, in schimb voi vatzi furato bine acasa, dupa ce atzi invins in deplasare, iar cu porto... nu vad ce mare echipa mai au dupa plecarea vedetelor...

DRAGOS
5th September 2004, 23:20
Ma bucur ca cineva a deschis si un subiect cu Valencia!! Adevarul e ca merita aceasta echipa; este una dintre cele mai bune din lume!!! In ultima vreme am inceput sa o simpatizez si sper ca va face o figura frumoasa in UCL!!

madridista
8th September 2004, 13:05
da, si mie imi place valencia.cred ca batalia pt titlu anul asta o sa fie intre ei, real si barcelona.cat despre ucl, eu zic ca mai mult de sferturi, sa zicem semifinale nu cred ca o sa ajunga.parerea mea!!!

Catalanul
12th September 2004, 02:40
Valencia a incheiat la egalitate, scor 2-2, partida disputata in deplasare impotriva celor de la Athletico Bilbao. Golurile au fost marcate de Marco Di Vaio min.66, Angulo min.77 pentru oaspeti, respectiv Ismael Urzaiz min 15,Andoni Iraola (pen) min 21 pentru gazde. Arbitrul a gresit, acordand un penalty inexistent celor de la Athletic si trecand cu vederea hentul facut de Di Vaio in momentul inscrierii primului gol al Valenciei.

inter
22nd September 2004, 19:18
Aimar e accidentat si va lipsi cca. 20 de zile , fiind pusa sub semnul intrebarii prezenta sa inclusiv in meciul cu Inter.

alejandro
23rd September 2004, 16:24
Aimar e accidentat si va lipsi cca. 20 de zile , fiind pusa sub semnul intrebarii prezenta sa inclusiv in meciul cu Inter.
Nu a jucat Aimar ieri?Foarte bine,ai vazut cum s-au descuracat fara el?!:D
dar dac' inter ar juca fara Adriano?:DAbia astept sa va vad in meciul direct,oare cine va fi mai tare? :p

Tamy
24th September 2004, 00:38
victorie cu 5-1 acasa la depor :yeah: altceva ce mai vreti ;)
suntem cei mai buni, AMUNT VALENCIA!!! /hello

alejandro
24th September 2004, 15:37
Gata,Tamy mai mult nu vrem nimic,puteti sa va culcati pe o ureche:D

Tamy
26th September 2004, 22:09
Si continuam seria rezultatelor bune, azi 2-0 acasa cu santander, goluri Vicente si Fiore /hello
ce bine ca a marcat mallorca chiar acum ca am ramas pe primul loc :)
AMUNT VALENCIA!

Thanya
27th September 2004, 14:03
Mda....bucurate cat mai poti.E clar ca sezonul acesta Valencia nu va mai fi lider shi asta pt. ca nu este o echipa destul de puternica pt. a se afla pe primul loc in Primera Division.

Catalanul
27th September 2004, 18:06
@Thanya, da` dupa tine care-i echipa care tebuie sa se afle pe primul loc in Primera :thinkso: ca vad ca nici pe Valencia si nici Pe Barça nu le iei in considerare...
P.S. si nu-mi veni cu raspunsiri ca madrid merita acel loc ca te faci de kko tu singura :mda:

Thanya
28th September 2004, 21:28
Mersi pt. sfat.
Barcelona cred ca ar merita sa se afle pe primul loc in Primera :ok: ...............multumit?


PS_Thanya citeste regulamentul altfel itzi iei un avertisment:headbang:

Catalanul
28th September 2004, 21:32
multumit, dar cred ca in loc de smile-ul :pace: ai fi putut sa pui si tu asta...:kiss: ;)
P.S. sper sa castigati azi, ca Roma nu merge nici ea bine :ok:

Thanya
28th September 2004, 21:39
Heh....mno uite ca am schimbat smile-ul.
Mda....shi eu sper sa cashtigam....insa nu prea mai am curajul sa strig in toate partile ca asha va fi.Huh..asta este :headbang:

Citeste regulamentul, nu ai voie sa dai quote integral la mesajul anterior, este ultima data cand itzi spun, pe urma vei avea un avertisment :rosu:

Catalanul
28th September 2004, 21:42
l-ai schimbat :ok: da` nu l-ai pus pe ala pe care vroiam eu sa-l pui :D... oricum nu mai conteaza... hai ca incepe meciu` si ma duc sa ma uit cum va chinuiti sa bateti cu 1-0 :)
P.S. nu mai da quote la mesajul anterior... se pare ca nu ai mai citit de mult regulamentul ;)

Thanya
28th September 2004, 21:47
Nu l-am citit niciodata :)))).

Catalanul
28th September 2004, 21:53
mai, mai...Thanya chiar asa... ai un :galben: de la mine :D
uite AICI (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1516) regulamentul ;) si daca mai dai quote integral la mesajele anterioare am sa-ti dau un :rosu:... glumeam :D

Thanya
29th September 2004, 16:13
Aham....glumetz mai eshti.

realmadrid.com
29th September 2004, 16:25
Gata cu mesajele off-topic, altfel voi sterge mesajele de pe ultima pagina:evil:

Catalanul
29th September 2004, 16:29
hai mah ionutz nu fi asa rau ce :drak: bucura-te si tu de victoria realului...:p
si oricum mesajele nu erau off-topic (cel putin ale mele :D) i-am zis thanyei sa citeasca regulamentul...:D

P.S. sper sa nu imi stergi acest mesaj :evil:

si ca sa nu fiu off-topic :D pun si eu echipa probabila a valenciei din aceasta seara...:)

Werder Bremen: Reinke, Stalteri, Schulz, Fahrenhorst, Magnin, Ernst, Borowski, Micoud, Lagerblom, Klasnic si Klose.
Valencia CF: Cañizares, Curro Torres, Navarro, Marchena, Carboni, Albelda, Baraja, Angulo, Di Vaio, Vicente si Corradi.
Arbitru: Michael Riley (ING)
Stadion: Weserstadion.
Hora: 20.45.

alejandro
30th September 2004, 16:58
Tamy!!!!!
stii ce am vrut?sa gastigati in Germania!Ce naiba s-a intamplat?se termina benzina?:D

Thanya
4th October 2004, 14:29
Ce-i prea mult strica.Sa zica mersi shi pt. atat.

ADelPiero
4th October 2004, 15:36
Di Vaio ... vad ca face treaba buna la Valencia... ma bucur :mda:

Catalanul
4th October 2004, 15:38
ma bucur :mda:
da` ce te mai bucuri :lol:
o fi oare din cauza ca atacantii vostrii de baza s-au accidentat...si ca acum nu mai are cine sa marcheze pt. juve :rolleyes:

ADelPiero
4th October 2004, 15:51
:p ... ceva de genu` ;)
dar putem juca si fara el :mda:

inter
5th October 2004, 23:15
Jaime Orti demisioneaza din functia de presedinte al Valenciei, in locul sau fiind numit pana la alegeri Juan Bautista Soler, principalul actionar al clubului.
Orti a fost un simbol al uneia din cele mai faste perioade ale Valenciei, echipa castigand 2 campionate, cupa Uefa si Supercupa Europei, doar in perioada cand clubul a fost condus de Luis Casanova a avut performante asemanatoare.
Orti vanduse de mai mult timp actiunile detinute la club, dar a ramas in functie datorita sprijinului venit din partea lui Soler!


Hai Poli asa este? :p

Catalanul
5th October 2004, 23:24
Hai Poli asa este? :pda asa este...:D azi la ora 5 (ora spania :p) a avut loc sedinta in care Jaime Ortiz si-a prezentat demisia :D
a spus ca a fost o decizie personala... si ca nu pleaca din cauza ca colegii lui nu l-au sustinut in ceea ce vroia sa faca el la Valencia CF :rolleyes:
noul presedinte este Juan Soler :)

alejandro
6th October 2004, 13:44
Aia se cearta din motiv ca echipa are rezultate pre bune?:Dfoarte bine,poate castigam campionatul mai usor :p

Catalanul
11th October 2004, 21:11
Nemultumit de faptul ca nu este titular la Valencia, Fiore a declarat ca si-ar dori ca din iarna sa se intoarca la Lazio :D

inter
11th October 2004, 21:18
si iata inca un motiv de satisfactie pt. iulian :D:D:D

Catalanul
17th October 2004, 23:48
Valencia 1-2 Sevilla :yeah:
Barça ese lider detasat cu 4 punte avans /hello
voi reveni cu mai multe detalii maine :D

ADelPiero
18th October 2004, 01:18
s`a busit si Valencia :lol:

alejandro
18th October 2004, 14:04
Iata ca infrangerea din CL nu a fost o intamplare :D Barca e si mai bine pozitionata acum /hello

Catalanul
18th October 2004, 16:05
asa cum am spus Valencia a luat bataie acasa de la Sevilla :lol:
Golurile au fost inscrise toate de Sevilla :D: 1-0 m.59: Aitor Ocio, (autogol), 1-1 m.65: Baptista, 1-2 m.81: Aranda.
astfel Barça este lider cu 5 puncte avans (si nu 4 cum am spus mai sus :D)

Thanya
18th October 2004, 21:10
Mey Hai Poli,da` tu ai ceva cu toate echipele spaniole in afara de Barcelona?

Catalanul
18th October 2004, 21:15
nu am nimic cu ele, draga :nah:

Thanya
18th October 2004, 21:35
Mie asha mi se pare.....:hmm:

realmadrid.com
18th October 2004, 21:59
Thanya este si el fericit ca Barca joaca bine, dupa o pauza de catziva ani:D, lasal ca ii trece repede:ok::yeah:

Thanya
19th October 2004, 21:43
Eu il las....

inter
21st October 2004, 01:02
sper sa va reveniti dupa trecerea ciclonului pe Mestalla :p

realmadrid.com
21st October 2004, 14:55
Nu cred ca exista calamitate naturala sa fie comaparata cu ce a fost in meciul cu Internatzionale pe Mestalla:D

alejandro
21st October 2004, 16:55
Unde-s cei care tin cu Valencia?:Dpana acum vad doar ca toti sunt fericiti ca echipa a luat bataie:psau...acest thread este pentru a ne bucura de infrangerile Valenciei?:D

Thanya
21st October 2004, 21:11
He he...eu cand ziceam ca Valencia nu este o echipa puternica shi ca nu are sanse in C.L.,mi-a sarit toata lumea in cap..........mno,v-ati lamurit?

realmadrid.com
21st October 2004, 21:20
Dupa "macelul" facut de Inter poate reusim si noi sa ii batem sambata:D, as fii chiar foarte bucuros/hello

Catalanul
21st October 2004, 21:24
slabe sanse :sleep: nici voi nu sunteti mai presus :p sunteti cam in aceeasi situatie :evil: asa ca eu m-as multumi cu un egal :yeah:

realmadrid.com
21st October 2004, 21:54
Te inteleg ca esti suparat pe mine, pt ca am sustzinut Milanul, dar daca noi ii batem pe Valenicia si castigatzi si voi cu Osasuna parca, voi va departatzi mult in fatza
Deci asta ar fii avantajul vostru:D

Catalanul
21st October 2004, 21:59
in avantajul nostru ar fi ca voi sa terminati la egalitate :p astfel ne distantam si de voi si de Valencia in cazul in care batem pe osasuna :yeah:

Thanya
21st October 2004, 22:10
Macar pe Osasuna sa-i bateti shi voi ca.....

Catalanul
21st October 2004, 22:14
ca de ceilalti ne ocupam noi mai tarziu :evil:

realmadrid.com
21st October 2004, 22:15
Daca noi ii batem pe Valencia si voi pe Osasuna, iesitzi mai in avantaj...
Pe voi va intereseaza sa va distantzatzi de locul 2 nu de locul 4 sau 10:D, iar in cazul unei victori a realului, noi nu ne apropiem de voi (Barceona) la nr de puncte, asta daca si voi castigatzi, dar daca facem egal, Valencia mai castiga un punct, si nu este bine, nici pt voi, nici pt noi:D :evil:

Thanya
21st October 2004, 22:42
Atunci noi tre` sa pierdem :D

Catalanul
22nd October 2004, 22:13
Baraja va juca maine in derby-ul de pe Santiago Bernabeu :drak: in ciuda faptului ca a fost suspendat etapa trecuta (pentru cumul de cartonas :galben: ) in meciul cu Sevilla :p

contestatia Valenciei a fost acceptata si astfel el va fi titular maine :D asadar sansele unui egal cresc...si cresc... si cresc :yeah:
Força Barça ;)

Sasuke Uchiha
22nd October 2004, 22:23
contestatia Valenciei a fost acceptata si astfel el va fi titular maine :D asadar sansele unui egal cresc...si cresc... si cresc :yeah:
Força Barça ;)

sa inteleg ca daca nu juca Baraja,Realul avea mai multe sanse sa castige... :D


ps. victoria va fi de partea Realului,cu sau fara Baraja pe teren... :evil:

inter
22nd October 2004, 22:55
cresc si sansele unei victorii la 2 goluri diferenta in favoarea Valenciei :rolleyes:

alejandro
26th October 2004, 13:00
sansele valenciei au plecat la milano:D

Tamy
27th October 2004, 10:29
sunt foarte dezamagit de jocul prestat de Valencia in luna octombrie :( practic nu am castigat nici un meci si am fost umiliti acasa de Inter :headbang: 1-5 :o:
sper sa ne mergem mai departe in cupa, desi vom intalni un rival dificil: Lleida care se afla printre primele 5 in segunda :)

Catalanul
28th October 2004, 14:13
Valencia a pierdut si ea in cupa, 1-0 in fata Lleidei si astfel si-a luat la revedere de la cupa :cya:

Thanya
28th October 2004, 21:42
Mda...las` ca mai shtiu eu shi alte echipe :p :D

realmadrid.com
28th October 2004, 21:57
Ai dreptate Thanya:ok:
Oare cine e favorita la castigarea cupei acum ?:evil:, asta sa nu zicetzi ca nu e si Real favorita la un trofeu:D

Thanya
28th October 2004, 22:05
:)..Mda.
Nu,numai ca e favorita......o va cashtiga sigur :p

Catalanul
28th October 2004, 22:08
om trai si om vedea... desi eu cred ca favorite sunt: Sevilla, Depor, Real si Bilbao :D in aceasta ordine :p

alejandro
29th October 2004, 17:28
Facfem pariu ca real nu castiga cupa?:DAcu' serios,galacticilor,facem? :)

Catalanul
29th October 2004, 21:51
Mista si-a prelungit contractul cu Valencia pana in data de 30 iunie, 2010 :o:

Tamy
31st October 2004, 13:05
Bine ca s-a terminat aceasta luna, cea mai neagra dupa parerea mea :(. Ieri am terminat la egalitate acasa partida cu Alt. Madrid :headbang: iar saptamana viitoare ne asteapta o partida dificila la Milano. Daca nu vom obtine macar un rezultat de egalitate, cred ca ne putem lua ''LA REVEDERE'' de la Champions League.
Sper ca luna care vine sa nu pierdem nici un meci in campionat, deoarece urmeaza meciuri usoare :)

Thanya
31st October 2004, 18:56
Mda alejandro,facem pariu.
Deci...pe ce?

ADelPiero
3rd November 2004, 01:31
0-0 cu inter... rezultat destul de bun :cool:

alejandro
3rd November 2004, 16:57
Hai Tanya,ma bucur ca esti de acord!Te las pe tine sa decizi pe ce ca eu oricum castig!:D

Thanya
3rd November 2004, 20:12
Ha ha ha......poi daca Real cashtiga timp de de o luna sustii aceasta echipa ca shi cum ai fi un suporter adevarat al galacticilor ..daca pierde....o sa sustin eu ce echipa vrei tu ,timp de o luna.Ok?(alta idee nu am).

realmadrid.com
3rd November 2004, 20:15
Ar merge un pariu cum am facut eu cu Hai Poli, adica pe o perioada de timp sa ai avatar, semnatura si custom title cu Real sau Barca, depinde cine castiga situatzia:ok:

Thanya
3rd November 2004, 20:25
Mda.....mere shi asha,numa` ca nu o saptamana ci o luna...Ce zici alejandro?Ce bine o sa-ti vina un avatar,o semnatura shi un custom title,cu Real...:p

realmadrid.com
3rd November 2004, 20:26
Dupa binecunoscutul caz "Hai Poli" nu cred ca mai au tupeu sa se puna cu noi:evil::p

alejandro
4th November 2004, 15:36
OK,Thanya,deal :ok: Daca eu pierd pariul atunci imi scriu la avatar :"I like Barca but Real is better and it will be forever :mda: ",daca tu pierzi pariul scrii exact acelasi lucru,dar unde scrie Barca scrii Real si unde scrie real scrii Barca :D E bine asa?
P.S.:Asta va fi timp de o luna,dar sa nu scrii un mesaj si apoi sa nu mai scrii nici unul si sa astepti sa treaca luna,bine?Daca esti de acord pariul este oficial facut,iar Ionutz este martorul principal,da Ionutz?

Thanya
4th November 2004, 22:39
Ok...

Catalanul
7th November 2004, 19:58
o noua infrangere a Valenciei :D 1-0 a pierdut in deplasare la Getafe... astfel se adevereste faptul ca Valencia este in CRIZA :drak:

realmadrid.com
7th November 2004, 20:04
Cate echipe nu sunt in criza in Spania:(, cam toate echipele mari:headbang:

Catalanul
7th November 2004, 20:10
:lol: mai putin Barça :drak:
P.S. ia uite... cealalta echipa a Valenciei, LEVANTE, momentan se afla pe locul 2 dupa ce azi s-au impus in fata celor de la Athl. Bilbao cu scorul de 1-0 :o:

Catalanul
10th November 2004, 21:16
Albelda s-a accidentat si va fi indisponibil o luna, iar Vicente s-a retras de la antrenamentul de astazi... se pare ca s-a reaccidentat :D
totul merge foarte prost la Valencia :D sunt in criza... eu zic ca Ranieri ar trebui demis, daca mai vor sa aiba sanse la campionat ;)

alejandro
11th November 2004, 13:51
Acum singura rivala a Barcei ramane real :sleep: de aia vroiam eu cat mai repede sa jucam meciul direct,caci parca incep sa-si revina :o: si asta nu prea imi place :no: Owen incepe sa semene cu Adriano :rosu: inscrie meci de meci :no:

Thanya
11th November 2004, 19:31
Atacantul spaniol Mista si-a prelungit cu cinci ani contractul cu echipa spaniola de fotbal FC Valencia, urmand sa ramana printre "lilieci" pana in 2010, informeaza agentia Reuters.

Mista, 25 de ani, golgeterul Valenciei in sezonul trecut, cand alb-negrii au reusit sa cucerasca atat titlul in Spania cat si Cupa UEFA, respinsese anterior mai multe oferte de prelungire a intelegerii cu actualul sau club, marind astfel specualtiile privind un posibil transfer in Anglia, la FC Liverpool, echipa antrenat de fostul sau antrenor, Rafa Benitez.

realmadrid.com
11th November 2004, 20:07
Alejandro, tzie frica de Owen:D, nu te speria, nu o sa dea mai mult de 2 goluri Barcelonei:evil::p

Catalanul
11th November 2004, 20:34
@Thanya e veche stirea :sleep:

Mista si-a prelungit contractul cu Valencia pana in data de 30 iunie, 2010 :o:postul meu din 29 oct. :p

realmadrid.com
11th November 2004, 21:40
Poate nu toata lumea citeste tot ce se posteza pe threaduri, asa ca nu vad de ce sari ca ars:p...

Catalanul
11th November 2004, 21:55
:lol: :degete:

Alejandro, tzie frica de Owen:D, nu te speria, nu o sa dea mai mult de 2 goluri Barcelonei:evil::p
macar daca va marca sper sa nu o faca din offside... sau dupa ce face preluare cu mana :mda: (si multe alte cazuri de acest fel intalnite :rosu: )
si daca owen marcheaza 2 goluri cu siguranta eto'o va inscrie de 3 ori :drak: ca nu degeaba e golgeterul la zi al Primerei Division

realmadrid.com
11th November 2004, 22:41
Ca de obicei Hai Poli este glumetz:p
Sincer mi-a placut golul lui Eto'o din meciul cu Depor, atat noroc rar mai vezi la o echipa:sleep:

Catalanul
11th November 2004, 23:01
:lol::lol::lol: cine vorbeste... cred ca nu este nevoie sa-ti spun ca vreo 90% din golurile lui Owen sunt marcate din prost noroc :p
dar defapt ce mai conteaza... important este ca a fost gol :yeah: si ca astfel Barça a castigat /hello

P.S. sambata am sa merg la meciul Valencia - Zaragoza :D (m-a invitat un coleg de clasa :)) am sa fac si ceva poze si o sa le pun aici :ok:

realmadrid.com
11th November 2004, 23:11
Ia sa vedem, ai talent sau nu:p...ma refeream la facut poze:D

Thanya
11th November 2004, 23:27
Eu nu am vazut shtirea ,Hai Poli....de obicei nu prea ma intereseaza ce scrii tuh...:p

Catalanul
11th November 2004, 23:29
ciudat :thinkso: pe mine chiar ma intereseaza ceea ce scrii tu :ok: (nu cumva sa critici pe Barça, iar eu sa nu vad nimic :D)

Thanya
12th November 2004, 21:04
Hai draga...ca am glumat :p.Cred ca nu ma intereseaza ce scrii tuh in legatura cu Valencia...

Catalanul
12th November 2004, 21:12
:( nici la pozele pe care o sa le fac maine pe mestalla nu o sa te uiti :D :drak:

Thanya
12th November 2004, 21:40
Eh....ma mai gandesc.

inter
14th November 2004, 01:18
pai ce poze sa faci ... dupa un "glorios" 0-0 ?

se cam clatina scaunul lui Ranieri...

Catalanul
14th November 2004, 01:24
ma gandeam sa vedeti si voi ''mai bine'' Mestalla :D dar se pare ca nu pot sa atasez poze (le pun eu luni de la scoala ;))
in fine am fost la meci si in loc sa vad si eu fotbal adevarat am tremurat de frig :(

alejandro
14th November 2004, 13:38
Daca-i frig la Valencia atunci vino la Chisinau:DAi sa zici ca la valencia erai la tropice:D
cred ca Valencia e se pregateste pentru sezonul urmator,nu mai are treaba cu fotbalul anul asta:D

Catalanul
14th November 2004, 13:41
e ceva normal la valencia :D un an castiga campionatu` iar in celalat trag cu greu pentru un loc in cupa UEFA :D

alejandro
14th November 2004, 14:14
Inseamna ca nu-i vina lui Ranieri,nu?Ura,mai ramane un an antrenor:D

vlad1607
14th November 2004, 14:38
FORCA BARCA ! :)
Valencia..trezirea :)

Catalanul
14th November 2004, 15:18
Inseamna ca nu-i vina lui Ranieri,nu?Ura,mai ramane un an antrenor:Deu cred ca este vina presedintelui Juan Soler :D de cand a venit el la echipa, Valencia nu a mai castigat nici un meci :o:

Thanya
14th November 2004, 18:19
Vlad1607,eu nu inteleg semnatura ta.....poti sa mi-o explici?

Catalanul
18th November 2004, 14:26
Vicente si Ayala, cei 2 jucatori fara de care Valencia e varza, vor fi indisponibili pentru urmatoarele 2 partide: deplasarea la malaga si la anderlecht :D

alejandro
18th November 2004, 19:54
Ori cu ei ori fara ei...D

Tamy
18th November 2004, 20:01
sper sa ne revenim si noi odata :) m-am saturat de atatea meciuri fara victorie, de atatea partide in care sa luam bataie de la echipe ca Getafe si Lleida de exemplu :mad:
cred ca ar fi mai bine ca echipa sa se axeze pe Primera si sa lase deoparte CL, deoarece avem mici sanse de a merge mai departe (din pacate :()
Forza VALENCIA /hello

Thanya
18th November 2004, 21:21
Sincera sa fiu shi eu m-am saturat.M-am uitat la meciul cu Zaragoza shi era sa adorm.....pacat de Valencia.

alejandro
19th November 2004, 14:38
Acum sincer iti spun Tamy ca si eu va doresc sa va reveniti,sa fie campionatu' mai interesant :)
Succes /hello

Thanya
19th November 2004, 22:35
alejandro,ti se pare ca fara Valencia in forma de zile mari,campionatul nu e interesant?

Tamy
20th November 2004, 15:50
pai normal ca nu este interesant :p e mai frumos cand se lupta 3 (trei) echipe pentru campionat decat 2 (doua) :)
azi trebuie sa invingem la Malaga, ca altfel nu se mai poate, eu merg pe un 2-1, Valencia marcand golul victoriei pe final (ce bine suna :rolleyes:)

Thanya
20th November 2004, 19:24
Asha sa fie..

alejandro
22nd November 2004, 17:36
alejandro,ti se pare ca fara Valencia in forma de zile mari,campionatul nu e interesant?
nu Thanya,nu e interesant:Dcel putin real de-ar juca mai bine,da' asa...:D
P.S.:ti-am spus yo sa-ti tai unghiile:D
P.S.S.:felicitari Valenciei pentru victorie /hello

madridista
22nd November 2004, 21:09
wow......valencia joaca atat de bine!!!e mult mai buna decat barcelona.................................ce vis frumos nu?valencia nu mai are nici o sansa pt campionat.macar sa termine in locurile pt champions league!!!nu va suparati.nu spun asta pt ca tin cu real ci este o realitate.parerea mea...dupa cum joaca in ultimull timp......

Catalanul
22nd November 2004, 21:24
pai mey madridist-o nimeni nu mai are sanse la campionat :p este clar ca va fi al Barçei in acest an :drak: :yeah:
P.S. ce bucurosi erau colegii mei ca a reusit Valencia sa castige dupa 10 meciuri fara victorie :D

Thanya
22nd November 2004, 21:42
alejandro...din pacate unghiile mi s-au rupt,asha ca nu a mai fost nevoie sa le tai.
Offf tu marele suporter al Barcelonei.....of of mai mai...

Catalanul
24th November 2004, 20:38
stiu ca pozele au ''venit'' cam tarziu, dar asta e :D

Catalanul
24th November 2004, 21:25
inca 5 poze...:)

P.S. scuzati calitatea ''mai putin buna'' a unor poze :ok:

Catalanul
25th November 2004, 20:24
se pare ca Valencia si-a revenit :D ba mai mult are o sansa mare sa mearga mai departe in CL: trebuie doar sa castiige cu Werder Bremen acasa :D

P.S. a vazut cineva primul gol al Valenciei din partida de ieri, cel marcat de Corradi :o: super fain ;)

Thanya
25th November 2004, 20:35
Mda...cand Valencia cashtiga doua partide la rand inseamna ca shi-a revenit?Parca acum cateva zile spuneati ca daca o echipa cashtiga cateva meciuri,nu inseamna ca e in forma sau ca shi-a revenit(daca ea mergea prost pana atunci).Hmm...ce shmecheri sunteti voi,treaba voastra da` nu-i frumos.

alejandro
27th November 2004, 14:47
Thanya,pacat de unghiile tale:D
Noi(toti care nu tin cu real:D)zicem ca Valencia si-a revenit dupa sirul de insuccese:e pe locul 5 in campionat si are mari sanse sa mearga mai departe in CL,tu ce zici?:D
P.S.:nu asa ziceati si voi despre real(cand castigase cu 6:1)?:Dacum dupa meciul cu Barca si Leverkusen,ce ziceti?:DSi voi sunteti smecheri!:D

Thanya
28th November 2004, 22:39
Noi suntem catolici shi ortodocshi(din cate shtiu eu),nu shmecheri.Valencia e finish sezonu` asta.

E treaba voastra ca shi anume ziceti numai lucruri frumoase despre Valencia,oricum nu o sa faca nimic in Cl shi nici in campionat(shi nu ca n-ash vrea,sincer o prefer pe ea decat pe Barcelona)...

N0_NaM3
28th November 2004, 23:32
Lol..ce rea mai eshti...shi noi preferam vale in locu` lu` real ...:P

Catalanul
28th November 2004, 23:35
Valencia e finish sezonu` asta.
nu cred :p astazi se pare ca va castiga... e 2-0 si mai sunt aproximativ 10 min. de joc. Cu aceata victorie Valencia ar urca pe locul 4 la doar 3 pct. de Real :drak:

alejandro
29th November 2004, 18:27
asta-i spun si eu,Hai Poli,da' ce Thanya ma intelege:D

Catalanul
29th November 2004, 19:48
ar trebui s-o intrebam ce zodie e :D ca daca e BERBEC e clar... :rolleyes:

Thanya
30th November 2004, 21:26
:)...nu sunt berbec,sunt blonda :p.Pai shi ce.....daca urca pe locul 4 e mare scofala? :D

Catalanul
30th November 2004, 21:40
:)...nu sunt berbec,sunt blonda :p
Really :thinkso: uite ca eu nu te cred :evil: pune-ti si tu poza (sau pozele)AICI (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=2681&page=5) si atunci mai vb. :D
sunt pe locul 4 dar ai uitat ca numai la 3 puncte de Real :drak: si la 10 de Barça :sleep:

Thanya
30th November 2004, 22:09
Mda....dupa parerea mea nu ar trebui sa fii asha linishtit.

alejandro
2nd December 2004, 15:09
Asa suntem noi,Thanya,siguri de echipa noastra:D

Thanya
2nd December 2004, 20:27
E a voastra?Toata?

N0_NaM3
3rd December 2004, 22:49
Numai ca o sa aibe la Barcelona peste o saptamana , daca nu ma inshel, shi o sa va ajutam sa ramaneti la 3 puncte sau sa va distantati la 6 puncte...asta daca nu face o surpriza realul ...:D
Nu mey ...nu ai inteles bine ...:P

Thanya
3rd December 2004, 23:00
Aaa....deci tu acum eshti sigur ca Barcelona o sa piarda....inteleg ce vrei sa spui.

madridista
4th December 2004, 11:15
:):Dhmmm....barcelona- valencia.interesant.............:D...as muri de ras dc ar castiga valencia...ar fii cel mai misto.dar bineinteles sa piarda meciul de sambata sau duminica asta.
eu zic ca valencia poate sa-si revina, are jucatori buni, dar nu pe primele doua locuri,....alea sunt deja ocupate:D

Thanya
4th December 2004, 21:00
Nimic nu e batut in cuie,madridista.Se poate intamla ca in sezonul trecut.....deci,sa nu ne pripim.

Catalanul
4th December 2004, 23:49
dupa meciul bun facut azi de Barça si victoria chinuita a Valenciei la Albacette, valencienii pot sa-si ia deja adio de la cele 3 puncte :cya:

N0_NaM3
5th December 2004, 22:24
Asha spuneam shi eu..o sa se joace cu ei pur shi simplu cum au facut`o cu realul..:D

Thanya
6th December 2004, 20:28
Asha au jucat cu Realul,pur shi simplu?

N0_NaM3
6th December 2004, 21:11
Nu draga...m`am referit la tactica shi la ritmul pe care le`au aplicat in partida cu realul....:P

Catalanul
6th December 2004, 21:35
Maine seara, Valencia isi va juca calificarea in optimi, pe Mestalla, in fata celor de la Werder Bremen :). Marea surpirza de este revenirea lui Vicente, care va fi titular :D

sincer, chiar vreau ca Valencia sa mearga mai departe ;)

iata aici echipele probabile de maine:
Valencia: Cañizares, Curro Torres, Caneira, Navarro, Carboni, Fiore, Marchena, Baraja, Xisco, Aimar si Corradi.
Werder Bremen: Reinke, Pasanen, Ismael, Baumann, Stalteri, Jensen, Ernst, Micoud, Borowski, Klose si Charisteas.
Arbitru: Anders Frisk (SUE)
Stadion: Mestalla

Thanya
7th December 2004, 20:13
Ok N0_Nam3...am int3les sa traiti.

Catalanul
8th December 2004, 00:32
tocmai am ajuns de la meci... nu prea a fost o partida de nivelul CL, prea multi nervi, in a 2-a repriza Valencia a jucat la disperare :mda:, iar dupa ce Werder a marcat au aparut si primele ''batalii'' :D. Pacat, eu zic ca Valencia merita sa mearga mai departe dar asta e... e bine si in Cupa UEFA decat niciunde :D
am facut si poze... dar le pun maine ca trebuie sa le ''prelucrez'' :p

alejandro
8th December 2004, 11:19
Cred ca arbtitrul ala are cosmaruri:DToti se bat la meciurile lui:D
valencia ar fi trebuit sa-si vada de treaba,nu sa se bata,asa - stau acasa :no: da' las' ca asa pot sa-si apere trofeul :drak:

Thanya
8th December 2004, 13:41
Ce urat...nu ma ashteptam ca Valencia sa faca asha!Bine ca si-au luat-o

Catalanul
8th December 2004, 13:54
Prima tura de poze :)

Catalanul
8th December 2004, 14:04
a doua tura de poze :D

P.S. nu au iesit bine din cauza ca a plouat pe toata durata partidei si era destul de greu sa tin si umbrela si sa fac si poze :headbang:

madridista
8th December 2004, 19:30
sincer imi pare rau ca nu merg mai departe....asta e!!!totusi sper sa nu cada cu steaua in cupa uefa!!:D

Thanya
8th December 2004, 20:55
De ce sa nu cada cu Steaua?

N0_NaM3
8th December 2004, 21:52
Ba eu vreau sa cada cu steaua...sa le scoata fotbalul din cap ...he`he`he...:d

madridista
8th December 2004, 22:38
ce rau esti mai...:Dchiar asa?:)

Thanya
9th December 2004, 16:07
Oricum madridista,shtii ca Steaua nu prea are sanse....nu?

madridista
9th December 2004, 18:47
sanse sa castige dc pica cu valencia?hmmmm.....nu stiu.sincer am mai multa incredere in steaua acum decat in real.dar pot sa pun pariu pe orice ca li se va urca bucuria si fitzele la cap si nu vor mai juca la fel de bine!!!sa speram ca real o sa joace in optimi cu cineva accesibil:D!!si valencia la fel in uefa pt ca au sanse!!

Thanya
9th December 2004, 20:18
Shi de ce ti se pare ca Steaua joaca biene(pentru ca ti se pare)?

madridista
9th December 2004, 21:31
:Dthanya tii cu dinamo nu?

N0_NaM3
9th December 2004, 22:20
Steaua ca shi real , joaca bine acasa pentru ca in deplasare sunt terminati ...

Thanya
10th December 2004, 21:46
Da`?Mie mi se pare ca Real se descurca shi in deplasare....

Catalanul
11th December 2004, 01:29
da... vad ce bine ca descurcati :lol: numai 8 puncte ati adus din deplasare :D si Valencia va depaseste, care a strans 11 pct. afara :p nu mai vb. de Barça care are 14 puncte castigate in deplasare :yeah: (prima in acest clasament http://www.poliaektimisoara.ro/forum/images/smiles/icon_lol.gif)

Thanya
11th December 2004, 11:12
Mei Hai Poli,eu ma refeream ca se descurca la propriu....adica nu ramane incurcata.
Nu shtiu cum sa-ti povestesc.

N0_NaM3
12th December 2004, 00:26
Acum o dai in poveshti de adormit copiii Thanya..?...toti shtim ca real este varza in deplasare ce naiba...:D

madridista
12th December 2004, 11:34
hai mai.....nici chiar asa...au luat cateva pct din deplasare:D

Thanya
12th December 2004, 18:16
Valencia are nevoie de victorie in seara asta....victorie pe care eu sper sa nu o obtina :) :p .
PS_ nu N0_Nam3,eu nu shtiu ca Real e varza in deplasare.

Catalanul
12th December 2004, 18:32
@thanya min. 29 Valencia 1 : 0 Numancia :drak: :p sa vezi cum va intrece azi in clasament deoarece voi o sa faceti egal :evil:

Thanya
12th December 2004, 18:47
Hai Poli...du-te shi uite-te in oglinda shi zi` ce ai scris aici.....o sa vezi ca nici tu nu crezi.
Numancia mai are timp sa egalaze sau sa castige.

realmadrid.com
14th December 2004, 20:52
Din pacate pt noi, asa ceva nu s-a intamplat...Valencia a castigat si a ajuns pe locul 2:headbang:

Catalanul
14th December 2004, 20:56
locul 3 ionutz... ca pe 2 e cealalta echipa din Barcelona, ESPANYOL /hello :drak:

Thanya
14th December 2004, 22:02
2 sau 3 e tot aia :))

N0_NaM3
15th December 2004, 16:20
Da..ptr ca din "pacate" real este shi la 11 puncte de Barça...shi pe locul 4....sunteti varza...:D
:)

Thanya
15th December 2004, 19:05
Hai Poli,cred ca ar trebui sa shtergi mesajul asta ca N0_Nam3 s-a corectat.
N0_Nam3 mie imi place varza,tie nu?

N0_NaM3
16th December 2004, 22:54
Imi place shi mie Thanya...
Despre Valencia ce sa mai zic..?..ca o sa shi`o fure sambata sau duminica ?...asta e clar ...:D

Thanya
16th December 2004, 23:04
Mie nu mi-e chiar asha clar......poate o sa faca o surpriza frumoasa.

Catalanul
17th December 2004, 16:15
Valencia va juca in optimile cupei UEFA cu Steaua /hello cu siguranta o sa merg la meci si o sa fac poze galeriei romanesti :D:D:D

:happy

madridista
17th December 2004, 17:02
valencia va juca in 16-zecimile cupei uefa hai poli cu steaua
:(imi pare rau pt steaua si....ce pot sa zic.....sa speram ca romanii ii vor prinde pe spanioli intr-o pasa fff proasta...

Catalanul
17th December 2004, 18:46
da asa este madridista... greseala mea http://www.poliaektimisoara.ro/forum/images/smiles/icon_redface.gif si mie imi pare rau ca Steaua nu va merge mai departe :D dar imi pare si bine ca o sa pot sa-i vad aici, la Valencia :D

realmadrid.com
17th December 2004, 20:25
Doamne cat ma bucur pt Valencia:D, au intalnit un adversar asa de puternic:D, cred ca le va fii foarte greu sa treaca mai departe:D

alejandro
20th December 2004, 14:09
Niciodata sa nu zici niciodata :D Nu asa zicea si ingimfatul ala de la Besiktas (pancu pentru aia care nu stiu :evil: ) ca vor castiga cu 3:0 :sleep: Mi-a placut reactia lui Zenga:"bine ca jucam in romania,daca jucam in turcia pierdeam cu 6:0" :D Pana la urma unde-i echipa turca?cred ca se bate acum sa mai prinda un loc in Uefa anul viitor.Asa ca...cu Valencia vom mai vedea.Un lucru e sigur - astia-s mai buni ca turcii :p

Thanya
21st December 2004, 22:27
Hai ca deja....vorbim despre poveshti nemuritoare.

inter
27th December 2004, 00:52
din vara, Edu(Arsenal) va evolua la echipa "liliecilor"

Thanya
27th December 2004, 22:33
Ce pot sa zic......mie imi place cum joaca Edu.

realmadrid.com
30th December 2004, 11:53
Se demolează arena Mestalla
Stadionul “liliecilor” va fi dărîmat pentru a face loc unui complex de locuinţe. După ce ultimele sezoane au lăsat o gaură de 90 de milioane de euro în vistieria clubului, oficialii Valenciei au hotărît să evite o criză financiară printr-o manevră pe piaţa imobiliarelor. Astfel, ibericii vor demola vechea arenă Mestalla şi vor construi blocuri pe acest teren. În urma acestei acţiuni, “liliecii” vor cîştiga 300 de milioane de euro. Jumătate din sumă va fi folosită pentru construirea unui nou stadion cu o capacitate de 70.000 de locuri, cu 15.000 de locuri mai mult decît Mestalla.
După achitarea datoriilor şi construirea noului stadion, Valencia va înregistra şi un profit de aproximativ 60 de milioane de euro. Într-un interviu acordat cotidianului local Levante, preşedintele clubului, Juan Soler, a declarat: “Trebuie să schimbăm stadionul pentru că familia Valenciei creşte şi nu mai vrem să vedem duminica oameni care nu găsesc locuri pentru a vedea meciurile. Lăsăm în urmă nostalgia, sărbători şi nopţi istorice, dar promitem să ne menţinem la acelaşi nivel pe scena fotbalului mondial”. Stadionul Mestalla găzduieşte partidele pe care le dispută Valencia acasă din 1923. Complexul sportiv care va găzdui noua arenă va ocupa 60.000 metri pătraţi, iar Soler speră ca Valencia să poată evolua în noua locaţie din sezonul competiţional 2008-2009.

prosport

Thanya
2nd January 2005, 00:54
Deh....norocul lor.Eu daca ash fi in locul lor,pana in 2008-2009 nu ash mai juca :p

Catalanul
3rd January 2005, 17:37
Vicente a fost operat azi cu succes in Bruxeles (la genunchiul stang) si va lipsi cel putin 2 luni si jumatate... :)

Sasuke Uchiha
3rd January 2005, 21:16
Vicente era cu mult cel mai bun si in forma jucator valencian :ok: ghinion pt el si pt club...

Thanya
4th January 2005, 20:18
Mda...mare scofala,din partea mea sa se opereze toata echipa :D

madridista
4th January 2005, 21:43
:)da...s-a operat....sper sa intre repede pe teren....adica dupa meciurile cu steaua:D

Thanya
5th January 2005, 18:03
Aoleu...chiar mey,tre` sa joace cu Steaua.....hmmm.Cred ca nu va intra pana la meciurile cu rosh`albashtrii :D

Catalanul
5th January 2005, 18:55
fiti fara griji ca nu va juca nici cu Steaua si nici cu Real :mda:

Thanya
5th January 2005, 19:06
Shi iti pare rau?

realmadrid.com
6th January 2005, 13:20
Nu conteaza daca nu joaca Vicente cu Steaua, sansele Stelei sa treaca de Valencia sunt = cu sansele Romaniei de a se califica la CM 2006

Thanya
6th January 2005, 17:46
:))) aici ai dreptate.Eu daca ash fi in locul Stelei nici nu m-ash strofoca prea tare!!

Sasuke Uchiha
8th January 2005, 20:31
sansele Stelei sa treaca de Valencia sunt = cu sansele Romaniei de a se califica la CM 2006

deci are sanse foarte mari :D