PDA

View Full Version : echipament craiova



bibanul
29th July 2006, 19:07
salut.
dca stie cineva de unde pot sa-mi cumpar un echipament al Craiovei il rog sa-mi spuna/hello

777
30th July 2006, 23:04
cel mai sigur gasesti pe net: www.soccer.com

nu cred ca astia de la nike romania o sa bage cat de curand echipament cu craiova!

inter
30th July 2006, 23:43
contact@gruppo-maxima.ro

da un mail acolo , si poate iti fac rost baietii , pt. ca am inteles ca se pregatesc sa comande al 2-lea lot!

nr.zece
31st July 2006, 08:24
incearca la magazinul clubului care l-a deschis mighty odata cu startul sezonului ..............

craiovamaxima
1st December 2006, 19:42
Daca afli de unde putem achizitiona un echipament al Craiovei anuntama te rog cumva si pe mine.:ok:

nr.zece
1st December 2006, 20:20
CADOU PENTRU SUPORTERI:
Magazinul oficial al Universitatii se va deschide inainte de Craciun!
sursa: www.fcuniversitatea-craiova.ro site-ul oficial

FC Universitatea Craiova ii anunta pe toti suporterii alb-albastri ca in luna decembrie a acestui an se va deschide magazinul oficial al gruparii-fanion a Olteniei.

Dupa ce a depasit diversele probleme legate de furnizarea materialelor promotionale (aparute intre clubul din Banie si firma care asigura echipei echipamentul sportiv), FC Universitatea isi va inaugura, in preajma Sfintelor Sarbatori ale Craciunului, magazinul din care toti fanii isi vor putea achizitiona produse personalizate cu sigla “leilor din Banie”.
Astfel, brand-ul „Universitatea Craiova”, reprezentand probabil cea mai iubita echipa de fotbal din Romania, va fi exploatat asa cum se cuvine de conducerea clubului oltean.
Asteptarea suporterilor alb-albastri a luat sfarsit si dupa revenirea rapida pe prima scena a fotbalului romanesc, Stiinta va puncta si la capitolul imagine.
“In aceasta perioada, in ajunul Craciunului, o sa le pregatim suporterilor un magazin asa cum si l-au dorit de mult timp. O sa fie, dupa parerea mea, unul dintre cele mai frumoase magazine din tara si este un lucru normal, pentru ca Universitatea Craiova este unul dintre cele mai mari nume din fotbalul romanesc. Vom pune la dispozitie absolut orice, incepand de la treninguri, tricouri-atat originale cat si replici ale acestora, sorturi, sepci, fulare, eşarfe, fanioane, caciuli, steaguri, prosoape, bratari, echipamente pentru copii, ceasuri, agende si calendare si tot ce inseamna materiale promotionale oficiale ale unui club precum Universitatea. Tin sa precizez ca toate produsele vor fi de calitate superioara, asa cum in Romania nu se gasesc, iar preturile vor fi pentru toate buzunarele”, a declarat Lucian Mitu, directorul de marketing al Universitatii Craiova.
Sediul viitorului magazin al Stiintei va fi la parterul cladirii in care se afla si clubul de fotbal, pe Strada Sfantu Dumitru, numarul 1.

http://www.fcuniversitatea-craiova.ro/stiri/imgg607.jpg
http://www.fcuniversitatea-craiova.ro/stiri/imggg607.jpg

narcis81
4th December 2006, 01:28
de abia astept acest magazin.trebuia sa avem si noi unul si daca va fi cel mai frumos din tara cu atat mai bine.chiar ma gandeam cand o sa avem si noi magazin.ar fi benefic daca s ar putea si o revista lunara cu imagini si interviuri.in tot cazul hai stiinta

Cra10veanu
4th December 2006, 04:23
produsele vor fi disponibile si online ?

craiova1
12th January 2007, 17:49
:yeah: :yeah: e misto magazinul!

Jus7M3
12th January 2007, 17:58
este de nuta 10 magazinul !! in proiect este si un magazin online .. dar inca nu i=au dat drumul !! cel putin asa stiu eu

Cra10veanu
12th January 2007, 20:40
Jus7M3 sa ma tii la curent

nr.zece
13th January 2007, 15:27
saptamana viitoare se va aproviziona magazinul, in momentul de fata cam bate vantul prin magazin, vanzarile depasind forecast-ul

cobradinberceni
31st January 2007, 21:09
Cam ce preturi au pentru un tricou?

the lion king
31st January 2007, 21:16
stiu ca 300 000 de lei vechi e un fular

nr.zece
31st January 2007, 21:59
600 000 replica si 1 300 000 originalul

maldini
10th February 2007, 23:27
se va deschide si un magazin-online ?

*Coco*
10th February 2007, 23:51
Da

maldini
2nd March 2007, 11:24
Coco daca afli cand se deschide magazinul-online te rog posteaza si tu info aici ...Mersi :ok:

*Coco*
2nd March 2007, 11:32
Pai ei au zis ca pe siteul oficial o sa deschida www.fcuniversitatea.ro
Acuma ramane sa asteptam:D

Che Guevara
4th May 2007, 23:18
Pana cand se va deschide magazinul oficial puteti sa apelati la mine. Trimteti comanda si banii si primiti tot ce aveti nevoie prin posta. :yeah: