PDA

View Full Version : Cine va castiga Cupa Uefa?



BoboCosta
14th April 2004, 20:34
Uefa a ajuns in fazele finale si finala se apropie.Prevad o finala Inter si valencia si sper sa castige Inter.De fapt,nu prea vad cum ar putea scapa Interul acest trofeu ,tinand cont de lot si buget.Ar mai fi si ambitia jucatorilor care vor sa castige ceva.
Forza Nerazzurri!!

alx_ro
14th April 2004, 21:36
Celelalte echipe unde sunt? De ce nu le-ai inscris in poll? Chiar le crezi eliminate? Nu ai vazut saptamana trecuta ce s-a intamplat in CL? Nu mai exista echipe favorite... Totusi merg pe mana Valenciei.

BoboCosta
14th April 2004, 22:02
nu ca le-as considera eliminate dar valencia e deja calificata,Inter nu are cum sa nu se califice, Newcastle joaca acasa.La Celtic am emotii dar zic ca se califica(sunt prea buni ptr. villareal). Aveai tu alta favorita in afara de astea?

alx_ro
14th April 2004, 22:05
Nu am alta favorita, dar ti-am zis ca meciurile nu sunt inca jucate. Si Milan era deja calificata in semifinalele CL si ai vazut ca Deportivo nu a fost de acord cu asta...

BoboCosta
15th April 2004, 11:57
Si un alt an ratat ptr. Inter. Daca nici acum nu au fost in stare sa castige nu prea mai vad cand. Imi pare rau ca ttebuie sa o spun dar Inter este o echipa de pierzatori(nu avem mentalitate de invingatori).Stiau ce trebuie sa dea un gol si parca le era frica sa atace nu cumva sa se duca ei in semifinale.Pai ce erau prosti sa ii faca pe tifossi bucurosi si ei odata? NUUUU
Am intrat pe site si aceleasi declaratii ca si dupa campionatul pierdut in ultima etapa,ca si dupa demifinala de anul trecut(pierduta in fata lui milan-asta da tragedie-)
ca si dupa semifinala de cupa cu juve
Ei chiar nu stiu sa castige ?
Sau nu pot?
Astept opinia voastra,a suporterilor nerazzurri.

BoboCosta
15th April 2004, 12:02
Inca ceva:Mai are italia vreo echipa in semifinalele vreunei competitii?
Este rusinos ce se intampla si vinovat este Galliani presedintele ligii.Arbitrajele au favorizat anul asta mult pe milan(trebuia sa ia cu orice pret Lo Scudetto) si intr-o mai mica masura celelalte forte. Asta s-a vazut in europa

alx_ro
15th April 2004, 16:55
BoboCosta, acum esti de acord cu mine in privinta surprizelor? Cred ca ar trebui totusi sa schimbi poll-ul...

BoboCosta
15th April 2004, 21:29
Cu regret in suflet trebuie sa iti dau dreptate.Nu inteleg cum nu a putut Interul sa treaca de OM.La Celtic ti-am zis ca acolo aveam dubii dar credeam ca se califica.
Asta e.

inter
15th April 2004, 21:37
ce nu intelegi frate , au jucat ca niste hahalere!
poate nu ocupa un loc de CL , ca le dau ultrasii foc la masini (nu-i aplauda ca la Tm) :p

ady_azzuro
15th April 2004, 21:41
Newcastle! ;)

Sergio
15th April 2004, 23:19
poate nu ocupa un loc de CL , ca le dau ultrasii foc la masini (nu-i aplauda ca la Tm) :p
Daca ar sti ca la TM se canta si la 0-8 sigur ar lasa Meazza si ar veni pe Dan Paltinisanu... :p

realmadrid.com
18th April 2004, 13:27
Valencia

ADelPiero
30th April 2004, 01:10
Newcastle ... i think:p

DRAGOS
1st May 2004, 11:11
Semifinalele sunt: Newcastle - Marseille si Villareal - Valencia!!!! Aceste meciuri nu corespund cu poll-ul!!!

Eu mizez pe Marseille, dar cred ca si Villareal are un cuvant greu de spus. Celelalte doua le vad deja eliminate!!!

realmadrid.com
1st May 2004, 23:19
sper villa, dar realitatea ma izbeste, cred ca va fi valencia

SVensson
2nd May 2004, 12:14
Va fi o finala Newcastle - Valencia. Un meci tare. Va castiga Newcastle

ADelPiero
2nd May 2004, 14:23
nu castiga Valencia. .. va zic eu ... :evil:

alejandro
10th May 2004, 20:21
Valencia castiga in proportie de 78% :ok:

Catalanul
10th May 2004, 21:22
si hemos ganado la liga tenemos que ganar tambien la copa UEFA amunt valencia

un mesaj pentru madrileni: NI LIGA, NI COPA NI CHAMPIONS LEAGUE!!

N0_NaM3
11th May 2004, 00:06
Nici nu votez ..ptr ca cashtiga Marseille ...:D

ady_azzuro
11th May 2004, 00:11
OM nu este in sondaj! :(

IlMILAN
11th May 2004, 11:27
OM nu este in sondaj! :(
Nu-i nimic Ady nu e in sondaj dar o sa castige :D......

Nixx
15th May 2004, 01:00
Cred ca nu joaca Drogba asha ca - nici o shansa pt. Marseille.E omul care i-a adus aici.S-a accidentat in meciul cu Monaco.

N0_NaM3
15th May 2004, 01:00
Pey asha am zis shi eu .. :D

alejandro
18th May 2004, 16:06
Dar poate castiga la penalty-uri,a? :drak: