PDA

View Full Version : By iuli - only Romania



iuli
28th July 2006, 21:54
Mda...nu stiu ce a fost in mintea mea, dar m-am hotarat sa joc mai mult, dak nu f mult pe campionatul nostru cel de toate zilele...Divizia A sau mai nou Liga 1 :D

In acest thread voi posta doar ce pariez din Romania...voi paria pt inceput la 10bet...anunt peste cateva zile, alte cateva agentii

Deci...sa incepem :ok:

iuli
28th July 2006, 21:57
Netoiu Urziceni-Poli Iasi

Urziceni favorita la casele de pariuri?? de ce?? chiar nu stiu...Nu au aratat nimic ialomitenii in acest stagiu de pregatire, sunt nou promovati au echipa slabuta una peste alta...Poli Iasi insa au o echipa buna, de mijlocul clasamentului, si in primul rand, au un antrenor f bun, Ionut Popa...
Urziceni...i-am vazut in play-offul pentru divizia A, pardon, Liga 1 si prefera jocul pe contraatac, atunci le-a fost permis acest lucru, dar acum joaca acasa si trebuie sa atace...Poli Iasi joaca bine in depasare, se apara bine si contraataca taios.
Pronostic Poli Iasi +0.5 1.769 8/10

iuli
28th July 2006, 21:58
Craiova-Vaslui

Craiova, marea echipa a Craiovei...cine a vazut-o cum joaca o sa imi dea dreptate....Craiova este jalnica...am vazut-o in 2 meciuri...Craiova-Arges si Craiova-Sportul...Au fost f slabi, probleme mari in aparare, previzibili in atac. Dak stiu eu bine au castigat doar un meci, cu Caracal 3-1 in rest numai infrangeri...
Vaslui...este adevarat...au pierdut cativa jucatori insa au un antrenor f bun care ii poate aseaza bine in teren pe vasluieni...In meciul cu Dinamo chiar s-au miscat bine, asta este doar parerea mea...
Cota la handicap mi se pare f buna...asadar voi juca Vaslui +0.75 2.01 7/10

archaeus
29th July 2006, 03:37
Craiova-Vaslui

Craiova, marea echipa a Craiovei...cine a vazut-o cum joaca o sa imi dea dreptate....Craiova este jalnica...am vazut-o in 2 meciuri...Craiova-Arges si Craiova-Sportul...Au fost f slabi, probleme mari in aparare, previzibili in atac. Dak stiu eu bine au castigat doar un meci, cu Caracal 3-1 in rest numai infrangeri...
Vaslui...este adevarat...au pierdut cativa jucatori insa au un antrenor f bun care ii poate aseaza bine in teren pe vasluieni...In meciul cu Dinamo chiar s-au miscat bine, asta este doar parerea mea...
Cota la handicap mi se pare f buna...asadar voi juca Vaslui +0.75 2.01 7/10

Nu stiu unde ai vazut tu meciul cu Arges ca a fiost dat numai pe postul local din Craiova , dar in fine ... este alegerea ta ... dat fiind faptul ca este echipa mea dew suflet, nu voi paria pe ea, dar gandeste-te ca meciurile amicale nu au nici o legatura cu meciurile oficiale ... nu vreau sa spun sa pariezi pe Craiova, eu as zice sa stai departe de acest meci ca se poate intampla orice :ok:

iuli
29th July 2006, 08:00
Nu stiu unde ai vazut tu meciul cu Arges ca a fiost dat numai pe postul local din Craiova , dar in fine ... este alegerea ta ... dat fiind faptul ca este echipa mea dew suflet, nu voi paria pe ea, dar gandeste-te ca meciurile amicale nu au nici o legatura cu meciurile oficiale ... nu vreau sa spun sa pariezi pe Craiova, eu as zice sa stai departe de acest meci ca se poate intampla orice :ok:

l-am vazut in Brasov...live...:D

Craiova a avut 2 ocazii de gol pe greseli eronate iesite la offside ale pitestenilor in timp ce Pitesti a avut pe langa cele 3 goluri inca 2-3 ocazii bune de a marca...

Fundasii vostri sunt ff lenti...

In atac sunteti previzibili...prea multe pase inapoi...ajungeti la mijjlocasi laterali ca sa dati inapoi cu Bornescu...cam putine conditii de atac...

Vasluiul se poate apara bine...stiu asta bine si eu zic ca este o foarte buna oferta si cota...

In caz ca Vaslui pierde la un gol, jumatate din miza inapoi...

Asta tinand cont e faptul ca nu e pe nicaieri o cota mai mare de 1.98 la x2...

archaeus
29th July 2006, 10:35
Sunt de acord ca in amicale am jucat prost si foarte prost, dar amicalele nu se compara cu meciuril oficiale. Oricum handicapul +0.75 mi se pare mare, linia ar fi trebuit sa fie la +0.5

iuli
29th July 2006, 19:14
Netoiu Urziceni-Poli Iasi

Urziceni favorita la casele de pariuri?? de ce?? chiar nu stiu...Nu au aratat nimic ialomitenii in acest stagiu de pregatire, sunt nou promovati au echipa slabuta una peste alta...Poli Iasi insa au o echipa buna, de mijlocul clasamentului, si in primul rand, au un antrenor f bun, Ionut Popa...
Urziceni...i-am vazut in play-offul pentru divizia A, pardon, Liga 1 si prefera jocul pe contraatac, atunci le-a fost permis acest lucru, dar acum joaca acasa si trebuie sa atace...Poli Iasi joaca bine in depasare, se apara bine si contraataca taios.
Pronostic Poli Iasi +0.5 1.769 8/10


Urziceni-Poli Iasi 0-2 +6.16 :ok:

iuli
29th July 2006, 19:19
Craiova-Vaslui

Craiova, marea echipa a Craiovei...cine a vazut-o cum joaca o sa imi dea dreptate....Craiova este jalnica...am vazut-o in 2 meciuri...Craiova-Arges si Craiova-Sportul...Au fost f slabi, probleme mari in aparare, previzibili in atac. Dak stiu eu bine au castigat doar un meci, cu Caracal 3-1 in rest numai infrangeri...
Vaslui...este adevarat...au pierdut cativa jucatori insa au un antrenor f bun care ii poate aseaza bine in teren pe vasluieni...In meciul cu Dinamo chiar s-au miscat bine, asta este doar parerea mea...
Cota la handicap mi se pare f buna...asadar voi juca Vaslui +0.75 2.01 7/10

Craiova-Vaslui 0-0 +7.07 :ok:

iuli
29th July 2006, 19:21
Urziceni-Poli Iasi 0-2 +6.16
Craiova-Vaslui 0-0 +7.07

Total 29.07: +13.24

iuli
29th July 2006, 19:29
Cateva cuvinte despre aceste 2 meciuri....

Urziceni-Poli Iasi...Am vrut sa subliniez faptul ca ialomitenii nu stiu sa atace...

..."prefera jocul pe contraatac, atunci le-a fost permis acest lucru, dar acum joaca acasa si trebuie sa atace"...rezultat 0-2 pe terenul propriu...

..."Poli Iasi joaca bine in deplasare, se apara bine si contraataca taios."... golurile au fost marcate pe final de meci, minutele 79 si 90...probabil Unirea a incercat sa atace prea mult...

Craiova-Vaslui...marea echipa a oltenilor nu prea are scheme de atac :D

..."probleme mari in aparare, previzibili in atac"...exact cum i-am vazut in pregatire...Vaslui insa nu a atacat foarte mult, dak o faceau fundasii olteni cred ca aveau probleme mari...

..."insa au un antrenor f bun care ii poate aseza bine in teren pe vasluieni"...Excelent s-au asezat modovenii mei...:D echipa solida, cateva contraatacuri si punctul a fost al lor...



Bafta si inspiratie !!!

iuli
30th July 2006, 01:22
Sa zicem cateva cuvinte si despre meciurile de azi, sau mai bine zis o sa vb doar despre un meci deocamdata...

...Pandurii-Rapid...aici trebuia sa joace altcineva...si anume Sportul cea mai curata echipa din tot campionatul, dar cineva a vrut sa nu se intample asta (Prunea sucks)...sa revenim. Pandurii este o echipa slabuta cu un antrenor mediocru, Eugen Neagoe, de altfel a fost mediocru si ca fotbalist. Pandurii a facut cateva transferuri pe ultima suta de metri, jucatori cumparati de la echipa careia ii place tortul, mai ales blatul :)....Rapid este poate echipa cea mai indreptatita sa spere in acest an la castigarea campionatului, desi au plecat jucatori importanti ca Niculae sau Moldovan, Pancu nu a aratat nimic...dar au si venit jucator ca Zicu, cel cu salariul obscen si Griffiths, cel mai bun cangur de la noi din campionat. Rapid, insa, s-a intarit si in aparare prin aducerea lui Sapunaru si joaca zic eu mai bine ca anul trecut (in aparare joaca mai bine)...este doar parerea mea...Tind sa cred ca le va fi foarte greu adversarilor sa inscrie si cred ca in acest meci Maftei&co. isi vor face treaba.
De notat este si ca Pandurii a avut cel mai slab atac anul trecut.
Cota pentru 2 este cam micuta doar 1.55 asa ca voi juca un mic scor...
Pandurii-Rapid 0-1 2/10 6.00
Pandurii-Rapid 0-2 2/10 6.00

iuli
30th July 2006, 13:35
National-Dinamo...O cota imensa zic eu in comparatie cu celelalte agentii...2.26 la Dinamo (-0.5)...adik dinamo 2...iar cota de la dinamo 2 este doar 1.96 :D ...Mizez pe Dinamo mai ales pt aceasta cota, jocul din cele 2 manse cu maltezii nu m-a multumit deloc, poate si datorita faptului ca s-au aparat pe doua linii...
National a pierdut 4 jucatori f importanti, toti titulari in aceasta vara, Griffiths, Sapunaru, Abiodun si Shrhoj(sper sa fi scris bine) :) ...este adevarat au si venit cativa, Fl. Dumitru, Cursaru, Dragan, dar cred ca nu sunt la nivelul plecarilor. Dak nu se baga cu autocarul in poarta Dinamo cred ca va castiga iar cota este excelenta.
Dinamo(-0.5) 2.26 7/10

Dreadknight
30th July 2006, 15:36
National-Dinamo...O cota imensa zic eu in comparatie cu celelalte agentii...2.26 la Dinamo (-0.5)...adik dinamo 2...iar cota de la dinamo 2 este doar 1.96 :D ...Mizez pe Dinamo mai ales pt aceasta cota, jocul din cele 2 manse cu maltezii nu m-a multumit deloc, poate si datorita faptului ca s-au aparat pe doua linii...
National a pierdut 4 jucatori f importanti, toti titulari in aceasta vara, Griffiths, Sapunaru, Abiodun si Shrhoj(sper sa fi scris bine) :) ...este adevarat au si venit cativa, Fl. Dumitru, Cursaru, Dragan, dar cred ca nu sunt la nivelul plecarilor. Dak nu se baga cu autocarul in poarta Dinamo cred ca va castiga iar cota este excelenta.
Dinamo(-0.5) 2.26 7/10

Sorry dar cu Dinamo iei teapa.In ultimele 7 meciuri cu bancarii Dinamo na castigat decat 2 meciuri si asta in groapa ca in Cotroceni numai bataie au mancat.In fiecare an au pierdut jucatori importanti si tot iau batut pe Dinamo

iuli
30th July 2006, 15:45
Tu nu prea stii sa citesti si nici sa scrii...am si zis de ce i-am luat pe Dinamo...

oricum e foarte bine ca se discuta despre meciurile postate aici...

Cota a fost excelenta 2.26 dinamo este value-bet

iuli
30th July 2006, 23:02
...Pandurii-Rapid...aici trebuia sa joace altcineva...si anume Sportul cea mai curata echipa din tot campionatul, dar cineva a vrut sa nu se intample asta (Prunea sucks)...sa revenim. Pandurii este o echipa slabuta cu un antrenor mediocru, Eugen Neagoe, de altfel a fost mediocru si ca fotbalist. Pandurii a facut cateva transferuri pe ultima suta de metri, jucatori cumparati de la echipa careia ii place tortul, mai ales blatul :)....Rapid este poate echipa cea mai indreptatita sa spere in acest an la castigarea campionatului, desi au plecat jucatori importanti ca Niculae sau Moldovan, Pancu nu a aratat nimic...dar au si venit jucator ca Zicu, cel cu salariul obscen si Griffiths, cel mai bun cangur de la noi din campionat. Rapid, insa, s-a intarit si in aparare prin aducerea lui Sapunaru si joaca zic eu mai bine ca anul trecut (in aparare joaca mai bine)...este doar parerea mea...Tind sa cred ca le va fi foarte greu adversarilor sa inscrie si cred ca in acest meci Maftei&co. isi vor face treaba.
De notat este si ca Pandurii a avut cel mai slab atac anul trecut.
Cota pentru 2 este cam micuta doar 1.55 asa ca voi juca un mic scor...
Pandurii-Rapid 0-1 2/10 6.00
Pandurii-Rapid 0-2 2/10 6.00

Pandurii-Rapid 1-1 -4.00 :no:

iuli
30th July 2006, 23:03
National-Dinamo...O cota imensa zic eu in comparatie cu celelalte agentii...2.26 la Dinamo (-0.5)...adik dinamo 2...iar cota de la dinamo 2 este doar 1.96 :D ...Mizez pe Dinamo mai ales pt aceasta cota, jocul din cele 2 manse cu maltezii nu m-a multumit deloc, poate si datorita faptului ca s-au aparat pe doua linii...
National a pierdut 4 jucatori f importanti, toti titulari in aceasta vara, Griffiths, Sapunaru, Abiodun si Shrhoj(sper sa fi scris bine) :) ...este adevarat au si venit cativa, Fl. Dumitru, Cursaru, Dragan, dar cred ca nu sunt la nivelul plecarilor. Dak nu se baga cu autocarul in poarta Dinamo cred ca va castiga iar cota este excelenta.
Dinamo(-0.5) 2.26 7/10

National-Dinamo 1-2 +8.82 :ok:

iuli
30th July 2006, 23:05
Pandurii-Rapid 1-1 -4.00
National-Dinamo 1-2 +8.82

Total 30.07: +4.82

iuli
30th July 2006, 23:07
Urziceni-Poli Iasi 0-2 +6.16
Craiova-Vaslui 0-0 +7.07
Pandurii-Rapid 1-1 -4.00
National-Dinamo 1-2 +8.82


Total prima etapa: +18.06

iuli
2nd August 2006, 16:58
Steaua-Gorica

In tur 2-0 pt steaua.
O cota care ma lasat :o: ....Steaua are cea mai tare aparare din campionatul nostru, o echipa care nu a mai primit gol in meciuri oficiale de 2 luni :hmm:. Olaroiu a declarat ca ii va menaja pe Paraschiv si P.Marin jucatori care au luat galben in meciul tur, si in cazul unui alt avertisment vor lipsi in meciul cu Standard. Steaua va incepe cu Carlos, Sabam, Goian, Ghionea, Nesu, Lovin....ei vor asigura partea defensiva...o aparare excelenta dupa parerea mea. Gorica in schimb au vandut cei mai buni 2 atacanti de sezonul trecut, cei care au inscris 40 de goluri in sezonul 2005/2006. Cu un atac nou nu vad cum ar putea sa ii faca probleme Stelei.
In meciul tur Gorica nu a avut nici o ocazie de gol si cred ca si in acest meci apararea Stelei isi va face datoria.
Pronostic NG (nu marcheaza ambele) 1.80 la globet 8/10

Dreadknight
2nd August 2006, 18:13
cred ca ideea ta e excelenta, pacat ca nu pot inca sa joc asa

iuli
2nd August 2006, 23:54
Steaua-Gorica

In tur 2-0 pt steaua.
O cota care ma lasat :o: ....Steaua are cea mai tare aparare din campionatul nostru, o echipa care nu a mai primit gol in meciuri oficiale de 2 luni :hmm:. Olaroiu a declarat ca ii va menaja pe Paraschiv si P.Marin jucatori care au luat galben in meciul tur, si in cazul unui alt avertisment vor lipsi in meciul cu Standard. Steaua va incepe cu Carlos, Sabam, Goian, Ghionea, Nesu, Lovin....ei vor asigura partea defensiva...o aparare excelenta dupa parerea mea. Gorica in schimb au vandut cei mai buni 2 atacanti de sezonul trecut, cei care au inscris 40 de goluri in sezonul 2005/2006. Cu un atac nou nu vad cum ar putea sa ii faca probleme Stelei.
In meciul tur Gorica nu a avut nici o ocazie de gol si cred ca si in acest meci apararea Stelei isi va face datoria.
Pronostic NG (nu marcheaza ambele) 1.80 la globet 8/10

Steaua-Gorica 3-0 +6.4 :ok:

iuli
4th August 2006, 01:14
Farul Constanta-Otelul Galati


In acest meci se intalnesc 2 echipe care nu au aratat foarte multe lucruri bune in primul meci de campionat, Farul a remizat 1-1 la UTA, dupa un joc nu foarte bun, au marcat din penalty si apoi s-au retras in defensiva. Otelul a pierdut acasa 3-1 cu CFR-ul lui Dorinel Munteanu dar nu numai ca au pierdut dar au jucat si foarte slab neavand ocazii clare de a marca.
In acest meci la Farul lipsesc 4 jucatori, toti titulari, Voiculet, Lungu, Todoran si Gurita, iar in conditiile actuale Farul nu cred ca poate inscrie mai mult de un gol. La otelul vor lipsi 2 jucatori insa nu erau titulari, Iorga si Rancan.
Cred ca nimanui nu ii convine sa piarda acest meci si prevad putine goluri, un punct probabil multumindu-le pe amandoua in aceste conditii.
under 2.5 1.75 8/10 sportingbet

iuli
5th August 2006, 00:10
Farul Constanta-Otelul Galati


In acest meci se intalnesc 2 echipe care nu au aratat foarte multe lucruri bune in primul meci de campionat, Farul a remizat 1-1 la UTA, dupa un joc nu foarte bun, au marcat din penalty si apoi s-au retras in defensiva. Otelul a pierdut acasa 3-1 cu CFR-ul lui Dorinel Munteanu dar nu numai ca au pierdut dar au jucat si foarte slab neavand ocazii clare de a marca.
In acest meci la Farul lipsesc 4 jucatori, toti titulari, Voiculet, Lungu, Todoran si Gurita, iar in conditiile actuale Farul nu cred ca poate inscrie mai mult de un gol. La otelul vor lipsi 2 jucatori insa nu erau titulari, Iorga si Rancan.
Cred ca nimanui nu ii convine sa piarda acest meci si prevad putine goluri, un punct probabil multumindu-le pe amandoua in aceste conditii.
under 2.5 1.75 8/10 sportingbet
am jucat si 1/10 pe scor 0-0...


Farul-Otelul 3-1 -9

iuli
5th August 2006, 01:02
Fc Arges-Poli Timisoara

Cel mai italian meci din campionatul nostru, antrenorii celor 2 echipe practicand jocul antrenorilor din Serie A, Gianini, care chiar este italain si Sorin Cartu care este cunoscut ca Sorinaccio dupa celebrul sistem italian Catenaccio.
Voi merge pe putine goluri in acest meci, 0 sau 1 gol mi se pare o cota interesanta, 2.88 la sportingbet.
Argesul a batut cu 1-0 in deplasare la jiul in prima etapa dar echipa nu a aratat foarte multe, singurul lucru bun fiind sistemul defensiv si golul lui Daniel Rednic :). Poli in schimb a facut egal cu Steaua dupa un joc destul de echilibrat, in care apararea si-a facut excelent datoria. Asta au zis la unison banatenii: " Dak marcam vom castiga" asta arata o nu foarte buna capacitate in atac.
Sorin Cartu, asa cum il stim, va pune baza pe defensiva, cel mai important lucru fiind sa nu ia gol, apoi fiind sa dea gol.
0-1 goluri 2.88 sportingbet 6/10
scor 0-0 7.50 sportingbet 2.5/10

iuli
6th August 2006, 13:34
Fc Arges-Poli Timisoara

Cel mai italian meci din campionatul nostru, antrenorii celor 2 echipe practicand jocul antrenorilor din Serie A, Gianini, care chiar este italain si Sorin Cartu care este cunoscut ca Sorinaccio dupa celebrul sistem italian Catenaccio.
Voi merge pe putine goluri in acest meci, 0 sau 1 gol mi se pare o cota interesanta, 2.88 la sportingbet.
Argesul a batut cu 1-0 in deplasare la jiul in prima etapa dar echipa nu a aratat foarte multe, singurul lucru bun fiind sistemul defensiv si golul lui Daniel Rednic :). Poli in schimb a facut egal cu Steaua dupa un joc destul de echilibrat, in care apararea si-a facut excelent datoria. Asta au zis la unison banatenii: " Dak marcam vom castiga" asta arata o nu foarte buna capacitate in atac.
Sorin Cartu, asa cum il stim, va pune baza pe defensiva, cel mai important lucru fiind sa nu ia gol, apoi fiind sa dea gol.
0-1 goluri 2.88 sportingbet 6/10
scor 0-0 7.50 sportingbet 2.5/10


Arges-Timisoara 0-2 -8.5 :no:

iuli
6th August 2006, 13:35
Dinamo-Pandurii

Ce gresealaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! doar 1.75 este limita pe cand la celelalte agentii este 2.5, 2.75...Dinamo-Pandurii este un meci de over 2.5 dar sa nu mai vb de 1.75...Dinamo va juca in acelasi trident ofensiv, cu Niculescu se pare revenind in primul 11, si cu Cristea in spatele lor, foarte ofensivi "cainii rosii". Pandurii vor venii sa apere 0-0, cu siguranta asta, dak vor iesi la atac vor lua cel putin 4 :D. Dinamovistilor le va fi greu pana vor inscrie primul gol apoi spectacolul va intra in arena.

Dinamo -1.5 1.99 10/10 10bet !!!!!

e primul meci caruia ii acord mai mult de 10 u...HAI DINAMO

iuli
12th August 2006, 15:27
Optiunea mea pt azi: :mrg:

Pandurii-Gloria 1

Pandurii au jucat cat de cat bine in aceste 2 etape intalnind pe Dinamo si Rapid si scotand un punct din aceste 2 meciuri infernale...:)
Gloria a inceput prost...aaa scuze nu prost...pt ca a jucat cu ceahlaul si isi recupereaza punctele in retur :drak: si au reusit o victorie acasa cu national...
Pandurii, tinand cont de problemele pe care le-au avut, au reusit sa scoata mai mult decat se spera, cu un joc peste unele din contracandidate la retrogradare. Au cumparat pe ultima suta de metri cativa jucatori....de la gloria :drak: ....iar acum...ii vor invinge pe bistriteni

Pandurii-Gloria 1 2.50 10bet 10/10

Pandurii-Gloria AH -1 1 4.20 bet365 4/10

Kainsashiki
12th August 2006, 15:29
ai uitat sa zici ceva despre meciul asta:

BLAT !

iuli
12th August 2006, 15:34
eee...si tu acum :drak:

*Coco*
12th August 2006, 16:55
Nu e nici un blat va garantez
Bate Pandurii cu 2,3-0:P

iuli
12th August 2006, 20:09
Bilant pana acum:

Prima etapa: +18.06
Meci din UCL: +6.4
Etapa 2: -27.5
Etapa 3: +15

Bilant total: +12 cam slab :(

iuli
13th August 2006, 15:29
Jiul-Dinamo

Dinamo nu va avea meci deloc usor, desi tot mai multa lume merge pe dinamo...Jiul este o echipa artagoasa, nu se preda foarte usor, mai ales in fata marilor echipe, pardon, doar in fata lui dinamo si rrrapid, ca cu stiaua :D . Dinamo a avut probleme in fata portii, au marcat foarte greu in ultimele 2 meciuri, cu Pandurii si Beitar, goluri marcate in a 2-a repriza. Jiul, in schimb are 2 infrangeri in 2 etape, cu Arges, acasa, dupa un golazo al lui Daniel Rednic si a doua infrangere, in deplasare cu Rapid, scor 1-0 dar nu s-au miscat deloc rau, jucand cu mare ambitie si asa cred ca vor juca si cu Dinamo.
Mizez pe un meci foarte echilibrat, Dinamo are probleme in a marca goluri, Jiul, echipa ambitioasa si putand face fata, in acest moment, unui dinamo, care nu stie sa atace.
Pronostic under 2.5 1.80 globet 9/10

iuli
13th August 2006, 16:42
UTA-Steaua

Steaua vine la arad dupa egalul 2-2 din Champions League cu Standard Liege. Steaua este mare favorita in acest meci in opinia mea, fiind poate cea mai buna echipa din Romania in acest moment...UTA este o nou-promovata cu inceput bun in acest sezon, 1-1 acasa cu Farul si o victorie 5-2 la Vaslui probabil cea mai slaba echipa din Romania in acest an.
Steaua a facut egal in prima etapa, 0-0 la timisoara, o echipa foarte buna, si a batut cu 3-0 pe craiova insa fara sa forteze.
UTA are foarte mare ambitie, insa doar cu ambitia nu poti sa bati pe steaua, o echipa mare, cu jucatori valorosi.
Steaua va juca cu cea mai buna echipa posibila in acest moment, doar carlos nefiind titular, insa poate e mai bine asa :mrg:
Primul 11: Cernea- Saban Goian Ghionea P.Marin- Nicolita Lovin Paraschiv Bostina- Dica Badea
Radoi este accidentat de mai mult timp in timp ce pe Iacob cred ca il poate inlocui Badea.
Merg pe Steaua -0.75 1.943 10bet 8/10

*Coco*
13th August 2006, 16:50
Vezi ca UTA a batut cu 5-2 pe Vaslui nu 5-1
Steaua a facut 0-0 la Timisoara nu 1-1:P

iuli
13th August 2006, 17:07
loooool....asa e =))) la steaua stiam ca 0-0 insa nu stiu dc am scris asta, insa la UTA stiam ca 5-1...insa ai dreptate :D

iuli
13th August 2006, 20:37
Jiul-Dinamo

Dinamo nu va avea meci deloc usor, desi tot mai multa lume merge pe dinamo...Jiul este o echipa artagoasa, nu se preda foarte usor, mai ales in fata marilor echipe, pardon, doar in fata lui dinamo si rrrapid, ca cu stiaua :D . Dinamo a avut probleme in fata portii, au marcat foarte greu in ultimele 2 meciuri, cu Pandurii si Beitar, goluri marcate in a 2-a repriza. Jiul, in schimb are 2 infrangeri in 2 etape, cu Arges, acasa, dupa un golazo al lui Daniel Rednic si a doua infrangere, in deplasare cu Rapid, scor 1-0 dar nu s-au miscat deloc rau, jucand cu mare ambitie si asa cred ca vor juca si cu Dinamo.
Mizez pe un meci foarte echilibrat, Dinamo are probleme in a marca goluri, Jiul, echipa ambitioasa si putand face fata, in acest moment, unui dinamo, care nu stie sa atace.
Pronostic under 2.5 1.80 globet 9/10

+7.2

iuli
13th August 2006, 20:38
UTA-Steaua

Steaua vine la arad dupa egalul 2-2 din Champions League cu Standard Liege. Steaua este mare favorita in acest meci in opinia mea, fiind poate cea mai buna echipa din Romania in acest moment...UTA este o nou-promovata cu inceput bun in acest sezon, 1-1 acasa cu Farul si o victorie 5-2 la Vaslui probabil cea mai slaba echipa din Romania in acest an.
Steaua a facut egal in prima etapa, 0-0 la timisoara, o echipa foarte buna, si a batut cu 3-0 pe craiova insa fara sa forteze.
UTA are foarte mare ambitie, insa doar cu ambitia nu poti sa bati pe steaua, o echipa mare, cu jucatori valorosi.
Steaua va juca cu cea mai buna echipa posibila in acest moment, doar carlos nefiind titular, insa poate e mai bine asa :mrg:
Primul 11: Cernea- Saban Goian Ghionea P.Marin- Nicolita Lovin Paraschiv Bostina- Dica Badea
Radoi este accidentat de mai mult timp in timp ce pe Iacob cred ca il poate inlocui Badea.
Merg pe Steaua -0.75 1.943 10bet 8/10

+7.44

iuli
13th August 2006, 20:39
Bilant etapa 3: +29.64

iuli
13th August 2006, 20:40
Bilant total: +26.64