PDA

View Full Version : Steaua - Standard Liege



Pages : 1 [2] 3 4 5 6

vinsanity
7th August 2006, 16:51
n-ai inteles Jerry, n-am spus niciunde ca tin cu cealalta echipa sau ca vreau sa ia bataie, aici n-am inteles eu ce ai vrut sa zici, ce am scris mai sus era un raspuns la textul lui Paul in care el spunea ca n-ar tine cu Dinamo daca ar fi fost in locul Stelei (sa se califice in Liga), eu atat spun, nu amestec treburile din liga noastra, unde voi fii mereu suporterul unei singure echipe (Steaua, daca nu s-a inteles) cu reprezentarea noastra pe plan european, unde voi tine intotdeauna cu orice sportiv sau echipa romaneasca:)

am inteles egoistule:)

Jerry20cm
7th August 2006, 16:55
vinsanity , nu ma refeream la nimeni.
Doar subliniam ca: poti tine cu echipa adversara dusmanului tau din campionatul intern dak asa te indruma inima, dar tine'o in sine ta, nu aparea pe forumuri,tv,ziare si spune ca ai vrea ca rivala ta sa manance bataie de la o echipa straina, cam asta am vrut sa spun.

vinsanity
7th August 2006, 17:02
de acord Jerry, probabil am interpretat gresit textul tau de mai sus:)

Luis Garcia10
7th August 2006, 20:13
Fara Iacob ,fara Radoi,fara Carlos si totusi trebuie sa invingem!!!

my_bogdan
7th August 2006, 20:59
Fara Iacob ,fara Radoi,fara Carlos si totusi trebuie sa invingem!!!

cand antrenor la Steaua era Zenga sau Protasov daca lipseau 3 jucatori de baza deja meciul se termina egal sau infrangere......de cand e Olaroiu toti jucatorii pot sa joace titulari :ok:

eu pariez pe o victorie la 2 goluri diferenta la Liege /hello

TaciAcolo
7th August 2006, 21:36
0-2 Fortza Romania!!!:D /hello

maximus3ad
8th August 2006, 04:40
grea situatie pentru Steaua cu accidentarile, sper sa nu afecteze echipa si jocul, ar fi bun si un egal numai sa nu piarda si sa inscrie macar un gol
Hai Steaua!!!

bogdang
8th August 2006, 11:36
sper sa o furati cum ati furat-o si de la psg. 5-0 pentru standard.

acroscad
8th August 2006, 11:50
sper sa o furati cum ati furat-o si de la psg. 5-0 pentru standard.

si de la 5-0 putem reveni in retur cu blegienii astia, in fine fiecare roman simte cum vrea el meciurile echipelor rivale!

SORENSEN
8th August 2006, 12:30
Echipa probabila la meciul cu Standard:
Cernea - P. Marin, D. Goian, Ghionea, Neşu - Nicoliţă, Lovin, Paraschiv, Boştină - Opriţa, N. Dică

maxx1923
8th August 2006, 12:32
Nu ma poate obliga NIMENI sa tin cu echipa ciobanasului. stelistii sunt prea aroganti,cu nasul pe sus(fara motiv).Sper sa-i trezeasca Standard la realitate.Sunt patriot cand joaca nationala,dar cu steaua ...N I C I O D A T A
Si chiar asa,cati romani(adevarati 100%)sunt la aceasta echipa? Putini ,4 sau 5

Jerry20cm
8th August 2006, 12:35
Nu ma poate obliga NIMENI sa tin cu echipa ciobanasului. stelistii sunt prea aroganti,cu nasul pe sus(fara motiv).Sper sa-i trezeasca Standard la realitate.Sunt patriot cand joaca nationala,dar cu steaua ...N I C I O D A T A
Si chiar asa,cati romani(adevarati 100%)sunt la aceasta echipa? Putini ,4 sau 5

exact, nu te obliga nimeni sa ti cu Steaua, dar cei 7 ani de acasa te obliga sa nu postezi ca ti cu Standard

lance69
8th August 2006, 12:40
nu uitati fratilor ca si anul trecut am jucat cu rosenborg care la ora meciului cu steaua avea vreo 10 infringeri in campionat si ne-au scos pe usa din dos.Parerea mea ca oficialii de la steaua ar trbui sa fie mai rezervati in declaratii si sa un optimism ponderat ca vai si amar de mm stoica si de oli dk steaua rateaza calificarea.meciul va fi foarte greu pentru noi deoarece ne lipsesc citeva pise de baza radoi,iacob,cristocea si retineti nu l-am numit piesa de baza pe carlos pecare eu il consider un big clovn si steaua nu are nevoie de mascarici

FORZA STEAUA/hello

corlika
8th August 2006, 12:41
Acuma ce sa spuna si cei care nu au avut ani la rand nici macar acces in turul 3 preliminar...???? Intr-un sondaj facut pe site-ul www.standardliege.com,suporteri echipei adverse,sunt impartiti in a da victoria ,dar romanul nostru ce sa zica...ca nu avem sanse deloc.Asta e poate acum vom demonstra (a cata oara???) ca suntem cea mai titrata echipa nde club din romania,echipa etalon a fotbalului romanesc,echipa cea mai buna din romania,fapt recunoscut si de granzii fotbalului din europa ....In rest,numai bine le doresc celorlalte echipe romanesti angrenate in competitiile europene.

lance69
8th August 2006, 12:46
Nu ma poate obliga NIMENI sa tin cu echipa ciobanasului. stelistii sunt prea aroganti,cu nasul pe sus(fara motiv).Sper sa-i trezeasca Standard la realitate.Sunt patriot cand joaca nationala,dar cu steaua ...N I C I O D A T A
Si chiar asa,cati romani(adevarati 100%)sunt la aceasta echipa? Putini ,4 sau 5

dupa cum te exprimi ori esti fan dinamo ori rapid vezica ai gresit forumul si mai spui ca esti roman dar tii cu standard bravo inseamna ca esti un nimeni si de fapt parerea ta nu conteaza

dede
8th August 2006, 12:49
exact, nu te obliga nimeni sa ti cu Steaua, dar cei 7 ani de acasa te obliga sa nu postezi ca ti cu Standard
sa-i lasam sa spuna ce vor, ca oricum parerea lor nu prea conteaza...ei si-ar dori sa o vada pe Steaua luand bataie cu 5-0, eliminata, retrogradata, desfiintata bla bla, ca poate asa echipa lor va fi cea mai buna din tara, cea mai iubita, cu cei mai multi suporteri sau mai stiu eu cum...nici ei nu cred ce spun :evil:

Jerry20cm
8th August 2006, 12:52
d3d3 beton post :evil: :ok:

in legatura cu meciul , Steaua a facut astazi deplasarea spre Liege, din lotul deplasat facand parte si Carlos, despre care se spunea ca va rata acest joc.

pinki
8th August 2006, 12:57
pana una alta, mai e o zi, imi pare rau ca nu joaca victoras, ce naiba nu l-a menajat oli nu stiu, e bine ca totusi mai avem si alti oameni care sa faca fata, eu zic un 2-0 :ok: /hello FORZA STEAUA!!!

tomy_r90
8th August 2006, 12:57
Kt de stelist snt io....SA NU IL BAGE PE CARLOS!!!!....a mai facut Oli gresala asta o data q Boro'....si stim q toti ce a iesit ....si qm a iesit sh Oli sh Carlos dupa meciul acela nu?! :D

aaaa am uitat sa adaug...Carlos era doar pe juma recuperat atunci....:)

adi_cta
8th August 2006, 12:59
Eu zic ca Steaua poate face fata si fara 2-3 jucatori de baza.

pinki
8th August 2006, 13:16
eu nu stiu ce sa mai zic despre carlos, incepuse bine da' pe parcurs... :mad: :thinkso: dar nici cernea nu stiu cat e de bun... cel mai bine ar fi sa nu-i lasam sa se apropie de poarta :drak: si sa nu facem ca la boro... dar eu cred ca nu o sa avem probleme cu calificarea asta :great: :sneaky:

clara.warren
8th August 2006, 13:31
ce frumos e sa vezi mesajele astea de la toti dusmanii stelei .e daca voi ne vreti binele atunci multa bafta si voua in cupa uefa ...si cand o sa ajungeti vre-o data unde a ajuns steaua sau sa faceti ce a facut steaua in europa atunci sa mai deschideti guritza...:no::rosu:

Aurel.D
8th August 2006, 13:33
Cred ca indiferent de problemele celor doua echipe, va fi totusi o dubla tare....

Legat de circulata fraza "daca nu tii cu toate echipele romanesti in cupele europene, nu esti roman" mi se pare fortata, un fals patriotism si chiar ridicola.
De ce?
Ce inseamna aici "sa fii roman"? Sa fi patriot, nu? Si sa fii patriot presupune ca iti iubesti tara, ca o respecti, ca ii vrei binele si faci tot ce tine de tine sa ii fie bine si sa o reprezinti cu succes. Ce, daca nu tin cu Steaua in europa inseamna ca nu imi iubesc si respect tara? Mi se pare stupid.
Sustin echipele nationale si toti sportivii romani de la toate sporturile, care participa in competitiile internationale pt. ca asta simt, dar daca nu simt ca trebuie sa tin cu Steaua, care este problema? Poti sa iti impui sufleteste asa ceva? Nu.
Existand rivalitatea de atatia zeci de ani intre Dinamo si Steaua, este greu unui dinamovist oricat o fi el de "patriot", sa tina in sufletul lui cu Steaua si viceversa. De fapt unii stelisti au recunoscut aici ca nu ar tine cu Dinamo intr-o situatie asemnatoare.

Si pe urma credeti ca in straintate este altfel? Sa nu imi spuneti ca fanii lui Lazio vor tine vreodata cu AS Roma in Europa, sau cei ai lui Manchester City cu cei ai lui Man United si exemple sunt destule.
Deja devine puerila si ridicola acuzatia asta!!

clara.warren
8th August 2006, 13:36
eu zic ca n-ar trebui sa avem probleme chiar si fara jucatorii accidentati numai sa nu se culce ai nostri pe o ureche ca sunt mai buni ca altfel ne calificam fara probleme...spre bucuria lui borcea,toti cainilor si nu in ultimu rand a rapidistilor care mor de grija noastra/hello /ole/

/ole/

dede
8th August 2006, 14:07
Cred ca indiferent de problemele celor doua echipe, va fi totusi o dubla tare....

Legat de circulata fraza "daca nu tii cu toate echipele romanesti in cupele europene, nu esti roman" mi se pare fortata, un fals patriotism si chiar ridicola.
De ce?
Ce inseamna aici "sa fii roman"? Sa fi patriot, nu? Si sa fii patriot presupune ca iti iubesti tara, ca o respecti, ca ii vrei binele si faci tot ce tine de tine sa ii fie bine si sa o reprezinti cu succes. Ce, daca nu tin cu Steaua in europa inseamna ca nu imi iubesc si respect tara? Mi se pare stupid.
Sustin echipele nationale si toti sportivii romani de la toate sporturile, care participa in competitiile internationale pt. ca asta simt, dar daca nu simt ca trebuie sa tin cu Steaua, care este problema? Poti sa iti impui sufleteste asa ceva? Nu.
Existand rivalitatea de atatia zeci de ani intre Dinamo si Steaua, este greu unui dinamovist oricat o fi el de "patriot", sa tina in sufletul lui cu Steaua si viceversa. De fapt unii stelisti au recunoscut aici ca nu ar tine cu Dinamo intr-o situatie asemnatoare.

Si pe urma credeti ca in straintate este altfel? Sa nu imi spuneti ca fanii lui Lazio vor tine vreodata cu AS Roma in Europa, sau cei ai lui Manchester City cu cei ai lui Man United si exemple sunt destule.
Deja devine puerila si ridicola acuzatia asta!!
nu obliga nimeni pe un dinamovist sau rapidist sa tina cu Steaua...insa una e sa zica "da dom'le, nu tin cu Steaua si nu vreau sa se califice" si altceva e "Steaua o va lua cu 5-0 pt ca au o echipa de oi, de ciobani bla bla bla"...cei care scriu fraze de genul asta mai bine si-ar pastra parerea pt ei...

dyuletz
8th August 2006, 14:16
Eh, las ca ne calificam noi si atunci vor tacea din gura, pt ca ei n-or sa ajunga in CL never.. ;) !!!

pinki
8th August 2006, 14:25
da, si pe mine ma deranjeaza faza asta, nu zic ca ar trebui sa tina cu steaua, ca nici eu n-as tine cu dinamo sau rapid daca ar fi, bine, n-as tine nici cu adversarele lor, pur si simplu m-as bucura daca o echipa romaneasca ar ajunge departe. dar in momentul de fata steaua are o echipa foarte buna si ar trebui sa ne lase in pace, nu tin cu noi, bine, dar sa nu ne mai faca in toate felurile, ca steaua e echipa din teren, nu jiji cu meme. si asa cum noi nu-i facem in niciun fel, sa se abtina si ei. sa-i vad totusi cum se zgaraie pe ochi cand o sa ajungem in grupe :drak:

dede
8th August 2006, 14:35
si asa cum noi nu-i facem in niciun fel, sa se abtina si ei. sa-i vad totusi cum se zgaraie pe ochi cand o sa ajungem in grupe :drak:
noi si sa vrem sa-i facem nu stiu cum, nu putem...ei, cand ii fac pe stelisti oi sau ciobani, nu se deranjeaza nimeni sa stearga mesajele, dar, de ex, cand stelistii ii fac pe rapidisti ciori sau tzigani, imediat se crizeaza si bineinteles stelistii trebuie sa suporte consecintele :mda:

coshulica
8th August 2006, 14:50
Steaua - Standard Liege este un meci foarte greu pentru Steaua datorita absentelor lui Iacob,Radoi si Carlos dar cred ca se vor califica cu scorulk general de 3-1.

Liviu
8th August 2006, 14:53
Mi-e frica putin de acest meci pentru ca noi suntem in forma si ei nu... Asemanare izbitoare cu Rosenborg.
Pana macar dupa meciul tur , noi stelistii , ar trebui sa fim mai prudenti . Stiti vorba lui nea' Imi : Nu-ti face iluzii ca sa n-ai deziluzii!:hmm:

lukas75
8th August 2006, 15:28
Steaua va trebui sa joace pe atac la Liege pt ca Standard fara Sergio Conceicao care e creierul echipei si lipseste doar in tur si cu 12 noi achizitii in lot nu are cum sa fie o formatie omogena, vezi si startul ratat de campionat.

Pacat de lipsa lui Iacob dar eu as miza pe trio DICA - BADEA - OPRITA ...si OCHIROSII pe final sa ii ameteasca putin si garantat ii batem cu 2 - 0 sau 2 - 1 ........ Iar in retur 0-0 scor clasic acasa si asta e..............

Vad o informatie pe site ca ia steaua 8 mil daca intra in grupe din care 6,4 pt meciurile din grupe insa nu am auzit de asa ceva........... fiecare punct e cam 300 mii de euro deci nu vad decat daca are 6 victorii sa ia banii aia .........
Autorul articolului omite sursa dezinformarii ............


NU MAI FACETI COMPARATII CU ROSENBORG PT CA SPRE NOROCUL NOSTRU LIPSESTE CONSATEANUL MEU RADOI ............. UITATI CA EL A MARCAT CELE 3 GOLURI ALE RESENBORGULUI IN RETUR?????????

atdi
8th August 2006, 17:29
Steaua se va califica de data asta. Spre deosebire de anul trecut, anul asta nu au adus antrenor nou in vara asta, asta e diferenta majora fata de anul trecut, cand Protasov a avut nevoie de ceva timp sa puna echipa in teren cum trebuie si in plus i-a lipsit si Dica in dubla cu Rosenborg, care de altfel e un jucator foarte important in atacul stelei.

reseter
8th August 2006, 17:43
mi-as dori sa mearga in cupele europene la....canotaj: asa ca bafta in divizia B ca aveti peste 11.000.000 euro datorii...cu ce sunteti mai buni ca Sportul???
Ma intreb cand (vreodata!!!???) federatia nu va mai folosi masuri diferite pentru echipele de fotbal comparativ cu cluburile departamentale (MI, MAPN, MTRANSPORTURILOR)

bodomuller
8th August 2006, 17:49
pronostic: standard-STEAUA 0-1 si 2-0 acasa....

bodomuller
8th August 2006, 17:54
cineva o sa planga foarte mult dupa dubla asta :D
ramane de vazut cine
borcea:drak:

Vincent
8th August 2006, 17:54
Ii scoatem si cu rezervele.

FORZA STEAUA!!!

mieju
8th August 2006, 17:55
Hai, gata cu instigarile. E timpul sa ne gandim si la interesele comune.

Sunt rapidist si vreau ca Steaua sa intre in grupe si sa treaca de ele. Ne aducem aminte numai injuraturile. Uitam cu totii ca parcursurile de anul trecut au ne-adus un coeficient foarte bun, ca la anul avem o echipa direct in grupe. Si la cum merg lucrurile pe la noi probabil vom vedea la anu' doua echipe in grupe.

Vreau si eu sa vad pe viitor Clujul sau Timisoara in cupele europene, eventual in primavara europeana. Vreau sa fie si echipele romanesti "nuci tari", sa le tremure fundul tuturor cand pica cu vreuna de-a noastra. Asta-i sansa pe care o avem, cat mai multe echipe care sa capete experienta internationala, cat mai multe derby-uri interne, cat mai multe candidate la cupe !

younikolas
8th August 2006, 18:31
1-2 ptr STEAUA in meciul din deplasare.......FORZZA STEAUA.......:yeah: /hello

Vladek
8th August 2006, 18:36
Hai, gata cu instigarile. E timpul sa ne gandim si la interesele comune.

:ok: :ok: Bravo ! Atitudine de om crescut si rational ... nu de "ultras" de 2 lei vechi.

In aceeasi ordine de idei, urez si eu bafta Rapidului, sa ajunga mai sus de sferturi anul asta in UEFA si s-o si castige daca pot !:yeah: :yeah:

PS : pt complexatii ce-si ascund frustrarile in spatele unor jigniri ce le arata obrazul foarte gros, gen "oi", "turma" , "aurolaci", "vreau sa ia bataie Steaua cu 5-0" ... n-am decat doua cuvinte : grow up !

grisphas
8th August 2006, 18:37
Da steaua o va elimina pe standard cu dubla victorie

aetius
8th August 2006, 18:39
Kt de stelist snt io....SA NU IL BAGE PE CARLOS!!!!....a mai facut Oli gresala asta o data q Boro'....si stim q toti ce a iesit ....si qm a iesit sh Oli sh Carlos dupa meciul acela nu?! :D

aaaa am uitat sa adaug...Carlos era doar pe juma recuperat atunci....:)

mda cam ashe este...
deci carlos eroul finalului de campanie din uefa in 2005/06 si
radoi eroul finalului de campanie din cl in 2005/06 nu se vor regasi in primul 11.
asta e cel mai bun lucru. de ce? psihic vorbind nu mai are nici un jucator motiv sa clacheze.
a uitasem, domnu' dica daca cumva iti da ivanov galben te rugam frumos sa nu plingi. ce dreq esti om in toata firea sau copil de gradinita?
mesaj pt oly : standard-steaua <=> betis -steaua .capisci oly?

in rest bafta maxima miine si sa ne vedem pe 23 in grupele CL

the lion king
8th August 2006, 18:53
nu se califica ,mah,nici o stea si gata.lle dau aia 2-0 si hasta lavista,baby!!!!!

rastomarian
8th August 2006, 19:01
tu sa te duci undeva cu echipa aia ta.Nu vedeti ca nu aveti nici otreaba cu fotbalul.bate steaua cu 2-0 lejer.forza steaua

the lion king
8th August 2006, 19:35
ba asta e prea de tot.

cimitiru branesti
8th August 2006, 20:03
nu se califica ,mah,nici o stea si gata.lle dau aia 2-0 si hasta lavista,baby!!!!!

Hasta la cotetz, baby, si schelalaie acolo prostia asta, pina vor ride si purecii de tine :)

the lion king
8th August 2006, 20:06
schelalaie cainii,ba,nu leii....mai incearca o data.

duru2000
8th August 2006, 20:29
Hai, gata cu instigarile. E timpul sa ne gandim si la interesele comune.
Sunt rapidist si vreau ca Steaua sa intre in grupe si sa treaca de ele.
BRAVO !!! Jos palaria, toata stima !
Daca ar gandi mai multi ca si tine am ajunge departe. Totusi nu pot sa tin cu Rapid decat pana in semifinalele UEFA, unde sper sa fie eliminata de Dinamo. Ar fi prea frumos, oricum anul acesta va fi mai greu pentru S&R&D fiindca s-au prins de anul trecut restul Europei ca devenim nuci tari si nu ne vor mai trata de sus.
Bafta !

the lion king
8th August 2006, 20:32
ce va place sa va mai lingeti in fund cu bucurestiu vostru cu tot.

myke
8th August 2006, 20:35
2-0 in Belgia si 3-0 la bucuresti. astea-s pronosticurile mele. la bucuresti voi fi sigur in peluza, iar la final sper sa pot sa ajung in piata universitatii ca sa sarbatorim asa cum am obisnuit o tara intreaga!

the lion king
8th August 2006, 20:38
la varsta te cred,visezi si ingerasii inca te ajuta sa crezi ca pe tine te-a adus pe lume barza.

dardar_3
8th August 2006, 20:53
ce va place sa va mai lingeti in fund cu bucurestiu vostru cu tot.

Frate, poti sa te impusti... Daca nu leaga-te de sina si poate ai norocu sa dea locomotiva unui tren peste tine... sau mai bine lasa-ne cu posturile tale... ca ma scarbesti...

the lion king
8th August 2006, 20:58
tu ai voie sa umbli liber pe srada?

FloRyNeL
8th August 2006, 21:00
ma nu va mai certati ...acesta e un topic legat de steaua- standard...chiar dak the lion king e oltean treb sa recunoasca k steaua e peste craiova si va ajunge in grupele chemphions league

the lion king
8th August 2006, 21:02
bine,bravo,tu parca nu esti oltean....BINE AI VENIT PE FORUM!!!!!succes stelistule.

FloRyNeL
8th August 2006, 21:07
dak mama e olteanca asta nu inseamna k treb sa tin cu craiova....eu sunt stelist de mic borac/hello

focus
8th August 2006, 21:12
hai Steaua , hai Rapid , hai Dinamo , HAI ROMANIA

Cristian
8th August 2006, 21:21
Nu se califica

FloRyNeL
8th August 2006, 21:24
Steaua se califica....iam mai batut o data in Chencea....si ii vom bate din nou

Cristian
8th August 2006, 21:25
Steaua se califica....iam mai batut o data in Chencea....si ii vom bate din nou

Fiecare cu parerea lui

FloRyNeL
8th August 2006, 21:27
asa e.....crezi ce vrei tu...totu depinde de jucatori

guevarax
8th August 2006, 21:28
Nu are nici o sansa Staua !!!

Standard Liege - Steaua 2 - 0
Steaua - Standarad Liege 0 - 0

Bafta in cupa UEFA !!!

PC: sti de ce nu are nici o sansa...ca acum adversarul joaca pe bune, iar in campionat adversarii Stelei jucau pentru banii lui Becali

ba da destept esti, nu esti tu ala care a zis ca ne elimina si gorica, HUO, impostorilor :jerk: :jerk: :jerk:

e clar ca suntem favoriti, ramane sa demonstram si sa ne calificam,

pt antistelisti pregatiti lamele si curatati venele, se apropie zile negre, ff negre

the lion king
8th August 2006, 21:28
toti stelistii sa dea o bere ca le-am adus inca unul de-a lor pe forum,special pt Florynel,off,sa vezi ce bataie iti trag cand ne intalnim,ca nu mai dai berea aia...

FloRyNeL
8th August 2006, 21:29
ti-am zis ma k tio dau cand ne vedem ...adika joi ....

the lion king
8th August 2006, 21:31
dai 2 daca bate steaua,asa ca sa vezi ca totusi tin si cu steaua

FloRyNeL
8th August 2006, 21:33
dau 2 dak scri pe forum mare sa vada toti FORZZA STEAUA

narcis20002000
8th August 2006, 22:51
Steaua se va califica mai usor de cat se va astepta chiar si ea....

Sorin Blaj
8th August 2006, 22:55
Va fi mai greu fara Radoi si Victoras Iacob, dar eu cred ca va castiga ambele meciuri si se va califica fara probleme.

the lion king
8th August 2006, 22:59
da. fara probleme...auzi cand te aud asa...pai ce steaua e Barcelona sau Chelsea?auzi,fara probleme....ce naiba?

tataleone
8th August 2006, 23:11
Standard - Steaua 2-1
Steaua - Standard 0-0

savu_daniel69
8th August 2006, 23:31
Steaua Nu Merita Sa Intre In Grupe

Liviu
8th August 2006, 23:34
Ultimele 10 meciuri in Europa ale lui Standard-acasa si in deplasare:

24-06-2000 Standard - Dinamo Tblissi 1 - 1 Intertoto
08-07-2000 Standard - AC Perugia 1 - 1 Intertoto
15-07-2000 Standard - Austria Saltzburg 3 - 1 Intertoto
02-08-2000 Standard - Stuttgart FC 0 - 1 Intertoto
13-08-2001 Standard - Vardar Skopje 3 - 1 UEFA
20-09-2001 Standard - RC Strasbourg 2 - 0 UEFA
01-11-2001 Standard - Girondins Bordeaux 0 - 2 UEFA
16-09-2004 Standard - Vfl Bochum 0 - 0 UEFA
25-11-2004 Standard - FC Parma 2 - 1 UEFA
16-12-2004 Standard - Athletic Club de Bilbao 1 - 7 UEFA
10 4 3 3 13-15 15p

17-06-2000 Dinamo Tblissi - Standard 2:2 Intertoto
01-07-2000 AC Peruggia - Standard 1:2 Intertoto
22-07-2000 Austria Saltzburg - Standard 1:1 Intertoto
26-07-2000 Stuttgart FC - Standard 1:1 Intertoto
09-08-2001 Vardar Skopje - Standard 0:3 UEFA
27-09-2001 RC Strasbourg - Standard 2:2 UEFA
18-10-2001 Girondins Bordeaux - Standard 2:0 UEFA
30-09-2004 Vfl Bochum - Standard 1:1 UEFA
21-10-2004 Steaua Bucuresti - Standard 2:0 UEFA
01-12-2004 Besiktas JK - Standard 1:1 UEFA
10 2 6 2 13-13 12p

tourist
9th August 2006, 00:17
Ce pareri stupide impotriva Stelei...
Daca era formatie cel putin de nivelul lui Inter-Milano. mai ziceam...
Sau cand vedeti acest cuvant INTER MILANO , vi se face frica psihologic instant?
Pai atunci daca ar juca Inter cu voi , Dinao sau Rapid , cred ca ati face pe voi de frica...

Asadar Steaua joaca doar cu Standard Liege....

cap
9th August 2006, 00:22
nu vreu sa se califice

STEAUA-MANIA
9th August 2006, 00:31
Cu riscul ca dinamovistii,rapidistii si alti suporteri complexati sa se sinucida datorita rezultatelor ff bine ale STELEI...STEAUA va JUCA IN GRUPELE CHAMPIONS LEAGUE!

walt.mann
9th August 2006, 00:41
Tata leone si ceilalti ar trebui sa-si faca griji ce va face rapidu' cu Sarajevo... S-ar putea sa asistam la o premiera: o echipa bosniaca in grupele Uefa!!!
Steaua se va califica, dar nu va fi usor.

Sorin Blaj
9th August 2006, 01:13
da. fara probleme...auzi cand te aud asa...pai ce steaua e Barcelona sau Chelsea? auzi, fara probleme....ce naiba?
Poate nu ai fost atent ce am scris si selectezi doar ce iti convine. Treaba ta.
Dar tu ce crezi ca Standard Liege este cumva vreun nume mare in Europa? Pentru cultura ta generala, nu mai este un nume nici in Belgia, darmite in Europa si asta de foarte multi ani.
Si apoi ce ai vrea, sa ai pretentii de Liga Campionilor si sa nu treci de Standard? Si da, in opinia mea doua victorii inseamna fara probleme.

alin70
9th August 2006, 02:04
Steaua are un adversar lipsit de omogenitate,la citi jucatori noi au,asa ca se califica lejer!

magica_steaua
9th August 2006, 02:05
Belgia a ajuns prin a 4-a urna valorica ,echipa lor campioana anderlecht s-a facut de ras anul trecut in grupele champions league si din ce mi-a zis un prieten belgian(suporter al lui anderlecht) in meciul cu ei din retur piedut cu 2-0 de standard a fost o diferenta mare intre cele 2 echipe.
Si-au vandut golgheterul de anul trecut THCITE la rivala anderlecht,portarul la fel l-au vandut (RUNJE) si lista poate continua.
Cred ca ne vom califica mai ales ca in retur n-au nici o sansa.Pentru ca standard sa aiba sanse in retur cred ca le-ar trebui un 2-0....acasa la noi fie in ghencea unde presiunea va fi mult mai mare fie pe lia manoliu unde chiar daca terenul este departe de tribune vom fi 50000 si ne vom apropia de infernul din ghencea.
Cei care spera intr-o calificare a lui standard(adepti ai ideilor borcea pentru ca nu am pretentia ca pot avea propriile idei) ii rog sa strige alaturi de noi:MULTUMIM STEAUA CA EXISTI

tourist
9th August 2006, 02:30
Ce prostie ca adversarii Stelei din campionat sa nu-si doreasca , ca Steaua sa se califice...
Pai este ceva de castigat daca nu vreti sa se califice Steaua?PAi da.Prostie....

magica_steaua
9th August 2006, 02:35
ce sa le fac daca il imita pe borcea un baiat care n-a reusit nici macar sa termne liceul e un exemplu bun de urmat nu??????desi cred ca majoritatea dintre ei sunt in situatia lui borcea

p.s.:noroc cu buteliile astea......

Irib
9th August 2006, 03:31
Sper sa manance o bataie sora cu cea de la Middle.
FORZA STANDARD...

magica_steaua
9th August 2006, 03:32
Am observat ca ai scris middle ,echipa aia de care vrei sa zici are un nume prea lung nu????recunoaste ca nu stii sa-l redactezi dar poti sa cauti acum pe net si imi spui daca ai aflat

" Pensez qu'on va impressionner les roumains en ambiance!? Mais qui est d&#233;j&#224; all&#233; au Steaua? Moi bien , il y a deux ans et je peu vous dire que je n'ai jamais vu une furie pareille!"
un mesaj de pe site-ul lor scris de un fan al lui standard il gasiti la guest-book
era mult mai lung dar asta era esential ca sa va dati seama cum au perceput ei atmosfera din ghencea

din toate mesajele fanilor se pare ca au de cand sa protesteze la meciul cu noi din cauza unor conflicte cu persoane din conducerea clubului

D&#232;s lors, apr&#232;s la premi&#232;re gr&#232;ve Ultras de vendredi, ce mercredi qui devait &#234;tre plac&#233; sous le signe de la f&#234;te sera finalement plac&#233; sous le signe du silence. C&#244;t&#233; Terril, les Ultras Inferno ont d&#233;cid&#233; de rester assis et muet durant les 15 premi&#232;res minutes de la rencontre. Durant celle-ci, des banderoles seront d&#233;ploy&#233;es et seront accompagn&#233;es de chants de protestation. En face, c&#244;t&#233; Meuse, on agit aussi. On ne veut pas rester les bras crois&#233;s sous pr&#233;texte d’une soi-disant incompr&#233;hension du message interdit vendredi. D&#232;s lors, la rencontre se d&#233;roulera silencieusement et sans les drapeaux aux couleurs du groupe. De plus, la b&#226;che du PHK ne sera m&#234;me pas d&#233;ploy&#233;e au balcon. Ce n’est pourtant que le d&#233;but des actions contre une direction manifestement pas droite dans ses bottes. Lors des prochains rendez-vous, d’autres manifestations de col&#232;re sont donc &#224; pr&#233;voir, m&#234;me si un r&#233;sultat positif pourrait &#234;tre enregistr&#233; contre le Steaua. La crise fait rage &#224; Sclessin et ce n’est malheureusement pas l’aspect sportif qui l’en tirera.

Ammadeus
9th August 2006, 06:12
allez standard, kill the [moderated]

tourist
9th August 2006, 07:11
Daca nu Steaua , atunci cine Dumnezeu sa reprezinte Romania anul asta in CL ...



Mi-e mila ca vedeti asa de jos fotbalul romanesc si pe voi , incat tremurati la o echipa precum Standard Liege .... hahahahaha

alion
9th August 2006, 08:46
/hello nu vom reusi pt ca asa suntem noi.......

Gabriel28
9th August 2006, 08:47
stiti daca se transmite meciul undeva video sau audio? site-ul oficial steaua il dau? (adica prin radio steaua)

Sunchase
9th August 2006, 09:12
Sanse mici pentru echipa de langa cimitir ;)

adilie
9th August 2006, 09:55
Ar trebui sa le fie rusine tuturor celor care doresc esecul Stelei. Sunt oameni care nu apartin acestei natiuni, deci nu sunt romani. Asemenea personaje (precum borcea, de exemplu) nu merita respectul celorlalti.
Eu sunt stelist de copil, dar tin cu toate echipele romanesti.
Sper din toata inima sa se califice toate trei. Ar trebui sa fiu nebun sa ma uit la meciurile lui Dinamo si Rapid si sa fac galerie pt Beitar sau Sarajevo.
HAI STEAUA!

grande
9th August 2006, 10:02
@ adilie
te felicit pentru modul cum gandesti ,dar din pacate sunteti cam putini pe aceasi unda !
Hai Romania !

Nico21
9th August 2006, 10:19
Allez Standard !....afara din Europa cu o campioana manjita de aranjamente,alergari cu plasa dupa adversarii rivalelor si multa tiganeala.../hello /hello /hello

the lion king
9th August 2006, 10:24
totusi,tiganeala mai multa ca-n giulesti nu e,sa fim seriosi.

dede
9th August 2006, 10:29
Ar trebui sa le fie rusine tuturor celor care doresc esecul Stelei. Sunt oameni care nu apartin acestei natiuni, deci nu sunt romani. Asemenea personaje (precum borcea, de exemplu) nu merita respectul celorlalti.
Eu sunt stelist de copil, dar tin cu toate echipele romanesti.
Sper din toata inima sa se califice toate trei. Ar trebui sa fiu nebun sa ma uit la meciurile lui Dinamo si Rapid si sa fac galerie pt Beitar sau Sarajevo.
HAI STEAUA!
pai da, dar exista o diferenta...stelistilor e mai usor sa le tina pumnii celor de la rapid sau dinamo deoarece ei joaca doar in uefa, iar Steaua in ucl...si se mai stie ca Steaua este echipa romaneasca care ajunge cel mai departe in cupele europene, deci este superioara celorlalte echipe...iar rapidistii si dinamovistii nu pot sa tina cu Steaua deoarece e posibil ca Steaua sa se califice in gr ucl si se vor simti frustrati :evil:

Nico21
9th August 2006, 10:29
te contrazic aici...cred ca totusi Oboru' si Teiul sunt fruncea'...:happy

mblue
9th August 2006, 10:32
ma astep la un meci echilibrat la liege cu o victorie a echipei romanesti din aceasta confruntare conturata in repriza a 2-a.
Hai Steaua!

FloRyNeL
9th August 2006, 11:05
Borcea si Copos mor de invide cand se gandesc k steaua va intra in Chemphions League si se va bate cu echipe k Barca Real Milan ...si ei joaca cu Sarajevo sau cu echipe din Israel

adilie
9th August 2006, 11:29
Astea sunt balcanisme ieftine ca mor aia de invidie. Daca e asa asta se intampla datorita unor conducatori care nu se ridica la nivelul echipei.
Borcea, Copos, Gigi sunt niste oameni care nu poti sa-i respecti decat ca baga niste bani, in rest ii stim cu totii.
Partea proasta e ca datorita lor apar suporteri precum ii vedem. Pe Giulesti te scuipa in cap, aia de la Dinamo si Steaua rup scaune si arunca in jandarmi.
Adevaratii suporteri, vin la meci pt fotbal si nu pt a-si manifesta animalismul din ei dupa cativa litri de bere. Adevaratii suporteri tin cu echipa lor in campionat si cu orice echipa romaneasca in confruntarile internationale, fara a fi important in ce cupa joaca o echipa sau alta.

Sorin Blaj
9th August 2006, 12:05
Adilie.

Mai e mult pana departe, dar trebuie ca incet, incet, prin performante, sa iesim din mocirla si sa reusim sa ajungem in lumea buna a fotbalului.
Cine isi doreste ca una dintre echipele romanesti, egal ca se numeste Dinamo, Rapid sau Steaua, sa iasa cat mai repede din cupele europene, ar trebui sa se priveasca in oglinda ca sa-si dea seama ca este un zero barat, la fel ca si Borcea.

the lion king
9th August 2006, 12:09
Zisesi tu....

FloRyNeL
9th August 2006, 12:18
Are dreptate Sorin....muriti de oftica si va mandriti cu performanetele Stelei

Gontel
9th August 2006, 12:25
Vor muri de invidie toti-antistelistii diseara.

FloRyNeL
9th August 2006, 12:30
Toti care sunt invidiosi pe steaua pregatitiva o pusca sa va inpuscati diseara

clara.warren
9th August 2006, 12:46
Nu are nici o sansa Staua !!!

Standard Liege - Steaua 2 - 0
Steaua - Standarad Liege 0 - 0

Bafta in cupa UEFA !!!

PC: sti de ce nu are nici o sansa...ca acum adversarul joaca pe bune, iar in campionat adversarii Stelei jucau pentru banii lui Becali

si anul trecut atunci in cupa UEFA cand steaua a jucat semifinala cum a fost?tot pe banii lui becali au jucat adversari lor de au ajuns asa departe?si vrei sa zici tu ca rapid in sferturi a luat bani de la becali sa o lase pe steaua sa ajunca in semi?pe ce lume traiesti?:ciocan: :ciocan: :rosu:

clara.warren
9th August 2006, 12:48
Adilie.

Mai e mult pana departe, dar trebuie ca incet, incet, prin performante, sa iesim din mocirla si sa reusim sa ajungem in lumea buna a fotbalului.
Cine isi doreste ca una dintre echipele romanesti, egal ca se numeste Sinamo, Rapid sau Steaua, sa iasa cat mai repede din cupele europene, ar trebui sa se priveasca in oglinda ca sa-si dea seama ca este un zero barat, la fel ca si Borcea.

ADEVAR GRAIESTI:ok: DAR NU TOATA LUMEA GANDESTE CA TINE:ok:

FloRyNeL
9th August 2006, 12:49
sau in meciu cu valencia ...tot gigi a dat bani....dak e sa vie cum ziceti voi dc nu a dat gigi bani si lu boro

clara.warren
9th August 2006, 12:51
stiti daca se transmite meciul undeva video sau audio? site-ul oficial steaua il dau? (adica prin radio steaua)

video nu cred ca avem norocul asta ,de fapt sigur nu decat daca-l pirateaza careva dar radio sigur il da pe site-ul lui steaua

FloRyNeL
9th August 2006, 12:54
pe site-ul stelei si pe gsp.ro da meciul ..dar cel mai bine te uiti la tv pe tvr 1 la ora 20:45

Gontel
9th August 2006, 12:56
Pentru frustrati: ei tot frustrati raman.

Cristian
9th August 2006, 12:59
Vor muri de invidie toti-antistelistii diseara.

I-auzi, daca se califica foarte bine, daca nu se califica de bine, doar no sa dau baieram daca nu se califica, nu ma intereseaza.

mblue
9th August 2006, 13:03
Borcea si Copos mor de invide cand se gandesc k steaua va intra in Chemphions League si se va bate cu echipe k Barca Real Milan ...si ei joaca cu Sarajevo sau cu echipe din Israel joaca cu echipe cu beitar si sarajevo in preliminarii, daca se califica in grupe vor juca si ei cu echipe destul de cunoscute, oricum, steaua nu sigura de calificare, poate la fel de bine sa ajunga si ea in grupele cupei uefa

FloRyNeL
9th August 2006, 13:05
asta nu are cum sa se intample k steaua va juca grupele cemphions league

P.S:cristianGL : voi nu mai dati baieram k steaua nu merge mai departe,....voi ingrijorativa dak veti face fata in Liga I

dede
9th August 2006, 13:07
pe site-ul stelei si pe gsp.ro da meciul ..dar cel mai bine te uiti la tv pe tvr 1 la ora 20:45
21:30

adilie
9th August 2006, 13:12
Sper sa se califice. Ca dupa Rosenborg si Middlesborough aproape ca-mi venea sa plang de oftica.

Posto
9th August 2006, 13:14
cei ca borcea sunt niste nimicuri, gunoaie de oameni, zero barat ( cum am citit mai sus).tin minte dupa meciul cu boro ca dinamovisti, rapidisti si cei din craiova s-au bucurat ca a iesit steaua; Da mai [MODERATED] ce suntem noi ? italieni? spanioli ? sau avem constant 3 echipe in grupele CL ca atunci cand una dintre ele iese sa ne bucuram?.. nu fi [MODERAT], romania nu a mai mirosit Cl de 10 ani.... ganditiva la punctele care l-au adus rapid si steaua; daca alta echipa in afara de steau si rapid termina la anu campionatu pe locul 1 si merge direct in Cl ar trebui sa le [FI MAI RETINUT] multumeasca stelei si rapidului !.... iar despre craioveni... ce sa zic de astia .. ei in B se bucura ca a pierdut steaua... olteni cretini.. vedeti sa nu mergeti iar in B.Parerea mea e ca steaua sa mearga cat mai departe in Cl, nu neaparat pt faina ei, ci pt punctele care o sa le aduca fotbalului romanesc si la fel doresc asta si dinamo si rapidului un Uefa, un sfert de finala dinamo rapid ar fi excelent pt fotbalul romanesc.Cand vom aveam si noi 3 echipe in Cl atunci ma voi bucura si eu pt esecul rapidului sau al lui dinamo, pana atunci sunt roman in europa, de atunci incolo voi fi stelist !

FloRyNeL
9th August 2006, 13:15
pai la 20:45 se da transmisiunea in direct

magica_steaua
9th August 2006, 13:16
2-0 batem azi si vom sarbatori 50000 de oameni pe 23 pe lia manoliu,si c restul se vor uita ca de obicei si vor spune ca a fost blat.....

dede
9th August 2006, 13:18
pai la 20:45 se da transmisiunea in direct
daca vrei sa vezi "neveste disperate" n-ai decat sa te uiti de la 20:45 :P
transmisiunea incepe la 21:20

maximus3ad
9th August 2006, 13:18
HAI STEAUA, insa nu va fi usor cu accidentarile care le avem, sper totusi sa reusim sa marcam, si daca va fi egal e bun

the lion king
9th August 2006, 13:19
asa,florinele,oltene,da-te la ei.

Jerry20cm
9th August 2006, 13:22
hai dreq sa-i lasam pe Borcea si pe restul si sa vorbim exclusiv de meciul de diseara :ok:

Da meciul e la 21.45 , vad ca d3d3 stie mai multe cand incepe transmisiunea deci pt. informatii suplimentare apelati al el :D

Un prim 11 de diseara:

Carlos-Saban,Goian,Ghionea,Marin-Nicolita,Paraschiv,Lovin,Bostina-Dica,Oprita.

dede
9th August 2006, 13:26
Da meciul e la 21.45 , vad ca d3d3 stie mai multe cand incepe transmisiunea deci pt. informatii suplimentare apelati al el :D
meciul e de la 21:30

Jerry20cm
9th August 2006, 13:29
ce v-am zis:D
pai e la 21.45 primul meci din grupe al nostru:D
sau e la 21.45 pt. suporterii lu' Standard, ca sa nu vada golurile lu' Steaua chiar in inceputul meciului:D

SORENSEN
9th August 2006, 13:33
Renard, Deflandre, Coelho, Sarr, Matias, Dembele, Defour, Geraerts, Rapaici, Jovanovici, Sa Pinto.
o alta varianta a echipei care poate juca deseara...fata de :
Renard - Deflandre, N. Coelho, Sarr, Matias - Geraerts, Dembele - Bouchouri, Defour, Rapaic - Kovalenko.

Cristian
9th August 2006, 13:37
asta nu are cum sa se intample k steaua va juca grupele cemphions league

P.S:cristianGL : voi nu mai dati baieram k steaua nu merge mai departe,....voi ingrijorativa dak veti face fata in Liga I

Asta nu cred ca e treaba ta daca stam sau nu in prima Liga. Orice ar fi eu tot cu Otelul voi tine ca merg de 16 ani la meciuri la Otelul.

dede
9th August 2006, 13:37
ce v-am zis:D
pai e la 21.45 primul meci din grupe al nostru:D
sau e la 21.45 pt. suporterii lu' Standard, ca sa nu vada golurile lu' Steaua chiar in inceputul meciului:D
daca zici tu...ai uitat sa spui ca pe protv :D

dar pana la meciurile din grupe, azi Steaua va castiga cu 2-0 :evil:
Forza Steaua!

maxx1923
9th August 2006, 13:44
Toti care sunt invidiosi pe steaua pregatitiva o pusca sa va inpuscati diseara

Bai copile ,NOI RAPIDISTII nu putem sa suferim steaua ,nu suntem invidiosi.
Pentru unul ca tine,mm,jj si pt.trecutul vostru comunist.Nu pot sa ascund ca as vrea sa........ne intalnim iar in uefa.
Nici nu pot sa ma prefac macar ca tin cu voi.

Zapada
9th August 2006, 13:46
daca steaua scoate un 0-0 azi e mare lucru

doresc un rezultat bun chiar victorie, dar cred ca steaua ia bataie azi de la belgieni

dede
9th August 2006, 13:47
deci e clar...castigam :P

Jerry20cm
9th August 2006, 13:48
daca steaua scoate un 0-0 azi e mare lucru

doresc un rezultat bun chiar victorie, dar cred ca steaua ia bataie azi de la belgieni

e clar castigam :happy
dak a spus zapada ca pierdem, se stie ca se intampla exact invers la ce spune zapada :happy

Ayrton
9th August 2006, 13:48
gazeta il anunta pe Nesu titular!!! Ar fi o mare greseala sa fie asa!

http://www.gsp.ro/images/content/articles/2006/8/51874/untitled1-153213875baf11a864117_660_156_.jpg

Jerry20cm
9th August 2006, 13:49
eu unul continuii sa cred ca vom juca cu Saban pe dreapta si Marin pe stanga

dede
9th August 2006, 13:50
pfoai...unde e Saban? :o: sper ca nu are de gand Oli sa faca experimente

SORENSEN
9th August 2006, 13:50
...
Pentru unul ca tine,mm,jj si pt.trecutul vostru comunist...

usor cu trecutul comunist ca nici voi nu sunteti straini de el....:happy doar ca nu ati profitat de el...:ok:
Nu iti place nu manca...asa ca daca n-ai treaba si nu vrei sa sustini ce rost are sa vi aici si sa arunci vorbe a la remy...?????:jerk:
Chestia ca va doare ca v-am eliminat in UEFa ..am castigat campionatul ...si culmea in poate cel mai fructuoas an din istroai voastra e legenda :rosu:
Cred ca vom castiga la Liege..dar trebuie sa jucam profesionist ..sa nu subestimam adversarul si sa ne facem jocul.
Hai Steaua !

Ayrton
9th August 2006, 13:52
Apropo, cum arata echipamentul de rezerva? Ca pana acum nu l-am vazut decat pe cel cu tricouri in dungi ros-albastre, sorturi rosii, jambiere rosii... ca Standard va juca in rosu...

FloRyNeL
9th August 2006, 13:54
dak tu zici k nu esti invidios nu sareai ca oaia intre lupi ....si dak ne intalnim in uefa totu dupa grupe

Jerry20cm
9th August 2006, 13:54
eu unul habar n-am , aceiasi intrebare mi-o puneam si eu in timpul meciului contra celor de la Craiova , ai si tu putina rabdare si afli diseara pe la 21.25 :P :D

chipy_1923
9th August 2006, 14:16
stati mah calmi k va calificati lejer...si o sa puteti sa suferiti dupa calificare k de obicei...

my_bogdan
9th August 2006, 14:18
Apropo, cum arata echipamentul de rezerva? Ca pana acum nu l-am vazut decat pe cel cu tricouri in dungi ros-albastre, sorturi rosii, jambiere rosii... ca Standard va juca in rosu...

echipamentul de rezerva nu era ala cu galben ?.....cu care au mai jucat in amicale

chipy_1923
9th August 2006, 14:18
usor cu trecutul comunist ca nici voi nu sunteti straini de el....:happy doar ca nu ati profitat de el...:ok:
Nu iti place nu manca...asa ca daca n-ai treaba si nu vrei sa sustini ce rost are sa vi aici si sa arunci vorbe a la remy...?????:jerk:
Chestia ca va doare ca v-am eliminat in UEFa ..am castigat campionatul ...si culmea in poate cel mai fructuoas an din istroai voastra e legenda :rosu:
Cred ca vom castiga la Liege..dar trebuie sa jucam profesionist ..sa nu subestimam adversarul si sa ne facem jocul.
Hai Steaua !

va intrebati d c nu va sustin suporterii adversi...fiindca suferiti aiurea...d-aia..dc ati avea ciocu' mai mic...n-ar fi probleme..dar asa..ramaneti niste pocniti...

chipy_1923
9th August 2006, 14:27
cei ca borcea sunt niste nimicuri, gunoaie de oameni, zero barat ( cum am citit mai sus).tin minte dupa meciul cu boro ca dinamovisti, rapidisti si cei din craiova s-au bucurat ca a iesit steaua; Da mai [MODERATED] ce suntem noi ? italieni? spanioli ? sau avem constant 3 echipe in grupele CL ca atunci cand una dintre ele iese sa ne bucuram?.. nu fi [MODERAT], romania nu a mai mirosit Cl de 10 ani.... ganditiva la punctele care l-au adus rapid si steaua; daca alta echipa in afara de steau si rapid termina la anu campionatu pe locul 1 si merge direct in Cl ar trebui sa le [FI MAI RETINUT] multumeasca stelei si rapidului !.... iar despre craioveni... ce sa zic de astia .. ei in B se bucura ca a pierdut steaua... olteni cretini.. vedeti sa nu mergeti iar in B.Parerea mea e ca steaua sa mearga cat mai departe in Cl, nu neaparat pt faina ei, ci pt punctele care o sa le aduca fotbalului romanesc si la fel doresc asta si dinamo si rapidului un Uefa, un sfert de finala dinamo rapid ar fi excelent pt fotbalul romanesc.Cand vom aveam si noi 3 echipe in Cl atunci ma voi bucura si eu pt esecul rapidului sau al lui dinamo, pana atunci sunt roman in europa, de atunci incolo voi fi stelist !

nici u nu crezi c zici....sa fim seriosi...k nu t bucuri u dc ar castiga rapid cupa uefa...bine asta e aproape imposibil...am avut o sansa mare anul trecut..nu am stiut sa profitam de ea...asa k nu te mai da u mare roman p-aici k nu tine...cum am zis si mai sus...cum vreti sa va sustina lumea cand voi dc va calificati va laudati 10 ani de-acum incolo...dom'le "noi suntem prima echipa care a ajuns in C.L. dupa 10 ani"...dc ar fi fost dinamo in locul vostru m-as fi bucurat k ajung in C.L....suporterii lor sunt mai obiectivi...voi cand sunteti atacati..nu afceti altceva decat sa o dati in amintiri...cand nu o sa mai suferiti atat...atunci mai vb..

pinki
9th August 2006, 14:44
bai, aici vorbim de meciu' de diseara, nu de suporteri... cat despre meciu' de diseara, sper ca nu e nesu titular, ar fi culmea!! dar eu zic ca scoatem un 2-0, e prea aproape grupa de noi s-o dam in bara :ok: si inainte de meciul cu gorica ne ziceau toti ca ne luam bataie, si vai ce bataie ne-am luat :drak: asa ca o sa ne poarte noroc si acum :happy FORZA STEAUA!!! CL here we come!!! /OLE/

clara.warren
9th August 2006, 14:45
va intrebati d c nu va sustin suporterii adversi...fiindca suferiti aiurea...d-aia..dc ati avea ciocu' mai mic...n-ar fi probleme..dar asa..ramaneti niste pocniti...

ba nu v-ar fi rusine...:no: voi vorbiti care mureati de bucurie cand ne-a scos boro?daca voi ati fi fost altfel mai ziceam ca aveti voie sa maraiti dar tocmai voi....:no:

dede
9th August 2006, 14:49
bai, aici vorbim de meciu' de diseara, nu de suporteri... cat despre meciu' de diseara, sper ca nu e nesu titular, ar fi culmea!! dar eu zic ca scoatem un 2-0, e prea aproape grupa de noi s-o dam in bara :ok: si inainte de meciul cu gorica ne ziceau toti ca ne luam bataie, si vai ce bataie ne-am luat :drak: asa ca o sa ne poarte noroc si acum :happy FORZA STEAUA!!! CL here we come!!! /OLE/
aia care ziceau ca Steaua pierde cu gorica vb la misto...sau ma rog, nici ei nu credeau ce zic

SILVIU99
9th August 2006, 14:50
eu merg pe un egal in seara asta ,iar la bucuresti va bate steaua

philo
9th August 2006, 15:02
Mi-e, sincer, frică de cel puţin 2 aspecte:
1. - arbitrajul s-ar putea să ne fie potrivnic;
2. - Steaua suportă, uneori, greu postura de favorită...

Sper ca, totuşi, să c&#226;ştigăm &#238;n Belgia pentru că alminteri, meciul de acasă va fi cu mult mai greu...

Florin2004
9th August 2006, 15:13
Romania Steaua ! Europa Steaua ! Oriunde Steaua ! Campioniii din Ghenceaaa ! A sosit momentul sa revenim unde ne e locul ...la masa celor puternici. Forza Steaua. Batem diseara fara sa primim gol , e de prisos sa mai zic de ce. Am incredere in baieti si stiu ca sunt suficient de caliti si constienti acum (de valorosi nu se mai pune problema) incat sa treaca de aceasta echipa belgiana care mie nu-mi inspira teama deloc.

http://www.steaua.ro/forum/images/smiles/steag_steaua_ro.gif http://www.steaua.ro/forum/images/smiles/steag_steaua_ro.gifhttp://www.fcsteaua.ro/forum/images/smiles/steag3dungi.gifhttp://www.fcsteaua.ro/forum/images/smiles/steag3dungi.gifhttp://www.fcsteaua.ro/forum/images/smiles/steagcruce.gifhttp://www.fcsteaua.ro/forum/images/smiles/steagcruce.gif impreuna http://www.fcsteaua.ro/forum/images/smiles/spre_cl_alb.gif

simiancuta
9th August 2006, 15:22
Steaua,echipa cu cel mai mare palmares din romania,cu un joc care iti inspira incredere,echipa care ne-a adus noua romanilor cele mai multe bucurii in cupele europene,echipa care se va califica in grupele ucl,pentru ca merita,steaua echipa noastra a tuturor.Forzza Steaua!!!

adilie
9th August 2006, 15:26
nici u nu crezi c zici....sa fim seriosi...k nu t bucuri u dc ar castiga rapid cupa uefa...bine asta e aproape imposibil...am avut o sansa mare anul trecut..nu am stiut sa profitam de ea...asa k nu te mai da u mare roman p-aici k nu tine...cum am zis si mai sus...cum vreti sa va sustina lumea cand voi dc va calificati va laudati 10 ani de-acum incolo...dom'le "noi suntem prima echipa care a ajuns in C.L. dupa 10 ani"...dc ar fi fost dinamo in locul vostru m-as fi bucurat k ajung in C.L....suporterii lor sunt mai obiectivi...voi cand sunteti atacati..nu afceti altceva decat sa o dati in amintiri...cand nu o sa mai suferiti atat...atunci mai vb..

Da, e greu de crezut ca mai sunt oameni care tin cu Romania, nu doar cu Steaua, Rapid, Dinamo. Dar exista si de "astia". Eu sunt stelist,dar ma bucuram sa castige Rapid Cupa UEFA, de exemplu. Asa m-as bucura si anul asta daca Rapid sau Dinamo ar lua Cupa UEFA, foarte serios. Polemicile astea sunt stupide.
Pentru unii, ca tine vad, e greu de crezut asa ceva.

Universal
9th August 2006, 15:43
Lierge-Steaua 1-3
Steua-Liege 3-2

rapidashul
9th August 2006, 15:58
Pronosticul meu :
Standard-Steaua 2-1
Steaua-Standar 1-0
dupa 2 meciuri echilibrate cred ca se va califica SteauA

steaumania
9th August 2006, 16:01
standard-steaua 0-1
steaua-standard 2-1

dj_jaxxx
9th August 2006, 16:35
Eu zic un egal azi si 1-0 pt Steaua in retur. Bafta multa! :yeah:

magica_steaua
9th August 2006, 16:45
3-0 pt. noi sunt vai de capul lor standard (11' gooooll goian,57' goooooll dica din penalty,76' dica reuseste dubla )

am castigat si la pariuri o data pe marcator am pus ca da primul goian cu boro avea cota 33

pinki
9th August 2006, 16:50
asa sa fie mai magica_steaua! :great: ati observat ca in ultimele meciuri am scos cate un penalty? super tare :D

haide_jiul
9th August 2006, 16:52
Ma bucur ca am vazut pe acest forum si dinamovisti si rapidisti care isi doresc sa se califice Steaua... oameni ca porcea (nr Borcea) nu au ce cauta in fotbal...

dj_jaxxx
9th August 2006, 16:56
Ma bucur ca am vazut pe acest forum si dinamovisti si rapidisti care isi doresc sa se califice Steaua... oameni ca porcea (nr Borcea) nu au ce cauta in fotbal...

:ok:

U1
9th August 2006, 17:00
Daca Standard reuseste sa bage primul gol, steaua va mai lua 2.
Va fi greu dar nu imposibil.
Hai Standard.

dj_jaxxx
9th August 2006, 17:04
Daca Standard reuseste sa bage primul gol, steaua va mai lua 2.
Va fi greu dar nu imposibil.
Hai Standard.

Mai bine nu intrai pe internet azi. :headbang: :rosu:

pinki
9th August 2006, 17:05
ca tot se dicuta pe pagina precedenta despre fair play (ca sa zic asa) si intre suporteri... deh, ce sa-i faci...

resita
9th August 2006, 17:07
mult succes steaua :ok:

steaua va castiga cu 2-0 in belgia ( dica si banel)

/hello /hello /hello /hello /hello /hello

magica_steaua
9th August 2006, 17:09
Daca Standard reuseste sa bage primul gol, steaua va mai lua 2.
Va fi greu dar nu imposibil.
Hai Standard.
n-ai dovedit altceva decat ca esti un minor frustrat care nu intelege fotbalul dar mai ai timp,....inca ceva de ce nu te duci sa incurajezi propria echipa???vezi-ti de echipa ta mult iubita ati fost 3000 cu vasluiul si la tv se auzea numai galeria vasluienilor

LUCKY_AMARU
9th August 2006, 17:14
Aici e vb de Steaua nu de echipa orasului unde s-a rasturnat carutza cu prosti.....la sectiunea cine merge mai departe am vazut la o casa de pariuri respectabila un 1.44 ptr steaua si un 2.6 ptr standard.....nush cum era anu trecut cu rosenborg da nu cred ca eram asa mari favoriti........atentie la ei acasa un gol doua marcate acolo......apararea e beton nu luam gol venim acasa cu 50.000 spectatori ..serbam calificarea.....
cat despre dinamo si rapid......as dori sa rapidu sa i-a cupa uefa....dar de dinamo tare mi-e frica ca beitaru o sa-i scoata ...au antrenor au bani au jucatori de valoare...cred ca pot fi revelatia anu asta echipele din israel...ca nu prea au rupt gura targului.........

Haiduk
9th August 2006, 17:22
Daca Standard reuseste sa bage primul gol, steaua va mai lua 2.
Va fi greu dar nu imposibil.
Hai Standard.

BAI PRAZARULE! VEZI DE C*C*TUL TAU DE ECHIPA CA VA DUCETI IAR IN B! CE CAUTI BAI AICI!

magica_steaua
9th August 2006, 17:23
nu se poate compara dubla cu rosenborg sau boro cu dubla cu standard liege
este un motiv cat se poate de simplu jucam returul acasa si acasa n-o sa ne scoata nici o echipa vreodata,asa am intors si cu valencia si exemplele pot continua

vladuletz
9th August 2006, 17:23
dragii mei...sunt stelist de cand am facut ochi(nu neaparat rosii:cool: )...dar cred ca daca Steaua nu scoate pe standard...nu merita sa fie in liga(...da, da , da...stiu e un trusim :D). standard e exact genul de echipa peste care Steaua trebuie sa fie ca valoare daca vrea sa fie considerata sau sa se poate considera o echipa mare.
da, avem probleme de lot...dar slava domnului si standard are probleme si nu numai de lot. Da, avem blocajul psihologic al Ligii...dar la naiba...trebuie sa trecem peste el. Da, avem valoare si tupeu, dar daca azi nu le gestionam corect riscam sa fim aruncati din nou in C2...asa ca pana pe 23 august..."haide steaua"...dupa aia, sper eu, "haide Super-STEAUA":drak:

magica_steaua
9th August 2006, 17:24
lasa mah oltene ca picam si noi in B ca sa nu te mai oftici ..in grupa B a UEFA CHAMPIONS LEAGUE bineinteles

chipy_1923
9th August 2006, 17:51
ba nu v-ar fi rusine...:no: voi vorbiti care mureati de bucurie cand ne-a scos boro?daca voi ati fi fost altfel mai ziceam ca aveti voie sa maraiti dar tocmai voi....:no:

normal k am marait..la cat ati suferit dupa c ne-ati eliminat...oricum nu imi bat capul k voi k nu obtin nimic....stati calmi k sunteti in grupe...si la cat noroc aveti...poate chiar treceti de grupe..depinde de tragere..

U1
9th August 2006, 18:01
Oare toti stelistii, sunt frustrati si fara maniere. Semanati din din ce in ce mai mult cu ciobanul care va patroneaza. Jigniti doar pentru ca cineva are o parere diferita de a voastra. Calmati-va. Fiti cool. Mai ales ca in seara asta stelutza va apune. Veti lua o caruta de goluri.
Standard - steaua 2-0 sau 3-1
HAI STANDARD!

P.S. Veti juca in grupele ligii poate la anul dupa ce veti mai lua cu japca un campionat ( si asta daca aveti sansa)

MariusTR
9th August 2006, 18:03
Buey, copii lu mosu ce sunteti voi, simpaticilor ... problema nu se pune daca ii batem pe Brugerrii astia, ci cu CU CAT le-o dam peste mufarina.

Le-o umflam cu 1 - 0 la ei ( pt noi ) si acasa ii batem de se caca efectiv pe ei, pe ei, pe mama lor!

magica_steaua
9th August 2006, 18:04
Oare toti stelistii, sunt frustrati si fara maniere. Semanati din din ce in ce mai mult cu ciobanul care va patroneaza. Jigniti doar pentru ca cineva are o parere diferita de a voastra. Calmati-va. Fiti cool. Mai ales ca in seara asta stelutza va apune. Veti lua o caruta de goluri.
Standard - steaua 2-0 sau 3-1
HAI STANDARD!

P.S. Veti juca in grupele ligii poate la anul dupa ce veti mai lua cu japca un campionat ( si asta daca aveti sansa)

daca ne calificam recunosti ca nu te pricepi la fotbal si ca n-ai fost in viata ta la vreun meci???

pinki
9th August 2006, 18:06
voi vorbiti, scrieti, purtati-ne noua de grija, si noi o sa jucam in CL pentru voi! /hello ca un cadou! asta si o lama ;)

MariusTR
9th August 2006, 18:09
Vad ca nu s-a schimbat nika cat am halaluit pe meleaguri streine ... aceeasi pasiune anti-stelista inutila si prosteasca ... ahhhhh...it's gooood to be back home.

HAIDE Steaua mea!

the lion king
9th August 2006, 18:11
haide steluta....cum iti alinti echipa....parca chemi vaca la muls.penibil!!!!!!

MariusTR
9th August 2006, 18:12
remy, tu esti ? :D

Cu alte cuvinte nu avem cum sa pierdem diseara. daca le lasam un egal din mila , sa se bucure ;)

sun
9th August 2006, 18:16
nu e remy . Si-a luat warning si la urmatoarea abatere e infraction .
Mai calmati-va cu totii ...

walt.mann
9th August 2006, 18:30
Intrebare: pe ce site se transmite meciul? Va rog, chiar am nevoie de informatia asta, ca nu pot sa il vad la TV!!!

the lion king
9th August 2006, 18:34
uita-te la radio,frate.

apparte
9th August 2006, 18:56
Intrebare: pe ce site se transmite meciul? Va rog, chiar am nevoie de informatia asta, ca nu pot sa il vad la TV!!!

Din pacate pe niciunul!

valjor
9th August 2006, 19:04
Dam gol in primele 30' si ne usuram situatia. Daca nu, avem de tras tare.
Oricum se va termina cu bine, dar ar fi bine sa nu transpiram si sa ne tihneasca berea sau spritul. Forza STEAUA!

papy_chulo
9th August 2006, 19:07
ascultati la mine ba baieti---o sa ne distram cu standard,este prea mare dorinta noastra so vedem pe steaua la masa granzilor si eu cred ka nu ne incurca astia!!!in seara asta vreau sa vad o stea mare stralucind pe cer,STEAUA NOASTRA DIN GHENCEA!!!!!:yeah: :yeah: :yeah:

the lion king
9th August 2006, 19:09
CELEBRA stea COMUNISTA,aia straluce pe cerul vostru.

tu26dor
9th August 2006, 19:15
bate steaua! am o presimtire.

adilie
9th August 2006, 19:21
CELEBRA stea COMUNISTA,aia straluce pe cerul vostru.

Toti vorbiti de Steaua comunista? Cati dintre voi au trait vremurile alea? asa si eu am auzit ca in perioada interbelica era bine sau era rau. Toti vorbiti din ceea ce scriu niste ziaristi de varsta fiului meu si din aberatii ale unora sau altora, care de care mai frustrati ca nu au facut cariera in fotbal sau nu au castigat un trofeu european.
Si pana la urma au trecut 16 ani si vorbim de meciul Stelei cu Standard.....

costin_tzutzy
9th August 2006, 19:27
hai steauaaaaaaaaaaaaaaaaaa

the lion king
9th August 2006, 19:33
Toti vorbiti de Steaua comunista? Cati dintre voi au trait vremurile alea? asa si eu am auzit ca in perioada interbelica era bine sau era rau. Toti vorbiti din ceea ce scriu niste ziaristi de varsta fiului meu si din aberatii ale unora sau altora, care de care mai frustrati ca nu au facut cariera in fotbal sau nu au castigat un trofeu european.
Si pana la urma au trecut 16 ani si vorbim de meciul Stelei cu Standard.....

depinde cati ani ai tu....pe urme sa vb.pa.

pinki
9th August 2006, 19:34
2 ore pan' la meci! /OLE/ /hello 2-0 pt steaua... si o grupa usoara in CL :happy

the lion king
9th August 2006, 19:37
cu milan sau chelsea ?frumoasa grupa.

U1
9th August 2006, 19:39
scenariul meciului :
actul I : Ivanov va scoate afara un stelist in primele 30 min
actul II: Standard va marca un gol in primele 45 min
actul III: Olaroiu va face iar niste schimbari nereusite
actul IV: steaua va face o imitatie perfecta a meciului cu Boro din deplasare.
Epilog: Adio Liga campionilor. Bine ati venit in liga lui Mitica & Co

the lion king
9th August 2006, 19:40
ba,la cat noroc au stia s-ar putea sa fie invers.

magica_steaua
9th August 2006, 19:42
ce noroc avem mah am pierdut semifinala uefa cu un gol in min. 90 si un penalty clar in min.92 care nu ni l-a dat la un hent clar

pinki
9th August 2006, 19:48
pai ce, acum vrei sa zica si ca jucam bine? avem noroc, doar asta e. aaa, si ne platim victoriile. :mda:

U1
9th August 2006, 19:50
Norocul favorizeaza spiritele vigilente (nu e cazul, stelistii se vad deja cu sacii in caruta) dar si cele cu IQ scazut (aici ai dreptate suntem pe tarimul lor)

delaparis
9th August 2006, 19:57
hai gata cu jignirile, dati-va cu parerea despre meci si mai lasati-ne. moderatorii ce pazesc? numa' offtopicuri pe-aici. inclusiv al meu.
Moderatorii au atentionat deja ... :rolleyes: daca se vrea colectie de sanctiuni atunci se poate continua asa ...
Eu cred ca e mai bine sa revenim la meciul asta deoarece, cred eu, este destul de important pentru fotbalul din Romania.:)

U1
9th August 2006, 20:03
Meciul este important in primul rand pentru steaua si apoi pentru fotbalul romanesc. Cei care vor avea de castigat sunt GB si gladiatorii lui.
Personal cred ca steaua poate aduce mai multe puncte ca participanta a cupei UEFA.

POPI POPESCU
9th August 2006, 20:23
Buna si bine v-am gasit, sunt nou venit aici pe forum, ma numesc Alex, nascut la Bucuresti in 1977, fugit in 1980 si domiciliat de atunci in Germania, Student la Bochum, Germania, amator si jucator de fotbal, suporter de Steaua Bucuresti din 1984, de celelalte echipe bucurestene si romanesti (cand joaca cu Europa) si a tricolorilor.
Eu cred ca Steaua va bate azi la Liege la zero. Indiferent cine baga golu(rile). Hai forza Steaua!

the lion king
9th August 2006, 20:25
bravo tie,alex,si cu ce te ocupi ,in afara de faptul ca tii cu steaua?

lance69
9th August 2006, 20:33
logic ar fi ca steaua sa se califice inca din meciul de la liege,dar in fotbal este posibil orice .intotdeauna mi-a fost frica cind am fost declarati favoriti si in aceasta postura am clacat de multe ori.Si inca ceva in 1986 steaua i-a eliminat pe anderlecht in 1996 am eliminat fc. brugges si sper ca in2006 sa-i eliminam pe cei de st. liege.forza steaua

meci f. greu mai ales ca arbitrul este ivanov si asta ne-a mai facut zile negre

Universal
9th August 2006, 20:39
Este clar in seara aceasta se hot&#228;r&#228;ste dac&#228; echipa are fat&#228; de UCl.Eu zic c&#228; are. Numai c&#228; lipseste Iacob,R&#228;doi...
eu zic 0-0 sau 0- 1ori invers.Si asa ins&#228; ne calific&#228;m :ok:

Komm' , Steaua :ok:

Aus Passau,Deutschland,
Uni :ok:

amadeus
9th August 2006, 20:50
buna!
stie cineva daca pe net e transmis audio meciul?
ca tvri il da inregistrat.
mersi

the lion king
9th August 2006, 20:52
e transmis pe onlinesport.

gheorghe
9th August 2006, 20:56
steaua are la fel de multe sanse de a bate pe Standard Liege ca si un eschimos de a seca Oceanul Inghetat cu ajutorul unei lingurite:drak: Nula:evil: Sunteti degeaba!:rosu: Out!:ciocan:

Elphax
9th August 2006, 20:58
ce, azi e meciul asta?
nu pierd nimic oricum...

myke
9th August 2006, 21:01
ma scuzati dar nu ma pot abtine: Sunteti de-a dreptul patetici!
LAMERS!
apropo ce ati facut in amicalul cu mama mia baia mare? va calificati in Banat Frustation League anu asta? eu cred ca ar trebui sa fiti declarati campioni dinnainte!

dj_jaxxx
9th August 2006, 21:03
buna!
stie cineva daca pe net e transmis audio meciul?
ca tvri il da inregistrat.
mersi

Incearca la Total Sport FM sau poate Radio Romania International. Stiu ca posturile astea au transmis meciuri in trecut.

danny del corco
9th August 2006, 21:05
Hai sa fim pentru o seara alaturi de o echipa de ale carei rezultate are nevoie tot fotbalul romanesc.
Bafta STEAUA !:ok:

Elphax
9th August 2006, 21:18
ma scuzati dar nu ma pot abtine: Sunteti de-a dreptul patetici!
LAMERS!
apropo ce ati facut in amicalul cu mama mia baia mare? va calificati in Banat Frustation League anu asta? eu cred ca ar trebui sa fiti declarati campioni dinnainte!

pai tu te ataci, deci tu esti frustrat
nu pierd nimic pt ca nu ma intereseaza sa-i vad pe stelistii cum elimina amaratii aia de belgieni...

dj_jaxxx
9th August 2006, 21:21
pai tu te ataci, deci tu esti frustrat
nu pierd nimic pt ca nu ma intereseaza sa-i vad pe stelistii cum elimina amaratii aia de belgieni...

Daca nu te intereseaza stelistii, atunci de ce te introduci intr-o discutie despre stelisti? :headbang:

lance69
9th August 2006, 21:22
gigi a avut un vis frumos in care zice ca steaua castiga in seara asta cu 3-0 .sa dea dumnezeu sa se intample minunea asta

the lion king
9th August 2006, 21:27
cu 2-0,mai pusesi tu de la tine.

NY_giants05
9th August 2006, 21:31
gigi a avut un vis frumos in care zice ca steaua castiga in seara asta cu 3-0 .sa dea dumnezeu sa se intample minunea asta

mda..gigi si visele lui :D ...poate daca mai dormea putin, visa si scorul din retur..parca il si vezi pe becali la tv maine: "am visat ca luam finala CL cu 5-0"

haideti ca incepe meciu...MULTA BAFTA STELEI ! HAI ROMANIA ! :yeah: :ok:
PE EI PE MAMA LOR !!!

tu26dor
9th August 2006, 21:39
inceput in forta. hai steaua!

tu26dor
9th August 2006, 21:43
gol parachiv 1-0 minutul 8

NY_giants05
9th August 2006, 21:43
GOL Steaua ! bv paraschive ...inca un gol si i'am aranjat :)

CHITU
9th August 2006, 21:44
castiga steaua cu 2-1

Sorin Blaj
9th August 2006, 21:45
1-0 Steaua! GOOOOOOOOOOOL PARASCHIV.

RstInPc
9th August 2006, 21:45
Sa se repete povestea Middlesbrough ? Sa speram ca nu.

NY_giants05
9th August 2006, 21:46
Sa se repete povestea Middlesbrough ? Sa speram ca nu.

aoleu..numai cand ma gandesc..taci ! nu mai cobi :D

dj_jaxxx
9th August 2006, 21:46
1-0!!! Bravo!!! /hello /hello /hello

Sorin Blaj
9th August 2006, 21:46
Inceput in forta al Stelei, cu trei ocazii in doua minute, ultima cu gol.

Steeltown Boy
9th August 2006, 21:47
Īn seara asta, trebuie să fim īn primul rānd romāni, nu neapărat fani stelişti.
Trebuie să īnvingem pentru a scăpa de emoţii īn retur.
E 1-0 şi e bine. Steaua joacă bine şi asta e şi mai important. De mult n-am mai fost atāt de aproape de CL!

RstInPc
9th August 2006, 21:48
Contraatacuri in viteza. Aici e cheia meciului.

Sorin Blaj
9th August 2006, 21:48
Foarte bun Valentin Badea. Curajos si bataios.

resita
9th August 2006, 21:49
superb jocul stelei

bravo, tot asa si grupele CL sunt aproape.:ok:

Sorin Blaj
9th August 2006, 21:50
Cine naiba trebuia sa-l tina pe Jovanovic?

RstInPc
9th August 2006, 21:50
Ne umplem de cartonase. Asta nu e bine.

Sorin Blaj
9th August 2006, 21:51
Doua galbene intr-un minut. Atentie!!!!!

NY_giants05
9th August 2006, 21:51
mda..belgienii egaleaza....un gol venit aiurea..
carlos, lasa'ne!

tu26dor
9th August 2006, 21:52
1-1 steaua a lasat jocul din mana si s-a retras prea repede

RstInPc
9th August 2006, 21:52
Baaai frate! Nasol.

resita
9th August 2006, 21:53
vai ce bufon are steaua in poarta

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Sorin Blaj
9th August 2006, 21:53
1-1 Rapaic. Carlos pe nicaieri.

RstInPc
9th August 2006, 21:54
Un 2-2 ar fi foarte bun. Un 2-1 pentru Steaua ar fi excelent.

NY_giants05
9th August 2006, 21:56
o sa avem mari probleme cu belgienii..au egalat si au prins acum curaj
sa speram ca nu mai primim gol

doamne ce ratare au avut astia !!

Sorin Blaj
9th August 2006, 21:56
Cine naiba il tine pe Jovanovic? Asta le face tot jocul. Era sa luam un rosu de nu ne vedeam.

Quartz@nu
9th August 2006, 21:56
carlos din nou veriga slaba :rosu: un ******* !

Steeltown Boy
9th August 2006, 21:57
1-1...
Nu vreau să cobesc, dar Carlos īmi pare cam apatic īn seara asta. Restul echipei merge bine. Pānă acum.

Quartz@nu
9th August 2006, 21:57
multa Bafta STEAUA !

dj_jaxxx
9th August 2006, 21:58
Hai baietii!!! :yeah:

Bey cine comenteaza meciul pe onlinesport?

"Ocazie mare pentru Steaua, Jovanovic trimite pe langa poarta dupa ce a trecut de Carlos!"

Sorin Blaj
9th August 2006, 21:58
Mingea jos si combinatii. Dica trebuie sa fie mintea limpede. Asa. Ce ratare?

Hard
9th August 2006, 21:58
1-0 paraschiv vad meciul in reluare cu 20 min :)

NY_giants05
9th August 2006, 22:00
1-0 paraschiv

esti putin in urma..e deja 1-1 :(

Sorin Blaj
9th August 2006, 22:00
Hai baietii!!! :yeah:

Bey cine comenteaza meciul pe onlinesport?

"Ocazie mare pentru Steaua, Jovanovic trimite pe langa poarta dupa ce a trecut de Carlos!"
Steaua pe tot terenul. :)

afonlafotbal
9th August 2006, 22:07
cred ca e fratele meu cel ce comenteaza

funny_eduard
9th August 2006, 22:09
Uite bey ca se vede si carlos in joc...o respins o minge peste poarta...

Quartz@nu
9th August 2006, 22:10
FAULT DE ROSU al lui sarr ! fuck the russian man !

resita
9th August 2006, 22:14
nesu nu joaca nimic :headbang:

afonlafotbal
9th August 2006, 22:14
Steaua incepe sa o dea in diverse, daca nu schimba tactica Olaroiu e c-am nasol deja ne-au citit astia, nu mai merg pasele, sunt previzibile

Steeltown Boy
9th August 2006, 22:25
Joc bun al Stelei.
Un lucru e clar după prima repriză: Standard ştie mai bine decāt Rosenborg anu' trecut.

zeus222
9th August 2006, 22:26
parca vad din nou meciul cu boro

SILVIU99
9th August 2006, 22:27
ce bine incepuse steaua meciul....pacat ca a venit rpd egalarea belgienilor si de atunci sa echilibrat jocul....oricum eu cred ca steaua poate sa castige pana la urma meciul

Vladek
9th August 2006, 22:27
Nu-i rau pentru deplasare ... 1-1 plus o ocazie cat roata carului. Un maaaree :rosu: :rosu: pt jigodia asta de rus, care bineinteles ca "n-a vazut" piciorul aplicat lui Nesu.

PS : Afara cu bufonul de Carlos. Gata, m-am saturat, nu se mai poate asa. E al nu stiu catalea gol "de portar" pe care il primim. Ne trebuie altceva pt CL.