PDA

View Full Version : Etapa 21: FC Oradea - Ceahlăul



Vadim
12th April 2004, 23:32
Miercuri 14 aprilie, FC Oradea - Ceahlăul Piatra Neamt (ora 17,00).
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

oradea mereu
13th April 2004, 03:45
victorie! sper, ca daca nu acum, cand?

fia
13th April 2004, 08:20
Sper sa bata Oradea pentru ca nu imi plac de loc cei de la Ceahlaul (fara suparare).

DD-Viola
13th April 2004, 08:29
...pronostic 1 , sper ca odata cu "plecarea" lui Tzitzi sa vina si rezultatele bune pentru voi , ..." Un sfarsit e un inceput " Bafta !

zuzubuoy
13th April 2004, 08:57
1 solist! Sper...

robiczy
13th April 2004, 12:24
hai bihoru, nu tre sa ne lasam la nimeni,trebuie sa avem puterea sa ramanem in A

Marcu
13th April 2004, 17:08
Imi place optimismul vostru, dar cred ca meciul va fi x. Nu uitati ca Ceahlaul se afla acum intr-o situatie care nu reflecta adevarata valoare a echipei.

oradea mereu
13th April 2004, 22:12
Marcu, ai mare dreptate, dar noi speram. mai ales acum, ca e ultima sansa de pentru un inceput de reabilitare

zuzubuoy
14th April 2004, 10:10
Pacat ca polua! :mad: Dar nu conteaza! O sa castigam sigur! :drak:

Valikos
14th April 2004, 11:05
Hai Ceahlaul , Eu sper sa castige punctele ca avem mare nevoie de ele , am votat ca bate Ceahlaul dar nici un egal nu se incadreaza rau..... :happy

maryuss_mau
14th April 2004, 12:26
ceahlaul se va intoarce de la oradea cu puncte!!! sa se pazeasca oradenii de suturile de la distanta ale lui bogdanovic si serban!!

zuzubuoy
14th April 2004, 12:34
OK Marius, o sa ne ferim! :D

Ps: Da' de unde stii ca n-avem plase de protectie in spatele portilor?! :drak:

maryuss_mau
14th April 2004, 12:52
poate nu ai vazut ce goluri a dat Bogdanovic, contra lui Poli, Apulum si Arges; avem suteori redutabili de la distanta; si tinand cont de cum va arata terenul avem mari sanse de gol; asta daca jucatorii se vor concentra!!

zuzubuoy
14th April 2004, 13:04
Da' cum va arata terenul???

Darkslowstar
14th April 2004, 13:09
Imi place optimismul vostru, dar cred ca meciul va fi x. Nu uitati ca Ceahlaul se afla acum intr-o situatie care nu reflecta adevarata valoare a echipei.

Ai mare dreptate, e cam sus in clasament :drak: . Forzza ardelenii

Valikos
14th April 2004, 13:30
Imi pare rau de oradea dar se pare ca nici ea nu sta bine in clasament , macar ceahlaul a ajuns la jumatate si nu ma gandesc ca termina mai sus , dar nici mai jos ! :yeah:

maryuss_mau
14th April 2004, 13:45
ceahlaul poate urca chiar mai sus decat este acum in clasament!!! pt. inscrierea in uefa intertoto trebuie sa fie cat mai sus plasata!! oricum nu cred ca rapidistii se vor inscrie, chiar daca o echipa precum villareal a plecat din intertoto ajungand in sferturile cupei uefa si avand mari sanse sa mearga in semifinale!

zuzubuoy
14th April 2004, 15:09
Intai sa treceti de noi(?), apoi sa va ganditi la intertoto si sferturi de finala...! :sleep: :headbang: :drak:

1solist!!! :yeah:

IlMILAN
14th April 2004, 16:02
1 solist(cel putin sper)
desi Lacatus se pare ca face treaba pe unde merge.....
E doar meritul lui maryuss ca va ganditi deja la intertoto

zuzubuoy
14th April 2004, 16:28
Mai trag o pipa, si ma duc! :ok: Bine ca nu mai ploua(deocamdata)!

Ps: Sper sa mai gasesc bilete!!! :D

Pentru"u"
14th April 2004, 16:45
Succes Zolt Muszsnay ! Clujul fotbalistic nu te uita !
Si speram ca odata sa revii acasa !
Hai Oradea ! Haide "U" !

Dei
14th April 2004, 17:33
1-0. Hai Oradea! Poate mai e o sansa de scapare!

Dei
14th April 2004, 17:57
Inca se mai poate salva bihorul. Daca rezultatele finale vor fi astea de la pauza, lupta pentru salvare se intensifica. Oricare din cele 4 are sanse, plus ca mai sunt multe etape si poate sa apara si alta echipa la retrogadare.

Cucu
14th April 2004, 19:01
Bravo Oradea!
Sper sa scapati de la retrogradare.

Darkslowstar
14th April 2004, 19:22
Bravo Oradea. Odata ce ati scapat de frana (Tzizi) a inceput sa mearga treaba.
Lupta ramane deschisa si sper ca Brasovul si Oradea sa scape.

oradea mereu
14th April 2004, 19:58
Multumesc Oradea! Ti-am Spus Azi Ca Te Iubesc?

apparte
14th April 2004, 22:48
Lume neasteptat de multa pt un meci in cursul saptamanii,dupa rezultatele nesatisfacatoare din ultima vreme si premizele acestui meci(7 jucatori accidentati sau suspendati).Victorie la care nu m-am asteptat(ar trebui sa iau pozitia ghiocelului :evil: ) si un fapt incredibil la final:tribuna oradeana aplaudand si scandandu-i numele antrenorului echipei oaspete:Marius Lacatus!

Dei
15th April 2004, 11:49
Ar trebui sa jucati si in continuare cu rezervele, ca vad ca se descurca mai bine decat titularii.
Daca bateti la pitesti exixta sanse mari de salvare, daca nu :((

ad3an
15th April 2004, 18:21
EXTRAORDINAR.........................
In sfarsit o vctorie dupa 6 etape era si cazul.
Se pare ca macedonianul confirma,pt meciul de la Pitesti ar fi minunata revenirea lui Stan,totusi sper ca Fritea si dumitra sa fie titularizati in continuare.

maryuss_mau
16th April 2004, 14:17
Lume neasteptat de multa pt un meci in cursul saptamanii,dupa rezultatele nesatisfacatoare din ultima vreme si premizele acestui meci(7 jucatori accidentati sau suspendati).Victorie la care nu m-am asteptat(ar trebui sa iau pozitia ghiocelului :evil: ) si un fapt incredibil la final:tribuna oradeana aplaudand si scandandu-i numele antrenorului echipei oaspete:Marius Lacatus!

bravo oradenilor pt. prezenta la meci! in prosport se spunea ca au fost 6000 de persoane spre deosebire de pitesti(200 de oameni) sau Constanta(800 de oameni) si totodata multumiri; din cate am inteles spectatorii i-au aplaudat atat pe Gigi Stefan cat si pe Lacatus la inceputul si sfarsitul partidei;

bebe
17th April 2004, 18:59
bravo oradea!